Jonas

Vilniuje bus švenčiamas Johno Lennono gimtadienis
2015 m. spalio 5 d. 17:15
Pavasarį pastatėme paminklą muzikantui, menininkui Johnnui Lennonui (skulptorius – Jonas Gencevičius) jaukiame skvere šalia naujojo Oslo Namų kvartalo. Per tuos kelis mėnesius paminklas jau tapo Vilniaus įžymybe – čia vedami ir studentai, ir roko vilkai, ir turistų grupės, o magiška gėlė, anot legendos nešanti laimę, jau gerokai nušlifuota daugybės rankų.
Kauno mariose baigėsi buriavimo regata „Rudens vėjas“
2015 m. spalio 5 d. 15:30
Kauno mariose baigėsi XXV tarptautinė buriavimo regata „Rudens vėjas“ , kurioje apie 200 dalyvių iš Estijos, Lenkijos, Rusijos, Latvijos, Baltarusijos ir Lietuvos varžėsi „Optimist“, „Laser“, „Finn“, „470“ jachtų klasėse ir „RS:X“ bei „Techno 293“ burlenčių klasėse.
Pristatomi „Kunigo naudą velniai gaudo“ filmo personažai  (3)
2015 m. spalio 5 d. 13:42
Neseniai nuotaikingos komedijos „Kunigo naudą velniai gaudo“ filmo anonsą pristačiusi kūrybinė komanda nesnaudžia. Lapkričio 13-ąją kino ekranus pasieksiančio filmo kūrėjai premjeros laukiantiems kino žiūrovams pristato kine pasirodysiančius personažus.
Įkvepiantis vilniečių pasiaukojimas: augina devynis paliktus mamų vaikus  (336)
2015 m. spalio 4 d. 18:52
Jonas, Saulė, Rapolas, Liepa, Austėja, Aurimas, Miglė, Agota ir Barbora. Tokia didelė yra Vaivos ir Povilo Sikorskių šeima. Užauginę keturis savo vaikus vilniečiai nutarė globoti motinų paliktus mažylius, tik nesitikėjo, kad jų šeimoje bus net devyni – vyriausiai mergaitei aštuoneri, o jauniausiam – vos metukai.
Pasaulio kyokušin karatė čempionate lietuviai jau užsitikrino tris medalius  (5)
2015 m. spalio 4 d. 12:18
Pasaulio kyokušin sąjungos organizuotane pasaulio čempionate Kchabarovske,Rusijoje lietuviai jau užsitikrino tris medalius.
G. Bagdonas Belgijoje finišavo paskutinis
2015 m. spalio 3 d. 13:07
75-ą kartą Belgijoje vykstančių daugiadienių "Tour de l'Eurometropole" dviratininkų lenktynių antrąjį etapą paskutinis - 155-as - baigė ir bendroje įskaitoje į 145-ąją poziciją iš 31-osios nukrito "AG2R La Mondiale" komandai atstovaujantis Gediminas Bagdonas .
Lietuvių odė lenkams: išklojo, kur jie mus lenkia  (267)
2015 m. spalio 3 d. 06:00
Kiek lenkiškų žodžių vartoja žemaičiai? Kas yra lenko siela? Ką lenkams reiškia kilmė, šlovė, laisvė? Ką apie lenkų didvyrius mano L.Walęsa, ir ką jo žmona Danuta – apie savo vyrą. Koks gydytojas yra kunigaikštis Radvila? Kaip jaučiasi iš Lietuvos gyventi į Lenkiją atvykęs lietuvis, o lenkas iš Krokuvos Lietuvoje ? Kaip mūsų likimus dėlioja meilė, aistros, tautiškumas? Ką rastume kiekvienos lenkės drabužių spintoje? Kaip lenkas sutinka svečią?
