Šarūnas Vaitkus

Lietuvos rinktinės pasiruošimui – vėl geriausios sąlygos Palangoje
2016 m. sausio 29 d. 15:08
Palanga aktyviai plečia partnerystę su šalies didžiuoju sportu – penktadienį Palangos meras Šarūnas Vaitkus ir Lietuvos krepšinio federacijos ( LKF ) prezidentas Arvydas Sabonis savo parašais patvirtino bendradarbiavimo plėtrą. Sutartis numato, jog didžiausias šalies kurortas prisidės prie LKF vaikų, jaunimo ir šalies nacionalinės krepšinio rinktinės renginių šiame mieste, rems kitus LKF projektus, bendradarbiaus pajūryje organizuojant sportinio parengimo stovyklas.
Būtingės evangelikų liuteronų bažnyčia sulaukė dėmesio  (13)
2016 m. sausio 27 d. 19:10
Kultūros paveldo departamento ( KPD ) siūlymu Palangos savivaldybės teritorijoje esanti Būtingės evangelikų liuteronų bažnyčia įtraukta į valstybės saugomų kultūros paveldo objektų sąrašą, ji bus restauruojama.
A. Skardžius. Kodėl konservatoriai akli nepotizmui savo gretose?  (124)
2016 m. sausio 25 d. 05:30
Reikėtų padėkoti Seimo Antikorupcijos komisijos nariams - konservatoriams Agnei Bilotaitei ir Arvydui Anušauskui, bandantiems kelti partiečių įdarbinimo savivaldybėse atvejus ir aiškintis, ar jie teisėti.
Naujoji Palangos koncertų salė: garsas kaip bažnyčioje  (102)
2015 m. gruodžio 12 d. 20:53
Palanga šeštadienį žengė dar vieną žingsnį, kad gyva būtų ne tik vasarą, bet ir šaltuoju sezonu. Dviem tamtamo dūžiais, kuriuos trinktelėjo premjeras Algirdas Butkevičius ir Palangos meras Šarūnas Vaitkus , šeštadienio vakarą iškilmingai atsidaryta naujoji Palangos koncertų salė , kurioje renginiai galės vykti visus metus.
Planai įvesti įvažiavimo mokestį – atidėti, „pagalvės“ mokestis augs triskart  (15)
2015 m. lapkričio 29 d. 23:00
Regis, Palanga nesiliauja žongliruoti mokesčiais – dviem metams, iki 2017-ųjų birželio, atidėjus 5 eurų įvažiavimo į Palangą mokestį , triskart bus didinamas vadinamasis „pagalvės“ mokestis.
Palangos koncertų salė jau pasirengusi priimti svečius  (11)
2015 m. lapkričio 23 d. 08:00
Saulėtą lapkričio 21-osios popietę naujojoje Palangos koncertų salėje įvyko pirmoji generalinė repeticija. Atgijusi gyvais smuiko, violončelės, fortepijono, fleitos, gitaros, chorų ir tarptautinio žalvarinių pučiamųjų instrumentų (angl. brassband) ansamblio garsais salė pilnai pasirengusi jau nuo gruodžio pradžios priimti išskirtinės ir kokybiškos muzikos, baleto ir teatro mylėtojus.
„Scanoramoje“ premjerą apie J. Vaitkų pristatysiantis J. V. Tūras : svarbiausia ne kamera, o ką filmuoji
2015 m. lapkričio 10 d. 10:44
Lapkričio 12 d. Europos šalių kino forume „Scanorama“ – intriguojanti premjera – Jokūbo Viliaus Tūro filmas „Apie Joną“, pasakojantis Lietuvos teatro legendos – režisieriaus Jono Vaitkaus istoriją jo paties lūpomis. Apie nepaprastą jo asmenybę ir tai įamžinusi filmą – pokalbyje su režisieriumi J. V. Tūru.
Planuojamas naujas Palangos mokestis supjudė kaimynus  (113)
2015 m. spalio 23 d. 17:05
Gretimoms savivaldybėms vadovaujantys bendrapartiečiai derasi per atstumą.
Palanga ketina statyti paminklą didžiojo kunigaikščio Vytauto tėvams  (28)
2015 m. spalio 21 d. 10:40
Palangoje ketinama statyti paminklą Lietuvos didžiojo kunigaikščio Vytauto tėvams - kuršei Birutei ir jos vyrui Kęstučiui.
