skyrybos

Savaitgalio renginių gidas
2014 m. spalio 31 d. 14:32
Mes pasirūpinome, kad jaunoms, linksmybių bei veiklos ištroškusioms sieloms, netektų sukti galvos, ką nuveikus ne tik savaitgalį, bet ir visą ateinančią savaitę! Pasaulinio garso žvaigždžių koncertai, šiurpūs ir pašėlę Helovino vakarėliai, humoro vakarai, šiuolaikiniai spektakliai ir įdomios bei nestandartinės diskusijos – visas pramogų kompleksas, kuris neleis sėdėti namuose, taigi, pasiruoškite pramogoms!
Kaip kalbėti su vaiku apie mirtį, ar vestis į kapus ir laidotuves  (1)
2014 m. spalio 31 d. 08:47
Straipsnyje pasakojama, kaip vaikystėje išgyvenama netektis, kokie gedėjimo etapai patiriami. Pateikiami patarimai, kaip tėvai ir pedagogai gali padėti su netektimi susidūrusiam bei gedinčiam vaikui: kaip pranešti apie artimo žmogaus mirtį, kaip elgtis per laidojimo apeigas ir gedėjimo laikotarpiu. Aptariami pavojaus ženklai, liudijantys, kad vaikui gedėjimo periodu būtina profesionali specialisto pagalba.
V. Putino Rusija. Neįtikėtinos R. Kadyrovo sėkmės istorija  (161)
2014 m. spalio 29 d. 05:30
Daugiau nei dešimtmetį už savo nepriklausomybę kovojusi ir karuose skendusi Čečėnija šiandien gyvena visiškai kitą gyvenimą. Kartu su Kadyrovų klano atėjimu į valdžią, respublika tapo Vladimiro Putino režimo atrama . Kaip tai pavyko? Ir ar tikrai nepriklausomybės idėja tapo užmiršta?
Buvusiai N. Numavičiaus žmonai – tik blogos žinios  (117)
2014 m. spalio 28 d. 17:21
Milijonieriaus, prekybos centrus „ Maxima “ valdančio verslininko Nerijaus Numavičiaus buvusi sutuoktinė Lina Numavičienė sulaukė nemalonių žinių.
Studentė: važinėjančio viešuoju transportu man nereikia  (692)
2014 m. spalio 27 d. 13:46
„Nenoriu studento, važinėjančio su viešuoju transportu“, – nebijo pripažinti DELFI skaitytoja, pati kol kas dar kasdien laukianti autobuso ir vietoj pelningų pareigų turinti studentės statusą. Mergina sako – reikia siekti daugiau ir netinginiauti, o jei to negali, antrąją pusę rinktis nešokant sau aukščiau bambos.
Ar tikrai tėtis vaikui toks pat svarbus, kaip mama?
2014 m. spalio 27 d. 00:05
Tėčiai vaikams labai svarbūs. Tą žinome visi. Bet ar tokie svarbūs, kad be jų neįmanoma apsieiti? O gal net svarbesni už mamas? Ar taip gali apskritai būti? Visa tai norėjo išsiaiškinti mokslininkas Ronaldas Rohneris, kuris dar 1975 metais pradėjo domėtis šia tema ir priėjo prie stulbinamų išvadų.
Ar tuoktis apsimoka?  (207)
2014 m. spalio 26 d. 09:23
Juokais netekėjusios merginos yra traukiamos per dantį „žiūrėk, senmerge liksi“, kitos sveikinamos priėmusios kvietimą tuoktis, o finansų ir teisės specialistai tvirtina: niekas prieš tuokdamasis apie skyrybas negalvoja. O gal vertėtų pagalvoti, ką reiškia santuoka ne tik emociniu, bet ir finansiniu, teisiniu, sociologiniu aspektu?
Reikalavimas mylimajam: globok ne tik mane  (66)
2014 m. spalio 25 d. 08:24
Tikrai nepapasakosiu tragiškos istorijos apie tai, kaip buvau kankinama pamotės. Tik noriu išsakyti savo nuomonę man pačiai aktualia tema. Kaip pati sprendžiau vaiko ir partnerio dilemą.
Psichologų patarimai tiems, kurie nori išsaugoti šeimą  (7)
2014 m. spalio 24 d. 00:00
Skyrybų šiais laikais tiek daug yra todėl, kad žmonės aptingo ir pamiršo, kad šeima yra darbas.
Amerikos lietuvio patirtis: kaip sunkumai gyvenime gali atverti naujas galimybes  (16)
2014 m. spalio 23 d. 15:04
Lietuvių šeimoje JAV gimęs Marius Jakulis Jasonas per gyvenimą patyrė daug. Sėkminga karjera, prabangūs automobiliai, spalvingas gyvenimas Niujorke, tačiau vienu geriausiu savo gyvenimo įvykiu teisininkas galėtų pavadinti skyrybas su žmona, kurios jo likimą pakreipė visiškai nauju keliu.
