skyrybos

5 žvaigždžių vaikai, kurie stulbinamai panašūs į tėvus (FOTO)  (1)
2015 m. liepos 1 d. 12:11
Interneto platybėse pasklidus nuotraukai su Harry Styles „dvyne“ nusprendėme paieškoti ir garsiausių pasaulio žvaigždžių antrininkų. Beje, toli jų ieškoti nereikia. Pasirodo, dauguma jų yra visai šalia... tai jų vaikai !
Po 10 metų skiriasi B. Affleckas ir J. Garner: skyrybos įregistruotos praėjus dienai po vestuvių metinių  (12)
2015 m. liepos 1 d. 07:35
Po 10 metų skiriasi viena tobuliausių Holivudo šeimų. Aktoriai Benas Affleckas ir Jennifer Garner patys oficialiai patvirtino, kad subyrėjo jų šeima.
„Valstybinė lietuvių kalbos komisija“ davė atkirtį A. Jagelavičiūtei  (143)
2015 m. birželio 30 d. 17:33
Stilistė , televizijos laidų vedėja, tinklaraštininkė Agnė Jagelavičiūtė gavo griežtą atkirtį iš Valstybinės lietuvių kalbos komisijos.
Nicole Scherzinger dar kartą buvusiam mylimajam L. Hamiltonui parodė, ką jis prarado FOTO  (10)
2015 m. birželio 29 d. 16:06
36-erių metų dainininkė neslepia, kad skyrybos su ilgamečiu draugu, 30 metų lenktynininku Lewisu Hamiltonu jai buvo labai skaudus smūgis. Nors tai visai ne naujiena audringose jų santykiuose – tai jau ketvirtas kartas, kai pora nusprendžia sukti skirtingais keliais. Nuo garsiosios poros skyrybų prabėgo jau pusmetis, tačiau kalbos apie jų santykius netyla iki šiandien.
Tobula moteris pagal vyro Zodiako ženklą  (14)
2015 m. birželio 27 d. 15:24
Jaučiui svarbiausia, kad jo moteris būtų protinga, o štai Liūtas pirmiausiai įvertins tavo išvaizdą, juk tokio žvėries dama turi būti tikra karaliene! Tiki astrologija ? Tuomet tau turėtų būti įdomu paskaityti, koks tavo simpatijos idealas.
Popiežius: skyrybos kartais gali būti „morališkai būtinos"  (5)
2015 m. birželio 24 d. 16:45
Sutuoktinių skyrybos , popiežiaus Pranciškaus manymu, kartais gali būti „neišvengiamos" ir „net morališkai būtinos". Taip yra tada, kai silpnesnis partneris ar vaikai turi būti apsaugoti nuo smurto , pažeminimo, išnaudojimo ar abejingumo. Tai Katalikų bažnyčios vadovas pareiškė trečiadienį per savo kassavaitinę visuotinę audienciją šv. Petro aikštėje Romoje.
Kaip išgyventi: po skyrybų jaučiuosi subyrėjusi į smulkius gabalėlius  (43)
2015 m. birželio 21 d. 00:00
Nėra paprasta parinkti tinkamus žodžius išsakyti mano dabartinę būseną. Tai susiję su mano sprendimu nutraukti santuoką su vyru, su kuriuo išgyvenome 24 metus. Štai jau 4 mėnesiai, kaip nesame kartu, esame oficialiai išsiskyrę, abiejų bendru sutarimu, nors jis skirtis nenorėjo.
N. Carras (II): kodėl žmonės liovėsi skaitę balsu?  (12)
2015 m. birželio 20 d. 13:47
Knygų technologijai įgaunant pagreitį, ilga sakytinio žodžio istorija ir toliau lėmė rašymo ir skaitymo stilių. Senovėje tyliojo skaitymo, galima sakyti, nebuvo. Senuosius kodeksus, lenteles, papirusus ir pergamentus beveik visada skaitė garsiai – nepriklausomai nuo to, ar skaitė grupei, ar asmuo pats sau.
Paklausiausios specialybės renesansas: geru atlyginimu susigundo vis daugiau  (39)
2015 m. birželio 18 d. 16:04
Norinčių studijuoti teisę skaičius kasmet didėja. Vienus vilioja šios specialybės sukurtas prestižas, kitus – teisininkų alga, kuri šalyje yra viena didžiausių (2365 eurai per mėnesį). Tačiau kalbama, kad teisės atstovų yra per daug ir jiems didžiausias galvos skausmas yra įsidarbinti. Tokią prielaidą aukštųjų mokyklų dekanai vadina mitu ir tvirtina, kad gerų specialistų rinkai visada reikia.
