H grupės rezultatai:

Slovakija - Baltarusija - 5:1 (1:0, 4:1, 0:0).

Prancūzija - Šveicarija - 4:2 (1:0, 1:2, 2:0).

Kanada - Kazachstanas - 8:0 (1:0, 2:0, 5:0).

H grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įmušti-praleisti įvarčiai, įvarčių skirtumas, taškai):

8.Kazachstanas6001510:29-191

S grupės penkto turo varžybose Stokholme mūsų kaimynai latviai 0:3 (0:1, 0:2, 0:0) pralaimėjo norvegams.

Kituose mačuose Vokietija po atkaklios kovos įrodė pranašumą prieš Daniją - 2:1 (0:0, 1:1, 1:0), o čempionato viena šeimininkių Švedija nugalėjo Italiją - 4:0 (2:0, 1:0, 1:0).

S grupės rezultatai:

Norvegija - Latvija - 3:0 (1:0, 2:0, 0:0).

Vokietija - Danija - 2:1 (0:0, 1:1, 1:0).

Švedija - Italija - 4:0 (2:0, 1:0, 1:0).

8.Danija500149:17-81

Iki grupių varžybų pabaigos dar lieka 2 turai. Tik kanadiečiams, kazachams švedams ir italams liko po vienerias rungtynes. Kovą dėl medalių tęs po keturias geriausias kiekvienos grupės komandas.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (48)