Stefanas Kiesslingas

14 straipsnių

Gelzenkircheno „Schalke“ futbolininkams tereikėjo atsilaikyti dar kelias minutes. Bet beveik visas rungtynes vienu žaidėju mažiau aikštėje turėjusių šeimininkų gynyba akimirkai užsnūdo ir leido išsivežti pergalę Lėverkuzeno „Bayer“.

Vokietijos futbolo „Bundeslygoje“ trečiadienio vakarą įvyko dar penkerios 27-o turo rungtynės. Ketvirtą vietą turnyro lentelėje užimantis Leverkūzeno „Bayer“ klubas svečiuose susitiko su „Augsburg“ komanda ir nugalėjo aikštės šeimininkus rezultatu 3:1 (1:0). Įvarčius Leverkūzeno ekipai pelnė Stefana...

Vokietijos „Bundeslygos“ čempionate buvo žaidžiamos paskutinės penkerios 5-o turo rungtynės. Augsburge susitiko vietos „Augsburg“ klubas ir Leverkuzeno „Bayer“ komanda. Pergale rezultatu 3:1 iškovojo „Bayer“ futbolininkai.

DELFI

Šeštadienį Vokietijoje buvo pradėtas 24-as „Bundeslygos“ turas. Centrinė jo dvikova vyko Leverkuzene, kur susitiko vietos „Bayer“ klubas ir svečiai iš Miuncheno „Bayern“ komanda. Rungtynės baigėsi „Bayer“ ekipos pergale rezultatu 2:0. 79-ą minutę po Ereno Derdiyoko perdavimo pasižymėjo Stefanas Kies...