dūris

Edinburgo gidas
2014 m. rugsėjo 19 d. 07:26
Edinburgas šaunus tuo, kad niekuomet nereikės ilgai ieškoti priežasties, kodėl verta jį aplankyti. Čia visuomet vyksta kažkas įdomaus ir naujo, kažkas, kas jums tikrai patiks ir negalėsit atitraukti akių. Žymusis „Hogmanay“ festivalis tikrai nėra vienintelė dėmesio verta šventė. Galva nesunkiai pradeda svaigti vien pažiūrėjus į nuostabią miesto architektūrą, - nuo aukštąją uolą apraizgiusios pilies iki pat senamiesčio, apipinto viduramžių legendomis.
Tyliai keičia registracijos į darželius tvarką  (75)
2014 m. rugsėjo 18 d. 15:50
Vilniaus savivaldybė tyliai keičia registracijos į darželius tvarką. DELFI žiniomis, keisis ir prašymų teikimo laikas, kuris turi didelės reikšmės, pateks ar nepateks vaikas į valstybinį darželį.
Fotoaparato blykstės peršvietė Neringos Čebatorienės palaidinę  (3)
2014 m. rugsėjo 18 d. 15:05
Trečiadienio vakarą pramogų pasaulio grietinėlė rinkosi į naujai duris atvėrusį barą sostinės senamiestyje „Dream bar“.
D. Grybauskaitė prakalbo apie terorizmo pavojų  (68)
2014 m. rugsėjo 18 d. 09:31
Priartėjo terorizmo pavojus Europai, todėl, kad išsaugotume taiką ir saugią mūsų visų ateitį, turime reaguoti dabar ir sutelktai.
Kokie vyrai patinka moterims: dvi skirtingos nuomonės  (226)
2014 m. rugsėjo 18 d. 08:37
Maždaug trys ketvirtadaliai moterų norėtų, kad jų vyrukai verčiau jau būtų kresni, mat tokie mažiau linkę labai griežtai vertinti savo antrosios pusės kūno linijas. Tad ar galima sakyti, kad vyrai, ilgas valandas tobulinantys savo kūnus, kad tik sulauktų daugiau damų dėmesio, veltui švaisto savo laiką?
Geriausio vairuotojo konkurse – ir lenktynininkas R. Kupčikas
2014 m. rugsėjo 18 d. 08:08
Šeštadienį, rugsėjo 20-ąją, Kaune šalia „Žalgirio“ arenos paaiškės paskutinysis finalinis konkurso „Geriausias Lietuvos vairuotojas 2014“ šešetukas. Renginio trečiojo atrankos etapo batalijos sutampa su arenoje duris atvėrusia automobilių paroda, kurios lankytojai turės puikią progą išbandyti jėgas konkurso baigiamajame etape.
Vietoje Anglijos pateko į komą, o po komos namuose rado užrakintas duris  (63)
2014 m. rugsėjo 18 d. 05:30
Neįtikėtinai stipri. Taip būtų galima apibūdinti vilnietę Jeleną Sliusarevą, kurios nesužlugdė 42 dienų koma pasibaigusi siaubinga avarija ir žinia apie prarastus namus.
Prabangiame vakarėlyje skleidėsi Evos Ghaoui ultra seksualumas  (18)
2014 m. rugsėjo 18 d. 00:41
Trečiadienio vakarą sostinės senamiestyje Vilniaus gyventojams ir miesto svečiams duris atvėrė naujas prabangus kokteilių baras „Dream bar“. Į atidarymo šventę susirinko daugelis garsių Lietuvos žmonių iš verslo, meno ir pramogų pasaulio. Tačiau niekas nesugebėjo pranokti drabužių dizainerės Evos Ghaoui. Ji buvo viena prašmatniausiai apsirengusių vakaro viešnių.
Iššūkis: būsto remontas ar statybos gali sugriauti poros santykius ?
2014 m. rugsėjo 18 d. 00:00
Vieną dieną jūsų ir mylimo vyro santykiai pažengia tiek, kad imate paskolą ir perkate butą su daline apdaila. O tada, meilės lizdeliui gražėjant, nuo santykių ima byrėti tinkas.
Prabangų barą pirmieji išbandė Lietuvos elito atstovai  (103)
2014 m. rugsėjo 17 d. 20:09
Trečiadienio vakarą raudonu kilimu kviestinė publika žengė į sostinės širdyje duris atvėrusį naują prabangų barą. Anot renginio organizatorių, ši senamiesčio dalis dar prieš 30-40 metų buvo labai mėgstama miestiečių pasilinksminimo vieta – tiek tarp jaunimo, tiek ir tarp vyresnio amžiaus publikos.
