skyrybos

Slapstomą septynmetę rado užsienyje ir tik su sekliais  (504)
2015 m. balandžio 24 d. 05:30
Klaipėdietis Andrius DELFI papasakojo, kaip ciniškiausiu būdu iš jo buvo atimta dukra , kurią rado tik su sekliais, užsienyje.
Garsus tarologas prakalbo apie byrančią Šedžių santuoką  (16)
2015 m. balandžio 21 d. 12:36
Šį, antradienio, vakarą TV3 laida „Žvaigždžių dešimtukas“ pasakos apie karščiausias pastarojo meto žvaigždžių skyrybas. Šių dienų aktualija – verslininko Andriaus Šedžiaus ir jo žmonos – merginų pop grupės „POP Ladies“ narės Monikos santuoka yra atsidūrusi ant skyrybų slenksčio.
7 laipteliai iki tikros meilės  (2)
2015 m. balandžio 20 d. 10:24
Labai dažnai partneriai vienas kitam ištaria „ myliu “, o po poros savaičių, žiūrėk, pasuka skirtingais keliais. Ar žinojai, kad yra septyni laipteliai, septyni etapai, kuriuos peržengus, tik tuomet įsimylėjimas ir paprastas susižavėjimas virsta meile? Štai jie:
Christina Aguilera apie save priminė aptempta suknele  (2)
2015 m. balandžio 20 d. 00:28
Primiršta amerikiečių popmuzikos žvaigždė Christina Aguilera vėl grįžta į rampų šviesą. Nuo pirmojo jos albumo pasirodymo jau prabėgo šešiolika metų, popmuzikos mados jau spėjo ne kartą pasikeisti, tačiau 34 metų Christina Aguilera tikisi, jog publika dar nespėjo jos pamiršti.
Egzaminai: gudrybės, kaip „neskausmingai“ jiems pasiruošti  (1)
2015 m. balandžio 19 d. 09:25
Kasmet daugybė Lietuvos merginų pamiršta iki paryčių trunkančius vakarėlius, rytinį makiažą iškeičia į 10 minučių miego, o apie mėgstamus serialus nespėja net pagalvoti. Jei taip nutinka ir tau, nesunku atspėti, kad esi abiturientė. Štai keletas patarimų, kurie padės nepražilti besiruošiant egzaminams.
Žurnalistė V. Vilimaitė Lefebvre Delattre: Vietnamas pakeitė mano gyvenimą  (5)
2015 m. balandžio 18 d. 00:14
Vietnamas žurnalistės Vitos Vilimaitės Lefebvre Delattre gyvenimą pakeitė iš esmės. Šioje šalyje praleisti metai sugulė į knygą „Šešeri metai Saigone. Nepamirštamas gyvenimas Vietname“ (leidykla „Alma littera“). Knygos pristatyme autorė jaukiai ir šmaikščiai susirinkusiems draugams ir bičiuliams pasakojo apie patirtį visai kitoje kultūroje, skirtingus papročius ir tai, kaip jaukinosi visai svetimą kraštą.
Ką pirštų antspaudai pasako apie mūsų charakterį  (30)
2015 m. balandžio 17 d. 00:00
Pirštų antspaudai pradeda formuotis dar kūdikiui esant motinos įsčiose. Jų raštas priklauso nuo genų ir išorinių aplinkybių, todėl nėra žmonių, turinčių vienodus pirštų antspaudus. Skiriasi netgi identiškų dvynių pirštų antspaudai. Ne veltui sakoma, kad jie – likimo pranašai, atskleidžiantys daug informacijos apie žmogų ir jo ateitį.
Sakau iš patirties – paskutinių „eks“ žinučių nebūna  (68)
2015 m. balandžio 16 d. 11:06
Kokie buvo paskutiniai Jūsų „eks“ pasakyti žodžiai? DELFI pasiteiravus šio klausimo, skaitytojas Andrius nusprendė šiam klausimui paprieštarauti. Vyriškis stebisi, kaip kūrus santykius su žmogumi, vėliau galima šiuos visiškai nutraukti. „Mano gyvenime jų ir nebūna“, – apie paskutines „eks“ žinutes sako jis.
Mirčiai tolygūs vaikystės išgyvenimai, persekiojantys visą gyvenimą  (78)
2015 m. balandžio 15 d. 06:30
Sakoma, kad skyrybos yra vienas baisiausių dalykų įvykstančių vaiko gyvenime, kurį galima būtų palyginti su tėvų mirtimi. Tačiau skyrybos yra krizinė patirtis visai šeimai – tiek vaikams, tiek ir besiskiriantiems tėvams.
