Jonas

Aistė Smilgevičiūtė ir grupė „Skylė“ rugsėjį dar kartą įsiūbuos Rudens lygiadienio svarstykles  (1)
2014 m. rugsėjo 2 d. 18:10
Prieš šešerius metus pradėję tradiciją koncertais pažymėti laiką, kai dienos ir nakties svarstyklės išsilygina, Aistė Smilgevičiūtė ir grupė „Skylė“ ją tęsia ir savo Rudens lygiadienio koncertuose simboliškai atsisveikina su vasara bei pasveikina astronominio rudens pradžią.
Parodyk! Esu rinktinės krepšininko antrininkas!  (1)
2014 m. rugsėjo 2 d. 17:02
Ką tik per televizorių matytas rungtyniaujantis Jonas Valančiūnas praėjo pro jus maisto prekių parduotuvėje? Matėte vairuojantį Mantą Kalnietį? Netrinkite akių – jūs neapsirikote. Lietuvos gatvėmis klaidžioja rinktinės krepšininkų antrininkai!
„120s“ žinios: J. Valančiūno antrininkas ir J. Kazlausko įžvalgos  (2)
2014 m. rugsėjo 2 d. 16:23
Šiandien trumposiose „120s“ žiniose žiūrėkite: pranešama apie sunkvežimiais išvežamus Rusijos karių lavonus, M. Kuzminskas turėtų žaisti NBA , J. Valančiūno antrininkas mėgaujasi populiarumu, Kanados naikintuvai F-18 „Hornet".
M. Starkaus nuotykiai V. Radzevičiaus Indijoje beieškant – gruodį kino teatruose  (11)
2014 m. rugsėjo 2 d. 13:39
Televizijos žiūrovus ir internautus džiuginę žurnalistų keliautojų Martyno Starkaus bei Vytaro Radzevičiaus nuotykiai keliasi į didžiuosius ekranus. Prieš pat Kalėdas kino teatruose pasirodys vaidybinis filmas " Šventa karvė", kuriame šie du Lietuvoje gerai žinomi vyrai taps pagrindiniais herojais. Donato Ulvydo režisuojama komedija pasakos apie du viduramžio krizės išvargintus bičiulius, išvažiavusius į Indiją "nušvitimo" ieškoti. Kratydamiesi duobėtais keliais, kuriuose šeimininkauja kiaulės, šunys ir išprotėję sunkvežimių vairuotojai, draugai iš naujo atras visą tiesą apie gyvenimo prasmę ir tikrą vyrišką draugystę.
Jono Valančiūno antrininkas Kaune mėgaujasi populiarumu  (33)
2014 m. rugsėjo 2 d. 11:05
Barmenu Kauno „Dzempub“ bare dirbantis Rimtautas pastaruoju metu sulaukia milžiniško dėmesio iš baro lankytojų. Klientai, pamatę barmeną, užsimano pabendrauti su juo daugiau, prašosi nusifotografuoti kartu, dvidešimtmetis vaikinas kaip tikra roko žvaigždė pasirašinėja merginoms ant krūtinių. Rimtauto šlovės priežastis – panašumas į Lietuvos krepšinio žvaigždę Joną Valančiūną .
J. Kazlauskas atvirai – apie rinktinės žaidėjus, simuliantą graiką, nutrauktą sutartį ir anūkus  (88)
2014 m. rugsėjo 2 d. 09:53
Kuomet Jonas Kazlauskas iš Europos čempionato parsivežė sidabro medalį, po dešimties dienų jis vėl sėdėjo lėktuve, skraidinusiame į Kiniją. Šįkart jo jau lauks tik sodyba Labanoro girios paunksmėje. „Kartais pagalvoji: gyvenimas bėga, o tu kažkur atskirai. Norisi būti arčiau artimųjų“, – DELFI teigė J. Kazlauskas. Bet dabar trenerio galvoje kunkuliuoja ne mylimų žmonių vardai.
