dūris

4 vaikus turinti gydytojų šeima: vieną vaiką auginti sunkiau
2014 m. spalio 21 d. 00:00
O pavydžiausia, kad viskas jiems einasi taip lengvai ir džiaugsmingai, tarsi būtų ne lietuviai.
Jauno verslo Expo: reklamos mokykla „The Atomic Garden Vilnius“
2014 m. spalio 20 d. 17:47
Reklamos mokykla „ The Atomic Garden Vilnius “ – tai vienintelė mokykla, į kurią studentai ateina ne mokytis. Jie čia beveik dirba, nes tik taip išmokstama iš tikrųjų.
Ko verslininkai turėtų pasimokyti iš Jamie Oliver?
2014 m. spalio 20 d. 15:37
Žymus kulinarinių laidų vedėjas, restoranų tinklų ir maisto prekių parduotuvėlių įkūrėjas Jamie Oliver nestokoja įvairios veiklos. Vyras ne tik žvelgia iš televizijos ekranų ir kulinarinių knygų viršelių, bet ir moko visuomenę atsisakyti pusfabrikačių.
Spontaniškas sprendimas apvertė gyvenimą aukštyn kojom  (89)
2014 m. spalio 20 d. 11:44
Vos sužinojau apie temą „sprendimas, pakeitęs mano gyvenimą“, nusprendžiau pasidalinti su visais vienu savo poelgiu, kuris apvertė mano gyvenimą 100 procentų. Galbūt įkvėpsiu panašiai elgtis ir kitus.
Pradėjo iš karto keturių daugiabučių statybas  (22)
2014 m. spalio 20 d. 10:49
Statybos ir nekilnojamojo turto plėtros bendrovė „Veikmė“ sostinės Č.Sugiharos gatvėje pradėjo keturių naujų daugiabučių statybas.
Po Transilvaniją - istorijos ir Drakulos pėdsakais  (2)
2014 m. spalio 20 d. 10:31
Į Šiaurę nuo Bukarešto kalnai aukštėja, medžiai tankėja, kol vaizdus aklinai paslepia sodri žaluma. Ne veltui Rumunijos centre glūdinčios Transilvanijos pavadinimas išvertus reiškia „šalį už miškų”. Šiame regione gausu ne tik Drakulos - Valakijos princo Vlado Tepešo - pėdsakų, bet ir vaizdingų pilių, jaukių miestelių, freskomis ištapytų vienuolynų, gilių tarpeklių bei romėnų palikimo.
R. Berankis jau beldžiasi į pirmo ATP reitingo 100-tuko duris  (24)
2014 m. spalio 20 d. 10:11
Pirmadienį paskelbtame naujame geriausių pasaulio tenisininkų ATP reitinge 49 taškais savo taupyklę papildęs Lietuvos rinktinės lyderis 24-erių metų Ričardas Berankis pakilo net per 13 pozicijų.
Įdarbinimo agentūroms – stiprių vyrų medžioklės sezonas: žada 9-14 eurų per valandą  (130)
2014 m. spalio 20 d. 00:04
Jei jums 20–40 metų, esate fiziškai stiprus vyras, mokate anglų, o gal dar ir rusų kalbas – neprapulsite net gyvendamas gūdžioje Lietuvos provincijoje. Mažuose miesteliuose tokius darbingus vyrus pastaruoju metu medžiote medžioja tarptautinės įdarbinimo agentūros.
Jaukus klasikinio stiliaus butas Užupyje  (9)
2014 m. spalio 20 d. 00:00
Pro šio Vilniaus Užupio rajone esančio buto langą atsiveria maloni akiai panorama. Šeimą džiugina ir seni obelų sodai, ir bažnyčios bokštai. Klasikinis interjeras , sukurtas architektės Dovilės Martinaitytės , pasižymi gera planine struktūra bei švelniais spalviniais tonais.
Susikūrė svajonių darbą  (1)
2014 m. spalio 19 d. 21:41
„Nesuklysiu sakydamas, kad visų mūsų svajonė – idealus darbas. Toks, kuriame gali suderinti savo poreikius, darbus ir pomėgius. Tai ir mėginu padaryti. Tai yra mano verslo variklis – daugiau nei darbas. Mane visuomet domino menai. Turbūt nenuostabu, juk mano mama – dailininkė. Lietuvoje studijavau dizainą ir architektūrą. Vėliau dirbau reklamos bei spaudos dizaineriu. 10 metų dirbdamas spaudos srityje, visada daug dėmesio kreipiau į kokybę. Kaip tik tai ir renkasi „Art Print Studio“, – pokalbį apie Didžiojoje Britanijoje, Londone, vos prieš pusmetį įkurtą spaudos įmonę pasakoja jos įkūrėjas Audrius Urbonas (32).
