dūris

Šiaurės Kipro turkai renka savo naują lyderį
2015 m. balandžio 19 d. 13:36
Šiaurės Kipro turkų respublikos (ŠKTR) rinkėjai sekmadienį renka naują šios vienašališkai nepriklausomybę pasiskelbusios valstybės lyderį - jie gali balsuoti už septynis kandidatus, tarp kurių yra ir dabartinis lyderis Dervisas Eroglu.
Kinai dar vienu langu į Europą pasirinko Kauno rajoną  (28)
2015 m. balandžio 19 d. 10:47
Pasirašyta sutartis tarp Kinijos Dziašano apskrities ir Kauno rajono savivaldybės paskatins investicijas ir kultūrinius mainus, o A. Stulginskio universitetas atvers duris kinų studentams.
Suomijoje vyksta rinkimai, kuriuose prognozuojama nesėkmė valdančiajai koalicijai
2015 m. balandžio 19 d. 10:38
Suomiai sekmadienį balsuoja rinkimuose , kuriuose premjero Alexander'o Stubbo kairiųjų ir dešiniųjų koalicijai prognozuojama nesėkmė ir kurie vyksta visuomenei viliantis, kad nauja vyriausybė išves šalį iš trejus metus trunkančios ekonominės krizės.
Norite džentelmenų? Jų dar yra, tik kitokių  (65)
2015 m. balandžio 19 d. 09:29
Jau tapo įprasta, kad vis pasigirsta nuomonių, kad šiandien džentelmenų nebeturime, nes šiuolaikinėje visuomenėje jų net nereikia. Juk išgirdus vartojant šią savoką, prieš akis neretai iškyla pasitempęs, fraku vilkintis vyriškis, galantiškai asistuojantis damai. Tad, ar iš ties neturime šiuolaikinių džentelmenų, ar jie tapo tokia pat nykstančia rūšimi kaip ir į Raudonąją knygą įrašyti Baltieji tigrai?
E. Daugėlaitė: jei žinočiau, kad ilgai vesiu „Labą rytą“, pasidaryčiau tatuiruotę  (88)
2015 m. balandžio 17 d. 19:44
Jei „Labas rytas, Lietuva “ tektų vesti dar ilgus metus, laidos vedėja Eglė Daugėlaitė sako, kad pasidarytų tatuiruote su atsakymu į klausimą, kaip ir kada ji keliasi, mat jos to klausiama nuolat. Nepaisant negailestingai ankstyvo ryto, trys valandos darbo tiesioginiame eteryje, pasak moters, prabėga tarsi viena ir niekada neprailgsta.
„Samsung“ Vilniuje atidarė pirmą firminę parduotuvę Baltijos šalyse  (32)
2015 m. balandžio 17 d. 19:24
„ Samsung Electronics Baltics“ šiandien Lietuvoje atidarė pirmąją „Samsung“ parduotuvę Baltijos šalyse . Pirmoji „Samsung” įrenginių parduotuvė duris atvėrė prekybos centre „ Ozas “. Be to, šiandien prasidėjo ilgai lauktų „Samsung“ flagmanų „ Galaxy S6 ” ir „Galaxy S6 edge” oficialūs pardavimai. Renginio atidarymo metu bendrovė susirinkusius svečius stebino inovatyviomis pramogomis bei įspūdingu šou reginiu.
Tokios seksualios Agness Landau dar neregėjome: naujasis biustas veržėsi iš suknelės iškirptės  (68)
2015 m. balandžio 17 d. 18:21
Penktadienio popietę viename sostinės prekybos centre duris atvėrusi elektroninių įrenginių milžinės parduotuvė sutraukė daugybę smalsuolių, o ryškiausiai čia švietė specialiai šiai progai pakviestos Lietuvos pramogų pasaulio įžymybės, iš kurių bene labiausiai išsiskyrė transseksualė Agness Landau.
„Šlovės laboratorijos“ konkurso vadovė: žmonėms trūksta suprantamos mokslinės informacijos  (4)
2015 m. balandžio 17 d. 17:52
Iki registracijos į tarptautinį Britų tarybos ir Vilniaus universiteto kartu organizuojamą mokslo komunikacijos konkursą „ Šlovės laboratorija “ (angl. „FameLab“) pabaigos liko mažiau nei dvi savaitės. Jau užsiregistravusiems ir dar svarstantiems tai padaryti siūlome išsamiau susipažinti su konkurso tikslais ir išsiaiškinti, kodėl tokie konkursai iš viso rengiami. Mintimis dalijasi konkurso vadovė Danguolė Kiznienė.
Palangoje - naujas NT projektas  (7)
2015 m. balandžio 17 d. 14:12
Palangoje , Tvenkinių gatvėje, birželio pradžioje duris atvers gyvenamųjų namų kvartalas „Smilčių trio“.
