skyrybos

Kaip gimę vaikai pakeičia poros seksualinį gyvenimą interviu su seksologu
2014 m. balandžio 18 d. 07:57
Pradėjus lauktis mažylio, o ypač jam gimus namus užplūsta begalinė laimė ir džiaugsmas. Užtat miegamajame, išspyręs iki tol viešpatavusią aistrą, apsigyvena nuobodulys. Kaip jo atsikratyti? Straipsnio konsultantas - gydytojas psichoterapeutas seksologas Viktoras Šapurovas.
Merginos bėda - susivaldyti negalintis mylimasis  (62)
2014 m. balandžio 16 d. 10:28
Manau, mano patirtis - įdomi bei pamokanti. Gyvenu su vaikinu daugiau nei dešimt metų. Kai susipažinau, žinojau, kad jis yra azartiškas, mėgsta pažaisti žaidimų automatais ar kazino, bet nesureikšminau to.
Vyro meilužę pažino nė neįtardama apie neištikimybę  (237)
2014 m. balandžio 15 d. 16:44
Su Laura susipažinau sporto klube. Jai trijų mėnesių abonementą išpirko draugas, norėdamas apdovanoti dėmesiu ir atsidėkoti už nuostabias meilės akimirkas. Aš nuėjau ten todėl, kad praėjus pusmečiui po gimdymo niekaip negalėjau atsikratyti dešimties džiaugsmo nekeliančių kilogramų ir susigrąžinti savo ankstesnių formų. Taigi, mudvi susitikdavome tris kartus per savaitę.
Malta legalizavo civilines gėjų sąjungas ir įvaikinimą  (34)
2014 m. balandžio 15 d. 10:08
Maltos parlamentas pirmadienį vakare pritarė įstatymui, kuriuo pripažįstamos tos pačios lyties asmenų partnerystės – lygiavertės santuokai ir apimančios leidimą tos pačios lyties asmenų poroms įsivaikinti.
Neturėjau šeimos pavyzdžio: nežinau, kas yra sveikas ryšys tarp vyro ir moters  (22)
2014 m. balandžio 15 d. 08:33
Nesu psichologė, bet žinau, kad tėvų skyrybos vienaip ar kitaip paveikia vaikų gyvenimą. Esu vienturtė dukra, mano tėvai išsiskyrė, kai man buvo 3 metai. Kol buvau vaikas, nesijaučiau išskirtinė, galbūt tik šiek tiek jautresnė, drovesnė nei bendraamžiai.
Kaip mūsų svoris susijęs su jautrumu: koks asmenybės tipas tunka greičiausiai  (32)
2014 m. balandžio 11 d. 20:25
Ženevos universitetinės ligoninės diabetologas prof. Alainas Golay , sudarantis svorio metimo programas, paremtas asmenybės psichologija, įtraukia ir streso valdymą, teigia, kad daugelis dietų yra neveiksmingos todėl, kad tinkamai neįvertiname streso poveikio ūsų organizmui.
D. Bunkus atskleidė, ką reiškia gyventi su N. Bunke: skyrybos man nebuvo skausmingos  (78)
2014 m. balandžio 7 d. 14:02
„ Skyrybos su Natalija man nebuvo skausmingos. Tai buvo protingas ir mums abiems tik į gerą išėjęs sprendimas“, - jau šį pirmadienio vakarą 20.25 val. LNK laidoje „Nuo... Iki...“ teigs 31-erių dainininkės Natalijos Bunkės sutuoktinis 37-erių Danielius . Tai pirmas viešas vyro interviu po skyrybų su garsia dainininke. Iki šiol verslininkas nuo bet kokių komentarų susilaikė ir žiniasklaidos dėmesio vengė.
Danielių Bunkų įsiutino pokštas apie svingerių vakarėlius  (16)
2014 m. balandžio 7 d. 13:56
„Skyrybos su Natalija man nebuvo skausmingos. Tai buvo protingas ir mums abiems tik į gerą išėjęs sprendimas“, - jau šį pirmadienio vakarą 20.25 val. LNK laidoje „Nuo... Iki...“ teigs 31-erių dainininkės Natalijos Bunkės sutuoktinis 37-erių Danielius. Tai pirmas viešas vyro interviu po skyrybų su garsia dainininke. Iki šiol verslininkas nuo bet kokių komentarų susilaikė ir žiniasklaidos dėmesio vengė.
Situacijos, kai verta pateisinti neištikimybę  (21)
2014 m. balandžio 7 d. 13:29
Neištikimybė – vienas didžiausių santykių išbandymų. Tiesa, kai kurie žmonės į ją pro pirštus žiūri ne dėl teisingų priežasčių...