Antrindamas ECB, Kinijos centrinis bankas skatina ekonomiką. Ką šįvakar pasiūlys priešingoje stovykloje esantis FED?  (2)
2014 m. rugsėjo 17 d. 11:05
Europos Sąjunga ( ES ) ir Ukraina vakar ratifikavo Asociacijos sutartį, nors ji visiškai įsigalios tik nuo 2015 metų gruodžio 31 dienos. Laisvosios prekybos su ES šalimis taisyklių galiojimo atidėjimas argumentuojamas silpna Ukrainos ekonomine padėtimi, tad iki kitų metų pabaigos į Ukrainą iš ES keliaujančioms prekėms bus tebetaikomi importo mokesčiai, o Ukrainai eksportuojant į ES bus laikomasi preferencinio režimo.
A. Adamkienė: daugiau interviu nebeduosiu  (72)
2014 m. rugsėjo 17 d. 00:15
Dešimt klausimų 1998-ųjų Metų Moteriai Almai Adamkienei .
Atliekų tvarkymo verslas: 12 patikrinimų, 11 pažeidimų, bet dirba kaip dirbę  (8)
2014 m. rugsėjo 17 d. 00:01
Utenos rajone veikianti atliekų tvarkymo įmonė atsidūrė po padidinamuoju stiklu po to, kai redakcija gavo vietos bendruomenės laišką. Jame buvo išsamus bendruomenės susirašinėjimas su įvairių atsakingų institucijų atstovais: gyventojai bandė išsiaiškinti, kodėl įmonei leidžiama teršti, tačiau liko nieko nepešę. Taip, pažeidimų rasta, tačiau verslininkai ir toliau tęsia veiklą. Vis dėlto, ši situacija, kaip pastebi kalbinti pašnekovai, tinka ne tik vienam miestui ir vienai atliekų tvarkymo įmonei – tokių istorijų yra ir daugiau.
Merginos išpažintis: jis maldavo antro šanso, gavęs jį sudaužė man širdį  (29)
2014 m. rugsėjo 16 d. 16:14
Šios istorijos autorė Dovilė (vardas autorės prašymu pakeistas) apdovanojama ARTDECO kosmetikos rinkiniu. Nori ir tu istoriją mainyti į grožio priemonių rinkinį? Taisykles rasi čia
Incidentas mokyklos autobuse – vairuotojas daužė vaiką ar pats buvo „pakištas“  (68)
2014 m. rugsėjo 16 d. 14:37
Mokyklinio autobuso vairuotojas kumščiais daužė mokiniui veidą, jo galvą trenkė į mokyklos duris ar pats tapo penkiolikmečio keršto auka. Štai tokį rebusą sprendžia pareigūnai.
Lietuvos lenkės pažadas lietuviams: mes – jūsų draugai  (131)
2014 m. rugsėjo 16 d. 13:50
Prezidentės vizitas Šalčininkuose kelias dienas yra „virškinamas“ viešojoje erdvėje . Manęs šis gestas irgi nepaliko abejingos. Tikrai ne todėl, kad pastebėjau kažką keisto ar neįprasto.
Ukraina žengė istorinį žingsnį  (338)
2014 m. rugsėjo 16 d. 12:57
Ukrainos Aukščiausioji Rada antradienį ratifikavo istorinę asociacijos sutartį su Europos Sąjunga, kuri turi padėti šaliai ištrūkti iš Rusijos orbitos ir suartėti su Vakarais .
Kačiukų duetas išgelbėtas iš prekybos centro sandėlio ieško namų!  (3)
2014 m. rugsėjo 16 d. 11:52
Kačiukų broliukų duetas buvo rastas viename iš didžiųjų prekybos centro sandėlių, dėžėje, kuri kartu su preke turėjo būti pristatyta klientui.
Luhansko lavoninės direktorius: niekada nepriprantame prie kvapo  (72)
2014 m. rugsėjo 16 d. 11:50
Kiekvieną kartą, kai atvežami palaikai, Anatolijus Turevičius atsidaro dokumentą savo kompiuteryje ir įtraukia juos į savo sąrašą.
Namuose atsiradę šuneliai – tobulas derinys  (6)
2014 m. rugsėjo 16 d. 09:56
Pepsis pats norėjo būti mūsų naujuoju šeimos nariu. Kai atvažiavome aplankyti giminių, mus iškart pasitiko mažas, didelėmis ausimis, piktai amsintis šuniukas. Tos ausys mus visus iškart sužavėjo. Jis buvo kaimynų našta, jie nebesusitvarkė su viską graužiančiu, lojančiu ir neklausančiu šunimi. Ir kai tik pamatė, kad mes juo susidomėjome, iškart pradėjo šaukti: „ar nenorite šio šuns, mes atiduodam, tik paimkit, primokėsim, jei dar reikia, nes vis tiek vešim į mišką“.
