skyrybos

Atvirai! Kai mūsų namuose apsigyveno patėvis...  (1)
2014 m. spalio 21 d. 13:28
Šviesios svajonės, auksinis žiedas, vaikai ir... skyrybos. Pripažinkime –toks scenarijus pasitaiko ne taip jau ir retai. Žinoma, skyrybos tikrai nereiškia gyvenimo pabaigos ir atvirų bei mylinčių žmonių kelyje dažnai pasirodo kitas ar kita – dar svarbesnis ir brangesnis nei buvęs mylimasis. Deja, vaikams tai ne visuomet būna džiugi žinia.
M. Carey skyrybų drama: pora nepasidalina aštuonių šunų globos  (3)
2014 m. spalio 20 d. 08:36
Iš pradžių galėjo pasirodyti, kad Mariah Carey ir Nicko Cannono skyrybos galėtų būti taikios, tačiau dabar jau panašu, kad M. Carey ketina pakovoti.
Vos pagimdžiusi žmona išėjo iš namų ir nori vien alimentų  (396)
2014 m. spalio 19 d. 00:02
Vis daugiau vyrų, kuriems rūpi savi vaikai. Po skyrybų – vis daugiau teigiančių, kad iš jų norima vien alimentų.
A. Vasiljevas pristatys dar nematytas senovines vestuvines sukneles  (1)
2014 m. spalio 19 d. 00:00
Mados istorikas Aleksandras Vasiljevas ir jo įkurtas fondas supažindina ne tik su įvairių epochų drabužių mada , bet ir kviečia į praeitį atsigręžti būsimas nuotakas.
Skyrybų bylas nagrinėjanti teisėja: motina atstūmė savo dukrą  (15)
2014 m. spalio 18 d. 14:00
„Skaudžiausia, kai teismo posėdyje nepilnamečiai vaikai sako norintys gyventi su abiem tėvais ir net neįsivaizduoja gyvenimo su vienu iš jų – teisėjas yra toks pats eilinis žmogus, kuriam nesvetimos emocijos ir, be abejo, jas tramdyti taip pat sunku“, – sako skyrybų bylas nagrinėjanti teisėja.
J. C. Van Damme‘as: jei mirti, tai tik veiksme  (8)
2014 m. spalio 18 d. 10:07
Nors šį šeštadienį kultiniam Holivudo aktoriui Jeanas-Claude'ui Van Damme‘ui sukanka 54-eri, jis demonstruoja puikią fizinę formą vienoje reklamoje po kitos. Vis tik mažai kam žinoma nefasadinė aktoriaus biografijos pusė. Pasiekęs pasaulinę šlovę jis, rodos, galėtų daugiau papasakoti apie savo nesėkmes, ir kaip atsitiesti po likimo smūgių. Stebinantis atkaklumas kalba apie tai, kad aktoriaus asmenybė ne mažiau tvirta nei jo bicepsai.
Psichologė: ginčytis, pasibarti šeimoje yra normalu ir net sveika
2014 m. spalio 18 d. 00:10
Įsivaizduokite, kad esate miške. Vienui viena (-as). Renkate žemuoges. Staiga smarkiai atvėsta, medžių lapeliai ima šnarėtis garsiau ir garsiau, vėjas sugena juodus debesis... Tolumoje dunda. Ir lyg to būtų maža - žaibas paleidžia elektrinę strėlę beveik jums po kojomis. Nelabai smagu, tiesa? Panašiai jaučiasi vaikai, kai tėtis ir mama susipyksta.
A.Vasiljevas savo kolekcijoje svajoja turėti J.Statkevičiaus suknelę  (8)
2014 m. spalio 16 d. 12:11
Mados istorijas Aleksandras Vasiljevas ir jo įkurtas fondas supažindina ne tik su įvairių epochų drabužių mada, bet ir kviečia į praeitį atsigręžti būsimas nuotakas. Spalio 24-26 dienomis Vilniaus rotušėje vyksiančioje vestuvių parodoje Išteku.lt kolekcionierius pristatytis dar nematytą senovinių vestuvinių suknelių ekspoziciją.
Po atostogų Maljorkoje: linkiu lietuviams elgtis kaip vokiečiams  (57)
2014 m. spalio 14 d. 12:38
Neseniai grįžau iš saulėtosios Maljorkos. Artimieji man užduodavo vieną ir tą patį klausimą – kas paliko didžiausią įspūdį? Neminint nuostabaus grožio salos, viešbučio su gausybe baseinų ir preciziškai sutvarkytos aplinkos, didžiausią įspūdį man paliko atostogavę vokiečiai su savo gausiomis šeimomis.
E. Žiūkaitė: esu nusiteikusi prieš skyrybas, bet jei kito kelio nėra, ateina ramybė  (4)
2014 m. spalio 14 d. 00:00
Kad tapčiau laiminga, turėjau pasiekti dugną, - skausminga išpažintis iš verslininkės lūpų.
