skyrybos

Verslininkės D. Bosas sūnus Lukas ruošiasi vestuvėms: visada džiaugiuosi jo sprendimais  (81)
2014 m. rugsėjo 16 d. 12:13
Verslininkės Dainos Bosas sūnus Lukas Randersas ruošiasi vestuvėms. DELFI šaltinių žiniomis, rugpjūčio pirmą dieną  22-ejų vaikinas susižadėjo su savo mylimąja Edita Nemanyte. Šiemet vaikinas baigė animacijos studijas Vilniaus dailės akademijoje.
D. Cameronui tenka maldauti škotų  (66)
2014 m. rugsėjo 15 d. 21:19
Didžiosios Britanijos premjeras Davidas Cameronas pirmadienį prašė škotų atšaukti ketvirtadienį planuojamą referendumą dėl nepriklausomybės, kuris gali lemti Škotijos atsiskyrimą nuo Jungtinės Karalystė.
Idealios nosies kultas arba kodėl jos nepavyko turėti M. Jacksonui  (22)
2014 m. rugsėjo 14 d. 00:01
Statistika rodo, kad viena populiariausių pasaulyje yra nosies formos korekcijos operacija, kuri moksliškai vadinama rinoplastika. Skaičiuojama, kad vien JAV per metus atliekama apie 500 tūkst. tokių operacijų. Tiesa, Lietuvoje skaičiai dėl mažo gyventojų kiekio yra gerokai kuklesni, bet plastinės chirurgijos specialistai sako, jog ir čia ši operacija atliekama santykinai dažnai.
Kokios nosies nori lietuviai (ką reikia žinoti apie plastinę operaciją)
2014 m. rugsėjo 11 d. 00:00
Statistika rodo, kad viena populiariausių pasaulyje yra nosies formos korekcijos operacija , kuri moksliškai vadinama rinoplastika. Skaičiuojama, kad vien JAV per metus atliekama apie 500 tūkst. tokių operacijų. Tiesa, Lietuvoje skaičiai dėl mažo gyventojų kiekio yra gerokai kuklesni, bet plastinės chirurgijos specialistai sako, jog ir čia ši operacija atliekama santykinai dažnai.
J. Jurgelis. Mums reikia herojaus  (190)
2014 m. rugsėjo 10 d. 13:38
Visiems reikia herojaus. Mums irgi jo reikia. Herojus, padeda tautai įveikti didžiausius sunkumus, pergyventi giliausias krizes, tragiškiausias istorines kataklizmas (okupaciją). Jis pakelia tautos dvasią. Herojus išreiškia tautos siekius. Jis atspindi kilniausias kovotojo už bendrą gėrį savybes. Herojus savo darbais, savo gyvenimu, o dažnai ir savo žūtimi moko, kaip reikia siekti kilnių idealų ir aukotis vardan jų.
Įdomių atostogų Sicilijoje organizatorė: nesu meilės emigrantė  (3)
2014 m. rugsėjo 10 d. 00:00
Algė Strolytė (28 m.) Vilniaus universitete įgijo tarptautinės ir Europos Sąjungos teisės specialybę, kelerius metus dirbo Lietuvos ūkio ministerijoje, bet vieną dieną nusprendė, kad biurokratinis darbas jos netenkina, ir išvyko į Siciliją .
Skyrybos: skandalingoji viršelio mergina Gabrielė Gutt modelį Tautvydą užleido kitoms
2014 m. rugsėjo 9 d. 16:07
„ Meilė trunka trejus metus“, - šis prancūzo Frederico Beigbederio knygos pavadinimas tapo pranašingu rugsėjo „ Panelės “ viršelio merginai Gabrielei Gutauskaitei – Gutt (20m.), grožio konkurso “Mis Lietuva 2014” dalyvei. Praėjusį savaitgalį skandalais išgarsėjusi gražuolė išsiskyrė su taip pat grožio pasaulyje karjeros siekiančiu kauniečiu modeliu Tautvydu Pašvensku.
3 stilingos rudens naujovės (FOTO)  (2)
2014 m. rugsėjo 9 d. 00:15
Sezoną pradėkite ne nuo šiltų paltų, kailinių ar megztų aksesuarų, kol orai dar permainingi, įsigykite stilingų daiktų, kurie tiks ir šviečiant saulei, ir pučiant žvarbiam vėjui.
Psichologė: kaip pašliję tėvų santykiai atsiliepia vaikui
2014 m. rugsėjo 9 d. 00:00
Psichologė ir meno terapeutė Jurgita Valiulienė tvirtina, kad nėra tokio dalyko, kaip vaiko problema, yra tik visos šeimos problema.
