skyrybos

73-ejų ponia Valentina: po vyro išdavystės su 30 metų jaunesne moterimi – į kino ir madų pasaulį  (70)
2015 m. gegužės 27 d. 19:56
Ponia Valentina Balyko, net ir sulaukusi 73-ejų metų, atrodo įspūdingai. Dėl grakščios laikysenos, dailių veido bruožų ir jos vizitine kortele tapusių žilų sruogų brandaus amžiaus moteris sulaukia pasiūlymų ne tik demonstruoti madas, bet ir filmuotis lietuvių, britų ir netgi Holivudo filmuose. Tiesa, ne daug kas žino, kad nuoširdi buvusios balerinos šypsena slepia daug skaudžių išgyvenimų, o sidabrinės garbanos primena skaudų periodą, kai po daugelio metų vyras išdavė su 30 metų jaunesne moterimi.
D. Grybauskaitė pasisakė apie „Euroviziją“  (946)
2015 m. gegužės 26 d. 12:41
Prezidentė Dalia Grybauskaitė juokauja esanti labai įtakinga, jei Rusijos žiniasklaida sugebėjo ją apkaltinti dėl Lietuvos neskirtų taškų Rusijos atstovei Polinai Gagarinai.
Airijos piliečiai atsibudo pasikeitusioje šalyje  (25)
2015 m. gegužės 25 d. 14:49
Airijos piliečiai homoseksualai savaitgalį atsibudo pasikeitusioje šalyje, o kai kurie jų pradėjo kurpti vestuvių planus, kai tokią galimybę atvėrė praeitą savaitę surengtas istorinis referendumas.
Pasipiktinimas Rusijos žiniasklaidoje dėl „Eurovizijos“: kas atsitiko su Lietuva?..  (2079)
2015 m. gegužės 25 d. 10:23
Rusijos skiltininkas Aleksejus Denisenka parašė komentarą pavadinimu „Lietuvai už „Euroviziją“ – du balai“.
Klausk teisininko: nuo kokio amžiaus vaikas gali išsakyti savo nuomonę?  (25)
2015 m. gegužės 24 d. 19:00
Šiuo metu vyksta mano ir sutuoktinio skyrybų procesas. Vyras akivaizdžiai nuteikinėja vaiką prieš mane, nes nori, kad vaikas liktų gyventi su juo. Dėl to labai nerimauju ir noriu sužinoti, ar teismas, apklausdamas vaiką, sugebės įvertinti šias aplinkybes. Nuo kelių metų vaikas gali išsakyti ir pagrįsti savo nuomonę?
Sugriežtinta tvarka neatgrasė nuo bažnytinės santuokos: kas naujesnio prie klausyklų  (179)
2015 m. gegužės 23 d. 19:52
Pastaruosius metus Lietuvoje daugėjo krikštynų, daugiau porų ištikimybę prisiekė prie altoriaus, tačiau arkivyskupas Sigitas Tamkevičius prognozuoja, kad skaičiai mažės.
Gimimo valanda numerologijoje - ką ji nusako  (6)
2015 m. gegužės 23 d. 00:12
Jeigu jūs žinote savo gimimo valandą, tai galite save pažinti dar labiau.
Airijoje – istorinis referendumas  (45)
2015 m. gegužės 22 d. 10:23
Airijoje penktadienį vyksta balsavimas dėl klausimo, ar turėtų būti įteisintos tos pačios lyties asmenų santuokos, o šis referendumas atskleidžia didelį atotrūkį tarp bendruomenių gilias katalikybės tradicijas turinčioje šalyje.
Ar tikrai nauja Justin Bieberio simpatija – Selenos Gomez kopija? (FOTO)  (12)
2015 m. gegužės 21 d. 14:57
Yra tiesos, jog vaikinai dažnai renkasi vienodo tipo panelės. Puikiausias pavyzdys - skandalingasis dainininkas Justinas Bieberis.
M. Jastramskis. Alkoholio kontrolė: populizmas ar būtinybė?  (44)
2015 m. gegužės 21 d. 10:39
Seime diskutuojama dėl alkoholio kontrolės griežtinimui skirtų pataisų: minimalaus įsigijimo amžiaus didinimo iki 20 metų, apribojimų prekybai renginių metu. Šios iniciatyvos vertinamos įvairiai – iš ideologinių pozicijų (prieštarauja laisvam pasirinkimui), kalbant apie ekonominį neracionalumą (suvaržymai atsilieps biudžetui), įžvelgiant populizmą (parlamentarai gaudo masių balsus). Bet ar pritinka tokie vertinimai, kai kalbame apie visuomenės sveikatą?
