Maskvos CSKA

Maskvos CSKA

Maskvos CSKA (ПБК ЦСКА Москва) – Rusijos ir Sovietų Sąjungos krepšinio komanda, įkurta kaip armijos klubas, į kurį buvo kviečiami SSRS kariuomenėje tarnaujantys talentingi krepšininkai. Iširus Sovietų Sąjungai, liko tik pavadinimas.

Šioje komandoje yra žaidę geriausi SSRS krepšininkai. Vienintelis lietuvis, rungtyniavęs CSKA sovietiniais laikais, yra Rimas Kurtinaitis. Komandą yra treniravęs treneris Aleksandras Gomelskis. Dabar tai yra turtingiausia Europos krepšinio komanda, joje žaidžia Theodoros Papaloukas, David Andersen, J. R. Holden ir kiti. Komandą treniravo „Krepšinio profesorius“ iš Italijos Ettore Messina.

„Barcelona“ kišenė dar neištuštėjo: už įspūdingą sumą išsaugojo vieną iš lyderių (1)

Milžiniškus pinigus Kauno „Žalgirio“ vidurio puolėjui Brandonui Daviesui ir Maskvos CSKA gynėjui Cory Higginsui metusi „Barcelona“, regis,...

„Rytas“ dingo iš favoritų gretų gauti vardinį Eurolygos kvietimą (66)

Panašu, kad Eurolyga renkasi jau tik iš dviejų klubų, kurie pretenduoja užimti paskutinę vietą kito sezono turnyre.

CSKA palieka naujų iššūkių ieškantis Nando De Colo (3)

Eurolygos ir Rusijos čempionė CSKA paskelbė, kad 31 metų 196 cm ūgio Nando De Colo kitą sezoną neliks Maskvoje. Prancūzas po penkerių metų...

„Žalgirio“ padėka Estijos krepšinio gerbėjams – rungtynės Taline (7)

Pasirengimą naujam krepšinio sezonui Kauno „Žalgirio“ komanda pradės rungtynėmis Estijos sostinėje.

„Maccabi“ gretose lieka Blackas, CSKA išsaugojo Hinesą ir patyrusį rusą (2)

Tel Avivo „Maccabi“ komandos garbę dar du sezonus gins amerikietis Tarikas Blackas, naujienų yra ir iš Eurolygos čempionų stovyklos.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10