mokytojai

Vaikai siūlė, kaip spręsti vieną didžiausių šiandienos problemų
2014 m. gruodžio 18 d. 11:34
Trečiadienį buvo apdovanoti jaunojo žurnalisto konkurso išradingiausi rašytojai - būsimieji Lietuvos žurnalistai, rašę apie atliekų keliamą pavojų.
Barbara Brylska: likimo pokštai piktesni nei garsiajame filme  (2)
2014 m. gruodžio 18 d. 00:00
Filmas „ Likimo ironija arba po pirties “ palydi senuosius ir sutinka naujuosius metus jau kelis dešimtmečius. Ne tik Rusijoje, bet ir daugelyje buvusių Sovietų Sąjungos valstybių. Filmo šlovė kasmet nė kiek nemažėja, o jame Nadią suvaidinusiai Barbarai Brylskai likimas nebuvo dosnus – dabar moteris gyvena iš skurdžios pensijos ir niekaip nesupranta, kaip galima metai iš metų žiūrėti tą pačią komediją .
2015-ųjų prognozė kiekvienam Zodiako ženklui: Vėžys
2014 m. gruodžio 17 d. 17:01
Kas laukia Vėžio ženklo atstovų 2015-aisiais? Sužinok!
K. Girnius. Kratos rusų mokyklose: gal persistengiame?  (179)
2014 m. gruodžio 17 d. 14:42
Viešai reiškiamas patriotizmas tampa naujausia mada, o, žinia, madoms atsispirti sunku. Tie, kurie prieš penkerius metus aiškino, kad reikia kuo mažiau lėšų skirti krašto apsaugai, dabar taip pat kategoriškai teigia, kad būtina skirti pirmenybę krašto apsaugai, rengimuisi atremti galimą antpuolį. Kadaise nematę priešų, dabar juos įžiūri visur.
Fantastiškas Katažinos Zvonkuvienės stiliukas: lyg valiūkė iš 60-ųjų metų  (20)
2014 m. gruodžio 17 d. 02:33
Nežinia, ką darytų per LNK rodomą projektą „Lietuvos balsas“ kuriančių kūrybos namų „Elitazas“ vadovas Gediminas Jaunius, jei šiame šou nedalyvautų Katažina Zvonkuvienė. Atsitiktinumas ar ne, tačiau didieji televiziniai šou („Lietuvos balsas“, „Kviečiu šokti“) ženkliai atsigaudavo reitingų lentelėse, kai juose sutikdavo dalyvauti viena labiausiai publikos mylimų šalies dainininkių.
Mokykloje tvirkintos mergaitės negynė nei mokytoja, nei mama  (315)
2014 m. gruodžio 16 d. 13:37
Trečioje klasėje besimokanti Indrė (vardas pakeistas) iš mokyklos grįžo su ašaromis akyse. Pertraukos metu mergaitę sučiupę bendraklasiai žemino ir čiupinėjo intymias jos kūno vietas.
Kruvinos skerdynės: ėjo į kiekvieną klasę ir žudė vaikus  (187)
2014 m. gruodžio 16 d. 11:09
Per Talibano išpuolį prieš armijos mokyklą Pakistano šiaurės vakaruose antradienį žuvo bent 141 žmogus (daugiau nei 100 iš jų – mokiniai), o dar mažiausiai 122 buvo sužeisti, praneša BBC.
A. Bubilaitė apie tiesioginio eterio jaudulį ir užsienio prodiuserių pasiūlymus  (5)
2014 m. gruodžio 16 d. 10:46
Valinskų komandos lyderė Agnė Bubilaitė praėjusį sekmadienį pasirodžiusi su Selinos Gomez hitu „Love like a love song“ nepaliko abejingų. Merginos mokytojai ją įvertino ir skyrė 50 procentų savo visų balsų. Jauną merginą bažnyčioje pastebėję prodiuseriai pakvietė į „Lietuvos balso“ akląsias perklausas. Bet tai ne vienintelis pasiūlymas, kurio ji yra sulaukusi.
Stilistė A. Gilytė: nereikia turėti daug rūbų, kad atrodytum gerai  (11)
2014 m. gruodžio 16 d. 00:01
„Nesu mados auka, mano guru – stilius . Aš imu madą ir perkramtau ją į asmeninį stilių“, - taip save apibūdina žinoma stilistė Agnė Gilytė , kurios pirmoji knyga „Spintologija“, išleista leidyklos „Alma littera“, neseniai pasiekė knygų lentynas.
Paaiškėjo, kas verčia mus išlaidauti  (1)
2014 m. gruodžio 16 d. 00:01
Ką kaltinti dėl jūsų išlaidavimo? Vartotojai gali manyti, kad jie visiškai kontroliuoja savo apsipirkimo sprendimus, tačiau vis daugėja tyrimų, parodančių, kad yra kiek kitaip.
