dūris

Vienišės dienoraštis: atvirumo valandėlė su silikono karaliene
2015 m. liepos 3 d. 14:39
Kornelija - COSMO žurnalo skaitytojoms jau puikiai pažįstama vienišė, kiekvieną mėnesį atvirai pasakojanti intymiausias savo gyvenimo detales. Naujausius Kornelijos meilės nuotykius skaityk žurnale, o dabar... Viskas nuo pradžių.
Tragiška istorija, kuri Norvegiją pakeitė visiems laikams  (209)
2015 m. liepos 3 d. 14:14
Taip nutinka ir bet kokį smurtą prieš vaiką draudžiančioje Norvegijoje: niekas keletą metų nepastebėjo patėvio skriaudžiamo mažamečio. Galiausiai vaikas buvo mirtinai sumuštas.
Kaip apsaugoti augalus šiltnamiuose, kad neperkaistų
2015 m. liepos 3 d. 00:14
Daug žmonių augina daržoves šiltnamiuose, tad pats metas pakalbėti, kaip apsaugoti jas nuo perkaitimo.
Kaip suklijuoti sudaužytą širdį ir atgauti vidinę ramybę po skyrybų?  (46)
2015 m. liepos 2 d. 22:02
Kaip bepasuktum, žmogus yra sociali būtybė. Todėl savo bendraminčių ir ypač antrosios pusės paieška bei radimas tampa vienu svarbiausių, tiesiog gyvybiškai būtinu dalyku mūsų gyvenime.
Keturi jauni šiauliečiai nuteisti už senolio apiplėšimą  (1)
2015 m. liepos 2 d. 15:16
Ketvirtadienį Šiaulių apylinkės teismas paskelbė nuosprendį keturiems šiauliečiams, kurie namuose apiplėšė senolį. Du teisiamieji nuteisti realia laisvės atėmimo bausme, kitiems laisvės atėmimo bausmė atidėta.
„Žalgirio“ naujokas Eliandro: tikiuosi debiutuoti jau Malmėje
2015 m. liepos 2 d. 15:08
Nuo birželio vidurio Vilniaus futbolo klubo „Žalgiris“ treniruotėse prakaitą liejęs Eliandro sukirto rankomis su Lietuvos čempionais, o dabar siekia tinkamai pasiruošti artėjančioms UEFA Čempionų lygos atrankos kovoms.
Lolitos horoskopas liepai: nepasiduokite liūdnoms mintims ir agresijai  (4)
2015 m. liepos 2 d. 10:20
Su karšto oro banga mūsų sulaukta liepa suteiks progų gilinti jausmus, mokytis mylėti. Jausmus stiprins ir audrins Saulės kelionė Vėžio ženklu, raginanti atsisukti į tikrąsias šeimos vertybes.
Kauno autobusų stotis pasikeis neatpažįstamai  (113)
2015 m. liepos 1 d. 20:44
Nuo kito mėnesio pradžios dabartinė Kauno autobusų stotis bus uždaryta rekonstrukcijai, po kurios iš esmės pasikeis. Įsikurs prekybos centras, požeminė automobilių aikštelė ir kitos komunikacijos. Laikinai autobusų stotis bus perkelta į tris miesto erdves.
Karštų įvykių centre atsidūrusi pardavėja: ilgai nepamiršiu šio įvykio  (6)
2015 m. liepos 1 d. 19:40
Praėjusią savaitę į parduotuvę įėjus tvarkingai apsirengusiam vyriškiui „Vynotekos“ pardavėjai Linai nė nedingtelėjo, kad tą pačią dieną čia grįžęs jis apsaugos darbuotojui mėgins į galvą sudaužyti butelį ir atimti pistoletą.
Šiaurės Korėjoje pompastiškai atidarytas Pchenjano oro uosto terminalas  (18)
2015 m. liepos 1 d. 17:19
Trečiadienį Pchenjane oficialiai atidarytas naujasis oro uosto terminalas . Vaizdo įraše, kurį išplatino Šiaurės Korėjos valstybinis transliuotojas KCNA, užfiksuota atidarymo ceremonija, kurioje dalyvavo daug aukšto rango šalies valdžios pareigūnų. Reportaže rodoma, kaip Šiaurės Korėjos valdžios pareigūnai ir paprasti žmonės apžiūri naujame terminale duris atvėrusias parduotuves, restoranus ir laukimo sales.
Atostogos Graikijoje: vietoj 4 žvaigždučių viešbučio – nevalomas bendrabučio kambarys  (143)
2015 m. liepos 1 d. 14:43
Didžiausia Graikijos sala – Kreta , numylėta turistų. Interneto platybėse visai nesunku rasti begalę puikių atsiliepimų apie šią pačių graikų taip vadinamą dievų salą. Kaitri saulė, ryškiai žydra jūra, įdegę ir draugiški žmonės bei be proto skanūs kokteiliai – taip išvykdama iš Lietuvos į svajonių salą įsivaizdavau savo atostogas.
Bankrutuojanti Graikija prašo pagalbos  (268)
2015 m. liepos 1 d. 13:48
Graikija , praleidusi mokėjimo terminą, iki kurio privalėjo grąžinti Tarptautiniam valiutos fondui ( TVF ) 1,6 mlrd. eurų skolą, ir praradusi įšaldytas tarptautinės paramos programos lėšas, prašo euro zonos partnerių ir Europos centrinio banko padėti jai išsilaikyti. Apie tai informuoja " Reuters ".
Graikijoje nusidriekė eilės  (42)
2015 m. liepos 1 d. 12:09
Keletas Graikijos bankų trečiadienį atvėrė duris, bet tik pensininkams, kurie neturi banko kortelių ir gauna pensijas grynaisiais, informuoja BBC.
Viename pavojingiausių miestų pasaulyje gyvenusi emigrantė: neištvėrėme  (130)
2015 m. birželio 30 d. 19:47
Kaunietės Vaidos Dilbaitės vyrui Pietų Afrikos Respublika ( PAR ) tebuvo vienintelė galimybė per ekonominę krizę dirbti pagal specialybę.
Vilniuje po smūgio į šoną „Volkswagen“ sulaužė perėjos ženklą, sužalotas žmogus
2015 m. birželio 30 d. 17:22
Antradienį baigiantis darbo dienai DELFI skaitytojas užfiksavo avariją, per kurią sužalotas vyras.
Vilniuje ilgapirštis nespėjo pasidžiaugti grobiu - sulaikytas su visu laimikiu  (14)
2015 m. birželio 30 d. 16:34
Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos pareigūnai, dirbdami pagal tikslinę policinę priemonę dėl kišenvagysčių išaiškinimo ir užkardinimo sostinėje, išaiškina ir kitus padaromus nusikaltimus.
Naktį užrakiname vaiką ir tai išgelbėjo santuoką  (59)
2015 m. birželio 30 d. 16:34
Britai Johnas ir Lisa supranta, kad jų sprendimas gali šokiruoti net ir neturinčius vaikų. T ačiau sutuoktiniai tvirtina, kad tai išgelbėjo jų santuoką ir sugrąžino gyvenimą į įprastas vėžes.
Įdomiausi privatūs muziejai Lietuvoje - nuo eglutės žaisliukų kolekcijų iki atominio bunkerio
2015 m. birželio 30 d. 13:13
Lankydamiesi muziejuose, tyliai žingsniuodami šviesiose salėje ir žiūrėdami į už stiklo paslėptus brangius ir istorijai vertingus eksponatus, galbūt nė nepagalvojame, kiek ilgalaikio darbo yra įdėtą į šią už stiklo paslėptą ekspoziciją.
Kaune duris atvėrė „Bloomberg Financial Markets Lab“  (5)
2015 m. birželio 30 d. 12:56
Kauno technologijos universiteto Ekonomikos ir verslo fakultete ( KTU EVF) antradienį iškilmingai atidaryta pirmoji ir vienintelė Baltijos šalyse bei Lenkijoje „ Bloomberg “ finansų ir rinkų laboratorija „Bloomberg Financial Markets Lab“​. Pasak verslo profesionalų, ši laboratorija pranašumą suteiks ne tik KTU studentams, bet ir visai Lietuvai .
220 kv.m. namas Vilniaus priemiestyje, kuriame svarbiausia – praktiški sprendimai  (34)
2015 m. birželio 30 d. 00:00
Architektas Petras Sakalauskas ir dizainerė Jurgita Mockaitytė gavo užduotį suprojektuoti individualaus namo interjerą jaunai šeimai. Namas įsigytas jau pastatytas, tad visų pirma teko šeimininkų poreikiams pritaikyti funkcinį išplanavimą. O toliau žingsnelis po žingsnelio buvo išauginta ir interjero stilistinė visuma.
