Iki tol Andriaus Brusoko auklėtiniai žengė pergalingai. Grupėje lietuviai 16:9 įveikė Vokietiją, 17:13 – Andorą, 19:17 – Rumuniją, 21:6 – Gvatemalą ir 13:7 – Egiptą.

Aštuntfinalio 18-ą reitingą turėjusios Lietuvos rinktinės varžovais buvo Turkijos krepšininkai (11 reitingas). Lietuviai laimėjo 16:11.

Pasaulio čempionais tapo Naujosios Zelandijos krepšininkai, kurie finale palaužė argentiniečius 20:18. Trečią vietą užėmė prancūzai, mažajame finale įveikę ispanus 16:13.

Rezultatyviausiai Lietuvos rinktinėje rungtyniavo A. Januška – 42 taškai per 7 rungtynes (10-a vieta rezultatyviausiųjų sąraše). A. Vitkauskas pelnė 29 taškus (29-a vieta), A. Žilinskas – 27 (36-a vieta), Š. Toločka – 12 (71-a vieta).

Iš viso vaikinų čempionate dalyvavo 24 į keturias grupes suskirstytos rinktinės, o į atkrintamas varžybas pateko keturios geriausios kiekvienos grupės ekipos.

Dėjimų konkursą laimėjo Kobe Parasas iš Filipinų. Tolimų metimų konkursą laimėjo prancūzas Bathiste’as Tchouaffe (12 taškų). Antrą ir trečią vietas užėmė merginos – ispanė Lucia Alonso (9) ir italė Giulia Ciavarella (6).

Merginų pasaulio čempionatą laimėjo Prancūzija. Antrą vietą užėmė JAV, trečią – Vengrija.