Po visų bėgimų suskaičiavus taškus paaiškėjo komandinės mokyklų moksleivių užimtos vietos. Puikiai pasirodė Krosnos mokyklos moksleiviai. Tiek berniukai, tiek ir mergaitės komandinėje įskaitoje iškovojo pirmąsias vietas.

Sveikiname M. Krivonį, K. Ramanauską, M. Slipkauską, K. Pauliukonį, M. Staskevičiūtę, E. Poškutę, V. Lukošiūtę, S. Jocevičiūtę. Mokinius rengė kuno kultūros vyr. mokytojas Vaidas Jasevičius. Antra vieta atiteko Šventežerio bėgikams, treti liko bėgikai iš Šeštokų, ketvirti – iš Stebulių, penkti – Kučiūnų, šešti – A. Kirsnos bėgikai.

Asmeninėje įskaitoje taip pat puikiai pasirodė krosniškiai: tarp vaikinų Mantas Krivonis iškovojo pirmą vietą (kilometrą įveikęs per 3:11,20), Karolis Ramanauskas – antrą (kilometrą įveikęs per 3:14,37), tarp merginų nepralenkiama buvo Milena Sraskevičiūtė, 500 m distanciją įveikusi per 1:41,55. Šie moksleiviai buvo apdovanoti Lazdijų sporto centro diplomais ir medaliais.

Vyresniųjų bėgikų grupėje taip pat šauniai pasirodė buvęs Krosnos mokyklos auklėtinis, dabar jau Lazdijų M. Gustaičio gimnazijos moksleivis Nedas Bartusevičius, kuris asmeninėje įskaitoje iškovojo aukštą antrąją vietą.

Komandos prizininkės ir asmeninėje įskaitoje prizines vietas užėmę moksleiviai apdovanoti Lazdijų sporto centro diplomais ir medaliais.