mokytojai

Dvejetai mokykloje – ne problema: genialių dvejetukininkų sąrašas – nuo L. Tolstojaus iki B. Gateso  (52)
2014 m. rugsėjo 2 d. 23:20
Jeigu jūsų vaikas pradės gauti blogus pažymius, neskubėkite jo barti. Visai gali būti, kad jis gyvenime pasieks daugiau, nei jūs drįstumėte pasvajoti, rašo kp.ru.
M. Vitulskis: atsiradus vaikučiui, skirsiu jam daugiau dėmesio  (28)
2014 m. rugsėjo 2 d. 16:48
Šeimos pagausėjimo laukiantis TV projekto „Lietuvos balsas“ komisijos narys, mokytojas Merūnas Vitulskis ir pasikeitus šou taisyklėms tikisi, kad ras laiko ir savo būsimam pirmagimiui, ir „vaikams“ TV projekte.
Mokytoja ekspertė: labiausiai norėtųsi vienintelės naujovės  (18)
2014 m. rugsėjo 2 d. 14:36
Pažiūrėkite aplinkui: ruduo Lietuvoje iš tiesų prasideda nuostabiai. Ir, nepriklausomai nuo to, koks oras, be abejonės, Rugsėjo 1 d. – šventinė diena. Jokią kitą dieną mūsų gatvėse nepamatysite tiek daug pasipuošusių, gerai nusiteikusių žmonių – tiek vaikų, tiek suaugusių. Gal ir ne visi šypsosi – bet didesnė dalis tai tikrai. Ypatingai išsiskiriantys šią pirmą rudens dieną esame mes, mokytojai.
Telšiuose per Rugsėjo 1-osios šventę apvogti keli moksleiviai ir mokytoja  (3)
2014 m. rugsėjo 2 d. 14:18
Rugsėjo 1-oji apkarto keliems Telšių moksleiviams ir jų mokytojai.
Kaip pradėti mokslo metus, kad gautum geresnius pažymius?
2014 m. rugsėjo 2 d. 13:49
Vasara baigėsi, metas grįžti į mokslus ir nusiteikti dar vieniems iššūkių kupiniems metams. Taip, ryte keltis sunku, susikaupti pamokose ar paskaitose – sudėtinga, tačiau nieko nepadarysi, teks priprasti prie naujo „darbinio“ režimo.
Rugsėjo 1-oji – baisiausia diena gyvenime  (184)
2014 m. rugsėjo 1 d. 19:36
Jei kūno kultūros mokytojas vaiką vadins slabaku , o šokių mokytojas priekaištaus dėl arkliško žirgliojimo, į mokyklą nesinorės.
Maištininkai: įžymybės, metusios mokyklą  (3)
2014 m. rugsėjo 1 d. 14:05
Šiandien – Rugsėjo 1-oji, naujų mokslo metų pradžia. Tikriausiai šiandien sau pažadėjai atidžiau mokytis, labiau stengtis, mažiau tinginiauti ir pasiekti geresnių rezultatų? Išsilavinimas – labai svarbu, tačiau tai toli gražu nereiškia, kad kiekvienas turi siekti nukabinėti kambario sienas universitetų diplomais.
I. Burlinskaitė mokykloje mėgavosi populiarumu: praėjus koridoriumi, visi atsisukdavo  (94)
2014 m. rugsėjo 1 d. 13:30
Grupės „Projektas Kitokios “ narė Indrė Burlinskaitė socialiniame tinklalapyje „Facebook“ pasidalino vaikystės nuotrauka, daryta rugsėjo 1 dieną. Nuotraukoje I. Burlinskaitė eina į trečią klasę. DELFI kalbinta mergina pasakojo, kad mokyklos prisiminimai tik teigiami. Indrė puikiai sutarė su mokytojais ir mėgavosi populiarios merginos statusu.
D. Pavalkis perspėjo mokinius ir mokyklas  (37)
2014 m. rugsėjo 1 d. 11:14
Mokyklas, jų vadovus ir mokytojus turėsime pradėti vertinti ne pagal „popierius“, o pagal mokinių pasiekimus, teigia švietimo ministras Dainius Pavalkis .
E. Žakaris. Kad Rugsėjo pirmosios būtų šviesesnės  (8)
2014 m. rugsėjo 1 d. 10:44
Rugsėjo pirmosios šventės ir liūdnai skambančių mokytojų ketinimų streikuoti fone matau išeičių, kaip iš tikrųjų pagerinti ir mokytojų, ir mokinių būklę bei nusiteikimą naujiems mokslo metams.
