dūris

Su I. Gelžiniu draugaujanti E. Balčiūnaitė neskuba mautis vestuvių žiedo  (7)
2015 m. sausio 29 d. 12:48
Pekino olimpinių žaidynių dalyvė, Lietuvos uždarų patalpų 800 m ir 400 m bėgimo rekordininkė šiaulietė Eglė Balčiūnaitė šiemet sieks gerinti savo rezultatus.
Išvažiavo studijuoti į Olandiją - rado ir darbą, ir meilę  (30)
2015 m. sausio 29 d. 09:52
Sveiki tautiečiai, norėčiau pasidalinti savo, kaip emigrantes istorija, norėdama įkvėpti ir padrąsinti skaitytoją siekti užsibrėžtų tikslų ir svajonių Lietuvoje ar užsienyje. Juk svarbiausia yra harmonija ir laimė širdyje.
V. Andriukaitis atsikerta į D. Grybauskaitės kritiką: tai puikus neatsakingo kalbėjimo pavyzdys  (87)
2015 m. sausio 29 d. 08:03
Briuselio žiniasklaidai pranešus, kad Europos komisarui Vyteniui Andriukaičiui pavaldus departamentas nusiuntė laišką Rusijai, siūlantį jai pačiai spręsti, iš kokių šalių leisti eksportuoti maisto produktus į Rusiją, prezidentė Dalia Grybauskaitė Vytenio Andriukaičio veiklą pavadino apgailėtina ir paragino už tai prisiimti atsakomybę.
Naujos parduotuvės šiemet Vilniuje: „Lidl“ gali pateikti siurprizą  (276)
2015 m. sausio 29 d. 05:30
Skaičiuojama, kad šiemet Vilniuje duris turėtų atverti bent šešios naujos parduotuvės, iš kurių didžiausia bus prie „Ikea“ prekybos centro statoma „Nordika“.
100 kv.m. loftas Vilniuje šiuolaikiškai porai  (7)
2015 m. sausio 29 d. 02:00
Interjero dizaino studijos „Dizu“ architektė Renata Mockutė kurdama interjerą visuomet pasitelkia fantaziją. Tai padeda „iškrėsti“ kitokius interjerus ir įamžinti mįsles, kurios būtų priimtinos užsakovams.
Medis ar metalas - kas energetiškai virtuvėje geriau?  (4)
2015 m. sausio 29 d. 00:10
Radiostezija virtuvę pataria įrengti pačioje blogiausioje būsto vietoje. Tai lengva paaiškinti, nes kasdien naudojamoje viryklėje susikuria energija , kuri sėkmingai nugali visas nesėkmes.
60 metų trukusi studento ir profesoriaus meilė bei kitos psichoterapinės istorijos  (3)
2015 m. sausio 29 d. 00:00
Visi mes – tik laikinos būtybės; ir tos, kurios prisimena, ir tos, kurias prisimena. Trumpalaikė ir atmintis, ir tai, kas atsimenama. Netruks ateiti tas metas, kai viską būsi užmiršęs ir būsi užmirštas visų. Niekuomet nepamiršk, kad greitai tapsi niekuo ir išnyksi nebūty. Markas Aurelijus. Sau pačiam
Kupiškio rajono tarybos narys rastas negyvas  (42)
2015 m. sausio 28 d. 21:42
Trečiadienį negyvas rastas 43 metų Kupiškio rajono savivaldybės tarybos narys „darbietis“ Aidas Mikėnas.
Jubiliejų švenčiantis A. Narbekovas norėtų išjungti auklėtinių išmaniuosius telefonus  (21)
2015 m. sausio 28 d. 17:00
Žiūrėdamas į save, užfiksuotą istoriniuose kadruose, Arminas Narbekovas nusišypso. „Gaila, kad nebeturiu ūsų. Tada tokia mada buvo, bet iš jaunimo, su kuriuo dabar dirbu, matau, kad viskas pasikeitė“, – susimąsto keturiskart geriausias Lietuvos futbolininkas . Ūsuočių laikai išties praėjo, tačiau 50-ies sulaukusiam A. Narbekovui apmaudžiau dėl to, kad nebeliko ir tikrų futbolo virtuozų.
Dizainerių sukurta virtuvė, kuri tiesiog išnyksta erdvėje  (4)
2015 m. sausio 28 d. 16:07
Nors daugelyje šiuolaikinių namų virtuvės sala įsilieja į gyvenamąsias erdves, olandų interjero studija „i29“ sukūrė virtuvę, kuri labiau primena baldą, o ne maisto ruošimo patalpą. Dizainerių siekis buvo sukurti virtuvės sistemą, kuri tiesiog išnyktų erdvėje.