J. Kazlauskas atvirai – apie rinktinės žaidėjus, simuliantą graiką ir nutrauktą sutartį  (2)
2014 m. rugsėjo 2 d. 09:51
Kuomet Jonas Kazlauskas iš Europos čempionato parsivežė sidabro medalį, po dešimties dienų jis vėl sėdėjo lėktuve, skraidinusiame į Kiniją. Šįkart jo jau lauks tik sodyba Labanoro girios paunksmėje. „Kartais pagalvoji: gyvenimas bėga, o tu kažkur atskirai. Norisi būti arčiau artimųjų“, – DELFI teigė J. Kazlauskas. Bet dabar trenerio galvoje kunkuliuoja ne mylimų žmonių vardai.
Š. Marčiulionis: lietuviai yra įpareigoti žaisti ir laimėti  (6)
2014 m. rugsėjo 2 d. 09:10
Po pirmų dviejų Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės pergalių pasaulio čempionate Šarūnui Marčiulioniui didžiausią įspūdį palieka abiejų Jonų – Valančiūno ir Mačiulio žaidimas. Buvęs rinktinės lyderis taip pat juokauja, kad palaikomi tokios gausybės aistruolių lietuviai neturi kitos išeities, kaip tik laimėti.
M. Pocius: prieš Australiją vieno kėlinio pergalei neužteks  (44)
2014 m. rugsėjo 1 d. 21:19
Trečio karto galima ir privalu išvengti. Taip teigia Lietuvos rinktinės gynėjas Martynas Pocius , kurio nuomone, lietuviams būtų pražūtinga stojus prieš australus tikėtis pakartoti rungtynių su Meksika ir Angola scenarijų. Krepšininko manymu, nebėra jokių aplinkybių, dėl kurių komanda turėtų atgyti tik po didžiosios pertraukos.
Parama Ukrainai: didžioji dalis lietuvių aukos ukrainiečių nepasieks?  (116)
2014 m. rugsėjo 1 d. 19:29
Iš Lietuvos piliečių surinktos 6 t svorio paramos siuntos Ukrainai , ją pasiekti kol kas galės tik 400 kg, sako akcijos iniciatorius režisierius Jonas Ohmanas .
120s: Basketball victories and start of new academic year
2014 m. rugsėjo 1 d. 18:31
120s news: team Lithuania beats Angola, 15,000 Russian soldiers sent to Ukraine, Mogherini: Putin is harming himself, 343,000 Lithuanian school students start new academic year, the start of autumn is to bring sunny weather and little rain.
Lithuanian naval ship Kuršis to attend NATO summit events
2014 m. rugsėjo 1 d. 16:56
The Lithuanian Navy 's ship Kuršis will attend events of the NATO summit in Wales , the Defence Ministry said on Monday.
Lietuvos laivui teko garbinga misija  (10)
2014 m. rugsėjo 1 d. 15:57
Lietuvos kariuomenės karinių jūrų pajėgų laivas „Kuršis“ (M54), vadovaujamas kapitono leitenanto Nedo Ignatavičiaus, dalyvaus NATO aukščiausio lygio susitikimo, vyksiančio rugsėjo 4–5 dienomis, Velse ( Jungtinė Karalystė ), renginiuose.
Mūšis, kuris izoliavo Rusiją: laimėti padėjo propaganda  (17)
2014 m. rugsėjo 1 d. 15:28
Šie metai yra paskelbti Oršos mūšio metais, tačiau istorikai susirūpinę, kad visuomenė mažai žino apie mūšio reikšmę ir tuometinės geopolitinės situacijos panašumą į dabartinę.
Dvi Lietuvos krepšinio rinktinės: su M. Kalniečiu ir be jo  (50)
2014 m. rugsėjo 1 d. 13:38
Kol Mantas Kalnietis namuose gydosi raktikaulio traumą, Lietuvos rinktinė laisvadienį pluša treniruočių salėje ruošdamasi kitoms artėjančioms pasaulio čempionato kovoms. Po trylikos Lietuvos rinktinės sužaistų draugiškų rungtynių su Mantu Kalniečiu, Jonui Kazlauskui tenka žaidėjus pratinti prie kiek kitokio žaidimo. Kaip pasikeitė rinktinės veidas netekus kapitono ir kokia buvo M. Kalniečio svarba ekipai.
