dūris

Turkija įsiuto: mums ant kaktos neužrašytas žodis „idiotas“  (267)
2016 m. vasario 11 d. 17:39
Turkijos prezidentas Recepas Tayyipas Erdoganas ketvirtadienį pagrasino iš Turkijos išsiųsti milijonus pabėgėlių į Europos Sąjungos ( ES ) valstybes, NATO susitarus dislokuoti savo laivus Egėjo jūroje migrantų krizei sušvelninti.
Alytaus rajono savivaldybėje - staigi mirtis  (18)
2016 m. vasario 11 d. 15:31
Alytaus rajono savivaldybės darbuotojus ketvirtadienį sukrėtė netikėta naktį budėjusio sargo mirtis.
Girtas pagautas Radži sukėlė ginčą ir pradėjo teisintis  (2)
2016 m. vasario 11 d. 12:06
Lietuva retai patenka į pasaulinės statistikos lentelių aukštumas, tačiau pagal vieną kriterijų pirmaujame - esame daugiausiai alkoholio suvartojanti tauta pasaulyje. Po skaudžios tragedijos Kražiuose ir po šulinyje žuvusių kūdikių Kėdainių rajone Seime pasigirdo raginimai prievarta gydyti alkoholizmo problemų turinčius piliečius. Bet ar tai padės?
Kuo A. Užkalniui taip nepatiko Milanas?  (16)
2016 m. vasario 11 d. 11:56
DELFI publikuoja naujosios Andriaus Užkalnio knygos, „Užkalnio kelionės. Pavyduolių glamonės ir smalsiųjų gundymai“ , ištraukas.
J. Pundzius. Tuberkuliozės ir gripo šmėklos Lietuvoje  (15)
2016 m. vasario 11 d. 11:30
Kaip įprasta Lietuvoje, susirūpinimas problema paaštrėja visuomenėje, kai kyla rezonansinis įvykis. Vienas tokių – vienoje mokykloje tuberkulioze susirgusios dvi moksleivės. Šis įvykis tai tik įsisenėjusios problemos prasiskleidęs žiedelis. Juk Lietuva išsiskiria vienu didžiausiu tuberkuliozės sergamumu Europoje, o, svarbiausia, aplinkoje cirkuliuoja didžiulis vaistams atsparių tuberkuliozės bakterijų procentas.
Girtas pagautas Radžis ir blaivininkas R. Karbauskis susiginčijo dėl alkoholio  (54)
2016 m. vasario 11 d. 11:06
Lietuva retai patenka į pasaulinės statistikos lentelių aukštumas, tačiau pagal vieną kriterijų pirmaujame - esame daugiausiai alkoholio suvartojanti tauta pasaulyje. Po skaudžios tragedijos Kražiuose ir po šulinyje žuvusių kūdikių Kėdainių rajone Seime pasigirdo raginimai prievarta gydyti alkoholizmo problemų turinčius piliečius. Bet ar tai padės?
Išankstinė pirmojo SEAT visureigio premjera – septynmečiams  (3)
2016 m. vasario 11 d. 11:02
Koks yra pirmas automobilio gamybos žingsnis? Kiek dienų užtrunka pagaminti automobilį? Tai tik keletas iš daugybės klausimų, kuriuos uždavė 25 septynmečiai vaikai. Šių smalsių ir spontaniškų, nieko nebandančių nutylėti vaikų klausimai padėjo ir savo pirmąjį kompaktinį visureigį besirengiančiai pristatyti SEAT komandai geriau išanalizuoti ir išgryninti automobilio kūrimo procesus.
Natūralios lietuviškos kosmetikos gamintoja skinasi kelią į tarptautinę rinką
2016 m. vasario 11 d. 10:29
Vokietijos mieste Niunberge vyksta jubiliejinė tarptautinė natūralios kosmetikos mugė „Vivaness“ ir didžiausia pasaulyje ekologiškų maisto ir kitų produktų mugė „Biofach“. Pirmą kartą tarptautinėje mugėje dalyvauja ir natūralios lietuviškos kosmetikos gamintoja „Uoga Uoga“.
