skyrybos

Ar vis dar tikite šiais santuokos mitais?
2016 m. vasario 13 d. 00:00
Vedybos šiais laikais vis dar yra apipintos daugybe mitų. Net ir šiuolaikinėje visuomenėje įvairūs stereotipai, susiję su santuoka, tebėra populiarūs. Štai 6 santuokos mitai, kuriais vis dar tiki kai kurios moterys. Kai kurie jų jus nustebins, o kiti – priblokš.
11 dalykų, apie kuriuos teisininkai rekomenduoja pagalvoti prieš santuoką  (13)
2016 m. vasario 8 d. 23:08
Skyrybų advokatai, tarpininkai ir finansų planuotojai įvairias situacijas linkę vertinti dar prieš joms susiklostant. Jie numato nesudėtingai valdomus, draugiškus išsiskyrimus ir į beprotybę vedančius itin skausmingus skyrybų procesus. Taigi labai naudinga atsižvelgti į pagrindinius specialistų akcentuojamus patarimus dar prieš ištariant lemtingąjį „taip“, rašo womansday.com.
Teismas išskyrė V. Musvydaitę ir jos vyrą Mantvydą  (24)
2016 m. vasario 8 d. 16:09
Pirmadienio popietę Vilniaus miesto apylinkės teismas nagrinėjo Vlados Musvydaitės-Baranauskienės ir jos vyro Mantvydo skyrybų prašymą. Teismo sprendimu, pora oficialiai išskirta, tai DELFI patvirtino teismo atstovė Guoda Paužaitė.
Nenustebkite – nuo šiol Porzingis taps Puorzingiu  (12)
2016 m. vasario 8 d. 13:37
Ryškiausios šių dienų Latvijos krepšinio žvaigždės Kristapo Porzingio pavardė Lietuvos žiniasklaidoje turi būti rašoma kitaip – Puorzingis. Būtent tokią rašybą numato Valstybinės Lietuvių kalbos komisijos nutarimas ( VLKK ).
Norint paskatinti smegenų veiklą patariama sportuoti
2016 m. vasario 8 d. 11:54
Ilgesnį laiką poilsiaujančios smegenys, kaip ir raumenys , nyksta, todėl, norint paskatinti protinį aktyvumą, būtinas ir fizinis aktyvumas. Taip LRT RADIJUI sako Vilniaus Gedimino technikos universiteto profesorius Povilas Tamošauskas . Anot jo, įrodyta, kad fizinė veikla gali netgi padėti atkurti nervų lasteles.
Atviras pokalbis su N. Malūnavičiūte: apie kūrybą, meilę ir vienatvę  (38)
2016 m. vasario 7 d. 16:54
Meilės dieną, vasario 14-ąją, Valdovų rūmuose vyks tikra klasikos ir džiazo puota – koncertas „Serenados mylėti“. Jaunų profesonalų orkestras, vadovaujamas jaunosios kartos dirigento Ričardo Šumilos, džiazo grupė ir gariausias Lietuvos saksofonininkas Petras Vyšniauskas bei laisvę spinduliuojanti balsingoji Neda Malūnavičiūtė kvies mėgautis 1950-ųjų Niujorko džiazu ir impresionistine klasika. Ta proga kalbiname nuolat improvizuojančią, drąsiąją Nedą apie jaunystę, meilę, muziką ir laisvę.
Harvardo universiteto tyrimas atskleidė, kas suteikia daugiausia laimės  (30)
2016 m. vasario 6 d. 21:34
Mokslininkas paneigė paplitusį įsitikinimą, kad turtai, žinomumas ir sėkmė – tai trys laimės komponentai, ir tikina, kad tik tvirti santykiai yra laimės ir sveikatos garantas.
Britų turtuoliui skyrybos su lietuvaite kainavo brangiai  (247)
2016 m. vasario 4 d. 10:16
Buvusi santechnikos magnato mylimoji pareiškė turinti teisę į judviejų antrą namą, esantį Sobridžverto miestelyje. Pasak jos, tai buvo jo „dovana“ jai, rašo telegraph.co.uk.
Mokyklų jaunųjų žurnalistų konkursas. Mokinių apklausa parodė, ar jiems dar reikia knygų
2016 m. vasario 1 d. 16:00
Ar susimąstome apie laiką, skiriamą knygai? Ar šiame išmaniųjų technologijų amžiuje knyga nublanksta prieš interneto galimybes? Ne! Knyga nepasiduoda! Ji, kovotoja, didina skaitytojų ratą!
Mokyklų jaunųjų žurnalistų konkursas. Kodėl savižudybės – aktuali Lietuvos paauglių problema?
