skyrybos

Šeimas turinčių 50-mečių pagalbos šauksmas: netyčia susitikome feisbuke  (5)
2014 m. rugpjūčio 20 d. 17:14
„Man greitai 50 metų, jis pora metų vyresnis. Mokėmės vienoje mokykloje, kurį laiką draugavome. Tada man atrodė, kad jį be proto mylėjau. Paskui išsiskyrėme. Prieš gerus metus netyčia susitikome feisbuke , persimetėme žodeliu kitu, paskui – laiškais. Ilgainiui ėmėme susirašinėti kasdien, vėliau skambintis ir kaip tie paaugliai pajutom širdyse meilę“, - atvirą istoriją pasakoja moteris.
Viską praradęs Lietuvoje pasirinko užsienį  (39)
2014 m. rugpjūčio 20 d. 15:23
Aš esu Audrius. Sėdžiu, per pertrauką valgau ir skaitau naujienas telefone. Pamačiau antraštę apie emigrantus ir susidomėjau. Nusprendžiau ir pats parašyti, nes šiuo metu gyvenu Airijoje.
Skiriatės? Kaip šią žinią pranešti vaikams  (3)
2014 m. rugpjūčio 20 d. 00:01
Tuokdamiesi visi tikisi gyventi ilgai ir laimingai. Tačiau negailestinga statistika byloja, kad vis daugiau šeimų skiriasi, ir vis daugiau vaikų auga su vienu iš tėvų. Kaip atžalai pranešti, kad gimdytojai skiriasi, ir padėti išgyventi pokyčius šeimoje, pataria psichologė Rūta Bačiulytė.
Aiškėja galimi R. Williamso savižudybės motyvai  (87)
2014 m. rugpjūčio 13 d. 19:03
Apie pirmadienį prieš save ranką pakėlusį aktorių Robiną Williamsą žinome tiek nedaug, rašo perezhilton.com. Savižudybė – tragedija, kurią suvokti labai sunku. Tačiau aiškėja, kad aktoriaus gyvenime būta daug veiksnių, galėjusių paskatinti sprendimą pakelti ranką prieš save.
Vietoje JAV pasirinko Lietuvą: ten visi pamišę dėl pinigų  (124)
2014 m. rugpjūčio 13 d. 15:07
Pabradėje esančiame Užsieniečių registracijos centre (URC) galima aptikti daugybės šalių piliečius, neteisėtai patekusius į Lietuvos teritoriją.
Prajuokino parduotuvėje pamatyti skelbimai  (22)
2014 m. rugpjūčio 12 d. 13:15
Įdomūs ir nekasdieniški dalykai vyksta Kaune, Žaliakalnio rajone įsikūrusioje parduotuvėje „Iki“. Užeinu kartą, randu skelbimą, kad akcija taikoma tapkėms , užsuku kitą kartą, lieku it musę kandęs, nes nesuprantu, kokio, kokiam skyriui reikia darbuotojo - ar dirbti šventame skyriuje ar...?
Kaip padėti vaikui tėvų skyrybų metu?  (1)
2014 m. rugpjūčio 12 d. 00:00
Kai tėvai skiriasi , vaikas, bet kuriuo atveju patiria stresą, nesvarbu ar vaikas penkiametis ar penkiolikmetis.
Nuomonė: V. Putino dukterų tragedija  (384)
2014 m. rugpjūčio 9 d. 21:37
Europos ir JAV žiniasklaidos dėmesio centre atsidūrė 28-erių Rusijos prezidento Vladimiro Putino dukra, kuri gyvena Nyderlanduose.
Kraupi statistika: kiek porų per 2014-ųjų pirmąjį pusmetį susituokė ir išsiskyrė  (21)
2014 m. rugpjūčio 6 d. 10:24
LR Gyventojų registro tarnybos atlikta statistika verčia griebtis už galvos. Pasirodo, kad per šių metų pirmąjį pusmetį susituokė 8230 poros, o išsiskyrė - 5022.
Nukentėję nuo alkoholio: juos nesunku atpažinti  (30)
2014 m. rugpjūčio 4 d. 10:54
Kai suaugęs žmogus pasakoja apie savo vaikystę girtaujančių tėvų namuose, per nugarą nueina šiurpas.
