bankrotas

Serganti buhalterė prieš mirtį pasisavino pinigus: skolos našta – N. Numavičiui ir kitiems milijonieriams  (152)
2015 m. kovo 25 d. 16:04
Garsiausi Lietuvos milijonieriai – verslininkai Nerijus Numavičius , jo tėvas Vladas Numavičius , Gintaras Marcinkevičius ir jo žmona Živilė , Igno Staškevičiaus žmona Ivona Staškevičienė, politiko Viktoro Uspaskicho žmona Jolanta Blažytė, kailių imperijos vadovas Vidmantas Vasiliauskas , kontrabandos karaliaus Viliaus Karaliaus buvusi žmona Kristina Karalienė ir kiti daugiau ar mažiau Lietuvoje žinomi asmenys atsidūrė teisme.
A. Pilvelytei – nemaloni žinia iš teismo  (57)
2015 m. kovo 23 d. 15:48
Metų sandūroje atlikėja Aistė Pilvelytė kreipėsi į teismą su prašymu įvertinti anstolio veiksmus. Pasak dainininkės advokato Ričardo Suslavičiaus, skundą dėl antstolio veiksmų jo klientė pateikė po to, kai varžytinėse buvo paskelbta apie parduodamus du jai priklausančius butus sostinės senamiestyje.
Klausk teisininko: ar antstolis turi teisę atimti už skolas butą, jei kito būsto neturiu?  (72)
2015 m. vasario 28 d. 12:00
Per televizijos žinias girdėjau, kad bankas neturi teisės atimti iš skolininkų paskutinio būsto už skolas, tačiau nežinau, ar tai tiesa. Esu neįgali pensininkė, gyvenu kartu su bendrasavininke, taip pat neįgalumą turinčia dukra, be to, kartu gyvena mažamečiai vaikai.
A. Kontrimienė. Sostinės blizgesys ir skurdas  (10)
2015 m. vasario 26 d. 10:36
Kiek įvairių sostinės vizijų išvydo vilniečiai rinkimų kandidatų reklamose!
Ką daryti, kad Lietuva suklestėtų?  (374)
2015 m. vasario 22 d. 22:53
Pirmas dešimtmetis Europos Sąjungoje ( ES ) Lietuvos ekonomikai buvo sėkmingas. Visų pirma, per šį laikotarpį Lietuvos bendrasis vidaus produktas ( BVP ) vienam gyventojui (skaičiuojant pagal perkamosios galios paritetą, tai yra įvertinant kainų skirtumus) išaugo nuo 46 iki 71 proc. ES senbuvių (15 ES šalių, kurios įėjo į ES sudėtį prieš priimant 10 naujų narių 2004 m.) vidurkio. Antra, Lietuvos ekonomikos augimas buvo sparčiausias iš visų 10 šalių, kurios 2004 m. įstojo į ES: mes greičiau augome ne tik už Latviją ir Estiją, bet ir už savo pietinę kaimynę Lenkiją. Trečia, Lietuva pagal BVP vienam gyventojui pralenkė Estiją (estai vis dar daugiau uždirba už mus, tačiau Estijoje viskas gerokai brangiau).
Teisininko komentaras. Restruktūrizavimas – tik žingsnis iki bankroto?  (6)
2015 m. vasario 21 d. 12:00
Restruktūrizavimo proceso tikslas – sudaryti sąlygas juridiniams asmenimis, turintiems finansinių sunkumų ir nenutraukusiems ūkinės komercinės veiklos, išsaugoti ir plėtoti šią veiklą, sumokėti skolas ir išvengti bankroto.
Iš Vokietijos – kaltinimai Graikijai  (99)
2015 m. vasario 16 d. 11:20
Vokietijos finansų ministras Wolfgangas Schaeuble abejoja, kad euro zonos šalys pirmadienį vyksiančiuose pokalbiuose pasieks susitarimą skolų ginče su Graikija .
Klausk teisininko: ar gali Lietuvoje bankrutuoti emigrantas?  (18)
2015 m. vasario 15 d. 15:00
Esu įsiskolinusi 7 tūkst. eurų, gyvenu užsienyje , niekur nedirbu, Lietuvoje neturiu jokio turto, ar galiu skelbti bankrotą? Mano bylos perduotos antstoliams, kol turėjau darbą Lietuvoje, tol būdavo išskaičiuota iš atlyginimo, vėliau paskolas dengė tėvai, dabar jau negali.
Graikija juda į priekį  (19)
2015 m. vasario 13 d. 09:02
Graikijos premjeras Alexis Tsipras susitarė su euro grupės vadovu Jeroenu Dijsselbloemu dėl techninių diskusijų, per kurias būtų siekiama parengti laikinąją šalies finansavimo programą. Apie tai ketvirtadienį vakare pranešė Graikijos vyriausybė. Atėnų naujienų agentūros duomenimis, tokios techninės diskusijos "palengvintų derybas per euro grupės posėdį, numatytą vasario 16 dieną".