2016 m. vasario 1 d. 10:00
Savižudybių priežasčių visada daugiau nei viena. Daug neaiškumo sukelia tai, kad nusižudžiusio žmogaus nebeįmanoma paklausti, kodėl jis taip pasielgė, o artimieji taip pat gali tik spėlioti apie priežastis.
Gigi Hadid vieša aistra Zaynui Malikui: blogas ženklas? (VIDEO)  (1)
2016 m. sausio 29 d. 11:18
Manekenė Gigi Hadid (20 m.) - be abejonės graibstomiausia šių dienų manekenė. Merginos gyvenimas tiesiog verda - mados pristatymai, kolekcijos, pramogų pasaulio renginiai... Nebesuskaičiuotume, kiek kartų Gigi ėjo raudonuoju kilimu.
Arvydas Vilčinskas rėžė atsakymą tiems, kas jį smerkia dėl 29 metais jaunesnės mylimosios  (96)
2016 m. sausio 27 d. 13:52
Šį šeštadienį BTV muzikiniame šou „Dainuok mano dainą“ laukia Arvydo Vilčinsko dainų vakaras. Žiūrovai turės progą ne tik klausytis už širdies griebiančių ir linksmų, šiuolaikiškai perdainuotų Arvydo melodijų, bet ir sužinoti apie dainininko meilės istoriją, kurią jis papasakos išsamiai. Kad neliktų nei vieno klaustuko.
A. Vilčinskas apie pažintį su 29 metais jaunesne mylimąja: viskas prasidėjo nuo keisto jos prašymo  (38)
2016 m. sausio 27 d. 13:41
Šį šeštadienį BTV muzikiniame šou "Dainuok mano dainą" laukia Arvydo Vilčinsko dainų vakaras. Žiūrovai turės progą ne tik klausytis už širdies griebiančių ir linksmų, šiuolaikiškai perdainuotų Arvydo melodijų, bet ir sužinoti apie dainininko meilės istoriją, kurią jis papasakos išsamiai. Kad neliktų nei vieno klaustuko.
Iš viešumos dingusi dainininkė Agnieška grįžta su trenksmu  (8)
2016 m. sausio 26 d. 16:59
Vestuvių organizatorės, dainininkės Agnieškos Dobrovolskos televizijos žiūrovai nematė beveik dešimtmetį. Moteris vengė kalbėti apie asmeninį gyvenimą ir nutrūkusią dainininkės karjerą. Dabar Agnieškos gyvenime – naujos spalvos. Moteris sugrįžta į televiziją: ji tapo viena iš generolių didžiausioje TV3 televizijos premjeroje – dalyvaus tautinių šokių kovose „Kadagys“.
Nacionalinis diktantas – vasario 27 dieną  (3)
2016 m. sausio 25 d. 14:49
Nacionalinio diktanto organizatoriai ir projekto partneriai vėl kviečia visus lietuvių kalbos mylėtojus pasitikrinti kalbos žinias.
Nuodėminga K. Moss jaunystė: narkotikai, romanas su J. Deppu ir ištvirkėliškas seksas trise  (27)
2016 m. sausio 25 d. 06:47
Dizaineris Johnas Galliano jaunutę niekam nežinomą Kate Moss pasirinko 1990 metų pavasario ir vasaros kolekcijos pristatymui. Vėliau mados kūrėjas prisipažino, kad jį pakerėjo merginos kandumas ir išskirtinumas. Į atranką ji atėjo apsirengusi drabužiais iš dėvėtų drabužių parduotuvių, mūvėjo numintus batus, ilgi plaukai buvo sukritę netvarkingomis sruogomis. Buvo aišku, kad bent jau kol kas ši laukinukė neturi nieko bendro su glamūriniu modelių pasauliu.
Jis turėjo vaiką ir šeimą – vėliau jo žmona tapau aš  (210)
2016 m. sausio 24 d. 14:38
Taip jau susiklostė mano gyvenime, kad esu buvusi visose barikadų pusėse, jei taip galima pasakyti... Būdama jauna susipažinau su vyriškiu, kuris buvo vedęs, turėjo vaiką. Buvau jo meiluže daugiau kaip metus... Mūsų santykiai vis augo ir stiprėjo, taigi, vėliau tapau jo žmona...
Kaip pasikeitė garsiausi super modeliai?  (3)
2016 m. sausio 24 d. 12:00
Jos iš žurnalų ir televizijos ekranų į mus žiūri daugiau nei dvidešimt metų ir lig šiol yra pakankamai gražios, kad dirbtų modelio darbą. Jos – profesionalės, niekaip neišeinančios iš mados ir visoms jau daugiau nei keturiasdešimt metų. Karjerą jos pradėjo būdamos paauglėmis, na, o kaip garsiausi pasaulio modeliai: Kate Moss, Naomi Campbell ir Claudia Schiffer, atrodo šiandien?
