Šarūnas Vaitkus

A. Kubiliui partijoje patikėtas naujas postas  (114)
2015 m. gegužės 9 d. 21:57
Konservatorių partijos suvažiavime šeštadienį Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų ( TS-LKD ) vairą naujam lyderiui Gabrieliui Landsbergiui užleidęs ilgametis partijos vadovas Andrius Kubilius tapo šios partijos Politikos komiteto pirmininku.
A. Butkevičiaus pažadas: į Palangą ir iš jos – be spūsčių  (103)
2015 m. gegužės 4 d. 16:02
„Ši vasara Palangoje jau bus kitokia. Poilsiautojai ramiai galės ilsėtis, o ne sukti galvą, kaip kuo anksčiau ryte išvažiuoti, kad išvengtų spūsčių“, – patikino premjeras Algirdas Butkevičius , pirmadienį atvykęs į oficialią Palangos aplinkkelio atidarymo ceremoniją.
Merų kėdes išsidalijo turtuoliai  (171)
2015 m. kovo 17 d. 07:20
Didžiuosius Lietuvos miestus ir rajonus valdys pasiturintys politikai. Kai kurių turtai matuojami šešiaženklėmis sumomis, o sumokėti mokesčiai - menki.
Rinkėjų nuotaikų lūžis: ką laimėjo liberalai ir visiems laikams prarado TS-LKD  (136)
2015 m. kovo 16 d. 20:05
Savivaldos rinkimai krestelėjo politinę sistemą. Darbo partija bei „Tvarka ir teisingumas“ nučiuožė žemyn, „darbiečiai“ prarado savo pozicijas net tokiose tėvonijose kaip Kėdainiai ar Švenčionys. Socialdemokratai stengiasi išlaikyti orumą ir mosteli į rezultatus – jie iškovojo daugiausia mandatų visoje Lietuvoje, bet pergalę temdo prasta situacija miestuose.
Pasižiūrėjo į latvius ir nusprendė, ko trūksta Palangoje  (79)
2015 m. kovo 16 d. 17:56
Palanga kitąmet planuoja atidaryti didžiulį baseinų kompleksą. Tokiu būdu tikimasi pritraukti turistų ir ne sezono metu.
R. Juknevičienė: konservatoriai Kaune pasirodė geriausiai per dešimtmetį  (355)
2015 m. kovo 16 d. 00:37
Opozicinės Tėvynės sąjungos- Lietuvos krikščionių demokratų ( TS-LKD ) centrinio rinkimų štabo vadovė Rasa Juknevičienė tikino, kad partija neišgyvena dėl jos kandidato į merus Andriaus Kupčinsko pralaimėjimo Kaune Visvaldui Matjošaičiui, nes partija, gavusi miesto taryboje 13 mandatų, jos žodžiais, pasirodė geriausiai per dešimtmetį.
Palangos rinkimai: to dar niekad nėra buvę  (66)
2015 m. kovo 8 d. 16:02
Praėjusį savaitgalį įvykę rinkimai Palangai tapo istoriniai – ji išgarsėjo ne tik šalyje patekusi tarp tų savivaldybių, kur nebus antrojo mero rinkimų turo, bet ir iš tikrųjų kiek šokiruojančiu faktu – iš 21 mandato didžiausio šalies kurorto taryboje Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai pasiėmė net 13, kitoms partijoms paliekant menkus realios valdžios trupinius.
15 metų Druskininkams vadovaujantis R. Malinauskas: keista girdėti apie vietos karaliukus  (109)
2015 m. kovo 5 d. 08:53
Beveik visuose Lietuvos kurortuose žmonės merus išrinko jau pirmame rinkimų ture. Rinkimus didžiule persvara laimėjo buvę miestų vadovai. Kas nulėmė fenomenalią kurortų merų sėkmę?
Rinkimų rezultatai: liberalų triumfas, mažas A. Zuoko stebuklas ir „darbiečių“ fiasko Vilniuje  (1292)
2015 m. kovo 1 d. 20:01
Lietuvoje sekmadienį vyko savivaldybių tarybų ir tiesioginiai merų rinkimai .
