Sočio olimpiada

B. Nemcovas buvo pažadėjęs ištirti, kur ištirpo 50 milijardų dolerių Sočio olimpiadai  (28)
2015 m. balandžio 14 d. 13:02
Trečiadienį LNK eteryje – dokumentinio BBC filmo „Prabangūs Putino žaidimai“ (Putin‘s Game) premjera. 2015-ųjų Sočio olimpinės žiemos žaidynės buvo vienintelio Rusijos žmogaus - prezidento - kūdikis. Vladimirui Putinui patinka Sočis . Čia, prie Juodosios jūros, jis atostogauja ir linksmina pasaulio vadovus. Laimėti teisę rengti žaidynes Sočyje buvo ne šiaip pareiga, o asmeniškas reikalas, tvirtina filmo autorius Johnas Sweeney.
Rusijoje – įmonių bankrotų banga  (29)
2015 m. vasario 6 d. 12:40
Pernai metais Rusijoje pradėta 30,8 proc. daugiau įmonių bankroto bylų. Ypač didelis augimas fiksuotas 2014 m. spalį ir gruodį. Tarp trijų stambiausių bankrotų – dvi įmonės, stačiusios Sočio olimpiados objektus, praneša įmonių kreditingumą vertinančios bendrovės „ Creditreform Lietuva “ specialistai, remdamiesi savo kolegų iš Rusijos duomenimis.
V. Putinas pasakoja, kaip gelbėsis  (87)
2014 m. gruodžio 18 d. 11:23
Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas ketvirtadienį tiesioginiame eteryje vykusioje konferencijoje teigė, kad problemos Rusijoje egzistuoja, bet jos išsprendžiamos.
Robinas Williamsas – absoliutus 2014 m. „Google“ paieškų lyderis
2014 m. gruodžio 16 d. 15:13
Robino Williamso mirtis paskatino žmones visame pasaulyje internete ieškoti informacijos apie garsiojo komiko gyvenimą ir šiais metais tai buvo stipriausia paieškų „Google“ tendencija, antradienį pranešė ši interneto gigantė.
S. Belkovskis: Rusijos elitas nusivylęs V. Putinu - jo sulaikyti praktiškai neįmanoma  (371)
2014 m. gruodžio 6 d. 17:58
Rusija nekonfrontuos su NATO Baltijos šalyse , bet po Ukrainos įvykių saugumo situacija pasikeitė kardinaliai, mano rusų politologas Stanislavas Belkovskis . Jo teigimu, „elitas kaip niekad nusivylęs V. Putinu“.
Sustiprėję Lietuvos biatlonininkai pradeda naują sezoną  (5)
2014 m. lapkričio 28 d. 12:16
Jau šį sekmadienį (lapkričio 30 d.) Ostersunde (Švedija) prasidės pirmas 2014-2015 metų sezono pasaulio biatlono taurės etapas. Per plauką olimpinio medalio neiškovojęs Tomas Kaukėnas su komandos draugais sieks įrodyti, jog ir žiemos sporte lietuviai gali pasiekti aukštų rezultatų.
Lietuva turi naują tarptautinę ledo šokių porą  (11)
2014 m. lapkričio 28 d. 07:18
Šiemet gegužę iširus Deivido Stagniūno ir prieš pat Sočio olimpiadą Lietuvos pilietybę gavusios Isabellos Tobias ledo šokių duetui šalies čiuožimo istorijoje verčiamas naujas lapas - kitą mėnesį tarptautinėje arenoje debiutuos nauja pora Saulius Ambrulevičius ir amerikietė Taylor Tran , - rašo dienraštis „ Lietuvos žinios “.
G. Gečiauskienė. Aukso pigimui šiais metais prielaidų daugiau nei brangimui  (6)
2014 m. gegužės 22 d. 11:42
Šiais metais aukso kainoms daugiausiai įtakos turėjo pasaulio ekonomikos lūkesčių pokyčiai bei Rusijos – Ukrainos konflikto grėsmės. Nors auksas iš dalies patvirtino saugią užuovėją neramumų metu suteikiančios turto klasės vardą, kalbant apie tolesnius aukso vertės pokyčius šiais metais, priežasčių brangimui matome gerokai mažiau nei pigimui. „ Danske Bank “ prognozuoja, kad dėl stiprėsiančios globalios ekonomikos šių metų pabaigoje aukso Trojos uncijos kaina sieks apie 1240 JAV dolerių, o 2015 m. galima laukti tolesnio smukimo iki 1200 JAV dolerių.
D. Rasimovičiūtė: viskas kybo ore  (8)
2014 m. balandžio 29 d. 21:17
Geriausia Lietuvos biatlonininkė Diana Rasimovičiūtė norėtų sportuoti toliau, tačiau ją stabdo nežinia dėl finansinio pagrindo po kojomis.
