Jonas

K. Ito atvirai papasakojo apie pažintį su Jonu Meku  (2)
2014 m. rugsėjo 18 d. 15:47
„nowJapan“ festivalyje dalyvauja ir Kaori Ito. Jos pasirodymų metu žmogaus kūnas materializuosis į emocijos ir šiuolaikinio meno formą, trinančią ribas tarp žiūrovo ir scenos. Plastika ir griežtos formos, smulkus kūnas, bet kvapą gniaužiantys judesiai, tyla ir triukšmas, šiuolaikinis šokis ir tradicinė baleto mokykla – kontrastai, kurių dėka K. Ito kuriama legenda tampa gyva ir apčiuopiama.
Vilniuje rinksis NATO karinis komitetas  (9)
2014 m. rugsėjo 18 d. 14:34
Rugsėjo 19–21 dienomis Vilniuje vyks aukščiausiosios karinės NATO institucijos – Karinio komiteto, kurį sudaro kariuomenių vadai, – susitikimas.
JAV rinktinei iššūkį mesti galėtų tik Europos rinktinė?  (18)
2014 m. rugsėjo 18 d. 12:11
JAV vyrų rinktinė tampa nesulaikoma jėga krepšinio pasaulyje. Amerikiečiai savaitgalį įtikinamai laimėjo pasaulio čempionatą ir aukso medalius iškovojo jau ketvirtame iš eilės turnyre. Maža to, amerikiečiai nuo 2006 metų laimėjo jau 63 rungtynes iš eilės ir nepanašu, kad turės iššūkių ateityje – Europos komandos atrodo pernelyg nutolusios nuo JAV rinktinės , rašo BasketBews.lt.
Lietuvos miškuose išdygusių keistenybių neatpažįsta net mokslininkai  (29)
2014 m. rugsėjo 17 d. 23:24
Skaitytojai nepaliauja redakcijai siųsti gėrybių, kurias atrado miške, nuotraukų. Šįsyk surinkome galeriją neįprastų grybų, kurie įdomūs ne tik savo retumu, bet ir keista forma ar kitomis ypatybėmis. Paprašėme dviejų mokslininkų pasidalinti savo mintimis ir pasvarstymais, kokie tai galėtų būti grybai ir kas lemia, kad jie tampa „kitokie“ nei kiti miško grybai.
Lieka Utenoje: J. Valančiūno taurę iškovojo „Juventus“  (2)
2014 m. rugsėjo 17 d. 22:34
Kėdainių „Nevėžio“ komanda nesėkmingai baigė pasirodymą Jono Valančiūno vardo taurės turnyre Utenoje. Mažajame finale Virginijaus Sirvydžio auklėtiniai rezultatu 83:97 (25:22, 22:27, 14:22, 22:26) nusileido „Jelgava“ komandai iš Latvijos.
Kariuomenės vadas: atsilaikyti dvi dienas – per mažai  (12)
2014 m. rugsėjo 17 d. 19:10
Kariuomenės vadas Jonas Vytautas Žukas neslepia įžvelgiantis panašumų tarp Rusijos agresijos prieš Ukrainą ir padėties Antrojo pasaulinio karo išvakarėse. Vis dėlto jis įsitikinęs, kad į tą pačią upę Vakarų pasaulis neįbris.
„120s“: nemieganti kariuomenė ir krepšininkų natūralizavimas
2014 m. rugsėjo 17 d. 18:03
DELFI TV trumposiose žiniose žiūrėkite: kariuomenės vado teigimu, dabartinė situacija primena Antrojo pasaulinio karo išvakares, dalis Ukrainos parlamentarų prabilo apie kapituliaciją, D. Maskoliūnas apie užsieniečių natūralizaciją ir neišnaudotas D. Motiejūno galimybes, Vilniuje prasidėjo pasaulio rankų lenkimo čempionatas.
J. Valančiūno akcijos kyla: lietuvis – tarp 80-ies geriausių NBA žaidėjų  (24)
2014 m. rugsėjo 17 d. 17:45
Artėjant naujajam NBA sezonui, portalas „ Sports Illustrated “ sudarinėja geriausių krepšininkų reitingus. Šis portalas sudarinėja geriausių žaidėjų šimtuką ir kol kas atskleidė atletus iki 31-osios vietos. Tarp jų pateko ir Toronto „Raptors“ lietuvis Jonas Valančiūnas .
Inscenizavo pabėgimą iš namų  (1)
2014 m. rugsėjo 17 d. 17:35
Artėjant rugsėjo 25, 27, 28 dienomis vyksiančiai Vilnius City Operos premjerai „ Jonas ir Greta“, kūrėjai vilniečius pasitinka neįprastu iššūkiu - pabėgimo autobusu. Pagrindinė vilniečių ir miesto svečių laukianti užduotis - per 15 minučių pabandyti ištrūkti iš užrakinto kambario, įrengto po miestą keliaujančiame ryškiame autobuse.
