Klaipėdiečiai nuo pat dvikovos pradžios kovėsi itin susikaupę ir greitai atitrūko - 6:2, 11:5, o pirmą kėlinį baigė pirmaudami net 11 įvarčių persvara - 19:8.

Antrame kėlinyje „Dragūno“ gretose rungtyniavo ir ne pagrindinės sudėties žaidėjai, tačiau ir jie pernelyg skirtumo neišbarstė.

„Dragūną“ į pergalę vedė Benas Petreikis, įmetęs 7 įvarčius (1 iš 7 m), Darius Jasinskas pelnė 6, Tadas Stankevičius - 4, Gražvydas Juškas, Mindaugas Dumčius (1 iš 7 m) ir Jonas Truchanovičius - po 3, Remigijus Vaičikauskas, Evaldas Griežė ir Mindaugas Meškauskas - po 2, Karolis Stropis - 1 įvartį.

Iš vilniečių išsiskyrė 5 įvarčius įmetęs Andrius Kliorė, po 4 pasiekė Jūris Aganauskas ir Paulius Verbickas, po 3 - Marius Panavas, Martynas Žala ir Mindaugas Stravinskas (1 iš 7 m), po 1 - Šarūnas Sakalauskas ir Tomas Smalakys.

Miglius Astrauskas („Dragūno“ treneris): „Prieš rungtynes akcentavome, kad turime gerai gintis ir tai pavyko įgyvendinti. Mus ne kartą gelbėjo ir vartininkas Aistis Pažemeckas, tad apsigynę varžovus užpuldavome greitomis atakomis ir jau pirmame kėlinyje susikrovėme dviženklę persvarą. Dėl to antroje rungtynių pusėje jau žaidėme ramiai, galėjome išbandyti derinius, leidau pažaisti visiems žaidėjams. Esu patenkintas savo komandos narių nusiteikimu ir kovingumu“.

Paulius Verbickas (HC „Vilnius“ žaidėjas): „Pirmąjį kėlinį neapsigynėme, o varžovai mus už tai baudė greitomis atakomis. Antrą kėlinį jau bandėme klaipėdiečius vytis, bet jie buvo pernelyg atitrūkę. Jau kitą savaitę su „Dragūnu“ žaisime LRT taurės turnyre, bandysime koreguoti savo žaidimą.

Po šių rungtynių „Dragūnas“ su 11 taškų (5 pergalės, 1 lygiosios, 0 pralaimėjimų) tapo vienvaldžiu LRL čempionato lyderiu, HC „Vilnius“ su 9 taškais (4 pergalės, 1 lygiosios, 2 nesėkmės) žengia antras.

Kitos LRL septinto turo rungtynės vyks lapkričio 9 d. (šeštadienį). 14 val. Šiaulių sporto rūmuose susitiks Šiaulių SM „Dubysa-Gubernija“ su Utenos HC „Utena“, nuo 15 val. Kauno „Granitas-Gaja-Karys“ namuose priims Varėnos „Ūlą“, o nuo 17 val. Kauno „LSU-Lūšis“ savų žiūrovų akivaizdoje kausis su Alytaus „Almeidos-Stronglaso“ rankininkais.