Jonas Valančiūnas

Iš Rusijos grįžęs treneris susirūpino Lietuvos krepšiniu: neturime jokios sistemos  (16)
2015 m. liepos 6 d. 11:00
Šabtajus Kalmanovičius nuvedė jį į Maskvą, Arvydas Sabonis sugrąžino į tėvynę. Šešerius metus Rusijoje gyvenęs Rolandas Radvila nuo šiol atsakingas už visą Lietuvos krepšinio jaunuolyną. Tokius žaidėjus kaip Mantas Kalnietis ar Sergejus Karasiovas ugdęs treneris darbo turės į valias, kadangi šalies talentų kalvėse mato ne vieną problemą.
Konkurentas J. Valančiūnui: į Torontą atvyksta B. Biyombo  (5)
2015 m. liepos 4 d. 23:08
Jono Valančiūno atstovaujamo NBA lygos Toronto „Raptors“ klubo gretose - dar vienas naujokas. Kanados klubą papildė afrikietis Bismackas Biyombo, kuris pakeis ekipą palikusį Amirą Johnsoną. Su 22-ejų metų 206 cm ūgio vidurio puolėju sudaryta dvejų metų 6 mln. JAV dolerių sutartis.
T. Brinecas: „Lietuvos ryte“ daugiausiai dirbo J. Valančiūnas ir R. Seibutis  (2)
2015 m. liepos 3 d. 14:58
Fizinio rengimo treneriui slovėnui Tomažui Brinecui, padedančiam tobulėti ir krepšinio žvaigždėms, ir paprastam sportuojančiajam, sportas – ir darbas, ir gyvenimo džiaugsmą teikianti veikla.
Neįprastos R. Seibučio atostogos: taip man jau seniai nebuvo  (13)
2015 m. liepos 3 d. 08:37
Renaldas Seibutis dažnai vadinamas bite darbininke, ir ilgai sėdėti sudėjęs rankas jis nėra pratęs. Bet pasiilgti savo amato pastaraisiais metais 29-erių krepšininkas paprasčiausiai neturėdavo kada. Šiemet nutiko kitaip. „Seniai nebuvau patyręs tokio jausmo, kad atostogauti jau užtenka“, – interviu DELFI prisipažino Lietuvos rinktinės atstovas.
M. Kuzminskui išvykti į NBA Vasaros lygą sutrukdė Malagos klubas  (15)
2015 m. liepos 1 d. 13:31
Mindaugas Kuzminskas jau senokai laikomas potencialiu NBA žaidėju, ir šią vasarą jis ketino pademonstruoti savo gabumus stipriausios planetos lygos ekipoms. Tačiau 25-erių puolėjo planus sujaukė Malagos „Unicaja“ (Ispanija) klubas, neišleidęs lietuvio į NBA Vasaros lygą.
Visi J. Valančiūno praėjusio NBA sezono dėjimai - viename klipe  (9)
2015 m. birželio 30 d. 20:11
Pasirodė vaizdo klipas, kuriame surinkti Lietuvos rinktinės ir Toronto „Raptors“ klubo vidurio puolėjo Jono Valančiūno visi dėjimai 2015-2015 metų Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) čempionate.
Basketball: Gudaitis ends Klaipėda’s NBA draft drought
2015 m. birželio 26 d. 16:13
Thursday night Artūras Gudaitis was added to the long list of Žalgiris Kaunas products to have been drafted into the NBA.
NBA naujokų birža: pirmas - K.-A. Townsas, ketvirtas - latvis K. Porzingis, 47-as - A. Gudaitis  (66)
2015 m. birželio 26 d. 06:16
Įvyko Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos ( NBA ) naujokų birža. Pirmas NBA naujokų biržos šaukimas priklausė Minesotos „Timberwolves“ , antras - Los Andželo „Lakers“ , trečias - Filadelfijos „76ers“ , ketvirtas - Niujorko „Knicks“ , o penktas - Orlando „Magic“ komandai.
„Raptors“ pasirengę iškeisti ir J. Valančiūną  (30)
2015 m. birželio 25 d. 13:19
Toronto „Raptors“ klubas šią vasarą gali imtis drastiškų veiksmų. Kanados ekipa yra pasirengusi išmainyti tris starto penketo žaidėjus – Kyle‘ą Lowry, DeMarą DeRozaną ir Joną Valančiūną, - „sheridanhoops.com“ portalą cituoja BasketNews.lt.
Nuo nulio iki mėnulio: D. Motiejūnas – apie solidų savo ir J. Valančiūno sezoną, rinktinės ilgesį ir tritaškių paslaptį  (22)
2015 m. birželio 22 d. 15:14
„Ar galiu mesti į krepšį?“, – atsargiai teiraujasi Donatas Motiejūnas ne Jameso Hardeno, Dwighto Howardo ar Kevino McHale‘o NBA rungtynių įkarštyje, o Hjustono „Rockets“ klubo trenerio asistento Chriso Fincho. Šiaip ne taip išsiderėjęs leidimą dviem metimams D-Mo nepašokęs sviedžia tritaškį ir kamuolys atsitrenkia į lanko priekį, o štai paleistas iš vidutinio nuotolio jis jau skrodžia tinklelį.