Atvirai! Kai mūsų namuose apsigyveno patėvis...  (1)
2014 m. spalio 21 d. 13:28
Šviesios svajonės, auksinis žiedas, vaikai ir... skyrybos. Pripažinkime – toks scenarijus pasitaiko ne taip jau ir retai. Žinoma, skyrybos tikrai nereiškia gyvenimo pabaigos ir atvirų bei mylinčių žmonių kelyje dažnai pasirodo kitas ar kita – dar svarbesnis ir brangesnis nei buvęs mylimasis. Deja, vaikams tai ne visuomet būna džiugi žinia.
M. Carey skyrybų drama: pora nepasidalina aštuonių šunų globos  (3)
2014 m. spalio 20 d. 08:36
Iš pradžių galėjo pasirodyti, kad Mariah Carey ir Nicko Cannono skyrybos galėtų būti taikios, tačiau dabar jau panašu, kad M. Carey ketina pakovoti.
Vos pagimdžiusi žmona išėjo iš namų ir nori vien alimentų  (396)
2014 m. spalio 19 d. 00:02
Vis daugiau vyrų, kuriems rūpi savi vaikai. Po skyrybų – vis daugiau teigiančių, kad iš jų norima vien alimentų.
A. Vasiljevas pristatys dar nematytas senovines vestuvines sukneles  (2)
2014 m. spalio 19 d. 00:00
Mados istorikas Aleksandras Vasiljevas ir jo įkurtas fondas supažindina ne tik su įvairių epochų drabužių mada , bet ir kviečia į praeitį atsigręžti būsimas nuotakas.
Skyrybų bylas nagrinėjanti teisėja: motina atstūmė savo dukrą  (18)
2014 m. spalio 18 d. 14:00
„Skaudžiausia, kai teismo posėdyje nepilnamečiai vaikai sako norintys gyventi su abiem tėvais ir net neįsivaizduoja gyvenimo su vienu iš jų – teisėjas yra toks pats eilinis žmogus, kuriam nesvetimos emocijos ir, be abejo, jas tramdyti taip pat sunku“, – sako skyrybų bylas nagrinėjanti teisėja.
J. C. Van Damme‘as: jei mirti, tai tik veiksme  (8)
2014 m. spalio 18 d. 10:07
Nors šį šeštadienį kultiniam Holivudo aktoriui Jeanas-Claude'ui Van Damme‘ui sukanka 54-eri, jis demonstruoja puikią fizinę formą vienoje reklamoje po kitos. Vis tik mažai kam žinoma nefasadinė aktoriaus biografijos pusė. Pasiekęs pasaulinę šlovę jis, rodos, galėtų daugiau papasakoti apie savo nesėkmes, ir kaip atsitiesti po likimo smūgių. Stebinantis atkaklumas kalba apie tai, kad aktoriaus asmenybė ne mažiau tvirta nei jo bicepsai.
Psichologė: ginčytis, pasibarti šeimoje yra normalu ir net sveika  (1)
2014 m. spalio 18 d. 00:10
Įsivaizduokite, kad esate miške. Vienui viena (-as). Renkate žemuoges. Staiga smarkiai atvėsta, medžių lapeliai ima šnarėtis garsiau ir garsiau, vėjas sugena juodus debesis... Tolumoje dunda. Ir lyg to būtų maža - žaibas paleidžia elektrinę strėlę beveik jums po kojomis. Nelabai smagu, tiesa? Panašiai jaučiasi vaikai, kai tėtis ir mama susipyksta.
A.Vasiljevas savo kolekcijoje svajoja turėti J.Statkevičiaus suknelę  (8)
2014 m. spalio 16 d. 12:11
Mados istorijas Aleksandras Vasiljevas ir jo įkurtas fondas supažindina ne tik su įvairių epochų drabužių mada, bet ir kviečia į praeitį atsigręžti būsimas nuotakas. Spalio 24-26 dienomis Vilniaus rotušėje vyksiančioje vestuvių parodoje Išteku.lt kolekcionierius pristatytis dar nematytą senovinių vestuvinių suknelių ekspoziciją.
Po atostogų Maljorkoje: linkiu lietuviams elgtis kaip vokiečiams  (57)
2014 m. spalio 14 d. 12:38
Neseniai grįžau iš saulėtosios Maljorkos. Artimieji man užduodavo vieną ir tą patį klausimą – kas paliko didžiausią įspūdį? Neminint nuostabaus grožio salos, viešbučio su gausybe baseinų ir preciziškai sutvarkytos aplinkos, didžiausią įspūdį man paliko atostogavę vokiečiai su savo gausiomis šeimomis.
E. Žiūkaitė: esu nusiteikusi prieš skyrybas, bet jei kito kelio nėra, ateina ramybė  (4)
2014 m. spalio 14 d. 00:00
Kad tapčiau laiminga, turėjau pasiekti dugną, - skausminga išpažintis iš verslininkės lūpų.