Palanga pabėgėlių nepriims – kurorte būstas per brangus  (87)
2015 m. rugsėjo 23 d. 16:23
Palangos politikai nemato galimybių apgyvendinti atvykėlius iš Sirijos, nes butų trūksta saviems.
Po susitikimo su gandru A. Bilotaitė šmaikščiai pajuokavo  (5)
2015 m. rugpjūčio 25 d. 10:56
Seimo narė Agnė Bilotaitė vykdama iš Klaipėdos į Vilnių Kryžkalnyje sutiko netikėtą svečią – gandrą, tupintį ant automobilio bagažinės. Jo nuotraukas politikė patalpino savo „Facebook" paskyroje.
Linksmybės pajūryje gali baigtis viešu pažeminimu  (132)
2015 m. rugpjūčio 20 d. 13:38
Kurortas su esamomis pajėgomis negali sutramdyti lėbautojų, kitąmet bus kviečiama darbuotis daugiau pareigūnų.
Nauja kurortavimo mada: šitie – patys pavojingiausi  (188)
2015 m. rugpjūčio 14 d. 16:11
Autobusų parkai organizuoja specialius reisus: į kurortą atgabena rytais, vakare vyksta namo.
Kodėl reikia džiaugtis, kad A. Užkalnis parašė apie Palangą?  (89)
2015 m. rugpjūčio 13 d. 15:43
Visuomenėje vykstantys įvykiai ir sveiku protu nesuvokiami sprendimai ne vienąsyk vertė susimąstyti: kodėl? Kam? Kaip tai gali išvis būti? Čia kalbu apie Vaidoto Grincevičiaus-Whydoto ir teisėsaugos santykius. Tiksliau, teisėsaugos norą turėti santykius su Vaidotu.
Palangoje - nauja mada  (157)
2015 m. rugpjūčio 12 d. 18:16
Vasarą į Palangą kursuoja vienos dienos maršrutai: pramogautojai atvežami ir išvežami tuo pačiu autobusu. Kurorto verslininkai sako, jog jiems tai – nuostolinga. Komunalininkai pripažįsta: kai kurie tokie svečiai neretai tampa pavojingi aplinkai, bet verslui – taip pat naudingi ir kurorte laukiami.
A. Užkalnis. Nustosiu rašyti apie Palangą  (1269)
2015 m. liepos 31 d. 11:00
Laba diena, pone Šarūnai Vaitkau, mano vardas yra Andrius Užkalnis . Aš esu portalo DELFI apžvalgininkas, maisto kritikas, penkių knygų autorius ir laidų vedėjas. Jūs esate Palangos meras ir, jei teisingai suprantu, svarstote, ar nereikėtų manęs ir portalo patraukti į teismą už štai šį mano straipsnį , kuriame parašiau apie Palangą tai, ką galvoju, ką sapnuoju ir kaip įsivaizduoju.
Piktžaizdė, žudanti didžiausią Lietuvos kurortą  (453)
2015 m. liepos 30 d. 12:05
Latvijos pajūryje atostogavęs Vismantas Žuklevičius siūlo Palangos valdžiai mokytis iš Liepojos: čia nemokami tualetai įrengti pačiame paplūdimyje. Palanga atkerta, kad tualetų pakanka, o nueiti keliasdešimt metrų per kopas iki išvietės nėra neįveikiamas atstumas.
Palanga town to scale down memorial for WWII Soviet soldiers  (1)
2015 m. liepos 23 d. 14:05
The authorities of Lithuania's coastal resort town Palanga plan to tone down the monument for killed Soviet soldiers in the town centre, the Lietuvos Rytas daily reports.
Palangiškiams įgriso rusiška muzika – nori, kad vasarą kurorte jos visai neliktų  (310)
2015 m. liepos 17 d. 11:49
Vasaros pramogų sostine vadinamos Palangos veidas pamažu keičiasi. Keičiasi ir muzikinis poilsiautojų skonis. Lietuvos kurortą pamėgusių poilsiautojų iš kaimyninės Rusijos dėl politinių priežasčių šiais metais ženkliai sumažėjo. Sutapimas ar ne, bet pastaruoju metu iš Palangos kavinių vis rečiau pasigirsta rusiškos dainos.
