bankrotas

Klausk teisininko: ar emigrantas turi pranešti skolininkams, jei Anglijoje iškelta bankroto byla?  (12)
2015 m. balandžio 26 d. 19:00
Ką reikėtų daryti Lietuvoje , jeigu man, kaip fiziniam asmeniui, Anglijoje yra paskelbtas bankrotas? Ar reikia kur nors kreiptis, ar aš privalau išversti bankroto dokumentus į lietuvių kalbą, nes didžioji dalis skolų yra Lietuvoje.
Graikijai – kritikos banga  (24)
2015 m. balandžio 24 d. 11:38
Pinigų pristigusi Graikija nepadarė pakankamos pažangos derybose su partneriais Europoje , turinčiose atverti galimybę gauti labai reikalingų lėšų pagal didžiulio masto Europos Sąjungos ir Tarptautinio valiutos fondo ( TVF ) finansinės pagalbos paketą, penktadienį pareiškė Bendrijos euro reikalų komisaras Valdis Dombrovskis .
Kinija tokio bankroto nėra regėjusi  (6)
2015 m. balandžio 21 d. 22:46
Kinijoje pirmą kartą apie savo bankrotą paskelbė valstybinė įmonė. Kinijos koncernui “China South Industries Group“ priklausanti transformatorių gamintoja „Baoding Tianwei“ paskelbė apie savo nemokumą – bendrovė nebegali laiku apmokėti išleistų obligacijų. Apie tai praneša „Bloomberg“.
Klientams kavinė pateikė išskirtinį pasiūlymą: tokios baigties nesitikėjo  (47)
2015 m. balandžio 21 d. 15:25
Sumokėk vos 14,99 Lt ir valgyk, ką nori ir kiek tau tik telpa. Tokį pasiūlymą klientams pateikusi Vilniaus verslo centre Jasinskio g. įsikūrusi kavinė „Bistro 123” bankrutavo vos po kelių mėnesių – su naujai įkurta maitinimo įstaiga bendradarbiauti sutikę verslininkai dabar mina teismų slenksčius, kad atgautų savo pinigus.
TEO LT pajamos didėjo antrą ketvirtį iš eilės  (2)
2015 m. balandžio 21 d. 10:24
Po slogaus praėjusio penktadienio nauja savaitė akcijų rinkose prasidėjo kur kas pozityviau. Pirmadienį aukštyn kopė ir JAV (S&P 500 +0,92 proc.), ir Europos (EURO STOXX +1,20 proc.) akcijų indeksai. Tiesa, geresnę investuotojų nuotaiką lėmė ne vietos informacija, o pirmiausia naujienos iš Kinijos apie toliau plečiamas šalies ekonomikos skatinimo priemones (šįryt Kinijos SHANGHAI COMPOSITE +0,79 proc. 9:20 val. Lietuvos laiku).
Panaikintas „Voyage-Voyage“ veiklos pažymėjimas  (2)
2015 m. balandžio 20 d. 14:32
Valstybinis turizmo departamentas pirmadienį panaikino nemokios ir jau daugiau nei 2 savaites nebeveikiančios egzotiškų kelionių organizatorės „Voyage-Voyage“ veiklos pažymėjimą.
Graikijos bankrotas – neišvengiamas? Bankai jau ruošiasi blogiausiam  (121)
2015 m. balandžio 18 d. 12:40
Už Graikijos teritorijos ribų įsikūrusiems šios šalies bankų filialams nurodyta apsaugoti kaimynines valstybes nuo Graikijos turimų įsiskolinimų keliamo pavojaus.
Vokietija puolė neigti planus dėl Graikijos  (12)
2015 m. balandžio 16 d. 14:28
Vokietijos vyriausybė paneigė pranešimus, kad rengiamas planas tam atvejui, jei Graikiją ištiktų bankrotas. "Aš galiu tik papurtyti galvą", - Berlyne pareiškė Finansų ministerijos atstovė, kurią cituoja agentūra AFP .
Į skolų liūną įklimpusi moteris rado būdą, kaip nuraminti širdį  (131)
2015 m. balandžio 12 d. 09:52
Fizinio asmens bankrotas Anglijoje: pasiskelbiau pati ir tuo didžiuojuosi! Ilgai svarsčiau, ar rašyti šią istoriją... Vis surasdavau pretekstų, kad tam neturiu laiko, kad neatėjo įkvėpimas ir t.t. Bet, kaip sakoma, viskam savas laikas... Nusprendžiau parašyti ir jei nors vienam žmogeliui, atsidūrusiam panašioje situacijoje, tai padės, vadinasi, misija rašant įvykdyta...
