-
Šiandien

Veikli moteris kūrybingai žvelgia net į daržovių auginimą (9) 1 val.

Verslininkės Ingos Malinauskienės šeimos darže viskas auginama natūraliai, nenaudojant jokių cheminių trąšų. Jas atstoja tokios senos ir primityvios priemonės, kaip nupjauta žolė, pelenai ar dilgėlių antpilas. Tačiau pats daržas itin šiuolaikiškas. Apie visa tai – iš...

Lietuvoje gamintiems kino filmams – tarptautinių festivalių sėkmė 4 val.

Lietuva – įdomi valstybė tiems užsienio kino kūrėjams, kurie čia atvyksta ieškoti ne tik lanksčių kino gamybos darbų ir paslaugų kainų, bet ir profesionalios komandos bei patrauklių lokacijų.

Astrologės Lolitos prognozė rugsėjo 21 d.: diena, puiki naujai pradžiai (1) 4 val.

Tai aktyvi, energinga diena, tinkama naujai pradžiai. Aktyviai spręskite netikėtai iškylančius klausimus.

„Burberry“ naujausioje kolekcijoje siūlo kontrastingus stiliaus sprendimus 5 val.

Londono mados savaitės metu „ Burberry “ mados namai pristatė savo naujausią kolekciją, pagal pristatymo laiką pavadintą „Rugsėjis 2017“.

Medžių ir grybų draugystė: kur ieškoti baravykų, o kur – raudonikių (21) 7 val.

Patyrę grybautojai ne tik žino slaptas grybų augimo vietas, bet ir kokios rūšies grybų galima rasti po tam tikrais medžiais.

10 patarimų, kaip lieknėti be kančių (7) 10 val.

Jūs negalite sulieknėti vos vienu pirštų spragtelėjimu. Tačiau tai nereiškia, kad turite kankinti save sekinančiais fiziniais pratimais ir griežtomis dietomis – nors be fizinės veiklos ir sveikų mitybos įpročių neišsiversite.

Norite išvengti virškinimo sutrikimų? Atsisakykite šių maisto produktų (29) 13 val.

Jei pradėjo varginti pilvo pūtimas, rėmuo, sunkumas skrandyje – būtina peržiūrėti savo mitybos racioną. Gali būti, jog būtent tam tikri maisto produktai ir sukelia visus tokius nemalonius simptomus.

Gyvenimas – tai ne vakar ir ne rytoj, tai – šiandien (1) 21 val.

Juoda Avis – tai dviejų merginų, trokštančių padėti žmonėms komfortiškiau jaustis sudėtingame pasaulyje, slapyvardis. Socialinio darbo praktikių interaktyvūs ir gyvai vedami savęs pažinimo bei tobulėjimo mokymai, paremti Sokrato metodu, sulaukė didžiulio dėmesio.

Specialistas pataria, kaip atsikratyti spuogų 21 val.

Kartu su rudeniu daugybė moterų nustemba sulaukusios ir nemalonių veido odos problemų. Rudeniniai spuogai – tai vasaros palikimas. Jie paprastai sukelia daug nerimo ir nepasitikėjimo savimi, todėl reikia žinoti ne tik spuogų atsiradimo priežastis, bet ir tai, kaip prižiūrėti savo...

Dzenbudistų vienuolis K. Marčiulynas: jaučiamas dvasinis atgimimas (13) 21 val.

Jau tapo tradicija, kad aktorius, režisierius, rašytojas (jo autobiografinė, dvasinių išgyvenimų knyga „Laiškai iš Drakono kalnų“ akimirksniu dingsta nuo lentynų), aktyvus visuomenininkas, dzenbudistų vienuolis Kęstutis Marčiulynas – Bo Haeng Sunim du sykius per metus –...

Australų bandganis: tvirtas, ištikimas ir gali suvaldyti avių bandą (5) 21 val.

Australų bandganiai – sportiški, užsispyrę, savimi pasitikintys šunys, kurie gali puikiai suvaldyti, pavyzdžiui, avių bandą.

S. Paltanavičius: Lietuvoje grybavimas gal tik truputį nusileidžia krepšiniui (3) 21 val.

Lietuvoje – rugsėjo vidurys, taigi – bulviakasio metas ir rudens pradžia. Kad šiemet tik dabar galima skaičiuoti pirmus geltonus lapus, dėkoti galima vėsiai ir lietingai vasarai. Iki šiol gamtoje vis dar vyrauja žaluma, šių dienų šilti, nors ir drėgme pertekę orai ją sulaikys...