bankrotas

L. Andrikienė. Ukrainai nedelsiant reikia profesionalios kariuomenės  (101)
2014 m. balandžio 19 d. 07:10
Europos Pralamentas, prieš išsiskirstydamas EP rinkimams, vyksiantiems gegužės pabaigoje, priėmė rezoliuciją dėl Rusijos spaudimo Rytų partnerystės šalims. Joje kalbama apie Ukrainą ir Moldovą. Rezoliucijos esmė tokia: tai tvirta parama Ukrainos ir Moldovos suverenitetui ir teritoriniam vientisumui, atmetant Rusijos pretenzijas į Krymą ir Padniestrę Moldovoje kaip visiškai nepagrįstas.
Panevėžyje dainininkams kelią perbėgo juoda katė  (35)
2014 m. balandžio 17 d. 15:07
Naktinis gyvenimas Panevėžyje jau senokai merdi, todėl keli mieste veikiantys naktiniai klubai klientus stengiasi privilioti naujomis pramogomis ir išskirtinių atlikėjų pasirodymais. Tačiau kai kurie atlikėjai apie Panevėžį susidarė nekokią nuomonę. Tik ne dėl publikos, o dėl renginių organizatorių akibrokštų.
Kas darosi su Lietuvos ekonomikos flagmanu?  (194)
2014 m. balandžio 14 d. 11:51
Lenkiško kapitalo naftos perdirbimo įmonei Lietuvoje akcinei bendrovei „ Orlen Lietuva “ atėjo sunkūs laikai.
Ką apie Jo seksualumą sako tam tikros kūno dalies forma  (3)
2014 m. balandžio 11 d. 23:50
Ar žinai, kaip išradingos Rytų gražuolės išsirenka sau gyvenimo palydovą? Patogiu momento jos nukreipia savo akylą žvilgsnį žemiau juosmens. Ne, visai ne ten, kur tu dabar pagalvojai. Truputi aukščiau – į bambą ! Pasirodo, įmantri jos forma gali daug ką papasakoti apie šeimininko seksualumą .
Beviltiška situacija: 2 mln. Lt skolų ir 412 Lt atlyginimas  (101)
2014 m. balandžio 11 d. 10:58
Bankrotas iš tiesų gali reikšti naujo gyvenimo pradžią.
Maskvoje sulaikytas V. Romanovas  (227)
2014 m. balandžio 8 d. 08:46
Rusijos pareigūnai Maskvoje sulaikė buvusį didžiausią Ūkio banko akcininką Vladimirą Romanovą, kurio Lietuva ieško dėl įtarimų turto pasisavinimu ir iššvaistymu.
I. Šimonytė. Sakalo skrydis virš „Snoro” lizdo  (121)
2014 m. balandžio 8 d. 07:39
Ponas Sakalas paskelbė savo įžvalgas apie kandidatus į prezidentus. Įžvalgos tradicinės ir tikrai nebūtų vertos atskiro aptarimo, jeigu ne netradicinis autoriaus bandymas pakeliui panagrinėti dar ir kai kuriuos šalies bankininkystės istorijos bei praktikos aspektus bei atlikti lyginamąją analizę.
Mirė daugiausiai pasaulyje uždirbusi Holivudo legenda  (5)
2014 m. balandžio 7 d. 09:12
Mirė Holivudo aktorius legenda 93-ejų Mickey Rooney. Aktoriaus karjerą vaikystėje pradėjęs M. Rooney yra daugiausia uždirbęs aktorius pasaulyje, skelbia JAV žiniasklaida, kuria remiasi BBC.
10 įspūdingiausių pasaulyje apleistų pramogų parkų
2014 m. balandžio 4 d. 08:45
Ar iki skausmo pažįstamos Pripetės atrakcionų parko nuotraukos Jums jau seniai nebekelia šiurpo? Tam, kad paaštrintumėte savo emocijas ar gautumėte gerą vaizduotės stimuliacijos dozę, visai nebūtina važiuoti - arba grįžti - į Černobylio apylinkes. Perpasaulį.lt aprodys Jums 10 labiausiai dėmesio vertų apleistų pramogų parkų.
Turgaus prekeivei net gėda pasakyti, kiek pensijos ji gauna  (225)
2014 m. balandžio 3 d. 05:30
Ragavimas, uostymas – ganėtinai intymūs veiksmai. Vis dėlto turguje ši praktika – įprastas dalykas. Perkant raugintus kopūstus, uostyti ir ragauti, kaip rekomenduoja šio produkto ekspertai, dargi privaloma. Kitu atveju gali apsirikti.
