skyrybos

Išsilavinusios moters dilema: man jau 30 metų, bet nesu turėjusi rimtų santykių su vyru  (353)
2014 m. rugsėjo 2 d. 14:07
Man jau 30 metų, bet nesu turėjusi rimtų santykių su vyru . Esu pakankamai išvaizdi, išsilavinusi, dirbanti moteris. Savęs nuolat klausiu, kas man negerai, kad nesugebu sudominti ir patraukti vyro, kad norėtų užmegzti su manimi ilgalaikius romantiškus santykius, o vėliau ir šeimą sukurti. Dažniausiai viskas baigiasi po kelių pasimatymų ar ilgiausiai kelių mėnesių susitikinėjimo vyro iniciatyva.
Garsių moterų išminties perliukai apie stilių ir grožį
2014 m. rugsėjo 2 d. 00:00
Garsiausi dizaineriai , atlikėjai, stilistai ir įtakingi mados pasaulio atstovai yra pasakę tokių frazių, kurių iš mūsų atminties neištrins nei laikas, nei besikeičiančios tendencijos.
Problemos, su kuriomis susiduria išsiskyrę vyrai  (213)
2014 m. rugpjūčio 31 d. 00:01
Kadangi skyrybos išrastos seniai, šiandien išsituokęs vyriškis jau nieko nestebina. Neretai jis vėl įgyja geidžiamo jaunikio statusą. Jis vėl gali sukurti šeimą ir džiaugtis artumu bei meile. Tačiau ne kiekvienam tai pavyksta. Kokios psichologinės priežastys kliudo išsivaduoti nuo žlugusio ryšio?
5 neabejotini požymiai, kad santykius ištiko krachas  (23)
2014 m. rugpjūčio 31 d. 00:01
Beveik kiekvienas turime labai nemalonios patirties – mylimo žmogaus neištikimybė. Žinoma, meilė ne visada būna begalinė ir labai dažnai norint rasti savo antrąją pusę, tenka pabučiuoti ne vieną rupūžę. Tačiau bet kokiu atveju geriau kaip įmanoma greičiau priimti nemalonią tiesą ir suprasti, kad santykiai baigti, rašo portalas DELFI.lv.
Havajuose – aistringos Holivudo įsimylėjėlių akimirkos  (7)
2014 m. rugpjūčio 28 d. 19:22
Aktorės, dizainerės ir televizijos projektų dalyvės Heidi Montag ir aktoriaus Spencerio Pratto porą drąsiai galima vadinti laužančią įprastus Holivudo parametrus.
Meilė baigėsi: vienu metu išsiskyrė 3 jaunosios Holivudo poros(FOTO)
2014 m. rugpjūčio 28 d. 14:17
Panašu, kad  meilei   pramogų pasaulyje – ne pats tinkamiausias metas. Šią savaitę apie skyrybas paskelbė jau trečia garsenybių pora!
Dėl prasto raštingumo – signalas apie rimtesnes problemas  (38)
2014 m. rugpjūčio 25 d. 09:48
Lietuvoje raštingumo lygis yra gerokai smuktelėjęs. Įvairių specialybių mokytojai ir dėstytojai kaip susitarę tvirtina, kad per kelis dešimtmečius jaunimo gebėjimas lietuviškai reikšti mintis, pasakyti esmę, logiškai mąstyti ir, žinoma, be klaidų rašyti , tiesiog akyse sumenko.
Atvira moters istorija: gyvenu su 8 m. jaunesniu, tačiau nesuprantu, myliu jį ar buvusį vyrą  (171)
2014 m. rugpjūčio 25 d. 09:36
„Noriu papasakoti savo gyvenimo istoriją. Ištisos abejonės, nesusitvarkymas su savo jausmais ir apskritai nieko nebesuprantu, myliu vieną ar kitą", - atvirai DELFI pasakoja 40 m. moteris, kuri patyrė ir didelę meilę, sukūrė puikią šeimą, tačiau vyro priklausomybė alkoholiui ją suardė, o surastas naujas vyras nesuteikia gyvenimo pilnatvės. Moteriai pataria psichoterapeutas Olegas Lapinas.
Prancūzijos širdžių ėdiko saulėlydis  (68)
2014 m. rugpjūčio 23 d. 00:00
Prancūzų aktorius Alainas Delonas (78) turi rimtų sveikatos problemų – neseniai jis buvo hospitalizuotas dėl veido nervo problemų. Nors iš pažiūros tai neatrodo labai rimta, žiniasklaidos priemonės taip pat pranešė, kad aktorius turi ir nugaros problemų. Pranešama, kad ir joms išspręsti gali prireikti ir operacijos.