Kapitalinis buto remontas: svarbiausi žingsniai ir įstatymai
2016 m. vasario 11 d. 06:50
Tikriausiai nerasime tokio, kuriam nors kartą gyvenime neteko susidurti su kapitaliniu buto ar namo remontu. Dažnai tenka girdėti, kad darantiems buto renovaciją ar rekonstrukciją buto remontas tampa žodžio „katastrofa“ sinonimu ar dar blogiau. Šią vadinamąją „katastrofą“ padeda išgyventi ir palengvinti nuoseklumas ir pasiruošimas numatomam buto remontui.
Likimas nepagailėjo staigmenų legendinei TV laidų vedėjai V. Grigonytei  (58)
2016 m. vasario 11 d. 00:10
„Televizija – tai magija, kuri įtraukia kiekvieną, nors kartą prie jos prisilietusį“, – įsitikinusi legendinė televizijos laidų vedėja Vilija Grigonytė.
A. Užkalnis. Vienintelis skiepas nuo vatnikų užkrato  (1562)
2016 m. vasario 10 d. 16:32
Aną dieną vakarieniavom lietuviško maisto restorane ir prie gretimo staliuko kažkoks lietuvis sėdėjo su užsienio svečiais ir bandė kalbėtis angliškai. Neklausyti nebuvo įmanoma: blogai, bet garsiai kalbančio angliškai plūgo balsas aidėjo iš kitos restorano salės, o netaisyklingai tariami ir netaisyklingai parinkti žodžiai dėliojosi ausyse kaip taukuoti cepelinai ant gražios švarios staltiesės, kiekvienas palikdamas dar vieną taukuotą dėmę sieloje. Norėjosi nusiprausti.
Pragariška kelionė vienu didžiausių pasaulyje laivų  (21)
2016 m. vasario 10 d. 14:44
Vienas naujausių ir didžiausių pasaulio kruizinių laivų pirmadienį pasuko atgal į savo pagrindinį uostą, kai galinga audra apgadino lainerį ir sukrėtė keleivius.
Bendraklasiams nepatiks: atviras mokinio laiškas  (40)
2016 m. vasario 10 d. 13:20
Pastaruoju metu padaugėjo (o gal visada buvo daug?) mokyklinio amžiaus jaunimo kreipimųsi į visuomenę su skundais dėl karčių mokslo šaknų. Galvoje turiu tiek straipsnius internete, tiek susitikimus su ministerijų galvomis.
V. Grigonytės gyvenimo vingiai: 38-erių sunaikino praeitį ir išsiskyrė su vyru  (14)
2016 m. vasario 10 d. 12:43
„Televizija – tai magija, kuri įtraukia kiekvieną, nors kartą prie jos prisilietusį“, – įsitikinusi legendinė televizijos laidų vedėja Vilija Grigonytė. Po dvylikos metų pirmą kartą Konarskio gatvėje esančio Lietuvos televizijos pastato duris pravėrusios moters širdį akimirksniu suspaudė jaudulys. Iš atminties gelmių išniro prisiminimai apie čia išgyventus džiaugsmus ir nusivylimus, patirtus nuotykius ir sutiktus žmones, visam laikui pakeitusius jos gyvenimą.
Moterų grožis po 10 metų - kas mūsų laukia  (12)
2016 m. vasario 10 d. 12:31
Grožio standartai nuolat keičiasi, o kartu su jais – ir plastinė chirurgija. Žinoti, kur link viskas juda, tikrai verta. Juk kūnas – ne suknelė, kurią pasikeitus mados tendencijoms gali tiesiog išmesti: ką darysi, jei tai, kas šiandien yra grožio viršūnė, po 10 metų atrodys juokingai? Atskleisti, kas vyksta grožio pasaulyje, mielai sutiko plastinės chirurgijos klinikos „Vitkus Clinic“ specialistai.