Du mėnesius girtavęs ir Toksikologijos skyriuje atsidūręs vyras žirklėmis užpuolė slaugytoją  (9)
2015 m. sausio 28 d. 11:14
Sausio 27 d., 19.15 val., Respublikinės Šiaulių ligoninės Nefrologijos-toksikologijos skyriaus laiptinėje darbo metu slaugytoją, gimusią 1968 m., durdamas medicininėmis žirklėmis į ranką, kaklą ir ausį, stumdamas nuo laiptų bei spirdamas koja į šoną, sužalojo ligonis, gimęs 1993 m.
Žmogus, įkvėpęs tragiškiems išpuoliams  (52)
2015 m. sausio 28 d. 00:00
Kruviniausią per visą dešimtmetį džihadistų teroristinę ataką Europoje įkvėpė ir pakurstė Amerikos pilietis Anwaras al Awlaki, 2011 metais žuvęs Jemene per Jungtinių Valstijų Cantrinės žvalgybos valdybos ( CŽV ) bepiločio orlaivio ataką.
Nuo nulio pradėjusi emigrantė: lietuviams daugiau niekada nedirbsiu  (202)
2015 m. sausio 27 d. 14:49
Vis atrandu emigrantų straipsnių apie blogą gyvenimą Anglijoje ir kaip sunku surasti darbą svetur, ir tai kelia man juoką.
Asmeninį gyvenimą po devyniais užraktais saugantis Rolandas Kazlas atsivėrė  (28)
2015 m. sausio 27 d. 14:14
„Žvelgdamas į dabartį aš labai dėkingas praeičiai – vadinasi, aš daug ko išmokau. Aš turiu namus, brangius žmones. Turiu visas sąlygas kurti, sritį, kur galiu realizuoti savo idėjas. Turiu sveikatos, todėl negaliu skųstis. Reiškia taip turėjo būti“, – sakė garsus aktorius Rolandas Kazlas.
R. Kazlas atvėrė savo namų duris  (67)
2015 m. sausio 27 d. 13:54
„Žvelgdamas į dabartį aš labai dėkingas praeičiai – vadinasi, aš daug ko išmokau. Aš turiu namus, brangius žmones. Turiu visas sąlygas kurti, sritį, kur galiu realizuoti savo idėjas. Turiu sveikatos, todėl negaliu skųstis. Reiškia taip turėjo būti”, – LRT televizijos laidos „Gyvenimas” kūrėjams sakė garsus aktorius Rolandas Kazlas .
A. Stančikas. Ūkininkų traktoriai netelpa pro valdininkų duris  (15)
2015 m. sausio 27 d. 13:23
Artėjantis naujas Europos Sąjungos paramos periodas ir džiugina, ir neramina ūkininkus. Dabartinėje 2014-2020 metų kaimo plėtros programoje užverti visi keliai žemės ūkio technikos ir įrengimų įsigijimo finansavimui – ūkininkai nebegali įsigyjamos technikos užstatyti bankui, o lizingo išlaidos yra netinkamos finansuoti.
Tai, ko nori vyrai: kaip turėtų elgtis išmintingos moterys  (242)
2015 m. sausio 27 d. 11:33
Neišsenkantis srautas moterų skundų įkvėpė šio straipsnio temą ir mintis. Vienišos, išsiskyrusios, paliktos ar dar nesurastos, – įvairių įvairiausių patirčių kupinos moterys vieningai teigia, kad vyrais negalima pasitikėti. Vyrai neatsakingi, nevyriški, nesupratingi. Jie tingi ir nepadeda. Jie nebrandūs, bevaliai ir savanaudžiai… Daugybę epitetų tenka išgirsti vyrų adresu, išvardinau čia tik socialiai kultūringesnius.
Patarimai taupiai kelionei, kuriuos privalo įsiminti kiekvienas
2015 m. sausio 27 d. 09:06
Pinigų mažoka, bet atostogų atsisakyti nesinori? Guardian.co.uk. pateikia universaliausius būdus sutaupyti atostogaujant.
R. Kazlas: už tai, kad galiu kurti, esu dėkingas šeimai  (1)
2015 m. sausio 27 d. 00:00
„Žvelgdamas į dabartį aš labai dėkingas praeičiai – vadinasi, aš daug ko išmokau. Aš turiu namus, brangius žmones. Turiu visas sąlygas kurti, sritį, kur galiu realizuoti savo idėjas. Turiu sveikatos, todėl negaliu skųstis. Reiškia taip turėjo būti”, – LRT televizijos laidos „Gyvenimas” kūrėjams sakė garsus aktorius Rolandas Kazlas .
