dūris

Kūdikių namų darbuotojos beldžiasi į valdžios duris  (17)
2014 m. liepos 30 d. 15:52
Alytaus apskrities sutrikusio vystymosi kūdikių namus užklupo rimtos problemos ar tik moterų tarpusavio nesutarimai?
Rusijos popscenos žvaigždės susižavėjo lietuvių kurtomis suknelėmis  (7)
2014 m. liepos 30 d. 15:15
Kelias dešimtis pirmo ryškumo muzikos pasaulio garsenybių, tarp kurių Ricky Martinas bei Lara Fabian, sutraukęs šešias dienas trukęs Jūrmalos festivalis nudžiugino ne tik muzikos gerbėjus, dainininkus, bet ir lietuvių mados namus „Femmes Fatales“.
Atnaujintas „Toyota Land Cruiser“: jis gali tai, ko nesugeba BMW X5 ir „Audi Q7“  (88)
2014 m. liepos 30 d. 11:22
Važiuodamas išbandyti atnaujintą „ Toyota Land Cruiser “ – vos vieną iš kelių Europoje vis dar parduodamų rėminės konstrukcijos visureigių – neslėpiau šypsenos. Na, kam miesto žmogui reikalinga tokia didelė daržinė? Pasirodo, klydau.
Viešbučių valdytojos namuose - klasikinis stilius su antikvariato prieskoniu  (4)
2014 m. liepos 30 d. 00:00
Viešbučių valdytojos Cristinos Zucchi namų Komo mieste interjeras – toks elegantiškas ir prabangus, kad net nesitiki, jog jo nuotraukos nepublikuotos jokiame leidinyje.
Pamario gyventojus naktimis budina keisti garsai  (4)
2014 m. liepos 29 d. 18:14
Nualsinti karščių pamario gyventojai, sulaukę šiokios tokios nakties vėsos, ramybės neturi iki aušros. Mįslingas krebždesys kai kuriuos žadina, kai galva - dar ant pagalvės. Pramerkus akis galima numirti iš išgąsčio – visai greta spurda juodas delno dydžio gyvis. Ir ne bet koks, o su dantimis ir plėviniais sparnais.
Po šiurpą keliančių pasakojimų apie vaikų kalėjimą prie Vilniaus – netikėta atomazga  (149)
2014 m. liepos 29 d. 16:13
Prie Vilniaus esančiame Vėliučionių vaikų socializacijos centro   mokytojai nesmurtavo prieš savo auklėtinius. Taip antradienį nusprendė Vilniaus rajono apylinkės teismas , septynis mokytojus išteisinęs dėl jiems pateiktų kaltinimų smurtu.
Jurbarkas švęs 755-erių metų sukaktį net tris dienas  (4)
2014 m. liepos 29 d. 15:14
Rugpjūčio 15-17 d. net tris dienas Jurbarke šurmuliuos spalvingas, nuotaikingas ir daugybę svečių tiek iš Lietuvos , tiek iš užsienio sukviesiantis renginys „20-ojo a. pr. Sergejaus Ilarijonavičiaus Vasilčikovo dvaro tradicijų tęstinumas”. Šios šventės metu bus tęsiama miesto dvarininkų Vasilčikovų tradicija sukviesti miestelėnus į dvarą bendrai juos vienijančiai šventei. Tuo pačiu bus minimas ir gražus Jurbarko miesto gimtadienis – miestas skaičiuoja jau 755-uosius metus.
Neringa: 5 mano išbandyti efektyvūs patarimai metant svorį  (2)
2014 m. liepos 29 d. 11:40
Istorijų konkursas „Kaip po gimdymo atsikračiau svorio" tęsiasi. Mums parašiusi Neringa per nėštumą priaugo 18, o numetė - 24 kg. Išklausykime jos pasakojimo.
Iš Lietuvos išginė liga  (16)
2014 m. liepos 28 d. 19:51
Sergejus Kanovičius – poetas, eseistas ir vertėjas, dabar savo gyvenimą kuriantis Belgijoje. O išvažiavo jis ten nelaimės genamas dar gūdžiais 1990-aisiais.
Nauja paroda siūlo retą galimybę pažvelgti į Anglijos monarchų vaikystę  (1)
2014 m. liepos 28 d. 18:49
Bakingamo rūmuose duris atvėrusi nauja paroda siūlo retą galimybę pažvelgti į karališkosios šeimos narių vaikystę. Čia galima išvysti mažą būsimą karalienę Elžbietą, jos sūnų princą Charlesą ir patį jauniausią britų karališkosios šeimos narį, Kembridžo princą George'ą. Parodoje galima išvysti karališkųjų vaikų pamėgtus žaislus, drabužėlius ir jiems įteiktas dovanas. Čia taip pat pristatomi karališkosios šeimos narių asmeniniai vaizdo įrašai.
