dūris

Paprastos moterys atrado gražios figūros formulę 8 moterų pokyčiai
2015 m. liepos 30 d. 16:33
„Kaip atsikratyti nereikalingų kilogramų?“ – klausimas, skambantis ne vienos moters galvoje. Laimė, nemažai jų atrado gražios figūros formulę: reguliarus bėgimas ir subalansuota mityba . Žinoma, tai kainuoja daug valios ir pastangų, bet rezultatas jų vertas. Realūs pavyzdžiai kalba patys už save – moterys numetė dešimtis kilogramų!
Į sostinės gatves grįžta naktiniai autobusai  (20)
2015 m. liepos 30 d. 14:08
Vilniaus miesto savivaldybės sprendimu, nutarta grąžinti naktinį viešąjį transportą. Pirmieji naktiniai autobusai į sostinės gatves išvažiuos rugpjūčio 14-ąją.
Pritrenkiančios ir įkvepiančios sulieknėjusių moterų istorijos  (20)
2015 m. liepos 30 d. 12:01
„Kaip atsikratyti nereikalingų kilogramų?“ – klausimas, skambantis ne vienos moters galvoje. Laimė, nemažai jų atrado gražios figūros formulę: reguliarus bėgimas ir subalansuota mityba. Žinoma, tai kainuoja daug valios ir pastangų, bet rezultatas jų vertas. Realūs pavyzdžiai kalba patys už save – moterys numetė dešimtis kilogramų!
Kruizų stebuklai: Kalėdų senelis vasarą ir nuolat kintantys mokesčiai
2015 m. liepos 30 d. 10:44
„Beveik į kiekvieną kruizą atvykdavo maždaug 70-ies sulaukęs amerikietis su pilka barzda. Prieš pasirodydamas savo „Facebook‟ paskyroje parašydavo „Santa is comming‟ ir nurodydavo laivo pavadinimą. Jis ne tik pažįsta ir prisimena daugumą laivo darbuotojų, bet ir prieš sėsdamas į lėktuvą JAV nusiperka gausybę vėliavėlių bei kitokios atributikos su nacionaliniais motyvais, kurią demonstruoja susitikęs. Tu iš Lietuvos – va tau tau trispalvė‟, – vieną iš sutiktų keleivių prisimena didžiuliuose kruiziniuose laivuose masažiste dirbusi Laima Simonovic.
Atvykstantys į pajūrį turi aplankyti ir šią vietą  (3)
2015 m. liepos 30 d. 09:59
Rugpjūčio 2 d. duris atvers naujas Salantų regioninio parko lankytojų centras, kuriame įrengta ekspozicija „ Ledynmečio pėdsakai ", pristatanti lankytojams šio krašto unikalumą. Maždaug prieš 20 tūkst. metų slinkęs paskutinis ledynas suformavo Minijos, Salanto ir Erlos upių senslėnius bei natūralius riedulynus.
Pensininkė maniakė iš Sankt Peterburgo įtariama dešimčia nužudymų  (22)
2015 m. liepos 29 d. 21:32
Sankt Peterburgo teisėsaugos pareigūnai tiria šiurpias žmogžudystes. Įtariamoji – inteligentiška pensininkė, dirbusi sovietinėje turistų iš užsienio aptarnavimo sistemoje.
Šiaulių klubo prezidentas G. Radavičius: tikslas – patekti į pagrindinį moterų Čempionių lygos etapą  (5)
2015 m. liepos 29 d. 19:02
Peržengti UEFA moterų Čempionių lygos atrankos barjerą ir patekti tarp 32-ejų pajėgiausių Europos moterų futbolo klubų. Tokį pagrindinį tikslą šiame Europos sezone išsikėlė Lietuvos čempionė Šiaulių „Gintros-Universiteto“ komanda.
Skaudūs vakarykštės audros padariniai: pataria, kaip saugotis  (6)
2015 m. liepos 29 d. 15:15
Vakar apie pusę penkių dienos Širvintų rajone, Strazdų kaime, nuo žaibo užsidegė vieno aukšto namas, kurio stogas dengtas čerpėmis.
Garsiausios Lietuvos grožio vlogerės atskleidžia labiausiai panelėms rūpimas grožio paslaptis (FOTO)
2015 m. liepos 29 d. 14:34
Liepos mėnesio „Panelės“ viršelį papuošė garsiausios Lietuvos grožio vlogerės Ieva Maslauskaitė (Chanelette) ir Inesa Zdanovič (Red Lips Kiss). Viena – svajinga šviesiaplaukė iš pajūrio, visą veiklą siejanti su grožiu ir „YouTube“, kita – rimta bankininkė, kuriai vaizdo įrašai – tik širdžiai malonus pomėgis. Abi populiarios, atpažįstamos gatvėje, mėgstančios išbandyti grožio naujoves, tačiau jų kelias į vlogerių pasaulį – labai skirtingas.