Teismas dar kartą bandė išskirti I. Martinkėnaitę – vėl kilo kliūčių  (10)
2015 m. balandžio 13 d. 13:44
Pirmadienio rytą Vilniaus miesto apylinkės teisme turėjo būti atversta Indridos Velijevos, geriau žinomos kaip grupės „69 danguje“ atlikėjos Ingridos Martinkėnaitės, ir Andrejaus Velijevo santuokos nutraukimo byla.
8 faktai, kurių nežinojote apie savo širdį
2015 m. balandžio 13 d. 09:20
Dažniausiai moterys miršta dėl širdies ligų, todėl labai svarbu rūpintis savo širdimi.
T. Haughtonas: manau, Britanija liks ES, nesvarbu, ar bus referendumas  (7)
2015 m. balandžio 12 d. 20:09
T. Haughtonas: manau, Britanija liks ES , nesvarbu, ar bus referendumas
Poliamorija: daugiau partnerių - daugiau laimės?  (108)
2015 m. balandžio 11 d. 00:00
Jie savo gyvenimo būdo nelaiko poligamija ar iškrypimu. Tokie žmonės tiesiog tvirtai tiki, kad vienu metu mylėti kelis – tai atvira ir sąžininga pozicija. Galbūt rytoj mes visi gyvensime taip, kaip jie gyvena dabar?
Šedžių šeima – ant skyrybų slenksčio: nebegyvena kartu  (549)
2015 m. balandžio 10 d. 17:49
Po trejų metų draugystės, 2013-ųjų vasarį, susituokė dainininkė Monika Kvietkutė -Šedžiuvienė ir verslininkas Andrius Šedžius . Praėjus vos porai metų po vestuvių pramogų pasaulio užkulisiuose jau garsiai kalbama apie porą ištikusią santykių krizę.
Skyrybų košmarą išgyvenusi moteris: vyras vaizdžiai aprašydavo, kaip mirsiu  (136)
2015 m. balandžio 8 d. 07:09
Su sutuoktiniu išsiskirti panorusi klaipėdietė patyrė tai, ką net sunku įsivaizduoti. Vyras jai nuolat grasino ir terorizavo – kasdien siuntė elektroninius laiškus bei trumpąsias žinutes, kuriose vaizdžiai aprašydavo, kaip ji mirs. Moteris saugoti savo gyvybę suskubo tuomet, kai atsitiktinai internete rado skelbimą, kad buvęs sutuoktinis ieško pirkti kovinį ginklą.
Logopedė griauna pasenusius mitus: nereikia laukti iki 3 metų  (19)
2015 m. balandžio 7 d. 00:05
Visi tėvai nekantriai laukia, kada vaikas ištars savo pirmą žodį. Kartais tai nutinka gana anksti, tačiau po to mažylis labai ilgai dar šneka tik jam suprantama „sava" kalba. Kartais vaikas neprakalba ir sulaukęs pirmojo, ir antrojo gimtadienių. Laukti toliau ar ieškoti specialisto pagalbos? Šiuos ir kitus klausimus uždavėme socialinės raidos ir reabilitacijos centre AVEVITUS dirbančiai logopedei Ignei Jašinskytei.
Gyvenimo su alkoholiku realybė: istorija gniaužia kvapą  (158)
2015 m. balandžio 6 d. 09:14
Edmundas – alkoholiko sūnus. Nors jo gyvenimo istorija skamba tarsi iš fantazijos srities, deja, tai – tikra patirtis. Pats Edmundas tik dar labiau provokuoja: „ Gal norite su manimi pasikeisti vaikyste?“
Pasiteisinimai, kurie atvers akis: viskas, ką privalote žinoti apie vyrus  (384)
2015 m. balandžio 6 d. 00:00
Vyras gali pasakyti: „Esu baisiai apkrautas darbe; neseniai nutraukiau rimtus santykius, ir tai man tapo dideliu smūgiu; mano tėvų skyrybos paliko mano sieloje negyjančią žaizdą ir atnešė daug naujų rūpesčių; dabar man reikia susitelkti į karjerą.“
Išsigelbėti nuo smurtaujančio vyro Indrė galėjo tik emigravusi į Švediją  (131)
2015 m. balandžio 5 d. 14:28
Dviejų seserų – Indrės ir Rūtos – namai jau ketverius metus ne gimtojoje Šilutėje , o Stokholmo pakraštyje. Indrė į Švediją pabėgo nuo siaubą keliančių vyro persekiojimų, primenančių kriminalinius serialus. Po keleto metų Švedijoje atsidūrė ir Rūta. Ji irgi neturėjo kito pasirinkimo: išsiskyrus su vyru, būsto paskola vienišai motinai tapo nepakeliama.
