Jonas

NBA: D. Motiejūnas pasiekė antirekordą, J. Valančiūnas buvo statistas  (3)
2014 m. spalio 23 d. 07:50
Naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį Orlande vykusiose ikisezoninėse Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA0 rungtynėse Hiustono „Rockets“ klubas su Donatu Motiejūnu vienu tašku 90:89 (24:31, 19:20, 18:23, 29:15) įveikė Orlando „Magic“ ekipą.
J. Valančiūnui prognozuojamas didžiausią pažangą NBA padariusio užsieniečio apdovanojimas  (2)
2014 m. spalio 22 d. 19:55
Iš vasarą patobulėjusio ir sutvirtėjusio Toronto „Raptors“ komandos krepšininko Jono Valančiūno Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos ( NBA ) klubų vadovai tikisi geriausių rezultatų artėjantį sezoną užsieniečių tarpe, - rašo BasketNews.lt.
Švedijos atvirame kiokušin karatė čempionate - lietuvių medaliai
2014 m. spalio 22 d. 17:15
Lietuvos kiokušin karatė meistrai puikiai pasirodė Švedijos atvirame čempionate. Svorio kategorijoje per 80 kg niekas neprilygo Edgarui Sečinskiui, o svorio kategorijoje iki 70 kg prizininkais tapo net 3 lietuviai - Jonas Eimontas užėmė antrą vietą, o Tautvydas Šniaukas ir Jevgenijus Jurutas pasidalijo trečią poziciją.
Filmą „Rūsys“ išvydusios garsenybės negailėjo kritikos: nėra scenarijaus, nuobodu ir visai nebaisu  (23)
2014 m. spalio 22 d. 17:10
Antradienį įvyko pirmosios lietuviškos psichologinės siaubo dramos „Rūsys“ premjera kviestiniams svečiams. Film e pasakojama garsios tapytojos Ievos (vaidina Jurga Šeduikytė ) ir finansininko Tomo ( Marius Jampolskis ) šeimos istorija.  Ričardo Matačiaus režisuotame kūrinyje sutuoktinių namo rūsyje paslaptingai dingsta nekviestas svečias, o ant rūsio laiptų  Tomas  randa C formos vinį, pradeda dėtis protu nesuvokiami dalykai.  Ne visiems svečiams minėtas filmas paliko gerus įspūdžius, o kai kas nesugebėjo išsėdėti kino seanse ir salę paliko filmui nepasibaigus.
Lietuvos kariuomenė ir „Žalgirio“ krepšinio klubas sieks ugdyti pilietinę visuomenę  (14)
2014 m. spalio 22 d. 16:42
Spalio 22 d. Krašto apsaugos ministerijoje pasirašyta bendradarbiavimo sutartis tarp Lietuvos kariuomenės ir Kauno „Žalgirio“ krepšinio klubo, kuria bus siekiama ugdyti pilietinę visuomenę, kelti jos sąmoningumą, rūpintis vaikų ir jaunimo socializacija.
Be burtų: Lietuvos rinktinė Europos čempionate žais vienoje grupėje su Latvija ir Estija?  (21)
2014 m. spalio 22 d. 12:06
Latvijos ir Estijos krepšinio federacijos sutarė, kad Estija prisiims beveik 225 tūkst. eurų finansinį įsipareigojimą, kuris garantuotų beveik 8500 bilietų išpardavimą į 2015 metų Europos vyrų krepšinio čempionato grupės rungtynes Latvijos sostinėje Rygoje.
Po kratų TT: pagrindinis taikinys - ne R. Skaisgirys  (190)
2014 m. spalio 22 d. 10:17
Specialiųjų tyrimų tarnybos ( STT ) pareigūnai antradienį krėtė ne tik partijos „Tvarka ir teisingumas“ centrinę ir Vilniaus skyriaus būstines, bet ir Seimo nario Rimo Antano Ručio kabinetą.
NHL: „Devils“ su D. Zubrumi iššvaistė dviejų įvarčių persvarą ir pralaimėjo
2014 m. spalio 22 d. 10:05
Trečią nesėkmę iš eilės šeštose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos reguliariojo sezono rungtynėse patyrė devintąją vietą šešiolikos komandų Rytų konferencijoje užimantis Dainiaus Zubraus atstovaujamas Naujojo Džersio „Devils“ (7 tšk.) klubas.
„Radistai“ žiauriai pasityčiojo iš „69 danguje” megahito  (8)
2014 m. spalio 22 d. 00:06
LNK pramoginiam šou „Norim dar! Su „Radistais” populiarumo ir reitingo balų netrūksta, tačiau, ko gero, laida taptų dar populiaresnė, jei eterį pasiektų visi laidos vedėjų „radistų“ Rolando Mackevičiaus ir Jono Nainio juokeliai.