R. Karpis ir V. Gerasimovas įkūnijo moteriškus personažus  (3)
2014 m. rugsėjo 17 d. 17:09
Rugsėjo 25, 27, 28 dienomis Vilnius City Opera pirmą kartą pristatys operą jaunimui „ Jonas ir Greta“. Apie pirmąjį išėjimą iš namų ir vienišą kelionę pasakojančioje istorijoje sutiksime ne vieną personažą, kurį įkūnys priešingos lyties solistas. Operoje svarbi balso suteikiama informacija. Todėl itin dažnai kompozitoriai nepaiso lyties, o pasirenka personažui labiausiai tinkantį balso tembrą.
Kariuomenės vadas: atsilaikyti dvi dienas – per mažai  (478)
2014 m. rugsėjo 17 d. 14:30
Kariuomenės vadas Jonas Vytautas Žukas neslepia įžvelgiantis panašumų tarp Rusijos agresijos prieš Ukrainą ir padėties Antrojo pasaulinio karo išvakarėse. Vis dėlto jis įsitikinęs, kad į tą pačią upę Vakarų pasaulis neįbris.
Buvęs Miley Cyrus mylimasis bando susigrąžinti populiarumą naujos merginos sąskaita(VIDEO)  (1)
2014 m. rugsėjo 17 d. 11:01
Vyresni Panele.lt skaitytojai tikriausiai dar prisimena „Disney“ kanalo sensaciją, gražuoliukų brolių grupę „The Jonas Brothers“. Jausmingomis dainomis ir puikia išvaizda išgarsėję broliai, deja, skirtingais muzikavimo keliais pasuko šįmet ir bandė tapti solo atlikėjais.
J. Nainio patirtis, kurios nenorėtų pakartoti: po 2 l kasdien gėriau distiliuotą vandenį, kuris realiai skirtas automobiliams  (19)
2014 m. rugsėjo 16 d. 14:55
Jonas Nainys (31) ir grupės „Pinup Girls“ atlikėja Simona Šermukšnytė-Nainė (26) savaitgalį šventė pirmąsias vestuvių metines. Žinomą vyrą lydi sėkmė tiek šeimyniniame gyvenime, tiek pramogų versle. Nepaisant įtempto gyvenimo ritmo, jis nepamiršta rūpintis sveikata ir, kaip daugelis lietuvių šiomis dienomis, „serga“ už Lietuvos krepšinio rinktinę.
Lithuanians shoot off against the French
2014 m. rugsėjo 16 d. 14:23
Lithuania has walked away from the FIBA World Cup empty handed after falling short to France 95:93 in the Bronze medal match.
M. Niparavičius: su šypsena ir viltimi galime žiūrėti į rinktinės perspektyvas  (1)
2014 m. rugsėjo 16 d. 12:51
Pasaulio krepšinio čempionatas baigėsi. Be didelių intrigų finale JAV rinktinė apgynė čempionų titulą, o Serbijos krepšininkams atiteko sidabras. Gaila, jog kovą dėl bronzos Lietuva pralaimėjo Prancūzijos rinktinei, tačiau pirmadienio vakarą aistruoliai susirinkę Vilniaus Rotušės aikštėje nuoširdžiai sveikino savo numylėtinius.
Crowd welcomes Lithuanian basketball team in Vilnius
2014 m. rugsėjo 16 d. 09:45
A huge crowd welcomed Lithuania's men's national basketball outside Vilnius Town Hall on Monday night after it flew back from Spain where the team came in fourth in the 2014 FIBA Basketball World Cup .
Sutiktuvėse pagerbtas J. Valančiūnas: aukosime viską, kad kitais metais parvežtume medalius  (27)
2014 m. rugsėjo 16 d. 00:02
Po triukšmingų ir vėlyvų sutiktuvių Lietuvos rinktinės krepšininkai pasidalijo mintimis apie pasibaigusį Pasaulio čempionatą ir ateities perspektyvas. Jonas Valančiūnas dėkojo treneriui Jonui Kazlauskui už pasitikėjimą.
Be medalių, bet su šypsenomis grįžę krepšininkai: nesitikėjome tokio sutikimo  (7)
2014 m. rugsėjo 15 d. 22:14
Ketvirtą vietą pasaulio krepšinio čempionate užėmusi Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė pirmadienį buvo pasveikinta Vilniaus Rotušės aikštėje. Sirgaliai turėjo galimybę pasveikinti rinktinės vyrus, o krepšininkai – padėkoti sirgaliams už palaikymą.
J. Valančiūnas: aukosime viską, kad kitais metais parvežtume medalius  (89)
2014 m. rugsėjo 15 d. 21:13
Po triukšmingų ir vėlyvų sutiktuvių Lietuvos rinktinės krepšininkai pasidalijo mintimis apie pasibaigusį Pasaulio čempionatą ir ateities perspektyvas.
