skyrybos

Rugpjūtį buvo populiariausios neįtikėtinos, bet tikros istorijos ir VP skyrybos  (5)
2015 m. rugsėjo 1 d. 10:24
Rugpjūčio mėnesį DELFI daug dėmesio skyrė istorijoms, kuriomis sunku net patikėti. Bet, pasirodo, tereikia iškelti koją iš Vilniaus, ir galima išvysti siužetų, kurių nesugalvotų joks scenaristas. DELFI grupė rugpjūtį išspausdino 10 166 tekstų ir vaizdo reportažų, 25 600 nuotraukų, ir turėjo 126 tiesiogines transliacijas.
Vaikai tėvų skyrybų metu ir po jų: ką reikėtų žinoti kiekvienam tėčiui ir mamai?  (4)
2015 m. rugpjūčio 31 d. 16:22
Kiekvienam žmogui skyrybos yra krizė - sukrečiantis gyvenimo įvykis, lydimas ypatingos emocinės būsenos ir reikalaujantis iš žmogaus naujų adaptacijos būdų. Paprastai besiskiriantys suaugusieji būna persipildę emocijų dėl įvykusių ar vykstančių skyrybų, užvaldyti santykių su esamu ar buvusiu sutuoktiniu aiškinimosi bei kitų pokyčių gyvenime. Retas iš besiskiriančių suaugusiųjų giliau pamąsto apie skyrybas išgyvenančio vaiko emocinę būklę.
Skandalingiausios politikų skyrybos: trys taisyklės, kaip nekristi į dugną  (195)
2015 m. rugpjūčio 30 d. 00:14
Vieniems politikams šeimos dramos praeina be pasekmių, kitų, pavyzdžiui, Algirdo Brazausko reitingus nutempia į prarają. Sociologas Vladas Gaidys DELFI įvardijo, ko reikia, kad skyrybos nepaliktų žymių reitingų kreivėse.
Po skyrybų širdžių ėdiko glėbyje – nauja mergina  (4)
2015 m. rugpjūčio 29 d. 17:08
Atlikėjas ir grupės „Rollikai“ narys Jurijus Veklenka pasidalijo nuotraukomis, kuriose įsiamžino kartu su savo mergina Agne Dovydaityte. Nuotraukose geras emocijas spinduliuojanti pora kartu – vos kelias dienas.
LIKIMAS: meilės ir santykių suderinamumas pagal akių spalvą  (1)
2015 m. rugpjūčio 27 d. 14:06
Ar nesusimąstėte, kad jūsų santykius su kitais žmonėmis gali nulemti ne tik žvaigždžių išsidėstymas planetoje, bet ir mūsų įgimta išvaizda. Pažvelgę į delną galime labai daug pasakyti apie žmogaus likimą, sėkmę. Atidžiau įsižiūrėję į jo antakių formą – charakterio subtilybes. O ką apie mus pasako akių spalva?
VP skyrybos . Teismas areštavo dalį N. Numavičiaus akcijų  (134)
2015 m. rugpjūčio 27 d. 09:49
Didžiausios šalies istorijoje verslo grupės skyrybos įsisiūbuoja.
VP skyrybos. Kiti akcininkai prisijungė prie ieškinio prieš M. Marcinkevičių  (48)
2015 m. rugpjūčio 26 d. 17:25
Verslininkai Nerijus Numavičius , Vladas Numavičius , Ignas Staškevičius ir Mindaugas Bagdonavičius nusprendė prisijungti prie UAB „ Vilniaus prekyba “ ieškinio prieš smulkųjį įmonių grupės akcininką Mindaugą Marcinkevičių.
VP skyrybos. Akcininkas, kuris kalbėjo už visus: nežinau, kas toliau  (190)
2015 m. rugpjūčio 26 d. 05:30
Kaltinimų ir kontrargumentų mūšis tarp vadinamosios VP grupės akcininkų dar nėra baigtas. Po VP grupės smulkiojo akcininko Mindaugo Marcinkevičiaus kaltinimų ir pagrindinio akcininko kontraargumentų, į DELFI klausimus atsakė iki šiol nuošaliau laikęsis dar vienas grupės smulkusis akcininkas - Ignas Staškevičius .
Choreografė J. Sodytė-Bradauskienė: viena galiu būti labiau nei su kuo nors  (16)
2015 m. rugpjūčio 26 d. 00:00
Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro režisierė, asistentė ir choreografė Jūratė Sodytė-Bradauskienė (51 m.) pakeitė savo amplua – režisierės Alantės Kavaitės filme „Sangailės vasara“ atliko mamos, dėl paauglės dukters paaukojusios baleto šokėjos karjerą, vaidmenį. Gali būti, kad žiūrovai 20 metų baletui paskyrusią Jūratę tapatins su jos sukurtu personažu.
