trilogija

5 filmai adrenalino gerbėjams, kurių nevalia praleisti(VIDEO)
2015 m. vasario 27 d. 13:38
Kalendorinės žiemos pabaigoje į kinus atkeliauja dar daugiau kino premjerų, tarp kurių – vienas retesnių mūsų kinus pasiekiančių žanrų. Tai – apiplėšimų filmai.
V. Baublienė: ką skaito žinomos moterys  (19)
2015 m. vasario 20 d. 00:00
Kai ganausi po knygynus , ištinka lengvas panikos priepuolis. Atrodo, su kiekviena diena kažką prarandu – neperskaitytų knygų nemažėja, o naujai išleidžiamų daugėja tarsi iš gausybės rago.
N. Mačiulis: kas bendro tarp „50 pilkų atspalvių“ ir Stalino trėmimų  (62)
2015 m. vasario 15 d. 14:21
Erotinis romanas „50 pilkų atspalvių“ apie atvirus ir šokiruojančius vyro ir moters santykius sukėlė tikrą audrą literatūros pasaulyje. Romano trilogiją jau įsigijo apie 80 milijonų skaitytojų, ji išversta į daugiau kaip 50 kalbų, o ketvirtadienį Lietuvoje pristatyta šio filmo ekranizacija, panašu, sulauksianti ne ką mažesnio populiarumo.
36 klausimai, po kurių jūs įsimylėsite
2015 m. vasario 14 d. 00:00
Nėra jokios magiškos formulės, padedančios įsimylėti, nėra jokių stebuklingų klausimų, kuriuos uždavus norimam objektui, jis (ji) ims ir staiga stebuklingai įsimylės.
Pasižiūrėjau „50 pilkų atspalvių“: sekso scenos mane nuvylė  (40)
2015 m. vasario 13 d. 16:00
Kartu su visa banga moterų ir merginų perskaičiau „50 pilkų atspalvių“ trilogiją. Negaliu pasakyti, kad buvau labai sužavėta, bet kitoniškumo įspūdį paliko ilgam. Kažkas lyg skaityto anksčiau, tik kitokio prieskonio pridėta.
Vilniaus knygų mugės viešnios – detektyvų meistrė S. Simukka ir moteriškų bestselerių autorė S. Kubelka  (3)
2015 m. vasario 12 d. 18:01
Šiemet vasario mėn. 19-22 dienomis vyksiančios Vilniaus knygų mugės tema – detektyvai. Visi šio literatūros žanro gerbėjai, apsilankę mugėje, turės galimybę susitikti su garsia detektyvų meistre iš Suomijos – Salla Simukka . Tuo metu skaitytojai, knygose vertinantys subtilią erotiką, moteriškumą ir geras istorijas, galės sudalyvauti susitikime su pasaulyje pripažinta rašytoja Susanna Kubelka . Šios autorės, kurias pristato leidykla „Alma littera“, yra vienos pagrindinių šių metų Vilniaus knygų mugės viešnių.
Moteris – atvirai apie erotinį romaną: tai pornografija, kuri baigiasi vestuvėmis  (121)
2015 m. vasario 12 d. 16:51
Ir aš buvau iš tų, kurios nesusilaikė... Ėmiau ir perskaičiau „50 pilkų atspalvių“, o tiksliau perklausiau visą trilogiją. Ištvėriau visas tris knygas! Taip, esu tiesiog šiuolaikinė vartotoja.
Vilniaus knygų mugėje – intelektualios diskusijos, intriguojantys pasakojimai
2015 m. vasario 12 d. 00:00
Kviečiame skaityti ir bendrauti į didžiausią metų literatūros šventę – Vilniaus knygų mugė . Skirtingų pomėgių ir įvairaus amžiaus skaitytojų laukia intelektualios diskusijos, intriguojantys pasakojimai bei nuotaikingi žaidimai.
Kada paprasto sekso nebeužtenka: ar verta žiūrėti „50 pilkų atspalvių“  (146)
2015 m. vasario 11 d. 22:23
Erotinis romanas „50 pilkų atspalvių“ apie neįprastus vyro ir moters santykius sukėlė tikrą revoliuciją literatūros pasaulyje. Per vienus metus trilogiją įsigijo apie 80 milijonų skaitytojų, ji išversta į daugiau kaip 50 kalbų, o jau ketvirtadienį Lietuvoje bus pristatyta šio filmo ekranizacija.
Vilniaus knygų mugėje pokalbio kvies lietuvių autoriai  (1)
2015 m. vasario 11 d. 19:12
Skaityti ir bendrauti į didžiausią metų literatūros šventę – Vilniaus knygų mugę – kviečia „Baltų lankų“ leidykla. Skirtingų pomėgių ir įvairaus amžiaus skaitytojų laukia intelektualios diskusijos, intriguojantys pasakojimai bei nuotaikingi žaidimai.
