dūris

Ypatingame vakarėlyje dėmesio vertos viešnios  (3)
2014 m. lapkričio 22 d. 17:02
Euforiją kurstanti muzika, autorinių šou drabužių pristatymas, tarptautinė svečių delegacija ir reginys, kuris klubinėtojų atmintyje bei lūpose bus gyvas dar ilgai. Vienas populiariausių Lietuvos didžėjų Driule XL šiemet užsimojo įgyvendinti itin ambicingą planą savo gimtadienio proga.
J. Bernatonis homoseksualams nežada nieko gero  (117)
2014 m. lapkričio 21 d. 19:15
Teisingumo ministras, socialdemokratas Juozas Bernatonis tikina, kad Lietuva nepaseks Estijos pavyzdžiu ir neįteisins homoseksualų partnerystės bent jau tol, kol jis vadovaus ministerijai.
Konkursas! „Mano rankų darbo dovana“
2014 m. lapkričio 21 d. 18:05
Laikas bėga septynmyliais žingsniais, netruksime apsižvalgyti, kai į duris pasibels Kalėdos. Ar būsime pasiruošę? O gal vėl bėgsime į artimiausią prekybos centrą pirkti niekučių dovanoms? MES SIŪLOME: PASIDARYKITE DOVANAS PATYS! Taigi kviečiame dalyvauti konkurse „ Mano rankų darbo dovana “ ir pasidalinti savo idėjomis su visais skaitytojais.
Politologas: ES susitaikė dar ne dėl visko Baltarusijos ir Rusijos ryšiuose  (11)
2014 m. lapkričio 21 d. 17:59
Europos Sąjunga ( ES ) atsisako pripažinti Baltarusiją kaip vientisą su Rusija karinį projektą, sako politologas Tomas Janeliūnas .
Pasigirdo raginimai, gelbėti eurozonos ekonomiką  (16)
2014 m. lapkričio 21 d. 17:30
Penktadienį Europos centrinio banko ( ECB ) vadovas Mario Draghis atveria duris platesniam kiekybiniam pinigų politikos švelninimo (QE) mastui. Raginama imtis aktyvesnių priemonių ir gelbėti euro zonos ekonomiką - „pernelyg žemas“ infliacijos lygis turi būti greitai didinamas bet kokiomis būtinomis priemonėmis, praneša „ Reuters “.
Lietuvė kirpėja Londone apdovanojimus skina vieną po kito  (25)
2014 m. lapkričio 21 d. 17:25
Sėkmės istorijų apie Anglijos lietuvius išgirsti galima vis dažniau. Vaidos Urbaitės vardas jų tarpe skambėjo jau ne kartą. Septynerius metus Anglijoje gyvenanti kirpėja-stilistė sulaukia pagyrų ne tik iš laimingų klientų, bet ir srities profesionalų - apdovanojimus lietuvė skina vieną po kito.
Horoskopas savaitgaliui (11 21-11 23)  (1)
2014 m. lapkričio 21 d. 10:53
Kas tavęs laukia savaitgalį? Sužinok !
Vienišės dienoraštis: didžiojo O jo didysis įnagis man nepadovanoja
2014 m. lapkričio 21 d. 10:15
Kornelija - COSMO žurnalo skaitytojoms jau puikiai pažįstama vienišė, kiekvieną mėnesį atvirai pasakojanti intymiausias savo gyvenimo detales. Naujausius Kornelijos meilės nuotykius skaityk žurnale, o dabar... Viskas nuo pradžių.
Nauji pavojai: atsiranda vis keistesnių ir rafinuotesnių patyčių metodų  (7)
2014 m. lapkričio 21 d. 09:23
Pasak mokymus vedusios psichologės Aurelijos Lingienės, patyčių tema, nors apie ją jau nemažai kalbėta, vis tiek lieka be galo aktuali labiausiai dėl to, kad keičiasi ir pačių patyčių būdai, randasi vis keistesnių ir rafinuotesnių patyčių metodų: „Jei prieš keletą metų kalbėdavome daugiausiai tik apie patyčias mokykloje, dabar jau turime gebėti stebėti ar net kontroliuoti patyčias internete“, - sako psichologė ir priduria, jog būtent dėl to mokytojai turi būti labai atidūs ir dėmesingi.
E. Mildažytė apie ligą, su kuria reikia susidraugauti: mums su sūnumi kol kas sekasi įvairiai  (86)
2014 m. lapkričio 21 d. 07:00
„Su diabetu nereikia kovoti, reikia su juo susidraugauti. Mums su sūnumi kol kas sekasi įvairiai. Būna sunkesnių, būna lengvesnių dienų, o kaip bus ateityje, matysim“, - sako žinoma žurnalistė Edita Mildažytė .
Perregima Simonos Nainės palaidinė kaitino žvilgsnius  (7)
2014 m. lapkričio 21 d. 01:13
Šaltą ir sniegingą ketvirtadienio vakarą sostinės klubinėtojų pamėgtame klube „Mojo Lounge“ buvo ypatingai karšta: rinktinei publikai buvo pristatytas naujas klubo baras, o taip pat pranešta džiugi naujiena naktinio gyvenimo mylėtojams – klubas nuo šio duris atvers ir ketvirtadieniais.
Psichologė: žala padaroma jau pirmaisiais pasityčiojimo žodžiais ar veiksmais
2014 m. lapkričio 21 d. 00:00
Galbūt daugelis mano, kad užvėrus mokyklos duris baigiasi ir patyčios , tačiau tai yra netiesa.
Labiausiai trikdančios intymios situacijos. Kaip jų išvengti?
2014 m. lapkričio 21 d. 00:00
Ar jums teko kada nors atsidurti tokioje situacijoje, kai ilgai planuotas romantiškas vakaras su mylimu žmogumi dėl vienų ar kitų priežasčių tampa nejaukiu pasisėdėjimu?
Maskvoje vėl atidarytas pirmasis Rusijoje „McDonald‘s“ restoranas  (10)
2014 m. lapkričio 20 d. 19:15
Maskvos centre vėl atvėrė duris pirmasis Rusijos „ McDonald's “ restoranas, kuris dėl higienos normų pažeidimų buvo uždarytas 90 dienų. Tačiau daug kas mano, kad tikroji priežastis – susiklosčiusi politinė situacija, nes dėl krizės Ukrainoje pablogėjo Rusijos santykiai su JAV. Kad ir kokia būtų tikroji priežastis, greitojo maisto gigantas pasinaudojo priverstine pertrauka, kad atnaujintų seniausio Rusijoje restorano interjerą, ir planuoja dar plėstis.
8 gudrybės, kuriomis naudojasi mergišiai
2014 m. lapkričio 20 d. 16:54
Kiekviena mergina galėtų nedvejodama pasakyti vardą to vaikino , kurio vilionėms jos ir dar bent dešimt draugių negalėtų atsispirti. Vienas traukia raumeningi sportininkai, kitas – paslaptingi muzikantai, o trečios negali atsispirti vakarėlių liūtams.
Šiurpios istorijos: pakeleivis paklausė – „O jei tave nužudyčiau?“  (99)
2014 m. lapkričio 20 d. 15:49
Po siaubingos nelaimės Vakarų Lietuvoje, netyla kalbos, ar galima keliauti pakeleivingais automobiliais. DELFI skaitytojai pradėjo dalintis šiurpiomis istorijomis, kas yra nutikę jiems, keliaujant su nepažįstamaisiais. Vis dėlto, yra ir tokių, kurie, remdamiesi savo patirtimi, tokį keliavimo būdą palaiko, tik pataria būti atsargiems.
Vilniuje pasirodė pirmosios snaigės  (27)
2014 m. lapkričio 20 d. 14:37
Žiema į duris beldžiasi ir sostinėje. Vilnius , kiek vėliau nei kai kurie kiti miestai, jau sulaukė pirmojo sniego.
Picerijos darbuotojas po VMI patikrinimo: čia dar normaliai atėjo  (49)
2014 m. lapkričio 20 d. 14:16
Ketvirtadienį Valstybinė mokesčių inspekcija ( VMI ) kartu su Valstybine darbo inspekcija ( VDI ) visoje Lietuvoje tikrino 35 statybų ir viešojo maitinimo įstaigas.
H&M žengia į Panevėžį  (16)
2014 m. lapkričio 20 d. 12:19
Mažmeninės prekybos tinklas drabužiais H&M (Hennes & Mauritz) paskelbė, kad gruodžio 6 d. atidarys pirmąją parduotuvę Panevėžyje , prekybos centre „ Babilonas I“.
Suimtasis areštinėje siautėjo nusimovęs kelnes  (5)
2014 m. lapkričio 20 d. 09:02
Lapkričio 18 d., 16.10 val., Panevėžyje, kameroje laikomas suimtasis N. D. (gimęs 1986 m.), kaltinamas sunkiu sveikatos sutrikdymu, perspėtas, kad bus atliekama asmens krata bei kameros apžiūra, pradėjo siautėti.