5 daugiausiai dėmesio liepos mėnesį sulaukę interjerai
2015 m. liepos 29 d. 12:16
Liepos mėnuo derlingas ne tik sodo derliumi, bet ir interjerų įvairove. Dalijamės 5 Lietuvos interjerų dizainerių ir architektų darbais, kurie sulaukė daugiausiai Jūsų dėmesio bei komentarų.
Ralio lenktynininkai įsigijo daugybę pergalių iškovojusį „Škoda Fabia S2000”
2015 m. liepos 29 d. 11:20
Lenktynininkai Martynas Samuitis ir Ramūnas Šaučikovas valdys daugkartinio Belgijos čempiono Freddy Loixo automobilį „ Škoda Fabia S2000“.
Latvijos piliečiai per Lietuvą masiškai gabena nelegalus  (12)
2015 m. liepos 29 d. 10:45
Kalvarijos užkardos pareigūnai pasienyje su Lenkija sulaikė latvio vairuotą mikroautobusą, kuriuo gabenti 7 migrantai iš Afganistano. Taip pat įkliuvo dar vienas Latvijos pilietis, lengvuoju automobiliu vežęs 4 vietnamiečius.
Vilniaus prieigose – Černobylį menantys vaizdai, gaubiantys paslaptis  (192)
2015 m. liepos 29 d. 05:30
Vos keli kilometrai už Grigiškių prasideda Stirnių kaimas . Deja, į Neries regioninį parką vykstančius šioje vietoje smalsuolius pasitinka kraupus vaizdas.
Du žavūs konkurentai - Marselis ir Lionas  (7)
2015 m. liepos 29 d. 00:00
Marselis ir Lionas - abu šie miestai, kurie aršiai konkuruoja dėl antrojo Prancūzijos miesto titulo, nuo gegužės mėnesio labiau „priartėjo“ vienas prie kito ir tapo lengviau pasiekiami iš Britanijos, kai kompanija „Eurostar“ įvedė naują, visus metus veikiantį tiesioginį maršrutą, jungiantį Londoną ir Marselį per Lioną ir Avinjoną.
Garsenybių istorijos. Kaip jie piršosi (I dalis)  (30)
2015 m. liepos 29 d. 00:00
Įsimylėjėliai . Kartais jie elgiasi spontaniškai – jau patį pirmą pažinties vakarą dovanoja žvaigždes ir yra pasiryžę eiti prie altoriaus prisiekti amžinos meilės; kartais jie – neryžtingi, nedrąsūs, svarstantys: ilgai tyrinėja vieni kitus, atsakingai rengiasi žengti ypatingą žingsnį.
Graikijos birža duris vėl atvers trečiadienį arba ketvirtadienį
2015 m. liepos 28 d. 20:58
Graikijos vertybinių popierių birža duris vėl atidarys trečiadienį arba ketvirtadienį, po mėnesį trukusios pertraukos. Tiesa, tam tikri apribojimai išliks vietiniams investuotojams – to reikalauja Europos centrinio banko ( ECB ) pareigūnai. Tokią informaciją antradienį pateikia Graikijos vertybinių popierių reguliavimo institucijos pirmininkas, praneša „ Reuters “.
Žvaigždės susidomėjo nauju Vilniaus butiku  (31)
2015 m. liepos 28 d. 19:12
Antradienio vakarą senamiesčio širdyje duris atverė išskirtinio jaukumo butikas. Šventinį vakarą prekės ženklo įkūrėja ir dizainerė Diana Lucinavičiūtė pristatė naują vakarietiško koncepto apsipirkimo erdvę, kurioje greta dizainerio drabužių parduodami kitų prekės ženklų aksesuarai. Renginio nepraleido dizaineris Seržas Gandžumianas, plaukų stilistas Valerijus Gigevičius ir kiti.
Ministerijos kancleris: visuomenė valdininkus prie sienos kala nepelnytai  (13)
2015 m. liepos 28 d. 12:19
„Negatyvus požiūris į valstybės tarnautojus, kaip nepasižyminčius išskirtinėmis savybėmis, per mažai dirbančius ir per daug uždirbančius, neretai būna susijęs su neišsamiu ir neteisingu, emocionaliu ir neobjektyviu visuomenės informavimu apie valstybės tarnybą. Prisibijoma arba nutylima to, ko ne visai ar ne iki galo suprantama“, - teigia Vidaus reikalų ministerijos kancleris Algirdas Stončaitis .
