Ketvirtojo etapo distancijos nebaigė iškart trys lietuvaitės - Jurgita Kubiliūnaitė, Edita Janeliūnaitė bei Agnė Šilinytė.

118,1 km distancijos finiše 66-a buvo Milda Jankauskaitė, Žavinta Titenytė tenkinosi 115-ąja pozicija, o Kristina Norvaišaitė liko paskutinė - 116-a.

Ketvirtojo etapo nugalėtoja tapo lyderė bendrojoje įskaitoje olandė Ellen Van Dijk, aplenkusi amerikietę Evelyn Stevens ir lenkę Pauliną Brzežna-Bentkowską.

Ketvirto etapo rezultatai:

1. Ellen Van Dijk (Olandija) 3 val. 17 min. 48 sek.
2. Evelyn Stevens (JAV)
3. Paulina Brzežna-Bentkowska (Lenkija)
4. Natalija Bojarskaja (Rusija)
5. Tatjana Antošina (Rusija) tas pats laikas
...
66.Milda Jankauskaitė (Lietuva) atsiliko 11 min. 26 sek.
...
115.Žavinta Titenytė (Lietuva) 25:21
116.Kristina Norvaišaitė (Lietuva) 24:40

Bendroje lenktynių įskaitoje po prologo ir keturių etapų aukščiausiai iš lietuvių esanti Milda Jankauskaitė užima 78-ą vietą ir lyderei pralaimi 17 minučių bei 20 sekundžių.

Bendroji įskaita:

1. Ellen Van Dijk (Olandija) 8:15:11
2. Evelyn Stevens (JAV) atsilieka 43 sek.
116.Veronika Kotalova (Čekija) 1:05:19

Liuksemburge vykstančių „Festival Luxembourgeois du cyclisme feminin Jacobs Elsy“ dviratininkių lenktynių pirmajame etape 59-a finišavo ir bendroje įskaitoje po prologo bei pirmojo etapo į 57-ą poziciją iš 77-osios pakilo Katažina Sosna, atstovaujanti „Vaiano Fondriest“ komandai.

Lietuvos dviratininkė 102,6 km distancijos finiše 6 minutes ir 50 sekundžių pralaimėjo pirmojo etapo nugalėtojai italei Giorgiai Bronzini, aplenkusiai Ashleigh Moolman iš Pietų Afrikos Respublikos bei lenkę Katarzyną Pawlowską.

Pirmo etapo rezultatai:

1. Giorgia Bronzini (Italija) 2 val. 48 min. 47 sek.
2. Ashleigh Moolman (PAR)
3. Katarzyna Pawlowska (Lenkija)
4. Marianne Vos (Olandija)
5. Emma Johansson (Švedija) tas pats laikas
...
59.Katažina Sosna (Lietuva) atsiliko 6 min. 50 sek.
...
102.Gilke Croket (Belgija) 15:14

Bendrojoje įskaitoje K.Sosną nuo lenktynių lyderės olandės Mariannės Vos skiria daugiau nei 7 minutės.