skyrybos

Be vaikų ir laimingos: sako tiesą ar meluoja?  (131)
2015 m. vasario 24 d. 00:05
Garsios, įtakingos, turtingos. Turi išpuoselėtus namus, milijoną banke ir nuosavas jachtas prabangiausiuose pasaulio kurortuose. Tačiau neturi vaikų ir teigia, kad jų niekada nenorėjo. Sako tiesą ar meluoja sau ir kitiems?
Paskelbtas Nacionalinio diktanto tekstas  (40)
2015 m. vasario 23 d. 07:22
Nacionalinio diktanto dalyviai rašė Lauros Sintijos Černiauskaitės tekstą „Pokalbis“. Pirmadienį paskelbtas tekstas. Visus rašybos ir skyrybos variantus galima rasti Valstybinės lietuvių kalbos komisijos svetainėje www.vlkk.lt.
Lietuva rašė Nacionalinį diktantą: daugiausia problemų – dėl skyrybos  (124)
2015 m. vasario 21 d. 10:33
Šeštadienį Lietuvoje buvo rašomas jau tradiciniu tapęs Nacionalinis diktantas . Rašytojos Lauros Sintijos Černiauskaitės tekstą „Pokalbis“ skaitė LRT televizijos žinių vedėjas Marijus Žiedas .
Pasiūlė paslaugą: skyrybos internetu  (23)
2015 m. vasario 20 d. 13:02
Startuolis Skiriuosi.lt pristato skyrybų sistemą, palengvinančią skyrybų procesą ir suteikiančią galimybę greitai ir be didelių kaštų nutraukti santuoką.
Nuo smurtaujančio vyro į Londoną su vaikais pabėgusi lietuvė džiaugiasi: ką pasiekiau, tą ir turiu  (122)
2015 m. vasario 17 d. 15:36
„Sprendimas išvažiuoti į Jungtinę Karalystę buvo geriausias mano gyvenime", - pasakoja Renata Vyturienė, emigrantės duoną valganti jau dešimtmetį. 35-erių londonietė Lietuvą paliko bėgdama nuo smurtaujančio vyro. Tačiau dabar jos gyvenime „spyglių nebeliko, o vien tik žiedlapiai". Renata turi nuostabius vaikus, puikų darbą bei mylimą širdies draugą.
Kad lengviau būtų pradėti naują gyvenimą: 7 mitai apie skyrybas  (20)
2015 m. vasario 15 d. 15:07
Pradėdami kurti ilgalaikius santykius tikriausiai kiekvienas tikisi, kad su šiuo žmogumi bus kartu iki gyvenimo pabaigos. Deja, pažvelgus į skyrybų statistiką aiškėja, kad maždaug pusė susituokusių klysta taip manydami. Daugybei porų tenka išgyventi skyrybas, o apie jas sklandantys mitai to padaryti tikrai nepadeda.
Išsiskyrusių tėvų dukra: man labai sunku kurti šeimą  (55)
2015 m. vasario 15 d. 09:34
DELFI skaitytojams pasidalinus patirtimi, kaip jiems sekasi kurti sėkmingus santykius , kai teko išgyventi tėvų skyrybas, į kvietimą pasidalinti patirtimi atsiliepė ir DELFI skaitytoja Lina. Moters patirtis rodo – vos kartų mačius savo tėvus laimingus, pačiam turėti laimingą šeimą nėra paprasta.
Mokslininkai nustatė tris dažniausias išsiskyrimo priežastis
2015 m. vasario 14 d. 00:00
Artėjant Valentino dienai skyryboms ryžtasi beveik 50 proc. porų.
Artėjant Valentino dienai skyryboms ryžtasi beveik 50 proc. porų  (11)
2015 m. vasario 13 d. 16:34
Itin daug dėmesio kasmet sulaukianti Valentino diena dažnai įvardijama kaip pernelyg hiperbolizuota ir nepelnytai išaukštinta šventė. Vienoms poroms ši diena tampa dar vienu jaukiu pasibuvimu kartu, kitoms – priešingai, tampa proga žengti lemtingą žingsnį pokyčių link ir nutraukti santykius su netinkamu partneriu. Remiantis apklausų duomenimis, net 47 proc. 18-39 m. amžiaus žmonių artėjant vasario 14 d. ryžtasi skyryboms.
Valentino dieną išsiskiria beveik 50 proc. porų
2015 m. vasario 13 d. 13:44
Itin daug dėmesio kasmet sulaukianti Valentino diena dažnai įvardijama kaip pernelyg hiperbolizuota ir nepelnytai išaukštinta šventė. Vienoms poroms ši diena tampa dar vienu jaukiu pasibuvimu kartu, kitoms – priešingai, tampa proga žengti lemtingą žingsnį pokyčių link ir nutraukti santykius su netinkamu partneriu. Remiantis apklausų duomenimis, net 47 proc. 18-39 m. amžiaus žmonių artėjant vasario 14 d. ryžtasi skyryboms .
