dūris

Anglijos klubų fotografas paviešino 2 metus kauptą slaptą archyvą: jie neturi orumo  (1)
2015 m. kovo 6 d. 14:30
„Kas nutinka naktiniame klube, tas lieka naktiniame klube“, – turbūt pagalvoja dažnas naktinių linksmybių megėjas prieš praverdamas klubo duris. Nebūtinai. Anglijoje studijavęs ir 2 metus naktimis vieno klubo lankytojus Lesteryje fotografęs Lukas Šalna pravėrė mitais ir gandais apipinto britų naktinio gyvenimo uždangą.
Tarp Ženevos „darbinių arkliukų“ debiutantų – „Caddy Maxi“
2015 m. kovo 6 d. 13:56
Tik prieš mėnesį Vokietijos automobilių gamintojo Volkswagen komercinių automobilių padalinys Poznanėje ( Lenkija ) pristatė naująjį „Caddy“, o dabar, duris plačiai atvėrusiame Ženevos autosalone , pirmą kartą pristatoma pailginta šio furgono versija „Caddy Maxi“. Ji net 47 cm ilgesnė už bazinį modelį, o atstumas tarp ašių – net 32 cm ilgesnis, nei trumpabazio „Caddy“.
Prarado didžiuosius miestus: ką daryti socialdemokratams  (74)
2015 m. kovo 6 d. 12:21
Norėdami tapti didžiųjų miestų partija, socialdemokratai turi sugrąžinti labiau į kairę orientuotas vertybes, nesigręžioti į praeitį, vykdyti pažadus, skirti dėmesio jauniems rinkėjams ir atverti sąrašus naujai kartai, kuri būtų matoma.
Istorija, kuri sugraudins: vyrai gelbėjo automobilyje užsirakinusią dukrelę  (30)
2015 m. kovo 6 d. 12:17
Be galo esu dėkinga vyrams kurie neliko abejingi, kai mane ištiko didelė bėda. Niekada nebūčiau pagalvojusi, kad taip atsitiks man, nes visuomet buvau atsargi ir dėmesinga. Bet ne šį kartą.
K. Maksvytis: neturime skubinti jauno žaidėjo meistriškumo kėlimo proceso
2015 m. kovo 6 d. 12:03
Laiptelis po laiptelio. Taip nuosekliai rinkdamas titulus su mūsų šalies jaunimo krepšinio rinktinėmis dabartinis Klaipėdos „Neptūno“ treneris Kazys Maksvytis pravėrė duris į vyrų klubus. Tiesa, net ir po to sekusios skambios pergalės su uostamiesčio ekipa LKL čempionate strategui neleidžia užmiršti trenerio darbo ištakų – darbo su jaunaisiais talentais.
Kruvina drama Palangoje: mylimosios nužudymu vaikų akivaizdoje įtariamas gruzinas prabilo  (21)
2015 m. kovo 6 d. 11:46
Žmonos nužudymu įtariamas gruzinas, kuris, manoma, ir pats bandė nusižudyti, po ligoninėje praleistos savaitės penktadienį atvežtas į teismą išgirsti, kiek mėnesių jam teks praleisti už grotų, kol vyks ikiteisminis tyrimas.
Geležinkelio stotyje laukė nemalonus netikėtumas  (114)
2015 m. kovo 6 d. 10:06
Rašau, nes manau, kad situaciją į kurią patekau nėra normali ir civilizuota.
Jaunesnioji eilinė: kario profesija nėra labai vyriškas darbas  (59)
2015 m. kovo 6 d. 08:57
Buvo laikai, kai vilkiko, autobuso vairuotojais, policininkais, teisėjais, ugniagesiais, kariškiais, pastoriais, mechanikais, net dailininkais ar rašytojais galėjo būti tik vyrai.
R. Austinskas: naujam mąstymui reikia naujų galvų
2015 m. kovo 6 d. 07:55
Keletą pastarųjų metų apsiribojęs automobilių sporto rėmimu ir pagalba Dakaro maratone startuojančiai komandai „General Financing–Autopaslauga by Pitlane“, Romas Austinskas ryžosi atsisveikinti su ramiu gyvenimu.
Radikaliai pasikeitusi Monika Šedžiuvienė pristatė įspūdingo grožio draugę  (175)
2015 m. kovo 6 d. 02:41
Ketvirtadienio vakarą Vilniaus senamiestyje duris atvėrė įvaizdžio namai „New Skin“, kur klientės, užsukusios pasilepinti grožio procedūromis, galės atnaujinti savo garberodą lietuvių dizainerių kurtais drabužiais.
