skyrybos

Ar po skyrybų vaikai gali likti nakvoti pas tėtį?  (49)
2014 m. rugpjūčio 1 d. 00:01
Psichologė Penelope Leach įsitikinusi, kad atskirai gyvenančių tėvų vaikai visą laiką turėtų nakvoti su mama. Be vaikų auklėjimo ekspertės šiuo klausimu pasisakė ir tėvai. Visų juo nuomones pristato telegraph.co.uk.
Skandalingi poros santykiai po skyrybų virto kova be taisyklių  (232)
2014 m. liepos 30 d. 05:30
Buvęs Rasos vyras pasveikino ją laimėjus bylą, pakartodamas teisme pasakytus žodžius: „Sūnui nebereikia tėčio ir aš nebesiardysiu dėl bendravimo su vaiku“. Trejus metus nesirodė, o paskui savo nuomonę pakeitė. Tai kainuoja daug laiko, nervų, pinigų.
Viena diena su V. Putinu: yra istorijų, kurių negali paaiškinti niekas  (526)
2014 m. liepos 29 d. 10:27
Rusijos prezidentas prabunda vėlai ir valgo netrukus po vidudienio. Jis pradeda paprastais pusryčiais. Ant stalo visuomet būna kaimiško sūrio.
Atžalų su nauju vyru trokštanti moteris: įtikinkite mane, jog mums nereikia daugiau vaikų  (112)
2014 m. liepos 27 d. 20:18
Man labai reikia jūsų pagalbos - prašau, įtikinkite mane, jog mums nereikia daugiau vaikų. Kartu esame 3 metus. Aš turiu 2 vaikus iš pirmos santuokos, jis - 3(vienas jų suaugęs), bei paauglį globotinį. Jo vaikai su mumis gyvena kiek mažiau nei 40 proc. laiko, maniškiai - visą laiką ir jų tėtis gyvena toli, mato juos vidutiniškai kartą per metus, pagalbos prašo DELFI skaitytoja. Jai pataria psichoterapeutas Olegas Lapinas .
Vienos nakties nuotykis baigėsi 25 metų santuoka  (5)
2014 m. liepos 26 d. 00:00
„Vėsų 1989 metų spalį buvau vakarėlyje ir mane užkalbino vaikinas vardu Simonas, kuris žodžių kišenėje neieškojo. Kiek mažiau nei po trijų valandų mudu jau buvome lovoje“, - taip savo pasakojimą pradeda Olivia Lichenstein, savo meilės ir ketvirtį amžiauys trunkančios santuokos istoriją papasakojusi dailymail.co.uk.
Pažintis internete: ko iš tiesų ten ieško vyrai ir kas juos išduoda  (267)
2014 m. liepos 25 d. 23:00
Vienos Lietuvos pažinčių svetainės apklausos duomenimis, moterys internetinių pažinčių svetainėse nutraukia ryšius su vyrais, kai jie pateikia nepadorių pasiūlymų arba rašo neįdomiai ir primityviai, darydami daug klaidų.
Moters santuoką sužlugdė staiga dingusi uoslė  (2)
2014 m. liepos 25 d. 00:20
Apsikabinusi savo vyrą Duncaną Charlotte Self suprato, kad kažkas negerai. Nors ji du dešimtmečius buvo laimingai ištekėjusi, negalėjo susitaikyti su ta tuštuma, kurią jautė dar neseniai mylėtam vyrui.
7 priežastys, kodėl neverta lankytis vyro socialinio tinklo puslapyje  (93)
2014 m. liepos 23 d. 23:02
Šiandien apsilankęs žmogaus puslapyje socialiniame tinkle apie jį galite sužinoti išties nemažai ir gerų, ir blogų dalykų. Bet ar visuomet verta tai daryti?
Kodėl vyrai palieka moteris? 7 išsiskyrimo priežastys  (166)
2014 m. liepos 23 d. 11:30
Beveik kiekviena moteris bent kartą gyvenime užduoda sau klausimą: „Kodėl jis mane paliko?“ Pasirodo, priežastys, kodėl vyrai nusprendžia nutraukti santykius, yra gana paprastos.
Psichologė apie skyrybas: kaip gyventi toliau?  (1)
2014 m. liepos 23 d. 10:14
Po skyrybų tiek mama, tiek tėtis patiria stresą, susiduria su psichologinėmis problemomis, kaltėmis ir baimėmis. Apie išsiskyrusių tėvų, auginančių vaikus, problemas ir sprendimo būdus kalbame su Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro psichologe Rasa Vaitkiene.