INTYMU: uždraustas vaisius arba seksas trise  (23)
2014 m. rugpjūčio 22 d. 10:48
Nors apie seksą trise galima išgirsti ne vieną pokštą ar anekdotą, tačiau mūsų visuomenėje iki šiol tai tabu tema, apie kurią kalbama labai tyliai. Aiškinamės: seksas trise - ištvirkimas ar smagus nuotykis?
Gražiausios aktorių poros, meilę radusios filmavimo aikštelėje(FOTO)  (9)
2014 m. rugpjūčio 21 d. 13:16
Įžymybės retai kada savo antrųjų pusių ieško „negarsiųjų“ pasaulyje. Jei koks aktorius veda jį sužavėjusią padavėją, tuomet tai būna didžiausia išimtis. Garsenybės bičiuliaujasi su garsenybėmis, tačiau juk tai – normalu. Dažniausiai šios pažintys įvyksta filmavimo aikštelėje, prabangiausiuose renginiuose ar kitose žvaigždėms visiškai įprastose vietose.
Šeimas turinčių 50-mečių pagalbos šauksmas: netyčia susitikome feisbuke  (404)
2014 m. rugpjūčio 20 d. 17:14
„Man greitai 50 metų, jis pora metų vyresnis. Mokėmės vienoje mokykloje, kurį laiką draugavome. Tada man atrodė, kad jį be proto mylėjau. Paskui išsiskyrėme. Prieš gerus metus netyčia susitikome feisbuke , persimetėme žodeliu kitu, paskui – laiškais. Ilgainiui ėmėme susirašinėti kasdien, vėliau skambintis ir kaip tie paaugliai pajutom širdyse meilę“, - atvirą istoriją pasakoja moteris.
Viską praradęs Lietuvoje pasirinko užsienį  (55)
2014 m. rugpjūčio 20 d. 15:23
Aš esu Audrius. Sėdžiu, per pertrauką valgau ir skaitau naujienas telefone. Pamačiau antraštę apie emigrantus ir susidomėjau. Nusprendžiau ir pats parašyti, nes šiuo metu gyvenu Airijoje.
Skiriatės? Kaip šią žinią pranešti vaikams  (6)
2014 m. rugpjūčio 20 d. 00:01
Tuokdamiesi visi tikisi gyventi ilgai ir laimingai. Tačiau negailestinga statistika byloja, kad vis daugiau šeimų skiriasi, ir vis daugiau vaikų auga su vienu iš tėvų. Kaip atžalai pranešti, kad gimdytojai skiriasi, ir padėti išgyventi pokyčius šeimoje, pataria psichologė Rūta Bačiulytė.
Aiškėja galimi R. Williamso savižudybės motyvai  (87)
2014 m. rugpjūčio 13 d. 19:03
Apie pirmadienį prieš save ranką pakėlusį aktorių Robiną Williamsą žinome tiek nedaug, rašo perezhilton.com. Savižudybė – tragedija, kurią suvokti labai sunku. Tačiau aiškėja, kad aktoriaus gyvenime būta daug veiksnių, galėjusių paskatinti sprendimą pakelti ranką prieš save.
Vietoje JAV pasirinko Lietuvą: ten visi pamišę dėl pinigų  (124)
2014 m. rugpjūčio 13 d. 15:07
Pabradėje esančiame Užsieniečių registracijos centre (URC) galima aptikti daugybės šalių piliečius, neteisėtai patekusius į Lietuvos teritoriją.
Prajuokino parduotuvėje pamatyti skelbimai  (22)
2014 m. rugpjūčio 12 d. 13:15
Įdomūs ir nekasdieniški dalykai vyksta Kaune, Žaliakalnio rajone įsikūrusioje parduotuvėje „Iki“. Užeinu kartą, randu skelbimą, kad akcija taikoma tapkėms , užsuku kitą kartą, lieku it musę kandęs, nes nesuprantu, kokio, kokiam skyriui reikia darbuotojo - ar dirbti šventame skyriuje ar...?
Kaip padėti vaikui tėvų skyrybų metu?  (1)
2014 m. rugpjūčio 12 d. 00:00
Kai tėvai skiriasi , vaikas, bet kuriuo atveju patiria stresą, nesvarbu ar vaikas penkiametis ar penkiolikmetis.
Nuomonė: V. Putino dukterų tragedija  (383)
2014 m. rugpjūčio 9 d. 21:37
Europos ir JAV žiniasklaidos dėmesio centre atsidūrė 28-erių Rusijos prezidento Vladimiro Putino dukra, kuri gyvena Nyderlanduose.
