dūris

Netikėta išvada: įprastas vaistas gali prailginti gyvenimo trukmę  (62)
2014 m. gruodžio 20 d. 15:38
Ibuprofenas , dažna vaistų nuo skausmo ir karščiavimo sudėtinė veiklioji medžiaga, gali būti raktas į ilgesnį ir sveikesnį gyvenimą, rašo huffingtonpost.com.
B. Nicholson dalinasi imbierinio namelio receptu  (1)
2014 m. gruodžio 20 d. 00:15
Meduolių kepimas, imbierinių namelių statymas ir puošimas – gera proga surinkti ir didelius, ir mažus į virtuvę.
Įžymybės namai už 36 mln. Lt: 6 miegamieji, 8,5 vonios kambariai  (5)
2014 m. gruodžio 20 d. 00:00
Superžvaigždė Shakira , kurios begaliniame apdovanojimų sąraše – 10 „Grammy“ statulėlių, įsikūrusi prabangiame name Biskeino įlankoje. Kolumbijoje gimusi dainininkė nuosavybę įsigijo prieš 12 metų, ir pertvarkė ją į modernų daugiau nei 776 kv. m ploto gyvenamąjį namą su 6 miegamaisiais ir 8,5 vonios kambariais.
Nacionaliniai Kalėdų šventimo ypatumai
2014 m. gruodžio 20 d. 00:00
Kalėdos - senas šaknis turinti žiemos saulėgrįžos šventė, kuri sparčiai formavosi atsiradus žemdirbystei ir gyvulininkystei. Saulės sugrįžimo pradėdavo laukti lapkričio gale, o gruodžio pabaigoje, saulei „apsigręžus“, būdavo atliekamos apeigos, trukdavusios dar porą savaičių.
Prieš eurą ir šventes prekyvietėse iškrato taupykles  (1)
2014 m. gruodžio 19 d. 16:51
Artėjant euro įvedimo metui su taupyklėse kauptais litais ir centais pirkėjai dažniau žygiuoja ne į banką, bet apsipirkti.
Akmeniškio nuotykiai Šiauliuose  (7)
2014 m. gruodžio 19 d. 15:08
Gruodžio mėnesį Šiauliuose nusikaltimus vykdęs 37 metų Akmenės rajono gyventojas izoliuotas nuo visuomenės, teismas sankcionavo jo suėmimą trims mėnesiams.
Akušerė gimdymą pavertė košmaru: Kristinos atviras laiškas  (129)
2014 m. gruodžio 19 d. 12:22
Jei norite parašyti savąją gimdymo istoriją, laukiame jų el. paštu tavovaikas@delfi.lt. Šiandien publikuojame Kristinos laišką, kuriame ji pasakoja apie grubų akušerės elgesį gimdymo metu. Praėjo metai po gimdymo, tačiau įspūdžiai neblėsta.
Beata Nicholson dalijasi švenčių stalo puošmena – imbierinio namelio receptu
2014 m. gruodžio 19 d. 11:41
„Kalėdos nuostabios tuo, kad nereikia vienam pačiam užsidaryti virtuvėje ir triūsti ten nuo ryto iki vakaro, kaip, pavyzdžiui, ruošiantis kokiai grandiozinei giminių puotai... Meduolių kepimas, imbierinių namelių statymas ir puošimas, cukraus masės besmegenių ar snaigių gaminimas - tai gera proga surinkti ir didelius, ir mažus į virtuvę ir smagiai bei kūrybiškai pabendrauti. Tada Kalėdos tikrai tampa šeimos švente", - pasakoja Beata, į savo kalėdinę laidą pakvietusi geriausias Lietuvos konditeres iš Klaipėdos turizmo mokyklos. Jos dalinsis patarimais, kaip puošti meduolius, namelius, gaminti besmegenius ir eglutes.
Apie fotografiją – atvirai: kodėl nepanoro įamžinti Trakų pilies
2014 m. gruodžio 19 d. 11:37
Neseniai buvo išleistas aštuonerius metus kurtas fotografijų iš oro albumas apie Lietuvą „Nuostabi šalis“. Efoto.lt redaktorius Ignas Urbonas su šio albumo autoriumi Vidu Kaupeliu diskutavo apie fotografiją iš viršaus, albumą ir tai, kodėl jame nėra Trakų pilies.
Ukrainos karys – apie baisiausią dieną gyvenime: buvome patiekti tarsi ant lėkštutės  (202)
2014 m. gruodžio 19 d. 11:00
Antrą valandą nakties virš Donecko priemiestyje esančios Piskų gyvenvietės „pakimba“ iš separatistų pusės paleista šviečianti raketa.