Palangos stintų šventė įgauna tarptautinį atspalvį – agurkais kvepiančią žuvį keps ir latviai  (5)
2015 m. vasario 4 d. 10:12
Palangą jau daugiau nei dešimtmetį garsinanti Stintų šventė įgauna tarptautinį atspalvį – antradienį Liepojoje ( Latvija ) pasirašytas bendradarbiavimo susitarimas, kuriuo užtikrinamas Palangos ir Liepojos bendradarbiavimas turizmo srityje. Tarp dokumente numatomų bendrų abiejų miestų renginių – kiekvieną vasarį Palangoje ir Liepojoje vykstanti Stintų šventė.
Apžvelgė audros padarinius: Palangai prognozuoja Venecijos likimą  (57)
2015 m. sausio 12 d. 13:26
Savaitgalį praūžęs uraganas Palangos paplūdimyje pridarė daug žalos: buvo išvartyti medžiai, reklaminiai stendai, apgadintos tilto konstrukcijos, patvino Rąžės upė, vanduo apsėmė kai kuriuos dviračių takus, gatves. Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus sako dar negalintis įvardyti tikslios nuostolių sumos, tačiau neatmeta tikimybės, kad pagalbos gali reikėti prašyti iš Aplinkos ministerijos ar net Vyriausybės. Savo ruožtu Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos hidrologas Aleksandras Kajutis net neabejoja, kad ateityje ir toliau nesiliaujant audroms Palanga gali gerokai pakeisti savo veidą ir netgi virsti Venecija. Tokia ateitis jai gresia maždaug iki šimtmečio pabaigos.
Palangoje atidaryta nauja autobusų stotis  (35)
2014 m. gruodžio 5 d. 17:29
Penktadienį Palangoje oficialiai atidaryta nauja autobusų stotis.
Lietuvos pajūryje vienas po kito iškils du baseinai  (50)
2014 m. lapkričio 14 d. 19:06
Nuo Klaipėdos, ketinančios 2016 metais pastatyti 50 metrų ilgio baseiną, neketina atsilikti ir Palanga. Kurorto valdžia užsimojo 2016 metais taip pat atidaryti naują baseiną, tačiau jis būtų mažesnis – 25 metrų ilgio, bet su pirtimis ir sūkurinėmis voniomis.
Palangoje duris atvers nauja autobusų stotis su „banguojančiu“ prekybos centru  (106)
2014 m. lapkričio 11 d. 19:26
Jau šį mėnesį į Palangą ir iš jos visuomeniniu transportu vykstantys keleiviai galės naudotis naujos ir modernios autobusų stoties bei prekybos centro komplekso paslaugomis. Tačiau nekilnojamojo turto ekspertų nuomone, Palangai trūksta ne prekybos, o pramogų centrų.
Palanga poilsiautojams ruošia mokestinę staigmeną  (160)
2014 m. spalio 3 d. 07:57
Pa­lan­gos nu­spren­dė ki­tą­met ne­di­din­ti va­di­na­mo­jo pa­gal­vės mo­kes­čio, ta­čiau poil­siau­to­jams ren­gia ki­to­kią staig­me­ną.
Palanga nepratęs sutarties su „Litesko“  (12)
2014 m. rugsėjo 30 d. 18:34
Palangos miesto savivaldybės taryba antradienį vykusio posėdžio metu vienbalsiai pritarė siūlymui nebepratęsti šilumos ūkio modernizavimo ir renovacijos sutarties su UAB " Litesko ". Tad, sutarties terminui pasibaigus, po pusantrų metų Palangos šilumos ūkis pereis kurorto Savivaldybės įmonės "Palangos šilumos tinklai" žinion.
Konservatoriai Palangoje į mero postą kels Š. Vaitkaus kandidatūrą  (18)
2014 m. rugsėjo 8 d. 15:27
Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratai ( TS-LKD ) į Palangos merus kels dabartinio kurorto vadovo Šarūno Vaitkaus kandidatūrą.
Lithuanian basketball star Seibutis to run for local government
2014 m. rugsėjo 8 d. 11:37
Renaldas Seibutis , 29-year-old shooting guard of the Lithuanian national basketball team, will run in the elections to local government in the seaside resort of Palanga next year.
Krepšininkas R.Seibutis dalyvaus savivaldos rinkimuose Palangoje  (44)
2014 m. rugsėjo 6 d. 19:27
Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės gynėjas 29 metų Renaldas Seibutis dalyvaus savivaldybių tarybų rinkimuose Palangoje .