T. Lagūnavičius. Ar verta saugoti santuoką tik dėl vaikų?  (101)
2015 m. gegužės 20 d. 16:32
LNK projekto „Paskutinis šansas“ vedėjas ir psichologas Tomas Lagūnavičius pirmiausia kviečia atsakyti į kitą klausimą: koks jūsų šeimos tikslas. „Santuokos yra kuriamos dėl bendrų vaikų ir bendro turto, todėl natūralu, kad kartu gyventi dėl vaikų yra labai logiškas sprendimas. Tie, kurie tuokiasi dėl pažado amžinai mylėti ir tikisi neblėstančios aistros, žinoma, nei dėl vaikų, nei dėl turto nesiaukos ir skirsis“.
Kodėl vyrai bijo pasenti  (119)
2015 m. gegužės 19 d. 23:20
„Daugelis mano, kad netekę potencijos jie nebebus vyrai“, – rašytoja Marta Ketro apie tai, iš kur atsiranda nepakantumas moterų „nešviežumui“.
Narcizai: kodėl jie tokie nepakartojami  (1)
2015 m. gegužės 19 d. 00:10
Veidrodėli, veidrodėli, kas pasaulyje gražiausias, protingiausias ir šauniausias?
Interneto įdomybės : interneto svetainė, kuri kai kam sukels šoką  (1)
2015 m. gegužės 18 d. 10:58
Kartais palikti vaikiną būna taip sunku, jog padaryti tai akis į akį atrodo neįmanoma užduotis. Juk matyti vaikino akyse nusivylimą, liūdesį, o gal net ašaras, gali būti nepakeliama!
Kliba idealia Holivude laikyta daugiavaikė šeima  (18)
2015 m. gegužės 12 d. 08:38
Juos dažnai pavadindavo idealiausia Holivudo šeima. Trys vaikai, garsusis tėtis, leidžiantis laisvalaikį su vaikais žaidimų aikštelėje, žinoma aktorė, dėl motinystės laikinai sustabdžiusi perspektyvią karjerą... Tačiau atrodo, kad šioje idilėje kažkas yra ne taip.
Norint pasikeisti, neužtenka žinoti „kodėl“, reikia žinoti ir „kaip“  (18)
2015 m. gegužės 10 d. 20:29
Laba diena, labai norėčiau patarimo, nes žinau, kad tokią problemą turiu ne aš vienas. Aš vengiu miego. Neturiu problemų užmigti, tačiau aš, ar tiksliau, kažkuri mano dalis, nenori eiti miegoti. Visais būdais stengiasi išvengti atsigulimo į lovą, šviesos išjungimo, pasilikimo su savimi… Galbūt bijo miegoti. Tai jau tęsiasi kelis metus.
Psichologė – apie bene didžiausią skyrybų klaidą
2015 m. gegužės 10 d. 19:24
Visi tėvai savo vaikams nori gero. Tačiau, norėdami padaryti „kaip geriau“, kartais jie elgiasi "kaip visada" - ypač ekstremaliomis aplinkybėmis, kai nesąmoningai, tiesiog nevalingai atkuria elgesį, kurio patys vaikystėje išmoko iš savo tėvų.
5 savaitės filmai apie seną gerą meilę
2015 m. gegužės 10 d. 13:07
Norim mes to, ar nenorim, tačiau romantinių filmų kine niekada neišvengsim. Ir dalinai – tai gerai, nes jie mus atpalaiduoja nuo kasdienės rutinos ir baisios įtampos, kylančios nuo didelio gyvenimo tempo. Žiūrėdami tokius filmus galime atsipalaiduoti ir žiūrėti fiktyvių veikėjų tikras gyvenimo istorijas, kurias, neretai, galime prisitaikyti ir sau patiems, galbūt rasti sprendimą į kylančias bėdas ar drąsos veikti.
Liūdesys: auksinės porelės gerbėjai negali atsigauti  (1)
2015 m. gegužės 10 d. 10:34
Kaip gaila, jog net pačios gražiausios poros subyra... Taip jau nutiko, jog supermodelis Gigi Hadid ir jos gražuolis draugas, muzikantas Cody Simpson pasuko skirtingais keliais.
Vairuotojo išpažintis: kaip aš mečiau gerti  (13)
2015 m. gegužės 9 d. 08:05
Vyrai gėrė, vyrai gers, kol žemelė apsivers, o kai žemė apsivers, antroj pusei vyrai gers. Tos dainos šaknų galima drąsiai ieškoti gilioje senovėje, nes nuo pat žmonijos atsiradimo ją lydi vienokios ar kitokios rūšies alkoholis. Neabejoju, kad ir pirmykštis žmogus gėrė raugintą mamuto pieną, o po to apimtas ekstazės su paprasta kuoka tą žvėrį medžiojo maistui.
