Jonas

Kavinė, kurią budriai sekė KGB  (3)
2014 m. lapkričio 29 d. 08:00
„Jei man pačiam reikėtų vienu sakiniu pasakyti, kuo man „ Neringa “ ypatinga ir už ką aš jai jaučiu daug gilių sentimentų, nedvejodamas apibūdinčiau ją kaip istorinę baimės įveikimo salą vandenyne, kurio horizonte matėsi tik nelaisvė, melas ir baimė“ – knygos „Neringos“ kavinė: sugrįžimas į legendą“ pratarmėje rašo filosofas Leonidas Donskis .
Molėtuose – kompleksas už 8 mln. litų  (3)
2014 m. lapkričio 28 d. 23:50
Molėtų rajone atidarytas mėsinių viščiukų auginimo kompleksas. Į jį investuoti 8 milijonai litų. Plėstis kooperatyvui priklausančią įmonę „Agvika“, anot jos atstovų, verčia augantis vištienos suvartojimas. Jis Lietuvoje per dešimtmetį padvigubėjo.
„Istorijos detektyvai“: kaip pabėgti iš didžiausio ir labiausiai saugomo kalėjimo?  (3)
2014 m. lapkričio 28 d. 17:06
Vienas pėsčiomis iš Sovietų sąjungos pasiekė Švediją, kito pabėgimo iš sovietinio lagerio istorija įkvėpė Holivudą sukurti įspūdingą istoriją.
What would Lithuanian army need in case of military aggression?  (1)
2014 m. lapkričio 28 d. 13:00
Lithuanian army commander General Jonas Vytautas Žukas is convinced that as the country's government is set to update the state's armed defence concept, they must envision not just more weapons, but also more soldier training.
Lietuva Europos čempionato grupes varžybas žais Latvijoje arba Vokietijoje  (8)
2014 m. lapkričio 28 d. 12:33
Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė pateko į stipriausią Europos čempionato burtų krepšelį. Kartu su lietuviais jame – Prancūzijos, Ispanijos ir Kroatijos rinktinės. Tai reiškia, kad šios rinktinės nebus mūsiškių varžovės pirmame etape, - rašo BasketNews.lt.
Spalvotus meduolius žvaigždės margino su savo šeimomis  (11)
2014 m. lapkričio 28 d. 12:11
„Spalvoto meduolio dienos“ kepyklėlėje penktadienio popietę rinkosi LNK žvaigždės, kurios, pasitelkusios savo fantaziją, kepė ir margino kalėdinius meduolius.
Pasakė, kam labiausiai apsimoka naudoti geoterminį šildymą  (9)
2014 m. lapkričio 28 d. 11:41
Lietuvos geologijos tarnybos prie Aplinkos ministerijos (LGT) duomenimis, mūsų šalis yra turtinga giliosios geotermijos išteklių, kuriuos būtų galima plačiau panaudoti ūkio reikmėms.
Senasis baltų tikėjimas – kryžkelėje  (57)
2014 m. lapkričio 28 d. 11:34
Vos prieš kelias dienas įvykusi Lietuvos senojo baltų tikėjimo išpažinėjų sueiga, kažkodėl pavadinta „krivulė“ (senovėje „kiemų“ atstovų susirinkimas vadintas „kuopa“), nubrėžė ryškų brūkšnį tarp tikėjimo praeities ir ateities.
Lithuanian parliament holding debate on defence funding
2014 m. lapkričio 28 d. 09:55
The Lithuanian parliament's National Security and Defence Committee is holding a discussion on implementation of the agreement signed by political parties to increase defence spending.
Ko trūktų Lietuvai karinės agresijos atveju?  (217)
2014 m. lapkričio 28 d. 07:45
Kariuomenės vadas generolas Jonas Vytautas Žukas įsitikinęs, kad, keičiant Valstybės ginkluotos gynybos koncepciją, turi būti atsižvelgta ne tik į ginkluotės didinimą, bet ir į papildomą profesionalių karių rengimą.
Prastas vakaras lietuviams: „Real“ gavo antausį nuo „Uniks“, „Unicaja“ krito Berlyne  (15)
2014 m. lapkričio 27 d. 23:05
Įspūdingą formą šio sezono Eurolygoje toliau demonstruoja Maskvos CSKA (7/0) krepšininkai. Jie ketvirtadienį Tel Avive net 23 taškų skirtumu 84:61 (25:12, 15:18, 19:16, 25:15) sutriuškino čempionų titulą ginantį vietos „Maccabį“ (4/3).
