Pirmi trys Lietuvos dviratininkai 200 km distancijoje finišavo kartu su pagrindine grupe, o G. Kaupas finiše 1 minutę bei 54 sekundes pralaimėjo lenktynių nugalėtojui belgui Gaetanui Bille.

Rezultatas:

1. Gaetan Bille (Belgija) - 4 val. 52 min. 11 sek.
...
124. Gediminas Kaupas (Lietuva) - atsiliko 1 min. 54 sek.
...
127. Boy Van Poppel (Olandija) - 1:54

I. Konovalovas lenktynėse Prancūzijoje smuktelėjo į 70-ą poziciją

Prancūzijoje vykstančių daugiadienių dviratininkų lenktynių „Circuit Cycliste Sarthe-Pays de la Loire“ trečiajame etape 73-ias finišavo bei į 70-ą poziciją iš 60-os nukrito „Movistar Team“ ekipai atstovaujantis Ignatas Konovalovas.

181,8 km distancijoje Lietuvos dviratininkas finiše 6 minutes bei 18 sekundžių pralaimėjo trečiojo etapo nugalėtojui ispanui Francisco Ventoso.

Etapo rezultatai:

1. Francisco Ventoso (Ispanija) - 4 val. 50 min. 37 sek.
2. Julien El Fares (Prancūzija)
3. Samuel Dumoulin (Prancūzija)
4. Michel Kreder (Olandija)
5. Florian Vachon (Prancūzija) - tas pats laikas
...
73. Ignatas Konovalovas (Lietuva) - atsiliko 6 min. 18 sek.
...
98. Juan Jose Haedo (Argentina) - 14:26

Bendroje įskaitoje I. Konovalovą nuo lenktynių lyderio australo Luke'o Durbridge'o skiria jau 7 minutės ir 31 sekundė.