dūris

Žurnalistės eksperimentas: kaip viešumoje žmonės iš tiesų reaguoja pamatę Raulį  (18)
2014 m. spalio 25 d. 15:49
Žymiausias  Lietuvos azerbaidžianietis  Raulis Mammadli (21), prašantis save vadinti transmoterimi Agness Landau, tikina, kad neatsigina vyrų dėmesio, o viešumoje jis sulaukia išskirtinio dėmesio. Žurnalo MIESTE.lt žurnalistė Kristina Pocytė (27) nusprendė tai patikrinti ir išsiruošė penktadienio naktį praleisti kartu su Rauliu.
Vilnius virto pragaru: raudonarmiečiai plėšė, kankino sužeistuosius, prievartavo seseles  (426)
2014 m. spalio 25 d. 06:00
Leidykla „Briedis “ pradeda leisti unikalią knygų seriją „ Vilnius liepsnose“ ir pristato pirmą šios serijos knygą „Liepsnojantis Vilnius. Liudininkų prisiminimai“. Karo žinovo Gintauto Širono surinkti ir išversti pasakojimai – tai liudijimas apie juodžiausias Antrojo pasaulinio karo dienas, kai gerai pažįstamos sostinės gatvės tapo pragaru.
Šiuolaikiškas žvilgsnis į klasikinį dvarą
2014 m. spalio 25 d. 00:02
Pasaulinio garso šefo Gordono Ramsay’io restorano, įsikūrusio viešbutyje „The St. Regis Doha“ Katare, dizainu buvo siekiama sukurti elegantiško, klestinčio Anglijos dvaro, kuriam būdinga didžiulė vidaus ir lauko erdvių bei potyrių įvairovė, įspūdį.
Pravers duris į magijos pasaulį  (1)
2014 m. spalio 24 d. 19:24
„ National Geographic Channels International“ (NGCI) Lietuvos žiūrovams pristatys magijos pasaulio įdomybes. Lapkritį šiuo kanalu pradedama transliuoti premjera – 7 dalių serialas apie iliuzijų pasaulio istoriją ir mokslą „Už magijos ribų su DMC“ (angl. k. Beyond Magic with DMC). Serialas bus rodomas 170 pasaulio šalių.
Mantas Petruškevičius išskirtiniu dėmesiu apgaubė Kristiną Ivanovą  (12)
2014 m. spalio 24 d. 15:32
Vestuvėms besiruošianti ir ta proga pasmalsauti į penktadienį sostinės Rotušėje duris atvėrusią parodą „Išteku.lt“ užsukusi merginų grupės „Magnit“ ideologė bei sėkminga grožio verslininkė Kristina Ivanova vargu ar tikėjosi, kad sulauks taip pat šioje parodoje besisukiojusio stiliaus guru Manto Petruškevičiaus dėmesio.
Ukrainiečių šeimas skaldo skirtingos politinės pažiūros  (10)
2014 m. spalio 24 d. 15:08
Ukrainos Rytuose tebesitęsiantis konfliktas skaldo ne tik šalį, bet ir šeimas, kurios ir taip atskirtos tiek geografiniu, tiek politiniu atžvilgiu. Rodikovų šeima yra iš Donecko regiono, tačiau šiuo metu gyvena Kijeve.
Slovjansko gyventoja: bijome, kad siaubas atsinaujins  (4)
2014 m. spalio 24 d. 14:59
Ukrainoje artėjant šį sekmadienį įvyksiantiems rinkimams, karo sužalotame Slovjansko mieste šalies rytuose nedaug kas žvelgia į ateitį su viltimi.
Inga Budrienė maloniai nustebino pašėlusios kaubojės įvaizdžiu  (5)
2014 m. spalio 24 d. 14:36
Kiekviena vyresnė moteris patvirtins – sulaukus keturiasdešimties gyvenimas tik prasideda. Ir vienas geriausių šios nerašytos taisyklės pavyzdžių – viena garsiausių ir žaviausių Kauno damų Inga Budrienė, prieš kelias savaites paminėjusi savo keturiasdešimtmetį.
Ozono procedūros dar labiau išryškino Ingridos Kazlauskaitės grožį  (30)
2014 m. spalio 24 d. 13:57
Prieš kelias dienas visą Lietuvos pramoginę žiniasklaidą apskriejo dainininkės ir vakarėlių viešnios Ingridos Kazlauskaitės prisipažinimas, jog savo grožį ji puoselėja ir nūnai tarp gerai uždirbančių damų vis labiau populiarėjančiomis ozono procedūromis.