P. McCartney ir jo gyvenimo moterys: liūdnai pasibaigusios meilės istorijos  (7)
2015 m. birželio 18 d. 13:57
1942 metais birželio 18 dieną Liverpulyje gimė legendinio „ The Beatles “ ketvertuko narys, seras Paulas McCartney . Vienas garsiausių praėjusio amžiaus multiinstumentalistų, kompozitorių ir kultinės grupės įkūrėjų iki šiol sėkmingai rengia anšlaginius koncertus visame pasaulyje ir uždirba milijonus. 73-ejų P. McCartney šiais metais išrinktas turtingiausiu Didžiosios Britanijos ir Airijos muzikantu, kurio turtas vertinamas 1 milijardu eurų. Nepaisant sėkmingos muzikinės karjeros, laimės asmeniniame gyvenime P. McCartney ieškojo ilgai.
A.Užkalnis. Fotografuojies su vaiku – laukia skurdas senatvėje, kalėjimas, ligos  (704)
2015 m. birželio 17 d. 19:02
Nedaugelis žino, bet jaunystėje esu rašęs horoskopus. Specialaus pasiruošimo tam neturėjau – viską atstojo talentas. Dar ir dabar žmonės, kuriems prieš 20 metų patariau ieškoti naujų santykių, atsargiai sudarinėti sandorius ir rūpintis sveikata, siunčia man padėkos atvirlaiškius. Sako, viskas išsipildė.
Kalbininkai pateikė išvadą dėl vardų rašymo dokumentuose  (95)
2015 m. birželio 17 d. 12:17
Valstybinė lietuvių kalbos komisija ( VLKK ) Seimo Teisės ir teisėtvarkos komiteto prašymu parengė išvadą dėl Vardų ir pavardžių rašymo dokumentuose įstatymo projekto.
I. Žukienė: trys santuokos, trys skirtingos kaip juoda ir balta istorijos  (205)
2015 m. birželio 17 d. 00:00
Interjero dizainerei Irmai Žukienei (64 m.) likimas padovanojo išskirtinį gyvenimą, patirčių, vertų talentingo kūrėjo plunksnos. Bangos, nepelnytai čaižiusios dugno smiltimis ir kėlusios ant svaigių laimės keterų...
Nustebino: homoseksualų santuokų nenori, o reklamomis televizijoje nesipiktina  (14)
2015 m. birželio 16 d. 13:39
Kiekvienas, nepraradęs sugebėjimo mastyti, su tuo sutiks. Man visai logiškai atrodytų, (gal neteisingai, nedemokratiškai, bet logiškai) jeigu visuomenė reikalautų, kad mažumos, kurios to dabar nedaro, privalėtų susituokti, o mažumos tam priešintųsi.
Vilniaus licėjaus abiturientas supyko: egzaminas buvo tikras fiasko, klaidos atėmė žadą  (127)
2015 m. birželio 16 d. 10:35
„Tiek klaidų egzamine dar nesu matęs“, – DELFI patikino abiturientas, Vilniaus licėjaus moksleivis Tadas .
Kas atsitinka su santykiais, kai vyras tampa darboholiku  (12)
2015 m. birželio 15 d. 00:00
Ir jie gyveno ilgai ir laimingai…Taip dažniausiai baigiasi laimingos pasakos. Tačiau kartais (o po teisybei – dažniausiai) pasakos turi tęsinį…
Užsienio žiniasklaida: karališkąją šeimą krečia princo Charleso ir C. Parker skyrybų skandalas  (165)
2015 m. birželio 12 d. 08:53
Panašu, kad princo Charleso ir Camillos Parker – Bowles 400 mln. dolerių vertės skyrybų skandalas karališkojoje šeimoje sukels tikrą sumaištį, skelbia naujas pranešimas. Ne paslaptis, kad princo Charleso ir Camillos santuoka nėra ideali, tačiau būsimasis Didžiosios Britanijos karalius daugelį metų kentė kunigaikštienę tik dėl to, kad skyrybų atveju ji ištuštintų rūmus, be to, antrųjų skyrybų skandalas sužlugdytų Charleso galimybes tapti karaliumi. Tačiau atrodo, kad Camilla Parker – Bowles jau peržengė visas ribas: žurnalas „Globe“ skelbia, kad princas Charlesas ir Camilla nutraukia savo santykius, rašo celebdirtylaundry.com.
V. Jasaitienė vis dar vieniša  (131)
2015 m. birželio 9 d. 15:59
Buvusi krepšininko Simo Jasaičio žmona Vaida, bičiulių teigimu, vėl nebevieniša. Nutraukusi kelerius metus trukusius santykius su Dariumi Gališanskiu, moteris išvyko atostogų į Majamį.
Pyragėliai su brie sūriu - per 15 min.