Euforija galėjo baigtis liūdnai: suvalgė baravyką, kuriuo galima apsinuodyti  (45)
2014 m. spalio 21 d. 20:36
GRYNAS.lt skaitytojas Povilas kartu su žmona Ramune šeštadienį miške surado didžiulį, kaip šeima spėjo, apie 3 kilogramų svorio baravyką. Nors grybautojai pastebėjo, kad milžiniškas grybas paveiktas nakties šalnos, vis tiek ryžosi jį suvalgyti. Visgi mokslininkai tokio sprendimo negiria ir perspėja, kad valgant šalnų pakastus grybus galima apsinuodyti.
Kaip elgtis rajonui, į kurį turistai užsuka, bet nenakvoja?  (17)
2014 m. spalio 21 d. 19:09
Ko turistai atvyksta Šiaulių mieste ir rajone? Pirmiausia – Kryžių kalno, o visi kiti objektai jiems kažkodėl neatrodo patrauklūs ar dėl neišplėtotos infrastruktūros, ar dėl mūsų turizmo organizatorių neištirtos paklausos.
Kviečia paremti Ukrainos karius  (58)
2014 m. spalio 21 d. 17:38
Ukrainos karius globojanti tarptautinė grupė BLUE/YELLOW kviečia į naują labdaros projektą. Šių metų gruodžio 21d., sekmadienį Vilniaus Rotušėje suplanuotas meno darbų aukcionas, kurio metu gautos lėšos bus aukojamos Ukrainos karių gerovei.
Bendradarbiaus Lietuvos kariuomenė ir Kauno „Žalgirio“ krepšinio klubas  (16)
2014 m. spalio 21 d. 17:24
Spalio 22 d., trečiadienį, Krašto apsaugos ministerijoje bus pasirašoma Lietuvos kariuomenės ir Kauno „Žalgirio“ krepšinio klubo bendradarbiavimo sutartis. Ją pasirašys Lietuvos kariuomenės vadas generolas majoras Jonas Vytautas Žukas ir „Žalgirio“ krepšinio klubo direktorius Paulius Motiejūnas .
J. Milerius atleistas iš Seimo kanclerio pareigų  (26)
2014 m. spalio 21 d. 15:53
Pasibaigus kadencijai Seimas atleido Joną Milerių iš Seimo kanclerio pareigų.
Grybautojams svyra rankos – kur dingo rudeniniai grybai?  (26)
2014 m. spalio 21 d. 00:02
Rudenį pintinių ant pakabos džiauti dar nenorintys grybautojai į miškus išsiruošia ieškoti rudeninio grybo – žaliuokės . Tačiau šiemet neretam grybautojui teko grįžti tuščiomis. Mikologas Jonas Kasparavičius sutinka, kad šių metų žaliuokių derlius skurdus ir paaiškina, kas galėjo tai lemti.
Siūloma atleisti Seimo kanclerį J. Milerių  (37)
2014 m. spalio 20 d. 21:47
Pasibaigus kadencijai siūloma atleisti Joną Milerių iš Seimo kanclerio pareigų.
Įmonės, kurios darbuotojus turi išmokyti pačios, nes niekas to nemoko  (37)
2014 m. spalio 20 d. 20:33
Pastarųjų metų nuolatinė dalies įmonių problema – rasti tinkamų darbuotojų – nišiniams verslams yra dar didesnė.
VMVT pateko į teisėsaugos akiratį  (11)
2014 m. spalio 20 d. 16:30
Kai liepą Ignalinos rajone esančiame kiaulių komplekse „ Idavang “ buvo aptiktas afrikinio kiaulių maro židinys, paaiškėjo, kad jau anksčiau buvo užkasta minėtu virusu užkrėstų kiaulių, bet apie tai visuomenė neinformuota. Pradėtas ikiteisminis tyrimas ir dėl trukdymo pareigūnams tirti bylą. Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos ( VMVT ) atstovai tai vadina nesusipratimu.
Intymios Angelinos Jolie paslaptys iš praeities  (7)
2014 m. spalio 20 d. 15:44
Aktorė Angelina Jolie garsėja ne tik savo stulbinančiu grožiu ir vaidmenimis filmuose, bet ir pasakojimais iš savo labai audringos jaunystės. Daugeliui Angelina Jolie yra pavyzdys, tačiau iki tol, kol tapo pavyzdinga žmona ir motina, ji išgyveno jaunystę, kurioje būta ir narkotikų, ir atsitiktinių romanų, ir daugybė kitų akimirkų, kurias aktorė tikriausiai norėtų ištrinti iš savo atminties.
