dūris

J. Lopez papasakojo apie santykiuose patirtą psichologinę prievartą
2014 m. lapkričio 1 d. 09:14
Jennifer Lopez atskleidė, kad ankstesniuose santykiuose yra patyrusi prievartą. Ji papasakojo, kad dėl nederamo neįvardintu likusio buvusio gyvenimo draugo elgesio J. Lopez jautėsi, lyg jos siela būtų sutrypta.
Akivaizdžiai sulieknėjusios Demi Lovato treneris atskleidžia, kokie pratimai padailino dainininkės figūrą(FOTO)
2014 m. lapkričio 1 d. 00:00
Kol daugelis merginų ruošiasi „žiemos miegui“ ir vakarus leidžia ant sofos, garsioji Amerikos poproko dainininkė Demi Lovato netinginiauja ir muša savo asmeninius rekordus.
Realybės šou besifilmuojantys Ž. Žvagulis ir I. Starošaitė: turėsime, ką anūkėms papasakoti  (6)
2014 m. spalio 31 d. 16:00
Irena ir Žilvinas Žvaguliai pakvietė žurnalistus atvykti į svečius ir pamatyti, kaip iš tiesų gyvena scenos garsenybės bei kur vyksta naujojo TV3 dokumentinės realybės šou „Žvagulio klanas“ filmavimai.
Per „Žalgirio“ ir „Neptūno“ mačą „Žalgirio“ arena sulauks dumilijoninio lankytojo  (8)
2014 m. spalio 31 d. 15:52
Sekmadienį „Žalgirio“ arenoje vyksiančios Kauno „Žalgirio“ ir Klaipėdos „Neptūno“ rungtynės įeis į istoriją. Jau aišku, kad būtent šioje dvikovoje pro „Žalgirio“ arenos duris įžengs dumilijoninis jos renginių lankytojas. Praėjusio sezono Lietuvos krepšinio lygos ( LKL ) finalininkų akistata traukia krepšinio gerbėjų dėmesį. Šiemet tiek „Žalgiris“ , tiek „ Neptūnas “ įgyja formą ir Eurolygos kovose, todėl sekmadienį aistruolių laukia neeilinis LKL vienų lyderių susitikimas.
A. Sakalauskas atvirai – apie alkoholį, mintis apie savižudybę ir kaltę  (215)
2014 m. spalio 31 d. 14:59
Aktoriaus Arūno Sakalausko praeityje – priklausomybė nuo alkoholio, juoda neviltis, gėda, mintys apie savižudybę ir septyni draugai, išėję Anapilin savo noru.
Aiškėja naujos rusų aktorių konflikto detalės: M.Bašarovo žmona buvo atsidūrusi komoje  (2)
2014 m. spalio 31 d. 12:13
Prieš pora dienų visą Rusijos ir ne tik žiniasklaidą apskriejusi šokiruojanti žinia apie tai, kad garsus rusų aktorius Maratas Bašarovas pakėlė ranką prieš savo sutuoktinę Katią Archarovą, pasipildė naujomis detalėmis.
Realybės šou besifilmuojantys Ž. Žvagulis ir I. Starošaitė: turėsime, ką anūkėms papasakoti  (96)
2014 m. spalio 31 d. 11:53
Irena ir Žilvinas Žvaguliai pakvietė žurnalistus atvykti į svečius ir pamatyti, kaip iš tiesų gyvena scenos garsenybės bei kur vyksta naujojo TV3 dokumentinės realybės šou „Žvagulio klanas“ filmavimai.
Po mėnesio neoficialios prekybos „iPhone 6“ Lietuvoje galima įsigyti ir oficialiai  (20)
2014 m. spalio 31 d. 10:47
Telekomunikacijų bendrovė „Omnitel“ šiandien penktadienį oficialią prekybą naujaisiais „ Apple “ telefonais „ iPhone 6“ ir „iPhone 6 Plus“.
R. Ačas. Ar skalūnų drama bus reanimuota?  (49)
2014 m. spalio 31 d. 08:13
2013 metų pavasaris į Lietuvą atnešė ne šiltus orus, bet naują dramą – skalūnai.
Byla, po kurios teisėjams siūlo išeiti į gatvę  (62)
2014 m. spalio 31 d. 08:05
Jeigu tau grasina ir tu bijai, įrodyk, kad iš tikrųjų grasinimai buvo realūs, o baimė – pagrįsta. O jeigu įrodyti negali, negalvok, kad esi nusikaltimo auka.
