Įmonės verslo plėtros vadovo Tomo Vainoriaus teigimu, įmonė tęsia darbus projektuose, kurie vystomi Ispanijoje, Lenkijoje, Suomijoje, Prancūzijoje, Urugvajuje ir Lietuvoje, tačiau neatmetama tikimybė, kad situacija gali bet kurią minutę kardinaliai pasikeisti.

„Su darbuotojais ukrainiečiais palaikome glaudų kontaktą – patikinome juos, kad esant reikalui suteiksime visą įmanomą pagalbą. Kol kas toks poreikis neišreikštas, žmonės nepuola grįžti. Visgi galimai tai tik pirminė reakcija – visi suprantame, kad situacijai toliau aštrėjant ir būnant nežinioje dėl Ukrainoje likusių šeimų, vyrai skubės namo, kad padėtų savo artimiesiems ir savo šaliai“, – kalbėjo T. Vainorius.
T. Vainorius

Verslininkas patikino, kad įmonė yra pasiruošusi įsitraukti padedant sutvarkyti reikiamus dokumentus tam, kad ukrainiečių darbuotojų šeimų nariai galėtų kirsti sieną, jau svarstoma apie galimybes padėti žmonėms gauti laikiną būstą Lietuvoje ir pan.
Klaipėdiečio Tomo verslo partneris Audrius Mečinskas Ukrainoje, apie 120 km atstumu nuo Kijevo veikiančiame darbuotojų mokymo ir testavimo centre lankėsi sausio mėnesį: „Tąsyk nuotaikos buvo santūrios. Reikia suprasti, kad karo nuotaikos Ukrainoje tvyro jau aštuonerius metus, žmonės yra jų užgrūdinti“.

Penktadienį iš Ukrainos 8 klaipėdiečių įmonės darbuotojai turėjo išskristi į projektą Urugvajuje – sustojus skrydžiams planus teko atšaukti.
„Jau aišku, kad neįvyks ir Ukrainoje turėję vykti darbuotojų mokymai. Esame priversti persijungti į naują režimą, strateguojame, kaip reikėtų suvaldyti verslo krizę ir projektus staiga darbą palikus didelei daliai mūsų specialistų“, - sakė T.Vainorius.
Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją