dūris

Kaip išvyti iš namų neigiamą energiją?  (2)
2014 m. balandžio 17 d. 11:53
Vieni iš fengšui patarimų juokiasi, kiti jais aklai tiki. Visgi, artėjant Šv. Velykoms , visi norime, kad namuose nebeliktų neigiamos energijos ir nemalonios atmosferos. Kaip tai padaryti, sužinosite šiame straipsnyje.
„Ford Tourneo Courier“ – šeimos namai ant ratų  (4)
2014 m. balandžio 17 d. 11:07
Šį pavasarį pirmiesiems klientams bus pristatytas naujos kartos mikroautobusas „ Ford Tourneo Courier“. Gamintojų teigimu, šis erdvus, naujausiomis saugumo technologijomis išsiskiriantis modelis, savo klasėje jau pripažintas geriausiu pagal degalų sunaudojimo efektyvumą, skirtas gausėjančioms šeimoms ir miestų vairuotojams, gyvenantiems aktyvų gyvenimą.
Kramatorske ukrainiečių kariai separatistams atiduoda ginklus  (455)
2014 m. balandžio 17 d. 07:54
16 šarvuotų automobilių ir apie 50 karių paliko Pčiolkino punktą netoli Kramatorsko.
Prastėjanti Rusijos ekonominė situacija: kiek tai kainuos Lietuvai  (320)
2014 m. balandžio 17 d. 05:35
Agresiją Ukrainoje demonstruojančios Rusijos ekonominė situacija ir toliau prastėja. Tai negali neturėti pasekmių su šia šalimi prekiaujančiai Lietuvai.
Kaip gyvena jachtos šefas?
2014 m. balandžio 16 d. 18:24
Nors virtuvės šefo profesija yra universali ir vienoda skirtingose šalyse, tačiau dirbant jachtoje reikia pademonstruoti ypatingas šefo savybes ir gebėjimus.
Kvaišalai pakeitė vilniečio gyvenimą: sugriuvo sėkminga karjera  (20)
2014 m. balandžio 16 d. 16:44
Pradėjęs vartoti narkotikus 31 metų vilnietis Pavelas Michailovskis tapo kvaišalų vergu. „Viską praradau“, – šiandien prisipažįsta vyras.
Druskininkuose staiga mirė penkiolikmetis  (17)
2014 m. balandžio 16 d. 15:30
Staiga sustojus širdžiai Druskininkuose mirė penkiolikmetis alytiškis. Gaivinti nepilnamečio atvykę medikai jam padėti jau niekuo nebegalėjo.
N. Stauskas pradžiugino J. Valančiūną: Lietuvai reikia daugiau NBA žaidėjų  (61)
2014 m. balandžio 16 d. 13:39
Nickas Stauskas – lietuvių šeimoje Kanadoje gimęs krepšininkas, kaip viesulas įsiveržęs į JAV studentų lygos NCAA pirmenybių geriausiųjų sąrašus, jau kitą sezoną veikiausiai pravers ir stipriausios pasaulyje NBA lygos duris.
Papuošalų dizainerė, sužavėjusi ir garsiausias Lietuvos moteris  (9)
2014 m. balandžio 16 d. 11:47
Jauna, žavi, veikli - trys žodžiai, puikiai apibūdinantys Tomą Jankauskaitę. Tomai vos 27–eri, o ji jau tapo viena geidžiamiausių aksesuarų kūrėjų, kuri gali sau leisti pasakyti: „Aš gyvenu svajonėje“.
Papuošalų dizainerė, sužavėjusi ir garsiausias Lietuvos moteris  (2)
2014 m. balandžio 16 d. 11:47
Jauna, žavi, veikli - trys žodžiai, puikiai apibūdinantys Tomą Jankauskaitę. Tomai vos 28–eri, o ji jau tapo viena geidžiamiausių aksesuarų kūrėjų, kuri gali sau leisti pasakyti: „Aš gyvenu svajonėje“. Gėlėtų aksesuarų dizainerė atvėrė mums savo studijos Vokiečių g. duris, kur vyko būsimos kolekcijos fotosesijos darbai.
Ukrainiečiams pasakė, ką daryti, jeigu prasidės karas  (47)
2014 m. balandžio 16 d. 10:42
Kijevo gyventojai informuojami, ką daryti, jeigu šalyje prasidėtų karas. Susiję pranešimai ir instrukcijos talpinamos visose Ukrainos sostinėje esančiose skelbimo lentose, skelbia „Ukrainskaja Pravda“.