Paskelbė, kur Vilniuje iškils prabangus „Marriot“ viešbutis  (35)
2016 m. vasario 10 d. 12:11
Artimiausiais metais numatoma intensyvi Vilniaus koncertų ir sporto rūmų bei buvusio Žalgirio stadiono teritorijos plėtra. Šioje vietoje iškils keturi nauji viešbučiai, jų tarpe tokie tarptautiniai vardai kaip „Hilton“ , „Marriot“, „Accor“, rašoma Vilniaus turizmo informacijos centro ir konferencijų biuro pranešime spaudai.
Vis daugiau lietuvių streso padarinius ir amžiaus žymes naikina NEBE KREMAIS
2016 m. vasario 10 d. 11:58
Vienas gražiausių komplimentų moteriai – nuostaba, kad ji atrodo jaunesnė nei sako skaičiai jos pase. Nereguliari mityba, greitas gyvenimo ritmas, fizinio aktyvumo stoka, kasdien patiriamas stresas daro įtaką ne tik žmogaus savijautai, bet ir išvaizdai.
Iš klaipėdietės namo pavogtas seifas su pinigais ir auksu  (12)
2016 m. vasario 10 d. 11:31
Vasario 9 d., apie 18 val., į namus Klaipėdoje, Kombinato g., sugrįžusi 1974 m. gimusi moteris pamatė, kad, išlaužus balkono duris, patekta į namą.
Ž. Labanas. Lenkijos vyriausybės siunčiami signalai Rusijai: ko tikėtis toliau?  (130)
2016 m. vasario 10 d. 11:14
Pastaraisiais mėnesiais Europos žiniasklaidoje dažnai linksniuojama pozicijas Lenkijoje stiprinanti konservatyvioji „Įstatymo ir teisingumo“ partija. Daugumą parlamento rinkimuose laimėjusi ir galimybę vykdyti savarankišką, nuo opozicinių partijų nepriklausomą politiką įgijusi politinė jėga nedelsia pasinaudoti turimais galios svertais: vykdomos į Konstitucinį Teismą ir žiniasklaidos kontrolę nutaikytos reformos, o tai daliai apžvalgininkų leidžia brėžti paraleles su Viktoro Orbano politika Vengrijoje.
„Vilniaus brigados“ garsenybė panoro malonės: gavo, bet ar nepasigailės?  (38)
2016 m. vasario 10 d. 10:17
Su buvusiu „ Vilniaus brigados “ nusikalstamu susivienijimu sietas Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo metais vienas įtakingiausių tuo metu sostinėje veikusių gaujų vadeivų Jurijus Kriukovas , pravarde Kriukas, į kurio gyvybę buvo pasikėsinta spalį, panoro išskirtinės teismo malonės.
Naujas prekės ženklas – tiems, kas vertina paprastą, bet neprastą daiktą ir kokybę  (58)
2016 m. vasario 10 d. 00:00
Senovės išminčiai sakydavo, kad kartais reikia sulėtinti tempą, grįžti prie pradžios, ab ovo (liet. „nuo kiaušinio“). Panašūs tikslai suvedė tris skirtingų profesijų, bet labai panašias moteris – viešųjų ryšių specialistes Guodą Giedraitę (35 m.), Justę Marcelionienę (37 m.) ir drabužių dizainerę Vidą Simanavičiūtę (56 m.). Jų įkurto prekių ženklo „OVO Things“ istorija irgi prasidėjo nuo kiaušinio.
Iš Ispanijos – vis garsesnis beldimas į Lietuvos rinktinės duris  (27)
2016 m. vasario 9 d. 19:15
„Jis – vienas didžiausių šio sezono atradimų. Jo elegancija aikštėje, lydima įgimto talento ir efektyvaus žaidimo atakuojant iš toliau leidžia prognozuoti, kad šis vaikinas – vienas iš Ispanijos čempionato ateities žaidėjų“ – tai – Ispanijos žiniasklaidos pagyros 21-erių lietuviui Mariui Grigoniui.