Naują gyvenimo etapą pradėjusi Rasa: 40-metį noriu sutikti tiesiog pasikeitusi  (80)
2015 m. vasario 12 d. 11:17
„Tiesiog ilgai galvojau, kad noriu keistis... O tikslas mano, gal net ne tikslas, o svajonė buvo numesti svorio ir savo 40-ąjį gimtadienį sutikti pasikeitusiai...“, - savo sėkmės istoriją pasakoti pradeda kėdainietė Rasa. Du vaikus turinti moteris neslepia, kad prieš pradedant gyvenimo pokyčius vienu metu svėrė 102 kg, o šiandien - 73 kg.
Patarimai ieškantiems darbo: ką kalbėti, o ką nutylėti  (168)
2015 m. vasario 12 d. 07:06
Kai į jūsų pageidaujamą poziciją pretenduoja daug kandidatų, potencialus darbdavys jūsų gyvenimo aprašymui ( CV ) skirs 15–30 sekundžių, todėl nepagailėkite kelių valandų ir sukurkite išsamų bei solidų CV, pataria LRT.lt kalbinti pašnekovai. Darbo rinkos specialistų teigimu, lietuvių gebėjimas ieškoti darbo tobulėja, tačiau dar tikrai yra kur pasistiebti.
Išsiskyrusių tėvų vaikai – atvirai apie bandymus kurti normalius santykius  (43)
2015 m. vasario 11 d. 15:46
„Kaip nusimesti tą kiautą ir sugebėti jaukiai susėdus maloniai pasišnekučiuot, pasiguost, pajuokaut su vyru, nesugebėjau. Troškau to, bet kažkas tam tiesiog trukdė“, – paatviravo DELFI skaitytoja, komentuodama straipsnį apie tai, kaip santykius sekasi kurti vaikams , kurių tėvai išsiskyrė.
Keista situacija: buvusi mano vyro žmona - mano geriausia draugė  (123)
2015 m. vasario 10 d. 23:14
Skyrybos – skausmingas įvykis kiekvieno žmogaus gyvenime, ypač jeigu jį apsunkina finansinės pretenzijos ir būtinybė „dalintis“ vaikus. Vis dėlto, išsigydyti praeities nuoskaudas įmanoma. Psichologijos mokslų daktarė Ilona Boniwell iš Rytų Londono universiteto (Didžioji Britanija) atvirai pasakoja apie savo asmeninę patirtį – kaip ji susidraugavo su buvusia savo vyro žmona.
Skyrybų vaikai: ar tai reiškia, kad ir toliau nesiseks?  (45)
2015 m. vasario 8 d. 22:40
Mano šeimoje išsiskyrę ne tik tėvai, seneliai, bet ir senelių tėvai, nors pokariu tai buvo retenybė. Bijau kurti rimtus santykius, nors labai norėčiau turėti gražią šeimą – vieną ir visam gyvenimui.
Skyrybos su R. Žvaguliu E. Jakštytę įkvėpė sukurti naują dainą  (17)
2015 m. vasario 6 d. 16:38
Išsiskyrimas su mylimais žmonėmis visada yra skaudus ir palieka pėdsakus mūsų gyvenime. Ne išimtis ir žavioji atlikėja Eglė Jakštytė , kuri visas savo emocijas ir išgyvenimus sudėjo į savo kūrybos dainą “Aš viena”.
Renata Kovtun savo kūną pažymėjo karališka tatuiruote  (56)
2015 m. vasario 3 d. 01:12
Renata Kovtun nutarė savo kūną pažymėti tatuiruote. Karūna – būtent tokį simbolį ant vidinės rankos pusės pasirinko sportiškoji grožio specialistė.
Skaudūs VLKK vertinimai: iš 77 vadovėlių tik 6 parašyti taisyklingai  (33)
2015 m. vasario 2 d. 20:08
Valstybinei lietuvių kalbos komisijai ( VLKK ) įvertinus trečdalį aukštųjų mokyklų 2010-2012 m. išleistų vadovėlių iš 77 vertintų vadovėlių tik 6 kalba atitiko taisyklingumo reikalavimus, 20 vadovėlių kalba šiuos reikalavimus atitiko tik iš dalies, o 51 vadovėlio, tai yra daugiau nei dviejų trečdalių vertintų vadovėlių, kalba neatitiko taisyklingumo reikalavimų. Juose palikta didžiųjų kalbos klaidų, įvairių sintaksės, leksikos, skyrybos klaidų ir trūkumų. Kai kurie vadovėliai visiškai neredaguoti - tai rodo ne tik nepakankamą dėmesį akademinės leidybos kokybei, bet ir atsainų požiūrį į studijose vartojamą kalbą.
Garsios poros, kurių amžiaus skirtumas milžiniškas  (1)
2015 m. sausio 26 d. 11:25
Sakoma, kad geriausia tekėti arba vesti jei amžiaus skirtumas ne didesnis nei septyneri metai. Didesnis amžiaus skirtumas praėjus aistrai ima trukdyti – nėra bendrų draugų, skiriasi pomėgiai, patirtis, požiūris į vaikus , galiausiai ima strigti ir lovos reikalai. Tačiau šį stereotipą paneigia visa eilė žinomų porų , kurios kartu laimingos, nors jas skiria ne vienas dešimtmetis.
