dūris

Išskirtinis interviu: peniu Lietuvos garsenybes terorizavęs Olegas nusimetė kaukę  (9)
2015 m. spalio 9 d. 15:09
Olegas Nenartas – žmogus, kuris savo lytinių organų nuotraukomis šokiravo Lietuvos žvaigždes. Vyrukas prieš MIESTE.lt žurnalistę nusimetė kaukę ir atvirai papasakojo tikrąją istoriją bei atskleidė protu nesuvokiamus motyvus.
Paskelbtas Nobelio taikos premijos laureatas  (60)
2015 m. spalio 9 d. 11:29
Penktadienį paskelbtas Nobelio taikos premijos laureatas. Juo tapo Tuniso organizacija „Tunisian National Dialogue Quartet“ ( Tuniso nacionalinio dialogo ketvertas).
Pabėgėliams duris atvėrusi A. Merkel – tarp favoritų laimėti Nobelio taikos premiją  (33)
2015 m. spalio 9 d. 08:35
Nuo migrantų krizės iki branduolinės energetikos priešininkų - toks spektras temų aptariamas spėliojant, kam penktadienį atiteks šių metų Nobelio taikos premija , o tarp galimų pretendentų minimos ir tokios įtakingos politinės figūros kaip Angela Merkel bei Johnas Kerry .
47 kv.m. butas Kaune: kaip rekonstrukcija padėjo sujungti sena ir nauja  (33)
2015 m. spalio 9 d. 00:00
Rekonstruojant butą, įrengtą prieškario metais statytame name Kaune, ir projektuojant interjerą jaunai šiuolaikiškai porai, buvo iš esmės pakeistas planavimas: išgriautos visos pertvaros, suformuota nauja planavimo schema su centriniu architektūriniu elementu ir subtiliai išsaugota sąsaja su istorine namo praeitimi.
Metų seklys: neprognozuojamą ginkluotą žudiką Klaipėdos kriminalistai sučiupo per dvi paras  (33)
2015 m. spalio 8 d. 19:46
DELFI, bendradarbiaudamas su Lietuvos policija, tęsia tradicinį pasakojimų ciklą „ Metų seklys “, kuriame atskleidžiama, kaip šalies kriminalistai tyrė garsiausias bylas. Šįkart - pasakojimas apie tai, kaip Klaipėdoje buvo ieškomas verslininko žudikas.
Pranoko parlamentarę, kuri iš bendrabučio susirinko kriaukles, duris, rozetes  (219)
2015 m. spalio 8 d. 18:32
Nuardyta kiemo tvora, nusukti čiaupai, išdraskytos kiemo grindinio plytelės. Tokias patalpas sostinės Džiaugsmo gatvėje šeimynai iš globos namų paliko ankstesni šeimininkai.
Kas pretenduoja laimėti Nobelio taikos premiją?  (18)
2015 m. spalio 8 d. 16:47
Nė viena kiekvienų metų spalio mėnesį skelbiamų Nobelio premijų nėra labiau laukiama nei taikos premija.
Kolegų prisiminimai apie G. Dauguvietytę: Galina buvo ypatinga  (20)
2015 m. spalio 8 d. 15:44
Ketvirtadienį Lietuva neteko dar vieno iškilaus žmogaus - Galinos Dauguvietytės. Lietuvos televizijos režisierė, scenaristė, aktorė mirė būdama 88-erių. Moters, kurios juokas skambėdavo garsiau už visų kitų, o išsakytos mintys beveik kaskart tapdavo tautosaka, gedi teatro kolegos, artimi bičiuliai bei draugai.
Triukais stebinančio šuns šeimininkė pataria, kaip dresuoti šunis  (6)
2015 m. spalio 8 d. 15:14
Ji moka susivynioti į antklodę, atsidaryti duris, gali įlipti į medį ir net „pasimelsti”. Iš šunų prieglaudos paimta mišrūnė kalytė Nova demonstruoja nuostabą keliančius triukus. Novos šeimininkė kaunietė Agneta Milikauskaitė sutiko pasidalinti patarimais, kaip efektyviai mokyti šunis.
Patarimai išdykusių vaikų tėvams  (4)
2015 m. spalio 8 d. 14:28
Sunku rasti vaiką, kuris iš pirmo karto pildytų visus tėvų prašymus. Tačiau jei jūsų stebuklas neklauso jūsų ir po dešimties pakartojimų, verta susimąstyti apie griežtesnį nepaklusnaus vaiko auklėjimą.
