skyrybos

Didžiausia klaida, kurią daro neištikimybę bandantys išgyventi žmonės  (33)
2015 m. rugpjūčio 1 d. 14:05
Jei žmogų vertinsime biologiniu aspektu, kaip gyvūną, tiek vyrai, tiek moterys turi natūralų polinkį būti neištikimi, mes nesame biologiškai monogamiški, LRT RADIJUI sako Vytauto Didžiojo universiteto docentas Visvaldas Legkauskas .
Amžius tuokiantis – svarbesnis nei manėte  (18)
2015 m. liepos 28 d. 00:00
Puikiai žinoma – jei žmonės susituokia būdami labai jauni, skyrybų tikimybė didesnė nei tiems, kurie kuria šeimą brandesnio amžiaus.
Skyrybų skausmas neblėsta: kaip paleisti savo žmoną?  (253)
2015 m. liepos 27 d. 20:54
Skyrybas skaudžiai išgyvenantis vyras vis dar tikisi susigąžinti žmoną. Psichoterapeutas Olegas Lapinas padės rasti atsakymą į klausimą ar įmanoma susigrąžinti meilę.
Išsiskirk su vaikinu. LENGVIAUSI žingsniai tai padaryti  (2)
2015 m. liepos 25 d. 09:00
Pasakyti vaikinui, jog viskas baigta nėra itin lengva. Ypač jei žinai, kad po išsiskyrimo skaudės ir tau, ir jam. Tad kaip tinkamai pasiruošti, jog išsiskyrimas su vaikinu būtų kuo lengvesnis?
G. Paltrow ir toliau palaiko ryšius su Ch. Martinu
2015 m. liepos 22 d. 08:32
Aktorė Gwyneth Paltrow prabilo apie skyrybas su grupės „ Coldplay “ lyderiu Chrisu Martinu ir dabar jau buvusios šeimos pastangas kartu auklėti du mažus vaikus, skelbia „ The Telegraph “.
Translyčių istorijos: lytį keičiantys vyrai, moterys ir net vaikai  (38)
2015 m. liepos 19 d. 13:37
Ne visi žmonės nori būti tokie, kokie gimė. Kai kurie pradėję lytinio tapatumo paieškas prieina išvadą, kad yra translyčiai. Ir tokių žmonių negalime vadinti mažuma, vien JAV jų yra beveik 0,3 procento, tiksliau – 700 tūkstančių. Kai kurios įžymybės viešai kalba apie savo transformacijas, norėdamos padėti kitiems, o kitos atvirauja net ir apie mažamečių vaikų tapatumo paieškas...
V. Pozneris – apie moteris ir V. Putiną  (117)
2015 m. liepos 18 d. 10:43
Vladimiras Pozneris – neįtikėtinai populiarus: rašo knygas, dalyvauja debatuose, veda televizijos laidą, keliauja po visą pasaulį ir kuria laidas apie įvairias šalis. Ir tai dar ne viskas – jis rašo tinklaraštį, rengia susitikimus ir atsakinėja į tūkstančius paprastų rusų klausimų, skelbia ru. DELFI.lv .
Labai turtingi vyrai, kurių glėbį šildo itin jaunos merginos FOTO  (38)
2015 m. liepos 15 d. 11:32
Šiandien jokia naujiena, kai sužinome, kad labai pagyvenęs milijonierius šalia savęs glaudžia keliomis dešimtimis jaunesnę merginą. Vieni pasipiktinę klausia, kuo gali sužavėti toks senolis gražią, jauną moterį? Kiti tvirtina, kad tai naujoji karta moterų, dėl materialinės gerovės galinčių numoti ranka į fizinę išvaizdą. Neatmetama ir tokia galimybė, kad greta brandaus, savimi pasitikinčio vyriškio jos tiesiog jaučiasi saugesnės.
Vyras gadina gyvenimą: kaip pasiryžti pokyčiams?  (68)
2015 m. liepos 12 d. 22:58
Moteris kenčia vyro patyčias, smurtą, žalingus įpročius ir tinginystę. Ji bijo dėl savęs ir dėl savo dukrelės, tačiau pokyčiams nesiryžta. Psichologas Olegas Lapinas pataria, kaip išspręsti problemas.
Audrey Hepburn - tobula moteris, kentusi badą ir nelaimingą meilę  (15)
2015 m. liepos 12 d. 00:00
Yra moterų, kurios iš pirmo žvilgsnio atrodo nepriekaištingos. Tobulai gražios, nekamuojamos antsvorio problemų ir tokios geros bei nuoširdžios, kad prieš jas nublanksta ir Motina Teresė.
Pirmoji A. Šedžiaus žmona apgailestauja dėl buvusio vyro skyrybų: manau, jie galėjo išgyventi krizę  (197)
2015 m. liepos 10 d. 17:39
Praėjusią savaitę DELFI skelbė, kad po dviejų metų santuokos verslinikas Andrius Šedžius ir Monika Kvietkutė -Šedžiuvienė skiriasi. Lietuvos politiniam veikėjui tai jau antrosios skyrybos.