Liepos mėnesio HOROSKOPAS  (2)
2015 m. birželio 30 d. 00:00
Laukia itin įdomus, įvykių kupinas mėnuo. Liepos 1-ąją ir 31-ąją pasirodysianti pilnatis pažadins romantinius jausmus. Tačiau drauge pastebimas net penkias savaites truksiantis retas reiškinys – Venera judės atbuline eiga. Vadinasi, įvykius teks sulėtinti. Gali svarstyti, kas tau tikrai rūpi, tačiau svarbius darbus atidėk iki rugsėjo.
12-os dalių dienoraštį apie medaus mėnesį parašęs D. Zvonkus: jei pradėtume Kuboje mergaitę, pavadintume ją Marisol  (166)
2015 m. birželio 29 d. 18:50
Deivydas ir Katažina Zvonkai prieš keletą savaičių drauge kopinėti medaus buvo išvykę į Kubą. Saulėtoje šalyje jie praleido apie dvi savaites, įspūdžius, kuriuos patyrė drauge, D. Zvonkus suguldė į įspūdingą 12-os dalių dienoraštį. Kaip kompozitoriui ir atlikėjui sekėsi valdyti plunksną pasakojant kelionės įspūdžius – DELFI skaitytojų teismui.
„120s“ žinios: R. Berankio kirtis ir nutraukti skrydžiai į Tunisą
2015 m. birželio 29 d. 17:31
DELFI TV trumposiose žiniose žiūrėkite: „ Novaturas “ nutraukia skrydžius į Tunisą, duris atvėrė 25 mln. eurų kainavęs skubios pagalbos centras, R. Berankis Vimbldone įveikė 57-tą pasaulio raketę, geros žinios nemėgstantiems lietuviškos vasaros.
Ir jūrų liūtai gali būti terapeutais  (1)
2015 m. birželio 29 d. 16:19
Jau už poros mėnesių Lietuvos jūrų muziejuje atvers duris Delfinų terapijos centras. Kol centre dar vyksta baigiamieji darbai, jo darbuotojai gilina savo žinias, skelbiama Lietuvos jūrų muziejaus pranešime spaudai.
Ruošiame vaiką mokyklai: kas daug svarbiau už naują kuprinę  (4)
2015 m. birželio 29 d. 10:38
Nors už lango – dar pats vasaros įkarštis, o iki kuprinių užpildymo spalvotais sąsiuviniais dar toli, tačiau ugdymo specialistai jau dabar ragina tėvus pradėti ruošti savo atžalas rugsėjo 1-ajai – dienai, paženklintai kardelių aromatu, jaudulio ašaromis ir nenugalimu smalsumu prisiimti naujas atsakomybes.
VAD direktoriaus skyrimo tvarkos keitimą išprovokavo konfliktas Seimo pirmininkės kabinete?  (10)
2015 m. birželio 29 d. 01:37
Lietuvoje politikai šią savaitę staiga susiniovė dėl Vadovybės apsaugos departamento vadovo skyrimo. Seimo pirmininkė pranešė, kad, suderinusi su Prezidente ir premjeru, teikia naują tvarką, pagal kurią, skiriant Vadovybės apsaugos departamentas (VAD) direktorių dalyvautų visi trys šalies vadovai. Jį skirtų prezidentas Seimo pirmininko pritarimu ir premjero teikimu.
Paslaptingasis Sh. Fernandezas tapo ir prievartautoju, ir keršto auka  (2)
2015 m. birželio 28 d. 17:35
Amerikiečių aktorius Shiloh Fernandezas buvo siejamas su tokiomis garsiomis moterimis, kaip aktorės Juno Temple, Shailene Woodley ir dainininkė Selena Gomez, tačiau oficialiai jis nebuvo pasisakęs apie santykius nei su viena garsenybe.
Bado klinikos įkūrėjas: gydymas dieta – toks pats, kaip gydymas vaistais  (7)
2015 m. birželio 28 d. 15:23
Gydant specialiomis dietomis ir badu visų pirma siekiama normalizuoti medžiagų apykaitą – taip galima išspręsti ne tik antsvorio problemą, bet ir daugybę kitų bėdų, sako Mokslinio dietologijos centro Jūrmaloje įkūrėjas ir vadovas Igoris Fizdelis.
Lolitos horoskopas savaitei (birželio 29 - liepos 5 d.): laukia ypatinga savaitė  (7)
2015 m. birželio 28 d. 00:00
Ypatinga savaitė, kai paskutinėmis birželio dienomis Venera priartės prie Jupiterio Liūto ženkle, o nuo birželio 30 d. iki liepos 1 d. netgi viešės tame pačiame Liūto ženklo laipsnyje.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557 558 559 560 561 562 563 564 565 566 567 568 569 570 571 572 573 574 575 576 577 578 579 580 581 582 583 584 585