10 santuokinio gyvenimo tabu
2014 m. balandžio 6 d. 00:00
Yra dalykų, kurie griauna vyro ir moters ryšį. Jie paprasti, tačiau stebuklingai užmirštami. Ko nederėtų daryti santuokoje?
L. Andrikienė: laukti, kol totalitarizmo fanai išmirs – ne išeitis  (80)
2014 m. balandžio 4 d. 19:24
Viešojoje erdvėje tebeverda diskusijos, kaip bendrauti su Rusija, kad būtų bent šioks toks teigiamas efektas. Vieniems atrodo, kad diplomatinių ir ekonominių sankcijų nepakanka, kiti tvirtina, kad su rusais reikia išlaikyti draugiškus santykius, kad verslas nenukentėtų, tretieji siūlo palaukti, kol pasikeis šios milžiniškos šalies santvarka ir nesitikėti greitų permainų.
Profesoriaus iš Vokietijos patarimas, kaip išbristi iš skurdo  (125)
2014 m. balandžio 3 d. 19:56
Neturtingi žmonės prasčiau grąžina paskolas ne dėl to, kad jie yra mažiau atsakingi ar valingi, bet dėl to, kad paskolos jiems kainuoja kelis kartus brangiau nei vidutinio ar turtingojo sluoksnio atstovams, mano Hamburgo komercinės teisės profesorius, sociologas ir Europos koalicijos dėl atsakingo skolinimosi pirmininkas Udo Reifneris.
Kaip prestižinės studijos neišgelbėjo nuo Carito valgyklos  (162)
2014 m. balandžio 3 d. 14:14
Puikiais pažymiais baigta prestižinė mokykla, medicinos studijos Vilniaus universitete ir galiausiai – eilė prie valytojos darbo, vaikams iš Betanijos valgyklos nešama labdaros sriuba.
Krymo ir Ukrainos skyrybos - skausmingos  (13)
2014 m. balandžio 3 d. 10:14
Krymo geležinkelių direkcija atšaukė dalį užmiestinių traukinių, jungiančių Krymą su Ukraina .
„Gossip Girl“ žvaigždė Ed Westwick - amžinas svajonių blogiukas(FOTO)  (4)
2014 m. balandžio 2 d. 13:36
„ Gossip Girl “ fanės, vos išgirdusios legendinio herojaus Chucko Bass pavardę suklūsta. 6 metus rodytas serialas pasaulio merginų dėmesį prikaustė ne tik dėl madingiausių apdarų, Niujorko gyvenimo, aukštuomenės vakarėlių, bet ir žaviojo serialo blogiuko, kurį įkūnijo britas aktorius Edas Westwickas .
V. Putino skyrybos įvyko  (36)
2014 m. balandžio 2 d. 11:57
Įvyko Rusijos prezidento Vladimiro Putino ir jo sutuoktinės Liudmilos skyrybos – buvusi jo žmona nebeminima trumpoje biografijų skiltyje „Rusijos prezidentai“ Kremliaus interneto svetainėje.
Kodėl vyras turi vesti moterį?  (195)
2014 m. kovo 28 d. 14:18
Vedų praktikas Vaidas Arvasevičius mano, kad gyvenimas neįsipareigojus po truputį tampa problema. Toks gyvenimo būdas esą parodo, kad vyras yra nepasiruošęs įsipareigoti, prisiimti atsakomybę už moterį.
Požymiai, kad stumiate save į nelaimingus santykius  (7)
2014 m. kovo 27 d. 13:27
Kai kurios mūsų siekia ir kuria vienpusiškus, emocionaliai destruktyvius santykius – tai žemos savigarbos pasekmė.
Nauja mada - vakarėliai skyrybų proga FOTO  (3)
2014 m. kovo 27 d. 11:18
Jeigu kartais manėte, kad bernvakariai ar mergvakariai peržengia švento santuokos sakramento ribas, tuomet jums dar tikriausiai neteko girdėti apie skyrybų vakarėlius.
Pamatyk, kaip atrodys Milos Kunis ir Ashtono Kutcherio vaikas FOTO  (9)
2014 m. kovo 25 d. 14:05
Gandų, kad aktorių pora Mila Kunis (30) ir Ashtonas Kutcheris (36) laukia gandrų, būta jau seniau. Šį kartą, atrodo, jiems yra visai rimto pagrindo.
Santykiai su vyrais: mergina privalo būti gera prekė?  (195)
2014 m. kovo 25 d. 09:08
Populiariuose šiais laikais moterų seminaruose mums diegiama, kad moteriškumas vaidina svarbiausią vaidmenį kuriant sėkmingus santykius. Vardinamos ir savybės, kurios turėtų būti būdingos tikrai moteriai. Tačiau mažai kas kalba apie tam tikrus povandeninius akmenis, skelbia delfi.lv.
Jei suprastume, kad susergame nuo streso, mažiau ieškotume ligų  (26)
2014 m. kovo 25 d. 08:05
Devyni iš dešimties lietuvių patiria stresą. 17 požymių byloja apie per didelį, žmogui nepakeliamą streso lygį, tačiau tų požymių nesuvokiame kaip streso pasireiškimo. Manome, kad sergame, ir skubame pas gydytojus. Medikai tam turi sugalvoję žodį „psichosomatika“, o mes norime tabletės, jos negavę sakome, kad gydytojai nemoka diagnozuoti ligų. O juk visko priežastis – negebėjimas susidoroti su stresu.
Iš Lietuvos nuo bado bėgusi akušerė darbą rado neįgalaus brito namuose  (446)
2014 m. kovo 23 d. 17:41
„Esu žmogaus rankos jo paties namuose. Jis gyvena savo gyvenimą, o man tenka padirbti tai, ko jis pats negali. Tvarkau kambarį, valau dulkes, einu į parduotuvę, ruošiu maistą, palydžiu tą žmogų į ligoninę ar dar kur nors, atsakinėju į skambučius, tariuosi dėl susitikimų. Dirbu kiaurą parą. Miegodama turiu būti pasiruošusi iškviesti gydytoją ar dar kaip nors patarnauti“, – taip apie savo darbą Anglijoje kalbėjo praėjusių metų pabaigoje ten išvykusi 46 metų moteris.
Lietuvoje karjeros siekęs indas: ne visi lietuviai supranta, kaip jiems pasisekė  (259)
2014 m. kovo 21 d. 05:30
„Laba diena!“ – lietuviškai sveikinasi Mohammedas Javedas Rafi iš Indijos .
Kas nutinka, jei tėvai visą dėmesį skiria vaikui, pamiršę save?  (13)
2014 m. kovo 19 d. 14:15
Tikriausiai teko girdėti, kad lėktuve stiuardesė pateikdama saugumo instrukcijas sako: „Jei su jumis skrenda vaikas, deguonies kaukę pirmiausia užsidėkite sau, o po to, uždėkite vaikui...". Norėdami tinkamai rūpintis savo vaiku, turite mokėti pirmiausia pasirūpinti savimi ir savo gerove, kad būtumėte pajėgūs atlaikyti įvairius iššūkius, kuriuos teks patirti auginant vaiką.
Sužinok, ar patiri stresą: kokie požymiai tai nusako?  (7)
2014 m. kovo 18 d. 09:08
Jautiesi įsitempęs? Nieko nenori? Nuolat jauti nuovargį ar skauda galvą? Deja, tave greičiausiai užpuolė stresas . Su stresu padedantys kovoti neurologai pasakoja, kokie požymiai gali nurodyti dažną XXI a. sutrikimą – stresą.
Kodėl V. Putinas kasa duobę Rusijai ir nesąmoningai padeda Ukrainai?  (147)
2014 m. kovo 18 d. 08:35
„Manau, ką padarė ši krizė, tai neįtikėtinai suvienijo euroatlantinę bendriją. Ir tai, kad dabar NATO šalys vieningai kalbėtų, kad teiks paramą Ukrainai, sunku buvo tuo patikėti. Šie procesai yra gana pozityvūs, tad Rusija nelabai daug išlošė“, – mano Gediminas Kirkilas .
Faktai, kurių nežinojote apie L. Headey: istorinių filmų karalienė - iš Bermudų kilusi tatuiruota gražuolė  (14)
2014 m. kovo 15 d. 14:26
Gerbėjams aktorė Lena Headey geriausiai pažįstama kaip auksaplaukė karalienė Sersėja Lanister iš populiaraus televizijos serialo „Sostų karai“ (angl. „Game of Thrones“ ). Tačiau naujajame istoriniame epe „300: imperijos gimimas“ (angl. „300: Rise of an Empire“) jai teko kitos valdovės vaidmuo. Čia stipraus charakterio moteris įkūnijo Spartos karaliaus Leonido našlę, karalienę Gorgo.
Gluminantys mokinių skundai: pervargę nuo mokslo ar paprasčiausi tinginiai?  (423)
2014 m. kovo 13 d. 19:14
Kai Seime surengtoje diskusijoje prabilo mokiniai, ausys linko ne vienam renginio klausytojui. Mat jei tikėsime mokinių skundais, jiems ir knygų perskaityti liepiama per daug, ir klaidų egzamine leidžiama padaryti per mažai.