Raisa Gorbačiova – kodėl savi jos nemėgo?  (16)
2014 m. spalio 31 d. 00:12
Kitaip nei kitų Sovietų Sąjungos vadų žmonos Raisa nevengė viešumos ir visur lydėdavo savo vyrą Michailą Gorbačiovą.
Dar vienas dūris kovotojams dėl Katalonijos nepriklausomybės  (8)
2014 m. spalio 30 d. 18:46
Ispanijos patariamoji institucija – Valstybės taryba parėmė Ispanijos siūlymą blokuoti Katalonijos nepriklausomybės balsavimą.
Apie verslininko V. Kastujevo paleidimą prokuroras negalėjo nė pagalvoti  (83)
2014 m. spalio 30 d. 10:54
Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos (FNTT) susidomėjimo sulaukęs prieštaringai vertinamas verslininkas Vadimas Kastujevas bei jo sūnus Arturas  ketvirtadienį sužinojo, kuris iš jų lieką už grotų, o kuris paleidžiamas.
Raudoni taškeliai ant rankų privertė sunerimti – namus užpuolė nelaukti svečiai  (9)
2014 m. spalio 30 d. 10:18
Atvėsus orams vis daugiau daugiabučių ir nuosavų namų gyventojų susiduria su netikėtais ir nelauktais svečiais – blusomis. Su benamiais ir graužikais į patalpas patekę kenkėjai sparčiai dauginasi, sukeldami problemas gyvūnų ir žmonių sveikatai.
Kaip mylėti vyrą, jei tikrai šito norite  (159)
2014 m. spalio 29 d. 21:49
Iš tiesų norite mylėti vyrą, būti su kažkuo drauge? Jei pabodo vienatvė, galima įsitaisyti augintinį. Kodėl norite ištekėti? Kad nereikėtų būti vienai ar kad mylėtumėte vyrą? Sąžiningai atsakykite į šiuos klausimus, nuo to labai daug kas priklauso. Juk gali būti ir taip, kad nei šeimos, nei santykių jums nereikia.
Insultą patyrusi 25 m. mergina: parduotuvėje staiga pajutau, kad mane paralyžiuoja  (68)
2014 m. spalio 29 d. 21:17
Į Pasaulinei insulto dienai paminėti skirtą konferenciją Seime susirinkę pacientai pasidalino unikaliomis patirtimis, kaip juos ištiko insultas .
Irena Starošaitė ir Žilvinas Žvagulis nebeturi ko slėpti apie savo asmeninį ir intymų gyvenimą  (31)
2014 m. spalio 29 d. 13:01
Realybės šou apie žinomų žmonių gyvenimą, tokie kaip „Osbornų šou“ ar „Kardašianų šeima“, nepaprastai populiarūs visame pasaulyje. Atėjo metas atverti ir Lietuvos žvaigždžių namų duris! TV3 eteryje kaip ant delno bus pateiktas mūsų šalies muzikinės scenos vilkų – Žilvino Žvagulio ir Irenos Starošaitės – šeimos gyvenimas premjeroje „Žvagulių klanas“.
Žvaguliai kaip Kardashianai: per TV rodys visą jų gyvenimą  (49)
2014 m. spalio 29 d. 12:51
Realybės šou apie žinomų žmonių gyvenimą, tokie kaip „Osbornų šou“ ar „Kardašianų šeima“, nepaprastai populiarūs visame pasaulyje. Atėjo metas atverti ir Lietuvos žvaigždžių namų duris! Jau nuo lapkričio 5 dienos trečiadieniais TV3 eteryje kaip ant delno bus pateiktas mūsų šalies muzikinės scenos vilkų – Žilvino Žvagulio ir Irenos Starošaitės – šeimos gyvenimas premjeroje „Žvagulių klanas“.
V. Putino Rusija. Neįtikėtinos R. Kadyrovo sėkmės istorija  (161)
2014 m. spalio 29 d. 05:30
Daugiau nei dešimtmetį už savo nepriklausomybę kovojusi ir karuose skendusi Čečėnija šiandien gyvena visiškai kitą gyvenimą. Kartu su Kadyrovų klano atėjimu į valdžią, respublika tapo Vladimiro Putino režimo atrama . Kaip tai pavyko? Ir ar tikrai nepriklausomybės idėja tapo užmiršta?