Savaitgalio ritmai. Išsipusčiusios gražuolės šturmavo prabanga alsuojantį barą  (9)
2014 m. spalio 19 d. 14:42
Savaitgalį Vilniaus senamiesčio Stiklių ir Gaono gatvės vėl atgyja dėl jų sankirtoje atsidariusio kokteilių baro „Dream Bar“.
Zodiakas ir seksas - ko tikėtis iš JO ir JOS  (1)
2014 m. spalio 19 d. 00:10
Pažinkime vienas kitą labiau.
Žurnalistės Kristinos eksperimentas: ar pirmas pasimatymas visada baigiasi lovoje?  (272)
2014 m. spalio 18 d. 12:59
Žurnalas ir portalas MIESTE.lt nusprendė atlikti eksperimentą, kaip vaikinai elgiasi pasimatymų metu ir ar lengva nepažįstamą vaikiną pakviesti į pasimatymą. Išsirinkus vieną „Alfa vyru“ prisistatantį stipriosios lyties atstovą, kuris (kaip jis pats skelbia) puikiai moka elgtis su merginomis, MIESTE.lt redakcija išrinko žurnalistę, kuri ėmėsi eksperimento. Toliau pasakoja žurnalistė Kristina Pocytė (27)...
10 iškalbingų vyriškų apatinių reklamų
2014 m. spalio 18 d. 10:38
Nuo juokingų iki seksualių – kas sakė, kad tik moteriškų apatinių reklama gali būti įdomi?
Vagys nusiaubė N. Bunkės namus Jakuose, nuostoliai siekia 40 tūkst. litų  (182)
2014 m. spalio 17 d. 10:31
Ketvirtadienio vakarą, 20.15 val. vagys nusiaubė dainininkės, merginų grupės „Pop Ladies“ lyderės Natalijos Bunkės namus Jakuose, Klaipėdos rajone. Apie incidentą pagrindiniam Lietuvos naujienų portalui DELFI pranešė šaltiniai. Anot jų, N. Bunkės namų kieme buvo policijos pareigūnų ir ekspertų, apsaugos įmonės darbuotojų automobilių. Šaltinių duomenimis, nuostoliai siekia apie 40 tūkstančių litų.
Klaipėdos „Kultūros fabrikas“ netrukus atvers duris
2014 m. spalio 17 d. 09:30
Kūrybiška draugija darbo vietoje ir naujausi Klaipėdos menininkų projektai – vos per kelis žingsnius nuo jos: uostamiesčio bendruomenės ilgai lauktas kūrybinis inkubatorius „Kultūros fabrikas“ lapkritį priims pirmuosius rezidentus ir sieks tapti aktyvaus profesinio bei kultūrinio gyvenimo centru.
Kaip išvengti nekviesto svečio – pelėsio?  (2)
2014 m. spalio 17 d. 00:00
Namuose įsiveisęs pelėsis yra tikrai didelė bėda – jis greitai plinta, o visiškai likviduoti beveik neįmanoma. Pelėsiai gali atsirasti net ir ant kilimo, drabužių, maisto, popieriaus ir net tose vietose, kur nesimato - ant vamzdžių, sienų viduje ar oro kondensavimo ertmėse.
Duris atveria privati krikščioniška mokykla: kas už to slypi?  (24)
2014 m. spalio 16 d. 17:04
Privalomos tikybos pamokos, Šventojo rašto ir Dievo meilės būreliai, uždaros uniformos ir mažos klasės. Iš pirmo žvilgsnio Klaipėdos „Vaivorykštės tako“ vidurinė mokykla galėtų atrodyti kaip sektantų kalvė, tačiau išgirdusi tokius kaltinimus mokyklos direktorė Džiuljeta Gečienė tik mandagiai nusišypso ir patikina tiesiog besistengianti išugdyti protingus, dorus, atsakingus ir pilietiškai aktyvius bendruomenės narius.
Duris atveria privati krikščioniška mokykla: kas už to slypi?  (33)
2014 m. spalio 16 d. 17:04
Privalomos tikybos pamokos, Šventojo rašto ir Dievo meilės būreliai, uždaros uniformos ir mažos klasės. Iš pirmo žvilgsnio Klaipėdos „ Vaivorykštės tako “ vidurinė mokykla galėtų atrodyti kaip sektantų kalvė, tačiau išgirdusi tokius kaltinimus mokyklos direktorė Džiuljeta Gečienė tik mandagiai nusišypso ir patikina tiesiog besistengianti išugdyti protingus, dorus, atsakingus ir pilietiškai aktyvius bendruomenės narius.
Kaimo mafijos bosai – degtindariai  (46)
2014 m. spalio 16 d. 10:42
Policija neslepia: miškų tankumynuose svaigalus verdantys degtindariai turi išplėtoję savo struktūras ir yra sunkiai pagaunami. Pareigūnai jau trejus metus ieško Raseinių rajono degtindarių klanui priklausančio Dariaus Reimerio .