Kaune sukurta dešimtis kartų medicininius tyrimus pagreitinanti technologija  (8)
2014 m. spalio 24 d. 12:55
Kauno technologijos universiteto ( KTU ) Medžiagų mokslo instituto (MMI) mokslininkai, kuria priemones, kurios padėtų medikams greičiau atlikti tyrimus. Taikant šią inovaciją, sutrumpėtų kankinamai ilgos valandos, kurias ligonis turi ištverti, laukdamas, kol paaiškės jo tyrimų rezultatai.
„Diary Queen“: iš ledainės į pasaulinį restoranų tinklą
2014 m. spalio 24 d. 11:09
Minkštučiai, burnoje tirpstantys ledai su riešutų sviestu ar braškėmis, mėsainiai , dešrainiai, gruzdintos bulvytės – visas šias amerikietiško maisto ikonas po vienu stogu talpina 4 800 restoranų pasaulyje turintis tinklas „Diary Queen“. Ar lietuviams trūksta dar vieno greito maisto restorano šalyje – ar „Diary Queen“ būtų laukiamas?
Moteris atsilaikė prieš elektros šoko prietaisu ginkluotą plėšiką  (6)
2014 m. spalio 24 d. 08:25
Spalio 23 d., apie 10.30 val., Plungėje, V. Mačernio g., į 1959 m. gimusios moters butą, šeimininkei atidarius duris, panaudojęs elektros šoko įtaisą, įsibrovė jaunuolis, kuriam šeimininkė pasipriešino ir išstūmė pro duris.
Vilniuje – dar vienas žingsnis euro link
2014 m. spalio 23 d. 18:21
Ketvirtadienį Vilniuje, Nacionaliniame muziejuje Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmuose duris atvėrė Europos Centrinio Banko (ECB) ir Lietuvos banko organizuota Euro paroda. Ši paroda yra euro įvedimui Lietuvoje 2015 m. sausio 1 d. skirtos euro informacinės kampanijos dalis.
Vilniuje – dar vienas žingsnis euro link  (12)
2014 m. spalio 23 d. 17:26
Ketvirtadienį Vilniuje, Nacionaliniame muziejuje Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmuose duris atvėrė Europos Centrinio Banko (ECB) ir Lietuvos banko organizuota Euro paroda. Ši paroda yra euro įvedimui Lietuvoje 2015 m. sausio 1 d. skirtos euro informacinės kampanijos dalis.
Nori bėgti iš prestižinio rajono: mokėjo tūkstančius ir to nesitikėjo  (119)
2014 m. spalio 23 d. 16:33
Prestižiniu vadinamame uostamiesčio daugiabučių namų mikrorajone įsikūrę klaipėdiečiai jau svarsto galimybę parduoti savo butus ir ieškoti ramesnės vietos gyventi.
Minimalistinė 160 kv.m mansarda, iš kurios matyti Gedimino pilis  (31)
2014 m. spalio 23 d. 08:42
Nestandartinės architektūros ir formos erdvės įkvepia mąstyti kitaip. Gavusi užsakymą projektuoti interjerą įspūdingoje, stoglangių šviesos apšviestoje erdvioje palėpėje, įrengtoje sename Vilniaus senamiesčio name, dizainerė Jovita Jankauskienė jai dekoruoti pritaikė savo darbo stiliui ne itin būdingą skandinavišką minimalizmą, paryškintą sodrių spalvų potėpiais.
Margaret Thatcher: išgelbėjo Britaniją, bet nuvylė savo vaikus  (2)
2014 m. spalio 23 d. 00:00
Abejingų jai nėra – vieni ją garbina, kiti nekenčia. Margaret Thatcher dukra savo mamą įvardijo kaip supermoterį, kuri niekada nesėdėjo rankų sudėjusi, o sovietų žurnalistas politikę pakrikštijo „ Geležine ledi “ už jos nemeilę Sovietų Sąjungai ir komunizmui . Ji ištraukė Didžiają Britaniją iš gilios ekonominės krizės, bet mirė apleista savo pačios vaikų.
L. Kazlauskienę daktaras išgydė vos vienu adatos dūriu  (29)
2014 m. spalio 22 d. 17:40
Vienas tikslus adatos duris, ir žinomos moters veidas nušvito nuo palengvėjimo. Stebuklas? Ne , tai tiesiog tiksliai gydytojo Alvydo Unikausko panaudotas gydymo metodas.
