Robin Haase

115 straipsnių

35-erių metų šveicaras Roger Federeris Jungtinėse Valstijose vykstantį „Miami Open“ vyrų teniso turnyrą pradėjo įtikinama pergale. Šešta pasaulio ir ketvirta varžybų raketė iškovojo pergalę 7:6 (7:2), 6:3 prieš 101-ą vietą pasaulio reitinge užimantį 19-metį amerikietį Francesą Tiafoe.

Šveicarijoje pasibaigusio ATP serijos tarptautinio „J. Safra Sarasin Swiss Open Gstaad“ vyrų teniso turnyro, kurio prizų fondą sudarė 463 520 eurų, vienetų varžybas laimėjo favoritu laikytas 34-erių metų ispanas Feliciano Lopezas.

Pirmadienį Naujojoje Zelandijoje prasidėjo ATP serijos „ASB Classic“ tarptautinis vyrų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 463 520 JAV dolerių. Vienetų varžybų šešioliktfinalio etapą sėkmingai įveikė šeši dalyviai – kanadietis, du olandai, australas ir du amerikiečiai.

Katare vykstančiame ATP „World Tour 250“ serijos „Qatar ExxonMobil Open“ turnyre, kurio bendrą prizų fondą sudaro 1,284 mln. JAV dolerių, trečiadienį į antrą sezono kovą stojo pajėgiausias Lietuvos tenisininkas 25-erių metų Ričardas Berankis (ATP-85). Jo varžovas – 24-erių metų rusas Andrejus Kuznec...