muitininkas

Muitinėje buvo sulaikytas „labai skubėjęs“ Kazachstano pilietis  (15)
2016 m. vasario 2 d. 15:04
Pirmadienio vakarą Vilniaus teritorinėje muitinėje buvo sulaikytas „labai skubėjęs“ Kazachstano pilietis, kuris už greitesnį muitinės procedūrų įforminimą muitinės pareigūnams bruko pinigų. Tačiau tai sugaišino tik dar daugiau jo laiko – dėl kyšio siūlymo pradėtas ikiteisminis tyrimas, o antradienio rytą kazachas tebebuvo Lietuvoje ir laukė apklausos.
Kosove kulkų suvarpyto Lietuvos pareigūno artimieji: gailesčio ir dėkingumo neliko nė kvapo  (409)
2016 m. sausio 27 d. 16:23
Kai lietuvis muitininkas Audrius Šenavičius prieš dvejus metus Kosove žuvo nuo užpuolikų kulkų, užuojautą jo artimiesiems reiškė ir Lietuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė , ir premjeras Algirdas Butkevičius , ir užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius .
Ž. Grigaitis žiemos šventes sutiko itin netradiciškai  (147)
2015 m. gruodžio 25 d. 10:00
Žilvinas Grigaitis šias Kūčias ir Kalėdas sutiko visai ne taip, kaip įprasta daugumai. Verslininkas gruodžio 24-ąją praleido lėktuve, kur svajojo apie lietuviškas silkes, o per Kalėdas laiką leido mėgaudamasis šiluma prie baseino.
„120s“ žinios: nereikalingi „Kalašnikov“ automatai ir įtampa Ukrainoje
2015 m. lapkričio 23 d. 16:13
DELFI TV trumposiose žiniose žiūrėkite: Lietuvos policija atsisako „Kalašnikovo“ automatų, Prancūzijoje nušautas muitininkas, dar du policininkai sužeisti, Ukraina : rusų tankai ir „Grad“ sistemos artėja prie Chersono srities, orų prognozė ir dienos kadras.
Prancūzijoje nušautas muitininkas, dar du policininkai sužeisti  (79)
2015 m. lapkričio 23 d. 13:52
Prancūzijos miesto Tulono Sen Žan du Varo rajone per operaciją prieš ginklų kontrabandininkus buvo nušautas vienas muitininkas, o dar du policininkai sužeisti.
Buvęs Alytaus meras J. Krasnickas apie L. Radzevičiūtę: manęs ant tos moteriškės net su kranu neužkelsi  (7)
2015 m. spalio 20 d. 10:16
„Manęs ant tos moteriškos net su kranu neužkelsi“, – tvirtina skandalingasis buvęs Alytaus meras Jurgis Krasnickas apie jį slaptais įrašais demaskavusią Alytaus gražuolę Laurą Radzevičiūtę. L. Radzevičiūtė paklausta, ar jautė simpatijas iš J. Krasnicko pusės atsakė, kad jai vyrų dėmesio niekada netrūko.
Neeilinė savaitė: sugautas „ichtiandras“ ir nubausti pareigūnai  (9)
2015 m. spalio 15 d. 21:11
Nors savaitė dar tik persirito į antrąją pusę, pasieniečiai jau gali laikyti ją ypatingai sėkminga. Remiantis Valstybės sienos apsaugos tarnybos pranešimais, bausmės susilaukė pareigūnas, per sieną padėjęs gabenti kontrabandines cigaretes, taip pat sugautas ne vienas kontrabandininkas – vienas jų cigaretes plukdė, kiti jas nešė ant kupros.
Pasienyje - vienu uniformuotu kontrabandininku mažiau: nebegaus net pensijos  (22)
2015 m. spalio 14 d. 11:54
Darbo sienos apsaugos sistemoje ir teisės į užtarnautą pareigūno pensiją neteko Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Ignalinos rinktinės Sargybų skyriaus jaunesnysis specialistas Remigijus Slidziauskas . Jis su pažįstamu muitininku sudarydavo sąlygas per Ramoniškių punktą iš Rusijos į Lietuvą atvežti kontrabandinių rūkalų.