Jonas ir Eglė Valančiūnai švenčia pirmąsias vestuvių metines  (36)
2015 m. birželio 21 d. 17:49
Praėjusių metų birželio 21-ąją Šiluvos Švč. Mergelės Marijos Gimimo bazilikoje susituokė krepšininkas Jonas Valančiūnas ir Eglė Valančiūnienė . Vienerių metų santuokos Eglė Valančiūnienė socialiniame tinklapyje „Facebook“ su draugais pasidalino asmenine nuotrauka.
„Raptors“ treneris D. Casey: NBA „centrų“ dienos praėjo  (17)
2015 m. birželio 18 d. 13:49
Kryptis, kuria žengia Šiaurės Amerikos Nacionalinė krepšinio asociacija ( NBA ), nėra palanki Jonui Valančiūnui. Tai šiomis dienomis dar kartą patvirtino Toronto „Raptors“ klubo vyriausiasis treneris Dwane'as Casey , - rašo BasketNews.lt.
Vilniuje duris atvėrė moderniausia krepšinio aikštelė  (4)
2015 m. birželio 14 d. 18:07
Sekmadienį Vilniaus Šeškinės mikrorajone dėka socialinės programos „Krepšinio galia“ buvo atidaryta renovuota krepšinio aikštelė, kuri tapo moderniausia lauko aikštele mieste.
Basketball player Valančiūnas stopped by police over window film
2015 m. birželio 13 d. 15:16
Basketball star Jonas Valančiūnas had an encounter with the police of Vilnius, Lithuania, who pulled over the tall man to inspect window tinting on his car.
J. Valančiūnui teko bendrauti su Vilniaus policija, pareigūnai jį nubaudė  (281)
2015 m. birželio 13 d. 09:38
Garsiajam krepšininkui Jonui Valančiūnui penktadienį teko bendrauti su Vilniaus policija. Savanorių prospekte pareigūnai jį sustabdė apie 15.45 val.
J. Valančiūno treneris G. Regina: Lietuvoje matau perspektyvių vaikinų  (3)
2015 m. birželio 12 d. 12:36
Jono Valančiūno krepšinio stovykloje Vilniuje tris dienas krepšinio įgūdžių mokosi perspektyviausi Lietuvos trylikmečiai ir keturiolikmečiai. Juos svarbiausių žaidimo elementų moko žinomi krepšinio specialistai. Tarp jų – vilnietis Gintautas Regina , pats treniravęs būsimą Lietuvos krepšinio žvaigždę J. Valančiūną, kai šiam buvo keturiolika.
J. Valančiūnas siekia treniravimo sistemų diplomo  (7)
2015 m. birželio 12 d. 10:40
Studentams vasaros pradžioje – pats karštymetis: įvairūs atsiskaitymai, rašto darbai ir egzaminai. Tuo įsitikino po NBA sezono į Lietuvą grįžęs krepšinio klubo Toronto „Raptors“ ir Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės vidurio puolėjas Jonas Valančiūnas , kaip laisvasis klausytojas studijuojantis Lietuvos sporto universitete ( LSU ).
„120s“ žinios: J. Valančiūno atostogos ir kritika rusų tankui  (5)
2015 m. birželio 11 d. 17:34
DELFI TV trumposiose žiniose žiūrėkite: jei šauktiniai neatsilieps – bus pasitelkta policija, Kinija sukritikavo naująjį rusų tanką, J. Valančiūnas tobulins metimą ir judesius, kuriam geriau sekasi valdyti kardą: robotui ar žmogui?
J. Valančiūnas – apie derybas su klubu, D-Mo ir „kontraktą“ su rinktine  (10)
2015 m. birželio 11 d. 12:05
Jonas Valančiūnas kadaise Vilniaus krepšinio mokyklos (VKM) salėje klausėsi trenerio Gintauto Reginos patarimų, o dabar padeda savo mokytojams gludinti naujus krepšinio perliukus. Atostogas Lietuvoje Toronto „Raptors“ vidurio puolėjas paįvairino apsilankydamas savo vardo vaikų stovykloje. Jo paties netrukus laukia darbas stovyklose tiek gimtinėje, tiek anapus Atlanto.
J. Valančiūnas – apie norą patobulinti metimą, derybas ir „kontraktą“ su rinktine  (22)
2015 m. birželio 11 d. 11:45
Jonas Valančiūnas kadaise Vilniaus krepšinio mokyklos ( VKM ) salėje klausėsi trenerio Gintauto Reginos patarimų, o dabar padeda savo mokytojams gludinti naujus krepšinio perliukus. Atostogas Lietuvoje Toronto „Raptors“ vidurio puolėjas paįvairino apsilankydamas savo vardo vaikų stovykloje. Jo paties netrukus laukia darbas stovyklose tiek gimtinėje, tiek anapus Atlanto.
