Eusebio

7 straipsnių

Eisebijas (Eusébio da Silva Ferreira; g. 1942 m. sausio 25 d. – 2014 m. sausio 5 d.) – laikomas geriausiu visų laikų Portugalijos futbolininku, jis taip pat pateko ir tarp geriausių visų laikų pasaulio futbolininkų, jo vedama Portugalijos komanda iškovojo didžiausią pergalę Pasaulio čempionatų istorijoje – užėmė trečiąją vietą. Eusebio žaidė puolėjo pozicijoje. Buvo pramintas „Juodąja pantera“, dėl greito ir staigaus žaidimo, pasižymėjo stipriu, taikliu smūgiu.

Ketvirtadienį Monake ištraukti UEFA Čempionų lygos turnyro grupių varžybų burtai, kurie 32 turnyro dalyves suskirstę į aštuonias grupes po keturias komandas. Prieš tai visi klubai pagal koeficientus (skaičiuojami paskutinių 5 metų pasirodymai Europoje) buvo padalinti į keturis pajėgumo krepšelius, i...

BNS.lt

Sekmadienį mirė portugalų futbolo legenda Eusebio da Silva Ferreira, remdamasi jo buvusiu Lisabonos „Benfica“ (Portugalija) klubu pranešė naujienų agentūra „Lusa“. Sausio 25 dieną futbolininkui, pramintam „Juodoji pantera“, būtų sukakę 72-eji metai.

Futbolo legendos portugalas Eusebio ir vokietis Gerhardas „Gerdas“ Muelleris spaudos konferencijoje kalbėjo apie „Auksinio batelio“ apdovanojimo favoritus bei geriausius pasaulio futbolo čempionato žaidėjus. Eusebio taip pat negailėjo kritikos šiuolaikiniam futbolui, kuris jo nuomone, tapo pasipelny...