nėriniai

10 kambarinių augalų, kurie visiškai pakeis Jūsų namus
2014 m. gruodžio 18 d. 00:00
Kambarinių augalų lapai traukia akį dėl įvairiausių priežasčių – keistos formos, ryškių spalvų. Bet tik nėrinius primenantys lapai, lyg garbanos išsidraikiusi laja suteikia interjerui išskirtinio švelnumo ir žaismingumo.
5 šventinės aprangos idėjos (FOTO)
2014 m. gruodžio 18 d. 00:00
Netrukus dengsime šventinius stalus ir skubėsime į nesibaigiančius vakarėlius. Kuo pasipuošti teks pagalvoti ne kartą ir ne du, kad nepritrūktų idėjų, siūlome 5 būdus, kaip paįvairinti šventinę aprangą.
Geriau to venkite: didžiausios apatinių nesėkmės
2014 m. gruodžio 18 d. 00:00
Dievinu apatinius. Jie turi stebėtiną jėgą – gali pakelti nuotaiką, išlydyti ledkalnį arba... sugadinti visą vaizdą.
Naktiniai vietoj suknelės? Karščiausios apatinių tendencijos
2014 m. gruodžio 18 d. 00:00
Naktiniai gali lengvai virsti lengva suknele po švarku, apatinis sijonas – viršutiniu, o mylimojo pižamos kelnės – lengvai krentančiu laisvalaikio drabužiu.
Geriausios suknelės vakarėliams 7 IDĖJOS
2014 m. gruodžio 16 d. 08:46
Be abejonės populiariausias švenčių drabužis - suknelė. Vos išgirdusios apie artėjantį vakarėlį, merginos pakniupstom lekia ieškoti naujos suknelės , o pasinaudojusios pagavusia apsipirkimo karštine netyčiom atnaujina ir visą spintą. Kokiomis suknelėmis puošitės šią žiemą?
Išrinktiesiems skirtame šou - aukštoji princesių mada
2014 m. gruodžio 12 d. 15:36
Artėjant savaitgaliui mados namai „ Valentino “ Niujorke surengė išskirtiniams asmenims skirtą „haute-couture“ kolekcijos pristatymą. Beveik pusšimtis baltų modelių užbūrė princesiška prabanga.
Stilistės A. Jablonskytės patarimai, kaip atrodyti per šventes  (12)
2014 m. gruodžio 9 d. 11:51
Spektakliai, šventiniai koncertai, kalėdiniai vakarėliai, Naujųjų sutiktuvės – renginių ir reginių artimiausiu metu nestigs. O kaip gi apsirengti? Stilistė Austėja Jablonskytė „Žinių radijui“ sakė, kad aprangos kodo paisyti reikia, o džinsų ir megztukų net į teatrą einant nederėtų rengtis.
Įspūdinga K. Lagerfeldo kolekcija pristatyta kvapą gniaužiančioje pilyje
2014 m. gruodžio 6 d. 00:00
Artėjant šventėms, mados namų „Chanel“ kūrybos vadovas Karlas Lagerfeldas gerbėjams pateikė dvi staigmenas.
STILIUSOS verdiktas studentės spintai: kokių rūbų būtina atsisakyti?(FOTO)  (1)
2014 m. gruodžio 1 d. 15:16
Šįkart „Stiliusos“ tyrinėjo teisės studentės Viktorijos (21 m.) spintą. „Kaip ir priklauso teisininkei, daugiausia turiu kostiumėlių, švarkų, klasikinių palaidinių. Nebent vakare kur nors einu, tada apsivelku suknelę . Norėtųsi išbandyti kitokio stiliaus drabužius, juk pati nesu pilka asmenybė, tai kodėl taip nuobodžiai rengiuosi?“ – guodėsi Viktorija.
Kokteilių ir vakarinių suknelių tendencijos
2014 m. lapkričio 25 d. 00:00
Maža juoda suknelė amžina. Tačiau, ruošdamosi kalėdiniam įmonės ar draugų vakarėliui, galite rinktis ne tik ją. Kokie suknelių siluetai, spalvos ir deriniai madingi šį šventinį sezoną?
Šešuolėlių dvare - elegancija spinduliuojanti A. Bunikienės kolekcija  (43)
2014 m. lapkričio 13 d. 07:22
„Susižavėjusi perskaityta mintimi, jei įkvėpimas neateina, einu jo pasitikti, nedelsiant išskubėjau jo pasitikti į pamiltą Šešuolėlių dvarą, kuris lėmė naujos kolekcijos „Belle epoque“ gimimą“, - teigia dizainerė Audronė Bunikienė .