Kitoks plovas  (2)
2014 m. rugsėjo 8 d. 00:15
Plovą galima gaminti ne tik su mėsa.
Šią savaitę - ir palankios dienos, ir nemalonūs pokyčiai
2014 m. rugsėjo 8 d. 00:00
Kurią dieną vengti konfliktų su valdžia, o kuri diena tinkama ir sutartims pasirašinėti, ir naują verslą pradėti.
Metų Moteris Gražina Gudaitytė-Liutaud: žinau ilgaamžės santuokos paslaptį
2014 m. rugsėjo 8 d. 00:00
10 Metų Moters Gražinos Gudaitytės-Liautaud gyvenimo fragmentų.
Skyrybos privertė mane išvykti į Kiprą, kurio nebenoriu palikti  (6)
2014 m. rugsėjo 7 d. 00:00
Istoriją , pasakojančią, kaip su 2 metukų mažamete buvo priversta išvykti iš Lietuvos, Evgenia T. pavadino „Saulės beieškant“.
Garsiausios šios vasaros įžymybių skyrybos  (2)
2014 m. rugsėjo 6 d. 10:15
Praėjusi vasara buvo gausi ne tik vestuvėmis, bet ir skyrybomis. Nutrūko itin garsių ir iš pirmo žvilgsnio neišskiriamų porų santykiai.
Italų žvaigždė A. Carrisi: po skyrybų ilgai negalėjau atsigauti
2014 m. rugsėjo 5 d. 00:00
Reportažas - tiesiai iš Italijos .
B. Ecclestone‘as: esu kupinas jėgų ir noro dirbti
2014 m. rugsėjo 4 d. 08:18
„Formulės-1“ komercinių teisių valdytojas Bernie Ecclestone‘as labai retai kada kalba ne apie F-1 reikalus. Tačiau savo interviu šveicarų bulvariniam leidiniui „Blick“ jis papasakojo apie sveikatą, šeimyninį gyvenimą, baudžiamąją bylą Miunchene ir apie tai, kad atsistatydinti kol kas nežada.
Buvusi A. Pogrebnojaus žmona savo ranką pažadėjo kitam vyrui  (21)
2014 m. rugsėjo 3 d. 12:37
Atėnuose gyvenanti buvusi dizainerio Aleksandro Pogrebnojaus žmona, manekenė Salomėja Marcinkevičiūtė susižadėjo. Moters išrinktasis – rašytojas, menotyrininkas, šiuolaikinio meno kuratorius Valentinas Klimašauskas.
Kodėl paliekami žmonų norus pildę vyrai: moterys nežino, ko nori?  (196)
2014 m. rugsėjo 3 d. 11:14
Norint suprasti, kas vyksta tarp vyro ir moters, reikia žinoti, kad egzistuoja 3 ryšių tipai: partnerystė, meilė arba draugystė ir seksualinis ryšys, aistra, tvirtina projekto „SantykiųABC.lt“ konsultantas Šarūnas Mažuolis. DELFI publikuotas straipsnis „Kodėl žmonos palieka gerus vyrus?“ sulaukė itin didelio skaitytojų susidomėjimo. Straipsnyje nagrinėti pasikeitę porų santykiai, kuomet moteris reikalauja iš vyro pagalbos, supratimo ir „moteriškosios“ pusės atsiskleidimo, nors pačios yra linkusios palikti padedančius vyrus ir pulti į glėbius tikriesiems „mačo“.
Išsilavinusios moters dilema: man jau 30 metų, bet nesu turėjusi rimtų santykių su vyru  (437)
2014 m. rugsėjo 2 d. 14:07
Man jau 30 metų, bet nesu turėjusi rimtų santykių su vyru . Esu pakankamai išvaizdi, išsilavinusi, dirbanti moteris. Savęs nuolat klausiu, kas man negerai, kad nesugebu sudominti ir patraukti vyro, kad norėtų užmegzti su manimi ilgalaikius romantiškus santykius, o vėliau ir šeimą sukurti. Dažniausiai viskas baigiasi po kelių pasimatymų ar ilgiausiai kelių mėnesių susitikinėjimo vyro iniciatyva.
Garsių moterų išminties perliukai apie stilių ir grožį
2014 m. rugsėjo 2 d. 00:00
Garsiausi dizaineriai , atlikėjai, stilistai ir įtakingi mados pasaulio atstovai yra pasakę tokių frazių, kurių iš mūsų atminties neištrins nei laikas, nei besikeičiančios tendencijos.