R. Baranausko advokatai pažėrė kaltinimus D. Grybauskaitei: tai – prezidentės suplanuotas sąmokslas  (321)
2015 m. vasario 11 d. 20:08
Trečiadienį į Jungtinės Karalystės aukštojo teismo posėdį dėl ekstradicijos atvyko tik žlugusio banko „Snoras“ akcininkas Raimondas Baranauskas , kitas akcininkas Vladimiras Antonovas nepasirodė.
Viską praradusi ir bankui 4 mln. skolinga likusi D. Bilevičiūtė: suvokusi į kokią aferą mane įvėlė, gyventi nesinorėjo  (6)
2015 m. vasario 4 d. 12:02
Jau šį, trečiadienio, vakarą TV3 laidoje „Žvaigždžių dešimtukas“ bus narstomos Lietuvos garsenybių nesėkmės, nuopuoliai ir tamsieji gyvenimo etapai.
Sausį - naujas įmonių bankrotų rekordas  (26)
2015 m. vasario 3 d. 08:11
Per pirmąjį 2015 m. mėnesį bankroto procedūra pradėta vykdyti 199 Lietuvos įmonėms. Tokių didelių skaičių nebuvo nei vieną ne tik 2014, bet ir 2013 metų mėnesį, teigiama įmonių kredito riziką vertinančios bendrovės „ Creditreform Lietuva “ pranešime.
Klausk teisininko: kaip žmogus gali bankrutuoti?  (15)
2015 m. sausio 31 d. 12:00
Turiu skolų įvairiems kreditoriams už daugiau kaip 60 tūkst. eurų. Ar galiu paskelbti fizinio asmens bankrotą? Kur kreiptis ir kokius dokumentus turiu pateikti?
Klaipėdos universitetas kreipiasi į Vyriausybę su ištiesta ranka  (34)
2015 m. sausio 29 d. 12:08
Klaipėdos universiteto (KU) rektorius Eimutis Juzeliūnas iš Vyriausybės prašo 800 tūkstančių eurų paramos kreditoriniams įsipareigojimams padengti. Švietimo ir mokslo ministras Dainius Pavalkis teigia, kad šios lėšos universitetui gali būti paskolintos, bet ne „padovanotos“.
V. Putino žaidimų aikštelė: koks kitas taikinys?  (116)
2015 m. sausio 22 d. 21:06
Ar Balkanai gali tapti nauja Rusijos prezidento Vladimiro Putino žaidimų ir jo destabilizavimo politikos aikštele?
Rusijos vicepremjeras: atoveiksmis priklausys nuo Vakarų  (93)
2015 m. sausio 21 d. 16:27
Vakarų taikomos sankcijos Rusijai iš šalies gamintojų atėmė sąžiningos konkurencijos galimybę, todėl atsakomosios sankcijos bus taikomos ir toliau. Taip Davose pareiškė Rusijos vicepremjeras Arkadijus Dvorkovičius.
JAV – pirmasis šiemet banko bankrotas  (5)
2015 m. sausio 19 d. 12:48
JAV valdžios pareigūnai sustabdė Floridos valstijos banko "First National Bank of Crestview" veiklą. Finansų institucija tapo pirmąja šalyje uždaryta šiais metais. Apie tai praneša JAV technologijų įmonių akcijų birža NASDAQ.
R. Rynkevičiūtė-Jančiauskienė, R. Vaičekauskytė. Buhalterio aplaidumas gali lemti įmonės tragediją  (27)
2015 m. sausio 19 d. 08:41
Buhalteris – vienas svarbiausių darbuotojų įmonėje. Jo darbas yra labai svarbus įmonės sėkmei. Tačiau kartais, užuot padėjęs sutvarkyti įmonės finansus, buhalteris gali pridaryti ir nemažai žalos, netgi lemti įmonės žlugimą. Todėl svarbu įmonės vidiniais teisės aktais reglamentuoti, kaip turėtų būti tvarkoma įmonės buhalterinė apskaita ir už ką yra atsakingas buhalteris. Deja, dauguma įmonių vadovų apie tai sužino tik susidūrę su buhalterių aplaidumo pasekmėmis.
A. Pilvelytė jos turtą varžytinėse pardavinėjusius antstolius apskundė teismui  (16)
2015 m. sausio 13 d. 15:10
Atlikėja Aistė Pilvelytė kreipėsi į teismą dėl antstolio veiksmų. Pati dainininkė situacijos komentuoti nenorėjo.
Parašė laišką Rusijos centriniam bankui: artėja bankrotų banga  (109)
2015 m. sausio 13 d. 14:32
Spaudimas Rusijos prezidentui Vladimirui Putinui vis didėja: jeigu greitai nebus priimtas sprendimas mažinti palūkanas, Rusijoje nuvilnys bankrotų banga, pirmadienį perspėjo Anatolijus Aksakovas, skelbia CNN .