N. Bunkė pristato „50 pilkų atspalvių“ įkvėptą dainą: kiekvienas turime paslapčių  (26)
2015 m. vasario 9 d. 14:27
Artėjant ilgai lauktai pasaulinei filmo „ 50 pilkų atspalvių “ premjerai Natalija Bunkė pristato kultinių erotinių romanų įkvėptą kūrinį „Idealistė“. Kaip sako pati N. Bunkė, pirmadienį pristatomas kūrinys – tai visiškai kitokių atspalvių daina , kuri gerokai skiriasi nuo kitų jos atliekamų dainų.
Naujam kūriniui Nataliją Bunkę įkvėpė skandalingoji erotinių romanų trilogija  (22)
2015 m. vasario 9 d. 11:22
Artėjant ilgai lauktai pasaulinei filmo „50 pilkų atsaplvių“ premjerai Natalija Bunkė pristato kultinių erotinių romanų įkvėptą kūrinį „Idealistė“. Kaip sako pati N. Bunkė, pirmadienį pristatomas kūrinys – tai visiškai kitokių atspalvių daina, kuri gerokai skiriasi nuo kitų jos atliekamų dainų.
N. Bunkė pristato „50 pilkų atspalvių“ įkvėptą dainą: kiekvienas turime paslapčių  (74)
2015 m. vasario 9 d. 11:06
Artėjant ilgai lauktai pasaulinei filmo „50 pilkų atspalvių“ premjerai Natalija Bunkė pristato kultinių erotinių romanų įkvėptą kūrinį „Idealistė“. Kaip sako pati N. Bunkė, pirmadienį pristatomas kūrinys – tai visiškai kitokių atspalvių daina, kuri gerokai skiriasi nuo kitų jos atliekamų dainų.
Vilniaus knygų mugėje – detektyvų meistrė S. Simukka ir bestselerių autorė S. Kubelka
2015 m. vasario 9 d. 00:00
Šiemet vasario mėn. 19-22 dienomis vyksiančios Vilniaus knygų mugės tema – detektyvai .
Netikėti „50 pilkų atspalvių“ faktai: scenos bei kūno vietos, kurių neišvysime, aktorių dietos ir rekordai  (41)
2015 m. vasario 7 d. 10:19
Kino kūrėjai pasistengė, kad šios Šv. Valentino dienos daugelis lauktų kur kas labiau nei praėjusios. Jau visai netrukus didžiuosiuose ekranuose pasirodys pasaulį užkariavusios "50 pilkų atspalvių" trilogijos ekranizacija, kurioje pagrindinius vaidmenis atliks Dakota Johnson ir Jamie Dornanas . DELFI savo skaitytojams pateikia įdomiausius intriguojančius faktus, kuriuos žinant filmą žiūrėti bus dar įdomiau. Kviečiame į filmo užkulisius!
60 metų trukusi studento ir profesoriaus meilė bei kitos psichoterapinės istorijos  (4)
2015 m. sausio 29 d. 00:00
Visi mes – tik laikinos būtybės; ir tos, kurios prisimena, ir tos, kurias prisimena. Trumpalaikė ir atmintis, ir tai, kas atsimenama. Netruks ateiti tas metas, kai viską būsi užmiršęs ir būsi užmirštas visų. Niekuomet nepamiršk, kad greitai tapsi niekuo ir išnyksi nebūty. Markas Aurelijus. Sau pačiam
Filmo „Amerikietiškas apiplėšimas“ recenzija: tragiška juosta  (7)
2015 m. sausio 26 d. 17:06
Filmai apie apiplėšimus ir vagystes yra tikrai dažni. Galbūt dėl to, kad tai yra tarsi uždraustas vaisius, už kurį galima netekti ir laisvės. Tai jokiu būdu nėra pateisinama veikla, tačiau kine matomi vaizdai dažnai kaitina kraują ir kelia adrenalino kiekį, leisdami šiek tiek prisiliesti prie nusikalstamo pasaulio.
Į Lietuvą atkeliauja naujas „Matricos“ kūrėjų filmas  (5)
2015 m. sausio 9 d. 16:23
Viena labiausiai mokslinės fantastikos gerbėjų lauktų juostų – Andy ir Lanos Wachowskių naujoji kosminė opera „Jupiterė. Pabudimas“ (angl. „Jupiter Ascending“) – vasarį pagaliau pasieks Lietuvos kino teatrus. Pagrindinę heroję Jupiterę Džouns filme suvaidino Mila Kunis .
5 filmai, kurie padės flirtuojant su vaikinais(VIDEO)
2014 m. gruodžio 19 d. 11:43
Kartais vaikinus sunku suprasti. Kaip jie gali kiaurą parą žaisti kompiuterinius žaidimus ir žiūrėti kovinius filmus? Jeigu esi iš tų, kurios nė už ką su vaikinu neis į kino teatrą, nes jo mėgiami filmai tau kelia siaubą, siūlome 5 „neskausmingus“ filmus , kurie tau patiks, o vaikinas nustebs, pamatęs, kad domiesi ir jo po pomėgiais.
Knygų blogerė rekomenduoja: skaitiniai jaukiam vakarui  (1)
2014 m. lapkričio 27 d. 18:19
Gera knyga ir puodelis karšto gėrimo – idealus pasirinkimas, kai už lango spaudžia šaltukas. Tačiau ne visada lengva išsirinkti kūrinį, nuo kurio negalėtum atsitraukti ir kuris paliktų gilų įspūdį. Knygų blogerė Aušrinė rekomenduoja keturias knygas – galbūt susidomėsi ir jaukų rudens vakarą praleisi skaitydama vieną iš jų?
