dūris

Antroji „Mados infekcijos“ diena: mados gurmanai rinkosi stebėti dar 8 kolekcijų  (6)
2015 m. kovo 28 d. 19:06
Mados ir stiliaus šventė sostinės Šiuolaikinio meno centre tęsiasi toliau. Šeštadienio vakarą „Mados infekcijos“ metu savo kolekcijas čia pristato likę 8 dizaineriai. Kaip ir pirmąją renginio dieną, vos pravėrus duris į pastatą vienas paskui kitą ėmė rinktis išsipuošę žiūrovai. Iki prasidedant kolekcijų pristatymams, jie lūkuriavo meno centro koridoriuose.
Pričiuptų kirpėjų gudravimai  (178)
2015 m. kovo 28 d. 10:00
Ką daro verslo liudijimų neturinčios Alytaus kirpėjos, kai jų patikrinti užsuka mokesčių inspektoriai? Užsirakina duris ir dirba toliau! Tuo įsitikino ne vienas kirpyklų klientas, žinoma, nerimaudamas, kad po inspektorių vizito susierzinusiai kirpėjai nevirpėtų rankos.
Gerai mokamą darbą Airijoje iškeitė į gyvenimą Lietuvos kaime ir grįžti nenori  (405)
2015 m. kovo 28 d. 07:26
Airė June šiek tiek daugiau nei prieš metus apsigyveno Lietuvoje. Nors Airijoje ji paliko ir mylimą šeimą, ir gerai apmokamą darbą, tikina dar niekada nebuvusi tokia laiminga, kaip dabar – gyvendama mažame kaime prie Tauragės.
Šuolio parašiutu instruktorius: jaunikiams nereikia pasakoti baisių istorijų ir juodojo humoro anekdotų  (8)
2015 m. kovo 27 d. 17:47
Vidmantas Zubė šokinėti parašiutu pradėjo prieš daugiau nei 30 metų. Neilgai trukus kraują stingdantį pomėgį įtvirtino instruktoriaus pažymėjimu ir nuo 1997 m. savo aistra bando užkrėsti ir aplinkinius - ruošia pradedančiuosius parašiutininkus Kauno parašiutininkų klube Pociūnuose, nors tuo yra užsiėmęs ir kitose šalyse – Jungtiniuose Arabų Emyratuose, JAV , Olandijoje .
Atvirai prakalbo apie sau mestą iššūkį
2015 m. kovo 27 d. 17:04
Pagaliau po daugiau nei dviejų mėnesių repeticijų Tarptautinės teatro dienos proga vienintelio profesionalaus improvizacijų teatro „Kitas Kampas“ aktoriai išlindo į viešumą ir prašneko apie tai, kokias duris jie ketina atverti.
Įvykių „Germanwings“ lėktuve rekonstrukcija ir eksperto komentaras  (183)
2015 m. kovo 27 d. 16:54
Tyrėjai nustatė, kad lėktuvą į pražūtį sąmoningai pasiuntė piloto kabinoje užsibarikadavęs antrasis pilotas . Nelaimė sukrėtė visą pasaulį. Skrydžių bendrovės nedelsiant pakeitė galiojusias taisykles – nuspręsta, kad pilotų kabinoje visada turi būti du žmonės.
Tikrai skandinaviškas 100 kv.m. lofto interjeras  (12)
2015 m. kovo 27 d. 14:33
Mūsų žurnalo bičiuliai iš Danijos – žinomos interjero objektų ir aksesuarų bendrovės „Vipp“ vyriausiasis dizaineris Mortenas Bo Jensenas, kartu su drauge, grafikos dizainere Kristina May Olsen, ir jųdviejų penkiametėmis dvynukėmis Merle and Anine – neseniai persikėlė į naują būstą Kopenhagoje, buvusiame sename pieštukų fabrike. Patys interjerą projektavę lofto šeimininkai į svečius pakvietė ir mūsų kūrybinę grupę.
Vainiką A. Zuokui atnešęs tinklaraštininkas gavo vaidmenį „Dviračio šou“  (16)
2015 m. kovo 27 d. 13:18
Tinklaraštininkas Mykolas Pleskas socialinių tinklų vartotojams žinomas jau ne vienerius metus. Jo pavardė visoje Lietuvoje dar labiau išgarsėjo neseniai vykusių savivaldybių tarybų ir tiesioginių merų rinkimų metu.
R. Klimaitytė: kiekviena tikra moteris turi leisti vyrui pajausti, kad jis yra vadovas  (6)
2015 m. kovo 27 d. 12:09
Merginų muzikinė grupė „Kitokios“ žiniasklaidoje spėjo išgarsėti ne tik dainomis, bet ir skandalais. Išsiskyrusi su kolegėmis ir ilgai kovojusi dėl grupės pavadinimo, atrodo, šiandien Renata Klimaitytė atsikratė praeities šleifo: nurijusi nuoskaudas įkūrė naują grupę „Sirenos“ ir tapo jos lydere. Negana to, neseniai merginai pasipiršo jos širdies draugas, su kuriuo Renata susikūrė bendrus namus. Kaip tik jų duris dainininkė atvers jau šį šeštadienį, 11.00 val., išskirtinai TV3 laidos „Laikas keistis“ žiūrovams.