Granata ginkluoto kanapių augintojo sulaikymo drama keliasi į teismą  (11)
2014 m. spalio 16 d. 09:42
Panevėžio apygardos prokuratūroje baigtas ikiteisminis tyrimas dėl šiemet pavasarį Rokiškio rajone įvykusio pavojingo incidento. Prieš teismą netrukus stos 49 metų kaunietis Saulius Karosevičius , kuris, keldamas grėsmę savo bei aplinkinių žmonių gyvybei, daugiau nei pusę paros praleido užsibarikadavęs pastate apsiginklavęs kovine granata ir pistoletu .
6 asmenybės bruožai, kurie atneša sėkmę + KONKURSAS  (1)
2014 m. spalio 16 d. 09:22
Kokie raktai atveria duris į sėkmę ir pripažinimą? Tai viena aktualiausių temų šiuolaikinės psichologijos vadovėliuose ir straipsniuose. Žmonėms tai labai svarbu, juk visi norime pagauti savo laimės paukštę ir sėkmingai įgyvendinti gyvenimo planus.
Vilniuje žuvo vyriškis - kaimynai nė nesuprato, kad kilo gaisras  (2)
2014 m. spalio 15 d. 23:36
Trečiadienio vakarą, 20.59 val., Vilniaus ugniagesiai gavo pranešimą apie gaisrą Rasų g. 24 name.
Eurolygos starte „Neptūnui“ nepavyko nustebinti Ispanijos grandų  (84)
2014 m. spalio 15 d. 21:16
Trečiadienį Eurolygos sezono atidarymo rungtynes Vitorijoje žaidė turnyro debiutantas Klaipėdos „Neptūnas“ , kuris 69:88 (15:20, 15:17, 20:24, 19:27) nusileido Ispanijos ACB lygos grandei „Laboral Kutxai“.
Anglijos lordas leido suprasti, kad imigrantai iš Rytų Europos – nelaukiami  (97)
2014 m. spalio 15 d. 18:06
Didžiosios Britanijos lordas Sugaras neseniai pareiškė, kad būtina padaryti galą pašalpų kultūrai šalyje, traukiančiai imigrantus iš Rytų Europos, kurie esą Jungtinę Karalystę laiko „pieno ir medaus šalimi.“
B. Tiškevič-Hasanova ir A. Rožickas lieka be darbo televizijoje: kartais reikia pripažinti klydus  (358)
2014 m. spalio 15 d. 12:40
Trečiadienį paaiškėjo netikėta žinia – LRT eteryje nebeliks B. Tiškevič-Hasanovos, A. Mamontovo ir A. Rožicko kuriamos vėlyvo vakaro laidos „Mėnulio fazė“. LRT televizija su laidos kūrėjais nutraukė sutartį. Gerbėjai dar galės išvysti dvi iš anksto nufilmuotas laidas spalio 19 ir 26 dienomis. Šią žinią naujienų portalui DELFI patvirtino LRT Generalinio direktoriaus pavaduotojas Rimvydas Paleckis .
Kauno apygardos teisme – maža dėl kūdikio mirties nuteistos slaugės pergalė  (50)
2014 m. spalio 15 d. 11:14
Kauno apygardos teismas trečiadienį apeliacine tvarka pradėjo nagrinėti baudžiamąją bylą, kurioje buvusi Kauno klinikinės ligoninės slaugytoja Valdareza Beleškienė pripažinta kalta 11 mėnesiui kūdikiui per klaidą suleidusi kalio, dėl ko berniukas mirė.
San Tropezo gidas
2014 m. spalio 15 d. 05:17
San Tropezas neabejotinai yra pats žinomiausias kurortas Europoje ir traukė meniškuosius bei amoraliuosius dar prieš Brigitte Bardot laikus. XIX a. pabaigoje puantilistas Paul Signac paskatino juos savo pavyzdžiu, o 5 deš. ir 6 deš. kaimas vasaros metu jau buvo Paryžiaus kairiojo kranto - Juliette Greco, Boris Vian, Sartre ir Picasso - tęsinys.Tada B.Bardot suvaidino „Ir Dievas sukūrė moterį“ („And God Created Woman“), suteikdama lokalizuotam laisvamaniškumui pasaulinę uždraustų malonumų reputaciją. Vieta niekada nesigręžiojo atgal.
10 klausimų LRT žinių vedėjai U. Galadauskaitei: apie kritiką dėl išvaizdos, ankstyvus rytinius ritualus ir populiarumą  (78)
2014 m. spalio 14 d. 18:30
Žavingajai marijampolietei Ugnei Galadauskaitei vos 24-eri. Tačiau mergina jau gali pasigirti puikia karjera – televizijos žiūrovams ji jau ne vienerius metus pažįstama kaip LRT laidų „Labas rytas, Lietuva “ ir „Laba diena, Lietuva“ viena iš vedėjų. Duris į televiziją jai atvėrė ne šviesūs plaukai ar puiki išvaizda, o ambicijos ir žurnalistikos diplomas. Ugnė – DELFI pramogų rubrikos „10 klausimų“ viešnia.