Šarūnas Vaitkus

„Palangos stintoje“ – katastrofiškai trūksta stintų  (28)
2014 m. vasario 15 d. 11:59
Atvykstančius į pajūrį šeštadienį pasitinka stintų kvapas. Čia vienuoliktą kartą vyksta tradicinė palangiškių šventė „ Palangos stinta “.
Išrinkti geriausi Lietuvos merai  (115)
2014 m. sausio 27 d. 10:16
Šių metų geriausių merų rinkimuose pirmąją vieną užėmė socialdemokratų partijos atstovė Birštono merė Nijolė Dirginčienė .
Palangoje dygsta naujas universalus sporto kompleksas  (15)
2014 m. sausio 21 d. 16:05
Antradienį Palangos miesto savivaldybėje lankėsi ir su kurorto vadovais susitiko Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) prezidentas Arvydas Sabonis , LKF garbės prezidentas Vladas Garastas , LKF generalinis sekretorius Mindaugas Špokas , LKF vykdomojo komiteto narys Saulius Vilkas, bei Lietuvos studentų krepšinio lygos prezidentas Rimantas Cibauskas .
Kaip Panevėžys pranoko Palangą  (73)
2013 m. gruodžio 20 d. 21:48
Į purvais dėl kreivos Kalėdų eglės ir ne visiems suprantamo kultūros sostinės simbolio apdrabstytą Panevėžį, atrodo, ateina ramybė.
Atgimė Palangos kurhauzas  (20)
2013 m. gruodžio 16 d. 07:41
„Prireikė 11 metų, kad ši Palangos gėda virstų balta gulbe. Net neabejoju, kad atgimęs kurhauzas taps pagrindine kultūrinių renginių erdve – ko kurortui labai trūko“, - šeštadienį vykusioje iškilmingoje Kurhauzo atidarymo ceremonijoje džiaugėsi Palangos meras Šarūnas Vaitkus .
Už pigesnį šildymą mokės visi aplink  (20)
2013 m. spalio 25 d. 10:35
Klaipėdiečiai pigesne šiluma mėgausis visos apskrities gyventojų sąskaita. O jei pigesnę šilumos energiją tiekiančiai ir šiukšles deginančiai bendrovės „ Fortum Klaipėda“ gamyklai bus leista atsivežti atliekų iš kitų šalies regioninių sąvartynų, tai už Klaipėdos daugiabučių šildymą mokės visa Lietuva. Spalio mėnesį, lyginant su 2012-ais metais šilumos kaina Klaipėdoje buvo 17 proc. žemesnė nei pernai, lapkričio mėnesį, prognozuojama, ji bus 9 proc. mažesnė.
Europos krepšinio vicečempionui R. Seibučiui – išskirtinė Palangos padėka  (9)
2013 m. spalio 9 d. 16:31
Europos vyrų krepšinio vicečempionas Renaldas Seibutis trečiadienį lankėsi Palangos miesto savivaldybėje, kur kurorto meras Šarūnas Vaitkus jam įteikė jubiliejinį Palangos miesto 760-mečio medalį. Ši išskirtinė dovana – visų palangiškių padėka šventojiškiui krepšininkui už itin aukštus jo sportinius pasiekimus bei Palangos vardo garsinimą Lietuvoje ir pasaulyje.
Palanga jau rado priešnuodį tuščioms žiemoms  (50)
2013 m. rugpjūčio 30 d. 07:38
Vasarą išlydintys pajūrio kurortai – Palanga ir Neringa – skirtingomis nuotaikomis pasitinka artėjantį rudenį ir žiemą. Palangoje jau prasidėjo grandiozinės sanatorijų statybos, o Neringoje trukdoma įgyvendinti net nedidelius projektus, pavyzdžiui, įrengti slidinėjimo trasas, rašo dienraštis „Klaipėda“.
Tualetą pajūryje atstoja kopos ir jūra  (24)
2013 m. liepos 29 d. 10:14
Kad Palanga kasmet vis gražėja ir tvarkosi, patvirtintų bene kiekvienas čia kasmet atvykstantis turistas, tačiau viena pagrindinių - tualetų - problema poilsiaujantiems atrodo vis dar neišspręsta, rašo „Vakarų ekspresas“.