Vatikanas: gėjai turi gabumų ir privalumų, kurių gali pasiūlyti bažnyčiai  (34)
2014 m. spalio 13 d. 18:01
Katalikų vyskupai iš viso pasaulio demonstruoja nepaprastą atvirumą pripažindami daugelio šiandienos katalikų tikrovę ir sako, kad yra „pozityvių“ aspektų dėl drauge gyvenančių nesusituokusių porų, kad išsiskyrusius žmones ir gėjus reikia priimti ir kad porų sprendimai dėl gimimų kontrolės turėtų būti gerbiami.
P. Patton padavė prašymą oficialioms skyryboms su R. Thicke`u ir įvardijo jų priežastis
2014 m. spalio 9 d. 07:54
Paula Patton padavė dokumentus oficialioms skyryboms su savo vyru Robinu Thicke`u, leidiniui „Us Weekly“ patvirtino Los Andželo aukštasis teismas.
10 ženklų, kad tai - santykių pabaiga  (1)
2014 m. spalio 9 d. 00:00
Dažnai sakoma, kad skyrybos – lengviausia išeitis. Iš dalies tai tiesa, bet tik ne tuo atveju, jei santykiai iš esmės jau žlugę, o tu vis dar tvirtai laikaisi įsikibusi ir tikiesi atgaivinti tai, ko jau seniai nebėra. Vienoje Indijos patarlėje sakoma: „Jei žirgas mirė – lipk nuo jo“. Mirusio neatgaivinsi, o stovėti vietoje ir tikėtis stebuklo nėra jokios prasmės. Galbūt ir tavo santykiuose jau metas „nulipti nuo žirgo“, tai yra padėti riebų tašką ir gyventi toliau?
Aiškėja Ugniaus ir Jurgitos Kiguolių santuokos griūties detalės  (20)
2014 m. spalio 6 d. 16:00
Ugnius ir Jurgita Kiguoliai pramogų pasaulyje daugybę metų laikyti pavyzdine pora. Kauno milijonierius ir šalia jo prigludusi daili, lyg iš pieno plaukusi manekenė daug kam sukeldavo pavydą. Atrodo, jiems iš tiesų sekėsi – verslai klestėjo, o santykiai buvo rožėmis kloti – viskas, ką apie juos galėjai išgirsti, tai Ugniaus pagyros, kad jis turi tobulą žmoną, kuri atitinka jo moters idealą, rašoma LNK pranešime žiniasklaidai.
Turtuolis U. Kiguolis atvirai papasakojo apie skyrybų su žmona priežastis  (52)
2014 m. spalio 6 d. 15:21
Ugnius ir Jurgita Kiguoliai pramogų pasaulyje daugybę metų laikyti pavyzdine pora. Kauno milijonierius ir šalia jo prigludusi daili, lyg iš pieno plaukusi manekenė daug kam sukeldavo pavydą. Atrodo, jiems iš tiesų sekėsi – verslai klestėjo, o santykiai buvo rožėmis kloti – viskas, ką apie juos galėjai išgirsti, tai Ugniaus pagyros, kad jis turi tobulą žmoną, kuri atitinka jo moters idealą.
Popiežius Pranciškus: Bažnyčia turi įvertinti, ką daro milijonai tikinčiųjų  (7)
2014 m. spalio 5 d. 20:02
Atidarydamas neeilinę beveik 200 vyskupų iš viso pasaulio ir katalikų pasauliečių Vyskupų sinodo asamblėją, Pranciškus užsiminė, kad Bažnyčia turi spręsti esamą prarają tarp to, ką tokiais klausimais kaip skyrybos ir gyvenimas kartu nesusituokus sako Bažnyčia, ir to, ką iš tikrųjų daro dešimtys milijonų tikinčiųjų.
Popiežius atidarė svarbų sinodą dėl šeimos ir santuokos  (5)
2014 m. spalio 5 d. 15:45
Popiežius Pranciškus sekmadienį atidarė svarbų vyskupų iš viso pasaulio sinodą, kuris turi peržiūrėti Katalikų Bažnyčios mokymą dėl šeimos ir santuokos.
Žavioji Holivudo pora susilaukė pirmojo vaiko
2014 m. spalio 2 d. 00:00
Mila Kunis ir Ashtonas Kutcheris susilaukė vaiko. 30 metų Mila ir 36 metų Ashtonas susilaukė pirmagimės Los Andžele. Pranešama, jog porai gimė dukrytė.
Įsivaizduojama meilė: jis - tas vienintelis, o tu jam - niekas?  (2)
2014 m. spalio 1 d. 10:36
Kai kurie vyrai nė neįtaria, kad įsimylėjo, vedė, susilaukė vaikų, stato šeimai namą priemiestyje. Kodėl? Nes tapo tik iš matymo pažįstamų merginų aistringų romanų herojais.