Kariuomenės vadas: gynybos koncepciją veikia naujos aplinkybės  (66)
2014 m. lapkričio 27 d. 22:23
Valstybės gynimo tarybos sprendimą peržiūrėti 2011 m. priimtą Valstybės ginkluotos gynybos koncepciją kariuomenės vadas generolas majoras Jonas Vytautas Žukas aiškina pasikeitusiomis aplinkybėmis.
Baltarusis į Lietuvą vežėsi dešras su kiaulių maro užkratu  (11)
2014 m. lapkričio 27 d. 17:49
Patikrinus į Lietuvą iš Baltarusijos atvykusio piliečio asmeninį bagažą paaiškėjo, kad jame esančios dešros pagamintos iš kiaulių maru užkrėstos mėsos.
Treneriui J. Kazlauskui įteikti LTOK olimpiniai žiedai
2014 m. lapkričio 27 d. 16:54
Ketvirtadienį LTOK prezidentė Daina Gudzinevičiūtė apdovanojo neseniai jubiliejines sukaktis minėjusius olimpiniam judėjimui nusipelniusius žmones.
Eksperimentai su plakančia širdimi atskleidė ritmo sutrikimų priežastis  (7)
2014 m. lapkričio 27 d. 16:14
Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ( LSMU ) mokslininkai, veterinarai ir medikai suvienijo jėgas atlikdami tyrimą, kurio metu buvo užrašomas kiaulės širdies elektrinis aktyvumas, naudojant potencialui jautrius dažus. Tyrimo metu matoma, kaip širdies paviršiumi sklinda elektrinis impulsas. Tai medikams suteikė naudingos informacijos gydant širdies ritmo sutrikimų turinčius pacientus.
Sprendimas, surūšiavęs lietuvius  (37)
2014 m. lapkričio 27 d. 12:33
Lapkričio 9 d. visas demokratiškas pasaulis, o labiausiai – Vokietijos žmonės, šventė Berlyno sienos griūtį: praėjo 25 metai (1989 m.), kai iš pasaulio žemėlapio dingo sovietų suskaldyta Vokietija.
Krymo scenarijus Lietuvoje – jau išbandytas  (333)
2014 m. lapkričio 27 d. 12:18
Rusijos įvykdytas Krymo atplėšimas nuo Ukrainos Lietuvai nėra jokia naujovė. Kaip ir hibridinis karas. Lietuva tai patyrė savo kailiu, teigia istorikas Vytautas Jokubauskas , kalbėjęs Lietuvos šaulių sąjungos surengtoje konferencijoje apie pilietinę gynybą hibridinio karo metu.
A. Smilgevičiūtė ir grupė „Skylė“ kviečia kurti naują Kalėdų tradiciją  (2)
2014 m. lapkričio 27 d. 11:31
Likus mėnesiui iki didžiųjų metų švenčių Aistė Smilgevičiūtė ir grupės SKYLĖ muzikantai dūzgia tikrame kūrybinių idėjų ir jų įgyvendinimo avilyje. Per pačias Kalėdas muzikantai kvies į „Saulės kelionės“ puotą, kurioje Saulės - Aistės Smilgevičiūtės - lydimi klausytojai leisis į užburiančią kelionę po ugninį dangaus skliautą.
Riaušių supurtytame Fergusone padėtis pradeda rimti  (6)
2014 m. lapkričio 27 d. 11:22
Misūrio valstijos mieste Fergusone padėtis trečiadienį buvo akivaizdžiai ramesnė po dvi dienas Jungtinėse Valstijose vykusių protestų dėl sprendimo nepateikti kaltinimų baltaodžiui policininkui, kuris anksčiau šiais metais nušovė vieną neginkluotą juodaodį paauglį tame Sent Luiso priemiestyje.
J. Valančiūnas padėjo „Raptors“ klubui iškovoti šeštą pergalę iš eilės  (8)
2014 m. lapkričio 27 d. 06:31
Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos ( NBA ) čempionato rungtynėse Jono Valančiūno atstovaujamas Toronto „Raptors“ klubas svečiuose susitiko su Atlantos „Hawks“ komanda, nugalėjo varžovus rezultatu 126:115 (34:24, 30:37, 27:27, 35:27) ir iškovojo tryliktą sezono pergalę iš 15-os galimų ir šeštą iš eilės.
Įspūdingai žaidęs D. Motiejūnas pagerino savo karjeros NBA rezultatyvumo rekordą!  (49)
2014 m. lapkričio 27 d. 06:03
Donatas Motiejūnas neliko skolingas prieš dvi dienas 27 taškus įmetusiam ir naują karjeros rezultatyvumo rekordą pasiekusiam Jonui Valančiūnui – jis naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį Hiustone vykusiose NBA rungtynėse pagerino ir savo visų laikų rekordą bei atvedė komandą į sunkią pergalę.