Lietuviai dalyvaus KWU kiokušin karatė pasaulio čempionate  (4)
2015 m. spalio 2 d. 18:08
Kol 17 šiuo metu geriausių Lietuvos kiokušin karatė sportininkų rengiasi spalio pabaigoje Japonijoje vyksiančiam pasaulio karatė organizacijos (WKO) absoliučios svorio kategorijos čempionatui, 6 sportininkai išvyko į Rusijos miestą Chabarovską, kuriame savaitgalį dalyvaus Kiokušin pasaulio sąjungos (KWU) rengiamame pasaulio čempionate.
Lietuvos neįgalieji sportininkai startavo pasaulio žaidynėse  (1)
2015 m. spalio 2 d. 15:31
Rugsėjo 26 - spalio 3 dienomis Rusijoje (Sošyje) vyksta IWAS pasaulio neįgalių sportininkų žaidynės. IWAS pasaulio žaidynėse Lietuvos komanda pasiekė neblogų rezultatų.
Įdomu: saldainiai, kurie auga ant medžio  (17)
2015 m. spalio 2 d. 13:10
Pastaruoju metu daug dėmesio skiriama augalams, kurie vertingi savo chemine sudėtimi bei gydomosiomis savybėmis. Lietuvos sodininkystėje itin reikšmingos 2 aktinidijų rūšys: margalapė ir smailialapė, pasižyminčios skaniais ir ypač vitamino C turinčiais vaisiais. Aktinijos tuo pačiu ir dekoratyvūs augalai . Nuskynus anksčiau derančių margalapių aktinidijų uogas, rugsėjo pabaigoje – spalio mėnesį mėgaujamės smailialapių aktinidijų nokstančiais saldžiarūgščiais vaisiais.
Naujasis VDU kamerinio orkestro sezonas: nuo pradedančiųjų pianistų iki „Grammy“ apdovanotų solistų  (4)
2015 m. spalio 2 d. 12:39
VDU kamerinis orkestras pradeda ketvirtąjį sezoną ir skelbia ilgai brandintus pirmosios sezono pusės planus. Pradžia – jau šį sekmadienį, spalio 4 dieną, Kauno valstybinėje filharmonijoje, kurioje visai šeimai skambės Piotro Čaikovskio „Žiemos pasaka“. Ir tai tik įžanga į nepaprastai įvairų orkestro sezoną, neapibrėžiamą nei žanrų pavadinimais, nei epochomis, nei kompozitorių ar žymių atlikėjų pavardėmis.
Klaidų neišvengė nė vienas nacionalinio KET egzamino dalyvis  (13)
2015 m. spalio 2 d. 10:01
Praėjusį penktadienį laikydami nacionalinį Kelių eismo taisyklių ( KET ) egzaminą jo dalyviai klydo vidutiniškai po 11 kartų – darė viena klaida daugiau, nei pernai. Nė vienam iš beveik 1,7 tūkst. laikiusiųjų šiemet nepavyko teisingai atsakyti į visus 20 klausimų , o sykį suklydo tik vienas dalyvis, skelbia egzaminą surengusi didžiausia šalies ne gyvybės draudimo bendrovė „ Lietuvos draudimas “.
BBC žurnalistas: argi neatvėpsta žandikaulis, sužinojus, kaip rusai informavo apie savo planus?  (736)
2015 m. spalio 2 d. 00:02
Tai, ką padarė rusai, nieko neturėtų stebinti. Jie nuolat tvirtino, kad palaiko Sirijos prezidentą Basharą al Assadą. Didelė paslaptis nebuvo ir tai, kad jie dislokuoja Sirijoje savo karinius išteklius.
Tikrasis Lietuvos auksas: jau dabar galime nemažai uždirbti  (97)
2015 m. spalio 1 d. 19:21
Į lietuvių namus patenka toks vanduo , kad didžiajai daliai europiečių belieka tik pavydėti. Hidrologai sako, kad visame pasaulyje aštrėja geriamojo vandens trūkumo problema, todėl, jų nuomone, Lietuva ateityje galėtų pradėti šį išteklių eksportuoti. DELFI domisi, kada tai galėtų prasidėti.
