-
Vakar

Užsienyje studijuojanti lietuvė: svarsčiau grįžti, bet kam, kai valstybė žmones laiko idiotais? (98) 19 val.

Linkėjimai iš Londono, kur bendrauju daugiausia ne su lietuviais, o su labai įvairia publika iš viso pasaulio – bendrakursiais.

lapkričio 30 d., 2021

Sugrįžo pas jaunystės meilę, bet šokiruoja viena detalė: sako, kad skiriasi, bet su žmona miega vienoje lovoje (30) 2 d.

Istorijos, kurias tenka patirti įsimylėjusiems, vertos kino filmo juostos. Bent jau tokia yra mano istorija, į kurią įsivėliau sutikusi jaunystės meilę. Dabar nežinau, ar sprendimas grįžti prie to, kas kažkada buvo nutraukta, buvo geras, bet širdžiai juk neįsakysi.

lapkričio 29 d., 2021

Įvertino miestų Kalėdų eglutes – per įžiebimą pastebėjo keistą momentą (13) 3 d.

Įsižiebė didžiausių miestų eglutės. Be abejo dabar kyla diskusijos, kuri šiais metais gražesnė, kuri bjauresnė, kuri neskoninga ir dar begalė kitų nesąmonių, kurios yra tik pretekstas žmonėms pasipjauti tarpusavyje.

lapkričio 28 d., 2021

Mama kreipėsi į verslininkus dėl vaizdo parduotuvėse: vaikus parsivedžiau iš siaubo perkreiptais veidais (172) 4 d.

Rašau jums laišką dėl dalykų, kurie galbūt niekam nežinant sukrečia ne vieną ir sėkmingai klesti visuose Lietuvos prekybos taškuose. Niekad gyvenime nebūčiau apie tai pagalvojusi, kol vieną dieną, nuėjusi su vaikais į parduotuvę, parsivedžiau juos siaubo perkreiptais veidais.

lapkričio 27 d., 2021

Pasibaisėjo pedagogų elgesiu su kitokiu vaiku: reikia jam skirti daug dėmesio, o tam neturim laiko (78) 5 d.

Turbūt kiekvienam yra tekę sutikti kitokį žmogų. Kitokį tai dėl to, kad jis ne toks kaip dauguma. Kiekvienoje mokyklos klasėje būdavo vienas ar net keli vaikai, kurie niekaip nepritapdavo, vaikai iš jų juokdavosi, kartais jų bijodavo, o mokytojai, užuot sumažinę tą atstumą ir...

lapkričio 26 d., 2021

Siūlo griežtinti pandemijos ribojimus: yra tam tikri veiksmai, kurių reikėtų imtis kuo greičiau 6 d.

Aukštai pakilo sergančiųjų skaičius. Dabar šiek tiek sumažėjo, bet skaičiai vis tiek dideli. Serga visi. Neskiepyti, skiepyti, seni, jauni, vaikai. Ir nėra dabar laikas draskytis ir aiškintis, kuris teisesnis – esmė, kad visi žmonės turi vėl susitelkti ir grįžti prie tam...

Įvertino planus dėl Užimtumo tarnybos: etatiniai bedarbiai turės susiimti (177) 7 d.

Labiausiai šiuo metu aptarinėjama tema yra pokyčiai, susiję su Užimtumo tarnyba . Valdžios sprendimu, netrukus turėtų keistis situacija ir du kartus siūlomo darbo atsisakę bedarbiai netektų bedarbio statuso. Staigmena? Pati geriausia!