Užduok sau 9 klausimus ir sužinok, ar jis tikrai yra tau skirtasis  (1)
2015 m. sausio 26 d. 00:15
Kaip išsiaiškinti, ar šalia esantis vyras yra tikrai jūsų vertas pakeleivis?
Meilės horoskopas 2015 m. 12-ai Zodiako ženklų  (5)
2015 m. sausio 21 d. 06:40
Mylimo žmogaus dar nesutikusių Dvynių šiemet laukia daugybė romanų, netekėjusių ir nevedusių Vėžių asmeniniame gyvenime 2015-aisiais gali kilti problemų. Sužinokite, ką šie metai meilės fronte žada jums:
Faktai, kurių nežinojote apie K. Hartą: karjeros pradžioje nušvilptas ir apmėtytas višta  (2)
2015 m. sausio 20 d. 13:21
Vienu seksualiausių juodaodžių komikų vadinamas Kevinas Hartas nuo sausio 16 dienos Lietuvos publiką kinuose juokins komedijoje „Pabrolių nuoma“ (angl. „Wedding Ringer“). Šįsyk aktoriui teko pabrolio, kurį galima pasisamdyti už pinigus, rolė. K.Harto herojus mėgins padėti į nepatogią situaciją patekusiam ir mylimosios vestuvių dieną apvilti nenorinčiam jaunikiui Dagui.
Vienos nakties nuotykių mėgėjo laukė skaudi santykių pamoka  (103)
2015 m. sausio 19 d. 16:03
Gyvenau aš ramų ir neįpareigojantį gyvenimą. Po paskutinių santykių buvo praėję apie metus ir jaučiausi visai patenkintas, tačiau laimingu savęs pavadinti negalėjau. Gyvenimas tekėjo sava vaga: vienadieniai santykiai buvo kiek įdomesni ką tik po skyrybų, tačiau kuo dažniau, tuo tai darėsi nuobodžiau, nes viskas kartodavosi kaip visuomet.
E. Jackaitė nurungė A. Valentaitę: stilistė liko be darbo televizijoje  (131)
2015 m. sausio 19 d. 13:58
Prieš Naujuosius metus stilistė Asta Valentaitė džiaugėsi sulaukusi darbo pasiūlymo iš paties prodiuserio Kristupo Krivicko. Viena gražiausių šalies moterų buvo pakviesta dalyvauti naujo TV3 pokyčių projekto „Svajonių nuotaka“ vedėjų atrankoje. Galiausiai paaiškėjo, kad projekto vairas vis dėlto patikėtas aktorei Eglei Jackaitei – eteryje jau sukasi būsimos laidos anonsai.
Airijoje lietuvė laimėjo bylą prieš darbdavį ir susirado meilę  (113)
2015 m. sausio 18 d. 11:22
„Čia esame tik pigi darbo jėga ir niekam nerūpime“, – tokius skundus teko girdėti ne iš vieno į užsienį užsidirbti išvykusio lietuvio. Bet šįkart „ Emigrantai “ pasakoja šiek tiek kitokią istoriją. Kristina Airijoje patyrė diskriminaciją darbe. Ir užuot, kaip įprasta, tylėjusi, moteris nusprendė kreiptis į teismą. Rezultatas – laimėta byla.
Po 15 metų draugystės tobulo kūno savininkės Renatos Kovtun širdis vėl laisva  (52)
2015 m. sausio 18 d. 02:40
Garsios fitneso meistrės bei grožio paslaugų specialistės Renatos Kovtun širdis - vėl laisva.
Veronikų laikai baigėsi: dėl vedybų ir vaikų sunerimę vyrai  (606)
2015 m. sausio 17 d. 23:44
Vyravusią tendenciją, kad moterys nori ištekėti, o vyrai nenori vesti keičia priešinga. Akivaizdu ir tai, kad vis daugiau vyrų nebepasitiki sekso partnerėmis, patys naudoja kontracepciją.
Vaikinas klausia: kaip elgtis, kad išvengčiau skyrybų?  (90)
2015 m. sausio 16 d. 22:17
Turiu merginą, su kuria draugaujame šiek tiek daugiau nei pusę metų. Aš ją myliu, nieko daugiau be jos neįsivaizduoju, būdamas su ja jaučiuosi labai laimingas, ji tikrai mane myli, atrodo ko daugiau ir reikia, tačiau išsiskyrus dienai ar dviem, dažnai apsipykstam, būnant kartu to nėra. Esu šiek tiek pavydus ir ją labai saugau nuo visko, net nuo jos draugių, kurios bando išvesti ją iš kelio, pasakoja 19-metis Paulius (vardas pakeistas).
Palikta moteris skyrybas prisimena su siaubu  (87)
2015 m. sausio 16 d. 15:27
Kai po penkių bendro gyvenimo metų mano mylimas ir brangus vyras mane paliko, galvojau, kad nusižudysiu... Paliko žiauriai, netikėtai, pamilęs kitą moterį. Nieko skaudžiau šiame gyvenime nebuvau ir nesu iki šiol patyrusi. Galbūt tik mirtis yra skaudžiau.