Kokios spalvos drabužiai pretenduoja tapti karščiausia šio sezono naujiena?  (1)
2014 m. balandžio 16 d. 00:00
Pristatome šiltojo sezono naujienas.
Lietuvoje gyvenantis švedas po 10 metų vis dar neranda atsakymo į vieną klausimą  (204)
2014 m. balandžio 15 d. 22:01
Švedas Jonas Gudmundssonas jau daugiau nei dešimt metų gyvena Vilniuje. Per šiuos metus vyras puikiai išmoko lietuvių kalbą, sukūrė šeimą, o kartu sugeba vadovauti 650 IT darbuotojų komandai Vilniuje, Rygoje ir Taline. „ Login 2014” konferencijoje pranešimą apie evoliuciją elektroninėje bankininkystėje skaitęs SEB banko Baltijos šalių operacijų ir IT vadovas su DELFI pasidalijo savo patirtimi atsikrausčius į Lietuvą.
Mama pasibaisėjusi - mokyklų užgaidos skurdina tėvus  (94)
2014 m. balandžio 15 d. 13:27
Uniformos tėvams nepadeda sutaupyti, bet priešingai, – įstumia skurdesnes šeimas į dar didesnį skurdą. Įsigyta mokyklinė uniforma susidėvi jau pirmą mėnesį. Kas atlieka uniformų patikrą ir nustato, kad ji yra tinkama devėti moksleiviams?
Nepatogi laimė, arba ką žino laimingi žmonės, ko nežinome mes?  (16)
2014 m. balandžio 15 d. 10:32
Vienas didžiausių gyvenimo paradoksų – laimė slypi ten, kur jos nesugalvotume ar nedrįstume ieškoti. Iš tiesų laimės teikiančių dalykų paprastai vengiame bet kokia kaina – jie rizikingi, nemalonūs ir kartais sukelia neigiamų jausmų. Tačiau jie būtini, jei norite gauti laimės trofėjų.
Išbaigta stilistinių fragmentų dėlionė 75 kv.m trijų kambarių bute sostinėje  (21)
2014 m. balandžio 15 d. 00:01
Sostinės Naujamiesčio rajone naujos statybos daugiabutyje įrengtame bute interjerą projektavusi kūrybinga vilnietė Kristina Muliuolienė sako namus kūrusi tarsi dėlionę, atidžiai rinkdama kiekvieną baldą ar aksesuarą ir ieškodama jam tinkamiausios vietos, kol pavyko sudėlioti išbaigtą jaukių, stilingų ir išskirtinių namų paveikslą.
Kaltintojas išmušė O. Pistorių iš vėžių  (7)
2014 m. balandžio 14 d. 16:29
Oscaras Pistorius ginčijosi su savo drauge, o netrukus po to ją nušovė, pirmadienį pareiškė kaltintojas, pradėdamas antrą kryžminių apklausų savaitę.
Separatistai Horlivkoje: surengsime masinį susišaudymą  (373)
2014 m. balandžio 14 d. 13:41
Milicijos nuovados Horlivkoje pareigūnai šturmo metu iš paskutiniųjų nenusileidžia separatistams. Skelbiama, jog užpuolikai išlaužė duris ir pateko į pastato vidų.
„Lietkabelis“ nori dalyvauti kito sezono VTB lygoje?  (11)
2014 m. balandžio 14 d. 11:39
VTB Vieningosios lygos turnyre kitą sezoną gali rungtyniauti dar vienas klubas iš Lietuvos. Portalo krepsinis.net žiniomis, į pirmenybių duris beldžiasi Panevėžio „Lietkabelis“ .
V. Glodenis. Rusija blefuoja, o Europa dreifuoja  (169)
2014 m. balandžio 14 d. 11:20
Viešoji erdvė kasdien mirga nuo verkšlenimų apie Europos Sąjungos priklausomybę nuo Rusijos dujų, tačiau vis užmirštama atsakyti į klausimą: kas nutiktų tai pačiai Rusijai, jei „Gazprom“ staiga užsuktų dujų kranelį visai Europai ? Beje, apie tai prieš kelias dienas Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas laišku jau užsiminė Europos šalių lyderiams. Taigi paskaičiuokime.