A. Sakalas. Ką rinksime prezidentu ir kas bus išrinktas?  (290)
2014 m. balandžio 2 d. 17:32
Kandidatų turime net 7. Ir visi jie - spalvingos asmenybės. Kalbėdamas apie 6 iš jų apsiribosiu vienu - dviem juos charakterizuojančiais sakiniais, nes dar nepaskelbtos ar neišanalizuotos jų rinkimų programos, todėl neaišku, kuo jie skirsis nuo dabartinės JE.
Paprastiems ukrainiečiams – dujų kainos šokas  (125)
2014 m. kovo 27 d. 08:05
Ukraina , vykdydama Tarptautinio valiutos fondo ( TVF ) sąlygą kreditui gauti, 50 proc. didins dujų kainas gyventojams.
Paaiškėjo, kurioje iš Baltijos šalių verslui sekasi labiausiai  (12)
2014 m. kovo 25 d. 10:50
2013 metais dešimčiai tūkstančių gyventojų Lietuvoje teko 5,08 bankrutuojančių įmonių , Latvijoje – 3,93, o Estijoje – tik 3,62. Lyginant su 2012-aisiais padėtis pablogėjo tik Lietuvoje . Tokius duomenis pateikia įmonių kreditingumą vertinanti „Creditreform Lietuva ”, atlikusi tyrimą kartu su kolegomis Latvijoje ir Estijoje.
Ko vokiečiai bijo labiau nei nepagydomo vėžio?
2014 m. kovo 25 d. 10:10
Šiuo metu Europos Sąjungą (ES) apėmusi įsiskolinimų krizė kelia skausmingus prisiminimus apie Vokietijos hiperinfliaciją. Kainų kilimas sutapo su 1914 m. Pirmojo pasaulinio karo pradžia, o baigėsi 1923 m. katastrofa. Šis įvykis vis dar kelia liūdnus prisiminimus apie nesėkmingą pinigų politiką ir šiandieninėje valstybėje.
Palygino to paties banko sutartis Lietuvoje ir Skandinavijoje  (212)
2014 m. kovo 24 d. 13:05
Bendrosios būsto paskolų sąlygos Lietuvoje ir tuose pačiuose bankuose Danijoje, Švedijoje ir Suomijoje skiriasi mūsų šalies gyventojų nenaudai, konstatavo advokatų kontorų grupės „ Triniti “ partneris ir advokatas Vytautas Kalmatavičius.
Verslo ginčų Lietuvoje mažėja, bet prognozės nedžiugina  (3)
2014 m. kovo 19 d. 22:55
Verslo ginčų indeksas rodo, kad bendras verslo ginčams priskiriamų bylų skaičius Lietuvoje jau kelerius metus mažėja, tačiau ateityje advokatai prognozuoja, kad jų daugės, ypatingai su tarptautiniais partneriais, konkurencijos, įmonių ir fizinių asmenų bankroto bylų, augs skolininkų skaičius.
Paslaptingasis libido: kodėl ne visuomet norisi sekso?  (148)
2014 m. kovo 18 d. 10:41
Terminą „ lytinis potraukis “ vartojame kalbėdami tik apie žmones. Tačiau visa gamta egzistuoja būtent dėl šios seksualinės energijos. Ji skatina norėti, siekti ir ryžtis. Galbūt todėl libido sumažėjimas arba išnykimas verčia žmogų sunerimti...
Buvo įmonės direktorius, bet atsidūrė beviltiškoje situacijoje  (2)
2014 m. kovo 17 d. 07:32
Nesėkmingas verslas ne tik pridarė nuostolių, bet ir užkrovė didelę skolų naštą.
V. Antonovas - apie V. Janukovyčiaus klano pinigų klajones  (49)
2014 m. kovo 13 d. 16:46
Įvairiais nusikaltimais įtariamas buvęs bankininkas Vladimiras Antonovas, šiuo metu esantis Londone, duodamas interviu Ukrainos leidiniui Epravda.com.ua, pripažino, kad jaučiasi kaip idiotas, pinigus „juodai dienai” laikęs Šveicarijos bankuose ir negailėjo karčių žodžių Europos bankų sistemai. Jis taip pat mano, kad nušalinto prezidento Viktoro Janukovyčiaus klano bankų sąskaitų įšaldymas neduos laukto efekto.
Dilema: kaip grąžinti 280 tūkst. Lt, kai uždirbi 359 Lt?  (69)
2014 m. kovo 12 d. 07:47
Bankų politika, kai pakankamai lengva ranka buvo dalijamos būsto paskolos, jaučiama iki šiol. Klaipėdos miesto apylinkės teismas iškėlė fizinio asmens bankroto bylą vyrui, kuris teturėdamas vidurinį išsilavinimą kartu su bendraskoliu gavo kelių šimtų tūkstančių litų būsto paskolą.