Paskelbtas turtingiausių 250 Lietuvos žmonių sąrašas  (712)
2015 m. liepos 10 d. 08:34
„VP grupės“ valdybos pirmininkas ir didžiausias akcininkas Nerijus Numavičius lieka turtingiausiu žmogumi ir vieninteliu milijardieriumi Lietuvoje – jo turtą žurnalas „ IQ Top“ įvertino 1,3 mlrd. eurų. „IQ Tope“ antruoju įrašytame tos pačios grupės akcininko Žilvino Marcinkevičiaus turtas siekia 350 mln. eurų, o trečioje vietoje esančio „ MG Baltic “ savininko Dariaus Mockaus – 245 mln. eurų.
Priimtas sprendimas, sutaupysiantis Palangos poilsiautojų pinigų (apklausa)  (42)
2015 m. liepos 3 d. 12:13
Palangos miesto taryba nusprendė, kad nuo kitos vasaros kurorto svečiams, apsistojusiems Palangos apgyvendinimo įstaigose, nebereikės mokėti vadinamojo pagalvės mokesčio.
Iš Palangos – geros naujienos poilsiautojams  (111)
2015 m. liepos 2 d. 16:01
Palangos miesto taryba apsisprendė – nuo kitos vasaros kurorto svečiams, apsistojusiems Palangos apgyvendinimo įstaigose, nebereikės mokėti vadinamojo pagalvės mokesčio. Kaip aiškina vietos savivaldybė, taip siekiama į kurortą privilioti daugiau svečių bei parodyti, kad Palanga turi ką jiems pasiūlyti ne tik vasarą, bet ir apskritus metus.
Palangos meras su žmona sūpuoja trečią atžalą: esu laimingiausias tėtis pasaulyje  (13)
2015 m. birželio 27 d. 11:59
Palangos mero Šarūno Vaitkaus šeimoje – džiugios nuotaikos. Jis su žmona Vilma sulaukė trečiosios atžalos.
Palanga džiūgauja: kuriamas sanatorijų kompleksas už 50 mln. eurų  (121)
2015 m. birželio 2 d. 13:51
Palanga sulaukė per pastaruosius du dešimtmečius didžiausių investicijų į gydomąją infrastruktūrą. Investuotojai pasiryžo atgaivinti buvusias purvo gydyklas – 7 hektarų plote bus įkurtas sanatorijų kompleksas.
Situacija dėl Palangos tualetų jau aiški: besideginantys pliaže tokios privilegijos neturės  (105)
2015 m. gegužės 29 d. 11:19
Artėjant vasaros sezonui GRYNAS.lt domisi, kokia yra Lietuvos pajūrio paplūdimių būklė ir kaip kurortiniai miestai ruošiasi sezonui, kur bus galima rasti tualetų. O tuo pačiu aiškinamės, kokių aplinkosauginių reikalavimų turės laikytis poilsiautojai.
A. Kubiliui partijoje patikėtas naujas postas  (114)
2015 m. gegužės 9 d. 21:57
Konservatorių partijos suvažiavime šeštadienį Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų ( TS-LKD ) vairą naujam lyderiui Gabrieliui Landsbergiui užleidęs ilgametis partijos vadovas Andrius Kubilius tapo šios partijos Politikos komiteto pirmininku.
A. Butkevičiaus pažadas: į Palangą ir iš jos – be spūsčių  (103)
2015 m. gegužės 4 d. 16:02
„Ši vasara Palangoje jau bus kitokia. Poilsiautojai ramiai galės ilsėtis, o ne sukti galvą, kaip kuo anksčiau ryte išvažiuoti, kad išvengtų spūsčių“, – patikino premjeras Algirdas Butkevičius , pirmadienį atvykęs į oficialią Palangos aplinkkelio atidarymo ceremoniją.
Merų kėdes išsidalijo turtuoliai  (171)
2015 m. kovo 17 d. 07:20
Didžiuosius Lietuvos miestus ir rajonus valdys pasiturintys politikai. Kai kurių turtai matuojami šešiaženklėmis sumomis, o sumokėti mokesčiai - menki.
Rinkėjų nuotaikų lūžis: ką laimėjo liberalai ir visiems laikams prarado TS-LKD  (137)
2015 m. kovo 16 d. 20:05
Savivaldos rinkimai krestelėjo politinę sistemą. Darbo partija bei „Tvarka ir teisingumas“ nučiuožė žemyn, „darbiečiai“ prarado savo pozicijas net tokiose tėvonijose kaip Kėdainiai ar Švenčionys. Socialdemokratai stengiasi išlaikyti orumą ir mosteli į rezultatus – jie iškovojo daugiausia mandatų visoje Lietuvoje, bet pergalę temdo prasta situacija miestuose.