4 patarimai, ką daryti, kad maža svetainė atrodytų didesnė
2014 m. gruodžio 19 d. 10:09
Net jei jūsų svetainė maža, ji vizualiai gali atrodyti didesnė. Kai plėstis nėra kur, metas pasitelkti išradingumą.
Jubiliatas A. Sabonis: galėjau būti dar geresnis  (81)
2014 m. gruodžio 19 d. 09:15
„Jis – ne mano Vydas, jis – ne tavo Vydas, jis yra Mūsų Vydas“ (angl. „He's not my Vydas, he's not your Vydas, he's Our Vydas“) – skelbdavo Portlando „Trail Blazers“ klubo namų rungtynių pranešėjas, pristatydamas 11-ąjį numerį iš Lietuvos Arvydą Sabonį , kuris penktadienį, gruodžio 19 d., švenčia savo 50-ies metų jubiliejų.
Ariogaloje įžūlus plėšikai surišo name rastą vyrą ir pagrobė net pasus  (9)
2014 m. gruodžio 18 d. 21:44
Gruodžio 17 d. 6.00 val. Raseinių r., Ariogaloje, Derliaus g., trys nepažįstami asmenys, pro neužrakintas duris įsibrovę į gyvenamąjį namą, surišo rankas ten gyvenančiam vyrui, gimusiam 1937 m.
Per Kalėdas ir Naujuosius metus keisis „Akropolių“ darbo laikas  (12)
2014 m. gruodžio 18 d. 17:14
Kalėdų išvakarėse, gruodžio 24 d., trečiadienį, Vilniaus, Klaipėdos ir Šiaulių prekybos bei pramogų centrai „Akropolis“ dirbs trumpiau – iki 19 val.
L. Linkevičius atmeta V. Putino kaltinimus dėl NATO plėtros  (82)
2014 m. gruodžio 18 d. 16:43
Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius atmeta Rusijos prezidento Vladimiro Putino kaltinimus, esą NATO plėtra gali būti prilyginama naujos Berlyno sienos statybai.
Penkto vaiko besilaukianti mama: nuo prigimties nepabėgsi  (79)
2014 m. gruodžio 18 d. 16:07
Vieniems gyvenimo pilnatvę suteikia solidžiai skambanti pareigų lentelė virš jų kabineto durų. Kiti sėkmę bei laimę sieja su nuliais banko sąskaitoje ar svečiose šalyse nukeliautų kilometrų skaičiumi. Penkto vaiko besilaukianti Jurgita Pocienė savo pašaukimu laiko motinystę ir siekia pakeisti ydingą lietuvių požiūrį į daugiavaikes šeimas. „Tik tokių šeimų dėka išliks senstanti Lietuva ir gana mus pateikti kaip asocialius, vien paramos prašančius žmones “ , - sako ji.
NT rinkoje – 65 mln. Lt sandoris
2014 m. gruodžio 18 d. 14:42
Nekilnojamojo turto vystymo ir plėtros bendrovių „MG Valda” pasirašė sutartį su investiciniu fondu „Prosperus Real Estate Fund I” dėl verslo centrą „ North Star” valdančios bendrovės „BCU2” akcijų perleidimo.
Inga Norkutė-Žvinienė: Aurimas žinojo, kad negaliu turėti vaikų, bet vis tiek mane vedė  (25)
2014 m. gruodžio 18 d. 14:26
„Aurimas žinojo, kad negaliu turėti vaikų, bet vis tiek mane vedė“, – laidai „Kitoks pokalbis“ su ašaromis akyse pasakojo viena garsiausių ir charizmatiškiausių šių laikų Lietuvos aktorių Inga Norkutė-Žvinienė. Moteris guodėsi, kad ją labai skaudindavo žiniasklaidoje pasirodę pranešimai apie tariamą nėštumą, nes jau žinojo savo problemą. Garsi aktorė neslepia: vaikų tema jai itin jautri.
Apsiašarojusi I. Norkutė: Aurimas žinojo, kad negaliu turėti vaikų, bet vis tiek mane vedė  (74)
2014 m. gruodžio 18 d. 13:55
„ Aurimas žinojo, kad negaliu turėti vaikų, bet vis tiek mane vedė“, – laidai „Kitoks pokalbis“ su ašaromis akyse pasakojo viena garsiausių ir charizmatiškiausių šių laikų Lietuvos aktorių Inga Norkutė-Žvinienė . „Lietuvos ryto“ televizijos laidai moteris sakė: vaikų tema jai itin jautri.