Verslininku norėjęs būti sūnus į paskolas įklampino senus tėvus  (51)
2015 m. sausio 12 d. 07:28
Garbaus amžiaus pensininkų pora negali ramiai mėgautis užtarnautu poilsiu, nes juos užgriuvo šimtatūkstantinės sūnaus iniciatyva paimtos paskolos.
Bankrutavo pirmoji skalūnų naftos gavybos bendrovė JAV  (70)
2015 m. sausio 9 d. 21:02
Dėl sparčiai krintančių kainų apie bankrotą paskelbė nedidelė JAV Teksaso bendrovė "WBH Energy".
Priežastys, kodėl V. Putinas dabar pats pavojingiausias  (398)
2015 m. sausio 8 d. 21:18
Rusijai Vakarų pritaikytos sankcijos ir atpigusi nafta pagaliau privertė Maskvą kaip reikiant pasukti galvą. Šie veiksniai ryžtingai griauna Rusijos ekonomiką.
A. Kubilius. Vilnius be Zuoko: svajonė, kuri taps realybe  (290)
2015 m. sausio 7 d. 13:25
Turiu paprastą svajonę – kada nors Lietuvą ir Vilnių pamatyti valdomą ne kokių nors oligarchinių grupuočių, abonentiškai valdančių sostinę ar Lietuvos valdžioje įsitvirtinusių smulkių sukčių, už Lietuvos europinius pinigus „perkančių dramblį“ savo partijos boso garbei.
Bankroto administratorius: įmonių steigėjai prisiima daugiau atsakomybės nei turi sugebėjimų  (15)
2015 m. sausio 7 d. 08:15
Įmonės Lietuvoje bankrutuoja skausmingai ir lėtai, nes savininkai delsia pripažinti liūdną realybę, gelbėdami savo interesus, susikuria papildomų problemų ir konfliktų su kreditoriais bei klientais. Taip LRT .lt sako bankroto administratorius Paulius Pacauskas. „ Nordea “ ekonomisto Žygimanto Maurico teigimu, Lietuvos bendrovėms sektųsi geriau, jei jos remtųsi anglosaksų sistema ir prioritetą teiktų įmonių susijungimams, o ne bankrotams.
Nepatogūs pastebėjimai: pasaulio ekonomika – ant prarajos krašto?  (188)
2015 m. sausio 5 d. 22:03
Praėjus šešeriems metams po JAV banko „Lehman Brothers“ katastrofos, industrializuotas pasaulis kenčia nuo Japonijos sindromo. Augimas – minimalus, neatmestina dar vieno kracho galimybė, o praraja tarp turtingųjų ir vargšų nesiliauja augusi. Ar globali ekonomika gali pasikeisti? Atsakymo į šį klausimą ieško Vokietijos savaitraštis „Der Spiegel“.
Naujieji metai euro zonai žada nemažai iššūkių  (6)
2015 m. sausio 5 d. 10:31
Naujieji metai Europoje prasideda slogiomis nuotaikomis (EURO STOXX -0,22 proc., Vokietijos DAX -0,42 proc., Prancūzijos CAC 40 -0,48 proc.). Praėjusį penktadienį Europos centrinio banko ( ECB ) vadovas Marijus Dragis ( Mario Draghi ) Vokietijos dienraščiui „Handelsblatt“ pakomentavo, kad, nors defliacijos euro zonoje rizika ir yra apribota, ECB turi veikti pagal jam suteiktą įgaliojimą užtikrinti kainų stabilumą regione – taigi taikyti visas galimas priemones infliacijai pakelti. Naujausi ekonominiai rodikliai, tikėtina, lems atitinkamus ECB sprendimus jau sausio 22 dieną vyksiančiame posėdyje dėl pinigų politikos. Prognozuojama, kad gruodį metinė infliacija euro zonoje sieks -0,1 procento (palyginti su 0,3 proc. lapkritį).
10 brangiausių namų  (22)
2015 m. sausio 3 d. 11:13
Ar žinote, kur stovi brangiausi pasaulio namai ir kam jie priklauso? Mes visi žinome, kur stovi Buckinghamo rūmai ir kas juose gyvena. Bet ar esate girdėję apie Timą Blixsethą? Arba apie indų milijardierių, kuris pasistatė 27 aukštų namą ... tik savo šeimai? Manau, kad ne.
A. Pilvelytei paskelbtas bankrotas  (171)
2014 m. gruodžio 31 d. 11:33
Atlikėja Aistė Pilvelytė -Motiekienė paskutiniąją šių metų dieną iš Klaipėdos miesto apylinkės teismo sulaukė geros žinios.