mokytojai

Psichoterapeutė: nereikia būti pirmam, užtenka būti pakankamai geram  (8)
2014 m. spalio 25 d. 16:48
Ar visada reikia būti pirmam? Gal galima gerai jaustis būnant ir antram, penktam ar dvidešimt ketvirtam? „Galbūt ankstyvas paukštis pirmas pagauna kirminą, bet sūrį iš spąstų išima antra pelė“, – kalbėdamasi su Zita Kelmickaite girdėtą posakį prisimena psichologė psichoterapeutė Genovaitė Petronienė .
J. C. Van Damme'as Vilniuje surengė pasirodymą: klaupėsi, gulėsi, beveik verkė  (100)
2014 m. spalio 24 d. 20:39
Antrąją tarptautinės verslo konferencijos „ Forum One “ dieną susirinkusiems kalbėjo kino legenda, veiksmo filmų žvaigždė Jeanas Claude'as Van Damme'as . Iš pradžių pranešėjas tik kalbėdamas jaudinosi, bet vėliau jis surengė tikrą pasirodymą.
„Lietuvos balse“ prasideda dvikovos
2014 m. spalio 23 d. 15:03
„Lietuvos balsas“ žengia į naują etapą - jau šį sekmadienį 19.30 val. LNK eteryje startuoja „Dvikovos“! Emocijų šiame šou bus tiek, kiek dar nebuvo. Net trylika dalyvių susikaus jau pirmojoje “Dvikovoje” šį sekmadienį: du Ingos ir Arūno Valinskų mokiniai, trys Katažinos Zvonkuvienės ir po keturis mokinius iš Donato Montvydo ir Merūno Vitulskio komandų.
Gerai mokysiesi – nupirksiu išmanųjį : ar galima TAIP motyvuoti vaiką?
2014 m. spalio 23 d. 00:05
Kaip motyvuoti vaiką mokytis? Šis klausimas ramybės neduoda daugeliui tėvų. Pradinėse klasėse dauguma vaikų stengiasi mokytis kuo geriau, tačiau vėliau jų motyvacija sumažėja. Kaip elgtis tokioje situacijoje tėvams?
A. Zuokas: išvengti skandalo būtų padėjęs vienas skambutis  (36)
2014 m. spalio 22 d. 15:19
Generalinė prokuratūra pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl galimo padėjimo kitai valstybei veikti prieš Lietuvos Respubliką.
Po skandalingo nuotraukų paviešinimo „Facebook“ – vyro paieškos  (117)
2014 m. spalio 21 d. 17:47
Policija pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl internete išplatintų 15-metės moksleivės erotinių nuotraukų, apie kurias DELFI pranešė jos draugė.
„Mokslo sriuba“: kokį poveikį mums daro vaizdo žaidimai?  (27)
2014 m. spalio 20 d. 12:43
Geriausi režisieriai, scenarijų autoriai, animatoriai kuria sudėtingus, įtraukiančius vaizdo žaidimus. Šimtai milijonų žmonių kiekvieną savaitę į juos pasineria. Žaidžia būsimosios mamos, vaikai, statybininkai, geležinkelininkai, mokytojai, bankininkai. Įdomu, kaip jie mus veikia?
R. Rutkauskas įsitikinęs, jog moteris gali pasipiršti pati
2014 m. spalio 20 d. 12:43
„Lietuvos balso“ dalyvis Rolandas Rutkauskas teigia, kad tokios sąvokos kaip santuoka prarado prasmę. Todėl užmauti išrinktajai žiedo neskuba. „Jei moterys ko nors nori, gali ir pačios pasisiūlyt“, – sako Valinskų mokinys.
Pagiriotą paauglį tėvai paliko mokytojos rūpesčiui  (34)
2014 m. spalio 20 d. 11:11
Šią savaitę teko lankytis poliklinikoje. Kaip žinia, laukti prie gydytojo kabineto gana nuobodu, todėl čia dažnai užsimezga įvairūs pokalbiai. Taip nutiko ir man. Šalia prisėdo malonios išvaizdos moteris. Žodis po žodžio apie orą bei kitus nereikšmingus dalykus ir mes įsitraukėme į pokalbį, kuris manyje sukėlė begalę jausmų.