Plastikos chirurgas R. Marcinkevičius – apie lietuvaičių kompleksus ir populiarėjančias G taško injekcijas  (92)
2015 m. balandžio 17 d. 13:09
Jau beveik 30 metų Jungtinėse Amerikos Valstijose gyvenantis plastikos chirurgas Rimtautas Marcinkevičius nepamiršta savo grožio imperijos ir gimtinėje.
A. Zuokas. 2011 m. radome miegantį Vilnių, paliekame – pažadintą, energingą ir pasitikintį  (160)
2015 m. balandžio 17 d. 11:44
Ši kadencija mūsų miesto gyvenime buvo išties ypatinga, nes, kas svarbiausia, į Vilnių sugrįžo optimizmas ir pasitikėjimas savo jėgomis – vilniečiai vėl pradėjo tikėti miestu, kuriame gyvena ir augina vaikus.
Rietave vagys nusiaubė kompiuterinės technikos parduotuvę  (5)
2015 m. balandžio 17 d. 10:50
Rietavo policijos pareigūnai ieško gerokai praturtėjusių vagišių, kurie nusiaubė parduotuvę ir pridarė didžiulių nuostolių.
Interjeras su charakteriu: geometriniai pokštai viename Žvėryno bute  (20)
2015 m. balandžio 17 d. 09:46
Buto sostinės Žvėryno rajone interjero temą padiktavo už langų atsiveriantis urbanistinis peizažas ir greta nusidriekusi judri transporto arterija. Pulsuojantis miesto panoramos ritmas tarsi persikelia į sienų plokštumas.
10 moterų kompleksų, kurie vyrus atstumia  (3)
2015 m. balandžio 17 d. 09:42
Moterys sugeba prisigalvoti neįtikėtai kvailų, juokingų ir vyrus siaubingai erzinančių dalykų. Ne išimtis ir miegamasis, kiek dramų ir komedijų ten būna! Viena įsikniaubia į pagalvę ir ašaroja, koks baisus jos pilvas. Kita šoka ieškoti naujų apatinių, o trečia – pradeda dejuoti, kad kaimynės Veronikos krūtys tris kartus didesnės. Jei jos žinotų, kaip vyrus tai erzina...
G. Mažeikis. Televizijų uždraudimas – „Duok atgal!” kelias  (154)
2015 m. balandžio 17 d. 06:00
Suvedžioti galima iš meilės: koketuojant, flirtuojant. Aukštoji suvedžiotojų kultūra bodisi menkais gundymais ir lengvas aukas išmeta už borto. Atitinkamai, gundomi rafinuotų apžavų gerbėjai nekreipia dėmesio į banalius pasiūlymus.
Tarptautinėse kompanijose dirbantys lietuviai apie svajonių darbus užsienyje: tai priimtina ne visiems  (1)
2015 m. balandžio 16 d. 18:06
Stiprėjant globalizacijai ir taip išsitrinant valstybių sienoms darbo rinkoje, vis daugiau lietuvių siekia karjeros tarptautinėse įmonėse užsienio šalyse. Statistikos departamento duomenimis, 2014 – aisiais užsienyje gyveno daugiau nei 619 tūkst. lietuvių. Daugiausiai jų įsikūrę Europoje – daugiau nei 502 tūkst., taip pat Šiaurės Amerikoje – beveik 85 tūkst.
Žudikas pataisos namuose buvo apsvaigęs nuo narkotikų: prižiūrėtojas – komoje, kalinys – nesigaili  (122)
2015 m. balandžio 16 d. 16:33
Marijampolės pataisos namuose už tyčinį nužudymą kalėjęs 33 metų panevėžietis Donatas Šimonis sugriovė čia dirbusio prižiūrėtojo ir jo šeimos gyvenimą: sumuštas pareigūnas buvo taip suluošintas, kad ilgą laiką neatsigavo iš komos, o iš jos pabudęs taip ir nesugebėjo sugrįžti į normalų gyvenimą.
„Žaidimų naujienos“: „Star Wars: Battlefront"
2015 m. balandžio 16 d. 14:13
Sveiki Geimeriai. Ar miegojote šiąnakt nors kiek? Ar pliekėtė GTA? Na nevisi dar gali juo mėgautis, bet paskutiai raktai jau keliauja pas pirkėjus, žaidimų dėžutės taip pat jau beldžiasi į duris. Tad laukia dar daugiau tokių pašėlusių vakarų.
L. Kojala. Akmuo po Rusijos kaklu  (103)
2015 m. balandžio 16 d. 13:14
„Po ilgų ir sekinančių kelionių Krymas ir Sevastopolis sugrįžta į namų uostą, į savą pakrantę, į Rusiją!“ – tokiais žodžiais Vladimiras Putinas praėjusių metų pavasarį sveikino Krymo pseudoreferendumo rezultatus, kurie tapo pirmosios Europos valstybės dalies teritorijos aneksijos nuo Antrojo pasaulinio karo pretekstu.