Ukrainos politologai: P. Porošenka daro klaidų  (88)
2015 m. balandžio 11 d. 21:35
Remiantis Ukrainoje atliktu sociologiniu tyrimu, beveik 70 proc. ukrainiečių mano, kad šalis vystosi neteisinga kryptimi. Ir tik penktadalis apklaustų šalies gyventojų mano, kad pavyks įveikti ekonomines ir politines problemas. Trečdalis gyventojų palaiko prezidento Petro Porošenkos vykdomą politiką. Politologai , komentuodami tokias gyventojų nuotaikas, sako įžvelgiantys ir prezidento klaidų.
Po asmeninio bankroto S. Chlevickaitė nėrė į vakarėlių šurmulį  (48)
2015 m. balandžio 10 d. 14:26
Buvusiai dainininkei, televizijos projektų dalyvei, 1996-ųjų „ Mis Lietuvai “ Sandrai Chlevickaitei balandžio mėnesio pradžioje teismas paskelbė asmeninį bankrotą.
Bankrutavusios žvaigždės: kaip uždirbus milijonus tapti skurdžiumi?  (44)
2015 m. balandžio 9 d. 19:34
Vieną dieną tu gali sau leisti nusipirkti naujausią prabangų automobilį bei milžiniško dydžio vilą, kitą dieną tu jau skendi skolose. Gyvenimas nenuspėjamas, o meniškos prigimties žmonės dažnai su pinigais tvarkytis nemoka, todėl akimirksniu iššvaisto ne itin sunkiai uždirbtus milijonus ir tampa skurdžiais. Tarp tokių bankrutavusių žvaigždžių - ir Pamela Anderson , ir Michaelas Jacksonas , ir Nicolas Cage 'as...
Turtingiausiam Ukrainos oligarchui – nemalonumai  (29)
2015 m. balandžio 9 d. 16:14
Turtingiausio Ukrainos oligarcho Rinato Achmetovo kasybos ir metalurgijos bendrovė „Metinvest“ paskelbė esanti nemoki ir nebegalinti vykdyti savo finansinių įsipareigojimų, remdamasis bendrovės pranešimu rašo unian.net
Kur Lietuvoje verslui šiemet labiausiai nesisekė?  (2)
2015 m. balandžio 2 d. 08:38
Pirmą šių metų ketvirtį verslo negandos labiausiai kamavo Joniškio , Zarasų rajonuose bei Visagino mieste įsikūrusias įmones, teigia įmonių rizikingumą vertinančios „ Creditreform Lietuva “ analitikai.
Kur Lietuvoje verslui šiemet labiausiai nesisekė?  (5)
2015 m. balandžio 1 d. 16:30
Pirmą šių metų ketvirtį verslo negandos labiausiai kamavo Joniškio, Zarasų rajonuose bei Visagino mieste įsikūrusias įmones, teigia įmonių rizikingumą vertinančios bendrovės „Creditreform Lietuva“ analitikai.
S. Chlevickaitei pavyks atsikratyti skolų naštos – teisėja leido bankrutuoti  (20)
2015 m. balandžio 1 d. 11:38
Buvusi dainininkė, televizijos projektų dalyvė Sandra Chlevickaitė , artimai bendravusi su krepšininku Šarūnu Marčiulioniu, bankrutavo – Vilniaus miesto apylinkės teismas trečiadienį paskelbė, kad žinomai moteriai skelbiamas bankrotas .
Ukrainai - milijardinė parama  (24)
2015 m. balandžio 1 d. 08:57
Ukraina , kuria gresia bankrotas, gali tikėtis tolesnės Europos Sąjungos ( ES ) finansinės paramos - 1,8 mlrd. eurų. Bendrijos šalys antradienį galutinai pritarė atitinkamam Europos Komisijos pirmininko Jeano-Claude'o Junckerio pasiūlymui.
Serganti buhalterė prieš mirtį pasisavino pinigus: skolos našta – N. Numavičiui ir kitiems milijonieriams  (152)
2015 m. kovo 25 d. 16:04
Garsiausi Lietuvos milijonieriai – verslininkai Nerijus Numavičius , jo tėvas Vladas Numavičius , Gintaras Marcinkevičius ir jo žmona Živilė , Igno Staškevičiaus žmona Ivona Staškevičienė, politiko Viktoro Uspaskicho žmona Jolanta Blažytė, kailių imperijos vadovas Vidmantas Vasiliauskas , kontrabandos karaliaus Viliaus Karaliaus buvusi žmona Kristina Karalienė ir kiti daugiau ar mažiau Lietuvoje žinomi asmenys atsidūrė teisme.
A. Pilvelytei – nemaloni žinia iš teismo  (57)
2015 m. kovo 23 d. 15:48
Metų sandūroje atlikėja Aistė Pilvelytė kreipėsi į teismą su prašymu įvertinti anstolio veiksmus. Pasak dainininkės advokato Ričardo Suslavičiaus, skundą dėl antstolio veiksmų jo klientė pateikė po to, kai varžytinėse buvo paskelbta apie parduodamus du jai priklausančius butus sostinės senamiestyje.