Problemos, su kuriomis susiduria išsiskyrę vyrai  (215)
2014 m. rugpjūčio 31 d. 00:01
Kadangi skyrybos išrastos seniai, šiandien išsituokęs vyriškis jau nieko nestebina. Neretai jis vėl įgyja geidžiamo jaunikio statusą. Jis vėl gali sukurti šeimą ir džiaugtis artumu bei meile. Tačiau ne kiekvienam tai pavyksta. Kokios psichologinės priežastys kliudo išsivaduoti nuo žlugusio ryšio?
5 neabejotini požymiai, kad santykius ištiko krachas  (24)
2014 m. rugpjūčio 31 d. 00:01
Beveik kiekvienas turime labai nemalonios patirties – mylimo žmogaus neištikimybė. Žinoma, meilė ne visada būna begalinė ir labai dažnai norint rasti savo antrąją pusę, tenka pabučiuoti ne vieną rupūžę. Tačiau bet kokiu atveju geriau kaip įmanoma greičiau priimti nemalonią tiesą ir suprasti, kad santykiai baigti, rašo portalas DELFI.lv.
Havajuose – aistringos Holivudo įsimylėjėlių akimirkos  (7)
2014 m. rugpjūčio 28 d. 19:22
Aktorės, dizainerės ir televizijos projektų dalyvės Heidi Montag ir aktoriaus Spencerio Pratto porą drąsiai galima vadinti laužančią įprastus Holivudo parametrus.
Meilė baigėsi: vienu metu išsiskyrė 3 jaunosios Holivudo poros(FOTO)
2014 m. rugpjūčio 28 d. 14:17
Panašu, kad  meilei   pramogų pasaulyje – ne pats tinkamiausias metas. Šią savaitę apie skyrybas paskelbė jau trečia garsenybių pora!
Dėl prasto raštingumo – signalas apie rimtesnes problemas  (38)
2014 m. rugpjūčio 25 d. 09:48
Lietuvoje raštingumo lygis yra gerokai smuktelėjęs. Įvairių specialybių mokytojai ir dėstytojai kaip susitarę tvirtina, kad per kelis dešimtmečius jaunimo gebėjimas lietuviškai reikšti mintis, pasakyti esmę, logiškai mąstyti ir, žinoma, be klaidų rašyti , tiesiog akyse sumenko.
Atvira moters istorija: gyvenu su 8 m. jaunesniu, tačiau nesuprantu, myliu jį ar buvusį vyrą  (170)
2014 m. rugpjūčio 25 d. 09:36
„Noriu papasakoti savo gyvenimo istoriją. Ištisos abejonės, nesusitvarkymas su savo jausmais ir apskritai nieko nebesuprantu, myliu vieną ar kitą", - atvirai DELFI pasakoja 40 m. moteris, kuri patyrė ir didelę meilę, sukūrė puikią šeimą, tačiau vyro priklausomybė alkoholiui ją suardė, o surastas naujas vyras nesuteikia gyvenimo pilnatvės. Moteriai pataria psichoterapeutas Olegas Lapinas.
Prancūzijos širdžių ėdiko saulėlydis  (69)
2014 m. rugpjūčio 23 d. 00:00
Prancūzų aktorius Alainas Delonas (78) turi rimtų sveikatos problemų – neseniai jis buvo hospitalizuotas dėl veido nervo problemų. Nors iš pažiūros tai neatrodo labai rimta, žiniasklaidos priemonės taip pat pranešė, kad aktorius turi ir nugaros problemų. Pranešama, kad ir joms išspręsti gali prireikti ir operacijos.
INTYMU: uždraustas vaisius arba seksas trise  (22)
2014 m. rugpjūčio 22 d. 10:48
Nors apie seksą trise galima išgirsti ne vieną pokštą ar anekdotą, tačiau mūsų visuomenėje iki šiol tai tabu tema, apie kurią kalbama labai tyliai. Aiškinamės: seksas trise - ištvirkimas ar smagus nuotykis?
Gražiausios aktorių poros, meilę radusios filmavimo aikštelėje(FOTO)  (9)
2014 m. rugpjūčio 21 d. 13:16
Įžymybės retai kada savo antrųjų pusių ieško „negarsiųjų“ pasaulyje. Jei koks aktorius veda jį sužavėjusią padavėją, tuomet tai būna didžiausia išimtis. Garsenybės bičiuliaujasi su garsenybėmis, tačiau juk tai – normalu. Dažniausiai šios pažintys įvyksta filmavimo aikštelėje, prabangiausiuose renginiuose ar kitose žvaigždėms visiškai įprastose vietose.