Drama Vilniaus centre baigėsi: K. Lančinskas teigia, kad tai – terorizmas  (1852)
2015 m. balandžio 15 d. 17:14
Trečiadienio popietę į Vilniaus centrą sulėkė visos specialiosios tarnybos. Šalia Prezidentūros grasino susisprogdinti vyras. „Aro“ pareigūnai vyrą sulaikė.
Pramogų verslo atstovams – dovanos iš Vilniaus savivaldybės  (66)
2015 m. balandžio 15 d. 16:32
Per paskutinį sostinės tarybos posėdį „ Siemens “ pramogų arenai atiteko mokestinė dovana, kuriai pritarė Vilniaus savivaldybė .
Dar neregėtas skandalas: teisėjo padėjėja teismo pirmininkę apkaltino kyšininkavimu  (252)
2015 m. balandžio 15 d. 14:56
Lietuvos teismų sistemą sudrebino dar negirdėtas skandalas – teisėjo padėjėja kreipėsi į Specialiųjų tyrimų tarnybą ( STT ), Prezidentūrą, Seimo narius ir Teisėjų tarybą, pranešdama, kad prieš 2-3 metus teismo, kuriame dirba, pirmininkei esą buvo priversta duoti kyšius.
Taupydama „Toyota“ „Corollos“ gamybą perkelia į Meksiką  (2)
2015 m. balandžio 15 d. 12:05
Didžiausia pasaulyje automobilių gamintoja „ Toyota Motor Corp “ trečiadienį pranešė apie planus perkelti „Corolla“ modelio automobilių gamybą iš Kanados į naują gamyklą Meksikoje. Tokiu būdu Japonijos bendrovė tikisi sutaupyti, teigia Kanados laikraštis „Globe and Mail“, cituodamas anonimiškai kalbėjusius šaltinius. Apie tai praneša „Reuters“.
„SpaceX“ sėkmingai išsiuntė espreso kavos aparatą į TKS  (6)
2015 m. balandžio 15 d. 09:48
JAV bendrovė „ SpaceX “ su nepilotuojama krovinine kapsule „Dragon“ sėkmingai išsiuntė maisto atsargų siuntą į Tarptautinę kosminę stotį ( TKS ), įskaitant ir pirmąjį orbitinį espreso kavos aparatą, bet šios privačios kompanijos trečias mėginimas nutupdyti raketos elementą tiesiai ant specialios plaukiojančios platformos vandenyne vėl nepavyko.
Į skundus dėl košmariškų gyvenimo sąlygų gavo paprastą atsakymą  (392)
2015 m. balandžio 15 d. 05:30
Jokio vandentiekio, sutrūnijęs stogas, sveikatai kenksmingi pelėsiai – taip Eišiškėse gyvena kelios šeimos, vargiai suduriančios galą su galu ir su nerimu laukiančios, kada jų būstas išleis paskutinį atodūsį.
Siera Leonė atsigauna po ebolos  (3)
2015 m. balandžio 14 d. 21:47
Po ilgesnės nei 9 mėnesių pertraukos Siera Leonėje mokyklos vėl atvėrė duris, praneša BBC .
Druidų horoskopas : paskaityk, ką jis prognozuoja tau  (8)
2015 m. balandžio 14 d. 17:35
Apie druidų horoskopą turbūt girdėjo net tie, kurie neturi nė menkiausios nuovokos, kas tie druidai buvo. Tik ar žinai, kad jis buvo sukurtas vos prieš šimtą metų?
Afera su butų nuoma ir gėlėmis moterims: apgavo garsų Vilniaus verslininką  (57)
2015 m. balandžio 14 d. 17:30
„Man visada patiko jauni, imlūs žmonės, kurie savo jėgomis kabinosi į gyvenimą, todėl iš karto sutikau padėti jaunuoliui, kuris man toks ir atrodė, nors dabar žinau,kad jis yra aferistas “, – teismo salėje prisipažino prestižiniame sostinės rajone įsikūrusiam viešbučiui vadovaujantis verslininkas.
„Ferrari“ nuotykiai „Regitroje“ ir techninės apžiūros centre  (53)
2015 m. balandžio 14 d. 16:34
Techninės apžiūros centre savo eilės laukiantis „ Ferrari “ superautomobilis – išties nekasdienis vaizdas Lietuvoje . Praėjusį penktadienį šios legendinės markės modelio galingas variklio riaumojimas paįvairino Užubalių k., Avižienių sen. įsikūrusios techninės apžiūros stoties kontrolierių darbą.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557 558 559 560 561 562 563 564 565 566 567 568 569 570 571