Anksčiau šią teisę iškovojo „Manchester United“ (Anglija), „Barcelona“ (Ispanija), Donecko „Šachtar“ (Ukraina), „Valencia“ (Ispanija) ir Miuncheno „Bayern“ (Vokietija) komandos.

C grupės penkto turo anksčiausiai vykusios rungtynės Sankt Peterburge tarp vietos „Zenit“ ir „Malaga CF“ (Ispanija) klubų baigėsi lygiosiomis 2:2 (0:2).

Svečiai po Diego Bounanottes (8 min.) ir Sebastiano Fernandezo (9 min.) tikslių smūgių pirmavo 2:0, tačiau antrame kėlinyje šeimininkams po įvartį pelnė Danny (49 min.) ir Viktoras Faizulinas (86 min.).

Pačioje mačo pabaigoje „Zenit“ ekipa liko nevisos sudėties - raudona kortelė buvo parodyta Vladimirui Bystrovui (90+5 min.).

Vienuoliktą tašką iškovojusi „Malaga CF“ komanda nepriklausomai nuo likusių susitikimų užsitikrino pirmą vietą grupėje, o „Zenit“ ekipa su 4 taškais lieka paskutinė.

Kitose šios grupės rungtynėse „AC Milan“ klubas svečiuose 3:1 laimėjo prieš Briuselio „Anderlecht“ komandą ir užsitikrino antrą vietą grupėje bei bilietą į kitą etapą.

A grupėje „Porto“ ekipa namuose sutriuškino Zagrebo „Dinamo“ komandą 3:0, o „Paris Saint Germain“ klubas svečiuose nugalėjo Kijevo „Dinamo“ futbolininkus. Paskutiniame ture portugalai ir prancūzai išsiaiškins, kas jų užims pirmą vietą grupėje ir turės sąlygai palankesnes pozicijas prieš aštuntfinalio burtus.

B grupėje Gelzenkircheno „Schalke 04“ klubas savo aikštėje 1:0 Pirėjo „Olympiakos“ ekipą ir pateko į kitą etapą. Kelialapį į aštuntfinalį iškovojo ir Londono „Arsenal“ komanda, savų žiūrovų akivaizdoje palaužusi Prancūzijos čempionų „Montpellier“ pasipriešinimą. Vokiečiai ir anglai paskutiniame rate turės kovoti dėl pirmos vietos grupėje.

Vadinamoje „mirtininkų“ - D grupėje - Anglijos čempionas „Manchester City“ klubas namuose sužaidė tik lygiosiomis 1:1 su Madrido „Real“ komanda ir yra priverstas pasitraukti iš čempionų lygos. Paskutiniame ture Mančesterio ekipa dar turės kovoti dėl kelialapio į žemesnio rango Europos lygos turnyrą.

Madridiečiai pirmavo po karimo Benzema įvarčio 10-ą minutę, bet City futbolininkai išlygino santykį, kai už paskutinės vilties pražangą svečiai buvo nubausti dvigubai - raudoną kortelę gavo Alvaro Arbeloa. o skirtą 11 metrų baudinį realizavo Sergio Aguero.

Kitose D grupės rungtynėse Dortmundo „Borussia“ klubas svečiuose 4:1 sutriuškino Amsterdamo „Ajax“ ekipą ir įsitvirtino pirmoje grupės vietoje. Nugalėtojams Robertas Lewandowski pelnė du įvarčius.

A grupė

„FC Porto“ 3 - 0 Zagrebo „Dinamo“

20' Lucho Gonzalez [1 - 0]
67' Joao Moutinho [2 - 0]
85' Silvestre Varela [3 - 0]

Kijevo „Dinamo“ 0 - 2 „Paris Saint Germain“

45' Ezequiel Lavezzi [0 - 1]
52' Ezequiel Lavezzi [0 - 2]

Gelzenkircheno „Schalke 04“ 1 - 0 Pirėjo „Olympiakos“

77' Christian Fuchs [1 - 0]

Londono „Arsenal“ 2 - 0 „Montpellier“

49' Jack Wilshere [1 - 0]
63' Lukas Podolski [2 - 0]

Sankt Peterburgo „Zenit“ 2 - 2 „Malaga“

8' Diego Buonanotte [0 - 1]
9' Sebastian Fernandez [0 - 2]
49' Danny [1 - 2]
86' Viktor Faizulin [2 - 2]

90+5' Vladimir Bystrov („Zenit“) - raudona kortelė

Briuselio „Anderlecht“ 1 - 3 „AC Milan“

47' Stephan El Shaarawy [0 - 1]
71' Phillippe Mexes [0 - 2]
78' Tom De Sutter [1 - 2]
90' Alexandre Pato [1 - 3]

70' Bram Nuytinck („Anderlecht“) - raudona kortelė

Amsterdamo „Ajax“ 1 - 4 Dortmundo „Borussia“

8' Marco Reus [0 - 1]
36' Mario Gotze [0 - 2]
41' Robert Lewandowski [0 - 3]
67' Robert Lewandowski [0 - 4]
86' Danny Hoesen [1 - 4]

„Manchester City“ 1 - 1 Madrido „Real“

10' Karim Benzema [0 - 1]
73' Sergio Aguero [1 - 1] (iš 11 metrų baudinio)

73' Alvaro Arbeloa („Real“) - raudona kortelė