Dėl smurto artimoje aplinkoje ima pavyzdį iš norvegų: bus išdalinti pagalbos mygtukai  (32)
2015 m. rugpjūčio 24 d. 12:21
Policija diegia apsaugos nuo smurto artimoje aplinkoje elektroninę sistemą bei ketina įsigyti pagalbos mygtukus, kurie būtų nemokamai išdalijami esamoms bei potencialioms smurto šeimoje aukoms.
VP skyrybos. Akcininkų karo baigtį nulems nebe jie patys  (59)
2015 m. rugpjūčio 24 d. 07:31
Tai pirmas kartas, kai Lietuvoje akcininkai savo problemas sprendžia tokia rizikinga viešųjų ryšių strategija, nes šita strategija įtraukia trečiąsias šalis, tai yra, tokias reguliuojančias institucijas, kaip Valstybinė mokesčių inspekcija “, – sako komunikacijos specialistas Artūras Jonkus .
C. Chase‘as – JAV numylėtinis, vos nežuvęs filmavimo aikštelėje  (1)
2015 m. rugpjūčio 23 d. 19:22
Vienas įsimintiniausių komiko Chevy Chase‘o vaidmenų per visą karjerą – šeimos vyrukas Klarkas Grizvoldas iš 1983-ųjų komedijos „Nevykusios atostogos“.Artėjančios komedijos „Kvaišų atostogos“ premjeros proga mes nutarėme surinkti faktus apie vieno mylimiausių JAV komikų ir vieno geriausiai apmokamų devintojo dešimtmečio aktorių Ch.Chase‘o karjerą ir gyvenimą.
Ištekėjusi už apsimetėlio vyro susigadino sau gyvenimą  (204)
2015 m. rugpjūčio 23 d. 18:25
Viena padaryta klaida apvertė gyvenimą aukštyn kojomis ir atėmė vienintelę galimybę dirbti bei užsidirbti. Ta minėta klaida – sutiktas vyras-aferistas. Rašau, nes tikiuosi, kad kiti pasimokys, nekartos mano klaidos ir prieš tardami lemtingą „Taip“ gerai pagalvos, ar tikrai pažįsta savo antrąją pusę.
Tobulo elektroninio laiško rašymo paslaptis  (4)
2015 m. rugpjūčio 23 d. 16:00
Elektroninis laiškas – mylėkite ar neapkęskite, tačiau be jo neapsieisite, ypač darbo vietoje. Verslo elektroninių laiškų srautas sudarė 55 proc. visų 2014 m. siųstų elektroninių laiškų – vidutiniškai 121 elektroninis laiškas išsiųstas ir gautas kasdien kiekvieno iš mūsų.
Tradicinės lietuviškos vestuvės atėmė žadą: ne šventė, o košmaras  (268)
2015 m. rugpjūčio 23 d. 14:35
Kaip ir kasmet, taip ir šiemet, vos atšilus orams žiedus mainyti ėmė viena pora po kitos. Ir nors vestuvės paprastai vadinamos viena gražiausių švenčių gyvenime ne visi iš jų išsineša tik teigiamus įspūdžius.
Santykiams rinkosi siaubingus vyrus: nuo vieno pastojo kambariokė  (79)
2015 m. rugpjūčio 21 d. 18:10
Jų, tų didžiųjų meilių, mano gyvenime buvo ne viena. Visus juos mylėjau naiviai ir su viltimi, kad viskas bus kitaip ir kažkam būsiu reikalinga (taip, taip... vaikystės traumos su tėveliu ir mamyte, ir begalinis noras būti reikalingai ir įvertintai). Trumpai papasakosiu apie visus.
VP skyrybos. Prabilo viešai nekalbėjęs VP grupės akcininkas  (193)
2015 m. rugpjūčio 21 d. 05:30
Vienos didžiausių šalies istorijoje verslo skyrybos įtraukia vis daugiau veikėjų. Po VP grupės smulkiojo akcininko Mindaugo Marcinkevičiaus ieškinio pagrindiniam akcininkui Nerijui Numavičiui dėl jo sandorių su broliais ir tėvu, prabilti nusprendė viešumoje iki šiol nekalbėjęs vienas iš VP grupės dešimtuko narių – Vladas Numavičius.
Buvo labai baisu, bet dabar gyvenu kaip noriu  (41)
2015 m. rugpjūčio 21 d. 00:00
Šis rašinys atsiųstas konkursui „Kaip gyvenčiau, jei nereikėtų uždirbti pinigų“ . Kviečiame dalyvauti ir jus!