Radistai ima „Žalgirio“ areną: surengs įspūdingiausią šou savo istorijoje  (17)
2015 m. spalio 1 d. 15:53
Lietuvoje yra tik keletas muzikos ir šou pasaulio žmonių, išdrįsusių savo pasirodymus rengti Kauno „Žalgirio“ arenoje. Dabar į šį klubą stoja populiarieji Radistai – didžiausioje Lietuvos arenoje lapkričio 20-ąją jie su tūkstančiais gerbėjų švęs aštuntąjį savo gimtadienį.
Būtų juokinga, jei nebūtų baisu: gali nutikti net geriausiems vairuotojams  (40)
2015 m. rugsėjo 30 d. 22:13
Praėjusios savaitės ketvirtadienį incidentas Vilniuje, Kareivių ir Verkių gatvių sankryžoje, ne juokais išgąsdino keturis vairuotojus.
Danguje – ženklai, pranašaujantys dideles orų permainas  (16)
2015 m. rugsėjo 30 d. 20:48
Žmonės šiomis dienomis danguje mato keistus ženklus – Kaune buvo užfiksuota apversta, o Ventės rage – triguba vaivorykštė. Anot specialistų, tai yra ženklas, kad artimiausiu metu keisis orai .
Minske atidengtas paminklinis ženklas M.K.Čiurlioniui  (64)
2015 m. rugsėjo 30 d. 19:15
Trečiadienį Baltarusijos sostinėje Minske atidengtas paminklinis ženklas Lietuvos dailininkui ir kompozitoriui Mikalojui Konstantinui Čiurlioniui.
Karininkas: dėl automatizuoto valdymo naudotis perkamomis haubicomis bus paprasta  (113)
2015 m. rugsėjo 30 d. 17:42
Išmokti naudotis iš vokiečių perkamomis savaeigėmis haubicomis „PzH2000“ bus „labai didelis iššūkis“, tačiau ilgainiui dėl automatizuoto valdymo naudotis jomis bus paprasta ir žemesnio lygmens kariams, sako generolo Romualdo Giedraičio Artilerijos bataliono štabo viršininkas majoras Marijus Jonelis.
Kodėl J. Mačiuliui grasinęs fanas liks nenubaustas?  (3)
2015 m. rugsėjo 30 d. 12:05
Visai neseniai praūžusi Europos krepšinio čempionato karštinė atrodo kartu į užmarštį nusinešė ir serbų fano grasinimus nužudyti Joną Mačiulį ir jo šeimą. Šis išpuolis, panašu, taip ir liks tik nemalonia istorija – be jokių teisinių pasekmių ir atsakomybės.
Karves pjauti planavę ūkininkai prakalbo kitaip  (21)
2015 m. rugsėjo 30 d. 11:32
Perdirbėjams ir ekspertams prakalbus apie tai, kad pieno sektoriaus krizė eina į pabaigą, sukluso ir ūkininkai, kai kurie jau mąsto ne apie išgyvenimą, bet apie plėtrą, rašo vz.lt.
Italian army chief: Baltic air policing mission was "good experience" for pilots
2015 m. rugsėjo 29 d. 15:54
The Baltic air policing mission was "a very good experience" for Italian pilots, Chief of Defence of Italy General Claudio Graziano said in Vilnius on Tuesday.
Paaiškėjo nauji skandalingi faktai iš O. Pikul-Jasaitienės brolio gyvenimo  (130)
2015 m. rugsėjo 29 d. 13:45
Aiškėja, kad šiuo metu Lukiškių tardymo izoliatoriuje-kalėjime esantis dainininkės Oksanos Pikul-Jasaitienės brolis Jonas Baronas , kurį prieš savaitę dėl narkotikų suėmė teismas, jau ne pirmą kartą turi didelių problemų su teisėsauga.