120s: Bad forecasts for Lithuania and expectations for the future of basketball
2014 m. lapkričio 26 d. 18:26
120s: Kazlauskas on the growing candidate pool for national team, Bad forecasts for Lithuania, Merkel's message for Russia , Pole Dancing Championship.
„120s“ žinios: liūdna prognozė Lietuvai ir J. Kazlauskas - apie rinktinės ateitį
2014 m. lapkričio 26 d. 17:55
DELFI TV trumposiose žiniose žiūrėkite: J. Kazlauskas – apie augantį rinktinės kandidatų ratą, paskelbė itin liūdną diagnozę Lietuvai, A. Merkel žodžiai Rusijai nežada nieko gero, orų prognozė ir dienos kadras.
D. Zvonkus apie Conchitą įkūnijusią Katažiną: ji taip gali keistis, kad man nereikės kitų moterų  (44)
2014 m. lapkričio 26 d. 16:53
Maironis ir Conchita – tokius netikėtus vaidmenis tenka atlikti naujai iškeptai Zvonkų porai. Atlikėja Katažina Zvonkuvienė ir kompozitorius Deivydas Zvonkus šiuo metu intensyviai filmuojasi LNK naujametinėje programoje.
Kanadiečiai įvertino lietuvišką humorą: komedija „Kaip pavogti žmoną“ sutikta audringai  (3)
2014 m. lapkričio 26 d. 14:46
Jau gruodžio 12 dieną naują savo filmą " Šventa karvė " Lietuvos kino teatruose pristatysiantis Donatas Ulvydas praėjusią savaitę turėjo progą patikrinti, kaip kanadiečiams pavyks suprasti lietuvišką humorą. Žinomas režisierius lankėsi Otavoje bei Toronte, kur vykusio ES kino festivalio metu buvo rodoma jo kurta ir Lietuvoje per praėjusias Kalėdas puikiai įvertinta komedija " Kaip pavogti žmoną ".
J. Kazlauskas – apie augantį rinktinės kandidatų ratą, trečią žvaigždžių kartą ir darbą NBA  (27)
2014 m. lapkričio 26 d. 13:55
Praėjusį penktadienį Jonas Kazlauskas Vilniaus rotušėje klausėsi bendražygių ir artimųjų linkėjimų 60-mečio proga, o trečiadienį su jubiliejumi jį pasveikino ir DELFI skaitytojai. Vaizdo konferencijoje dalyvavusį Lietuvos rinktinės strategą krepšinio mėgėjai apipylė klausimais apie nacionalinės komandos kandidatus, praeities bei ateities žvaigždes ir kitų metų rinktinę.
J. Kazlauskas tikisi trečios žvaigždžių bangos su J. Valančiūnu, D. Motiejūnu ir M. Kuzminsku priešakyje  (11)
2014 m. lapkričio 26 d. 13:53
Paklaustas, ar ateinančią vasarą tikisi suburti pajėgiausios sudėties rinktinę, jos strategas Jonas Kazlauskas buvo nusiteikęs optimistiškai. „Tai bus priešolimpiniai metai, o olimpinėse žaidynėse visi nori žaisti, todėl aukoja savo vasaras ir atvažiuoja. Jei neatsiras problemų – bus pajėgiausia sudėtis. Bet negalvokite, kad tie krepšininkai, kurie šiemet nežaidė rinktinėje, ėmė ir sugalvojo atsisakyti kvietimo – jie turėjo labai rimtų priežasčių taip elgtis“, – aiškino J. Kazlauskas.
Teismas baigė buvusių Seimo narių apklausą A. Sacharuko byloje  (6)
2014 m. lapkričio 26 d. 13:33
Buvęs televizijos laidų vedėjas Jonas Stanevičius , kuris buvo išrinktas į Seimą ir kurį laiką ėjo Krikščionių partijos frakcijos, vėliau Tautos prisikėlimo frakcijos seniūno pavaduotojo pareigas, trečiadienį apklaustas buvusio kolegos Aleksandro Sacharuko baudžiamojoje byloje.
Labour Party nominates Jonas Pinskus to run for Vilnius mayor
2014 m. lapkričio 26 d. 12:27
The Vilnius unit of the Labour Party has approved a list of candidates to run for the Vilnius City Council. Jonas Pinskus was nominated as the party's candidate for the mayor of Vilnius.