M. Vitkauskaitė slepia nuo močiutės, su kuo gyvena
2014 m. spalio 19 d. 20:52
Milda Vitkauskaitė 21 metai Vilnius
Lietuvoje pirmą kartą įvyks konferencija „TEDxKids“
2014 m. spalio 17 d. 14:14
Jau prasidėjo dalyvių registracija į pirmą kartą Lietuvoje organizuojamą konferenciją „TEDxKids@Vilnius“.
A.Jasaitytė - Čeburiak atskleidžia, kiek laiko prie kompiuterio leidžia dukrytei
2014 m. spalio 17 d. 12:04
Nenustebkit, jei šiomis dienomis vaikai paprašys jūsų nupirkti jiems „lanką, beždžionėlę ir oro balioną" - turbūt, jie lankėsi tarptautiniame Vilniaus vaikų ir jaunimo filmų festivalyje.
Trūksta pinigų naujam telefonui – neduok vaikui pusryčių  (20)
2014 m. spalio 17 d. 11:56
Kuo toliau, tuo garsiau kalbama apie Vilniaus bankrotą. Nepaisant visų šnekų, skolos ne mažėja, o auga. Vienintelis dalykas, kurį sugalvojo Vilniaus meras bei jo draugai socialdemokratai – padidinti GPM dalį, tenkančią Vilniaus miestui.
Dėl bjaurios ligos protrūkio uždaryta mokykla Raseiniuose  (18)
2014 m. spalio 16 d. 22:45
Raseinių rajone dėl išplitusių niežų uždaryta Ilgižių kaimo mokykla – susirgo 15 vaikų. Paskelbus karantiną, mokykla dezinfekuota.
Savo silpnybes atskleidęs M. Mikutavičius: kartais prarandu objektyvumą vertindamas žmones  (12)
2014 m. spalio 16 d. 17:05
Atlikėjas ir TV3 projekto „Lietuvos talentai“ teisėjas Marijonas Mikutavičius DELFI pasakojo, jog ketvirtą sezoną naujų talentų ieškančius teisėjus dalyviai vis dar sugeba nustebinti savo gabumais. Žinomas vyras išdavė ir apie savo silpnybes, kurios yra ne tik rokas ar dailios merginos.
Vilniaus gimnazijoje moksleivius ir mokytojus išguldė neaiškus susirgimas  (87)
2014 m. spalio 16 d. 16:35
Praėjusią savaitę keletas Vilniaus Radvilų gimnazijos moksleivių ir mokytojų tapo neaiškaus susirgimo aukomis – visi jie patyrė tuos pačius simptomus.
Solidarumo maratone bėgs ir olimpiečiai, ir judėjimo negalią turintys vaikai  (3)
2014 m. spalio 16 d. 13:08
Organizacijos „Gelbėkit vaikus“ inicijuotame solidarumo bėgime surinktos lėšos bus skiriamos Lietuvos vaikų dienos centrus lankantiems vaikams ir Zambijos Mikutos kaimo mokyklos įkūrimui.
Tarpukario Lietuvos premjero dukros palaikai palaidoti Kaune  (9)
2014 m. spalio 16 d. 09:53
Kauno Panemunės kapinėse trečiadienį palaidoti Lietuvos išeivijos Jungtinėse Amerikos Valstijose kultūros veikėjos, ilgamečio tarpukario Lietuvos ministro pirmininko Juozo Tūbelio dukros Marijos Tūbelytės-Kuhlmann palaikai.
Unikalus DELFI ir LTOK projektas suvienys Lietuvos mokyklas  (5)
2014 m. spalio 16 d. 08:52
Pagrindinis Lietuvos naujienų portalas DELFI ir Lietuvos tautinis olimpinis komitetas ( LTOK ) vystys iki šiol dar neregėtą projektą - „ Lietuvos moksleivių olimpinis festivalis “.
