37-ą rungtynių minutę ispanai priartėjo prie maskviečių 81:86, bet tada CSKA ekipa spurtavo 7:0 ir per likusią minutę „Unicaja“ komanda išsigelbėti negalėjo.

Rusijos atstovai šventė ketvirtą pergalę iš tiek pat galimų.

M. Kuzminskas per 27 minutes pelnė 20 taškų (4/7 dvitaškiai, 3/6 tritaškiai, 1/1 baudos), atkovojo 3 ir perėmė 2 kamuolius, blokavo metimą, išprovokavo 3 pražangas, kartą suklydo, dusyk prasižengė ir surinko +20 naudingumo balų, - informuoja Tritaškis.lt.

Mindaugas Kuzminskas ir Nando de Colo

CSKA: Milošas Teodosičius 27 (6/8 dvitaškiai, 5/6 tritaškiai, 10 rez. perdav.), Sonny Weemsas ir Vitalijus Fridzonas po 16, Kyle‘as Hinesas 14 taškų.

„Unicaja“: Mindaugas Kuzminskas ir Jaysonas Grangeris (4/7 dviaškiai, 1/3 tritaškiai, 9/9 baudos, 10 rez. perdav.) po 20, Vladimiras Golubovičius 8, Kostas Vasileiadis ir Franas Vazquezas po 7 taškus.

„Alba“ šventė pirmą sezono pergalę

Pirmą pergalę Eurolygos B grupėje pasiekė Berlyno ALBA (1/3) komanda. Vokietijos ekipa namuose sutriuškino Limožo CSP (1/3) klubą iš Prancūzijos rezultatu 89:66 (21:12, 29:15, 23:14, 16:25), - praneša BasketNews.lt.

ALBA: Nielsas Giffey ir Jamelas McLeanas po 18, Alexas Renfroe 15, Leonas Radoševičius 12 taškų.

„CSP Limoges“: Jamaras Smithas 17, Ramelas Curry 13, J. P. Batista 9 taškai.

Blankus L. Kleizos ir Milano klubo pasirodymas Atėnuose

Trečią nesėkmę ketvirtose rungtynėse patyrė ir C grupės autsaideriu tapo Linas Kleiza ir jo atstovaujamas Milano „EA7 Emporio Armani“ (Italija) klubas, penktadienį svečiuose 63:90 (13:23, 17:21, 13:27, 20:19) pralaimėję antroje vietoje likusiai Atėnų „Panathinaikos“ (Graikija) komandai, - praneša BNS.

Lietuvis svečiams pelnė 4 taškus, sugriebė 1 kamuolį, sykį suklydo ir prasižengė 2 kartus. Per 21 su puse minutės (21:23) L. Kleiza pataikė vienintelį mestą dvitaškį, realizavo 2 baudų metimus iš 3, tačiau visi 4 jo tolimi metimai buvo netaiklūs.

Rezultatyviausiai svečių gretose žaidė Samardo Samuelsas (18 tšk.), Joe Raglandas (13 tšk.) ir Marshonas Brooksas (11 tšk.).

Nugalėtojams 15 taškų pelnė Estebanas Batista, po 11 - A. J. Slaughteris ir Nikos Papas.

„Olympiakos“ ekipa vos neišleido pergalės iš savo rankų Belgrade

Ir toliau pergalingai Eurolygos turnyre žygiuoja Pirėjo „Olympiakos“ (4/0) komanda. Graikijos klubas D grupės rungtynėse svečiuose po atkaklios kovos 62:57 (13:14, 24:12, 13:10, 12:21) įveikė daugiatūkstantinės aistruolių armijos palaikomus Belgrado „Crvena Zvezda“ (2/2) krepšininkus, - skelbia Eurobasket.lt.

Nors po trijų kėlinių „Olympiakos“ ekipa turėjo saugią 13 taškų persvarą, lemiamo ketvirčio metu spurtą surengę aikštės šeimininkai, iki pagrindinio laiko pabaigos likus žaisti 25 sekundes, buvo sumažinę atsilikimą iki dviejų taškų - 57:59. Vis tik pražangomis stabdyti Pirėjo krepšininkai nuo baudų metimo linijos neklydo ir iškovojo sudėtingą pergalę - 62:57.

„Crvena Zvezda“: Bobanas Marjanovičius 13 (14 atk. kam.), Jaka Blažičius ir Nikola Kaliničius (8 atk. kam.) po 10, Marcusas Wiliamsas 7 taškai.

„Olympiakos“: Vassilis Spanoulis 14 (3/8 tritaškiai, 6 klaid.), Bryantas Dunstonas 11, Dimitrios Agravanis ir Brentas Petway po 8, Evangelos Mantzaris 7 taškai.

Šioje grupėje kovoja ir Klaipėdos „Neptūnas“.

Ispanijos klubų dvikovoje – „Valencia“ pergalė

Pirmą pergalę D grupėje pasiekė namuose žaidusi Valensijos „Valencia“ (1/3) komanda, kuri 79:69 (15:22, 23:14, 27:20, 14:13) pranoko kitą Ispanijos ekipą Vitorijos „Laboral Kutxa“ (2/2), - rašo Krepsinis.net.

Nugalėtojams Luke‘as Harangody pelnė 23 taškus (5/7 tritaškiai, 5 atk. kam.), Samas Van Rossomas – 14 (9 rez. perdav.), Bojanas Dubljevičius – 13 (7 atk. kam.), Pau Ribas - 11 taškų.

Pralaimėjusiems 20 taškų įmetė Tornikė Šengelija, 11 – Thomasas Heurtelis (7 rez. perdav.), po surinko Davis Bertanis ir Kimas Tillie (5 atk. kam.).