Kaip sutvarkyti tualetą, kad svečiai nesijaustų nejaukiai  (46)
2015 m. kovo 6 d. 00:01
Visi mes žmonės, ir kiekvienam gyvenime yra nutikęs bent vienas raudonuoti privertęs incidentas, susijęs su tualetu. Pagailėkite savo svečių, neleiskite jiems patirti gėdingų situacijų bent jau jūsų namuose. Apartmenttherapy.com šiuo klausimu pateikia 7 naudingus patarimus.
Ne juokais išgąsdino: liūtė pati atsidarė automobilio dureles  (11)
2015 m. kovo 5 d. 22:00
Pietų Afrikoje esančiame Safario parke liūtus stebėjusi šeima ne juokais išsigando, kai savo išmonę pademonstravęs plėšrūnas pats atsidarė automobilio dureles.
Interjeras, nuteikiantis atostogoms: ramybės užutėkis su intriga  (9)
2015 m. kovo 5 d. 14:24
Nors atostogos mums pirmiausia asocijuojasi su poilsiu, per jas norisi patirti ir naujų įspūdžių. Šios dvi nuostatos atsispindi trijų kambarių buto Druskininkuose interjere. Modernaus stiliaus, gaivaus ir ramaus kolorito, saikingai papildytas detalėmis būstas nuteikia poilsiui, tačiau nuoboduliu nedvelkia.
„Mes Bandom“ patarti: kaip išsirinkti patikimą durų spyną  (25)
2015 m. kovo 5 d. 11:20
Lietuvoje vienos populiariausių – seifinio tipo durys. Jos suteikia didelę ir patikimą namų apsaugą. Išlaužti tokias duris nėra lengva, tad vagišiai dažniausiai stengiasi įveikti tokių durų spynas. Gera spyna seifinio tipo duryse garantuoja saugesnę ir patikimesnę jūsų turto apsaugą. Visos spynos veikia vienodai, tačiau vienos jų yra saugesnės ir patikimesnės kitos ne. Kodėl? Visą tai ir apžvelgsime bei bandysime patarti, kokias spynas rinktis.
Ženevos automobilių parodoje – „Seat“ visureigio vizija  (2)
2015 m. kovo 5 d. 10:49
„ Seat “ akys nukreiptos į 2020-uosius. Tuo gali įsitikinti duris atvėrusios Ženevos automobilių parodos lankytojai. Čia Ispanijos automobilių gamintojas pristatė visureigio koncepciją, pavadintą 20V20. Pats jo pavadinimas sufleruoja, kad šis modelis yra kompanijos 2020 metų vizija.
Vienišės dienoraštis: tokios gėdos prieš vyrą dar nesu patyrusi
2015 m. kovo 5 d. 10:00
Kornelija - COSMO žurnalo skaitytojoms jau puikiai pažįstama vienišė, kiekvieną mėnesį atvirai pasakojanti intymiausias savo gyvenimo detales. Naujausius Kornelijos meilės nuotykius skaityk žurnale, o dabar... Viskas nuo pradžių.
Prancūzų Polinezija: kelionė į „vakar dienos” salas  (2)
2015 m. kovo 5 d. 02:01
Taičio salos pavadinimą vienaip ar kitaip minint girdėjome beveik visi. Vaikai girdėjo jį viename populiariame rusiškame animaciniame filmuke, besivaikantys madų ją žino dėl nepakartojamo grožio juodųjų Taičio perlų vėrinių ir nuostabių pareo, meno žmonėms tai visų pirmiausia sala, kurioje kūrė Polis Gogenas, jaunavedžiams tai puikiausia vieta praleisti medaus mėnesį, o norintiems pabėgti nuo viso pasaulio tai irgi ideali vieta.
Kaip pamiršti savo vaiką, kurio nematei?
2015 m. kovo 5 d. 00:00
Tai romanas apie kraujo ryšius, kurie nepavaldūs kintantiems progresuojančios visuomenės pasirinkimams. Apie dalykus, kurie stebina, verčia nutilti, paklausyti ar bent jau pakraipyti galvą. Nėra ribos tarp balta ir juoda. Donorystė – tai sąmoningas pasirinkimas, skleidžiantis gėrį, suteikiantis viltį ir galimybę gyventi. Ar tiktai?
Kovai sugrįžo: ornitologai pataria, kaip išvengti šių paukščių kaimynystės  (6)
2015 m. kovo 4 d. 15:01
Kovo 4-oji, etnokultūros žinovų vadinama Kovarnių diena. Tai yra sena lietuvių šventė, skirta pavasariui pašlovinti. Manyta, kad šią dieną į Lietuvą parskrenda kovai. Tačiau ne visi džiaugiasi šiais gyvenviečių paukščiais. Vieniems jie netrukdo, o kiti skundžiasi triukšmu ir teršimu. GRYNAS.lt klausia gamtininkų, ką jie gali patarti šių paukščių kaimynyste nepatenkintiems žmonėms.