Moksleiviai terorizavo mokytojus: išsigalvojo kaltinimus apie karcerį ir baisias bausmes  (42)
2014 m. gruodžio 15 d. 14:45
Garsioji byla, kurioje smurtu buvo apkaltinti prie Vilniaus esančių Vėliučionių vaikų socializacijos centro  mokytojai, visiškai subliūško.
G. Savickas alkoholio nebevartoja 6 metus: paragavau vyno, bet supratau, kad jo nenoriu  (49)
2014 m. gruodžio 14 d. 14:50
Gadinti savo instrumentą – daužyti smuiką, traukyti jo stygas – nelabai gerai, nes paskui su juo tiesiog nepagrosi. Taip sako aktorius Giedrius Savickas , kalbėdamas apie savo sprendimą atsisakyti alkoholio. Jis džiaugiasi, kad naujoji aktorių karta – kitokia.
Nereikia bijoti svetimų kultūrų, reikia bijoti savo nekultūringumo  (12)
2014 m. gruodžio 13 d. 15:18
Nedaug kas galėtų pasigirti taip gerai pažįstantis tiek Lenkijos , tiek Lietuvos kultūrinį gyvenimą kaip Rasa Rimickaitė. Vilniaus universitete baigusi lietuvių kalbos ir teatrologijos specialybę, toliau studijavo Varšuvos universiteto Kultūros institute, rašė doktoratą Lenkijos mokslų akademijos Sociologijos ir filosofijos institute (baigti disertaciją sutrukdė netikėta darbo vadovės mirtis). Keletą metų dirbo Lenkijos radijo laidų užsieniui lietuviškojoje redakcijoje, Varšuvos universitete dėstė lietuvių literatūros, kultūros ir meno istoriją, aktyviai bendradarbiavo su Lenkijos Stepono Batoro fondu. Jos interesų spektras išties platus: domisi dar ir teise, istorine jos raida, matematika, žydų tautos istorija ir kalbomis. Rasa Rimickaitė mielai sutiko papasakoti apie savo veiklą, lietuvių ir lenkų kultūrinius ryšius, net apie pažinčių su taksistais naudą. 
26 nėštumo savaitę pagimdžiusi Asta – atvirai apie tai, ką teko patirti  (4)
2014 m. gruodžio 13 d. 13:30
Kiek patiria mamos, prieš laiką pamigdžiusios kūdikį, žino tik jos pačios. Jos iškenčia ilgą laukimą, gerųjų ir blogųjų emocijų antplūdį, nežinią. Tačiau grįžusios su paaugusiu kūdikiu į namus jaučiasi stiprios tarsi plienas. Stipresnės už kitas mamas...
V. Dailidienė. Penktokams Donelaitis ir Mažvydas svetimi?  (155)
2014 m. gruodžio 12 d. 14:54
Pastaruoju metu viešojoje erdvėje kilo diskusijų dėl lietuvių kalbos ir literatūros programos pagrindinei mokyklai – V–X klasei – projekto. Visuomenei sunku suprasti, kas kelia tokias aistras, kodėl viešai aptariami dalykai, kurie, atrodo, turėtų rūpėti tik specialistams. Ginčuose pasikartojanti priešprieša „įdomu –neįdomu“ daugeliui kelia nuostabą: visi turėjome mokytojų, visi jie dirbo pagal tas pačias programas ir tuos pačius vadovėlius, bet vieniems mokytojams programos ir vadovėliai nepadėjo, o kitiems netrukdė dėstyti dalyką įdomiai.
Nekelti kainų – nerealu  (141)
2014 m. gruodžio 11 d. 23:47
Viso gero litui ir labas eurui lietuviai tars jau mažiau nei po mėnesio. Didžiausias 2015-ųjų iššūkis – priprasti prie naujų kainų ir pasikeisti pinigines, nes jose daugiau vietos reikės monetoms, o ne banknotams.
Tyrimas parodė: Kaune gyventi geriau  (218)
2014 m. gruodžio 11 d. 21:21
Žurnalo „Reitingai“ sudarytas savivaldybių reitingas atskleidė nustebinti galinčią tiesą – Kaune vaikus auginti yra geriau nei Vilniuje .
Moksleivius išguldė infekcija: uždaryta mokykla, vaikai – reanimacijoje  (121)
2014 m. gruodžio 11 d. 18:05
Sostinėje esanti „Genio“ pradinė mokykla iki pirmadienio uždaryta – čia, kaip įtariama, išplito žarnyno infekcija . Kai kurie vaikai netgi atsidūrė reanimacijoje.
GRYNAS.lt lesykla tiesiogiai!  (12)
2014 m. gruodžio 11 d. 14:55
Šiais metais Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro ( LMNŠC ) Gamtinio ir ekologinio ugdymo skyrius kartu su aplinkosaugos portalo GRYNAS.lt redakcija dovanoja portalo lankytojams tiesioginę transliaciją iš paukščių lesyklos, kuri per visą žiemą stovės LMNŠC rūmų teritorijoje.