Ar vyras bus ištikimas, parodys jo gimimo data  (4)
2014 m. liepos 22 d. 13:49
Astrologai įsitikinę, kad žvaigždės gali nulemti likimą, o Zodiako ženklas žmogaus būdą. Tad susipažinus su nauju vyru verta pasidomėti, koks jo Zodiako ženklas . Šis gali atskleisti ne tik charekterio bruožus , bet ir ar bus jis ištikimas.
Ištikimiausias vyras pagal zodiako ženklą  (104)
2014 m. liepos 21 d. 07:52
Kodėl vieniems vyrams žodis „ištikimybė“ yra praktiškai kabalos sinonimas, o kiti stipriosios lyties atstovai, priešingai – pasirengę nugyventi su išrinktąja visą gyvenimą? Rasti atsakymą į šį klausimą padės astrologija.
7 būdai išlaikyti gerus santykius su buvusiojo šeima  (31)
2014 m. liepos 20 d. 17:24
Kartais po skyrybų su vyru palengvėja bent dėl to, kad nebereikės bendrauti su jo šeima. Tačiau taip būna tikrai ne visada. Pasitaiko ir tokių situacijų, kai su antrosios pusės giminėmis puikiai sutariate, nors santykiai su mylimuoju ir nesusiklosto... Jei išsiskyrėte su antrąja puse, dar nereiškia, kad turite skirtis ir su jo šeima !
7 ilgalaikės santuokos paslaptys  (85)
2014 m. liepos 15 d. 22:54
Šiais laikais gausu patarimų, kaip išsaugoti harmoningą, ilgalaikę santuoką. Turite suprasti, jog santuokai – nuolatinis darbas, pastangos dėl abipusio supratimo ir laimės. Būkite pasirengę – dėl meilės, aistros ir draugystės reikia nugalėti daugybę sunkumų. Womanitely.com pateikiami patarimai padės įveikti visus sunkumus šeimos gyvenime.
Nuomonė. Kas yra tikrasis liberalas?  (5)
2014 m. liepos 15 d. 13:20
Straipsnį inspiravo vieno žymiausių dabartinių Lenkijos filosofo, buvusio Europos parlamento nario Ryszard Legutko liberalizmo įvertinimas straipsnyje „Kas blogai su liberalizmu?“. Jame filosofas atkreipė dėmesį į tai, koks liberalizmas yra nevienareikšmiškas ir yra apimantis „spektrą nuo radikalaus laisvos rinkos kapitalizmo iki tam tikrų gerovės valstybės modelių, nuo Ludwigo von Miseso iki Johno Rawleso, nuo „Reiganomikos“ iki Europos Sąjungos “.
Meilės horoskopas antrajai vasaros pusei  (5)
2014 m. liepos 14 d. 11:35
Vasara - geriausias metas užmegzti romaną! O ar maloni pažintis išaugs į rimtą draugystę? Sužinok perskaičiusi didįjį specialaus atostogautojų žurnalo „ Panelė Bling Bling“ meilės horoskopą !
Ką miegojimo poza pasako apie poros santykius Gal verta sunerimti?  (10)
2014 m. liepos 14 d. 11:10
Ar jausmai ir miegojimo poza turi kažką bendro? Bendradarbė išgąsdino - atsukta nugara prilygsta skyrybų popieriams ant stalo, o susisukimas vienas kito glėbyje - simbolizuoja užslėptas baimes ir kompleksus. Jau nebežinau, kaip čia miegoti , kad šeimoje nebūtų pykčio dūmų!
19-metės kraitis: plastinės operacijos ir skyrybos su 3 kartus vyresniu vyru  (23)
2014 m. liepos 7 d. 11:05
Courtney Stodden rugpjūčio pabaigoje švęs 20-metį, tačiau dar sėdėdama mokyklos suole ji kelis kartus pasididino krūtinę, pradėjo naudoti botoksą, o prieš metus spėjo nutraukti pirmąją santuoką. Šiandien mergina atrodo it dirbtinė lėlė, deja, ne pati kokybiškiausia...
Kritinis santuokos taškas - kada jis ištinka?  (2)
2014 m. liepos 7 d. 00:10
Atšalimo periodai tiek pat būdingi kiekvienai santuokai kaip ir medaus mėnuo. Jiems praėjus vėl įsitikinama šeimos tvirtumu. Tačiau, deja, ne visada. Ne kiekviena santuoka įveikia susvetimėjimo, pykčių ir vienatvės dviese "mirties kilpą".
