skyrybos

Keičiasi skaitymo technologija  (1)
2015 m. lapkričio 28 d. 12:53
Žmonės, ypač jaunimas, dabar nori skaityti vis greičiau. Kai kurie knygas, laikraščius arba žinias kompiuterio ekrane tiesiog ryja žvilgsniu. Kompiuterio ar telefono ekrane žvilgsnis seka ne žodį po žodžio, bet sakinius ar puslapio dalis. Informacijos norime gauti greitai, nes daugumą jos reikia išfiltruoti ir atmesti, kaip nenaudingą.
Pabėgėlius mokanti Edita: išankstinę nuomonę apie juos teko „perrašyti“  (66)
2015 m. lapkričio 28 d. 00:00
Eglė Urmanavičiūtė daugiau nei metus moko pabėgėlius lietuvių kalbos Lietuvos Raudonojo Kryžiaus draugijos Pabėgėlių dienos centre. Eglė pasakoja apie tai, kaip sekasi mokyti ir mokytis, apie kultūrinius ir bendravimo skirtumus. Net prasitaria, jog savo išankstinę nuomonę apie pabėgėlius jai teko tiesiog „perrašyti“. Šiandien apie pabėgėlius – iš pirmų lūpų.
Mano istorija: atleisti palikusiam tėvui padėjo ypatingas žmogus
2015 m. lapkričio 26 d. 00:01
Taip jau susiklostė mano tėvų gyvenimas, kad jų keliai išsiskyrė, kai man tebuvo treji metukai. Po skyrybų tėvas dingo ir iš mamos gyvenimo, ir iš manojo. Nors mama stengėsi kaip įmanydama, kad man nieko netrūktų, tačiau visgi man trūko tik vieno – tėvo.
„Facebook” skelbia žinią, aktualią visoms, kurios kažkada mylėjo (FOTO)  (2)
2015 m. lapkričio 20 d. 08:39
Jei tu kada nors patyrei išsiskyrimo su vaikinu skausmą, tuomet, ko gero, žinai, jog jis nebūna lengvas ne tik kalbant apie dvasinę savijautą, bet ir apie socialinės erdvės aspektą.
„Žavios ir pavojingos“ pjesės autorė L. S. Cunnigham: tai moterų sielos apnuoginimas  (4)
2015 m. lapkričio 19 d. 16:44
Gruodžio mėnesį Vilniaus „Domino“ teatre įvyks spektaklio, pastatyto pagal Lauros Shaine Cunningham pjesę „Žavios ir pavojingos“, premjera. Laura Shaine Cunningham pristatoma kaip spalvinga asmenybė. Rašytoja, autorė bei žurnalistė yra išleidusi devynias knygas, parašiusi šešias Brodvėjaus pjeses bei turi savo skiltį „The New York Times“ dienraštyje. Be viso to, ji dėsto teatro pjesių rašymo discipliną Prinstono universitete.
Teismas išskyrė A. Valentaitę ir L. Pinkevičių: neskubėjome, nes buvo ne tas metas  (64)
2015 m. lapkričio 17 d. 09:16
Antradienio rytą Vilniaus apylinkės teisme įvyko posėdis dėl Astos Valentaitės-Pinkevičienės ir Laimučio Pinkevičiaus santuokos nutraukimo. Prieš septynerius metus susituokusi, tačiau jau šešerius metus kartu nebegyvenanti pora nutraukė iki šiol siejusį oficialų ryšį.
R. Paksas. Europos Sąjunga turi rasti drąsos savo reformai  (53)
2015 m. lapkričio 16 d. 15:39
Teroro aktai Paryžiuje turėtų žymėti naujos Europos politikos pradžią. Nes senoji šiuo konkrečiu atveju pasirodė kaip niekam tikusi.
7 dalykai, kurių nereikėtų daryti per pirmąjį pasimatymą  (27)
2015 m. lapkričio 13 d. 22:37
Pirmas pasimatymas beveik visada kelia įtampą, ir ne be priežasties. Pasakykite neteisingus žodžius ir antrojo pasimatymo niekada nebus, rašo huffingtonpost.com.
A. Pupkis. Atsakymas A. Smetonai  (264)
2015 m. lapkričio 12 d. 15:14
Kalbininko Smetonos nuomonė dėl svetimų raidžių vartojimo lietuvių kalbos tekstuose ir asmens dokumentuose žinoma ne nuo vakar.
