nėriniai

Kokteilių ir vakarinių suknelių tendencijos
2014 m. lapkričio 25 d. 00:00
Maža juoda suknelė amžina. Tačiau, ruošdamosi kalėdiniam įmonės ar draugų vakarėliui, galite rinktis ne tik ją. Kokie suknelių siluetai, spalvos ir deriniai madingi šį šventinį sezoną?
Šešuolėlių dvare - elegancija spinduliuojanti A. Bunikienės kolekcija  (43)
2014 m. lapkričio 13 d. 07:22
„Susižavėjusi perskaityta mintimi, jei įkvėpimas neateina, einu jo pasitikti, nedelsiant išskubėjau jo pasitikti į pamiltą Šešuolėlių dvarą, kuris lėmė naujos kolekcijos „Belle epoque“ gimimą“, - teigia dizainerė Audronė Bunikienė .
A. Bunikienė: kūriau elegantiškai moteriai, kuri mėgsta puoštis  (3)
2014 m. lapkričio 13 d. 00:00
D izainerė iš Kauno Audronė Bunikienė pristato naują kolekciją „Belle époque“.
Naujoje Audronės Bunikienės kolekcijoje - elegantiškos moters įvaizdis  (15)
2014 m. lapkričio 12 d. 14:19
„Jei įkvėpimas neateina, einu jo pasitikti“ - susižavėjusi perskaityta mintimi dizainerė Audronė Bunikienė išskubėjo į pamiltą Šešuolėlių dvarą.
7 priežastys, kodėl tavo drabužiai atrodo pigiai  (8)
2014 m. lapkričio 7 d. 12:31
Jei daiktas kainuoja pigiai, tai tikrai nereiškia, kad jis ir atrodyti turi pigiai. Jei nori, kad drabužiai atrodytų kur kas brangiau, nei kainavo, rinkdamasi juos atkreipk dėmesį į šiuos svarbius septynis punktus.
Lapkričio mėnuo – pats metas įnešti į namus šilumos  (1)
2014 m. lapkričio 4 d. 00:00
Lapkritis – ne pats linksmiausias metų mėnuo, tačiau džiaukitės gyvenimu bet kokiu oru ir bandykite sukurti gerovę sau ir savo šeimai. Pradėkite nuo namų, nes pirmiausia juose ieškote prieglobsčio nuo lauko tamsos ir gamtos nemalonumų. Jaukių akimirkų su žurnalu MANO NAMAI ! Lapkričio numeris jau pasirodė spaudos pardavimo vietose.
Idėjos šviestuvų gamybai: fotojuostelės, nuotraukos ar nėriniai  (3)
2014 m. spalio 28 d. 14:29
Šviestuvas yra svarbi namų interjero detalė, todėl jo paieškoms esame linkę sugaišti daug laiko. Interjero salonuose akys raibsta nuo šviestuvų įvairovės ir išsirinkti tinkamiausią nėra lengva. Juolab, kad kartais pažvelgus į etiketę kaina lengvai šokiruoja - už tokią sumą galima būtų ir baldą įsigyti. Siekiant sutaupyti pagelbės išmonė ir kruopštumas – įdomų, tikrai išskirtinį šviestuvą galima pasigaminti ir pačiam. Pirmiausia reikėtų nutarti, kokias lemputes naudosite, nes būtent nuo jų priklausys šviestuvo forma, jo gamybai naudojamos medžiagos ir kitos detalės.
D.Urbonavičiūtei mados tendencijos negalioja
2014 m. spalio 22 d. 00:10
Dizaino namų “Zoraza” kūrėja Daiva Urbonavičiūtė įsitikinusi, kad vestuvinė mada neturi būti madinga ar nemadinga - ji kuriama individualiai kiekvienai nuotakai.
D.Urbonavičiūtei mados tendencijos negalioja
2014 m. spalio 20 d. 11:04
Dizaino namų „Zoraza” kūrėja Daiva Urbonavičiūtė įsitikinusi, kad vestuvinė mada neturi būti madinga ar nemadinga - ji kuriama individualiai kiekvienai nuotakai, todėl labai įdomu kokią vestuvinę suknelę dizainerė pristatys vestuvių parodoje „Išteku.lt” spalio 24-26 dienomis Vilniaus Rotušėje.