Ar po skyrybų vaikai gali likti nakvoti pas tėtį?  (65)
2014 m. rugpjūčio 1 d. 00:01
Psichologė Penelope Leach įsitikinusi, kad atskirai gyvenančių tėvų vaikai visą laiką turėtų nakvoti su mama. Be vaikų auklėjimo ekspertės šiuo klausimu pasisakė ir tėvai. Visų juo nuomones pristato telegraph.co.uk.
Skandalingi poros santykiai po skyrybų virto kova be taisyklių  (232)
2014 m. liepos 30 d. 05:30
Buvęs Rasos vyras pasveikino ją laimėjus bylą, pakartodamas teisme pasakytus žodžius: „Sūnui nebereikia tėčio ir aš nebesiardysiu dėl bendravimo su vaiku“. Trejus metus nesirodė, o paskui savo nuomonę pakeitė. Tai kainuoja daug laiko, nervų, pinigų.
Viena diena su V. Putinu: yra istorijų, kurių negali paaiškinti niekas  (525)
2014 m. liepos 29 d. 10:27
Rusijos prezidentas prabunda vėlai ir valgo netrukus po vidudienio. Jis pradeda paprastais pusryčiais. Ant stalo visuomet būna kaimiško sūrio.
Atžalų su nauju vyru trokštanti moteris: įtikinkite mane, jog mums nereikia daugiau vaikų  (113)
2014 m. liepos 27 d. 20:18
Man labai reikia jūsų pagalbos - prašau, įtikinkite mane, jog mums nereikia daugiau vaikų. Kartu esame 3 metus. Aš turiu 2 vaikus iš pirmos santuokos, jis - 3(vienas jų suaugęs), bei paauglį globotinį. Jo vaikai su mumis gyvena kiek mažiau nei 40 proc. laiko, maniškiai - visą laiką ir jų tėtis gyvena toli, mato juos vidutiniškai kartą per metus, pagalbos prašo DELFI skaitytoja. Jai pataria psichoterapeutas Olegas Lapinas .
Vienos nakties nuotykis baigėsi 25 metų santuoka  (5)
2014 m. liepos 26 d. 00:00
„Vėsų 1989 metų spalį buvau vakarėlyje ir mane užkalbino vaikinas vardu Simonas, kuris žodžių kišenėje neieškojo. Kiek mažiau nei po trijų valandų mudu jau buvome lovoje“, - taip savo pasakojimą pradeda Olivia Lichenstein, savo meilės ir ketvirtį amžiauys trunkančios santuokos istoriją papasakojusi dailymail.co.uk.
Pažintis internete: ko iš tiesų ten ieško vyrai ir kas juos išduoda  (267)
2014 m. liepos 25 d. 23:00
Vienos Lietuvos pažinčių svetainės apklausos duomenimis, moterys internetinių pažinčių svetainėse nutraukia ryšius su vyrais, kai jie pateikia nepadorių pasiūlymų arba rašo neįdomiai ir primityviai, darydami daug klaidų.
Moters santuoką sužlugdė staiga dingusi uoslė  (2)
2014 m. liepos 25 d. 00:20
Apsikabinusi savo vyrą Duncaną Charlotte Self suprato, kad kažkas negerai. Nors ji du dešimtmečius buvo laimingai ištekėjusi, negalėjo susitaikyti su ta tuštuma, kurią jautė dar neseniai mylėtam vyrui.
7 priežastys, kodėl neverta lankytis vyro socialinio tinklo puslapyje  (93)
2014 m. liepos 23 d. 23:02
Šiandien apsilankęs žmogaus puslapyje socialiniame tinkle apie jį galite sužinoti išties nemažai ir gerų, ir blogų dalykų. Bet ar visuomet verta tai daryti?
Kodėl vyrai palieka moteris? 7 išsiskyrimo priežastys  (165)
2014 m. liepos 23 d. 11:30
Beveik kiekviena moteris bent kartą gyvenime užduoda sau klausimą: „Kodėl jis mane paliko?“ Pasirodo, priežastys, kodėl vyrai nusprendžia nutraukti santykius, yra gana paprastos.
Psichologė apie skyrybas: kaip gyventi toliau?  (1)
2014 m. liepos 23 d. 10:14
Po skyrybų tiek mama, tiek tėtis patiria stresą, susiduria su psichologinėmis problemomis, kaltėmis ir baimėmis. Apie išsiskyrusių tėvų, auginančių vaikus, problemas ir sprendimo būdus kalbame su Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro psichologe Rasa Vaitkiene.