Pribloškia: nelegalias prekes randa ir po numirėliais  (18)
2015 m. spalio 14 d. 10:39
„Mūsų darbe iki paranojos yra nedaug. Turime vertinti žmones pagal įvairias rizikas ir įtarimą gali kelti daug kas, o juk didžioji dauguma žmonių yra padorūs keliautojai, - sako Muitinės mokymo centro direktoriaus pavaduotojas Pranas Plačas. – Yra labai daug požymių, kaip atpažinti kontrabandininką, kas jį išduoda, tačiau tam reikia psichologinių žinių ir elemetaraus stebėjimo. Ne vienas galėtų atskirti, kada žmogus meluoja, todėl mums labai svarbu pastebėti melą, tai labai įdomus procesas.“
Metų seklys: latvį dėl konspiracijos stipriai sumušė, bet Kauno kriminalistų tai neapgavo  (7)
2015 m. spalio 13 d. 17:53
DELFI, bendradarbiaudamas su Lietuvos policija, tęsia tradicinį pasakojimų ciklą „ Metų seklys “, kuriame atskleidžiama, kaip šalies kriminalistai tyrė garsiausias bylas. Šįkart - pasakojimas apie tai, kaip Kauno kriminalistai išsiaiškino, kad apiplėšimas, kurio metu pagrobtas 438 tūkst. eurų vertės krovinys, buvo inscenizuotas.
Minimos Medininkų žudynių 24-osios metinės  (40)
2015 m. liepos 31 d. 07:11
Penktadienį sukanka 24 metai nuo tragiškų įvykių Medininkų pasienio poste, kai buvo nužudyti septyni Lietuvos pareigūnai .
Muitininkas varžovui siuntinėjo žinutes, parašytas „degradavusių sovietinių kalinių žargonu“  (41)
2015 m. liepos 21 d. 08:54
Liepos pradžioje, vykdydamas Lietuvos vyriausiojo administracinio teismo nutartį, Muitinės departamentas į tarnybą grąžino posto pareigūną L. D., kurį prieš metus buvo atleidęs iš pareigų už muitinės pareigūno vardo diskreditavimą.
Neįtikėtini sunkvežimio vairuotojo nuotykiai. Pirmoji kelionė į Vakarus su „Super MAZ“  (55)
2015 m. liepos 13 d. 21:42
Praėjus daugeliui metų, galima su humoru ir ironija prisiminti vairuotojo gyvenimo pradžią. Tada juokas neimdavo, dažniau tekdavo riebiai keiktis ar norėdavosi verkti. Vienas iš labiau įstrigusių į atmintį epizodų, tai – pirmieji reisai į Vakarus, kurie tada, vairuotojo akimis žiūrint, atrodė kaip skrydis į tamsiąją, neseniai buvusią priešišką mėnulio pusę.
„Bloomberg“: prieš P. Porošenką V. Putinas atrodo tarsi ištižėlis  (174)
2015 m. birželio 18 d. 12:25
Ukrainos prezidentas Petro Porošenka per savo pirmąjį metinį pranešimą pasiūlė įspūdingai konkretų planą, kaip pagerinti šalies ekonomiką. Kad ir kaip būtų sudėtinga šią viziją paversti realybe, tai buvo tokia kalba, kokią derėjo rėžti ir Rusijos prezidentui Vladimirui Putinui, „Bloomberg View“ rašo Leonidas Beršidskis .
Medininkų žudynių byloje apklausti dar keturi liudytojai  (17)
2015 m. birželio 10 d. 23:22
Medininkų žudynių byloje trečiadienį Vilniaus apygardos teisme liudytojais apklausti dar keturi buvę SSRS jėgos struktūrų darbuotojai.
Galvojo galvojo ir sugalvojo: pakelėse trūnijanti atlieka gali atstoti smėlį ir skaldą  (14)
2015 m. gegužės 31 d. 14:54
Senos padangos vertinga žaliava – ji gali atstoti naujų sąvartynų drenažui naudojamą skaldą ir smėlį. Tokią išvadą priėjo tyrimus atlikę Vilniaus Gedimino technikos universiteto mokslininkai.
Nuotykiai Baltarusijos muitinėje: daiktus deklaruoti norėję lietuviai sulaukė netikėtos užuominos  (14)
2015 m. gegužės 9 d. 18:00
Pirmąjį gegužės savaitgalį Braslavo ( Baltarusija ) krašte vykusiame ralio meistrų simultane Lietuvos sportininkai kvapą gniaužiančių rezultatų nepasiekė, tačiau gavo nemažai – apytiksliais skaičiavimais du vienetus – naudingos patirties. Štai kuo ji galėtų būti svarbi visiems lenktynininkams, galvojantiems išbandyti jėgas kaimyninėje valstybėje.
Niekam neprilygstančios gaujos byla: patyrė milijoninius nuostolius  (80)
2015 m. kovo 2 d. 17:11
Vieno didžiausio Lietuvoje veikusio nusikalstamo susivienijimo nariai vos tilpo į teismo posėdžių salę – prieš teismą stojo net 32 asmenys, kaltinami beveik 150 nusikalstamų veikų padarymu.
Hiustone, mes neturime problemų!  (6)
2015 m. vasario 21 d. 09:14
Į Hiustoną turbūt važiuočiau tik pensijoj. Ne dėl to, kad dabar neturiu laiko, bet tiesiog yra daug įdomesnių vietų nei Teksaso gigantas, kuriam anglų kalba vienam filme iš kosmoso pranešama apie problemas. Dviejų veikėjų iš Lietuvos kelias Šterno paliepimu visgi pakrypo į minėtą Volkerio valstiją ir dainų apdainuotą Hiustoną. Tai NBA „Visų žvaigždžių“ savaitgalis.