G. Kalčinskas. Dėl valdžios neprofesionalumo ir tingumo šalies įmonėse neišvengiamos skaudžios problemos  (15)
2014 m. gruodžio 18 d. 13:14
Visuotinėje euro įvedimo euforijoje, kurią, tiesą sakant, sukėlė ir kurioje maudosi iš esmės vien tik valdžios institucijos, visai pamirštama elementari tiesa – euro įvedimas šalyje nei prasidės, nei pasibaigs vien tik maišų su naujomis monetomis atsivežimu ir gebėjimu padalinti kiekvieną litais išreikštą sumą iš perskaičiavimo kurso. Toli gražu!
Prieš metų pabaigą – prekybininkų dovanėlė  (24)
2014 m. gruodžio 18 d. 12:20
Nors Lietuvoje gyventojų skaičius mažėja, o kai kurie regionai tuštėja tiek dėl vidinės, tiek dėl išorinės emigracijos, prekybos tinklų atstovai neatsisako planų plėsti savo parduotuvių skaičių.
Palestiniečiai pateikė JT rezoliucijos projektą ir yra pasiruošę deryboms  (6)
2014 m. gruodžio 18 d. 08:14
Palestiniečiai trečiadienį pateikė Jungtinių Tautų (JT) rezoliucijos projektą, atveriantį kelią į galutinę taikos sutartį su Izraeliu, bet palestiniečių atstovas sakė, kad dėl to teksto dar gali būti deramasi.
Intymiausi klausimai apie seksą, kurie rūpi, bet nedrįstame paklausti (interviu su psichologe)  (8)
2014 m. gruodžio 18 d. 00:10
Sakoma, kad vienas kitą mylintys ir rodantys švelnumą tėvai šildo ne tik vienas kitą, bet ir savo vaikus. Įdomu, kiek intymumo gali matyti vaikai? Kada reikia uždaryti duris nuo smalsių akių? Konsultuoja vaikų ir tėvų santykių psichologė Ramunė Želionienė.
Garsios moterys domėjosi šimtus kainuojančiais apatiniais  (61)
2014 m. gruodžio 17 d. 19:59
Vilniaus senamiestyje duris atvėrė prabangių italų kompanijos apatinių drabužių parduotuvė. Šventinio vakarėlio nepraleido ir būrys garsių moterų, neabejingų gražiems daiktams.
Paslaptingoji J. Jurkutė: dabar ir anksčiau  (135)
2014 m. gruodžio 17 d. 15:10
Šią savaitę naujienų portalo DELFI Pramogų rubrikos dėmesio centre – viena gražiausių šalies moterų Jurgita Jurkutė . Nors aktorė visiems geriau žinoma kaip viena geidžiamiausių televizijos laidų vedėjų, tačiau moters sėkmės istorija prasidėjo kur kas anksčiau nei ji debiutavo populiarame seriale „ Moterys meluoja geriau “. Dar 2000 metais, būdama 15-ikos, ji laimėjo konkursą „ Ford Supermodel Lietuva 2000“, dirbo modeliu.
„Metų automobiliui 2015“ pasibaigus: kaip ir kodėl buvo skiriami komisijos narių balai?  (7)
2014 m. gruodžio 17 d. 12:18
Praėjusį savaitgalį baigėsi „Metų automobilio 2015“ konkursas. 18-ą kartą surengtuose rinkimuose triumfavo „ Nissan Qashqai “. Vertinimo komisijos nariai tradiciškai pasidalino komentarais, kaip skyrė balsus finaliniame balsavime.
A. Kislas. Kokias duris atveria garsių prekės ženklų sertifikatai?  (3)
2014 m. gruodžio 17 d. 11:10
Dažnai esame linkę nekreipti dėmesio į asmeninius darbuotojo ar įmonės sertifikatus, kabančius ant sienos gerai matomoje vietoje. Tačiau dėl to kaltas ne visai tikslus požiūris į garsių IT įmonių sertifikatus.
Iškrypėlis nuskriaudė geradarę: jeigu siūlo agurkų, vadinasi, nori sekso  (56)
2014 m. gruodžio 16 d. 17:03
Praeivį į savo namus įsileidusi, pamaitinusi ir net lauknešėlį sudėti norėjusi viena Kauno rajono gyventoja vietoj padėkos sulaukė patyčių.
DJ Sezzy: tikrai negaliu sakyti „Aš už Lietuvą“  (3)
2014 m. gruodžio 16 d. 13:01
Prieš šešiolika metų į Lietuvą atvykęs dabar vienas žinomiausių klubinės muzikos atlikėjų DJ Sezzy sako, kad Lietuvoje taip ir nesurado tikrų draugų. „Tiek mokykloje, tiek licėjuje buvau vienintelis užsienietis, todėl dauguma manęs tiesiog nepriėmė. Turiu daug pažįstamų, tačiau draugų – beveik nei vieno“, – pripažino Lietuvoje šeimą sukūręs, dvi atžalas turintis turkas.