Valančiūnas' double trouble in Spain
2014 m. rugsėjo 1 d. 10:53
Jonas Valančiūnas has guided Lithuania to a 75:62 victory over African powerhouse Angola to cement his nation’s position on top of Group D at the 2014 FIBA World Cup .
To Lietuva dar nematė: vaikai bus mokomi vilkike  (3)
2014 m. rugsėjo 1 d. 10:03
Panašu, kad mokymasis sėdint klasėje greitai taps praeitimi. Švietimo srities specialistams pristatyta mobili laboratorija nustebino net visko mačiusius – vaikai raginami su tyrėjo darbu susipažinti didžiulio vilkiko priekaboje.
Š. Jasikevičiui įteiktas trenerio pažymėjimas  (8)
2014 m. rugsėjo 1 d. 09:50
Kauno „Žalgirio“ treneris Šarūnas Jasikevičius lankėsi Lietuvos sporto universitete, kur jam įteiktas krepšinio trenerio pažymėjimas. Pasak Lietuvos krepšinio trenerių asociacijos generalinio sekretoriaus Nerijaus Masiulio, krepšinio trenerio pažymėjimas – dokumentas, suteikiantis teisę dvejus metus dalyvauti oficialiose Lietuvos krepšinio federacijos ( LKF ) organizuojamose krepšinio varžybose.
J. Sakalauskas. Prekės kilmė: ginčo atveju įrodinėjimo prievolė ne visuomet tenka importuotojui  (3)
2014 m. rugsėjo 1 d. 07:52
Dažnu atveju importuotojas, priešingai nei muitinė, neturi galimybės įrodyti detalių aplinkybių, susijusių su eksportuotojo atliktomis prekės perdirbimo procedūromis, ar gauti kokių nors dokumentų, susijusių su eksportuotoju ar jo veikla. Todėl vertinant prekių kilmę tokiais atvejais tampa itin svarbus klausimas dėl teisingo ir proporcingo įrodinėjimo pareigos paskirstymo tarp importuotojo ir valstybės.
Ir vėl į mokyklą  (24)
2014 m. rugsėjo 1 d. 07:26
Pirmadienį Lietuvoje švenčiama Rugsėjo 1-oji – Mokslo ir žinių diena, kurią šalies mokyklose prasideda nauji mokslo metai.
J. Kazlauskas: jauni žaidėjai per daug energijos išleidžia kovodami su vėjo malūnais
2014 m. rugsėjo 1 d. 03:30
„Nenoriu kažkuo teisintis, teisėjavimas buvo geras, bet tokiame kontaktiniame krepšinyje reikalingi tvirti charakteriai“, – po kautynių su Angola , kurių metu aikštėje krepšininkai lenktyniavo, kurie yra atletiškesni, pastebėjo Jonas Kazlauskas . Lietuvos rinktinės treneris vėl daug dėmesio skyrė naujokų Šarūno Vasiliausko ir Ado Juškevičiaus pasirodymui ir ragino juos žaisti šaltakraujiškiau.
J. Kazlauskas: jauni žaidėjai per daug energijos išleidžia kovodami su vėjo malūnais  (45)
2014 m. rugsėjo 1 d. 00:16
„Nenoriu kažkuo teisintis, teisėjavimas buvo geras, bet tokiame kontaktiniame krepšinyje reikalingi tvirti charakteriai“, – po kautynių su Angola , kurių metu aikštėje krepšininkai lenktyniavo, kurie yra atletiškesni, pastebėjo Jonas Kazlauskas . Lietuvos rinktinės treneris vėl daug dėmesio skyrė naujokų Šarūno Vasiliausko ir Ado Juškevičiaus pasirodymui ir ragino juos žaisti šaltakraujiškiau.