A. Bunikienė: kūriau elegantiškai moteriai, kuri mėgsta puoštis  (3)
2014 m. lapkričio 13 d. 00:00
D izainerė iš Kauno Audronė Bunikienė pristato naują kolekciją „Belle époque“.
Naujoje Audronės Bunikienės kolekcijoje - elegantiškos moters įvaizdis  (15)
2014 m. lapkričio 12 d. 14:19
„Jei įkvėpimas neateina, einu jo pasitikti“ - susižavėjusi perskaityta mintimi dizainerė Audronė Bunikienė išskubėjo į pamiltą Šešuolėlių dvarą.
7 priežastys, kodėl tavo drabužiai atrodo pigiai  (8)
2014 m. lapkričio 7 d. 12:31
Jei daiktas kainuoja pigiai, tai tikrai nereiškia, kad jis ir atrodyti turi pigiai. Jei nori, kad drabužiai atrodytų kur kas brangiau, nei kainavo, rinkdamasi juos atkreipk dėmesį į šiuos svarbius septynis punktus.
Lapkričio mėnuo – pats metas įnešti į namus šilumos  (1)
2014 m. lapkričio 4 d. 00:00
Lapkritis – ne pats linksmiausias metų mėnuo, tačiau džiaukitės gyvenimu bet kokiu oru ir bandykite sukurti gerovę sau ir savo šeimai. Pradėkite nuo namų, nes pirmiausia juose ieškote prieglobsčio nuo lauko tamsos ir gamtos nemalonumų. Jaukių akimirkų su žurnalu MANO NAMAI ! Lapkričio numeris jau pasirodė spaudos pardavimo vietose.
Idėjos šviestuvų gamybai: fotojuostelės, nuotraukos ar nėriniai  (3)
2014 m. spalio 28 d. 14:29
Šviestuvas yra svarbi namų interjero detalė, todėl jo paieškoms esame linkę sugaišti daug laiko. Interjero salonuose akys raibsta nuo šviestuvų įvairovės ir išsirinkti tinkamiausią nėra lengva. Juolab, kad kartais pažvelgus į etiketę kaina lengvai šokiruoja - už tokią sumą galima būtų ir baldą įsigyti. Siekiant sutaupyti pagelbės išmonė ir kruopštumas – įdomų, tikrai išskirtinį šviestuvą galima pasigaminti ir pačiam. Pirmiausia reikėtų nutarti, kokias lemputes naudosite, nes būtent nuo jų priklausys šviestuvo forma, jo gamybai naudojamos medžiagos ir kitos detalės.
D.Urbonavičiūtei mados tendencijos negalioja
2014 m. spalio 22 d. 00:10
Dizaino namų “Zoraza” kūrėja Daiva Urbonavičiūtė įsitikinusi, kad vestuvinė mada neturi būti madinga ar nemadinga - ji kuriama individualiai kiekvienai nuotakai.
D.Urbonavičiūtei mados tendencijos negalioja
2014 m. spalio 20 d. 11:04
Dizaino namų „Zoraza” kūrėja Daiva Urbonavičiūtė įsitikinusi, kad vestuvinė mada neturi būti madinga ar nemadinga - ji kuriama individualiai kiekvienai nuotakai, todėl labai įdomu kokią vestuvinę suknelę dizainerė pristatys vestuvių parodoje „Išteku.lt” spalio 24-26 dienomis Vilniaus Rotušėje.
E. Sidaras: kokios vestuvinės suknelės madingos?
2014 m. spalio 16 d. 09:25
Mados namų „Cantas” dizaineris Egidijus Sidaras vestuvių parodoje Išteku.lt Vilniaus Rotušėje spalio 24-26 dienomis pristatys kitų metų tendencijas atspindinčią vestuvinę suknelę . Kuo ji bus išskirtinė - galima bus palyginti kartu su dešimties žymiausių Lietuvos dizainerių darbais, kurie taip pat bus eksponuojami parodoje, o dabar – E.Sidaro įžvalgos ir patarimai nuotakoms .