Rusija: žvalgybos informacija padėjo išvengti atakų per Sočio olimpiadą  (11)
2014 m. balandžio 9 d. 17:26
Rusijos federalinės saugumo tarnybos (FSB) vadovas pareiškė, kad šalies ir užsienio agentūrų surinkta žvalgybos informacija padėjo užkirsti kelią teroro atakoms per vasarį vykusias Sočio žiemos olimpines žaidynes.
Kaip gyvena su Rusija dirbantys verslininkai?  (25)
2014 m. kovo 31 d. 08:14
Kas bus, jeigu bus? Atsakymo į klausimą, ar Rusijos rinka neatsuks mums nugaros, ieško ir ekonomistai, ir verslininkai, bet daugiausia diskutuoja politikai - ar teisingai, spręsti kiekvienam iš jūsų. Vieni sako, kad, užsivėrus keliams į Rusijos rinką, mūsų verslas patirs milžiniškų nuostolių, kiti tikina, jog uždarius duris lipsime pro langą.
Kodėl Rusija pati save stumia į finansinę duobę?  (243)
2014 m. kovo 20 d. 07:25
Krymo prijungimas prie Rusijos daug nekainuos, tačiau Vakarų akyse pasitikėjimą praradusiai šaliai teks spręsti kur kas rimtesnes problemas – kaip traukiantis kapitalui suvaldyti ekonomikos nuosmukį, mano DELFI kalbinti Lietuvos ekonomistai.
Ukrainos krizė: kodėl ES laukė kraujo praliejimo?  (47)
2014 m. kovo 5 d. 17:22
Atrodo, kad ES ir jos lyderiai pamažu pradeda veikti Ukrainos ir Rusijos konflikto klausimu, bet daugelis Bendrijos veiksmus vaidina pavėluotais arba per minkštais, norint kažką pakeisti. Pirmadienį Užsienio reikalų Ministrų taryba Briuselyje sugebėjo pasiekti bendrą susitarimą, nors jų pozicija neprilygsta nei NATO, nei JAV nei atskirų Europos valstybių vadovų pareiškimams. Ar ES bendra politinė valia sumenko?
Ekonominė suirutė Rusijoje V. Putinui gali būti naudinga  (88)
2014 m. kovo 5 d. 06:57
Po to, kai pirmadienį, atsidarius rinkoms, Rusijos rublio kursas smuko į istorines žemumas, o Vakarai pagrasino įvesti sankcijas, pasigirdo vos ne piktdžiugiškų komentarų – esą pagaliau šalis bus nubausta už neadekvačią karinę intervenciją Kryme. Tačiau džiaugtis blogėjančia Rusijos ekonomikos padėtimi lietuviams nėra jokio pagrindo, ne tik dėl tamprių verslo ryšių, bet ir todėl, kad skurdi Rusija gali būti naudinga prezidento Vladimiro Putino režimui.
Ar gali Rusija į Krymą įvesti kariuomenę?  (129)
2014 m. vasario 25 d. 14:06
„Šį tekstą rašau pirmadienio naktį, puikiai suprasdamas, kad jis ryte gali būti jau pasenęs. Ši naktis yra gandų naktis – tiek naujienų portaluose, tiek socialiniuose tinkluose ir netgi mano telefone; tokiomis akimirkomis visada atsiranda pažįstamų, kurie turi savų pažįstamų, pažįstami kurių, ką nors girdėjo“, – taip savo komentarą, kuriame bando atsakyti į antraštėje iškeltą klausimą, svetainėje slon.ru pradeda žinomas Rusijos politikos žurnalistas Olegas Kašinas.
Gydytojai: po patirtos traumos Sočyje J. Pliuščenka galėjo likti neįgalus  (12)
2014 m. vasario 25 d. 08:44
Legendiniam Rusijos dailiojo čiuožimo šokėjui Jevgenijui Pliuščenkai (31 m.), kuris per apšilimą prieš pasirodymą Sočio olimpinėse žaidynėse patyrė traumą, sulūžo vienas varžtų, laikantis dirbtinį tarpslankstelinį diską. Kaip praneša lenta.ru, čiuožėjas prisipažino, kad ši žinia jį „tiesiog užmušė“, mat pasekmės galėjo būti itin skaudžios – gyvenimas invalido vežimėlyje.
„Pussy Riot“ naujame klipe kritikuoja Sočio žaidynes  (40)
2014 m. vasario 20 d. 11:59
Pankroko grupės " Pussy Riot " narės savo naujajame muzikiniame vaizdo klipe kritikuoja Rusiją dėl žmogaus teisių pažeidimų ir Sočio žiemos olimpinių žaidynių organizavimo, rašo "Reuters".