R. Šimašius. Kur auga talentų karta?  (14)
2014 m. rugsėjo 1 d. 10:33
Kokią mokyklą atsimename iš savo rugsėjų? Man įstrigę kardeliai mylimiausiam mokytojui, liūdesys, kad baigėsi vasariškos katino dienos ir džiaugsmas susitikus su draugais.
Dirbtinio apvaisinimo istorija: po aborto ir kančių – du nuostabūs vaikai „iš mėgintuvėlio“  (159)
2014 m. rugpjūčio 31 d. 00:03
Alma, kartu su vyru auginanti du puikius vaikus – aštuonerių metų mergaitę ir penkerių metų berniuką, – neslepia, kad jie abu pradėti mėgintuvėlyje.
4 žmonių psichotipai, lemiantis jūsų profesiją  (17)
2014 m. rugpjūčio 30 d. 09:00
Jaustis laimingu yra kiekvieno žmogaus gyvenimo tikslas. Laimės suvokimas individualiu atveju skiriasi taip pat, kaip skiriasi tai, kokia kaina ir kokiais keliais to siekiama. Vieniems pakanka tiesiog plaukti pasroviui ir, regis, visada lydi sėkmė, o kiti visą gyvenimą energingai iriasi prieš srovę, kasdien kovoja už vietą po saule. Kurie teisūs?
DIDYSIS horoskopas naujiems mokslo metams  (5)
2014 m. rugpjūčio 29 d. 17:52
Kaip tau šįmet seksis moksluose? Galbūt džiaugsiesi gerais pažymiais, o gal visgi teks šiek tiek pasitempti? Ieškok savo Zodiako ženklo ir sužinok!
Odeta Bložienė: prie euro vaikus reikia pratinti jau dabar
2014 m. rugpjūčio 29 d. 13:54
Įvedus eurą, vaikams bus sunku perprasti valiutų santykį, tad jiems gali kilti keblumų vertinant naujas prekių ir paslaugų kainas, perspėja Lietuvos ekonomikos mokytojai. Todėl dauguma pedagogų nuo naujųjų mokslo metų ketina savo mokymo programas papildyti informacija apie eurą, paaiškėjo „Swedbank" Asmeninių finansų instituto (AFI) organizuotoje penktojoje Nacionalinėje ekonomikos mokytojų konferencijoje.
Į pamokas bus įtrauktos euro temos  (14)
2014 m. rugpjūčio 29 d. 13:43
Įvedus eurą, vaikams bus sunku perprasti valiutų santykį, tad jiems gali kilti keblumų vertinant naujas prekių ir paslaugų kainas, perspėja Lietuvos ekonomikos mokytojai.
A. Valinskas įvardino žvaigždei reikalingus bruožus  (53)
2014 m. rugpjūčio 29 d. 11:48
Jau netrukus į LNK televizijos eterį sugrįš muzikinis projektas „Lietuvos balsas“ . Į raudonuosius krėslus vėl sės praėjusiais metais triumfavusio Pauliaus Bagdonavičiaus mokytojai – Arūnas ir Inga Valinskai. Ar trečiajame „Lietuvos balso“ sezone Arūnas Valinskas taip pat tikisi pergalės? Kaip sekasi „gesinti“ užvirusias aistras dėl dalyvių pasirinkimo su žmona?
5 filmai, kurie padės nusiteikti naujiems mokslo metams(VIDEO)  (1)
2014 m. rugpjūčio 29 d. 11:26
Nori tu to ar ne, mokslo metai neišvengiamai artėja. Taip, tai reiškia stresą, ankstyvą kėlimąsi iš lovos, kad ir kokia šilta ji bebūtų bei, žinoma, mokyklos, universiteto ar darbo sukeliamus rūpesčius.
Ar pirmokas, nepažinodamas savo mokytojos, drąsiai žengs į rugsėjo 1-ąją?  (11)
2014 m. rugpjūčio 29 d. 09:59
Žaibišku greičiu artėja Nauji mokslo metai , Rugsėjo 1-oji . Visi su jauduliu laukiame šios rudens dienos, Mokslo ir žinių šventės. Drąsiausiai ir ramiausiai iš visų pradinukų jaučiasi antrokai, trečiokai ir ketvirtokai, kurie pradės Naujus mokslo ir žinių metus jau žinodami, kas jų laukia mokykloje, kokia mokytoja juos pasitiks, kada reikės ateiti į mokyklą ir kodėl reikia mokytis, ruošti namų darbus.