Baltarusijoje stebi pokyčius: to nebuvo jau 20 metų  (90)
2014 m. spalio 22 d. 13:31
Šią vasarą autoritariškas Baltarusijos lyderis Aleksandras Lukašenka pribloškė savo buvusią sovietinę valstybę pirmą kartą per du dešimtmečius nuspręsdamas svarbią kalbą pasakyti ne rusų, o baltarusių kalba.
Dešimt dalykų, kurių nevalome, nors turėtume  (6)
2014 m. spalio 22 d. 12:23
Pats metas nustoti ignoruoti šias vietas, kur knibždėde knibžda mikrobai .
5 pamokančios istorijos apie tai, kaip reikia elgtis su žmonėmis  (22)
2014 m. spalio 22 d. 10:00
Turbūt nedažnai pagalvojame, kaip mūsų, rodos, nereikšmingi poelgiai gali pakeisti kitų žmonių gyvenimą. Apie tai - tikros 5 pamokančios istorijos.
Norėtumėte tapti interjero dizaineriu? 10 dalykų, kuriuos privalote žinoti  (6)
2014 m. spalio 22 d. 09:48
Ar dažnai sulaukiate komplimentų dėl savo skonio, įrengiant namus? Jums patinka įrenginėti kambarius ir apstatyti juos baldais? Jei į šiuos klausimus atsakėte teigiamai, galbūt jums tiktų interjero dizainerio darbas, skelbia freshome.com.
Su kuprine ant pečių Gruzijos, Armėnijos ir Turkijos pakeles išmaišiusi lietuvė grįžo kupina nepakartojamų įspūdžių  (1)
2014 m. spalio 22 d. 09:19
Maždaug dvi savaites praleidusi su kuprine ant pečių Gruzijos , Armėnijos ir Turkijos pakelėse, Ugnė grįžo kupina įspūdžių ir istorijų. Beklausant pašnekovės pasirodė, kad aplankytų miestų grožis ir it iš atvirukų plaukę kalnų peizažai nublanksta prieš vietinių žmonių gerumą ir norą padėti kelyje sutiktiems nepažįstamiems svetimšaliams...
20 val. darbas per mėnesį – ir gauni kone 1000 litų  (207)
2014 m. spalio 21 d. 21:43
Šiauliuose sparčiai mažėja socialines pašalpas ir kompensacijas gaunančių gyventojų.
Ant sofos Anglijoje priimtas svečias nemaloniai nustebino  (286)
2014 m. spalio 21 d. 16:33
Kas mane gerai pažįsta, žino, kad labai mėgstu bendrauti ir ypač myliu svečius. Man patinka, kai namuose gyvenimas verda, durys neužsidaro, vieni išeina, kiti ateina, taip įnešdami man ir mano vaikams naujos energijos, veiksmo. Gyvenant Lietuvoje, tai darėme taip dažnai, kad kartais pati nuo to pavargdavau, tačiau Londone neturime tiek nei draugų, nei giminių, kad durys neužsidarytų.
Konfliktas vaikų kirpykloje: iš pykčio norėjosi netgi staugti  (242)
2014 m. spalio 21 d. 14:07
Noriu papasakoti vieną istoriją, nutikusią mums praėjusį šeštadienį. Kadangi emocijos jau aprimo, pyktis jau atlėgo (nors pavadinti tai pykčiu gal ir būtų per stipru, tai greičiau šioks toks nemalonus nusistebėjimas aptarnavimu), galiu ramiai papasakoti visą istorija objektyviai.
„Tvarkos ir teisingumo“ būstinėje – kratos, itin rimti įtarimai  (746)
2014 m. spalio 21 d. 11:10
DELFI šaltinių teigimu, Specialiųjų tyrimų tarnyba ( STT ) atlieka kratas ir poėmius partijos „Tvarka ir teisingumas“ patalpose.
Mamos patirtis pas gydytojus: išėjus pro duris norėjosi verkti  (247)
2014 m. spalio 21 d. 09:26
Istorija lyg ir niekuo neypatinga. Esame kauniečių šeima, šeštadienį viešėję Pasvalyje. Ten mums nutiko šiokia tokia nelaimė – keturmetis sūnus paslydęs nukrito ir susižalojo ausį.
O. Pistorius išgirdo nuosprendį dėl draugės nužudymo  (37)
2014 m. spalio 21 d. 09:12
Pietų Afrikos Respublikos ( PAR ) žvaigždė Oscaras Pistorius antradienį išgirdo nuosprendį dėl draugės Reevos Steenkamp nužudymo. Jam skirta 5 metų laisvės atėmimo bausmė.