Lietuvos rankinio savaitė: nukraujavusi lyga, vartininko įvartis ir senas garvežys  (3)
2015 m. rugsėjo 29 d. 11:14
Vartininko Aisčio Pažemecko įmestas įvartis nepadėjo Klaipėdos „Dragūnui“ laimėti Baltijos lygos turnyro rungtynių, Vilniaus „Šviesos“ krašto puolėjas Valdas Drabavičius ėmėsi pavaduoti į užsienio klubus išvykusius žaidėjus, Alytaus „Almeidos“ žaidžiantysis treneris savo komandą lygino su senu garvežiu, o Lietuvos moterų klubai antrame Baltijos lygos ture atspausdino netikslią pirmo turo kopiją. Tokia buvo praėjusi savaitė Lietuvos rankinyje.
R. J. Dagys. Migracijos krizę valdantieji gydo kaip slogą, nors sergam daug rimčiau  (36)
2015 m. rugsėjo 28 d. 11:34
Niūri nuotaika apima išgirdus, kaip Lietuvos atsakingi pareigūnai įsivaizduoja Europos Sąjungą (ES) krečiančią ir Lietuvą jau pasiekiančią migrantų krizę. Akivaizdu, kad šiam iššūkiui ne tik visiškai nepasiruošta, bet netgi bijoma pažvelgti realybei į akis ir suprasti jo mastą.
Sezoną vainikuoja ralis Druskininkuose  (3)
2015 m. rugsėjo 28 d. 10:14
Spalio 2-3 dienomis visi ralio ir automobilių sporto entuziastai jau penktus metus iš eilės rinksis Druskininkuose, kur vyks finalinis Lietuvos automobilių ralio čempionato etapas „Rally Classic Druskininkai 2015“.
V. Tutkus: jeigu klystu, atsiprašau  (90)
2015 m. rugsėjo 28 d. 07:19
Gynybos ir saugumo pramonės asociacijos direktorius, atsargos generolas leitenantas Valdas Tutkus atsistatydino dėl Lietuvos vykdomo konkurso pėstininkų kovos mašinoms įsigyti. Generolas pranešė, kad sprendimas visų pirma yra politinis, nes jau prieš metus jis žinojęs, kad tai bus vokiečių „Boxer“, nors oficialiai konkursas dar nesibaigęs ir nugalėtojas nepaskelbtas.
G. Arlauskis vėl liko tarp atsarginių, o „Watford“ klubas patyrė nesėkmę  (8)
2015 m. rugsėjo 27 d. 20:19
Anglijos futbolo „Premier“ lygoje sekmadienį sužaistas vienas 7-o turo mačas. Jame Giedriaus Arlauskio atstovaujamas „Watford“ klubas savajame „Vicarage Road“ stadione priėmė Londono „Crystal Palace“ futbolininkus.
Balsų kovoje susirungs R. Ščiogolevaitė ir R. Norvilė
2015 m. rugsėjo 27 d. 19:10
Šiandien 19:30 val. LNK muzikinio projekto „Lietuvos balsas“ premjeroje dėl žiūrovų pripažinimo susirungs ne tik dalyviai bet ir mokytojai. Šaunieji vedėjai Rolandas Mackevičius ir Jonas Nainys metė iššūkį Rūtai Ščiogolevaitei ir Renatai Norvilei.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557 558 559 560 561 562 563 564 565 566 567 568 569 570 571 572 573 574 575 576 577 578 579 580 581 582 583 584 585 586 587 588 589 590 591 592 593 594 595 596 597 598 599 600 601 602 603 604 605 606 607 608 609 610 611 612 613 614 615 616 617 618 619 620 621 622 623 624 625 626 627 628 629 630 631 632 633 634 635 636 637 638 639 640 641 642 643 644 645 646 647 648 649 650 651 652 653 654 655 656 657 658 659 660 661 662 663 664 665 666 667 668 669 670 671 672 673 674 675 676 677 678 679 680 681 682 683 684 685 686 687 688 689 690 691 692 693 694 695 696 697 698 699 700 701 702 703 704 705 706 707 708 709 710 711 712 713 714 715 716 717 718 719 720 721 722 723 724 725 726 727 728 729 730 731 732 733 734 735 736 737 738 739 740 741 742 743 744 745 746 747 748 749 750 751 752 753 754 755 756 757 758 759 760 761 762 763