Kaunietės priglausta augintinė stebina triukais: moka net pasimelsti  (10)
2015 m. spalio 8 d. 14:24
Ji moka susivynioti į antklodę, atsidaryti duris, gali įlipti į medį ir net „pasimelsti”. Iš šunų prieglaudos paimta mišrūnė kalytė Nova demonstruoja nuostabą keliančius triukus. Novos šeimininkė kaunietė Agneta Milikauskaitė sutiko pasidalinti patarimais, kaip efektyviai mokyti šunis.
Netradicinis gyvenimas bendrabutyje: mergina papasakojo, ką veikia kai kurie studentai  (47)
2015 m. spalio 8 d. 13:06
Skambutis į duris, vėlyvą trečiadienio vakarą: „Nemiegi, ne? Lendam lauk.“
Vis didesnė bėda – tinkami darbuotojai  (151)
2015 m. spalio 8 d. 10:35
Daugiau nei 200 švediško kapitalo įmonių įdarbina apie 11 tūkst. žmonių Lietuvoje ir kasmet į valstybės biudžetą sugeneruoja maždaug pusantro milijardo eurų mokesčių. Švedija – didžiausia investuotoja Lietuvoje. Tačiau švedų verslas, kaip ir daugelis kitų čia, jau susiduria su iššūkiu rasti tinkamų darbuotojų, smunka ir darbo našumas.
Esu šokiruota: lietuviams jau nieko švento nebėra  (175)
2015 m. spalio 8 d. 10:33
Vakar ėjau pro nuo judesio atsidarančias stiklines duris prekybos centre. Staiga krūptelėjau nuo keisto garso – pasirodo, mažas vaikas, gal kokių trijų metų (jau vaikštantis, bet dar netvirtai), netikėtai metėsi prie antrų tokių pačių durų, ir jos barkštelėdamos sustojo, kad nesuspaustų. Anoks čia įvykis, kasdien nutinka. Tačiau iš už kampo išlindo mamytė su tėveliu...
A. Cholina: kodėl tiek daug sugriautų sąjungų ir sulaužytų likimų
2015 m. spalio 8 d. 00:00
Spalio 7-8 dienomis Maskvos valstybiniame J. Vachtangovo teatre pristatoma choreografės Anželikos Cholinos premjera "Vyrai ir moterys".
Kaip priimsime pabėgėlius: svarbiausias aspektas  (240)
2015 m. spalio 7 d. 17:38
Keliems jauniems afganistaniečiams Vilnius dabar – namai. Tačiau kalbėti, kaip jiems, pabėgėliams, čia pavyko įsikurti, pradėti verslą, jie nesutinka. Kodėl?
Vienišės dienoraštis: tokių kaip tu nebuvo, nėra ir neturi būti
2015 m. spalio 7 d. 14:39
Kornelija - COSMO žurnalo skaitytojoms jau puikiai pažįstama vienišė, kiekvieną mėnesį atvirai pasakojanti intymiausias savo gyvenimo detales. Naujausius Kornelijos meilės nuotykius skaityk žurnale, o dabar... Viskas nuo pradžių.
SPALIO horoskopas kiekvienam Zodiako ženklui
2015 m. spalio 7 d. 10:58
Nežioplinėk, dažniau pasikliauk savo galva ir patirtimi vykstant spalio pertvarkoms, virsmams, pasidalijimams. Jie palies įvairias sritis: keisis šeimos tvarkaraščiai, bendros taisyklės, mokymosi programos.
ATVIRAI: kodėl mūsų šeima iš miesto išsikėlė į kaimą  (54)
2015 m. spalio 7 d. 08:11
Publikuojame vienos šeimos laišką, kuri pasakoja apie savo sprendimą išvažiuoti iš miesto gyventi į kaimą. Kokie tokio apsisprendimo pliusai, o kokie – minusai?
7 gudrybės perkantiems būstą, jei norite nusiderėti  (16)
2015 m. spalio 7 d. 00:00
Ekspertai praneša, jog šiuo metu butų sandorių skaičius, kaip ir būsto įperkamumo rodiklis, pasiekė neregėtas aukštumas. Ir artimiausiu metu šie du rodikliai vargu ar kris – tuo galima įsitikinti ir apsilankius seminare „Svajonių būstas: kaip išsirinkti tinkamiausią ir gauti paskolą geriausiomis sąlygomis“.
Mikroschemą į kūną įsidėjęs estas: krikščionys grasino, kad tą ranką nupjaus  (14)
2015 m. spalio 6 d. 19:38
„TopGear“ apdovanojimai įdomūs ne tik dėl naujų ir greitų automobilių . Kaskart kelionėje galima sutikti ir įdomių pakeleivių. Vienas jų – linksmuolis estas Ivo. 23 metų vyras įdomus ne tik dėl savo istorijų iš laikų Estijos kariuomenėje ar sugebėjimo suvalgyti keturių žmonių greitojo maisto porciją ir dar paprašyti deserto. Jo rankoje tai, ką šiandien turi tik mūsų augintiniai, bet greitai turėsime visi, – implantuota mikroschema .