Biografijoje atskleistos Beyonce paslaptys: skyrybos su Jay-Z, plastinės operacijos
2015 m. lapkričio 11 d. 03:33
Knygoje „Becoming Beyonce “ visame pasaulyje žinomas garsenybių biografas J. Randy Taraborrelli detaliai aprašo Beyonce Giselle Knowles Carter gyvenimą. Kai beveik prieš metus pasiekė pirmosios žinios apie būsimą knygą, dainininkės gerbėjai ir pramogų industrijos žmonės ėmė spėlioti, kokių paslapčių ji atskleis. Jau vien ko vertas garsiai nuskambėjęs incidentas lifte...
Jolantos ir Aido Gedvilų skyrybų istorijoje – svarbus teismo sprendimas  (15)
2015 m. lapkričio 10 d. 12:17
Antradienį Vilniaus apylinkės teisme buvo priimtas svarbus sprendimas Aido ir Jolantos Gedvilų skyrybų istorijoje. Jau kelerius metus trunkančios skyrybos pagaliau įvyko.
Nepatikėsi, jog šios 5 įžymybių poros draugavo (FOTO)
2015 m. lapkričio 10 d. 10:37
Meilei nesvarbu nei ūgis, nei amžius, nei charakterio skirtumai. Tai įrodo penki įžymybių porų pavyzdžiai, kurie nors ir atrodo keistoki, tačiau patvirtina, jog priešingybės traukia. Ir vis dėlto... kodėl dauguma šių keistųjų porelių pasuko skirtingais keliais?
Teisinės žinios palengvins skyrybų procesą  (1)
2015 m. lapkričio 9 d. 13:14
Skyrybos – nemalonus ir skausmingas įvykis kiekvienai šeimai, tačiau net ir didžiausia meilė santykių pradžioje ne visada apsaugo porą nuo tokios santykių baigties. Patį skyrybų laikotarpį dar labiau apsunkina dažnai ne itin draugiškas teisinių sprendimų, tenkinančių abu buvusius įsimylėjėlius, ieškojimas.
K. Girnius. Just. Marcinkevičius – sovietinis pedagogas?  (1030)
2015 m. lapkričio 9 d. 05:30
Justinas Marcinkevičius turi gerbėjų ir gynėjų. Pasirodžius keliems kritiniams straipsniams, poetą piestu stojo ginti ne tik ministras Juozas Bernatonis, bet ir grupė save pasivadinusių intelektualų.
Kiniškasis „Coolpad Modena“ telefonas: apžvalga  (58)
2015 m. lapkričio 7 d. 20:31
„Coolpad“ – vienas iš tų kinų gamintojų, kurio pavadinimas retkarčiais sušmėžuoja akiratyje, tačiau išmėginti jų produkcijos kažkodėl per daug netraukia. O gal jūs iš viso negirdėjote apie „Coolpad“? Kaipgi taip, juk tai pirmas pagal dydį mobiliųjų telefonų gamintojas visoje Kinijoje! Tai perskaitęs aš nelabai nustebau, nes taip prisistato kas antra didesnė kinų bendrovė. Visos jos pirmos pagal kažką.
Meilė trumpa ne tik Lietuvoje: kiek trunka vidutinė santuoka skirtingose pasaulio šalyse  (27)
2015 m. lapkričio 7 d. 15:54
Nieko jau nestebina, kad visame pasaulyje per pastaruosius kelis dešimtmečius gerokai padaugėjo skyryb ų. Bet kiek gi poroms tenka nugyventi kartu prieš pasukant skirtingais keliais?
Auksinės porelės skyrybos: garsios poros išsiskiria dėl vienos svarbios priežasties (FOTO)
2015 m. lapkričio 5 d. 10:23
Kaip bebūtų gaila, dažnai poros išsiskiria ne dėl to, jog atšąlo jausmai vienas kitam, o todėl, jog paprasčiausiai neturi vienas kitam laiko.
A. Smetona. Kaip 150 visuomenės veikėjų kalbą gelbėjo  (574)
2015 m. lapkričio 5 d. 06:00
Jau daugiau nei 50 metų tuščiai ginčijamės dėl trijų nelemtų raidelių – q, w, x . Dėl to per daug nesijaudinčiau – ginčai natūralu, ginčai sveika, ginčuose gimsta tiesa. Bet su viena sąlyga: klausomasi, ką sako oponentas. Kai ginčijasi kurčias su nebyliu – nieko natūralaus ir niekur tokie ginčai neveda.
J. Trudeau prisaikdintas Kanados ministru pirmininku  (5)
2015 m. lapkričio 4 d. 19:20
Justinas Trudeau trečiadienį prisaikdintas 23-iuoju Kanados ministru pirmininku, stebint raudonas liberalų vėliavas iškėlusiai miniai, praėjus beveik 50 metų nuo jo tėvo vadovavimo šios šalies vyriausybei.