Prie Vilniaus „Ikea“ kyla naujas prekybos centras  (84)
2014 m. rugsėjo 16 d. 07:12
Šalia Švedijos baldų milžinės  „Ikea“ parduotuvės Vilniuje kyla dar vienas statinys.
A. Jakučiūnas. Palangai reikia ne papų , bet kremliaus (atsakymas N. Mačiuliui)  (125)
2014 m. rugsėjo 16 d. 06:00
Prieš gerą mėnesį portale DELFI buvo publikuota Nerijaus Mačiulio fantasmagorija „ Palanga turi išnykti “, kurioje žinomas ekonomistas teigia, neva kurorte per daug žmonių, ir siūlo Palangą, Šventąją bei Latvijos Papę sujungti į vieną Tripolį, užpildant tarpus tarp miestų laisvalaikio ir sporto infrastruktūra, o naująjį darinį pavadinant Šventąja PaPape (angl. Holy Undrebreast ).
6 patarimai, kaip studentišką būstą paversti namais  (1)
2014 m. rugsėjo 16 d. 00:01
Prieš mokslo metų pradžią ieškoję, kur įsikurti, dabar studentai suka galvas, kas naujuosius namus be didelių išlaidų padarytų širdžiai mielesniais. Tokiais, į kuriuos norėtųsi sugrįžti, kuriuose būtų patogu mokytis ir ilsėtis. Pateikiame šešis patarimus, kurie padės prisijaukinti šaltas bendrabučio ar nuomojamo būsto erdves.
Gėda dėl kai kurių krepšinio sirgalių  (196)
2014 m. rugsėjo 15 d. 09:06
Nuo liepos mėnesio prasidėjęs komandos pasiruošimas žadėjo daug gėrio: viena po kitos skinamos draugiškų varžybų pergalės, motyvacija, geras žaidimas... Kol pirmosios traumos nepatyrė Mantas Kalnietis.
Šiuolaikiška: išsiplėtusių venų gydymas klijais  (4)
2014 m. rugsėjo 15 d. 00:12
Į dienos pabaigą – kojos lyg švininės, lyg būtumėte visą dieną laiptais lakiojusi. Kojas maudžia, skauda, kartais plika akimi regimos iššokusios kraujagyslės. Jums ne vienas sakė, kad greičiausiai turite problemų dėl venų, tačiau jūs numojate ranka – neva nėra laiko pas gydytojus vaikščioti, praeis. Tačiau jūs labai klystate...
SMS vyrui įžiebė nenumaldomą aistrą  (15)
2014 m. rugsėjo 15 d. 00:01
Einu į vonios patalpą, išimu iš rožinio maišiuko apatinius ir apsivelku. Žiūrėdama į veidrodį negaliu nepripažinti, kad Meto puikus skonis. Ryškiai raudoną apatinių komplektą sudaro korsetas, kelnaitės ir ilgos kojinės. Permatoma tiulio medžiaga ir nėriniai daro šį apdarą romantišką. Kaspinėliai ant petnešėlių suteikia žaismingumo. O prisegamos kojinės paverčia dar seksualesne.
Prancūzo įspūdžiai: lietuviai sukrėsti  (35)
2014 m. rugsėjo 14 d. 15:25
Kaip galima geriau išmatuoti lietuvių meilę krepšiniui, jei ne kartu su jais pažiūrėti itin svarbias rungtynes.
Geriausias vairuotojas: po pernykštės nesėkmės – saldus revanšas  (3)
2014 m. rugsėjo 14 d. 14:37
Klaipėdoje, kruizinių laivų terminalo aikštelėje, finišavo jau tryliktus metus vykstančio konkurso „ Geriausias Lietuvos vairuotojas 2014“ antrojo etapo varžybos.
K. Navakas: poezijos nesukalsi kaip taburetės  (6)
2014 m. rugsėjo 14 d. 12:54
Dažnai sakoma, kad, norint parašyti romaną, užtenka geležinio užpakalio, o poezijos reikia sulaukti – negalima jos kalti kaip taburečių, sako poetas Kęstutis Navakas. „Mano kelias visiškai ne toks, nors aš irgi esu nemenkai jų sukalęs. Bet jau atsibodo, tai aš vėl palauksiu“, – prisipažįsta Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatas.