Rungtynes aktyviau pradėjo Lietuvos čempionai. Jie dažniau kontroliavo kamuolį ir laiką leido Bulgarijos klubo aikštės pusėje.

12-ą rungtynių minutę sostinės ekipa sukūrė pirmą pavojingą progą. Po Ramūno Radavičiaus perdavimo Kristis Andreou pavojingai smūgiavo į vartų plotą, tačiau teisėjas užfiksavo nuošalę.

Kėlinio viduryje iniciatyvą perėmė Bulgarijos klubo futbolininkai. Jie kūrė vieną po kitos pavojingas progas prie Armanto Vitkausko vartų.

20-ą minutę po A. Švrljugos pražangos „Levski“ gavo galimybę atlikti baudos smūgį. Kevinas Bru pakėlė kamuolį virš baudos aikštelės, o Dimitaras Makrijevas galva jį pasiuntė virš vartų.

22-ą minutę sostinės ekipą išgelbėjo A. Vitkauskas. Jis atmušė pavojingą į baudos aikštelę įkirtusio D. Makrijevo smūgį.

26-ą minutę „Levski“ ekipos mūsiškių vartų apgultis baigėsi įvarčiu. Po K .Bru pakelto kampinio Danielis Dimovas stipriu smūgiu galva į viršutinį vartų kampą nuginklavo sostinės ekipos vartininką.

Po praleisto įvarčio žalgiriečiai išlygino žaidimą, o kėlinio pabaigoje užgulė „Levski“ vartus. 41-ą minutę po Andrezinho smūgio iš kairio krašto bulgarus išgelbėjo skersinis. 42-ą minutę K. Andreou smūgiu iš arti galėjo nuginkluoti Goraną Blaževičių, bet Sofijos klubo vartininkas sužaidė meistriškai.

Antrame kėlinyje žalgiriečiai tęsė spaudimą ir beveik visą laiką praleido „Levski“ aikštės pusėje.

58-ą minutę po perdavimo iš kairio krašto kamuolys atsimušė į Bulgarijos klubo gynėjo ranką, tačiau vienuolikos metrų baudinio teisėjas neskyrė.

Prispausti prie savo vartų „Levski“ futbolininkai sunkiai tvardė emocijas. 67-ą minutę aikštėje susistumdė Dustley Mulderis su Linu Pilibaičiu. Rungtynių teisėjui greitai pavyko nuraminti įsikarščiavusius žaidėjus ir „Žalgiris“ toliau tęsė Sofijos ekipos vartų šturmą.

73-čią minutę puikią galimybę išlyginti rezultatą turėjo K. Andreou. Po Ryčio Leliūgos perdavimo jis įsiveržė į baudos aikštelę ir pavojingai smūgiavo į vartus. „Levski“ vartininkas kamuolio nepasiekė, tačiau jis praskriejo šalia kairio virpsto.

77-ą minutę minutę bulgarai surengė retą kontrataką. Po perdavimo iš kairio krašto po keitimo pasirodęs puolėjas Cvetanas Genkovas galėjo „Žalgirį“ pasiųsti į nokdauną. Laimei, galva smūgiuotas kamuolys atsimušė nuo žemės ir praskriejo šalia Aivaro Bražinsko ginamų vartų.

80-ą minutę Lietuvos čempionų atkaklumas atnešė vaisių. Jakubas Wilkas iš kairio krašto pakėlė kamuolį į baudos aikštelę. Joje buvęs A. Švrljuga tiksliu smūgiu galva į dešinį apatinį vartų kampą išlygino rezultatą.

Įmušę įvartį, žalgiriečiai bandė išplėšti pergalę. 84-ą minutę Artakas Jedigarijanas smūgiavo iš toli, tačiau kamuolys praskriejo virš vartų.

Pačioje rungtynių pabaigoje „Žalgirio“ futbolininkai atsitraukė į gynybą ir sėkmingai griovė paskutines „Levski“ atakas.

Sostinės ekipa trečias rungtynes iš eilės pasirengimo stovykloje Kipre baigė lygiosiomis. Ankstesnėse dvikovose Lietuvos čempionai 3:3 sužaidė su Plzeno „Viktoria“ (Čekija) ir 1:1 su Jerevano „Mika“ (Armėnija) komandomis.

Pirmose rungtynėse Kipre vilniečiai 3:0 įveikė Krasnojarsko „Jenisej“ (Rusija) klubą, o antroose – 1:0 nugalėjo Lubino „Zaglębie“ (Lenkija) ekipą.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (19)