Neleidžia net bendradarbiams pasakyti, kiek uždirbi: kodėl?  (94)
2014 m. liepos 28 d. 13:27
Darbdaviams yra naudingiau, kai darbuotojai tarpusavyje nesipasakoja, kokius atlyginimus gauna, tikina portalo LRT .lt kalbinti pašnekovai.
Klaipėdoje nuo taksisto ir jo bičiulio vyras gynėsi šaudydamas  (13)
2014 m. liepos 28 d. 08:27
Po kelionės taksi Klaipėdoje gyvenančiam vyrui teko nuo vairuotojo ir ir jo bičiulio gintis šūviais .
Verslininkai tikina, kad kainas kelia ne euras  (53)
2014 m. liepos 27 d. 21:47
Europos Sąjungos ( ES ) Bendrųjų reikalų ministrų taryba šią savaitę priėmė galutinį sprendimą ir nuo 2015 m. sausio 1 d. Lietuva tampa visaverte euro zonos nare. Tai turėtų būti gera žinia, tačiau toli gražu taip nėra. Apie 55 proc. gyventojų nelinkę džiaugtis euro įvedimu, daugiau nei 70 proc. mano, kad prekybininkai piktnaudžiaus kainomis, o arti 80 proc. įsitikinę, kad kainos kils.
Jaunasis verslininkas: manimi netgi tėvai netikėjo  (86)
2014 m. liepos 27 d. 00:01
Alytaus jaunojo metų verslininko apdovanojimą pelnęs trisdešimtmetis Nerijus Jauneika, kavinės „Coffee room“ įkūrėjas, įsiliejo į Alytaus verslininkų gretas.
G. Gutkauskaitė: moterų krepšinyje buvo didžiulė praraja, bet dabar užaugo gabių krepšininkių  (6)
2014 m. liepos 26 d. 14:34
Kiekvieno sportininko svajonė yra žaisti olimpinėse žaidynėse. To trokšta ir Utenos „Utenos“ klubo naujokė Gabrielė Gutkauskaitė . Lietuvos rinktinės įžaidėja, kuri su „Utenos“ ekipa kontraktą pasirašė prieš kelias savaites, neslepia, kad jos dabartinis tikslas yra su nacionaline moterų komanda žaisti 2016 metų Rio de Žaneiro olimpiadoje.
Gali priverti duris Rusijos atlikėjams  (191)
2014 m. liepos 26 d. 11:50
Premjeras Algirdas Butkevičius neatmeta galimybės, kad siekiant kovoti su propaganda ateityje gali būti svarstomas klausimas dėl tam tikrų Rusijos atlikėjų įtraukimo į nepageidaujamų sąrašą, kaip padarė kaimyninė Latvija .
Iš namų išvažiavusius žmones pasiekė skaudi žinia  (25)
2014 m. liepos 25 d. 18:08
Ketvirtadienį ugniagesiai nesėkmingai bandė padėti Naujojoje Akmenėje, namuose, be šeimininkų paliktam katinui . Gyvūnas bandė išlįsti per pravirą langą, bet užstrigo .
G. Rimkūnaitė-Manke. Išskirtinis parduotuvės apstatymas gali tapti prekės ženklu  (16)
2014 m. liepos 25 d. 08:35
Europos Sąjungos Teisingumo teismas (ESTT) patvirtino, kad parduotuvės apstatymą vaizduojantis piešinys gali būti registruojamas kaip prekės ženklas.
Apsipirkimas Palangoje virto jausmų pradžia  (59)
2014 m. liepos 24 d. 21:50
Mus suvedė vasara. Padūkėlis birželis, svaiginantį karštį akimirksniu pakeičiantis pašėlusiomis, žaibais besisvaidančiomis liūtimis. Ir... arbūzas.
Dūris kiaulininkystei: gresia linų likimas  (40)
2014 m. liepos 24 d. 14:44
Ketvirtadienį patvirtinus, kad į „ Idavang “ fermą Ignalinos rajone įsisuko afrikinis kiaulių maras , naikinama apie 20 tūkst. kiaulių . Lietuvos agrarinės ekonomikos instituto specialistas teigia, kad šis skaičius kiaulininkystės sektoriuje yra didelis, o kartu primena visas bėdas, kurios lydi šią sritį.