Klausk teisininko: ar antstolis turi teisę atimti už skolas butą, jei kito būsto neturiu?  (72)
2015 m. vasario 28 d. 12:00
Per televizijos žinias girdėjau, kad bankas neturi teisės atimti iš skolininkų paskutinio būsto už skolas, tačiau nežinau, ar tai tiesa. Esu neįgali pensininkė, gyvenu kartu su bendrasavininke, taip pat neįgalumą turinčia dukra, be to, kartu gyvena mažamečiai vaikai.
A. Kontrimienė. Sostinės blizgesys ir skurdas  (10)
2015 m. vasario 26 d. 10:36
Kiek įvairių sostinės vizijų išvydo vilniečiai rinkimų kandidatų reklamose!
Ką daryti, kad Lietuva suklestėtų?  (374)
2015 m. vasario 22 d. 22:53
Pirmas dešimtmetis Europos Sąjungoje ( ES ) Lietuvos ekonomikai buvo sėkmingas. Visų pirma, per šį laikotarpį Lietuvos bendrasis vidaus produktas ( BVP ) vienam gyventojui (skaičiuojant pagal perkamosios galios paritetą, tai yra įvertinant kainų skirtumus) išaugo nuo 46 iki 71 proc. ES senbuvių (15 ES šalių, kurios įėjo į ES sudėtį prieš priimant 10 naujų narių 2004 m.) vidurkio. Antra, Lietuvos ekonomikos augimas buvo sparčiausias iš visų 10 šalių, kurios 2004 m. įstojo į ES: mes greičiau augome ne tik už Latviją ir Estiją, bet ir už savo pietinę kaimynę Lenkiją. Trečia, Lietuva pagal BVP vienam gyventojui pralenkė Estiją (estai vis dar daugiau uždirba už mus, tačiau Estijoje viskas gerokai brangiau).
Teisininko komentaras. Restruktūrizavimas – tik žingsnis iki bankroto?  (6)
2015 m. vasario 21 d. 12:00
Restruktūrizavimo proceso tikslas – sudaryti sąlygas juridiniams asmenimis, turintiems finansinių sunkumų ir nenutraukusiems ūkinės komercinės veiklos, išsaugoti ir plėtoti šią veiklą, sumokėti skolas ir išvengti bankroto.
Iš Vokietijos – kaltinimai Graikijai  (99)
2015 m. vasario 16 d. 11:20
Vokietijos finansų ministras Wolfgangas Schaeuble abejoja, kad euro zonos šalys pirmadienį vyksiančiuose pokalbiuose pasieks susitarimą skolų ginče su Graikija .
Klausk teisininko: ar gali Lietuvoje bankrutuoti emigrantas?  (18)
2015 m. vasario 15 d. 15:00
Esu įsiskolinusi 7 tūkst. eurų, gyvenu užsienyje , niekur nedirbu, Lietuvoje neturiu jokio turto, ar galiu skelbti bankrotą? Mano bylos perduotos antstoliams, kol turėjau darbą Lietuvoje, tol būdavo išskaičiuota iš atlyginimo, vėliau paskolas dengė tėvai, dabar jau negali.
Graikija juda į priekį  (19)
2015 m. vasario 13 d. 09:02
Graikijos premjeras Alexis Tsipras susitarė su euro grupės vadovu Jeroenu Dijsselbloemu dėl techninių diskusijų, per kurias būtų siekiama parengti laikinąją šalies finansavimo programą. Apie tai ketvirtadienį vakare pranešė Graikijos vyriausybė. Atėnų naujienų agentūros duomenimis, tokios techninės diskusijos "palengvintų derybas per euro grupės posėdį, numatytą vasario 16 dieną".
R. Baranausko advokatai pažėrė kaltinimus D. Grybauskaitei: tai – prezidentės suplanuotas sąmokslas  (321)
2015 m. vasario 11 d. 20:08
Trečiadienį į Jungtinės Karalystės aukštojo teismo posėdį dėl ekstradicijos atvyko tik žlugusio banko „Snoras“ akcininkas Raimondas Baranauskas , kitas akcininkas Vladimiras Antonovas nepasirodė.
Viską praradusi ir bankui 4 mln. skolinga likusi D. Bilevičiūtė: suvokusi į kokią aferą mane įvėlė, gyventi nesinorėjo  (6)
2015 m. vasario 4 d. 12:02
Jau šį, trečiadienio, vakarą TV3 laidoje „Žvaigždžių dešimtukas“ bus narstomos Lietuvos garsenybių nesėkmės, nuopuoliai ir tamsieji gyvenimo etapai.
Sausį - naujas įmonių bankrotų rekordas  (26)
2015 m. vasario 3 d. 08:11
Per pirmąjį 2015 m. mėnesį bankroto procedūra pradėta vykdyti 199 Lietuvos įmonėms. Tokių didelių skaičių nebuvo nei vieną ne tik 2014, bet ir 2013 metų mėnesį, teigiama įmonių kredito riziką vertinančios bendrovės „ Creditreform Lietuva “ pranešime.