Vatikanas: gėjai turi gabumų ir privalumų, kurių gali pasiūlyti bažnyčiai  (34)
2014 m. spalio 13 d. 18:01
Katalikų vyskupai iš viso pasaulio demonstruoja nepaprastą atvirumą pripažindami daugelio šiandienos katalikų tikrovę ir sako, kad yra „pozityvių“ aspektų dėl drauge gyvenančių nesusituokusių porų, kad išsiskyrusius žmones ir gėjus reikia priimti ir kad porų sprendimai dėl gimimų kontrolės turėtų būti gerbiami.
P. Patton padavė prašymą oficialioms skyryboms su R. Thicke`u ir įvardijo jų priežastis
2014 m. spalio 9 d. 07:54
Paula Patton padavė dokumentus oficialioms skyryboms su savo vyru Robinu Thicke`u, leidiniui „Us Weekly“ patvirtino Los Andželo aukštasis teismas.
10 ženklų, kad tai - santykių pabaiga  (1)
2014 m. spalio 9 d. 00:00
Dažnai sakoma, kad skyrybos – lengviausia išeitis. Iš dalies tai tiesa, bet tik ne tuo atveju, jei santykiai iš esmės jau žlugę, o tu vis dar tvirtai laikaisi įsikibusi ir tikiesi atgaivinti tai, ko jau seniai nebėra. Vienoje Indijos patarlėje sakoma: „Jei žirgas mirė – lipk nuo jo“. Mirusio neatgaivinsi, o stovėti vietoje ir tikėtis stebuklo nėra jokios prasmės. Galbūt ir tavo santykiuose jau metas „nulipti nuo žirgo“, tai yra padėti riebų tašką ir gyventi toliau?
Aklas tikėjimas: kodėl kai kurios moterys linkusios nematyti vyro neištikimybės  (7)
2014 m. spalio 7 d. 00:00
Labai dažnai, susidūrę su išdavyste , nenustojame stebėtis – kaip gi taip, juk nebuvo jokių požymių? Bet ar taip yra iš tikrųjų? Galbūt mes ilgą laiką paprasčiausiai gyvenome užmerktomis akimis..?
Aiškėja Ugniaus ir Jurgitos Kiguolių santuokos griūties detalės  (20)
2014 m. spalio 6 d. 16:00
Ugnius ir Jurgita Kiguoliai pramogų pasaulyje daugybę metų laikyti pavyzdine pora. Kauno milijonierius ir šalia jo prigludusi daili, lyg iš pieno plaukusi manekenė daug kam sukeldavo pavydą. Atrodo, jiems iš tiesų sekėsi – verslai klestėjo, o santykiai buvo rožėmis kloti – viskas, ką apie juos galėjai išgirsti, tai Ugniaus pagyros, kad jis turi tobulą žmoną, kuri atitinka jo moters idealą, rašoma LNK pranešime žiniasklaidai.
Turtuolis U. Kiguolis atvirai papasakojo apie skyrybų su žmona priežastis  (52)
2014 m. spalio 6 d. 15:21
Ugnius ir Jurgita Kiguoliai pramogų pasaulyje daugybę metų laikyti pavyzdine pora. Kauno milijonierius ir šalia jo prigludusi daili, lyg iš pieno plaukusi manekenė daug kam sukeldavo pavydą. Atrodo, jiems iš tiesų sekėsi – verslai klestėjo, o santykiai buvo rožėmis kloti – viskas, ką apie juos galėjai išgirsti, tai Ugniaus pagyros, kad jis turi tobulą žmoną, kuri atitinka jo moters idealą.
Popiežius Pranciškus: Bažnyčia turi įvertinti, ką daro milijonai tikinčiųjų  (7)
2014 m. spalio 5 d. 20:02
Atidarydamas neeilinę beveik 200 vyskupų iš viso pasaulio ir katalikų pasauliečių Vyskupų sinodo asamblėją, Pranciškus užsiminė, kad Bažnyčia turi spręsti esamą prarają tarp to, ką tokiais klausimais kaip skyrybos ir gyvenimas kartu nesusituokus sako Bažnyčia, ir to, ką iš tikrųjų daro dešimtys milijonų tikinčiųjų.
Popiežius atidarė svarbų sinodą dėl šeimos ir santuokos  (5)
2014 m. spalio 5 d. 15:45
Popiežius Pranciškus sekmadienį atidarė svarbų vyskupų iš viso pasaulio sinodą, kuris turi peržiūrėti Katalikų Bažnyčios mokymą dėl šeimos ir santuokos.
Žavioji Holivudo pora susilaukė pirmojo vaiko
2014 m. spalio 2 d. 00:00
Mila Kunis ir Ashtonas Kutcheris susilaukė vaiko. 30 metų Mila ir 36 metų Ashtonas susilaukė pirmagimės Los Andžele. Pranešama, jog porai gimė dukrytė.