E. Saabo kolekcija – tarsi gurkšnis gaivaus vandens
2014 m. spalio 6 d. 09:18
Paryžiuje pristatyta naujausia Elie Saabo mados namų kolekcija 2015 metų šiltajam sezonui – kūrėjas žiūrovams pasiūlė panirti į gaivią gelmę. Libano dizaineris pristatė lengvutes plevenančias įvairių mėlynos atspalvių sukneles, imituojančias vandenyno vilnijimą. Ant podiumo netrūko ir vasariškos geltonos ir oranžinės.
Paryžiaus mados savaitė: E. Saabo kolekcija – tarsi gurkšnis gaivaus vandens
2014 m. spalio 2 d. 14:11
Paryžiuje pristatyta naujausia Elie Saabo mados namų kolekcija 2015 metų šiltajam sezonui – kūrėjas žiūrovams pasiūlė panirti į gaivią gelmę. Libano dizaineris pristatė lengvutes plevenančias įvairių mėlynos atspalvių sukneles, imituojančias vandenyno vilnijimą. Ant podiumo netrūko ir vasariškos geltonos ir oranžinės.
Aštriausias Roberto Kalinkino sezonas iki šiol  (4)
2014 m. spalio 2 d. 12:06
„Aštriausias mūsų sezonas iki šiol“, - taip savo rudens/žiemos kolekcijos apibrėžimą pradeda dizaineris Robertas Kalinkinas . Ir ne tik dėl smailių veidrodinių konstrukcijų, supančių modelius – šįkart Robertas grįžo prie savo kūrybos esmės.
Istorinis laikotarpis, kurio metu moterys buvo sudievintos  (17)
2014 m. rugsėjo 21 d. 00:01
Renesansas – kultūrinis judėjimas, prasidėjęs Florencijoje vėlyvaisiais 1400-aisiais. Vėliau Renesansas paplito visoje Europoje ir gyvavo iki pat XVI amžiaus. Būtina pabrėžti, kad per šį laikotarpį ypač pasikeitė grožio samprata, kadangi daugelis sugrįžo prie senovės Graikijos ir Romos meno ir literatūros idealų.
25 geriausios Coco Chanel citatos  (31)
2014 m. rugsėjo 19 d. 08:15
Garsiajai madam Coco rugpjūtį sukaktų 131 metai. Ši moteris, jos požiūris į gyvenimą , moters grožį, meilę ir į vyrus tebėra aktualūs iki šiol.
Kaip įrengti namus, kuriuose vaikas augtų laimingas
2014 m. rugsėjo 19 d. 07:48
Ar pastebėjote, kad kai kur Jums jauku ir gera, o kai kur nejauku ir nuobodu? Kokia aplinka skatina smalsumą, kaip ji veikia vaikus ir svarbiausia ar gali jiems būti naudinga ir kaip? Šiame straipsnyje rasite keletą nesunkiai įgyvendinamų pavydžių.
SMS vyrui įžiebė nenumaldomą aistrą  (16)
2014 m. rugsėjo 15 d. 00:01
Einu į vonios patalpą, išimu iš rožinio maišiuko apatinius ir apsivelku. Žiūrėdama į veidrodį negaliu nepripažinti, kad Meto puikus skonis. Ryškiai raudoną apatinių komplektą sudaro korsetas, kelnaitės ir ilgos kojinės. Permatoma tiulio medžiaga ir nėriniai daro šį apdarą romantišką. Kaspinėliai ant petnešėlių suteikia žaismingumo. O prisegamos kojinės paverčia dar seksualesne.
Pamatyk: 8 vakarinių suknelių tendencijos!
2014 m. rugsėjo 11 d. 10:18
Niujorko mados savaitė ritasi į pabaigą, 2015 m. pavasario ir vasaros kolekcijas jau spėjo pristatyti daugybė garsių dizainerių. Atrinkome tau 8 vakarinių suknelių tendencijas, kurias greitu metu pamatysime raudonojo kilimo renginiuose.
Mažytis rojus Portugalijoje - Madeira  (7)
2014 m. rugsėjo 10 d. 14:00
Nors Turizmo informacijų centrai vis pastebi, jog Portugalija nėra iš tų šalių, kurios ištisus metus neatsigintų turistų, ši šalis lietuvių pamėgta atostogų vieta.
Madingos spalvos rudeniui  (7)
2014 m. rugpjūčio 27 d. 00:01
Svarbiausios pozicijos naujajame sezone priklausys raudonai spalvai. Raudona kaip ugnis, kaip kraujas ar aistra. Žinokite, kad raudona – tai nauja juoda ir metas prie to jau priprasti.