E. Sidaras: kokios vestuvinės suknelės madingos?
2014 m. spalio 16 d. 09:25
Mados namų „Cantas” dizaineris Egidijus Sidaras vestuvių parodoje Išteku.lt Vilniaus Rotušėje spalio 24-26 dienomis pristatys kitų metų tendencijas atspindinčią vestuvinę suknelę . Kuo ji bus išskirtinė - galima bus palyginti kartu su dešimties žymiausių Lietuvos dizainerių darbais, kurie taip pat bus eksponuojami parodoje, o dabar – E.Sidaro įžvalgos ir patarimai nuotakoms .
E. Saabo kolekcija – tarsi gurkšnis gaivaus vandens
2014 m. spalio 6 d. 09:18
Paryžiuje pristatyta naujausia Elie Saabo mados namų kolekcija 2015 metų šiltajam sezonui – kūrėjas žiūrovams pasiūlė panirti į gaivią gelmę. Libano dizaineris pristatė lengvutes plevenančias įvairių mėlynos atspalvių sukneles, imituojančias vandenyno vilnijimą. Ant podiumo netrūko ir vasariškos geltonos ir oranžinės.
Paryžiaus mados savaitė: E. Saabo kolekcija – tarsi gurkšnis gaivaus vandens
2014 m. spalio 2 d. 14:11
Paryžiuje pristatyta naujausia Elie Saabo mados namų kolekcija 2015 metų šiltajam sezonui – kūrėjas žiūrovams pasiūlė panirti į gaivią gelmę. Libano dizaineris pristatė lengvutes plevenančias įvairių mėlynos atspalvių sukneles, imituojančias vandenyno vilnijimą. Ant podiumo netrūko ir vasariškos geltonos ir oranžinės.
Aštriausias Roberto Kalinkino sezonas iki šiol  (4)
2014 m. spalio 2 d. 12:06
„Aštriausias mūsų sezonas iki šiol“, - taip savo rudens/žiemos kolekcijos apibrėžimą pradeda dizaineris Robertas Kalinkinas . Ir ne tik dėl smailių veidrodinių konstrukcijų, supančių modelius – šįkart Robertas grįžo prie savo kūrybos esmės.
Istorinis laikotarpis, kurio metu moterys buvo sudievintos  (17)
2014 m. rugsėjo 21 d. 00:01
Renesansas – kultūrinis judėjimas, prasidėjęs Florencijoje vėlyvaisiais 1400-aisiais. Vėliau Renesansas paplito visoje Europoje ir gyvavo iki pat XVI amžiaus. Būtina pabrėžti, kad per šį laikotarpį ypač pasikeitė grožio samprata, kadangi daugelis sugrįžo prie senovės Graikijos ir Romos meno ir literatūros idealų.
25 geriausios Coco Chanel citatos  (31)
2014 m. rugsėjo 19 d. 08:15
Garsiajai madam Coco rugpjūtį sukaktų 131 metai. Ši moteris, jos požiūris į gyvenimą , moters grožį, meilę ir į vyrus tebėra aktualūs iki šiol.
Kaip įrengti namus, kuriuose vaikas augtų laimingas
2014 m. rugsėjo 19 d. 07:48
Ar pastebėjote, kad kai kur Jums jauku ir gera, o kai kur nejauku ir nuobodu? Kokia aplinka skatina smalsumą, kaip ji veikia vaikus ir svarbiausia ar gali jiems būti naudinga ir kaip? Šiame straipsnyje rasite keletą nesunkiai įgyvendinamų pavydžių.
SMS vyrui įžiebė nenumaldomą aistrą  (16)
2014 m. rugsėjo 15 d. 00:01
Einu į vonios patalpą, išimu iš rožinio maišiuko apatinius ir apsivelku. Žiūrėdama į veidrodį negaliu nepripažinti, kad Meto puikus skonis. Ryškiai raudoną apatinių komplektą sudaro korsetas, kelnaitės ir ilgos kojinės. Permatoma tiulio medžiaga ir nėriniai daro šį apdarą romantišką. Kaspinėliai ant petnešėlių suteikia žaismingumo. O prisegamos kojinės paverčia dar seksualesne.
Pamatyk: 8 vakarinių suknelių tendencijos!
2014 m. rugsėjo 11 d. 10:18
Niujorko mados savaitė ritasi į pabaigą, 2015 m. pavasario ir vasaros kolekcijas jau spėjo pristatyti daugybė garsių dizainerių. Atrinkome tau 8 vakarinių suknelių tendencijas, kurias greitu metu pamatysime raudonojo kilimo renginiuose.