Iš Amerikos į Lietuvą grįžęs J. Valančiūnas pasiilgo savo draugų ir tradicinių patiekalų  (52)
2015 m. birželio 10 d. 16:02
Gegužės pradžioje į Lietuvą su šeima grįžęs Jonas Valančiūnas mėgaujasi laisvalaikiu su draugais ir poilsiu gimtinėje. „ Toronto Raptors “ krepšininkas mėgaujasi saulėtais orais ne atostogų laiką stengiasi skirti ne tik poilsiui, bet ir savo pomėgiams bei susitikimui su seniai matytais bičiuliais.
Vilniuje prasideda NBA remiama J. Valančiūno krepšinio stovykla  (1)
2015 m. birželio 10 d. 13:39
Ketvirtadienį Vilniaus krepšinio mokykloje prasideda Jono Valančiūno krepšinio stovykla, kuri truks tris dienas. Stovyklos išvakarėse oficialią paramą jai pareiškė ir Šiaurės Ameikos Nacionalinė krepšinio asociacija ( NBA ), kurios Toronto „Raptors“ klube rungtyniauja 213 cm ūgio Lietuvos rinktinės vidurio puolėjas Valančiūnas , - praneša BasketNews.lt.
Stebinančiai perdaryti motociklai sudomino ir J. Valančiūną  (19)
2015 m. birželio 5 d. 11:04
Gegužės pabaigoje po dvejų metų pertraukos, geriausi Lietuvos motociklų perdarymo meistrai ir apie tūkstantis žiūrovų vėl rinkosi klubo „Twins Forever MC“ organizuojamame renginyje „Rising Thunder“.
J. Valančiūnas Kaune tapo gatvės menininku  (4)
2015 m. birželio 3 d. 15:16
Lietuvos sporto universitetas ( LSU ) taps viena pirmų aukštųjų mokyklų Lietuvoje, kurios sieną papuoš gatvės meno kūrinys. Jau nuo antradienio menininkas Marius Skrupskis iš Kupiškio pradėjo piešti LSU irklavimo pastato sieną, o jau po savaitės universiteto bendruomenė, svečiai ir miestiečiai galės grožėtis nauju meno kūriniu, kuris kelia vis didesnį susidomėjimą.
NBA planuoja surengti ikisezonines rungtynes keturiuose Kanados miestuose  (1)
2015 m. birželio 2 d. 18:43
2015-2016 metų Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos ( NBA ) sezono išvakarėse penkios lygos komandos keturiuose Kanados miestuose sužais ketverias ikisezonines rungtynes. Apie tai oficialiai informavo NBA lygos vadovybė.
Prieš M. Kalnietį – du keliai: arba NBA, arba „Žalgiris“  (57)
2015 m. gegužės 26 d. 13:54
„Pasiekiau žodinį susitarimą“, – kelias dienas sklandžiusius gandus antradienį patvirtino Mantas Kalnietis . 28-erių įžaidėjas pastaruoju metu buvo siejamas su Kauno „Žalgirio“ ekipa. Bet į Lietuvos čempionų gretas jis nuo kito sezono įsilies tik tuo atveju, jei nesudomins pajėgiausios planetos lygos NBA komandų.
J. Valančiūno žvejyba: jam nebuvo lygių  (103)
2015 m. gegužės 26 d. 13:40
Lietuvos krepšinio rinktinės žvaigždė ir Toronto „Raptors“ klubo vidurio puolėjas Jonas Valančiūnas mėgaujasi atostogomis Lietuvoje. Vienas iš būdų atsipūsti po praėjusio sezono, kol neprasidėjo rinktinės stovykla, – žvejyba . Savaitgalį krepšininkas džiaugėsi tikrai įspūdingu laimikiu.
Europos krepšinio čempionas V. Praškevičius pradeda studijas LSU  (1)
2015 m. gegužės 21 d. 15:42
2003 metais su Lietuvos krepšinio rinktine tapęs Europos čempionu Virginijus Praškevičius nusprendė siekti Lietuvos sporto universiteto ( LSU ) diplomo. Prieš ketverius metus baigęs krepšininko karjerą, jis ieško naujų iššūkių.
„Raptors“ atleido asmeninį J. Valančiūno trenerį  (10)
2015 m. gegužės 19 d. 09:37
Nors vyriausiasis Toronto „Raptors“ klubo treneris Dwane'as Casey po sezono išsaugojo savo postą, ne taip gerai pasisekė dviem jo asistentams – Bill Bayno ir Tomui Sterneriui, kuriems pirmadienį buvo įteikti atleidimo lapeliai.