Auksinė mergaitė Greta Kvederaitė: stengiamės gyventi pagal galimybes
2014 m. spalio 15 d. 18:20
Auksine mergaite tituluojama Greta Kvederaitė purtosi šio statuso ir tikina, jog visuomet stengiasi pateisinti tėvų lūkesčius. „Nuoširdumas, dėmesys, supratimas, draugystė – ar šie žodžiai reiškia lepinimą?“ – klausia „Lietuvos balso“ dalyvė. Apie užgaidas, moteriškas bėdas ir svajonių vyrą Greta pasakoja DELFI skaitytojams.
V. Vasiliauskas. Socialdemokratai supainiojo golfo žaidėjų adresą  (33)
2014 m. spalio 15 d. 11:42
Nespėjome apsižiūrėti, o jau čia pat, lapkričio 7-ąją, šios Seimo kadencijos mediumas, pusiaukelė. Pridūrus kitų metų biudžetą, artėjančius savivaldos rinkimus- daugiau nei reikia dingsčių priminti: metas skaičiuoti viščiukus.
Gimdytojus šiurpinęs klasės „erelis“ tapo mano vaikų tėvu  (139)
2014 m. spalio 14 d. 15:49
Noriu papasakoti kaip aš įsimylėjau mokyklos „blogiuką“ ir kuo ta meilė baigėsi. O gal nesibaigė? Istorija prasidėjo prieš daugiau nei 30 metų.
D. Grybauskaitė: Lietuva – propagandos karo stovyje  (296)
2014 m. spalio 14 d. 12:02
Lietuvos mokinių vykimas į sukarintas stovyklas Rusijoje yra konkretus pavyzdys, kaip jaunimui iš trečiųjų šalių daroma įtaka bei Lietuvos piliečius bandoma padaryti nelojaliais savo valstybei, antradienį pareiškė Prezidentė Dalia Grybauskaitė , ir pabrėžė mokyklų atsakomybę.
A.Landsbergienė: ar tėvai turi padėti vaikams ruošti namų darbus  (30)
2014 m. spalio 14 d. 07:45
Kai vaikas pradeda lankyti pirmą klasę, tėvų pečius užgula daug rūpesčių. Labai dažnai prie sąsiuvinių sėdi palinkęs ne tik pirmokėlis, bet ir jo tėvai, tad susidaro įspūdis, kad visa šeima kartu lanko pirmą klasę. Įdomu, ar toks tėvų elgesys tinkamas. Kiek reikia kontroliuoti pirmoką?
E. Žiūkaitė: esu nusiteikusi prieš skyrybas, bet jei kito kelio nėra, ateina ramybė  (4)
2014 m. spalio 14 d. 00:00
Kad tapčiau laiminga, turėjau pasiekti dugną, - skausminga išpažintis iš verslininkės lūpų.
Svarbiausi klausimai, norint pastebėti, ar nesilpsta sveikata  (15)
2014 m. spalio 13 d. 15:42
Sveikatos pagrindų nemokoma nei šeimoje, nei mokykloje, „Žinių radijui“ sakė Sveikuolių sąjungos prezidentas Dainius Kepenis . Pasak jo, sveikata yra darnos matas: kuo žmoguje daugiau darnos, tuo daugiau jis turi sveikatos.
M. Adomėnas. Progresyvios idėjos, užmušančios pažangą  (85)
2014 m. spalio 12 d. 21:15
Lyrinė uvertiūra: mokslo metų pradžia praėjo kaip paprastai – traškantys kardelių stiebai, čežančios naujos uniformos, iškilmingos ir skambios kalbos apie rudeninius lapus, rugsėjį, mokyklos slenkstį ir mokslo naudą.
Pasipuošęs treningais, pateksi ne visur  (338)
2014 m. spalio 12 d. 16:45
Patogiau, geriau, paprasčiau. Taip aiškina su sportine apranga į mokyklą einantys vaikai.
Tailande separatistai sudegino šešias mokyklas  (2)
2014 m. spalio 12 d. 14:24
Naktį į sekmadienį Patanio provincijoje Tailando pietuose ugnis sunaikino šešias valstybines bendrojo lavinimo mokyklas. Duomenų apie nukentėjusius žmones negauta, pranešė šalies policija.