Rūkančiųjų laukia sunkūs laikai: dūmą trauks nebent pasislėpę  (1320)
2015 m. liepos 27 d. 19:05
Mėgėjų užtraukti dūmą daugiabučių balkonuose katino dienos gali greitai baigtis. Seimas jau rudens sesijoje grįš prie Tabako kontrolės įstatymo pataisos, draudžiančios tokį malonumą.
A. Kupčinskas. KEKS'o dieta, ramiai laukiant pripažinimo 2022  (50)
2015 m. liepos 27 d. 17:49
Buvo VEKS -Vilnius - Europos kultūros sostinė , prisiminimuose liko fejerverkinis ir prabangiai neskaidrus ex (EKS).
Vilnietės nelaimėlės istorijos: kur tik žengia – ten gaisrai ir vagystės  (21)
2015 m. liepos 27 d. 11:22
Per ketverius metus – trys gaisrai ir dvi vagystės. Tokia nedžiuginančia savo gyvenimo statistika su DELFI pasidalino skaitytoja Aušra. Nenorėjusi prisistatyti mergina (redakcijai pavardė žinoma) svarstė, kad ją kažkas užkeikė.
Lietuviai „sužiba“ net pirkdami naujus butus  (130)
2015 m. liepos 27 d. 10:51
Nekilnojamojo turto vystytojai džiaugiasi rekordiniais naujų butų pardavimais birželio mėnesį. Tačiau naujus butus įsigyjantiems gyventojams kyla nauja dilema: pirkti butą su pilna apdaila ar raitotis rankoves ir buto sienomis, grindimis, lubomis rūpintis patiems, samdant privačius darbininkus. Čia lietuviai ir vėl išsiskiria bendrame Europos kontekste.
Namuose užsirakinęs vyras padegė dujas  (5)
2015 m. liepos 27 d. 10:25
Liepos 26 d., 23.26 val., Pakruojo r., Rozalimo miestelyje, kieme, vyras (gim. 1974 m.) peiliu grasino nužudyti moterį (gim. 1982 m.).
Modelių pasaulyje bręsta skandalas, susijęs su paauglėmis (FOTO)  (17)
2015 m. liepos 27 d. 09:41
Žmonės visame pasaulyje tiesiog ūžte ūžia. Žaibišku greičiu apskriejo žinia apie dar vieną keturiolikmetę, kuri buvo pasamdyta dirbti modeliu viename garsiausių mados namų - Dior .
Škotijoje lininius drabužius kuriantys lietuviai pirkėjams juos pristato senoviniu būdu  (13)
2015 m. liepos 27 d. 00:12
Ar daug galėtumėte išvardyti drabužių gamintojų, kurie naują suknelę jums atneštų patys tiesiai į namus?
Viduklėje apvogtas moters namas - nuostolis 33 000 eurų  (20)
2015 m. liepos 26 d. 11:38
Liepos 25 d. Raseinių r., Viduklės miestelyje, iš moters (gim. 1967 m.) namo, atstūmus balkono plastikines duris, pavogti 20 000 JAV dolerių, 5 000 eurų bei auksiniai ir sidabriniai papuošalai.
Paryčiais M. Šalčiūtė patyrė kai ką nemalonaus su 8 vaikinais  (159)
2015 m. liepos 25 d. 11:35
Lietuvos vasaros sostinėje, Palangoje , šiuo metu viešinčiai Monikai Šalčiūtei šeštadienio naktis įsimins ilgam. Viešbutyje apsistojusią merginą susekė grupelė vaikinų ir naktį bandė įsiveržti į jos kambarį.
D. Sabonis atskleidė, ko mokėsi iš senų tėčio žaidimo įrašų  (94)
2015 m. liepos 25 d. 09:00
Krepšinio rinktinės debiutantas Domantas Sabonis neslepia džiaugsmo prisijungęs prie nacionalinės komandos kandidatų. Dėl sunkiojo krašto puolėjo pozicijos problemų, jaunasis krepšininkas tikisi ne tik treniruočių rinktinės stovykloje, bet ir vietos galutiniame dvyliktuke.
Po gimdymo traumos - kasdienė menininkės kova už sūnaus gyvenimą  (104)
2015 m. liepos 25 d. 00:00
Jei kas nors filmuotų scenografės, kostiumų dailininkės , grafikės Renatos Valčik (42 m.) ir jos šešerių metų sūnaus Kipro Mykolo kasdienybę, matytume neįtikėtinai žavią dviejų neišskiriamų draugų, partnerių kovą už gyvenimą.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557 558 559 560 561 562 563 564 565 566 567 568 569 570 571 572 573 574 575 576 577 578 579 580 581 582 583 584 585 586 587 588 589 590