Rusijos „Lukoil“ sprendimas sukėlė klausimų  (213)
2016 m. vasario 9 d. 17:38
Rusijos naftos koncerno „ Lukoil “, kuris visai neseniai pareiškė pasitraukiantis iš Lietuvos rinkos, sprendimas parduoti degalinių tinklus Lietuvoje, Latvijoje ir Lenkijoje menkai žinomai austrų bendrovei „Amic Energy “ sukėlė nemažai klausimų, skelbia novayagazeta.ee.
A. Paškevičiūtės automobilį apgadinęs kaimynas privertė ją pačią prisipažinti pasprukus iš įvykio vietos  (13)
2016 m. vasario 9 d. 16:58
Buvusi televizijos laidų vedėja Aistė Paškevičiūtė feisbuke pasidalijo nuoširdžia išpažintimi. Apgadintą automobilį radusi moteris džiaugiasi aplinkinių gerumu bei atvirai prisipažįsta ir pati klydusi.
Vilniuje subruzdimas dėl dviejų naujų mokslų centrų  (19)
2016 m. vasario 9 d. 16:50
Vilniaus universitetas (VU) šiuo metu intensyviai ruošiasi Saulėtekyje įsikūrusių dviejų tiksliųjų mokslo centrų ir didžiosios kilnojamosios Europos branduolinių tyrimų organizacijos ( CERN ) parodos atidarymui.
„Kino pavasario“ konkursinėse programose – ir 5 lietuviškos premjeros
2016 m. vasario 9 d. 15:36
Kovo 31-ąją prasidėsiantis didžiausias Lietuvoje kino festivalis „Kino pavasaris“ pirmadienį paskelbė konkursinių programų dalyvius. Programose „Nauja Europa – nauji vardai, „Baltijos žvilgsnis“ ir „Trumpas konkursas“ varžysis 47 stipriausi nauji filmai iš Vidurio–Rytų Europos ir Baltijos jūros regiono. Tarp pretendentų – ir 5 lietuviškos premjeros: Mariaus Kvedaravičiaus („Mariupolis“) bei Igno Miškinio („Karalių pamaina“) pilnametražiai filmai ir trys trumpo metro lietuvių darbai.
Valentino savaitgalis kartu su „Radistais“ tęsis nuo Vilniaus iki Palangos  (8)
2016 m. vasario 9 d. 15:30
Visiems seniai žinoma tiesa, kad meilės per daug nebūna. Kaip ir progų ją švęsti. Todėl populiariausias sostinės naktinis klubas „ Exit Vilnius “ ir įsimintiniausių vakarėlių vieta pajūryje „Exit vasaros rezidencija“ kviečia aistringiausią metų sa-vaitgalį padaryti įsimintiniausiu kartu su „ Radistais “.
Ieškinys Kauno ligoninei: 1 mln. eurų  (95)
2016 m. vasario 9 d. 14:39
1 milijonas eurų. Tokį ieškinį Kauno klinikin ei ligoninei, dėl kurios medikės Valdarezos Beleškienės kaltės mirė nė metų nesulaukęs berniukas, pateikė aukos tėvai. Šį ieškinį antradienį pradėjo nagrinėti Kauno apygardos teismas .
Iškoneveikė dizainerių triūsą: gal ir gražu, bet kaip ten gyventi?  (99)
2016 m. vasario 9 d. 12:33
Nacionalinis interjero konkursas, skelbiamas DELFI portale, sulaukė didžiulio skaitytojų susidomėjimo, įvairių vertinimų ir netgi pasipiktinimo. Kol vieni komentatoriai negailėjo pagyrų labiausiai jiems patikusiems interjerams ir jų dizaineriams, kiti kartojo klausimą: gal ir gražu, bet kaip tokiame būste gyventi?