Joninių sostinėje - naujas rekordas  (53)
2013 m. birželio 23 d. 23:12
Joninių sostine šiemet tapusi Šventoji prie Bedžionių tilto prisiviliojo gausų būrį poilsiautojų. Šventės metu buvo užfiksuotas naujas Lietuvos rekordas – nupintas ilgiausias 566 metrų ir 90 centimetrų Joninių vainikas.
Vasaros sezono atidarymą Palangoje trukdė neblaivūs svečiai  (200)
2013 m. gegužės 17 d. 20:56
Kultūros sostinės titulu pasipuošusi Palanga penktadienį paskelbė pradedanti naują vasaros sezoną. Renginio atidarymo metu Palangos miesto merui buvo įteikta Mėlynoji vėliava, kuri simbolizuoja tai, kad Palangos paplūdimiai atitinka pasaulinius standartus. Atidarymo šventę šiek tiek apkartino šlitinėjantys ir triukšmaujantys neblaivūs svečiai.
Palangos paplūdimiuose nebebus nakties  (119)
2013 m. balandžio 24 d. 07:49
Energija trykštantis Palangos meras Šarūnas Vaitkus užsimojo centrinio Palangos paplūdimio trijų kilometrų ilgio ruože pastatyti saulės ir vėjo energija maitinamų žibintų eilę, rašo „Lietuvos žinios”.
Palangai – šimtamilijoninių investicijų pasiūlymai  (55)
2013 m. balandžio 2 d. 11:35
Vos per savaitę Palanga sulaukė siūlymų statyti didžiulį baseiną, sniego ir ledo arenas, dengtą žirgyną, naujų viešbučių ir restoranų. Šimtais milijonų įvertinti projektai negali nedžiuginti Palangos valdžios, tačiau ši nelinkusi visko priimti už gryną pinigą, rašo „Lietuvos rytas”.
Pajūryje tvirtinamos kopos  (4)
2013 m. kovo 27 d. 18:39
Palangoje artėjant vasarai vėl tvarkomos kopos ir į jas vedantys takai. Šiemet, kaip ir pernai, kopos bus tvirtinamos žabų klojiniais bei tvorelėmis, nes, pasak specialistų, tai pasiteisino.
Gaivins Palangos aplinkkelio projektą  (4)
2013 m. vasario 21 d. 09:47
Palangos aplinkkelis, kurį nutiesus sunkiasvoriams automobiliams nebereikėtų važiuoti per kurorto centrą, yra reikalingas – taip nusprendė Viešojo ir privataus sektorių partnerystės projektų komisija.
Palangoje - jubiliejinė stintų šventė  (108)
2013 m. vasario 16 d. 09:19
Palangoje vyksta kasmetinė stintų šventė, kuri šiemet švenčia jubiliejų – tai jau dešimtasis kartas, kuomet pasimėgauti žuvimis kviečiama į šventę „Palangos stinta“. J. Basanavičiaus gatvėje nuo pat ryto buvo galima išgirsti linksmos muzikos garsus ir užuosti įvairiausiais būdais ruoštos stintos kvapą.
Didesni žemės mokesčiai prasižengėliams kelia baimę  (44)
2013 m. vasario 11 d. 07:54
Palangos savivaldybė pasinaudojo įstatymo suteikta teise žemės sklypų nuomininkus apmokestinti pačiu didžiausiu leidžiamu mokesčio tarifu.
Išrinkti geriausi merai  (70)
2013 m. sausio 28 d. 09:46
Savaitraščio "Veidas" sudarytame geriausių Lietuvos merų reitinge pirmąją vietą užėmė Utenos rajono vadovas socialdemokratas Alvydas Katinas , į trejetuką taip pat pateko jo partijos bendražygis Akmenės rajono meras Vitalijus Mitrofanovas ir Palangos vadovas konservatorius Šarūnas Vaitkus .
Palanga ramina, kad įvažiavimo mokestis gali atsirasti nebent nuo 2014 m.  (52)
2013 m. sausio 9 d. 12:55
Palangos miesto savivaldybė, praėjus kelioms dienos po naujo įvažiavimo mokesčio aptarimo, ėmė neigti, kad tokia rinkliava atsiras. Bent jau ne šiemet.