Brangiausios visų laikų skyrybos  (21)
2015 m. balandžio 5 d. 11:03
Ne paslaptis, kad skyrybas kaip šventę įvardina tik labai mažas procentas sutuoktinių. Ypač kai nuo to kenčia vaikai arba reikia plačiai atverti piniginę. 4,8 milijardo dolerių (3,61 milijono eurų) - tai yra brangiausių visų laikų skyrybų kaina. Stebitės, kuriai moteriai taip pasisekė? Ji - ne viena, kuri po skyrybų tapo milijardiere. Jūsų dėmesiui - visų laikų brangiausios verslininkų, aktorių, sportininkų bei dainininkų skyrybos!
Tragediją lėmusios ligos kaina – milžiniška. Serga kas penktas  (294)
2015 m. balandžio 3 d. 19:30
Kas penktas žmogus savo gyvenime šia liga perserga, bet nebūtinai žino ar pripažįsta.
Tikintieji kraštutinėmis priemonėmis atkartoja Kristaus nukryžiavimą  (3)
2015 m. balandžio 3 d. 15:45
Tikintieji Šiaurės Filipinų kaimuose Didįjį penktadienį leidosi prikalami prie medinių kryžių, kad tokiomis drastiškomis priemonėmis atkartotų Jėzaus Kristaus nukryžiavimą, o tūkstančiai žiūrovų iš pačių Filipinų ir užsienio stebėjo šias kruvinas apeigas, kurių tradicija gyvuoja nepaisant Katalikų Bažnyčios nepritarimo.
Įvertino mokinio nusipirktą darbą: kiekviename sakinyje – bent kelios klaidos  (80)
2015 m. kovo 26 d. 21:53
Jau kitą savaitę abiturientų laukia pirmasis atsiskaitymas – kalbėjimo įskaitos metu bus vertinamos jų lietuvių kalbos ir literatūros žinios. Deja, panašu, kad sąžiningumas yra užmirštas – viešoje erdvėje gausu skelbimų apie ieškomas pirkti ar parduodamas viešąsias kalbas.
Holivudas sukrėstas: Pamelos Anderson sūnus suvedžiojo Bellą Thorne! (foto)  (15)
2015 m. kovo 25 d. 15:13
Ką tik paskelbta apie naują Holivudo porą – amerikiečių aktorė, modelis ir dainininkė Bella Thorne jau nebe vieniša
Susipažino internetu – po santuokos viskas ėmė blogėti  (99)
2015 m. kovo 24 d. 16:11
Norėčiau trumpai pasidalinti savo istorija ir situacija, į kurią patekau.
Kažkas prakeikė "One Direction"? Vėl nelaimės!  (18)
2015 m. kovo 23 d. 22:54
Dar viena meilės tragedija. Dvi skyrybos per vieną savaitę – kas kaltas?
Sužinok, kada bus tavo laimingiausi metai  (13)
2015 m. kovo 23 d. 17:04
Ką jūs veikėte būdama trisdešimt ketverių? Naujausio tyrimo duomenimis, tuomet dauguma moterų išgyvena gražiausius savo gyvenimo metus.
Latvijos politologė: stebime, kaip plaukia Kremliaus pinigai  (7)
2015 m. kovo 23 d. 12:40
Rusijos grėsmės akivaizdoje Latvijos visuomenėje vyrauja įsitikinimas, kad šauktinių kariuomenė turi būti atkurta, interviu LRT Televizijos laidai „Pasaulio panorama“ sako Latvijos universiteto politologijos profesorė Žaneta Ozilinia.
Valstybės saugomo liudytojo išpažintis: apie turtuolių pagrobimus ir garsių dainininkių vyrus  (133)
2015 m. kovo 23 d. 10:16
Vakar jis kartu su vadinamosiomis „torpedomis“ ėjo grobti žmonių, šiandien jį, kaip labai svarbų liudytoją, saugo valstybė. Jo pasakojimai pareigūnams padėjo atskleisti šimtus nusikaltimų, kuriuos, įtariama, įvykdė šiuo metu už grotų esantys nusikalstamo susivienijimo, praminto „ Mokesčių inspekcija “, nariai.