Nuomonė. Kerštingoji I. Martinkėnaitė bijo likti viena ir senos meilės paleisti nenori  (46)
2015 m. gegužės 7 d. 12:20
Grupės „69 danguje“ atlikėja Ingrida Martinkėnaitė (36) neseniai pasirodžiusiame straipsnyje teigė, kad skyrybos yra sunkus gyvenimo laikotarpis. Tačiau jau tris metus nebegyvenanti su savo vyru Andrejumi Velijevu, Ingrida vis dar neišsiskiria. Nors tame pačiame straipsnyje ji sako, kad „nauja meilė atsirado tarsi iš niekur“, bet skyrybų procese ji beveik nedalyvauja ir, matyt, net nesiruošia. Tai jeigu ir nauja meilė yra, ir skausmas jau atslūgo, kodėl vis dar neišsiskiria? O gal jai patinka skyrybų procesas? Nes kitų atsakymų nei Andrejus nei kiti sugalvoti jau nebegali.
T. Lagūnavičius – apie skyrybas: kada verta gelbėti santykius, o kada geriau viską paleisti?  (42)
2015 m. gegužės 6 d. 14:50
Jau šįvakar LNK projekte “Paskutinis šansas”, po vestuvių muzikanto Arūno Jocio (42 m.) akibrokšto, aštuonerius metus kartu su juo gyvenanti mylimoji Kristina Vladičkaitė (28 m.) pirmą kartą garsiai prabils apie skyrybas. Psichologas Tomas Lagūnavičius pataria, ką daryti, jei antroji pusė nori skirtis? Kokios gudrybės padėtų pakeisti partnerio nuomonę? Kada verta gelbėti santykius, o kada geriau viską paleisti?
Grimaldi šeimos prakeiksmas : išprievartautos raganos kerštas, lydintis kelias kartas  (12)
2015 m. gegužės 6 d. 13:36
Nesibaigiančios šeimyninės tragedijos, šiurpinančios ne tik Monaką, bet ir visą pasaulį... Taip galima apibūdinti Grimaldi šeimos prakeiksmą, lydintį jau kelias kartas.
A. Užkalnis. Sapnuoju, kad mus okupuos JAV  (1826)
2015 m. gegužės 6 d. 11:37
Kai vatiniai Rusijos patriotai taikėsi pabirbinti savo motociklus ne tik kitur Europoje , bet ir Lietuvos teritorijoje („kelionė į Berlyną pergalės minėjimo proga“, taip, gera mintis, galėtų dar ir specialius traukinius paleisti iki pat Sibiro, nuo Pribaltikos, Sovietų Sąjungos išplėtimo sukakčiai paminėti – turėtume čia aplink save ką ten susodinti ir pavėžinti), lietuviams buvo nejauku.
Meta gelbėjimo ratą abiturientams: išvardino dažniausiai daromas klaidas  (141)
2015 m. gegužės 5 d. 05:30
Abiturientai turėtų suklusti – artėjant egzaminams mokslininkių grupė meta jiems gelbėjimosi ratą. Jos tyrinėja praėjusių metų valstybinio lietuvių kalbos ir literatūros egzamino rašinių kalbą ir pradiniais rezultatais sutiko pasidalyti su DELFI portalu.
TV projektų dalyviai – nuo populiarumo viršūnės iki emigranto duonos  (14)
2015 m. gegužės 4 d. 16:04
Televizijos projektai padėjo atsiskleisti daugeliui ir dabar žinomų žmonių. Tačiau kai kurie iš jų, staigiai išgarsėję, taip pat staigiai ir dingo iš pramogų pasaulio akiračio. Jūsų dėmesiui 10 pramogų pasaulio atstovų, kurių „žvaigždės“ netruko ilgai šviesti Lietuvos padangėje.
N. Bunkei – skyrybos, L. Mondeikaitei ir K. Brazauskienei – nauja meilė  (17)
2015 m. gegužės 4 d. 13:44
„Ji pasakė, kad mano antroji santuoka baigsis skyrybomis, ir labai greitai... Taip pat išpranašavo didelę sėkmę karjeroje, ir žmogų, su kuriuo praleisiu visa likusį gyvenimą...“, - šio pirmadienio vakaro laidoje „Nuo... Iki...“ pasakos dainininkė Natalija Bunkė . Grupės „Pop Ladies“ įkūrėja ir lyderė Natalija prisipažins - į būrėją kreipėsi tuomet, kai atrodė, kad gyvenimas griūna. Tai, ką išgirdo Natalija – šokiravo garsią dainininkę.
Iš meilės pastojo 16-os, tapo vyro tarnaite ir bokso kriauše  (241)
2015 m. gegužės 4 d. 05:30
Penkis mėnesius Vilniaus miesto krizių centre gyvenančiai Ramintai (vardas pakeistas – DELFI) vos 19 metų, o ji jau išbandė nesaldų šeimyninį gyvenimą, augina du vaikelius ir planuoja ateitį su nauju draugu.
Dalykai, kuriuos draudžiama daryti išsiskyrus su vaikinu  (1)
2015 m. gegužės 3 d. 12:18
„Mes turime apie kai ką pasišnekėti”, – taria mylimas vaikinas , o tu iš karto supranti, apie ką bus kalbama. Kitą sekundę jūs draugiškai apsikabinate, palinkite vienas kitam geros kloties ir toliau ramiai keliaujate gyvenimo keliu.