Rezultatyvias rungtynes sužaidė Linas Kleiza.

Lietuvos rinktinės puolėjas mačą pradėjo starto penkete ir per 25 minutes pelnė 11 taškų, atkovojo 3 kamuolius ir atliko rezultatyvų perdavimą ir dukart prasižengė. Mūsiškis pataikė 5 dvitaškius iš 15 ir vienintelę mestą baudą.

Kiek prasčiau sekėsi Jonui Valančiūnui. Vidurio puolėjas rungtynes taip pat pradėjo starto penkete, žaidė 28 minutes, surinko tik 2 taškus, atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 3 metimus, kartą suklydo ir 3 sykius prasižengė. Uteniškis pataikė 1 dvitaškį iš 4.

Šiose rungtynėse Toronto klubo trenerio sprendimu aikštėje nepasirodė ekipos lyderis italas Andrea Bargnani. „Raptors“ klubas po eilinio pralaimėjimo rikiuojasi priešpaskutinėje Rytų konferencijos vietoje.

Memfio „Grizzlies“ (11/2) - Toronto „Raptors“ (3/13) - 103:82 (24:27, 24:20, 33:14, 22:21).

„Grizzlies“: Marreese'as Speightsas 18 (12 atk. kam., 7/10 dvitaškiai, 1/1 tritaškiai, 3/4 baudos), katalonas Marcas Gasolis (5 atk. kam., 6/14 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 5/7 baudos) ir Zachas Randolphas (13 atk. kam.) po 17, Mike'as Conley Jr. 16, Rudy Gay 14, Tony Allenas 9, Quincy Pondexteris ir Wayne'as Ellingtonas po 4, iranietis Hamedas Haddadi ir Jerrydas Baylessas po 2 taškus.

„Raptors“: DeMaras DeRozanas 16, ispanas Jose Calderonas ir Kyle'as Lowry po 12, Linas Kleiza 11 (25 min., 3 atk. kam., 1 rez. perdav., 5/15 dvitaškiai, 1/1 baudos), Edas Davisas 10, Terrence'as Rossas 8, Johnas Lucasas 6, Jonas Valančiūnas (28 min., 2 atk. kam., 2 rez. perdav., 3 blk., 1/4 dvitaškiai), Amiras Johnsonas ir Aaronas Gray po 2, Quincy Acy 1 taškas. Italas Andrea Bargnani nežaidė.

Kitose rungtynėse Hjustono „Rokets“ komanda, kuriai atstovauja Donatas Motiejūnas, išvykoje 98:120 (25:27, 20:30, 29:29, 24:34) nusileido NBA vicečempionams Oklahomos „Thunder“ krepšininkams. D. Motiejūnas per aikštėje praleistas tris minutes prametė vieną dvitaškį ir atkovojo kamuolį.

Oklahomos „Thunder“ (12/4) - Hjustono „Rockets“ (7/8) - 120:98 (27:25, 30:20, 29:29, 34:24).

„Thunder“: Kevinas Durantas 37 (43 min., 7 atk. kam., 4 rez. perdav., 11/18 dvitaškiai, 2/4 tritaškiai, 9/10 baudos), Serge'as Ibaka 23 (Ispanija, 9 atk. kam., 11/12 dvitaškiai, 1/1 tritaškiai), Kevinas Martinas 17, Russellas Westbrookas 14 (9 rez. perdav.), šveicaras Thabo Sefolosha, 9 (7 atk. kam.), Nickas Collisonas 8, Kendrickas Perkinsas 4, Perry Jonesas III 2 taškai.

„Rockets“: Patrickas Pattersonas 27, Daequanas Cookas 18, turkas Omeras Ašikas (12 atk. kam., 8/13 dvitaškiai, 1/7 baudos) ir Jamesas Hardenas po 17, Marcusas Morrisas 7, Jeremy Linas 6 (8 rez. perdav.), Gregas Smithas 4, Scottas Machado 2, Donatas Motiejūnas 0 taškų (3 min., 1 atk. kam., 0/1 dvitaškiai).

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (47)