Kaimynus ašarinėmis dujomis „pavaišinęs“ JK lietuvis: Lietuvoje tai normalu  (22)
2014 m. spalio 29 d. 02:09
Per garsiai muzikos klausiusiems kaimynams į veidą ašarinių dujų papurškęs Anglijos lietuvis teismui pareiškė, kad toks elgesys jo gimtojoje šalyje yra normalus.
Tai, ko nežinojote apie kavą  (1)
2014 m. spalio 29 d. 00:06
Apie kavą prirašyta daugybė straipsnių, dar daugiau randama žinių apie jos gaminimą ir teisingą vartojimą. Kavos istorija mažiau žinoma, tačiau išties intriguojanti, spalvinga, įdomi.
Popiežius: evoliucijos ir Didžiojo sprogimo teorijos – tiesa, o Dievas – ne magas su burtų lazdele  (256)
2014 m. spalio 28 d. 17:26
Evoliucijos ir Didžiojo sprogimo teorijos yra teisingos, o Dievas – tai ne „burtininkas su stebuklinga lazdele“, - pareiškė Popiežius Pranciškus .
Po pažinties internete – košmaru virtęs pasimatymas: mušk mane diržu nuogą  (152)
2014 m. spalio 27 d. 16:08
„Atsibudau fotelyje, beveik nuoga – tik su apatiniais, o jis juokiasi ir sako, kad dabar mane pamatys visa Lietuva, nes įrašą paviešins „ YouTube “ svetainėje“, – sako į gerai paspęstus donžuano spąstus pakliuvusi 49 metų vilnietė.
Rusų aktorius žmonai sulaužė nosį  (1)
2014 m. spalio 27 d. 14:17
Garsus rusų aktorius bei įvairių televizijos šou vedėjas bei dalyvis Maratas Bašarovas įsivėlė į griausmingą skandalą. Iš vaidmenų filmuose „Sibiro kirpėjas“, „Vorošilovo šaulys“, „Vestuvės“, „Oligarchas“, „Turkiškas gambitas“, „72 metrai“ pažįstamas aktorius įtariamas sumušęs ir sulaužęs nosį savo sutuoktinei, taip pat aktorei Katiai Archarovai.
R. Steenkamp rengėsi palikti O. Pistorių, sako jos motina  (1)
2014 m. spalio 27 d. 13:01
Oscaro Pistoriaus nužudytos draugės motina mano, kad jos duktė rengėsi palikti sportininką, kuris dabar, Pietų Afrikos Respublikos ( PAR ) teismo sprendimu, yra nuteistas už jos netyčinį nužudymą.
Laidojamas grandiozinis projektas  (36)
2014 m. spalio 26 d. 21:45
Birštono miesto savivaldybė sudėjo ginklus – po maždaug penkerių metų pastangų pripažino, kad miestas negali toliau dalyvauti tarptautiniame demonstraciniame projekte „ECO-Life“ (http://www.ecolife-project.eu), turėjusiame tapti kelrodžiu ne tik Lietuvos , bet ir kitų Baltijos šalių miestams, ieškantiems pažangių, racionalių kvartalinės renovacijos energetikos sprendinių.
Pramoga karinės technikos mėgėjams - šarvuotis traiško automobilį  (6)
2014 m. spalio 26 d. 20:31
Pirmajame Baltijos šalyse tankodrome pristatyta nauja pramoga karinės technikos mėgėjams – važiavimas kariniu šarvuočiu FV432 per automobilį .
Rinkimai, kai karas – vos už kelių šimtų kilometrų  (76)
2014 m. spalio 26 d. 14:57
Šiandien Dniepropetrovske, kaip ir visoje Ukrainoje, vyksta neeiliniai rinkimai į Aukščiausiąją Radą. Mieste tikimasi didelio rinkėjų aktyvumo. Kaip teigia DELFI pašnekovai, ne paskutinį vaidmenį atlieka karo veiksnys, nes „fronto linija“ eina faktiškai už 100 – 200 km nuo Dniepropetrovsko srities.
Brazilijoje ir Urugvajuje – prezidento rinkimai  (3)
2014 m. spalio 26 d. 14:29
Sekmadienį Pietų Amerikos žemyne vyksta net dbeji prezidento rinkimai – šalies vadovas renkamas Brazilijoje ir Urugvajuje.