D. Šemberas: mes būsime čempionai, tai – tik laiko klausimas  (5)
2014 m. spalio 20 d. 14:57
A lygoje laimėję Marijampolės „Sūduvos“ ir Klaipėdos „Atlanto“ futbolininkai priartėjo prie aukščiau esančių komandų.
Vytauto Didžiojo karo muziejus liko be liūtų
2014 m. spalio 20 d. 10:14
Dingo liūtai? Ankstų spalio 17-osios rytą nuo Vytauto Didžiojo karo muziejaus prieigų dingo liūtų skulptūros. Manome, kad jų daug kas pasiges. Bet nereikia išsigąsti. Liūtai išgabenti restauravimui už projektines Europos Sąjungos lėšas.
Ištekėjo filmo „Vampyro dienoraščiai“ žvaigždė  (3)
2014 m. spalio 20 d. 09:12
Juostos „ Vampyro dienoraščiai “ („The Vampire Diaries“) aktorė Candice Accola apie savo sužadėtuves paskelbė 2013 metų gegužės mėnesį, o sekmadienį, spalio 19 dieną, Naujajame Orleane tapo gitaristo Joe Kingo žmona, praneša dailymail.co.uk.
Vilnius public transport drivers threaten with strike
2014 m. spalio 19 d. 14:46
Bus and trolleybus drivers of Vilnius had threatened with a strike, but pushed back plans for collective action after receiving guarantees that salaries would be paid on time. However, they say that if the promises are broken, public transport will be halted in the Lithuanian capital.
Dizainerė E. Čekanavičiūtė: moteriškumas - tai ne vulgarumas ir primityvus seksualumas
2014 m. spalio 19 d. 00:00
„Teatras madoje niekam nebeįdomus, kur kas įdomiau – mada teatre“, – įsitikinusi Londone gyvenanti lietuvė dizainerė Eglė Čekanavičiūtė (28 m.).
„Bayern“ pažemino „Werder“ ekipą, „Borussia“ ir vėl pralaimėjo  (3)
2014 m. spalio 18 d. 20:44
Vokietijos „Bundesliga“ futbolo čempionate šeštadienį sužaistos septynerios 8-o turo rungtynės. Čempionas Miuncheno „Bayern“ klubas savo žiūrovų akivaizdoje nepasigailėjo Brėmeno „Werder“ ekipos, kurią sutriuškino rezultatu 6:0.
Lietuvos rankinio čempionate - žaidėjų diskvalifikacijos  (8)
2014 m. spalio 18 d. 18:16
Lietuvos rankinio čempionate išlieka trivaldystė – toliau vien pergalėmis į priekį žingsniuoja Klaipėdos „Dragūnas“ , Vilniaus VHC „Šviesa“ ir Alytaus „Almeida-Stronglasas “. Šiame ture nervų neišlaikė ir diskvalifikacijų su teisėjų raportais sulaukė du žaidėjai: Kauno LSU rankininkas Saulius Katkevičius ir Varėnos „Ūlos“ žaidėjas Remigijus Čepulis .
Egzorcistais panorę tapti sūnus ir dukra nuvarė motiną į kapus  (46)
2014 m. spalio 18 d. 09:51
Lenkijoje egzorcizmas per pastarąjį dešimtmetį pasiekė neregėtas aukštumas. Jeigu prieš 10 metų šalyje buvo vos 4 kunigai linkę galynėtis su žmogų apsėdusia piktąja dvasia, tai dabar egzorcizmą Lenkijoje praktikuoja jau 130 kunigų.
Sh. LaBeoufas: vaikystėje dešrainiais prekiavęs mušeika, garsėjantis išrankumu moterims  (1)
2014 m. spalio 18 d. 09:24
„ Disney “ televizijos kanale aktoriaus karjerą pradėjęs Shia LaBeoufas , ko gero, geriausiai žinomas kaip pagrindinis pirmųjų trijų filmų apie transformerius aktorius, neseniai pasirodęs skandalingoje Larso von Triero „ Nimfomanėje “. Šįsyk Lietuvos žiūrovai 28-erių Sh.LaBeoufą išvys kariaujantį sąjungininkų gretose petis petin su Bradu Pittu filme „Įniršis“ (angl. „Fury“).
J. Valančiūnas svariai prisidėjo prie „Raptors“ pergalės  (3)
2014 m. spalio 18 d. 08:35
NBA lygos ikisezoninėse rungtynėse, vykusiose Vičitoje, Toronto „Raptors“ klubas su Jonu Valančiūnu įtikinamai rezultatu 109:90 (23:29, 37:17, 29:21, 20:23) nugalėjo „ Oklahoma City Thunder “ krepšininkus. Lietuvis nugalėtojams pelnė 14 taškų, 12 iš jų per pirmą mačo pusę.