M. Runkauskas apgailestauja dėl skyrybų su rinktine: nespėjau parodyti visko, ką sugebu  (18)
2015 m. rugpjūčio 19 d. 16:53
Vos praėjus medaus mėnesiui – skyrybos. Mariaus Runkausko pažintis su Lietuvos rinktine buvo trumpa. „Nujaučiau, kad taip gali atsitikti“, – DELFI prisipažino snaiperis, dabar jau sportuojantis Vilniaus „Lietuvos ryto“ treniruotėse. Bet kartu su bendraklubiu Roku Giedraičiu pirmasis nacionalinės komandos stovyklą palikęs gynėjas turi vilčių sugrįžti į rinktinę kitą vasarą.
Vyro palikta moteris: bandžiau būti „kale“  (120)
2015 m. rugpjūčio 19 d. 15:33
Skyrybos buvo skausmingos – vyras pranešė, kad susirado „gražesnę, jaunesnę“, kuri be kita ko, dar domisi filosofija, o aš po cezario pjūvio (buvo praėję 2 mėnesiai) apskritai ne kažin ko verta.
Dešimt žingsnių, jog tavo metai būtų sėkmingi
2015 m. rugpjūčio 19 d. 12:00
Nors tavo gyvenimas - tavo tvirtovė ir vargu, ar galima įsakyti, kaip geriau tau gyventi, tačiau yra laiko patikrintų būdų, kaip padaryti, jog tavo metai būtų sėkmingi. Pradėk nuo dabar laikytis šių dešimties žingsnių plano ir pamatysi, jog greitai tau nusišypsos sėkmė.
VP skyrybos. Dėl sumenkintos reputacijos – problemos Estijoje  (21)
2015 m. rugpjūčio 19 d. 11:18
Viena didžiausių Lietuvos bendrovių „ Vilniaus prekyba “ po smulkiojo akcininko Mindaugo Marcinkevičiaus pareiškimų viešojoje erdvėje skaičiuoja, kad nukentėjo jos dalykinė reputacija.
VP skyrybos. Aiškėja M. Marcinkevičiaus tikrasis tikslas – ant stalo milijoniniai ieškiniai  (193)
2015 m. rugpjūčio 19 d. 10:09
Pasitraukti iš VP grupės norintis, smulkusis akcininkas Mindaugas Marcinkevičius kovoje su Nerijumi Numavičiumi daro naują ėjimą. Verslininkas kreipėsi į teismą dėl N. Numavičiui priklausančio kontrolinio akcijų paketo.
VP skyrybos . Didžiąją gėdą grupei užtraukusi įmonė vis dar gyva  (91)
2015 m. rugpjūčio 19 d. 08:18
Bene daugiausia purvo ant VP grupės veiklos metęs skandalas vėl kyla į viešumą.
VP skyrybos. VMI rugsėjį pradės tarptautinį tyrimą  (40)
2015 m. rugpjūčio 18 d. 15:45
Prasidėjus viešam karui tarp „ Vilniaus prekybos“ grupės akcininkų, didesnį dėmesį įmonės grupėms skirs Valstybinė mokesčių inspekcija ( VMI ).
Bando atsakyt į klausimą, kodėl Lietuvoje žudosi žmonės  (77)
2015 m. rugpjūčio 18 d. 11:47
Sveikatos apsaugos ministerijoje vykusiame susitikime su Nevyriausybinių organizacijų ir ekspertų koalicijos "Psichikos sveikata 2020" atstovais aptarta Psichikos sveikatos strategijos ir savižudybių prevencijos veiksmų plano rengimo eiga, bendradarbiavimo su nevyriausybinėmis organizacijomis stiprinimo klausimai.
Vilkončiai: esame neįtikėtinai atviri vienas kitam  (5)
2015 m. rugpjūčio 18 d. 00:00
Gyvybės draudimo konsultantė Nijolė Vilkončienė (65 m.) ir kompozitorius docentas Laimis Vilkončius (65 m.) šią liepą minėjo keturiasdešimt ketverių metų vedybų sukaktį. Prie gražios datos reikėtų pridėti dar keturiolika metų – tiek jiedu buvo pažįstami iki santuokos.
Gražuolį P. Daunį paliko mergina  (15)
2015 m. rugpjūčio 17 d. 12:36
Praėjusią savaitę dainininkas, TV projektų dalyvis Petras Daunys po trijų savaičių kelionės po Ameriką pagaliau sugrįžo į tėvynę. Įkvėptas ne tik kelionės įspūdžių, bet ir skyrybų su mylimąja vaikinas iš karto kibo į darbus.