Sužinok daugiau apie vyrą pagal jo gimimo datą  (18)
2015 m. kovo 4 d. 14:57
Numerologai tvirtina, kad kiekvieno žmogaus gimimo datoje slypi informacija apie tam tikrus to žmogaus charakterio bruožus. Pabandome pažiūrėti, ką tai gali pasakyti apie tavo vyruką? Paskaičiuok: sudėk visus jo gimimo datos skaičius, kad gautųsi vienas skaičius. Pavyzdžiui: 1+9+8+0+0+2+1+2=23=2+3=5
Atvykę austrai filmavo V. Baumilos ir M. Linkytės „eurovizinį“ atviruką  (81)
2015 m. kovo 4 d. 11:41
Pasiruošimas „ Eurovizijai “ įgauna pagreitį. Trečiadienio rytą Lietuvos atstovai Vaidas Baumila ir Monika Linkytė nuo pat ankstyvo ryto plušėjo prieš filmavimo kameras. Specialiai dėl jų atviruko (pristatomojo keliasdešimties sekundžių klipo, kuris rodomas prieš dalyvių pasirodymą) iš Vienos atvyko austrų filmavimo komanda. Tiesa, Lietuvoje buvo nufilmuota tik viena jo dalis, kovo 12 dieną duetas vyks į Austriją filmuotis tęsinyje.
Kaip apsaugoti turtą emigruojant?  (4)
2015 m. kovo 4 d. 11:20
Kasmet iš Lietuvos išvyksta keliasdešimt tūkstančių žmonių. Nemaža dalis jų tikisi anksčiau ar vėliau sugrįžti į gimtinę, tad joje palieka įvairaus turto – namus, butus, automobilius, garažus.
Emigrantų klaidos: turtus slepia garažuose, o apie išvykimą paskelbia visam pasauliui  (8)
2015 m. kovo 4 d. 10:59
Kasmet iš Lietuvos išvyksta keliasdešimt tūkstančių žmonių. Nemaža dalis jų tikisi anksčiau ar vėliau sugrįžti į gimtinę, tad joje palieka įvairaus turto – namus, butus, automobilius, garažus. Ką daryti, kad šis turtas netaptų lengvu grobiu vagims, pataria daugiau kaip dvi dešimtis metų saugos srityje dirbantis bendrovės „Fosus“ vadovas Valdas Matačiūnas .
Kaip įrengti darbo vietą, kad jus lydėtų sėkmė
2015 m. kovo 4 d. 00:12
Biuro baldų išdėstymas turi įtakos Jūsų darbo sėkmei.
Lygiaverčių varžovų debiutas 300 AG zonoje: sportiškieji „Honda Civic Type R“ ir „Ford Focus RS“  (43)
2015 m. kovo 3 d. 17:02
„ Honda Civic “ ir „Ford Focus“ eiliniams mirtingiesiems yra tiesiog neblogi kompaktiniai automobiliai, tačiau „palakstyti“ mėgstantys vairuotojai žino, kad šių modelių gamoje yra ir labai „karšti hečbekai“.
Ženevos automobilių parodoje – BMW premjeros  (8)
2015 m. kovo 3 d. 12:49
Šią savaitę duris atversiančioje 85-oje Tarptautinėje Ženevos automobilių parodoje BMW automobilių gerbėjų laukia naujienos – bavarų koncerno stende bus pristatyti nauji automobilių modeliai, priedai ir išmanios technologijos „BMW i“ serijai.
Smuiko žvaigždė N. Boriso-Glebsky ir pianistas K. Uinskas pristatys virtuozinę programą Lietuvos klausytojams  (1)
2015 m. kovo 3 d. 12:23
Vienas ryškiausių šiandienos smuikininkų – Nikita Boriso-Glebsky atvyksta į Lietuvą. Mūsų šalies klausytojai turės išskirtinę progą išgirsti smuikininką trijuose koncertuose: kovo 21 d. Klaipėdos koncertų salėje, kovo 25 d. – Lietuvos nacionalinėje filharmonijoje, Vilniuje , kovo 26 d. – Kauno valstybinėje filharmonijoje. Smuikininkas atliks virtuozinę kamerinės muzikos programą kartu su pianistu Kasparu Uinsku.
Pavojingi žaidimai: kuo gali baigtis šnipinėjimas jo telefone  (171)
2015 m. kovo 3 d. 00:51
Paslapčia paklausyti pokalbio, patyrinėti mobiliojo telefono turinį, paskaityti svetimus elektroninius laiškus... Taip, tai įmanoma, nors ir neteisėta. Kodėl mes taip desperatiškai siekiame sužinoti visą tiesą apie savo partnerį, aiškinasi portalas psychologies.ru.
Garsius žmones viliojo keliones skatinantys kvapai
2015 m. kovo 3 d. 00:00
„Kristiana" trankiai pristatė naujuosius „Issey Miyake“ kvepalus .
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557 558 559 560 561 562 563