D. Motiejūnas turėjo paaiškinti, kas jį sieja su M. Šalčiūte  (47)
2014 m. rugsėjo 15 d. 19:21
LNK penktadienio vakaro projektą „Norim dar! – su „ Radistais !“ be pagrindinių vedėjų Rolando ir Jono veda dar du nauji televizijos veidai – jaunieji Jonukas ir Rolandukas. Jiems patikėta rengti interviu su populiariais šalies žmonėmis.
Vilniuje vyks NATO karinio komiteto konferencija  (19)
2014 m. rugsėjo 15 d. 18:46
Rugsėjo 19-20 dienomis Vilniuje vyks aukščiausiosios karinės NATO institucijos - Karinio komiteto, kurį sudaro kariuomenių vadai, - susitikimas. Renginio šeimininkas - Lietuvos ginkluotųjų pajėgų vadas generolas majoras Jonas Vytautas Žukas . Tai bus pirmas NATO kariuomenių vadų susirinkimas po NATO viršūnių susitikimo Velse. Vilniuje NATO karinis komitetas susirinks antrą kartą, pirmą kartą Lietuvos sostinėje NATO šalių kariuomenių vadai posėdžiavo 2004 m. rugsėjį.
Į Lietuvą be medalių, bet su šypsenomis grįžę krepšininkai: mes labai stengėmės  (507)
2014 m. rugsėjo 15 d. 17:50
Ketvirtą vietą pasaulio krepšinio čempionate užėmusi Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė pirmadienį buvo pasveikinta Vilniaus Rotušės aikštėje. Sostinės Senamiestyje vyko triukšmingos dviejų valandų sutiktuvės.
Rudens lygiadienį kviečia švęsti ypatingai
2014 m. rugsėjo 15 d. 15:53
Rudens lygiadienį – rugsėjo 19 d. (penktadienį) 20 val. – prie Karaliaus Mindaugo tilto šiemet pasitiksime ypatingai.
Po pažinties su „verslininkais“ neteko namų: auką net mėnesį slėpė kaimo sodyboje  (14)
2014 m. rugsėjo 15 d. 14:02
„Patikėjau, kad man padės parduoti namą, bet buvau apgautas“, – teigė vilnietis, pakliuvęs į gerai organizuotų, įtariama, sukčių pinkles. Po namo pardavimo vyras dar liko skolingas savo „geradariams“.
Plintant marui Lietuvoje rasta neregistruotų kiaulių  (10)
2014 m. rugsėjo 15 d. 13:38
Plintant mirtinam afrikinio kiaulių maro virusui, Lietuvoje rasta tūkstančiai oficialiai neįregistruotų kiaulių. Žemės ūkio ministrę Virginiją Baltraitienę nustebino faktas, kad dėl priverstinio skerdimo ir kitų priežasčių turėjusi sumažėti kiaulių banda yra net 120 tūkst. didesnė negu pernai.
Neįtikėtini senolių šokiai , kurie jus sužavės VIDEO  (1)
2014 m. rugsėjo 15 d. 11:20
Jei manote, kad seni žmonės užsiima tik rankdarbiais arba kryžiažodžių sprendimu, labai klystate. Gyvenimo rudenį kai kurie jų pasitinka neįtikėtinai linksmai. „Youtube“ internetiniame puslapyje galite rasti tokių vaizdo įrašų, kurie jus stipriai nustebins: senjorai trypia, šoka ir linksminasi iš visos širdies.
Papasakojo apie kraupiausius brakonierius  (14)
2014 m. rugsėjo 15 d. 11:12
Gyvosios gamtos apsaugos inspektorių darbas nė iš tolo neprimena nuobodaus vaikštinėjimo upių pakrantėse tikrinant žvejų mėgėjų bilietus. Jų darbas iš arti atrodo lyg operatyvinė ar žvalgybinė veikla, reikalaujanti informatorių tinklo, maskavimosi ir pėdų mėtymo įgūdžių. Su brakonieriais žaidžiamas katės ir pelės žaidimas, tačiau vaidmenys jame keičiasi ne kartą.
Netikėta: tai, ko tikrai nežinojote apie vyrus  (40)
2014 m. rugsėjo 15 d. 10:48
Vokietijos žiniasklaida pateikia 34 įdomius faktus apie vokiečius vyrus. Kai kurios ypatybės neabejotinai būdingos ir kitų tautų stipriosios lyties atstovams.
Šeimininkų numylėtinis: be medalio likęs P. Gasolis – geriausių žaidėjų penketuke  (20)
2014 m. rugsėjo 14 d. 23:58
Ispanijoje finišavus FIBA pasaulio krepšinio čempionatui tradiciškai apdovanotos medalius iškovojusios rinktinės ir paskelbti geriausi žaidėjai. Naudingiausiu viso turnyro krepšininku tapo JAV rinktinės gynėjas Kyrie Irvingas , kiekvienose pirmenybių rungtynėse pelnęs vidutiniškai po 12,1 taško ir atlikdavęs po 3,6 rezultatyvaus perdavimo.