Darius: mūsų santykiams su mylimąja trukdo jos duktė  (76)
2015 m. liepos 9 d. 06:01
Portale TavoVaikas.lt esančiame skyrelyje „Klausk psichologo“ tėvai užduoda įvairiausių jiems svarbių klausimų. Šįkart gavome jauno vyro laišką, kuriame jis teiraujasi, kaip pelnyti jo draugės dukters palankumą. Ką atsakys specialistė?
6 vaikai jau gimė pragare ir skurde: ar dabar verta tekėti dėl pinigų?  (143)
2015 m. liepos 8 d. 21:36
Prašau, padėkite... atsidūriau aklavietėje, nežinau kaip pasielgti, kaip būti teisinga ar tiesiog išmintinga.
Drama Vilniuje: tolimųjų reisų vairuotojas užmušė žmonos meilužį, su kuriuo pats ir supažindino  (621)
2015 m. liepos 7 d. 20:13
Tolimųjų reisų vairuotoju dirbantis vyras, grįžęs į namus anksčiau, nei tikėjosi žmona, aptiko ją su kitu vyru. Sutuoktinis taip įsiuto, kad į darbą paleido kumščius ir kojas. Smūgiavo tol, kol svečias nustojo judėti.
Liūdniausias scenarijus Graikijai  (389)
2015 m. liepos 5 d. 16:55
Naujos valiutos įvedimas – reikšmingas įvykis. Pastarieji atvejai – markės įvedimas Vakarų Vokietijoje , Čekoslovakijos skyrybos 1993-iaisiais ar galiausiai paties euro sukūrimas – susiklostė sklandžiai dėl kruopštaus ilgalaikio planavimo ir plataus visuomenės palaikymo. Tačiau Graikijos atveju nebūtų nei vienos iš šių aplinkybių. Kas nutiktų, jei Graikijai visgi tektų grįžti prie drachmos, analizuoja „ Bloomberg “.
Kaip suklijuoti sudaužytą širdį ir atgauti vidinę ramybę po skyrybų?  (46)
2015 m. liepos 2 d. 22:02
Kaip bepasuktum, žmogus yra sociali būtybė. Todėl savo bendraminčių ir ypač antrosios pusės paieška bei radimas tampa vienu svarbiausių, tiesiog gyvybiškai būtinu dalyku mūsų gyvenime.
Kaip aš tapau savo buvusio vyro meiluže  (51)
2015 m. liepos 1 d. 22:22
Sveiki, ilgą laiką maniau, kad esu stipri ir atsakymus bei kelius kaip gyventi toliau rasiu pati, deja… Supratau, kad stipria būti tiesiog pavargau. Noriu sustoti ir viską pradėti iš naujo, bet negaliu. Situacija atrodo paprasta ir šiandieniniame pasaulyje gan kasdieniška – skyrybos.
Holivudo žvaigždės B. Affleckas ir J. Garner paskelbė išsiskirsiantys  (1)
2015 m. liepos 1 d. 17:32
Vienos iš ryškiausių Holivudo žvaigždžių Benas Affleckas ir Jennifer Garnerantradienį paskelbė nutraukiantys dešimtmetį gyvavusią santuoką, stabdydami kelis mėnesius besisukusį gandų malūną. Žinia, kad „Oskarą“ pelnęs aktorius ir režisierius skiriasi su žmona aktore, buvo patvirtinta kitą dieną po jų vedybų metinių. „Po gilių apmąstymų ir nuodugnių svarstymų priėmėme sunkų sprendimą skirtis“, – sakoma poros, susilaukusios trijų vaikų, bendrame pranešime.
Pamokanti istorija: vyras nemokėjo pinigų – rado kitą išeitį  (197)
2015 m. liepos 1 d. 17:04
Ilgai kaupiausi ir mąsčiau, nuo ko pradėti savo pasakojimą apie tai, kaip man, vis dar neišvykusiai iš gimtosios šalies (nežiūrint į madingai susiklosčiusią migravimo situaciją), sekasi bendrauti su įvairių valstybinių institucijų atstovais. Tikrai žinau, kad mano pasakojimas gali ir nenustebinti, nes tokių piliečių, kuriems tenka patirti tai, ką patyriau aš, yra labai daug.
5 žvaigždžių vaikai, kurie stulbinamai panašūs į tėvus (FOTO)  (7)
2015 m. liepos 1 d. 12:11
Interneto platybėse pasklidus nuotraukai su Harry Styles „dvyne“ nusprendėme paieškoti ir garsiausių pasaulio žvaigždžių antrininkų. Beje, toli jų ieškoti nereikia. Pasirodo, dauguma jų yra visai šalia... tai jų vaikai !