Keturios didžiausios blogybės, žlugdančios santykius  (50)
2016 m. sausio 23 d. 14:00
Porų santykių psichologijos profesorius Johnas Gottmanas, remdamasis atliktu tyrimu, 93,6 proc. tikslumu prognozuoja, ar sutuoktiniai išsiskirs.
Teisme skyrybų su vyru A. Lemanu laukianti jo žmona atskleidė išsiskyrimo priežastį  (398)
2016 m. sausio 22 d. 08:56
Penktadienį ryte teismas nagrinėjo žinomo Lietuvos muzikanto, 74-erių Alekso Lemano ir jo žmonos skyrybų bylą. Prieš posėdį Ona Milda Lemanienė atskleidė, dėl ko vyksta jos ir vyro skyrybos, likus vos keliems metams iki jų auksinių vestuvių.
Ketverių metų dukters tėvas parašė prezidentei: tai vieša Lietuvos gėda  (2060)
2016 m. sausio 22 d. 05:30
Ketverių metų dukters tėvas prezidentei ir teisingumo ministrui aprašė, kuo Lietuvoje paverčiami vyrai po skyrybų.
Tai, kas išmuša pagrindą vaikui iš po kojų: kaip pastebėti ir padėti  (3)
2016 m. sausio 22 d. 00:00
Susvyravus šeimos pamatui, saugumą ir stabilumą užtikrinanti užuovėja mokykloje vaikui gali būti lemtinga.
Nustatė, kada palankiausia susituokti, kad išvengtumėte skyrybų  (34)
2016 m. sausio 19 d. 14:23
Jutos universiteto tyrėjas Nicholas Wolfinger tikina radęs optimalų laiką, kada reikia tuok tis, kad išvengtumėte skyrybų, rašo independent.co.uk.
Lietuvos garsenybės nelaukia vestuvių, kad pasipuoštų nuotakų suknelėmis  (36)
2016 m. sausio 18 d. 18:07
Ne viena garsi Lietuvos pramogų pasaulio atstovė žengė podiumu ar pozavo išskirtinėms fotosesijoms, pasipuošusios vestuvinėmis suknelėmis. Panašu, kad jos nebijo prietaro, neva nevalia prieš vestuves dėvėti nuotakos suknelę. DELFI surinko įspūdingiausiai atrodžiusias merginas ne savo vestuvių dieną, tačiau su nuotakos suknelėmis.
Milijonus žmonių „gydęs“ A. Kašpirovskis SAU PADĖTI NEGALĖJO  (198)
2016 m. sausio 18 d. 16:25
Anatolijus Kašpirovskis – ukrainiečių kilmės medikas, tapęs populiarus po 1989 metais per televiziją transliuotų „gydomųjų“ hipnozės seansų. Tačiau milijonus žmonių „gelbėjęs“ vadinamasis magas, ekstrasensas ir gydytojas sau padėti negalėjo.
Šiandien – mėlynasis pirmadienis . Kas ta i ?!  (1)
2016 m. sausio 18 d. 09:32
Trečiąjį sausio pirmadienį galime drąsiai vadinti nelaukiamiausia metų diena, kitaip mėlynuoju pirmadieniu (angl. Blue Monday). Psichologų skaičiavimais, tai niūriausia metų diena, kai, po šventinio šurmulio ištuštėjus piniginei, grįžus į rutiną, prasidėjus šalčiams ir peršalimams, o vakarams vis dar esant tamsiems, žmones dažniausiai netikėtai užklumpa liūdesys. Juokais sausio mėnuo dar vadinamas ilgai besitęsiančiomis pagiriomis po Kalėdų.
G. Nausėda: pseudomilijonieriai yra tie, kurie mėgsta prieš merginas ar kitus aplinkinius žongliruoti savo turtais  (33)
2016 m. sausio 16 d. 11:36
Aiškindamasis, ar vis dėlto Lietuvą galima vadinti pogrindinių milijonierių kraštu, nusprendžiau pašnekinti garsų ekonomikos, finansų ekspertą, SEB banko prezidento patarėją Gitaną Nausėdą.
Ar žinote, ką reiškia „kvs“?  (18)
2016 m. sausio 14 d. 18:02
Jei turite vaikų, gal jums kada teko paimti į rankas jų mobilųjį telefoną ar pamatyti susirašinėjimą socialiniuose tinkluose.