Abi rinktinės skirtingai pradėjo turnyrą. Ispanija triuškinamai pralaimėjo Olandijai 1:5, o Čilė po gana atkaklios kovos nugalėjo Australiją 3:1.

Nors ispanai neturėjo kur trauktis, du įvarčius dar pirmame kėlinyje pelnė čiliečiai Eduardo Vargas (20-ą) ir Charlesas Aranguizas (43-ią min.).

Po šios pergalės Čilė ir Olandija pirmos užsitikrino vietas pasaulio čempionato aštuntfinalyje. Kuri jų bus grupėje pirma paaiškės po olandų ir čiliečių tarpusavio mačo pirmadienį (birželio 23-ią d.). Australijos ir Ispanijos komandos, kurioms tai bus paskutinis susitikimas čempionate, išsiaiškins trečios vietos grupėje likimą.

Ispanija tapo ketvirta čempionės titulą ginančia rinktine, kuriai naujos pirmenybės baigsis jau po grupės varžybų. Anksčiau toks likimas dusyk ištiko Italijos (1950 ir 2010 metais) futbolininkus, po kartą - Brazilijos (1966) ir Prancūzijos (2002) ekipas.

Čilės futbolininkai džiaugiasi pergale

Rezultatas:

Ispanija 0 - 2 Čilė

20' Eduardo Vargas [0 - 1]
43' Charles Aranguiz [0 - 2]

Ispanija: Iker Casillas, Cesar Azpilicueta, Javi Martinez, Sergio Ramos, Jordi Alba, Xabi Alonso (46' Koke), Sergio Busquets, Pedro (76' Santi Cazorla), David Silva, Andres Iniesta, Diego Costa (64' Fernando Torres).

Čilė Claudio Bravo, Gary Medel, Francisco Silva, Gonzalo Jara, Mauricio Isla, Charles Aranguiz (64' Felipe Gutierez), Marcelo Diaz, Eugenio Mena, Arturo Vidal (88' Carlos Carmona), Alexis Sanchez, Eduardo Vargas (84' Jorge Valdivia).

kamuolio kontrolė: 56 proc. - 44 proc.

Rezultatyviausi čempionato žaidėjai: Thomas Mulleris (Vokietija), Arjenas Robbenas ir Robinas Van Persie (abu - Olandija) - po 3 įvarčius.

Pasaulio futbolo čempionate Brazilijoje dalyvauja 32 rinktinės, kurios pirmame etape suskirstytos į aštuonias grupės. Į pirmenybių aštuntfinalį pateks dvi geriausios kiekvienos grupės ekipos.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (923)