Pašėlusi karštukė-vegetarė: socialinio tinklo paskyra tiesiog liepsnoja nuo pikantiškų kadrų  (14)
2015 m. lapkričio 4 d. 17:45
Nors amerikietei Courtney Stodden yra vos 21 metai, tačiau jos gyvenime jau buvo tiek daug nutikimų, jog net sunku patikėti, kad visa tai nutiko būtent jai: vedybos su ženkliai vyresniu vyru, dalyvavimas realybės šou, milijonas dolerių, susižertas už pornografinę juostą ...
Neįtikėtini pokyčiai: moteris atsikratė beveik 100 kilogramų ir pražydo seksualumu  (18)
2015 m. lapkričio 2 d. 14:36
Rosie Mercado nusprendė keisti savo gyvenimo būdą po to, kai jai stiuardesė pasakė, jog ji netilps į lėktuvo kėdę ir jai reikia pirkti papildomą bilietą. Geležinės valios ir pastangų dėka Rosie atsikratė beveik 100 kilogramų.
Skandalai, kuriuos garsenybės bandė nuslėpti: nelegalus seksas, žmogžudystės ir apgaulingi nėštumai  (5)
2015 m. lapkričio 1 d. 21:03
Sakoma, kad bet kokia reklama yra gera reklama. Tačiau yra keletas įžymybių, kurių pavyzdžiai tai gali paneigti. Nors skyrybos, nauja šukuosena ar kalbos apie naują vaidmenį tikrai gali pelnyti daug dėmesio, Holivudo istorijoje yra kilę skandalų, kuriuos žvaigždės mielai būtų nuslėpusios.
Pasaulio milijardieriai ir jų garsios moterys  (15)
2015 m. spalio 31 d. 22:16
Turtingi vyrai visais laikais domėjosi meniškos sielos moterimis. Praktiškai visos turtingų verslininkų santuokos su aktorėmis, modeliais ir dainininkėmis (nepriklausomai nuo jų trukmės) – audringos ir dramatiškos. „Forbes“ aprašo kelių turtingiausių ir įdomiausių porų istorijas.
A. Valentaitei nepavyko išsiskirti su L. Pinkevičiumi  (117)
2015 m. spalio 30 d. 15:41
Penktadienio popietę Vilniaus apylinkės teisme buvo nagrinėjama Astos Valentaitės ir Laimučio Pinkevičiaus skyrybų byla. Dėl nesklandumų - sprendimas nepriimtas.
Nepatikėsi, kaip buvusi Katy Perry meilė apie ją atsiliepia (FOTO)  (4)
2015 m. spalio 28 d. 09:30
Įžymybių pasaulyje jau nieko nebestebina skyrybos vos po 14 mėnesių bendro gyvenimo kartu. Tokia buvo ir garsios dainininkės Katy Perry bei komiko Russello Brando santuoka.
H. Berry ir O. Martinezas skiriasi: pora bandė slėptis po netikrais vardais
2015 m. spalio 28 d. 04:52
Skyrybos tikrai nedaugeliui gali būti malonus procesas, o ypač tuomet, kai esi Holivudo žvaigždė. Šią savaitę aktorė Halle Berry ir Olivier Martinezas teismui pateikė skyrybų prašymus. Pirmiau tai padarė žinoma moteris, diena vėliau - jos vyras. Tačiau įdomiausia šioje situacijoje yra tai, kaip pora bandė šį įvykį nuslėpti.
Iš „Verslios Lietuvos“ atsistatydina M. Nocius  (5)
2015 m. spalio 26 d. 15:24
Informuojame, jog VšĮ „ Versli Lietuva “ generalinis direktorius Mantas Nocius priėmė sprendimą atsistatydinti iš užimamų pareigų dėl asmeninių priežasčių. Vadovas postą paliks nuo 2015 lapkričio 9 d., rašoma įmonės pranešime spaudai.
Buvusi M. Jaggerio žmona susitikinėja su 84-erių milijardieriumi R. Murdochu  (6)
2015 m. spalio 25 d. 13:55
Žiniasklaidos magnatas Rupertas Murdochas turi naują mylimąją. 84-erių turtuolis susitikinėja su buvusia rokerio Micko Jaggerio žmona Jerry Hall . Pora kurį laiką savo santykius slėpė, tačiau, panašu, jog tam atėjo galas: įsimylėjeliai drauge pasirodė viename renginyje.
Skyrybų dramą išgyvenanti moteris prašo pagalbos: esu neviltyje Teisininko komentaras  (2)
2015 m. spalio 23 d. 13:42
Skyrybos nėra lengvos nė viena iš santuoką nutraukti nusprendusių partnerių. Tačiau atskirus gyvenimus nutarusiai gyventi porai reikia išspręsti dar vieną labai jautrų ir opų klausimą, susijusį su vaikais.