Du įvarčius Zenit klubui pelnė Danny 29-ą ir 48-ą minutėmis, po vieną įmušė Aleksandras Bucharovas 66-ą ir Andrejus Aršavinas 78-ą minutę iš 11 metrų baudinio.

Portugalų ekipos gretose pasižymėjo Manuelis Jose 67-ą ir Carlao 83-ią minutėmis.

Į grupių varžybas taip pat iškopė italų „AC Milan“, škotų Glazgo „Celtic“, baskų San Sebastijano „Real Sociedad“ ir čekų Plzeno „Viktoria“ klubai.

Gediminas Vičius su Karagandos „Šachtior“ komanda Škotijoje pralaimėjo Celtic futbolininkams 0:3, nors po pirmo mačo turėjo dviejų „sausų“ įvarčių persvarą (2:0). Pergalingą įvartį Jamesas Forrestas pelnė 92-ą minutę. G. Vičius žaidė visą susitikimą ir 40-ą minutę buvo įspėtas.

Rezultatai (žvaigždutėmis*** pažymėtos komandos pateko į grupių varžybas):

Peterburgo „Zenit“ (Rusija)*** 4 - 2 „Pacos Ferreira“ (Portugalija) (pirmas mačas - 4:1, bendras rezultatas - 8:3);

29' Danny [1 - 0]
48' Danny [2 - 0]
66' Aleksandr Bucharov [3 - 0]
67' Manuel Jose [3 - 1]
78' Andrej Aršavin [4 - 1] (iš 11 metrų baudinio)
83' Carlao [4 - 2]

Glazgo „Celtic“ (Škotija)*** 3 - 0 Karagandos „Šachtior“ (Kazachstanas) (0:2, 3:2);

45' Kris Commons [1 - 0]
48' Georgios Samaras [2 - 0]
90+2' James Forrest [3 - 0]

„Maribor“ (Slovėnija) 0 - 1 Plzeno „Viktoria“ (Čekija)*** (1:3, 1:4);

3' Stanislav Tecl [0 - 1]

San Sebastijano „Real Sociedad“ (Ispanija)*** 2 - 0 „Lyon“ (Prancūzija) (2:0, 4:0);

67' Carlos Vela [1 - 0]
90+1' Carlos Vela [2 - 0]

„AC Milan“ (Italija)*** 3 - 0 „PSV Eindhoven“ (Olandija) (1:1, 4:1);

9' Kevin-Prince Boateng [1 - 0]
55' Mario Balotelli [2 - 0]
77' Kevin-Prince Boateng [3 - 0]

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (20)