Kraupi statistika: kiek porų per 2014-ųjų pirmąjį pusmetį susituokė ir išsiskyrė  (21)
2014 m. rugpjūčio 6 d. 10:24
LR Gyventojų registro tarnybos atlikta statistika verčia griebtis už galvos. Pasirodo, kad per šių metų pirmąjį pusmetį susituokė 8230 poros, o išsiskyrė - 5022.
Nukentėję nuo alkoholio: juos nesunku atpažinti  (30)
2014 m. rugpjūčio 4 d. 10:54
Kai suaugęs žmogus pasakoja apie savo vaikystę girtaujančių tėvų namuose, per nugarą nueina šiurpas.
Ar po skyrybų vaikai gali likti nakvoti pas tėtį?  (65)
2014 m. rugpjūčio 1 d. 00:01
Psichologė Penelope Leach įsitikinusi, kad atskirai gyvenančių tėvų vaikai visą laiką turėtų nakvoti su mama. Be vaikų auklėjimo ekspertės šiuo klausimu pasisakė ir tėvai. Visų juo nuomones pristato telegraph.co.uk.
Skandalingi poros santykiai po skyrybų virto kova be taisyklių  (232)
2014 m. liepos 30 d. 05:30
Buvęs Rasos vyras pasveikino ją laimėjus bylą, pakartodamas teisme pasakytus žodžius: „Sūnui nebereikia tėčio ir aš nebesiardysiu dėl bendravimo su vaiku“. Trejus metus nesirodė, o paskui savo nuomonę pakeitė. Tai kainuoja daug laiko, nervų, pinigų.
Viena diena su V. Putinu: yra istorijų, kurių negali paaiškinti niekas  (523)
2014 m. liepos 29 d. 10:27
Rusijos prezidentas prabunda vėlai ir valgo netrukus po vidudienio. Jis pradeda paprastais pusryčiais. Ant stalo visuomet būna kaimiško sūrio.
Atžalų su nauju vyru trokštanti moteris: įtikinkite mane, jog mums nereikia daugiau vaikų  (114)
2014 m. liepos 27 d. 20:18
Man labai reikia jūsų pagalbos - prašau, įtikinkite mane, jog mums nereikia daugiau vaikų. Kartu esame 3 metus. Aš turiu 2 vaikus iš pirmos santuokos, jis - 3(vienas jų suaugęs), bei paauglį globotinį. Jo vaikai su mumis gyvena kiek mažiau nei 40 proc. laiko, maniškiai - visą laiką ir jų tėtis gyvena toli, mato juos vidutiniškai kartą per metus, pagalbos prašo DELFI skaitytoja. Jai pataria psichoterapeutas Olegas Lapinas .
Vienos nakties nuotykis baigėsi 25 metų santuoka  (5)
2014 m. liepos 26 d. 00:00
„Vėsų 1989 metų spalį buvau vakarėlyje ir mane užkalbino vaikinas vardu Simonas, kuris žodžių kišenėje neieškojo. Kiek mažiau nei po trijų valandų mudu jau buvome lovoje“, - taip savo pasakojimą pradeda Olivia Lichenstein, savo meilės ir ketvirtį amžiauys trunkančios santuokos istoriją papasakojusi dailymail.co.uk.
Pažintis internete: ko iš tiesų ten ieško vyrai ir kas juos išduoda  (266)
2014 m. liepos 25 d. 23:00
Vienos Lietuvos pažinčių svetainės apklausos duomenimis, moterys internetinių pažinčių svetainėse nutraukia ryšius su vyrais, kai jie pateikia nepadorių pasiūlymų arba rašo neįdomiai ir primityviai, darydami daug klaidų.
Moters santuoką sužlugdė staiga dingusi uoslė  (2)
2014 m. liepos 25 d. 00:20
Apsikabinusi savo vyrą Duncaną Charlotte Self suprato, kad kažkas negerai. Nors ji du dešimtmečius buvo laimingai ištekėjusi, negalėjo susitaikyti su ta tuštuma, kurią jautė dar neseniai mylėtam vyrui.
7 priežastys, kodėl neverta lankytis vyro socialinio tinklo puslapyje  (93)
2014 m. liepos 23 d. 23:02
Šiandien apsilankęs žmogaus puslapyje socialiniame tinkle apie jį galite sužinoti išties nemažai ir gerų, ir blogų dalykų. Bet ar visuomet verta tai daryti?