Po 10 metų skiriasi B. Affleckas ir J. Garner: skyrybos įregistruotos praėjus dienai po vestuvių metinių  (12)
2015 m. liepos 1 d. 07:35
Po 10 metų skiriasi viena tobuliausių Holivudo šeimų. Aktoriai Benas Affleckas ir Jennifer Garner patys oficialiai patvirtino, kad subyrėjo jų šeima.
„Valstybinė lietuvių kalbos komisija“ davė atkirtį A. Jagelavičiūtei  (144)
2015 m. birželio 30 d. 17:33
Stilistė , televizijos laidų vedėja, tinklaraštininkė Agnė Jagelavičiūtė gavo griežtą atkirtį iš Valstybinės lietuvių kalbos komisijos.
Nicole Scherzinger dar kartą buvusiam mylimajam L. Hamiltonui parodė, ką jis prarado FOTO  (9)
2015 m. birželio 29 d. 16:06
36-erių metų dainininkė neslepia, kad skyrybos su ilgamečiu draugu, 30 metų lenktynininku Lewisu Hamiltonu jai buvo labai skaudus smūgis. Nors tai visai ne naujiena audringose jų santykiuose – tai jau ketvirtas kartas, kai pora nusprendžia sukti skirtingais keliais. Nuo garsiosios poros skyrybų prabėgo jau pusmetis, tačiau kalbos apie jų santykius netyla iki šiandien.
Tobula moteris pagal vyro Zodiako ženklą  (19)
2015 m. birželio 27 d. 15:24
Jaučiui svarbiausia, kad jo moteris būtų protinga, o štai Liūtas pirmiausiai įvertins tavo išvaizdą, juk tokio žvėries dama turi būti tikra karaliene! Tiki astrologija ? Tuomet tau turėtų būti įdomu paskaityti, koks tavo simpatijos idealas.
Popiežius: skyrybos kartais gali būti „morališkai būtinos"  (5)
2015 m. birželio 24 d. 16:45
Sutuoktinių skyrybos , popiežiaus Pranciškaus manymu, kartais gali būti „neišvengiamos" ir „net morališkai būtinos". Taip yra tada, kai silpnesnis partneris ar vaikai turi būti apsaugoti nuo smurto , pažeminimo, išnaudojimo ar abejingumo. Tai Katalikų bažnyčios vadovas pareiškė trečiadienį per savo kassavaitinę visuotinę audienciją šv. Petro aikštėje Romoje.
Kaip išgyventi: po skyrybų jaučiuosi subyrėjusi į smulkius gabalėlius  (43)
2015 m. birželio 21 d. 00:00
Nėra paprasta parinkti tinkamus žodžius išsakyti mano dabartinę būseną. Tai susiję su mano sprendimu nutraukti santuoką su vyru, su kuriuo išgyvenome 24 metus. Štai jau 4 mėnesiai, kaip nesame kartu, esame oficialiai išsiskyrę, abiejų bendru sutarimu, nors jis skirtis nenorėjo.
N. Carras (II): kodėl žmonės liovėsi skaitę balsu?  (12)
2015 m. birželio 20 d. 13:47
Knygų technologijai įgaunant pagreitį, ilga sakytinio žodžio istorija ir toliau lėmė rašymo ir skaitymo stilių. Senovėje tyliojo skaitymo, galima sakyti, nebuvo. Senuosius kodeksus, lenteles, papirusus ir pergamentus beveik visada skaitė garsiai – nepriklausomai nuo to, ar skaitė grupei, ar asmuo pats sau.
Paklausiausios specialybės renesansas: geru atlyginimu susigundo vis daugiau  (39)
2015 m. birželio 18 d. 16:04
Norinčių studijuoti teisę skaičius kasmet didėja. Vienus vilioja šios specialybės sukurtas prestižas, kitus – teisininkų alga, kuri šalyje yra viena didžiausių (2365 eurai per mėnesį). Tačiau kalbama, kad teisės atstovų yra per daug ir jiems didžiausias galvos skausmas yra įsidarbinti. Tokią prielaidą aukštųjų mokyklų dekanai vadina mitu ir tvirtina, kad gerų specialistų rinkai visada reikia.
P. McCartney ir jo gyvenimo moterys: liūdnai pasibaigusios meilės istorijos  (7)
2015 m. birželio 18 d. 13:57
1942 metais birželio 18 dieną Liverpulyje gimė legendinio „ The Beatles “ ketvertuko narys, seras Paulas McCartney . Vienas garsiausių praėjusio amžiaus multiinstumentalistų, kompozitorių ir kultinės grupės įkūrėjų iki šiol sėkmingai rengia anšlaginius koncertus visame pasaulyje ir uždirba milijonus. 73-ejų P. McCartney šiais metais išrinktas turtingiausiu Didžiosios Britanijos ir Airijos muzikantu, kurio turtas vertinamas 1 milijardu eurų. Nepaisant sėkmingos muzikinės karjeros, laimės asmeniniame gyvenime P. McCartney ieškojo ilgai.