Sočio žiemos olimpiada lyginama su ekologine katastrofa  (2)
2014 m. vasario 19 d. 13:20
Sočio žiemos olimpinės žaidynės suniokojo didžiausia biologine įvairove visoje Rusijoje pasižymėjusį nacionalinį parką. Taip portale theecologist.org rašo akademikas ir Pasaulio gamtos fondo Rusijoje (WWF Russia) direktorius Igoris Chestinas. Jis perspėja, jog rengiantis olimpiadai įvykdyti aplinkos apsaugos įstatymų perrašymai rodo, jog panaši situacija gali susiklostyti ir ateityje.
„Iki“ atgailauja: nežinojo, kad negalima prekiauti tokiais dalykais  (1050)
2014 m. vasario 18 d. 19:06
Prekybos tinklas „Iki“ žada skubiai iš prekybos pašalinti mašinėles „Gaz-21 Volga “ ir „ Lada “, ant kurių puikuojasi Lietuvoje draudžiamas Sovietų Sąjungos simbolis – kūjis ir pjautuvas.
Įvertino, kokį poveikį turės Sočio olimpiada  (8)
2014 m. vasario 18 d. 16:57
Sočio žiemos olimpinės žaidynės Rusijos BVP augimui gali suteikti papildomus 0,3 procentinio punkto. Toks vertinimas nurodomas Rusijos centrinio banko ataskaitoje.
Pakeliui į Sočį Švedijos karališkoji šeima stabtelėjo Vilniuje  (62)
2014 m. vasario 13 d. 14:56
Ketvirtadienį, po pusės trijų, Vilniaus oro uoste nusileido Švedijos karališkosios šeimos lėktuvas. Neoficialiomis žiniomis, į Sočio olimpiadą skrendantys karališkosios šeimos atstovai Vilniuje stabtelėjo įsipilti kuro.
Olimpiados komentatoriaus apranga nusipelno aukso medalio?  (12)
2014 m. vasario 13 d. 07:00
Sočis ošia. Dailiojo čiuožimo varžybų komentatorius savo apranga lenkia net pačius čiuožėjus.
Buvęs D. Zubraus bendraklubis Z. Parise: olimpinis ledo ritulio turnyras – neprognozuojamas  (3)
2014 m. vasario 12 d. 10:04
Amerikiečiui Zachui Parise 2010 metų Vankuverio olimpiada sukelia prieštaringus jausmus. Nors amerikiečiai iškovojo sidabro medalius, bet buvo per žingsnį nuo aukso – tuomet jie tik po pratęsimo 2:3 pralaimėjo kanadiečiams.
Rusija išnaudos Vakarų pašaipą dėl Sočio?  (264)
2014 m. vasario 10 d. 09:00
Vakarų pasaulio Rusijos kritika, pavyzdžiui, „ Google “ įvaizdžio „vaivorykštinis“ pakeitimas kaip atsakas į šalies homofobišką politiką, Rusijos viduje gali būti panaudota propagandiniais tikslais.
Sočyje – Ukrainos ir Rusijos prezidentų pasimatymas  (23)
2014 m. vasario 8 d. 13:17
Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas ir Ukrainos prezidentas Viktoras Janukovyčius surengė privatų susitikimą Sočyje žiemos olimpinių žaidynių atidarymo dieną.
B. Obama kirto Rusijai: JAV nebūtų išleidusi 50 mlrd. dolerių olimpinėms žaidynėms  (855)
2014 m. vasario 8 d. 10:15
JAV prezidentas Barackas Obama pareiškė, kad jo šaliai, kitaip nei Rusijai, nebūtų reikėję išleisti milžiniškos 50 mlrd. dolerių sumos, jeigu ji būtų panorėjusi surengti kitas olimpines žaidynes.
Užsienio ir Rusijos žiniasklaida skirtingai įvertino olimpiados atidarymą: nuo „asmeninio V. Putino triumfo“ iki supervalstybės sugrįžimo  (174)
2014 m. vasario 8 d. 10:10
Europos apžvalgininkai Sočio žiemos olimpiados atidarymo ceremoniją laiko Rusijos prezidento Vladimiro Putino asmeniniu triumfu arba netgi perdėta jo valdžios demonstracija. Tuo metu Rusijos žiniasklaida liaupsina „pasakišką“ atidarymo ceremoniją, sakydama, kad ji atkūrė pasididžiavimą buvusia supervalstybe, kurio ilgai stigo.
Kodėl apsinuogino Rusijos olimpietės?  (38)
2014 m. vasario 7 d. 18:14
Vos tik svetainėje AdMe.ru pasirodė Sočio olimpiadoje dalyvaujančių Rusijos sportininkių nuotraukos , kuriose jos beveik nieko nevilki, jos iš karto pasklido internete.
9 Sočyje laukiantys netikėtumai  (144)
2014 m. vasario 7 d. 09:49
Sočis – vienas šilčiausių miestų Rusijoje, kur netrūksta snieguotų vietovių, – neatrodo tinkama vieta žiemos Olimpiadai . Tačiau šiame mieste gali nustebinti ir daugiau dalykų, rašo cnn.com.