2 metai totalaus karo yra labai ilgas laikas, man tai atrodo kaip dešimtmetis. Suprantamas pyktis ir nusivylimas, kai blogio nepavyksta išrauti, kai perspektyvos neaiškios.

ES patvirtino 13-ąjį sankcijų paketą rusijai, bet Vakarai ir ES tikrai gali ir privalo atsakyti stipriau. Jei lauksime 23-čio ar 33-ečio sankcijų paketo, JAV prezidento rinkimų ar kokios kitos atomazgos, rusija neskaičiuodama ir per daug nesirinkdama smogs toliau. Siūliau ir raginsiu įtvirtinti visišką rusijos embargo. Būtina izoliuoti rusijos satelitus ir draugus, kurie kasdien aprūpina karo mašiną. ES ir Vakarai privalo sankcionuoti ne kelis šimtus, o tūkstančius geriausiai žinomų ir viešai įvardintų putino tarnų, kompanijų.ES ir NATO lyderiai turi įrodyti, kad jie neturi intencijų sodinti putiną, lavrovą ar kitą teroristą prie derybų stalo su Ukraina. ES kartu NATO turi kelti ir įgyvendinti tikslą, kad su jų pagalba Ukraina smogtų okupantams taip ir tiek, kad jie nespėtų išsitraukti atsarginio plano.

Kartu su 67 europarlamentarais šiandien simboliškai pasirašėme ir išsiuntėme bendrą paramos laišką Ukrainai. Džiaugiuosi, kad paramos Ukrainai Europos Parlamente gretos vis dar daug didesnės nei tų, kurie nori tempti laiką rusijos naudai, tų, kurie imituoja veiksmus ar kasdien sabotuoja paramą Ukrainai.

Pasinaudokime kiekviena proga, kiek galime ir kol galime: 1485, iki pergalės!

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją