Šarūnas Vaitkus

Palanga pabėgėlių nepriims – kurorte būstas per brangus  (87)
2015 m. rugsėjo 23 d. 16:23
Palangos politikai nemato galimybių apgyvendinti atvykėlius iš Sirijos, nes butų trūksta saviems.
Po susitikimo su gandru A. Bilotaitė šmaikščiai pajuokavo  (5)
2015 m. rugpjūčio 25 d. 10:56
Seimo narė Agnė Bilotaitė vykdama iš Klaipėdos į Vilnių Kryžkalnyje sutiko netikėtą svečią – gandrą, tupintį ant automobilio bagažinės. Jo nuotraukas politikė patalpino savo „Facebook" paskyroje.
Linksmybės pajūryje gali baigtis viešu pažeminimu  (132)
2015 m. rugpjūčio 20 d. 13:38
Kurortas su esamomis pajėgomis negali sutramdyti lėbautojų, kitąmet bus kviečiama darbuotis daugiau pareigūnų.
Nauja kurortavimo mada: šitie – patys pavojingiausi  (188)
2015 m. rugpjūčio 14 d. 16:11
Autobusų parkai organizuoja specialius reisus: į kurortą atgabena rytais, vakare vyksta namo.
Kodėl reikia džiaugtis, kad A. Užkalnis parašė apie Palangą?  (89)
2015 m. rugpjūčio 13 d. 15:43
Visuomenėje vykstantys įvykiai ir sveiku protu nesuvokiami sprendimai ne vienąsyk vertė susimąstyti: kodėl? Kam? Kaip tai gali išvis būti? Čia kalbu apie Vaidoto Grincevičiaus-Whydoto ir teisėsaugos santykius. Tiksliau, teisėsaugos norą turėti santykius su Vaidotu.
Palangoje - nauja mada  (157)
2015 m. rugpjūčio 12 d. 18:16
Vasarą į Palangą kursuoja vienos dienos maršrutai: pramogautojai atvežami ir išvežami tuo pačiu autobusu. Kurorto verslininkai sako, jog jiems tai – nuostolinga. Komunalininkai pripažįsta: kai kurie tokie svečiai neretai tampa pavojingi aplinkai, bet verslui – taip pat naudingi ir kurorte laukiami.
A. Užkalnis. Nustosiu rašyti apie Palangą  (1269)
2015 m. liepos 31 d. 11:00
Laba diena, pone Šarūnai Vaitkau, mano vardas yra Andrius Užkalnis . Aš esu portalo DELFI apžvalgininkas, maisto kritikas, penkių knygų autorius ir laidų vedėjas. Jūs esate Palangos meras ir, jei teisingai suprantu, svarstote, ar nereikėtų manęs ir portalo patraukti į teismą už štai šį mano straipsnį , kuriame parašiau apie Palangą tai, ką galvoju, ką sapnuoju ir kaip įsivaizduoju.
Piktžaizdė, žudanti didžiausią Lietuvos kurortą  (453)
2015 m. liepos 30 d. 12:05
Latvijos pajūryje atostogavęs Vismantas Žuklevičius siūlo Palangos valdžiai mokytis iš Liepojos: čia nemokami tualetai įrengti pačiame paplūdimyje. Palanga atkerta, kad tualetų pakanka, o nueiti keliasdešimt metrų per kopas iki išvietės nėra neįveikiamas atstumas.
Palanga town to scale down memorial for WWII Soviet soldiers  (1)
2015 m. liepos 23 d. 14:05
The authorities of Lithuania's coastal resort town Palanga plan to tone down the monument for killed Soviet soldiers in the town centre, the Lietuvos Rytas daily reports.
Palangiškiams įgriso rusiška muzika – nori, kad vasarą kurorte jos visai neliktų  (310)
2015 m. liepos 17 d. 11:49
Vasaros pramogų sostine vadinamos Palangos veidas pamažu keičiasi. Keičiasi ir muzikinis poilsiautojų skonis. Lietuvos kurortą pamėgusių poilsiautojų iš kaimyninės Rusijos dėl politinių priežasčių šiais metais ženkliai sumažėjo. Sutapimas ar ne, bet pastaruoju metu iš Palangos kavinių vis rečiau pasigirsta rusiškos dainos.
Paskelbtas turtingiausių 250 Lietuvos žmonių sąrašas  (710)
2015 m. liepos 10 d. 08:34
„VP grupės“ valdybos pirmininkas ir didžiausias akcininkas Nerijus Numavičius lieka turtingiausiu žmogumi ir vieninteliu milijardieriumi Lietuvoje – jo turtą žurnalas „ IQ Top“ įvertino 1,3 mlrd. eurų. „IQ Tope“ antruoju įrašytame tos pačios grupės akcininko Žilvino Marcinkevičiaus turtas siekia 350 mln. eurų, o trečioje vietoje esančio „ MG Baltic “ savininko Dariaus Mockaus – 245 mln. eurų.
Priimtas sprendimas, sutaupysiantis Palangos poilsiautojų pinigų (apklausa)  (42)
2015 m. liepos 3 d. 12:13
Palangos miesto taryba nusprendė, kad nuo kitos vasaros kurorto svečiams, apsistojusiems Palangos apgyvendinimo įstaigose, nebereikės mokėti vadinamojo pagalvės mokesčio.
Iš Palangos – geros naujienos poilsiautojams  (111)
2015 m. liepos 2 d. 16:01
Palangos miesto taryba apsisprendė – nuo kitos vasaros kurorto svečiams, apsistojusiems Palangos apgyvendinimo įstaigose, nebereikės mokėti vadinamojo pagalvės mokesčio. Kaip aiškina vietos savivaldybė, taip siekiama į kurortą privilioti daugiau svečių bei parodyti, kad Palanga turi ką jiems pasiūlyti ne tik vasarą, bet ir apskritus metus.
Palangos meras su žmona sūpuoja trečią atžalą: esu laimingiausias tėtis pasaulyje  (13)
2015 m. birželio 27 d. 11:59
Palangos mero Šarūno Vaitkaus šeimoje – džiugios nuotaikos. Jis su žmona Vilma sulaukė trečiosios atžalos.
Palanga džiūgauja: kuriamas sanatorijų kompleksas už 50 mln. eurų  (121)
2015 m. birželio 2 d. 13:51
Palanga sulaukė per pastaruosius du dešimtmečius didžiausių investicijų į gydomąją infrastruktūrą. Investuotojai pasiryžo atgaivinti buvusias purvo gydyklas – 7 hektarų plote bus įkurtas sanatorijų kompleksas.
Situacija dėl Palangos tualetų jau aiški: besideginantys pliaže tokios privilegijos neturės  (105)
2015 m. gegužės 29 d. 11:19
Artėjant vasaros sezonui GRYNAS.lt domisi, kokia yra Lietuvos pajūrio paplūdimių būklė ir kaip kurortiniai miestai ruošiasi sezonui, kur bus galima rasti tualetų. O tuo pačiu aiškinamės, kokių aplinkosauginių reikalavimų turės laikytis poilsiautojai.
A. Kubiliui partijoje patikėtas naujas postas  (114)
2015 m. gegužės 9 d. 21:57
Konservatorių partijos suvažiavime šeštadienį Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų ( TS-LKD ) vairą naujam lyderiui Gabrieliui Landsbergiui užleidęs ilgametis partijos vadovas Andrius Kubilius tapo šios partijos Politikos komiteto pirmininku.
A. Butkevičiaus pažadas: į Palangą ir iš jos – be spūsčių  (103)
2015 m. gegužės 4 d. 16:02
„Ši vasara Palangoje jau bus kitokia. Poilsiautojai ramiai galės ilsėtis, o ne sukti galvą, kaip kuo anksčiau ryte išvažiuoti, kad išvengtų spūsčių“, – patikino premjeras Algirdas Butkevičius , pirmadienį atvykęs į oficialią Palangos aplinkkelio atidarymo ceremoniją.
Merų kėdes išsidalijo turtuoliai  (171)
2015 m. kovo 17 d. 07:20
Didžiuosius Lietuvos miestus ir rajonus valdys pasiturintys politikai. Kai kurių turtai matuojami šešiaženklėmis sumomis, o sumokėti mokesčiai - menki.
Rinkėjų nuotaikų lūžis: ką laimėjo liberalai ir visiems laikams prarado TS-LKD  (137)
2015 m. kovo 16 d. 20:05
Savivaldos rinkimai krestelėjo politinę sistemą. Darbo partija bei „Tvarka ir teisingumas“ nučiuožė žemyn, „darbiečiai“ prarado savo pozicijas net tokiose tėvonijose kaip Kėdainiai ar Švenčionys. Socialdemokratai stengiasi išlaikyti orumą ir mosteli į rezultatus – jie iškovojo daugiausia mandatų visoje Lietuvoje, bet pergalę temdo prasta situacija miestuose.
Pasižiūrėjo į latvius ir nusprendė, ko trūksta Palangoje  (79)
2015 m. kovo 16 d. 17:56
Palanga kitąmet planuoja atidaryti didžiulį baseinų kompleksą. Tokiu būdu tikimasi pritraukti turistų ir ne sezono metu.
R. Juknevičienė: konservatoriai Kaune pasirodė geriausiai per dešimtmetį  (355)
2015 m. kovo 16 d. 00:37
Opozicinės Tėvynės sąjungos- Lietuvos krikščionių demokratų ( TS-LKD ) centrinio rinkimų štabo vadovė Rasa Juknevičienė tikino, kad partija neišgyvena dėl jos kandidato į merus Andriaus Kupčinsko pralaimėjimo Kaune Visvaldui Matjošaičiui, nes partija, gavusi miesto taryboje 13 mandatų, jos žodžiais, pasirodė geriausiai per dešimtmetį.
Palangos rinkimai: to dar niekad nėra buvę  (66)
2015 m. kovo 8 d. 16:02
Praėjusį savaitgalį įvykę rinkimai Palangai tapo istoriniai – ji išgarsėjo ne tik šalyje patekusi tarp tų savivaldybių, kur nebus antrojo mero rinkimų turo, bet ir iš tikrųjų kiek šokiruojančiu faktu – iš 21 mandato didžiausio šalies kurorto taryboje Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai pasiėmė net 13, kitoms partijoms paliekant menkus realios valdžios trupinius.
15 metų Druskininkams vadovaujantis R. Malinauskas: keista girdėti apie vietos karaliukus  (109)
2015 m. kovo 5 d. 08:53
Beveik visuose Lietuvos kurortuose žmonės merus išrinko jau pirmame rinkimų ture. Rinkimus didžiule persvara laimėjo buvę miestų vadovai. Kas nulėmė fenomenalią kurortų merų sėkmę?
Rinkimų rezultatai: liberalų triumfas, mažas A. Zuoko stebuklas ir „darbiečių“ fiasko Vilniuje  (1292)
2015 m. kovo 1 d. 20:01
Lietuvoje sekmadienį vyko savivaldybių tarybų ir tiesioginiai merų rinkimai .
Palangos stintų šventė įgauna tarptautinį atspalvį – agurkais kvepiančią žuvį keps ir latviai  (5)
2015 m. vasario 4 d. 10:12
Palangą jau daugiau nei dešimtmetį garsinanti Stintų šventė įgauna tarptautinį atspalvį – antradienį Liepojoje ( Latvija ) pasirašytas bendradarbiavimo susitarimas, kuriuo užtikrinamas Palangos ir Liepojos bendradarbiavimas turizmo srityje. Tarp dokumente numatomų bendrų abiejų miestų renginių – kiekvieną vasarį Palangoje ir Liepojoje vykstanti Stintų šventė.
Apžvelgė audros padarinius: Palangai prognozuoja Venecijos likimą  (57)
2015 m. sausio 12 d. 13:26
Savaitgalį praūžęs uraganas Palangos paplūdimyje pridarė daug žalos: buvo išvartyti medžiai, reklaminiai stendai, apgadintos tilto konstrukcijos, patvino Rąžės upė, vanduo apsėmė kai kuriuos dviračių takus, gatves. Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus sako dar negalintis įvardyti tikslios nuostolių sumos, tačiau neatmeta tikimybės, kad pagalbos gali reikėti prašyti iš Aplinkos ministerijos ar net Vyriausybės. Savo ruožtu Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos hidrologas Aleksandras Kajutis net neabejoja, kad ateityje ir toliau nesiliaujant audroms Palanga gali gerokai pakeisti savo veidą ir netgi virsti Venecija. Tokia ateitis jai gresia maždaug iki šimtmečio pabaigos.
Palangoje atidaryta nauja autobusų stotis  (35)
2014 m. gruodžio 5 d. 17:29
Penktadienį Palangoje oficialiai atidaryta nauja autobusų stotis.
Lietuvos pajūryje vienas po kito iškils du baseinai  (50)
2014 m. lapkričio 14 d. 19:06
Nuo Klaipėdos, ketinančios 2016 metais pastatyti 50 metrų ilgio baseiną, neketina atsilikti ir Palanga. Kurorto valdžia užsimojo 2016 metais taip pat atidaryti naują baseiną, tačiau jis būtų mažesnis – 25 metrų ilgio, bet su pirtimis ir sūkurinėmis voniomis.