J. Valančiūnas: mums sekasi, kai prastai pradedame  (6)
2014 m. rugpjūčio 31 d. 23:29
Lietuvos rinktinė vėl turėjo vytis varžovus, bet sprintas antroje distancijos pusėje leido antras iš eilės pasaulio čempionato rungtynes baigti pergalingai. 75:62 Angolos krepšininkus pranokusių Jono Kazlausko auklėtinių gretose dvigubu dubliu pasižymėjo vidurio puolėjas Jonas Valančiūnas .
J. Valančiūnas apie savo perdavimus komandos draugams: buvo lengva  (10)
2014 m. rugpjūčio 31 d. 23:10
Lietuvos rinktinė vėl turėjo vytis varžovus, bet sprintas antroje distancijos pusėje leido antras iš eilės pasaulio čempionato rungtynes baigti pergalingai. 75:62 Angolos krepšininkus pranokusių Jono Kazlausko auklėtinių gretose dvigubu dubliu pasižymėjo vidurio puolėjas Jonas Valančiūnas.
Balsavimas! Išrinkite gražiausias 2014 metų vasaros vestuves  (47)
2014 m. rugpjūčio 31 d. 21:01
2014-ųjų metų vasarą netrūko romantiškų akimirkų. Prie altoriaus žengė ir politikai, ir krepšininkai, ir dainininkai. Kviečiame prisiminti įspūdingų švenčių akimirkas ir balsuoti už, jūsų nuomone, gražiausias vestuves. Dar kartą prisiminti šilčiausias žinomų žmonių vasaros akimirkas galite tolimesniuose straipsnio puslapiuose! Balsavimas vyksta iki trečiadienio vidurnakčio.
Lietuviai po itin kietos kovos nugalėjo Angolos rinktinę  (478)
2014 m. rugpjūčio 31 d. 20:00
Po šoko, patirto prieš FIBA pasaulio krepšinio čempionatą, atsigavusi ir meksikiečių išbandymą atlaikiusi Lietuvos rinktinė , sekmadienį stojo į antrą dvikovą. Jono Kazlausko kariauna susitiko su Afrikos čempionais Angolos krepšininkais ir sulaukė nemenko pasipriešinimo – 75:62 (23:22, 15:13, 25:14, 12:13).
Žvalgas perspėjo lietuvius saugotis ilgų afrikiečių rankų  (43)
2014 m. rugpjūčio 31 d. 14:47
Afrikos atstovams sunku tarptautinėje krepšinio arenoje konkuruoti su Europos ir Amerikos pasiuntiniais, bet keturi Lietuvos rinktinės žaidėjai prieš dvejus metus savo kailiu patyrė, jog dantis turi ir Juodojo žemyno komandos. Varžovų žaidimą analizuojančio skauto Beno Matkevičiaus nuomone, lietuviams sekmadienio mače su Angola svarbiausia bus išnaudoti pranašumą kovojant dėl atšokusių kamuolių.
Garsūs šalies žmonės papasakojo, koks pirmas kartas jiems buvo pats maloniausias  (12)
2014 m. rugpjūčio 31 d. 13:45
Rugsėjis, mokslo metų pradžia, ruduo... Tai metas, kuomet iš tiesų prisimeni nemažai savo gyvenimo pirmųjų kartų. „ Vilnius City Opera “ rugsėjo 25, 27, 28 d. pirmąjį kartą pristatys operą jaunimui „ Jonas ir Greta“. O ją pirmąjį kartą kuria jaunieji bohemiečiai: režisierius Gediminas Šeduikis, dirigentas Ričardas Šumila , dizainerė Eglė Čekanavičiūtė . Sutapus šitiek „pirmųjų“ VCO nusprendė žymių Lietuvos veidų - Editos Mildažytės, Marijono Mikutavičiaus, Simonos Banditos ir Rolando Mackevičiaus - paklausti apie jų jaunystės metų pirmuosius kartus.