Valstybės rankose – milijardai, kurių nesiryžtama išlaisvinti  (22)
2014 m. lapkričio 20 d. 07:43
Pardavus dalį valstybės valdomų įmonių akcijų finansiniams investuotojams, bet išlaikant jų valdymo kontrolę, galima būtų išlaisvinti milijardines lėšas, jas nukreipti prioritetiniams valstybės poreikiams tenkinti, sako  vertybinių popierių biržos „ Nasdaq OMX “ Baltijos rinkos vadovė Arminta Saladžienė . Vertybinių popierių specialistė atkreipia dėmesį į tai, kad kol kas tapti stipriomis kapitalo rinkos žaidėjomis geriausiai yra pasirengusios valstybės valdomos energetikos įmonės, galinčios atgaivinti negyvybingą Lietuvos kapitalo rinką.
Dubajaus gidas
2014 m. lapkričio 20 d. 07:17
Čia verta vykti vien tam, kad patiems sužinoti, kodėl tiek daug triukšmo dėl nieko ir atskirti tiesą nuo klišių. Visų pirma, Dubajus nepanašus į Las Vegasą. Nėra milžiniškų neoninių ženklų, jokių parodijuotojų pasirodymų, jokių dainininkių ir, aišku, jokių kazino.Iš tikrųjų, lošimas čia draudžiamas - net turtingiausioje pasaulio žirgų lenktynėse „Dubajaus pasaulio taurė“ (Dubai World Cup). Dubajus savo drąsia architektūra, įspūdingais dangoraižiais, pamišimu dėl mados ir stiliaus bei klestinčios šiuolaikinio meno scenos yra daug panašesnis į Šanchajų .Priešingai, negu teigia gandai, Dubajus pasižymi turtinga kultūra, nors didžioji jos dalis ir yra neapčiuopiama, įsišaknijusi beduinų pavelde ir istorijų pasakojimuose, poezijoje, dainose, šokiuose ir medžioklės su sakalais tradicijose, bet yra užtektinai galimybių visą tai patirti.
Nusitaikė į pamatinę lietuvių tradiciją  (123)
2014 m. lapkričio 20 d. 07:11
Turbūt vienintelė diena metuose, kai visi žino, kad vakarieniaus namuose, yra Kūčios .
L. Adomaitis dalijasi išskirtiniais piešiniais, kurių gerbėjai dar nematė  (9)
2014 m. lapkričio 19 d. 19:15
Dainininkas Linas Adomaitis atveria duris į visų albumo „ Laiko mašina “ vizualinių personažų namus bei kosmines erdves. Naujienų portalo DELFI skaitytojai turi unikalią galimybę pamatyti net ir tuos piešinius, kurie nepateko į albumą.
Penkis vaikus auginanti emigrantė: kartais „važiuoja stogas“  (53)
2014 m. lapkričio 19 d. 18:03
Prancūzijoje, Paryžiaus priemiestyje, gyvenančią lietuvę Jolitą Lenkevičiūtę-Daikmans būtų galima pavadinti tikra supermama – moteris su vyru ne tik augina penkis vaikus, bet ir siekia karjeros aukštumų.
Palangiškiai kviečiami į „maistarnę“, kur patys darys kalėdines dovanas  (3)
2014 m. lapkričio 19 d. 15:12
Palangiškiai jau antrą savaitę gyvena Kalėdų laukimo nuotaikomis – kasdien, išskyrus penktadienius ir sekmadienius, iki pat švenčių kurorto gyventojai ir svečiai kviečiami į Dovanų meistarnę, kur kiekvienas norintis savo rankomis gali pagaminti kalėdinę dovaną sau brangiems žmonėms.
M. Gelažnikas išgirdo teismo nuosprendį klastočių byloje – verslininkas pripažintas kaltu  (33)
2014 m. lapkričio 19 d. 13:31
Trečiadienį verslininko Mariaus Gelažniko klastočių byloje pagaliau padėtas taškas. Vyras išgirdo teismo nuosprendį. Vilniaus miesto apylinkės teismas pripažino M. Gelažniką kaltu - jis turės sumokėti solidžią baudą.
Plėšikai kaunietę pakratė elektra  (3)
2014 m. lapkričio 19 d. 12:23
Pas kaunietę į namus įsiveržę plėšikai ją pakratė elektrą.
Ant lietuvių šeimos namo Čikagoje nukrito lėktuvas  (26)
2014 m. lapkričio 19 d. 10:47
Lapkričio 18 d. naktį nedidelis lėktuvas įsirėžė į Čikagos Pietryčiuose esantį namą. Žuvo lėktuvo pilotas.