Apleisti JAV prekybos centrai atrodo laukiantys „zombių antplūdžio“
2014 m. balandžio 14 d. 07:50
Filmavimo aikštelių naujiems postapokaliptiniams filmams amerikiečiams nereikia ieškoti labai toli - kasmet Jungtinėse Valstijose duris užveria dešimtys prekybos centrų. Dauguma jų didesni už Vilniaus „Akropolį“, o priežastys, dėl kurių šie užsidaro, ne visada susijusios su finansine jų valdytojų padėtimi.
M. Kuncaitis. „Žemė mūsų, o mes rusų?“  (73)
2014 m. balandžio 13 d. 20:56
Žemė, šeima, litas – ne tik dešinės, bet ir į radikalią ekonominę kairę krypstančių nacionalistų skelbiami pagrindiniai jų šiandieninės politinės kovos objektai ir vieninteliai siūlomos lietuviškos tapatybės simboliai.
O. Turčynovas: Rusija pradėjo karą prieš Ukrainą  (2404)
2014 m. balandžio 13 d. 17:33
Žmonių aukų pareikalavę susirėmimai Rytų Ukrainoje tęsiasi. O laikinasis Ukrainos prezidentas Oleksandras Turčynovas pranešė apie armijos panaudojimą.
D. Motiejūnas prie „Rockets“ pergalės taškais neprisidėjo  (6)
2014 m. balandžio 13 d. 08:24
Naktį iš šeštadienio į sekmadienį Šiaurės Amerikos Nacionalinėje krepšinio asociacijoje ( NBA ) sužaistos 8 rungtynės, po kurių paaiškėjo dar 2 atkrintamųjų varžybų dalyviai. Paskutinę vietą Rytų konferencijos atkrintamosiose varžybose užsitikrino Atlantos „Hawks“ komanda, o septintąja atkrintamųjų dalyve Vakaruose tapo Dalaso „Mavericks“ ekipa.
Detektyvas, dėl kurio daugybė mamų nepasitiki skiepais  (284)
2014 m. balandžio 12 d. 16:25
Vakcinavimas – viena dažniausiai aptariamų temų, kuri domina ne tik medikus: daugelis jų suinteresuoti kuo daugiau žmonių apsaugoti nuo infekcijų, tačiau pasitaiko ir tokių specialistų, kurie linkę rizikuoti savo reputacija mainais už pilnesnę kišenę. Tokių mokslininkų pradėta diskusija sudomino ir „supermamas“, kurios, remdamosi nepatikimomis publikacijomis, neskiepija savo vaikų ir ragina kitus to nedaryti gąsdindamos įvairiais būtais ir nebūtais baubais.
Naujasis „Ford Transit“: jei tik darbuotojai galėtų rinktis mašiną...  (25)
2014 m. balandžio 12 d. 09:59
Kai išgirdau pasiūlymą vykti į naujojo „ Ford Transit “ pristatymą, sudvejojau ne juokais. Juk tai – komercinis automobilis, apie kurio įsigijimą atsakingi įmonių asmenys svarsto, pasitelkę pagrindinę darbo priemonę – skaičiavimo mašinėlę. Jokių simpatijų, tik sausi skaičiai. O kas, jeigu...
Skaitytojos istorija: dvi dukrytės ir trečias bandymas susilaukti sūnaus  (9)
2014 m. balandžio 12 d. 00:05
Laukiame ir Jūsų gimdymo istorijų! Rašykite jas, linksmas ir liūdnesnes, įkvepiančias, el. paštu tavovaikas@delfi.lt. Mėnesio gale įdomiausio pasakojimo autorę apdovanojame grožio dovanėle. Na, o dabar suteikiame žodį mums parašiusiai Agnei.
Kaltintojas sklaido versiją, kad O. Pistorius draugę nušovė netyčia  (6)
2014 m. balandžio 11 d. 19:45
Kaltintojas Oscaro Pistoriaus byloje dėl nužudymo pasakė garsiajam sportininkui, kad jis savo draugę pro tualeto duris nušovė jiems kalbantis.
Naujam gyvenimui prikeltas Paryžiaus zoologijos sodas ruošiasi atidarymui  (1)
2014 m. balandžio 11 d. 19:05
Iškilmingam atidarymui Paryžiuje ruošiasi naujam gyvenimui prikeltas zoologijos sodas , lankytojus džiuginsiantis ne tik savo gyventojais, bet ir nauju formatu. Praėjus 80 metų nuo dienos, kai jis pirmą kartą atvėrė duris, šiandien jis svečių laukia kardinaliai pasikeitęs. Rekonstrukcijos darbams prireikė net trejų metų.