Nužudytos moters sūnelis pusantros paros laukė mamos: ačiū geram žmogui, kad tai nesibaigė tragedija  (322)
2015 m. spalio 6 d. 17:59
Nužudytos vilnietės 7-erių metukų sūnaus istorija nepaliko abejingų – vaikas pusantros paros vienas laukė mamos. Išsigandusį berniuką globoti ėmėsi Vilniaus patrulių rinktinės I kuopos II būrio vyresnysis patrulis Vitalijus Vaitkevič su kolegomis.
„Žalesnės žolės“ sindromas arba kodėl kitiems taip viskas sekasi?  (6)
2015 m. spalio 6 d. 15:44
Tikrai žinau, kad ne man vienai dažnokai atrodo, kad kiti gyvena geriau. Nebūtinai tik finansiniu atžvilgiu. Tiesiog šiaip. Jie, tie kiti, kažkodėl yra talentingesni, sugeba dalyvauti įvairiuose ypatinguose projektuose, yra radę sau papildomos, mėgiamos veiklos, ištekėję ar vedę ne tik žinomus, bet ir gražius, mielus, šmaikščius žmones.
Nacionalinis dramos teatras minės pirmojo spektaklio jubiliejų
2015 m. spalio 6 d. 13:49
2015 metų spalio 6-oji Lietuvos nacionaliniam dramos teatrui svarbi tuo, kad lygiai prieš 75-erius metus, 1940-aisiais, Vilniuje , Miesto teatre Basanavičiaus gatvėje Nr. 13 buvo suvaidintas pirmasis Vilniaus valstybinio dramos teatro spektaklis – olandų dramaturgo Hermano Heijermanso drama „Viltis“ (režisierius – Romualdas Juknevičius ).
Pietų Karolinoje – rekordiniai potvyniai  (2)
2015 m. spalio 6 d. 11:39
JAV pietinėje Pietų Karolinos valstijoje kilusių rekordinių potvynių aukų pirmadienį padaugėjo iki devynių, o dešimtys tūkstančių žmonių yra likę be elektros ir geriamojo vandens.
Lieja pyktį ant A. Merkel: ji turi pasitraukti  (125)
2015 m. spalio 6 d. 10:36
Tūkstančiai antiislamiškų pažiūrų protestuotojų pirmadienį liejo įtūžį ant kanclerės Angelos Merkel už tai, kad ji atvėrė šalies duris pabėgėliams, ir kaltino ją „tėvynės išdavimu“ bei „nusikaltimais vokiečių tautai“.
Lietuvis siekia tapti NBA klubo fizinio rengimo treneriu  (2)
2015 m. spalio 6 d. 08:41
Vis daugiau Lietuvos lengvaatlečių dirba fizinio rengimo treneriais. Vienas jų – buvusi viena ryškiausių šalies sprinto žvaigždžių, trenerio Alekso Stanislovaičio auklėtinis Martynas Jurgilas , 2010-aisiais išvykęs tęsti studijų į Kanzaso universitetą Amerikoje. Tuo metu jis buvo pagrindinis dabartinio šalies rekordininko Ryčio Sakalausko konkurentas.
Prie nužudytos sesers gyveno kelias paras: rašė dienoraštį ir meldė Dievo atleidimo  (22)
2015 m. spalio 5 d. 14:38
Vietoj to, kad sunkiai sužalotai savo seseriai iškviestų medikus, o šiai vėliau mirus – policijos pareigūnus, žudikas pasirinko kitą kelią: kelias paras rašė dienoraštį ir meldė Dievo atleidimo.
Studentės J. Šikšniūtės nužudymo byloje – neįtikėtini posūkiai  (360)
2015 m. spalio 5 d. 12:13
Kraupiu studentės Justinos Šikšniūtės nužudymu ir išniekinimu kaltinamo šilutiškio Valdo Jankausko mama Klaipėdos apygardos teisme pirmadienį sukėlė tikrą isterijos sceną. Tačiau pats kaltinamasis galėjo lengviau atsikvėpti, nes prokuroras nepaprašė jam skirti maksimalią bausmę – laisvės atėmimą iki gyvos galvos.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557 558 559 560 561 562 563 564 565 566 567 568 569 570 571 572 573 574 575 576 577 578 579 580 581 582 583 584 585 586 587 588 589 590 591 592 593 594 595 596 597 598 599 600 601 602 603 604 605 606 607 608 609