Jau 33 kartą paminėti tų, kurie žuvo už Lietuvos laisvę, penktadienio vakarą susirinko gausi minia, nors oro sąlygos itin nepalankios – vis dar siautė pūga. Minioje buvo ir premjerė Ingrida Šimonytė, Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen, ir Atkuriamojo Seimo pirmininkas Vytautas Landsbergis.

Itin jautrioje ceremonijoje buvo pagerbti 1991-ųjų sausio 13-osios naktį prie Televizijos bokšto, Lietuvos radijo ir televizijos komiteto pastato žuvę Loreta Asanavičiūtė, Virginijus Druskis, Darius Gerbutavičius, Rolandas Jankauskas, Rimantas Juknevičius, Alvydas Kanapinskas, Algimantas Petras Kavoliukas, Vidas Maciulevičius, Titas Masiulis, Alvydas Matulka, Apolinaras Juozas Povilaitis, Ignas Šimulionis, Vytautas Vaitkus, Vytautas Koncevičius.

Į atminimo laužą buvo padėtas ir deglas, skirtas pagerbti ir atminti visus Ukrainos karius ir nekaltus žmones, kurie jau žuvo nuo agresoriaus rankos.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (1)