„Devils“ komanda daugiau nei 15 tūkst. žiūrovų akivaizdoje namuose 6:3 (3:1, 1:2, 2:0) nugalėjo Floridos „Panthers“ (62 tšk.) ledo ritulininkus.

„Panteros“ patyrė 49-ą nesėkmę per 76-is mačus ir Rytų konferencijoje yra penkioliktoje pozicijoje.

15 minučių (14:59) aikštelėje praleidęs Dainius Zubrus triskart metė į varžovų vartus bei trečio kėlinio pradžioje (42:57) gavo dvi baudos minutes.

Iš viso per 75 šio sezono rungtynes 35-erių metų puolėjas D. Zubrus pelnė 10 įvarčių, atliko 13 rezultatyvių perdavimų ir surinko 44 baudos minutes.

Tris įvarčius nugalėtojams pelnė bei rezultatyvų perdavimą atliko Travisas Zajacas (0:12, 11:33 ir 49:37), po kartą įvarčiu pasižymėjo Jaromiras Jagras (9:24; 3 rezultatyvūs perdavimai ), Ryane'as Clowe'as (23:05) bei Jacobas Josefsonas (44:02).

Trečią pralaimėjimą iš eilės patyrusių svečių gretose įvarčiais pasižymėjo Dmitrijus Kulikovas (17:22), Bradas Boyesas (20:50) ir Brandonas Pirri (26:35).

„Devils“ vartininkas Cory Schneideris atrėmė visus 13 varžovų metimų, antrame kėlinyje pakeitęs Martiną Brodeurą, kurio sąskaitoje – tik 6 atremti metimai iš 9.

„Devils“ (79) ekipa, likus 7 rungtynėms iki reguliaraus sezono pabaigos, tik 3 taškais atsilieka nuo Kolambuso „Blue Jackets“ komandos (82) kovoje dėl dėl aštuntos vietos Rytų konferencijoje ir paskutinio kelialapio į atkrintamas varžybas. Beje, „velnių“ konkurentai dar turi vieną mačą atsargoje.

Ši žinia kiek liūdina Lietuvos ledo ritulio gerbėjus, kurie laukia D. Zubraus sugrįžtant į pasaulio čempionatą Vilniuje (balandžio 20-26 d.).

Dėmesio konkursas! Iki trečiadienio (balandžio 2 d.) 23.59 val. nuotraukos komentaruose parašykite, kas vilki Lietuvos rinktinės aprangą šioje nuotraukoje. Vienam teisingai atspėjusiam padovanosime čempionato bilietus dviems į Lietuvos - Lenkijos rungtynes, Lietuvos ledo ritulio rinktinės šaliką ir čempionato ritulį.

Spėti galima čia.

Anahaimo „Ducks“ klubas namuose įveikė Vinipego „Jets“ ekipą 5:4 po pratęsimo. „Antinai“ yra įvarčių paskutinėmis sekundėmis meistrai. Jie rezultatą išlygino, likus 24 sek. iki trečio kėlinio pabaigos, o pergalingą įvartį įmušė likus 4:45 min. iki pratęsimo pabaigos.