Baltijos jūros dugne - didžiuliai kiekiai šiukšlių  (3)
2014 m. rugpjūčio 26 d. 10:53
Visuomeninė organizacija „Mes Darom“ ragina visuomenę apie didžiausio turimo vandens telkinio švarą galvoti ne tik atostogų metu ir pradeda naują iniciatyvą „Mes už švarią jūrą!“. Jos metu Šventosios uoste narai ir savanoriai rinks upeliukų suneštas atliekas, kad jų upė nenuplukdytų į jūrą, o aplinkosaugos specialistai švies gyventojus apie Baltijos jūros taršą.
Verslininkė: rusų turistai klausia, ar pas mus nėra karo grėsmės  (112)
2014 m. rugpjūčio 8 d. 19:52
Karo ar neramios situacijos grėsmė yra žymiai aktualesnė Vakarams, tad rusų turistai toliau drąsiai renkasi Lietuvos kurortus atostogoms, teigia Nacionalinės turizmo verslo asociacijos vadovė Žydrė Gavelienė.
Palangos „Anapilis“ bus prikeltas naujam gyvenimui  (4)
2014 m. rugpjūčio 8 d. 14:26
Kultūros ministerija 2,4 mln. litų skyrė garsiai Palangos vilai „ Anapilis “ restauruoti. Kurorto meras Šarūnas Vaitkus tikisi, kad kitų metų pabaigoje vila bus prikelta naujam gyvenimui.
Daugiabučio gyventojai, savo kaimynus paverčiantys įkaitais  (40)
2014 m. liepos 29 d. 18:06
Palanga ir Anykščiai – renovacijos pirmūnai, nušluostantys nosį daugeliui miestų. DELFI klausia šių merų, kaip jiems tai pavyko ir prašo duoti patarimų renovacijos atsilikėliams. Palangos miesto meras sakė, kad miestelėnus modernizuoti namus skatina 20 proc. išauganti turto vertė, o Anykščių vadovas paminėjo, kad pagrindinė renovacijos priežastis – vidutiniškai 1000 Lt per sezoną sumažėjusios sąskaitos už šildymą.
Palangos Birutės parkas šiemet lankytojus pasitinka atsinaujinęs  (5)
2014 m. liepos 28 d. 09:07
Palangos perlu vadinamas Birutės parkas šią vasarą lankytojams atsiveria nauju grožiu bei užburia klasikinės muzikos garsais ir gyvais grafų Tiškevičių laikų istorijos pavyzdžiais.
Vieta, kurią Palangoje aplankyti būtina  (9)
2014 m. liepos 25 d. 12:49
Palangos perlu vadinamas Birutės parkas šią vasarą lankytojams atsiveria nauju grožiu bei užburia klasikinės muzikos garsais ir gyvais grafų Tiškevičių laikų istorijos pavyzdžiais.
Belarusian tourists exchange Crimea for Lithuanian resorts  (1)
2014 m. liepos 25 d. 09:21
The Crimean annexation by Russia has played out big for Lithuania: holidaymakers from Belarus , who usually choose Crimea for their vacation, this summer have been swarming Lithuanian resorts instead. The numbers of Belarusian tourists in Lithuania could be even higher if it were not for the lengthy and often intimidating visa procedures.
Ventspilis ar Palanga: kainų palyginimas  (244)
2014 m. liepos 5 d. 00:03
Ventspilio turizmo informacijos centras skaičiuoja, kad praėjusiais metais į šį miestą poilsiauti atvyko 36 tūkst. Lietuvos gyventojų. 2002 m. jų buvo vos 418. Kodėl lietuviai taip plūsta į Latvijos pajūrį ? Ar čia tikrai atostogauti pigiau ir smagiau?
Bandys atgaivinti sovietmečio observatoriją  (22)
2014 m. liepos 2 d. 10:17
Nuo sovietmečio Palangoje stovinti ir neveikianti dangaus kūnų observatorija jau artimiausiais metais gali sulaukti didžiulių investicijų ir tapti nauju poilsiautojų traukos centru, trečiadienį rašo dienraštis „Lietuvos žinios“.
Palanga atvykstančius pasitiks kitaip  (58)
2014 m. birželio 26 d. 07:41
Penkių juostų įvažiavimas į Palangą, aplinkkelis neapsistojantiems kurorte, nauja autobusų stotis su prekybos centru. Tokios naujienos laukia kitais metais į Palangą vyksiančių poilsiautojų.