Vieno namo istorija: 3 savižudybės, 3 netikėtos mirtys – kas vyksta?  (94)
2015 m. sausio 26 d. 23:43
Šeštadienį visą Lietuvą sukrėtė tragedija Utenos r. – avarijos metu žuvo 14-metė ir jos 6 metų brolis, jų mama – reanimacijoje. Kaip paaiškėjo vėliau, šeimos galva – tėtis Andrius – pasikorė vos prieš 3 mėnesius.
Ispanija tarė griežtą „ne“ Graikijai  (33)
2015 m. sausio 26 d. 20:27
Pirmadienį Ispanijos valdančioji konservatorių partija pareiškė ketinanti priešintis bet kokiems planams nurašyti Graikijos įsiskolinimus. Toks požiūris rodo, kad graikų „ Syriza “ gali susidurti su rimtais sunkumais įgyvendinant savo numatytą politinę programą, padėjusią savaitgalį laimėti rinkimus. Apie tai praneša „ Dow Jones “.
Pasakos apie nuostabų gyvenimą Anglijoje žlugo po kelių mėnesių  (151)
2015 m. sausio 26 d. 17:54
Gyvenu Anglijoje jau 5 mėnesius. Nors anglų kalbą moku gerai ir turiu dvi specialybes – elektriko ir barmeno, pasirodo, rasti darbą nėra taip jau ir lengva. Būdamas Lietuvoje esu girdėjęs užburiančių pasakų, kaip gerai Anglijoje ir kaip daug visi uždirba.
Vieniša moteris – atvirai: kaip jaučiuosi be mylimo vyro  (204)
2015 m. sausio 26 d. 15:52
Šįryt, kai pradubau, pajutau galvos svaigulį, pajutau tą šlykštų saldų skonį savo burnoje, lūpos buvo sudžiūvę. O, dieve, pagalvojau, dar viena nauja diena. Dar viena diena – išgyventi. Kai pabandžiau vėl užmerkti akis, pajutau, kokie sunkūs yra mano vokai ir kokios sulipusios mano blakstienos. Šalia miegojo sūnus.
Rusams – pribloškiantis patarimas, kaip išvengti ekonominės krizės  (218)
2015 m. sausio 26 d. 14:28
Net du Rusijos valdžios veikėjai visai neseniai pateikė „genialų“ būdą, kaip rusams atsilaikyti prieš ekonomikos krizę – tereikia mažiau valgyti. Tokie pareiškimai Rusijos opozicijos aktyvistus labai papiktino, skelbia themoscowtimes.com.
Vilniuje steigiama mokykla, kurioje vaikai patys galės spręsti, kiek ir ko mokytis  (119)
2015 m. sausio 26 d. 11:44
Nuo rudens Vilniuje duris atveria pirmoji Demokratinė mokykla Lietuvoje. Ilgametėmis tarptautinėmis tradicijomis besivadovaujančios mokyklos misija - kiekvienam vaikui suteikti galimybę būti svarbia mokyklos bendruomenės dalimi, prisitaikyti prie skirtingų vaikų, skirtingų jų mokymosi stilių, tobulėjimo tempo ir taip lavinti kiekvieno jų asmeninius talentus.
Neįprastas žygis Pabradės apylinkėse: patekome į pasieniečių pasalą katafalke  (7)
2015 m. sausio 26 d. 10:55
Jeigu kas nors būtų pasakęs, kad įmanoma patekti į tokią komišką situaciją, į kokią tą šeštadienį patekome, nebūčiau patikėjęs, kad tai nėra ištrauka iš kokio nors „Hangover“ filmo.
Lietuvos moterų rankinio čempionate autsaiderės privertė prakaituoti lyderes  (2)
2015 m. sausio 26 d. 10:45
Sekmadienį Lietuvos moterų rankinio čempionate sužaistos trejos rungtynės. Šįkart susitiko skirtingų reitingų kolektyvai, tačiau autsaiderėmis vadintos komandos parodė nagus, tad aukščiau turnyro lentelėje įsitaisiusioms ekipoms, siekiant pergalių, teko paprakaituoti.
V. Vasiliauskas. Dramblių medžioklės Lietuvoje ypatumai  (51)
2015 m. sausio 26 d. 10:43
Praėjusių metų pabaigoje Šiaulių apskrityje į privačių namų duris pasibelsdavo vyriškis.
Trumpam išėjusi mažų vaikų mama į namus sugrįžo tik padedama ugniagesių  (11)
2015 m. sausio 26 d. 08:45
Kaišiadorių rajone, Žiežmarių miestelyje vėlai vakare šiukšles išnešusi moteris į namus sugrįžo tik padedama ugniagesių.