Pliusas traukia minusą: renkantis partnerį niekada nesužavės į mus panašus žmogus  (184)
2014 m. kovo 6 d. 00:10
Kartais sunku suprasti, kodėl susižavime žmogumi, kuris, atrodytų, į mus visiškai nepanašus. Paradoksalu, bet psichologo-psichoterapeuto Mariaus Daugelavičiaus teigimu, renkantis partnerį niekada nesužavės į mus panašus žmogus. „Santykiai paremti fizikos dėsniais. Pliusas traukia minusą. Kuo nepanašesni žmonės susitinka, tuo stipresnius jausmus patiria įsimylėję vienas kitą“, – sako psichologas.
A. Sakalas. kaip tiesa paverčiama šmeižtu, o jis vėl atgimsta į tiesą  (69)
2014 m. kovo 4 d. 17:27
2012 m. sausio 19 dieną TV3 žinių laidos metu Algirdas Butkevičius pateikė informaciją, gautą iš SNORO banko darbuotojų, apie tai, kad šiame banke buvo atliekamos bankinės operacijos jau po to, kai prasidėjus banko SNORAS bankroto procedūroms jam tokias atlikinėti buvo uždrausta.
R. Medaiskytė. Ukraina – ties finansinės griūties riba  (18)
2014 m. vasario 27 d. 15:20
Iš paskos politinei suirutei Ukrainoje iškilo ir finansinės krizės grėsmė. Prieš keletą dienų reitingų agentūra „Standard & Poor’s“ pablogino Ukrainos skolinimosi reitingą iki CCC–, o tai tik du laipteliai iki bankroto. Ukrainos mokumas ant plauko kybo jau ne vienerius metus. Dar 2010 metais Tarptautinis valiutos fondas buvo pasiryžęs suteikti šaliai kredito liniją, tačiau Ukraina tada neįvykdė reikalavimų ir negavo finansavimo. Ukraina, kaip nė viena Vidurio Rytų Europos valstybė, balansuoja nepasirinkdama, kieno įtakai pasiduoti – Rytų (o tiksliau Rusijos ) ar Vakarų.
Lietuvis Anglijoje: mes čia - vergų vietoje  (344)
2014 m. vasario 27 d. 09:45
„Taip, mes čia - vergų vietoje, bet už tai galim sau leisti skaniai pavalgyti ir nusipirkti drabužių“, - pasakoja į Angliją emigravęs 43-ejų Večiaslavas. Vyras sako – buvo laikas, kai ir Lietuvoje jam buvo gerai, tačiau nebegalėjęs gyventi už grašius, tad pasitraukęs užjūrin. „Jei Lietuvoje viskas būtų gerai, tai ar aš, 43-ejų metų vyras palikčiau šalį?“, - retoriškai klausia jis.
Lenkija ir Ukraina: startavo vienodai, o kur atsidūrė?  (81)
2014 m. vasario 25 d. 16:01
Pastarosiomis dienomis Ukrainoje netrūksta svarbių įvykių, tačiau netikrumas dėl šalies politinės ir ekonominės ateities ir toliau neduoda ramybės. Kaip rašo BBC korespondentas Andrew Walkeris, palyginimas su Lenkija geriausiai atskleidžia, kiek Ukraina iššvaistė laiko ir išteklių.
Įvardyta, kokio dydžio „dovaną“ ES ruošia Ukrainai  (6)
2014 m. vasario 24 d. 17:14
Europos Sąjunga (ES) pasirengusi suteikti Ukrainai 20 mlrd. eurų (beveik 70 mlrd. litų) finansinę pagalbą reformų įgyvendinimui po to, kai Kijeve bus suformuota nauja vyriausybė.
Psichoterapeutė G. Petronienė: ar verta ryžtis gyvenimo permainoms, kai tau - per 40  (43)
2014 m. vasario 22 d. 00:00
Kuo mums neįtinka senasis gyvenimas ir ar visada jį verta keisti, svarsto veiklios moterys.
Ką Lietuvai reikštų Ukrainos bankrotas  (30)
2014 m. vasario 20 d. 22:13
Ukrainos bankroto atveju kai kurios Lietuvos įmonės skaudžiai nukentėtų, tačiau visos Lietuvos ekonomikai pastebimo poveikio ekonomistai neprognozuoja. „Lietuvos ir Ukrainos prekybos ir investicijų apimtys nėra tokios didelės, kad Ukrainos problemos galėtų labai pastebimai paveikti Lietuvos ekonomiką“, – portalui LRT .lt sako SEB banko prezidento patarėjas Gitanas Nausėda .
ES nori įvesti kariuomenę į Bosniją ir Hercegoviną  (25)
2014 m. vasario 11 d. 16:28
Tarptautinės bendruomenės aukščiausiasis atstovas Bosnijoje ir Hercegovinoje diplomatas iš Austrijos Valentinas Inzko pranešė, kad Europos Sąjunga (ES) gali į šią šalį įvesti kariuomenę, jei smurtas tęsis ir toliau.