Muitininkas nepaėmė kyšio  (34)
2015 m. vasario 18 d. 12:15
Vasario 16-ąją Medininkų kelio poste įkliuvo Baltarusijos pilietė, muitinės pareigūnui siūliusi neteisėtą atlygį už tai, kad nebūtų įformintas užfiksuotos kontrabandos faktas. Dėl įvykio iškviesti Muitinės kriminalinės tarnybos pareigūnai.
Pamokanti lietuvių istorija: ką daryti, kai Vietname jus ima persekioti... autobusas  (6)
2015 m. sausio 29 d. 09:50
Taip jau atsitiko, kad tesiog žiūrėdami į žemėlapį įvažiavimui į Vietnamą iš Laoso pasirinkom mažiausiai civilizuotą sienos kirtimo punktą – kai apie tai paskaitėm, buvo jau vėlu apsisukti, o ir nenorėjom – na ir kas, galvojom, jeigu yra sienos pravažiavimas, bus ir kas per jį važiuoja.
G. Grajauskas: šalies cicinizacija jau pasibaigė. Kas toliau?  (17)
2015 m. sausio 23 d. 10:36
Sausio 29 d. sostinės klube „Tamsta“ sykiu su vilniečių grupe „Kiauras kibiras“ koncertuosianti Klaipėdos bliuzroko grupė „ Kontrabanda “, suburta bosine gitara grojančio bei tekstus kuriančio ir dainuojančio žinomo poeto Gintaro Grajausko, yra savotiškas uostamiesčio fenomenas.
Demaskavo gaują, kuriai nėra lygių: prabangai skyrė milijonus  (233)
2015 m. sausio 7 d. 15:13
Pareigūnai baigė tirti vieno didžiausių Lietuvoje veikusių nusikalstamų susivienijimų baudžiamąją bylą, kurioje beveik 150 nusikalstamų veikų padarymu kaltinami 32 asmenys.
Smogė korumpuotiems muitininkams: tokių baudų dar neregėjo  (93)
2015 m. sausio 5 d. 10:09
Net 29 Medininkų kelio posto muitininkai pripažinti kaltais dėl piktnaudžiavimo tarnybine padėtimi, siekiant asmeninės naudos. Jiems skirtos įspūdingo dydžio baudos.
Pareigūnai vėl smogė V. Karaliaus gaujai: iš Rusijos vežė „karstus“  (41)
2014 m. lapkričio 13 d. 09:46
Policijos pareigūno pensiją gaunančio kontrabandos karaliumi tituluojamo Viliaus Karaliaus žodžiai, jog jis sėdės už grotų, o jo bendrai ir toliau uždirbs pinigus gabendami kontrabandą, nebuvo laužti iš piršto.
„Dovanėles“ ėmusių muitininkų išpažintis: apie bendrą kasą, tradicijas ir pirmus kartus  (217)
2014 m. lapkričio 8 d. 22:19
Net 29 Medininkų kelio posto muitininkus, kurie kaltinami piktnaudžiavimu tarnybine padėtimi, siekiant asmeninės naudos, prokuroras siūlo nubausti taip, kad iš to pasimokytų ir kiti pareigūnai.
Motociklu važiavęs muitininkas nepakluso policininkams  (24)
2014 m. spalio 4 d. 16:42
Spalio 3 d., apie 20.15 val., Klaipėdos r., Derceklių kaime, policijos patrulių stabdomas nestojo motociklininkas , kurį sulaikius paaiškėjo, kad motociklą vairavo ne tarnybos metu blaivus Klaipėdos teritorinės muitinės vyriausias inspektorius–naras K. Š. (gimęs 1982 m.).
Girtą „gaidelį“ policininkai apipurškė dujomis ir ištraukė per langą  (222)
2014 m. rugsėjo 21 d. 17:31
Tai, kad sekmadienio rytą Klaipėdos kelių policijos biuro pareigūnai išaiškino penkis girtus vairuotojus, tarp kurių buvo ir muitininkas ir karys, tebuvo zuikio dainos, palyginus su tuo, kas vėliau atsitiko reido metu Klaipėdos rajone.
Muitininkai, įtariama, talkino sukčiams: tūkstančiai telefonų liko Lietuvoje  (30)
2014 m. rugsėjo 18 d. 17:02
Po ilgalaikio tyrimo muitininkams ir prokurorams pavyko išsiaiškinti, kad Lietuvoje galėjo likti tūkstančiai naujų mobiliųjų telefonų ir planšetinių kompiuterių, skirtų Rusijos ir Baltarusijos rinkoms.