Prokurorai: „Germanwings“ pilotas kai kuriuos faktus slėpė  (553)
2015 m. kovo 27 d. 11:27
Vokietijos skrydžių bendrovės „Germanwings“ lėktuvo antrasis pilotas Andreasas Lubitzas nuo savo darbdavių slėpė ligos faktą, teigia vokiečių prokurorai.
BALANDŽIO mėnesio horoskopas : tavęs laukia sėkmė ar meilės negandos?  (4)
2015 m. kovo 27 d. 10:58
Šilti orai keičia mūsų nuotaiką ir gyvenimo tempą. Puiku, jei mylimasis šalia stipriai laiko tave suspaudęs. Bet jeigu antrosios pusės jau seniai neturi, tai širdyje atsivėrė beribės tuštumos ir vienatvės praraja... Kaip ją užpildyti? Kur susimedžioti gerą laimikį, su kuriuo galėtum keliauti tiesiai prie altoriaus?
Namų duris atvėrusi R. Klimaitytė: atvirai apie šeimą ir jaukumą  (5)
2015 m. kovo 27 d. 09:51
Merginų muzikinė grupė „ Kitokios “ žiniasklaidoje spėjo išgarsėti ne tik dainomis, bet ir skandalais. Išsiskyrusi su kolegėmis ir ilgai kovojusi dėl grupės pavadinimo, atrodo, šiandien Renata Klimaitytė atsikratė praeities šleifo: nurijusi nuoskaudas įkūrė naują grupę „Sirenos“ ir tapo jos lydere. Negana to, neseniai merginai pasipiršo jos širdies draugas, su kuriuo Renata susikūrė bendrus namus. Kaip tik jų duris dainininkė atvers jau šį šeštadienį, TV3 laidos „ Laikas keistis“ žiūrovams.
„Germanwings“ skrydis 9525: 8 minutes trukusi kelionė į mirtį  (11)
2015 m. kovo 27 d. 00:36
Tai turėjo būti mažiau nei dvi valandas trunkanti kelionė iš Ispanijos Barselonos miesto į Vokietijoje esantį Diuseldorfą.
Niujorke nugriaudėjo sprogimas: sugriauti pastatai, yra sunkiai sužeistų  (80)
2015 m. kovo 26 d. 22:06
Rytinėje Manhatano dalyje, gyvenamojo namo pirmame aukšte nugriaudėjo sprogimas, kuris sukėlė milžinišką gaisrą.
I. Pankratjevas susižavėjęs anglų žaidimu: anksčiau jis buvo liūdnesnis  (37)
2015 m. kovo 26 d. 21:46
Ant „Wembley“ stadiono vejos visa Lietuvos rinktinė žengė vienu būriu – nors žaidėjų laukė tik treniruotė, jų veidai buvo susikaupę it prieš rungtynių pradžią. Išbandyti vienos didžiausių Europoje futbolo arenos aikštę šeimininkai leido tik vieną kartą, todėl komanda mėgino pasinaudoti proga įsijausti į penktadienį 90 tūkst. žiūrovų akivaizdoje įvyksiančią dvikovą su Anglijos ekipa.
Lietuvis pilotas apie „Germanwings“ nelaimę: tai buvo „vidinis teroro aktas“  (286)
2015 m. kovo 26 d. 20:53
Pasaulis pakraupęs: įprastinį skrydį vykdantis „ Germanwings “ lėktuvas antradienį sudužo Alpėse ir nusinešė 144 žmonių gyvybes. Dvidešimt metų sportiniais orlaiviais skraidantis aviatorius Vidas Kaupelis pasakoja, kodėl, tikėtina, įvyko baisusis scenarijus – niekas negalėjo sustabdyti vieno valdymo kabinoje likusio piloto kėslų.
Naujos detalės apie katastrofą sukėlusį pilotą: dėl depresijos buvo sustabdęs mokslus  (354)
2015 m. kovo 26 d. 18:49
Ketvirtadienį panaudojus duomenis iš „juodosios dėžės“ paaiškėjo siaubingos lėktuvo „ Germanwings “ katastrofos detalės. Dėl gautų įrašų iš pilotų kabinos, daroma išvada, kad antrasis lainerio pilotas sąmoningai nukreipė lėktuvą žemyn ir todėl šis sudužo Prancūzijos Alpėse .
Atskleista „Germanwings“ piloto tapatybė: kas jis?  (531)
2015 m. kovo 26 d. 14:31
Vokietijos oro bendrovės „ Germanwings “ lainerio antrasis pilotas „sąmoningai“ nukreipė lėktuvą žemyn prieš jam sudūžtant Prancūzijos Alpėse , ir nebeįsileido į kabiną įgulos vado, kuris buvo išėjęs, ketvirtadienį paskelbė tyrimo vadovas.