Garsios Lietuvos moterys ragina skalbti išmaniai  (40)
2014 m. liepos 24 d. 11:30
„Facebook“ socialiniame tinkle plinta žinomų Lietuvos moterų nuotraukos – atvėrusios savo namų duris jos įsiamžino dozuojančios skalbimo miltelius. Natalija Bunkė, Oksana Pikul-Jasaitienė, Gintarė Gurevičiūtė, Aistė Paškevičiūtė, Viktorija Jakučinskaitė, Eglė Skrolytė, Baiba Skurstene, Urtė Šilagalytė, Goda Skačkauskaitė – Jokubaitienė dalinasi nuotraukomis su nuoroda #skalbiuismaniai. Jose demonstruoja, jog miltelių dozavimui pasitelkia įvairius namų apyvokos daiktus.
A. Bilotaitė. Valstybės tarnybai irgi reikia „slapto pirkėjo“?  (47)
2014 m. liepos 24 d. 10:10
Ir prezidentės, ir premjero lūpose pastaruoju metu vėl skambėjo žinia, kad korupcija yra viena didžiausių Lietuvos problemų, kaip žinia, labiausiai jaučiama gydymo įstaigose ir savivaldos institucijose. Daug mažiau aptariama, tačiau nuolatos sutinkama problema yra ir nepagarbus, neretai ir neetiškas biurokratų elgesys su besikreipiančiais piliečiais.
Fotogalerija: statybų perlai iš Rusijos  (9)
2014 m. liepos 24 d. 00:02
Yra toks anekdotas – kiekvienas Rusijos gyventojas stebėtinai reguliariai sapnuoja tą patį sapną. Vyras eina savo buto koridoriumi ir staiga pamato nematytas duris. Atidaro jas, o ten... laisva vieta!
Karalienė Viktorija: nepasotinama lovoje ir monstrė motina (FOTO)  (3)
2014 m. liepos 24 d. 00:00
Karaliene ji tapo vos sulaukusi 18 gimtadienio ir Didžiąją Britaniją valdė ilgiau nei 60 metų. Vos 152 centimetrų ūgio karalienės Viktorijos vardu pavadinta ištisa epocha, o jos gyvenimas apsuptas legendų ir pikantiškų pasakojimų. Tik viena iš jų, kad Viktorija buvo nimfomanė , o jos sutuoktinis Albertas - homoseksualus.
Nuo rudens duris atveria visiškai atliekų nepaliksiantis restoranas  (12)
2014 m. liepos 23 d. 11:10
Mažiau nei per dvi valandas Jungtinės Karalystės gyventojai išmeta tiek šiukšlių, kiek užtektų užpildyti visą Žalgirio areną Kaune. Ši statistika neduoda ramybės ir tiesiog pykdo virtuvės šefą Douglasą McMasterį, todėl jis nutarė visa tai pakeisti ir pradėti nuo 50-ies vietų visiškai atliekų nepaliekančio restorano atidarymo Brightono gatvėje.
Klasikinio stiliaus svetainės interjeras  (2)
2014 m. liepos 23 d. 10:53
Svetainė – tai kambarys šeimai ir svečiams, todėl interjeras turi būti toks, kad patiktų visiems, o daugumai prie širdies būtent ir yra klasikinis stilius. Šią meno kryptį galima pavadinti etalonu ir panacėja nuo kritikos.
Ar Lietuva užtrenks duris V. Putiną remiantiems atlikėjams?  (173)
2014 m. liepos 23 d. 07:05
Latvijos užsienio reikalų ministro Edgaro Rinkevičiaus sprendimas neįsileisti į šalį agresoriška Kremliaus retorika prabilusių Rusijos dainininkų Lietuvai nėra sektinas pavyzdys.
Palūšės turizmo kompleksui ieškoma partnerio  (18)
2014 m. liepos 22 d. 20:15
Vyriausybei leidus, naujam turizmo kompleksui Palūšėje bus ieškoma privataus partnerio, galinčio kompleksą valdyti ir jame vykdyti komercinę veiklą.
Filipinuose duris atvėrė didžiausia pasaulyje arena po stogu  (4)
2014 m. liepos 22 d. 15:23
Filipinuose oficialiai atidaryta neseniai pastatyta arena po stogu – teigiama, jog tai didžiausia tokia arena visame pasaulyje. Arena, pavadinimu „Philippine Arena“, turi 55 tūkst. sėdimų vietų. Ją pastatė religinė organizacija „Kristaus bažnyčia“ – arena skirta tarptautiniams renginiams ir pramogoms, ją taip pat ketinama naudoti ir kaip maldos namus.