-
Vakar

Vyras aptarė politikės tatuiruotes: pažvelkime į savo pačių madas (87) 15 val.

Paskutiniu metu daug dėmesio skiriama vienos iš kandidatės į ministrus tatuiruotėms. Manau, reikalas yra ne tatuiruotėse ir net ne politikoje. Viskas daug prasčiau, tai – tiesiog kartų trintis.

Dėl vakaro trukdžių žmona kaltino kaimyną – tik išėjusi aiškintis pamatė, kaip yra iš tiesų (54) 1 d.

Vakare su vyru susiruošėme žiūrėti televizorių. Rodė krepšinio rungtynes. Gulim sau, rungtines žiūrime, nelabai ten sekasi „Žalgiriui“ – na, ką padarysi, ne visuomet juk būna laimingos dienos.

lapkričio 25 d., 2020

Užsienio restorane lietuviai taip apsimelavo, kad teko galvotrūkčiais sprukti lauk (78) 1 d.

Daug vandens Nemunu nutekėjo nuo aprašomų įvykių, tačiau kai kurie taip giliai įstrigo atmintyje, kad ir po daugelio metų iki mažiausių smulkmenų juoss primenu ir negaliu nenusišypsoti.

Emigrantę bandęs suvystyti sukčius liko ant ledo: perspėja kitas moteris (31) 1 d.

Noriu papasakoti gražią meilės istoriją patiklioms Lietuvos moterims. Internetinės pažintys nėra blogas dalykas, bet geriau niekada nepasitikėti, neįsitikinus, kas yra kas.

Gamino tešlą – atsidūrė ligoninės priimamajame: kai kurie tiesiog turi tokią karmą (18) 2 d.

Yra toks tipažas žmonių, kurie dėl skubėjimo ar žioplumo, o gal dėl blogos karmos, pastoviai prisidirba. Aš juos vadinu kerėplomis. Ir, savo nelaimei, turiu pripažinti, kad esu viena iš jų.

lapkričio 24 d., 2020

Filmo verta meilės istorija: drąsus poros žingsnis nulėmė visą gyvenimą (16) 2 d.

Noriu papasakoti savo laimingos santuokos istoriją – ji man ypatinga. Prieš 33 metus su drauge nutarėme nueiti į kino teatrą. Tada rodė filmą „Mano mažytė žmona“.

Į Angliją nuvykęs lietuvis paruošė svečiams vaišių – įvyko visai kitaip, nei planavo (41) 3 d.

Nuvykau į Angliją paviešėti pas savo draugę. Ji turi du šunis: kalytę spanielę ir patiną vilkšunį. Su kalyte susidraugavome akimirksniu, mat ji tokia meilutė, gerutė. Kas kita – vilkšunis.

lapkričio 23 d., 2020

Apie nelaimę tėvų name merginą įspėjo lemtingas sapnas: viskas būtų baigęsi tragiškai (4) 3 d.

Vienąnakt ėmiau sapnuoti lėktuvą – dar aukštai ir visai mažytį, tačiau savo priekiu jau smingantį žemyn dangumi, tiesiai į senelių sodo namelį.

lapkričio 22 d., 2020

Už skulptoriaus ištekėjusi mergina prie daug ko turėjo prisitaikyti – grįžusią namo pasitiko keistas kvapas (11) 4 d.

Viena mano pažįstama mergina jaunystėje įsimylėjo skulptorių . Jis visas buvo paniręs į darbą, kūrė skulptūras iš akmens. O mergina buvo vaistininkė . Kruopšti ir tvarkinga.

lapkričio 21 d., 2020

Vokietijoje gyvenančių lietuvių meilės istorija – kaip iš pasakos: kitiems tokia laimė nė nesitiki (62) 5 d.

Skaitytojams „Pilietyje“ dalinantis šeimos dramomis ir prašant patarimų sudėtingais klausimais gali atrodyti, kad laimingų istorijų – mažuma. Todėl tokios teigiamos istorijos, kai šešiolika metų kartu išbuvę žmonės vis dar dievina vienas kito draugiją, itin šildančios.

Papasakok savo ypatingą istoriją ir laimėk nepaprastą rinkinį (3) 5 d.

Mistinių istorijų ar vakarų, kai nežinia kas beldėsi už lango tikriausiai yra nutikę kiekvienam. O dabar jas galite paversti puikiu prizu!

lapkričio 20 d., 2020

Niekada negaminusi mergina persikraustė į kaimą – pirmoji Kūčių vakarienė išėjo su siurprizais (9) 6 d.

Apie šį nutikimą nežino niekas, bet apie viską nuo pradžių. Gyvendama pas tėvus praktiškai negaminau nieko, tik tvarkydavau kambarius, nes buvau labai užsiėmusi: 7 metus lankiau muzikos mokyklą, padėjau dirbti sode.

Kopūstus užraugusi jauna pora sugrįžo į skęstančią virtuvę: kas nutiko – atrodė, mistika (41) 7 d.

Vieną gražią dieną nusprendėme užsiraugti kopūstų. Taigi, išsiruošėme į turgų. O tada, vis telefonu konsultuodamiesi su mamomis, kibome į darbą.