Vokietijos lainerio tragedija: patvirtino baisiausią versiją  (560)
2015 m. kovo 26 d. 12:37
Antrasis „Germanwings“ skrydžių bendrovės lėktuvo, kuris sudužo Prancūzijos Alpėse, pilotas vienas valdė lėktuvą ir pradėjo leistis, teigia pareigūnai.
Trakėnų kaime užpultas Vokietijos pilietis neteko 49 000 eurų  (21)
2015 m. kovo 26 d. 11:59
Vokietijos pilietis, vilkiku atvykęs į Lietuvą, buvo įžūliai apiplėštas.
6 įsimylėjusio vyro požymiai  (1)
2015 m. kovo 26 d. 11:11
Įsimylėjusi moteris apanka. Ji nepastebi jokių savo išrinktojo trūkumų, eikvoja visą energiją. Ar vyras atsako tuo pačiu?
Analizuoja lėktuvo katastrofos priežastis: tikėtini scenarijai – šiurpūs  (533)
2015 m. kovo 26 d. 07:51
Kol trečiadienį pareigūnai stengėsi paaiškinti, kodėl palyginus geromis oro sąlygomis sudužo lėktuvas su 150 žmonių, vienas tyrėjas nurodė, kad pilotų kabinos balsų įrašymo prietaiso duomenys rodo, kad prieš lėktuvo leidimąsi vienas pilotas paliko kabiną ir daugiau nebegalėjo į ją patekti.
G. Gurevičiūtė išbandė terapiją, kuri padeda pažinti žmones: likau apstulbusi  (10)
2015 m. kovo 26 d. 02:48
Pastaruoju metu pasaulyje vis labiau populiarėja meno terapijos kursai. Moksliškai įrodyta, kad dailės terapija padeda nugalėti įvairias fobijas, išlaisvina mintis, nuramina emocijas. Išmėginę šią terapijos formą, daugelis nustemba, kaip jų pačių kūryba gali išlaisvinti iš streso bei jo sukeltų padarinių, sugrąžinti ramybės ir komforto jausmą.
Įspėjo Vašingtoną: jie pasibels į mūsų duris  (7)
2015 m. kovo 25 d. 23:48
Afganistano prezidentas Ashrafas Ghani trečiadienį perspėjo, kad islamistų ekstremistai netrukus „pasibels į mūsų duris“, ir pabrėžė JAV įstatymų leidėjams, kad visas regionas turi vienytis kovai su jais.
Sugyventinės nužudymu kaltinamas vyras: nelogiška, kad būčiau atsigulęs šalia lavono  (10)
2015 m. kovo 25 d. 22:26
15 metų vyresnės sugyventinės nužudymu kaltinamas netrukus 40-ąjį gimtadienį švęsiantis Zigmas Petrošius teisme tarsi prarado atmintį. Jis sunkiai prisiminė, kas nutiko pernai rugpjūčio 9 dieną, kai tiesiai į širdį buvo nudurta 54 metų moteris, o jos sūnui subadytos šlaunys, pažeistas ir kapšelis.
Vilnietį pašiurpino vaizdas troleibuse  (260)
2015 m. kovo 25 d. 17:26
Noriu pasidalinti istorija, kuri įvyko kovo 24 d. po pietų Vilniaus viešajame transporte. Nors viešuoju transportu naudojuosi retai, šiandien teko pavažiuoti porą stotelių 16 troleibusu (maršrutas: Stotis – Pašilaičių žiedas).
Girtas kaunietis nesėkmingai nusiprausė: užpiltas visas penkiaaukštis  (3)
2015 m. kovo 25 d. 14:56
Naktį iš antradienio į trečiadienį nepasisekė ne tik vienam Kauno Neries Krantinės gatvės gyventojui, bet ir kone visiems jo kaimynams. Pirminiais duomenimis, 65-erių metų pensininkas vonioje krito, patyrė traumą, nutraukė vieną iš vandens žarnelių ir vandeniu užpylė visą penkiaaukštį.
Kas laukia apsilankymo pas ginekologą metu  (9)
2015 m. kovo 25 d. 12:07
Nemaža dalis jaunų moterų net ir susidūrusios su intymios sveikatos problemomis baiminasi praverti ginekologo kabineto duris. Bandysime atsakyti į dažniausiai kylančius merginų klausimus ir aptarsime, kas tavęs laukia apžiūros metu.
Rusijai pavyko sužvejoti 10 mlrd. sutartį: bus dar viena branduolinė valstybė  (160)
2015 m. kovo 25 d. 10:55
Antradienį Jordanija su Rusija pasirašė 10 mlrd. dolerių (9,13 mlrd. Eur) vertės sutartį, kuria paklojamas teisinis pagrindas Jordanijoje statyti pirmąją šalyje branduolinę jėgainę, kurios bendroji galia sieks 2 tūkst. megavatų, skelbia businessinsider.com.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557 558 559 560 561 562 563 564 565 566 567