Žmonės, kurie turi didesnę riziką susirgti širdies ir kraujagyslių ligomis  (11)
2014 m. liepos 6 d. 19:00
Pastaruoju metu pastebima, kad tradiciniai rizikos veiksniai – rūkymas , alkoholio vartojimas, fizinio aktyvumo stoka, nesveika mityba – ne visai gali paaiškinti sergamumą ar mirtingumą nuo tam tikrų ligų, taigi daugiau dėmesio skiriama psichologiniams rizikos veiksniams. Vienas iš tokių veiksnių – žmogaus asmenybės tipas. Pasak Sveikatos psichologijos katedros lektoriaus Kastyčio Šmigelsko, tarp mažiausiai ištirto D tipo asmenybių yra daug sergančiųjų širdies ir kraujagyslių ligomis .
Atskleista dar viena laimingos santuokos priežastis  (23)
2014 m. liepos 6 d. 00:01
Santykių ekspertai suteikia vilčių vyresniame amžiuje išsiskyrusiems žmonėms. Pasirodo, kad skyrybos vėlesniame amžiuje visiškai netrukdo sukurti naujos ilgalaikės ir laimingos santuokos . Dar daugiau, tai gali netgi lemti dar didesnę ilgalaikę laimę, rašo telegraph.co.uk.
Ką daryti, kad konfliktai nesibaigtų skyrybomis  (2)
2014 m. liepos 5 d. 00:10
Ant suoliuko sėdi jie - is ir ji. Jie ginčijasi. Iki skausmo įsitempdami, žiūrėdami vienas į kitam į akis ir matydami ten visatos priešą.
A. Pilvelytės laimės receptas: svarbiausia mylėti ir jaustis mylimai  (36)
2014 m. liepos 4 d. 14:48
Vasarį Klaipėdoje apsigyvenusi dainininkė Aistė Pilvelytė sutiko duoti interviu pagrindiniam Lietuvos naujienų portalui DELFI. Pastaruoju metu viešumoje ne taip dažnai matomą atlikėją iš uostamiesčio į Palangoje naujai duris atvėrusį viešbutį „Amberton Green Apartmens“ atlydėjo mylimasis Dovydas Šamrajus.
Po egzamino: ką rodo jo rezultatai?  (41)
2014 m. liepos 2 d. 15:42
Švietimo ir mokslo viceministrė Genoveita Krasauskienė sako, jog kiekvienas abiturientas turi pakankamai gerai mokėti lietuvių kalbą, nesvarbu kokią mokyklą - lietuvišką ar tautinių mažumų - jis bebaigtų.
Vedusio vyro košmaras: žmonos teroras baigėsi skyrybomis dėl komunalinių mokesčių  (310)
2014 m. liepos 2 d. 09:16
Ačiū, kad rašote apie moterų smurtą. Tikrai labai daug moterų smurtauja. Ir tikrai vyrai nėra ginami, negali niekur pasiskųsti. Įstatymo raide, man toks vaizdas, jie tik reproduktoriai ir mokesčių mokėtojai. Štai mano istorija.
Planavo šviesią ateitį nuosavame name, dabar tenka skaičiuoti pinigus maistui  (145)
2014 m. liepos 1 d. 11:08
Per kelerius metus gyvenimas gali taip pasikeisti, kaip net juodžiausiame sapne sunku susapnuoti.
Nakvynės namų gyventojai: alkoholikai, sveikuoliai bei vyrai, atidavę butus buvusioms žmonoms  (27)
2014 m. liepos 1 d. 05:30
Skirtingose Lietuvos vietose įsikūrę nakvynės namai – tarsi maža mūsų visuomenės kopija. Čia, nublokšti skaudžių gyvenimo istorijų, glaudžiasi patys įvairiausi žmonės.
Senoji santuoka miršta: kodėl ji nebebus tokia, kaip anksčiau  (150)
2014 m. birželio 28 d. 17:33
Santuoka merdėja. Ji niekada nebebus tokia reikšminga žmonių gyvenime, kokia kadaise buvo, rašo portalas psychologytoday.com.
Kaip pradėti naujus santykius po išsiskyrimo?  (43)
2014 m. birželio 27 d. 21:06
Nuo tos akimirkos, kai išsiskyrėte su savo partneriu, praėjo jau nemažai laiko. Atrodytų, galima būtų galvoti apie naujus santykius. Tačiau vien mintis apie pažintį su nauju žmogumi kelia siaubą. Ar jums pažįstama ši situacija?