A. Sakalas. Diversija Lietuvos valstybėje  (61)
2014 m. gruodžio 10 d. 14:17
Kitaip nepavadinsi pokyčių švietimo sistemoje, nes jie prof. Meilės Lukšienės dar Atgimimo aušroje išpuoselėtą tautinę mokyklą pavertė uždarąja akcine bendrove, kurios nariai yra ne moksleivių kolektyvas, bet piniginių krepšelių rinkinys.
Katažina Zvonkuvienė pademonstravo iš koto verčiantį stiliuką  (30)
2014 m. gruodžio 10 d. 13:41
LNK muzikinis projektas „Lietuvos balsas“ sekmadienį pradėjo kovas dėl superfinalo ir „Lietuvos balso“ nugalėtojo vardo, kuriame savo balsais kausis mokytojų Donato Montvydo, Ingos ir Arūno Valinskų, Merūno Vitulskio ir Katažinos Zvonkuvienės mokiniai.
Kauno „Žalgiris“ nustebino: vietoj kamuolių mėtė baterijas  (3)
2014 m. gruodžio 10 d. 13:26
Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazijoje svečiavęsi „Žalgirio“ krepšininkai turėjo neeilinę galimybę išbandyti savo taiklumą. Tik šį kartą baudinių seriją jie turėjo sumesti ne krepšinio aikštelėje, o aplinkosaugos renginyje, kur į specialias talpas mėtė baterijas. Paaiškėjo, kad didiesiems Lietuvos sporto ambasadoriams taiklumu nenusileido ir moksleiviai.
Kalbos premijos laureatė: šeima, mokykla, aplinka suformuoja ne tik gimtos kalbos įgūdžius  (10)
2014 m. gruodžio 9 d. 13:35
„Mūsų mažėja – tokia didžiausia bėda“, – sako 2014 metų Kalbos premijos laureatė, LRT radijo žurnalistė Janina Mateikienė. Jos teigimu, emigrantai savo vaikų neišmoko taip gerai kalbėti lietuviškai , kaip juos išmokė tremtiniai.
Pasipuošusi blizgančia suknele Inga Valinskienė atskleidė savo figūros privalumus  (28)
2014 m. gruodžio 9 d. 10:12
LNK muzikinio projekto „Lietuvos balsas“ mokytojų Donato Montvydo, Merūno Vitulskio, Katažinos Zvonkuvienės bei Ingos ir Arūno Valinskų mokiniai žengė į finišo tiesiąją – pirmieji projekto finalininkai sekmadienį „Teatro arenoje“ pradėjo kovą dėl superfinalo ir „Lietuvos balso“ nugalėtojo vardo.
J. Phoenixas susižadėjo su savo jogos mokytoja  (4)
2014 m. gruodžio 9 d. 09:13
Joaquinas Phoenixas – susižadėjęs! Aktorius pasipiršo savo jogos mokytojai, kai ji privertė jį atlikti vieną jogos pozą, praneša eonline.com.
Pasivaikščiojimas po Kėdainius  (12)
2014 m. gruodžio 9 d. 00:01
Lietuva maža šalis, bet joje turime daugybę puikių miestų ir miestelių, kuriuose gyvena savo kraštą mylintys ir puoselėjantys žmonės. Kiekvieną dieną gyvename, dirbame ir sukamės savo rūpesčių rate net nesusimąstydami, kad gyvename puikioje vietoje. Nesvarbu ar gyvename dideliame mieste, ar mažame miestelyje, turime didžiuotis savo kraštu, domėtis juo.
Žmogus, kuris slapta režisuoja Rusijos gyvenimą  (114)
2014 m. gruodžio 8 d. 21:15
„Aš esu naujosios Rusijos sistemos autorius, arba vienas iš autorių“, – prisistatydamas pareiškė Vladislavas Surkovas .
V. Gedvilas. Ministras ir pedagogai turi rasti bendrą kalbą  (31)
2014 m. gruodžio 8 d. 14:27
Man labai nepatinka toji įtampa, pastaruoju metu susiklosčiusi tarp mokytojų (ar dalies jų) bei Švietimo ir mokslo ministerijos.
Gundantis K. Zvonkuvienės įvaizdis: apnuoginta nugara ir pūstas sijonėlis  (15)
2014 m. gruodžio 8 d. 09:57
Vakar prasidėjo pirmosios „Lietuvos balso“ finalinės kovos. Renginio pradžioje mokytojai atliko Ingos Valinskienės superhitą „Žvaigždė“. Ant scenos užlipusios projekto mokytojos Katažinos Zvonkuvienės stilius nepaliko abejingų.