Mažytis rojus Portugalijoje - Madeira  (7)
2014 m. rugsėjo 10 d. 14:00
Nors Turizmo informacijų centrai vis pastebi, jog Portugalija nėra iš tų šalių, kurios ištisus metus neatsigintų turistų, ši šalis lietuvių pamėgta atostogų vieta.
Madingos spalvos rudeniui  (7)
2014 m. rugpjūčio 27 d. 00:01
Svarbiausios pozicijos naujajame sezone priklausys raudonai spalvai. Raudona kaip ugnis, kaip kraujas ar aistra. Žinokite, kad raudona – tai nauja juoda ir metas prie to jau priprasti.
J. Statkevičiaus ir libaniečio Z. Murado kurtos suknelės – lyg du vandens lašai  (205)
2014 m. rugpjūčio 26 d. 08:43
Naujienų portalo DELFI redakciją pasiekė akylos skaitytojos laiškas. Moteris pastebėjo, kad klientei suknelę pagal specialų užsakymą sukūręs ir socialiniame tinkle ja puikavęsis dizaineris Juozas Statkevičius nežinojo arba sąmoningai nepaminėjo vienos detalės. Kone identiška suknelė libaniečio dizainerio Zuhairo Murado buvo pristatyta prieš daugiau nei pusantrų metų.
Kritika ir pagyros: Agnė Jagelavičiūtė komentuoja Vilniaus praeivių aprangą(FOTO)  (17)
2014 m. liepos 30 d. 11:31
Vilnius tiesiog žydi nuo madingųjų ryškumo! Bet ar jau galime varžytis su Londonu ar Niujorku? Nusprendėme patikrinti, o mūsų „laimikius“ komentuoja fotosesijų stilistė, menininkė, teatro kostiumų dailininkė ir tinklaraštininkė Agnė Jagelavičiūtė.
Figūrą koreguojančios suknelės iki 100 Lt (FOTO)  (7)
2014 m. liepos 30 d. 00:00
Tiesa, kad drabužis gali akimirksniu pakeisti figūrą . Svarbu žinoti, kokio efekto siekiame: vienos nori išraiškingesnės talijos, kitos siauresnių klubų, dar kitos – pridengti pilvą . Atrinkome keletą vasariškų suknelių , kurios nenuskriaus piniginės ir padės užmaskuoti figūros netobulumus.
Madingiausios vestuvinės suknelės iš Paryžiaus FOTO  (3)
2014 m. liepos 14 d. 00:00
Aukštosios mados kolekcijose ypač daug dėmesio skiriama puošniems proginiams apdarams, dažno pristatymo pažiba tampa išskirtinių ovacijų verta vestuvinė suknelė . Paryžiaus 2014-2015 m. aukštosios mados savaitėje demonstruotose kolekcijose taip pat netrūko puošnių apdarų, tinkamų ištaikingiausioms ceremonijoms.
Puokštės iš pievų gėlių, žolynų ir uogų  (3)
2014 m. liepos 12 d. 00:01
Subtiliausia, nuoširdžiausia, neįkainojama, kvapni puokštė – iš pievų gėlių ir žolynų. Ir netgi gali būti valgoma – iš palaukėse prisirpusių pirmųjų žemuogių.
Karštai dienai - tinkleliai ir nėriniai
2014 m. liepos 5 d. 00:00
Pinti ažūriniai elementai, įvairūs nėriniai ir tinkleliai pranašauja karštą ir jausmingą vasarą.
Mados tendencijos: palaidinės ir marškiniai  (1)
2014 m. liepos 2 d. 10:54
Kiekviena moteris savo garderobe privalo turėti elegantišką palaidinę arba griežto stiliaus marškinius. Naujos ryškios dizainerių kolekcijos – dar vienas pretekstas įsigyti ne vieną tokį drabužį.
K. Kardashian į gatvę išėjo „pasipuošusi“ sportiniais drabužiais ir 50 tūkst. litų vertės rankine  (31)
2014 m. birželio 18 d. 14:38
Nuo tos akimirkos, kai Kim Kardashian ir Kanye Westo santykiai ėmė virsti meile, gražuolė pradėjo savotišką stiliaus odisėją, skelbia „The Daily Mail“.
Suknelė-išdavikė apnuogino rusų dainininkės krūtų spenelius  (5)
2014 m. birželio 12 d. 20:27
Rusijos popmuzikos dainų atlikėjai Anna Sedokovai iki garsiosios amerikiečių nuogalės Rihannos, nesidrovinčios net raudonu kilimu žengti apnuogintomis krūtimis, žinoma, dar toli, tačiau progresas šioje srityje – akivaizdus.