2015 m. birželio 9 d. 00:15
Manau daugumai būna tokių situacijų, kai užklumpa netikėtai svečiai, o pavaišinti nėra kuo. Tad nutariau paruošti ką nors skanaus ir greito. Viskas taip greita, kad vos pats spėjau mirktelt. Aišku, gal tai daro mano praktika virtuvėje... Juk mano pagrindinis darbas yra virtuvėje, o ir hobis namuose ir virtuvėje. Todėl, negaliu pažadėti, kad užtruksite tiek kiek aš, bet skirtumo didelio nebus! Patiekalas – per 15 min.
Savaitės horoskopas: kažkas vis kaišios pagalius į ratus
2015 m. birželio 9 d. 00:12
Pirmomis savaitės dienomis neskubėkite pradėti naujų darbų, verčiau užbaikite senuosius.
R. Vanagaitė: prie laisvų normalių vienišių eilutė stovi, o brandi moteriškė joje yra paskutinė  (184)
2015 m. birželio 9 d. 00:00
Teatrologei, prodiuserei, viešųjų ryšių specialistei Rūtai Vanagaitei originalumo niekada netrūko. Štai šiemet 60-mečio proga ji nutarė pasidovanoti sau knygą . Pati ir parašė. Smagiausia, kad šia dovana Rūta džiaugiasi ne viena, – „Ne bobų vasara“ per trumpą laiką tapo bestseleriu .
Pažangiausių Europos darželių idėjos skambėjo Vilniuje
2015 m. birželio 9 d. 00:00
Šeši tarptautinį pripažinimą pelnę architektai susirinko Nacionalinėje dailės galerijoje, kad pasidalintų gerąją naujos kartos darželių projektavimo patirtimi.
Mobilioji programėlė padės išsirinkti labiausiai tinkantį makiažą
2015 m. birželio 9 d. 00:00
L’Oréal Paris sukūrė virtualų makiažo simuliatorių – mobiliąją programėlę „Makeup Genius“, kuri gali tapti jūsų pagrindine grožio pagalbininke.
Grožio dosjė. R. Martens: balta oda – pati gražiausia, nereikia skrudintis!  (49)
2015 m. birželio 9 d. 00:00
Verslininkė Rasa Martens daug laiko praleidžia šeimos namuose prie jūros (apie juos pasakosime liepos mėnesio žurnale MOTERIS). Kaip pajūrio klimatas veikia odą? Kaip ją prižiūrėti vasarą? Ko svarbu nepamiršti? Rasa dalijasi savo pastebėjimais, patarimais ir mažomis grožio paslaptimis.
Kaip skyrybas suvokia vaikai:‭ ‬kas aš - meilės ar neapykantos vaisius?  (4)
2015 m. birželio 8 d. 11:41
Visi tėvai savo vaikams nori gero. Tačiau, norėdami padaryti „kaip geriau“, kartais jie elgiasi „kaip visada“ – ypač ekstremaliomis aplinkybėmis, kai nesąmoningai, tiesiog nevalingai atkuria elgesį, kurio patys vaikystėje išmoko iš savo tėvų.
10 įdomių faktų apie Vilniuje koncertuosiančią R. Murphy: meilė, muzika ir areštinė  (2)
2015 m. birželio 8 d. 10:34
Jau šį ketvirtadienį, birželio 11-ąją, Vilniaus Kalnų parke koncertuos viena ryškiausių pop scenos asmenybių – airių dainininkė Roisin Murphy. Į renginį „Summer In The City“ atvykstančios žvaigždė garsėja ne tik daugybe hitų, bet ir pikantiškomis gyvenimo istorijomis.
Varškės pyragas su pudingu ir žemės riešutais
2015 m. birželio 8 d. 00:15
Gardus ir neįprastas pyragas.
Savaitės ikona. I. Stumbrienės atostogų garderobas: kiek maudymosi kostiumėlių ir suknelių ji turi?  (692)
2015 m. birželio 8 d. 00:00
Verslininkė Inga Stumbrienė garsėja ne tik kruopščiai suplanuotomis ir iki menkiausių detalių apgalvotomis bei suderintomis savo vaikų gimtadienių šventėmis, kuriose ir pati visuomet atrodo tobulai, bet ir spinta, pilna įspūdingų apdarų, batelių ir rankinių. Šiam atostogų sezonui moteris, sako, neplanavusi nieko pirkti, bet...
O. Lapinas: kada skyrybos – geriausia išeitis?
2015 m. birželio 7 d. 00:00
Lietuvoje, kaip ir daugelyje kitų šalių, 100 santuokų tenka 50 skyrybų. Tai lemia įvairios priežastys: palyginti su praėjusio amžiaus pirmąja puse, pagerėjo moterų ekonominė padėtis, išaugo žmonių individualizmas ir sumažėjo noras aukotis. Dabar santuokos pagrindu gaunamas pasitenkinimas ir meilė, o ne įsipareigojimas ir būtinybė.