O. Koršunovo teatro gastrolės: 33 dienos nuo Tel Avivo iki Pekino  (3)
2014 m. lapkričio 3 d. 14:39
33 dienos – tiek laiko režisierius Oskaras Koršunovas ir jo aktorių trupė praleis gastrolėse užsienyje, į kurias išvyksta jau rytoj. Vos kiek daugiau nei per mėnesį OKT/ Vilniaus miesto teatras aplankys festivalius Izraelyje, Kinijoje , Prancūzijoje , Rusijoje bei Ispanijoje. Toks gastrolių intensyvumas privertė teatrą kuriam laikui pristabdyti veiklą Lietuvoje .
„Scanorama“ žiūrovus kvies į akistatą su savimi  (1)
2014 m. spalio 28 d. 13:18
Europos šalių kino forumas „Scanorama“ pristatė beveik dvi savaites truksiančią didžiausią rudens kino šventę Lietuvoje , kuri žiūrovus kvies į akistatą su savimi. Lapkričio 6–23 dienomis vyksiantis festivalis žiūrovams parengė filmų programą iš visos Europos, kurioje kino gerbėjai ras metų premjerų, naujausių Europos režisierių darbų ir lietuviško kino naujienų.
Konkursas: „Mūsų meilės istoriją perrašė trečias asmuo“: skelbiame nugalėtojus  (17)
2014 m. spalio 23 d. 12:51
Kvietėme dalyvauti konkurse ir pasidalinti savo gyvenimo istorija - patyrėte neištikimybę. Dėkojame dalyviams ir kviečiame dalyvauti kituose DELFI Gyvenimo konkursuose !
„Hario Poterio“ autorės J. K. Rowling gerbėjams - geros žinios  (1)
2014 m. spalio 18 d. 12:26
Joanne Kathleen Rowling sukėlė savo gerbėjų smalsumą, socialiniame tinkle „ Twitter “ užsimindama apie naują scenarijų „Fantastiniai gyvūnai ir kur juos rasti“(„Fantastic Beasts And Where To Find Them“). Tačiau kai ko autorė neatskleidė – tai gali būti „trys ar daugiau“ filmų, praneša independent.co.uk.
7 turtingiausi pasaulio rašytojai  (14)
2014 m. spalio 11 d. 16:00
Kas pasakė, kad knygos ir literatūra miršta? Visiška nesąmonė. Kol žmogus turės noro svajoti, vaizduotėje keliauti į nematytas vietas arba kaip tik ieškos panašių į save (kad ir išgalvotų), tol gyvuos knygos. Ir visai nesvarbu, kokia forma. Juk knyga – tai ne koks daiktas. Knyga – tai idėja. Ar ji bus įgyvendinta popierine, ar elektronine forma – tik menka smulkmena.
Skelbiamas Savaitės prizą pelnęs autorius!
2014 m. rugsėjo 19 d. 17:11
Skelbiame šios savaitės DELFI Piliečio prizo laimėtoją! Apdovanojimas atitenkai autoriui, pasidalinusiam aktualiu tekstu, sulaukusiu didelio skaitytojų susidomėjimo!
Lietuvės įspūdžiai iš Šiaurės Korėjos: šunienos sriuba už 10 eurų ir korėjietiški plėšiniai  (35)
2014 m. rugsėjo 16 d. 20:47
Populiarus pokštas, kad suvalgius kebabą, galima surinkti šuniuką ar kačiuką, netenka reikšmės, paragavus korėjiečių nacionalinio patiekalo. Mėsa, naudojama kebabų gamybai, nė iš tolo neprilygsta šunienos skoniui.
Slaptoje ceremonijoje ištekėjo viena garsiausių jaunimo dievaičių(FOTO)  (1)
2014 m. rugsėjo 10 d. 10:27
Šiandieniniai 20-mečiai tikriausiai puikiai prisimena paauglystėje itin populiarią filmų „High School Musical“ trilogiją, dėl kurios ir išgarsėjo šiandien puikiai žinomi aktoriai Zacas Efronas , Vanessa Hudgens bei Ashley Tisdale . Pastaroji savo gerbėjus tiesiog pribloškė žinia apie netikėtas savo vestuves!
Erotinį romaną slapyvardžiu pasirašiusi lietuvė skiria jį paslaptingam įkvėpėjui  (6)
2014 m. rugsėjo 4 d. 10:55
Intriguojančiu Alicijos Gutje slapyvardžiu pasivadinusi lietuvių autorė skaitytojams pristato pirmąjį savo erotinį romaną „Mėlynas rūkas“ , kurį kaip pati teigia, skiria savo įkvėpėjui. Nors autorė neslepia, kad parašyti romaną ją įkvėpė garsioji E L James trilogija „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“, ji taip pat pažymi, kad šioje knygoje pasakojama visai kitokia istorija, o intymios scenos pateikiamos daug švelniau bei romantiškiau.