Francesco Chicchi

10 straipsnių

Karolis Einikis, LDSF

Sausio mėnesio pabaigoje sezoną pradėjęs Argentinoje, vėliau gerai pasirodęs Katare, lietuvis Aidis Kruopis kartu su savo komanda „Orica GreenEDGE“ ketvirtadienį startuoja dviratininkų daugiadienėse lenktynėse Malaizijoje. Dešimties etapų lenktynėse dviratininkams reikės įveikti 1459,9 km.

Belgijoje vykusiose klasikinėse dviratininkų lenktynėse „Handzame Classic 2012“ septintą vietą užėmė „An Post-Sean Kelly“ komandai atstovaujantis Gediminas Bagdonas, o Egidijus Juodvalkis („Landbouwkrediet-Euphony“) finišavo devynioliktas. Abu Lietuvos dviratininkai 194,5 km distanciją baigė kartu s...

Trečiadienį Belgijoje vykusiose klasikinėse dviratininkų lenktynėse „Nokere-Koerse 2012“ 88-ą vietą užėmė „Landbouwkrediet“ komandos narys Egidijus Juodvalkis, o „An Post Sean Kelly“ ekipai atstovaujantis Gediminas Bagdonas buvo 144-as. Pirmas Lietuvos dviratininkas 195,9 km distancijoje 1 minutę 52...