Ar vyras bus ištikimas, parodys jo gimimo data  (4)
2014 m. liepos 22 d. 13:49
Astrologai įsitikinę, kad žvaigždės gali nulemti likimą, o Zodiako ženklas žmogaus būdą. Tad susipažinus su nauju vyru verta pasidomėti, koks jo Zodiako ženklas . Šis gali atskleisti ne tik charekterio bruožus , bet ir ar bus jis ištikimas.
Ištikimiausias vyras pagal zodiako ženklą  (105)
2014 m. liepos 21 d. 07:52
Kodėl vieniems vyrams žodis „ištikimybė“ yra praktiškai kabalos sinonimas, o kiti stipriosios lyties atstovai, priešingai – pasirengę nugyventi su išrinktąja visą gyvenimą? Rasti atsakymą į šį klausimą padės astrologija.
7 būdai išlaikyti gerus santykius su buvusiojo šeima  (31)
2014 m. liepos 20 d. 17:24
Kartais po skyrybų su vyru palengvėja bent dėl to, kad nebereikės bendrauti su jo šeima. Tačiau taip būna tikrai ne visada. Pasitaiko ir tokių situacijų, kai su antrosios pusės giminėmis puikiai sutariate, nors santykiai su mylimuoju ir nesusiklosto... Jei išsiskyrėte su antrąja puse, dar nereiškia, kad turite skirtis ir su jo šeima !
7 ilgalaikės santuokos paslaptys  (85)
2014 m. liepos 15 d. 22:54
Šiais laikais gausu patarimų, kaip išsaugoti harmoningą, ilgalaikę santuoką. Turite suprasti, jog santuokai – nuolatinis darbas, pastangos dėl abipusio supratimo ir laimės. Būkite pasirengę – dėl meilės, aistros ir draugystės reikia nugalėti daugybę sunkumų. Womanitely.com pateikiami patarimai padės įveikti visus sunkumus šeimos gyvenime.
Nuomonė. Kas yra tikrasis liberalas?  (5)
2014 m. liepos 15 d. 13:20
Straipsnį inspiravo vieno žymiausių dabartinių Lenkijos filosofo, buvusio Europos parlamento nario Ryszard Legutko liberalizmo įvertinimas straipsnyje „Kas blogai su liberalizmu?“. Jame filosofas atkreipė dėmesį į tai, koks liberalizmas yra nevienareikšmiškas ir yra apimantis „spektrą nuo radikalaus laisvos rinkos kapitalizmo iki tam tikrų gerovės valstybės modelių, nuo Ludwigo von Miseso iki Johno Rawleso, nuo „Reiganomikos“ iki Europos Sąjungos “.
Meilės horoskopas antrajai vasaros pusei  (5)
2014 m. liepos 14 d. 11:35
Vasara - geriausias metas užmegzti romaną! O ar maloni pažintis išaugs į rimtą draugystę? Sužinok perskaičiusi didįjį specialaus atostogautojų žurnalo „ Panelė Bling Bling“ meilės horoskopą !
Ką miegojimo poza pasako apie poros santykius Gal verta sunerimti?  (10)
2014 m. liepos 14 d. 11:10
Ar jausmai ir miegojimo poza turi kažką bendro? Bendradarbė išgąsdino - atsukta nugara prilygsta skyrybų popieriams ant stalo, o susisukimas vienas kito glėbyje - simbolizuoja užslėptas baimes ir kompleksus. Jau nebežinau, kaip čia miegoti , kad šeimoje nebūtų pykčio dūmų!
19-metės kraitis: plastinės operacijos ir skyrybos su 3 kartus vyresniu vyru  (24)
2014 m. liepos 7 d. 11:05
Courtney Stodden rugpjūčio pabaigoje švęs 20-metį, tačiau dar sėdėdama mokyklos suole ji kelis kartus pasididino krūtinę, pradėjo naudoti botoksą, o prieš metus spėjo nutraukti pirmąją santuoką. Šiandien mergina atrodo it dirbtinė lėlė, deja, ne pati kokybiškiausia...
Kritinis santuokos taškas - kada jis ištinka?  (2)
2014 m. liepos 7 d. 00:10
Atšalimo periodai tiek pat būdingi kiekvienai santuokai kaip ir medaus mėnuo. Jiems praėjus vėl įsitikinama šeimos tvirtumu. Tačiau, deja, ne visada. Ne kiekviena santuoka įveikia susvetimėjimo, pykčių ir vienatvės dviese "mirties kilpą".