Vaikas nenori eiti į mokyklą: ką patars psichologė?  (3)
2014 m. rugpjūčio 29 d. 00:05
Ne visi vaikai noriai eina į darželį ar mokyklą. Kaip tokiu atveju elgtis tėvams? Į mamos Jurgitos klausimą atsako psichologė.
Viena brangiausių mokyklų Lietuvoje praveria duris: kur mokosi elitas?  (245)
2014 m. rugpjūčio 28 d. 09:31
Pro langus – nuostabi Vilniaus senamiesčio panorama, lauke – modernios žaidimų ir sporto erdvės, viduje – technologinėmis naujovėmis ir kokybiškomis mokymo priemonėmis aprūpintos klasės, kuriose laukia laimingi mokytojai – tokioje erdvėje auga perspektyvūs turtingų tėvų vaikai.
Į Lietuvą atkeliauja Budos bei kitų budizmo mokytojų relikvijų kolekcija
2014 m. rugpjūčio 28 d. 00:00
Budos bei kitų budizmo mokytojų šventų relikvijų kolekcija nuo 2001 m. keliauja po pasaulį.
R. Vanagaitė: Lietuva vis dar konkuruoja su Holokaustu  (131)
2014 m. rugpjūčio 27 d. 21:08
Rūtos Vanagaitės projektas „Panerių lopšinė“, suteikiantis galimybę dienai artimiau prisiliesti prie žydų kultūros, Europos Komisijos ( EK ) yra pateikiamas kaip vienas sėkmingiausių finansuotų pavyzdžių. Šiemet jis vėl susilaukė EK paramos. Apie tai, kas daro didžiausią įtaką jo sėkmei, kalbamės su idėjos iniciatore ir vykdytoja R. Vanagaite.
Ukrainoje rasta nauja masinė Lenkijos karių kapavietė  (68)
2014 m. rugpjūčio 27 d. 20:20
Lenkijos ir Ukrainos archeologai vakarinėje Ukrainos dalyje rado 950 asmenų kapavietę, kurioje palaidoti sovietų Antrojo pasaulinio karo metu nužudyti lenkų kariai, skelbia "Lenkijos radijas".
Mokytojai: mokinių kūrybiškumą reikia ugdyti nuo mažens  (2)
2014 m. rugpjūčio 27 d. 15:17
Jaunesni mokiniai kūrybiško mokymosi idėjas įsisavina lengviau nei vyresni. Pastarieji patiria daugiau įtampos dėl artėjančių egzaminų ir aukštų rezultatų reikalaujančių tėvų.
Tai, kas nutylima: kas lobsta iš egzaminų  (186)
2014 m. rugpjūčio 27 d. 05:30
Matematikos užduočių nutekinimo skandalas išryškino švietimo sistemos pūlinį: tiek pedagogai, tiek aukštųjų mokyklų dėstytojai lobsta teikdami korepetitorių paslaugas.
Mama pavertė mane anoreksike  (9)
2014 m. rugpjūčio 26 d. 16:51
Mamos skatinama Džuljeta laikėsi įvairiausių dietų, kol galop tapo anorektike. Šiandien mergina pasakoja apie ilgą kovą su alinančia liga.
Ką daryti, kad „nenoriu į mokyklą“ nevirstų rimta vaiko sveikatos bėda  (18)
2014 m. rugpjūčio 26 d. 16:14
Prieš Rugsėjo 1-ąją su pirmoku reikėtų aptarti būsimus pokyčius, padėti susiplanuoti darbotvarkę, sako šeimos psichologė Giedrė Gutautė-Klimienė. O jei į mokyklą pradėjęs vaikščioti pradinukas pareiškia, kad nebenori ten eiti, būtina išsiaiškinti priežastis.
Į TV užkulisius pas R. Mackevičių atvyko žmona su pirmagimiu  (53)
2014 m. rugpjūčio 26 d. 15:59
Antradienį buvo filmuojama nauja LNK laida „Norim dar! Su Radistais “, kurios vedėjais tapo radijo stoties didžėjai Jonas Nainys ir Rolandas Mackevičius .