Palangos paveldosaugininkai ruošiasi atimti Kurhauzo dalį iš verslininkų  (38)
2012 m. gruodžio 25 d. 19:29
Kultūros paveldo departamentas ruošiasi valstybės reikmėms paimti nerestauruojamą medinę Palangos Kurhauzo dalį iš verslininkų Jackų šeimos. Palangos miesto simboliu vadinamas Kurhauzas buvo pastatytas XIX a. grafų Tiškevičių.
Palanga apsisprendė, kaip panaudos pagalvės mokesčio lėšas  (11)
2012 m. gruodžio 13 d. 18:01
Lėšos, gautos iš rinkliavos už naudojimąsi viešąja Palangos kurorto infrastruktūra, bus panaudotos projekto „ Palanga – Lietuvos kultūros sostinė“ renginiams, kurorto reklamai bei tiesioginių skrydžių Palanga – Londonas rinkodarai.
Palanga jau įžiebė Kalėdų eglę  (79)
2012 m. lapkričio 30 d. 18:32
Baigiantis paskutinei rudens dienai, Palanga įžiebė Kalėdų eglę, tuo pradėdama šventinius, daugiau kaip mėnesį truksiančius renginius. Kalėdų šviesa nušvito ir pajūrio kurorto J.Basanavičiaus alėja bei kitos gatvės, pranešė Palangos savivaldybė.
Palanga ketina tapti Kalėdų šviesos miestu  (2)
2012 m. lapkričio 22 d. 16:08
Festivaliui „Kalėdų šviesos miestas“ besirengianti Palanga jau dabinasi šventinėmis dekoracijomis. Jos kurortą nušvies kitą savaitę, kartu su penktadienį, lapkričio 30 d., įžiebiama miesto egle.
Palangos aplinkkelio projektas gali būti įšaldytas  (12)
2012 m. lapkričio 19 d. 21:59
Dėl keliomis dešimtimis milijonų litų po pernai vykusio konkurso pabrangusios statybos Vyriausybė kreipsis į specialistus, prašydama išsiaiškinti brangimo priežastis. Dėl to projektas net gali būti įšaldytas arba skelbiamas naujas rangovo konkursas.
Naftininkai Palangos biudžete pradūrė skylę  (14)
2012 m. lapkričio 9 d. 07:37
Palanga sulaukė netikėto bendrovės „Orlen Lietuva” smūgio. Paaiškėjo, kad sumažėjus šiai įmonei priklausančio Būtingės naftos terminalo turto vertei kurorto iždas susitraukė maždaug 2 milijonais litų, rašo „Lietuvos rytas”.
Palangos J.Basanavičiaus g. „dingo” dviračių takas  (29)
2012 m. spalio 10 d. 07:44
Poilsiautojui Palangoje įtarus, kad patys policininkai pažeidžia Kelių eismo taisykles, policijos komisariatas netikėtai išaiškino, kad J.Basanavičiaus gatvėje oficialaus dviračių tako apskritai nėra, rašo „Lietuvos rytas”.
Dėl žemės mokesčių tenka tąsytis po teismus  (8)
2012 m. spalio 10 d. 07:17
Ilgai už Palangoje valdomą žemę mokesčių nemokėję skolininkai šiemet kurorto biudžetą jau papildė beveik 800 tūkstančių litų. Didžiąją dalį pinigų savivaldybei tenka išsireikalauti per teismą, rašo „Lietuvos rytas”.
Atgimstantis Palangos Kurhauzas žvelgs naujais langais  (8)
2012 m. rugpjūčio 23 d. 17:13
Iš degėsių miesto puošmena vėl virstantis restauruojamas Palangos Kurhauzas ketvirtadienį pradėjo dabintis naujais langais. Darbus atliekančios bendrovės „Pamario restauratorius“ statybininkai beveik 60 langų įstatyti planuoja per savaitę.
Kas žlugdo pajūrio verslą?  (74)
2012 m. rugpjūčio 18 d. 10:31
Palangoje veikiančių viešbučių ir restoranų tinklo savininkas Edmundas Sakalauskas dėl tuštėjančio kurorto linkęs kaltinti būtent meteorologus. "Šią vasarą pastebėjau, kad orai prognozuojami blogesni nei yra iš tiesų. Ir visą laiką - pajūrio nenaudai. Tai ne mano vieno nuomonė",- „Vakarų ekspresui“ teigė E. Sakalauskas.