Vassilis Spanoulis

Motiejūnas ir „Monaco“ sustingo „Olympiakos“ gynybos gniaužtuose ir pralaimėjo Pirėjuje

Eurolygos atkrintamąsias varžybas nesėkmingai pradėjo „Monaco“ su Donatu Motiejūnu. Sašos Obradovičiaus auklėtiniai trečiadienį išvykoje 54:71...

FIBA Tarpžemyninę taurę iškovojo brazilai – finale patiesė ir „Ryto“ skriaustus ispanus (1)

Savaitgalį Egipto sostinėje Kaire vykusios FIBA Tarpžemyninės taurės turnyro laimėtojais tapo Rio de Žaneiro „Flamengo“ krepšininkai.

Graikijos krepšinio legenda Spanoulis deda tašką karjeroje (1)

Graikas Vassilis Spanoulis nusprendė kabinti sportinius batelius ant vinies: 38-erių krepšininkas socialiniuose tinkluose paskelbė apie karjeros pabaigą.

Graikijos rinktinė byra: olimpinėje atrankoje nebus ir Spanoulio

Olimpiniame krepšinio atrankos turnyre dalyvausianti Graikijos rinktinė savo sudėtyje neturės visos grupės garsių krepšininkų.

Link vieno „Žalgirio“ lyderių Walkupo tiesiasi „Olympiakos“ rankos (2)

Graikijos sporto žurnalistas Nikos Zervas informuoja, kad Pirėjo „Olympiakos“ klubas deda didžiules pastangas siekdamas prisivilioti LKL čempionato...