Emigranto sėkmės istorija: vardiniai drabužiai, sportinis automobilis ir labai didelė alga  (272)
2014 m. rugsėjo 30 d. 10:14
Egidijus emigravo į Vokietiją būdamas šešiolikos metų – nebaigęs mokyklos ir net nemokėdamas užsienio kalbų. Praėjus aštuoneriems metams, jis jau galėjo pasigirti sėkmės istorija, kurią susikūrė tapęs asmeniniu treneriu ir pradėjęs uždirbti 6 tūkst. eurų per mėnesį.
Po metus trukusios santuokos A. Rose išsiskyrė su W. Khalifa  (5)
2014 m. rugsėjo 25 d. 08:31
Po vos metus trukusios santuokos išsiskyrė Amber Rose ir Wizas Khalifa.
Turtingo vyro teroras: išvijo iš namų, o kai moteris susiruošė išvykti į kitą miestą, pagrobė dukrą  (187)
2014 m. rugsėjo 24 d. 05:30
Daug metų vyro terorą kentusi moteris niekaip negali ištrūkti iš jo priklausomybės.
„Neptūnas“ rengiasi sudrebinti Eurolygą  (18)
2014 m. rugsėjo 23 d. 23:14
„Vadovausimės principu: siek to, kas neįmanoma, tada pasieksi maksimumą“, - tokiomis nuotaikomis savo komandą debiutui Eurolygoje rengia Klaipėdos „Neptūno“ vyriausias treneris Kazys Maksvytis . Jis pats klubo valdybai pristatė tikslą, jog komanda patektų į prestižinio krepšinio turnyro TOP-16 etapą, nors vis dar neturi pagrindinio vidurio puolėjo.
10 dalykų, kurių niekas jums nesakė apie santuoką  (33)
2014 m. rugsėjo 23 d. 21:57
Jei sutuoktinių poroms pasiūlytume specialų vadovėlį, kuriame būtų išvardyti visi santuokinio gyvenimo iššūkiai, greičiausiai, dauguma nustebtų, kad susiduria su identiškomis problemomis, ir kad tai yra visiškai normalu. Tikėtina, kad skyrybų rodiklis sumažėtų.
Tai pykdo vyrus: kas nutinka, kai seksas tampa slaptu ginklu  (114)
2014 m. rugsėjo 22 d. 18:45
Seksas, teigia dailiosios lyties atstovės, - jų slaptas ginklas su džeimsais bondais kovojant dėl viešpatavimo. Tik ar reikalingas moterims tas viešpatavimas, jeigu tenka stoti į manipuliacijų ir derėjimosi su mylimuoju kelią?..
Tikra istorija: iš go-go šokėjos virto pamaldžia musulmone  (216)
2014 m. rugsėjo 21 d. 19:25
„Buvau tarsi žuvelė, kurią išmeta į krantą ir kuri nežino, kurioje pusėje vanduo, kuria kryptimi plekšentis, kad atsidurtų ten, kur saugu. Ir islamas man tiesiog davė kryptį. Pasijutau pagaliau esanti namuose. [...] Dabar laikausi, kad neapsiverkčiau, nes labai emocionali situacija, kai pasijauti išduotas, nereikalingas ir žmonės, kurių nepažinojai, ištiesia tau ranką“, – pasakoja lietuvė Daiva Keršytė, kažkada Lietuvoje gyvenusi audringą gyvenimą, o Londone tapusi musulmone.
Kuo tėčio meilė vaikui skiriasi nuo mamos? Interviu su psichologe
2014 m. rugsėjo 21 d. 13:42
Visi esame girdėję daugybę mamai skirtų dainų. Tėvui - tik vieną kitą. Negi motinos meilė vaikui didesnė ir svarbesnė? Straipsnio konsultantė - psichologė biomedicinos mokslų daktarė doc.Viktorija Grigaliūnienė.
K. Girnius. Jungtinė Karalystė tebėra, bet džinas išleistas iš butelio  (89)
2014 m. rugsėjo 19 d. 13:15
Škotijos nepriklausomybės šalininkai pralaimėjo istorinį referendumą dėl šalies nepriklausomybės.
Atviras A. Grigaliūnienės interviu: su Simo atsiradimu viskas stojo į savo vietas  (20)
2014 m. rugsėjo 19 d. 12:37
Išskirtinį interviu LRT laidai „Gyvenimas“ davusi buvusi TV laidų vedėja, verslininkė Agnė Grigaliūnienė papasakojo apie būsimos motinystės džiaugsmus ir apie gražesnį pasaulį, kuriame norėtų, kad augtų jos vaikai. Interviu buvo filmuotas dar vasarą, kuomet moteris laukėsi dukters Jonės Adelės, tačiau savo asmeninį gyvenimą itin sauganti garsenybė apie viską kalbėjo nuoširdžiai ir atvirai.