bankrotas

„Air Lituanica“ stabdo skrydžius  (366)
2015 m. gegužės 22 d. 11:27
Oro linijų bendrovė „ Air Lituanica “ nuo gegužės 22 d. vidurdienio skrydžių nebevykdys.
Graikijos laukia susidorojimas dviejuose frontuose  (80)
2015 m. gegužės 19 d. 11:40
Graikijos neišvengiamai laukia net dvi grynųjų krizės. Šalies valdžią pasiekia nedviprasmiški signalai, kad jau labai greitai ištuštės tiek šalies finansų sektoriaus, tiek valstybės iždo stalčiai, skelbia businessinsider.com.
Graikijos žaidimas baigiasi?  (109)
2015 m. gegužės 18 d. 11:11
Panašu, kad investuotojai Graikijos išsikapstymo iš skolų neprognozuoja.
Verslo idėją įkvėpė sūnaus sveikata  (2)
2015 m. gegužės 16 d. 20:00
Manta Dargienė (25), kasmet sudaranti savo tikslų sąrašą, 2014-aisiais buvo sau pažadėjusi rasti darbą, iš kurio galėtų mokytis, atsiskleisti pati, įgyvendinti savo idėjas ir dar užsidirbti gyvenimui. Kadangi tokio darbo nerado, susikūrė jį pati. Tai galima vadinti ir likimu, mat jos mama taip pat yra verslininkė, o ir močiutė nebijojo sunkaus darbo, kad sukurtų šeimai sotesnę ateitį.
Bando gelbėti milijoninių skolų smaugiamą gamyklą  (20)
2015 m. gegužės 13 d. 11:29
Septyniolika metų lenkų valdomą vieną didžiausių šalyje stiklo gamybos įmonę „Klar Glass Lietuva “ Panevėžyje smaugia milijoninės skolos. Šalies stiklo pramonę panorusi išsaugoti „ Kauno stiklo“ bendrovė derasi su lenkais dėl Panevėžio stiklo įmonės pirkimo, tačiau derybos stringa dėl pernelyg didelės akcijų kainos.
Milijonierių elitui – neįtikėtini teisėjo žodžiai: ir prezidentai gali nupušti  (181)
2015 m. gegužės 12 d. 17:58
Lietuvos milijonierių elitui – neįtikėtina teisėjo pamoka: bylą dėl skolos pralošusiems verslininkams Vilniaus rajono apylinkės teismo teisėjas Vilmantas Ambrulevičius pasiūlė išsirinkti tinkamą valdžią ir ją kontroliuoti, o ne verkšlenti dėl padarytų klaidų.
G. Gečiauskienė. Graikija prieš Europą – kas bus viščiukas?  (4)
2015 m. gegužės 12 d. 14:19
Viena iš populiarių žaidimų teorijos koncepcijų yra vadinama viščiuko žaidimu. Ji iš esmės apibrėžia dviejų vienas priešais kitą važiuojančių vairuotojų elgseną ir pasirinkimus. Jei nei vienas iš jų nenusuks, įvyks susidūrimas. Kita vertus, abu laukia, kad pirmasis nusuktų kitas vairuotojas, nes tas, kuris nusuks, bus bailys (viščiukas). Graikija su Europa žaidžia kažką labai panašaus į viščiuko žaidimą, tiesą sakant, žaidimas tęsiasi visą pavasarį, ir vis dar yra neaišku, kaip ir kada jis baigsis.
Didžiausi įmonių bankrotai per mėnesį
2015 m. gegužės 5 d. 14:27
Balandžio mėnesį naujai bankrutuojančiomis tapo mažiausiai įmonių šiemet – iš viso 132. Tai žemiausias rodiklis nuo pernai lapkričio. Dauguma šių įmonių dėl prastų finansinių rodiklių, blogos kredito istorijos, teismo procesų, verslo sąsajų ir kitos informacijos aukšta rizika pasižymėjo nuo praėjusių metų rudens ir anksčiau. Tai atskleidė analizė, kurios metu sugretinti įmonėms praeityje nustatyti kredito reitingai su faktinio bankroto pradžia.
Itališkame šeimos restorane - lėtojo maisto filosofija  (1)
2015 m. gegužės 3 d. 00:12
Restoranų tinklo „Salvete“ savininkės Alvydos Eigminienės (51 m.) gyvenime iš pirmo žvilgsnio viskas dėliojasi tarsi savaime – lengvai ir natūraliai. Ir tik iš vienos kitos lyg atsitiktinai išsprūdusios frazės ar virptelėjusio balso supranti – pasiekti tai, ką turi, jai prireikė nemažai stiprybės.
K. Masiulis. Sporto rūmų vertė 0 eurų, o Vyriausybė kiša milijonus  (115)
2015 m. gegužės 1 d. 18:52
Net mokiniai žino, kad daikto kaina yra tokia, kokią mokėti pasirengęs yra pirkėjas.
Klausk teisininko: ar emigrantas turi pranešti skolininkams, jei Anglijoje iškelta bankroto byla?  (12)
2015 m. balandžio 26 d. 19:00
Ką reikėtų daryti Lietuvoje , jeigu man, kaip fiziniam asmeniui, Anglijoje yra paskelbtas bankrotas? Ar reikia kur nors kreiptis, ar aš privalau išversti bankroto dokumentus į lietuvių kalbą, nes didžioji dalis skolų yra Lietuvoje.
Graikijai – kritikos banga  (24)
2015 m. balandžio 24 d. 11:38
Pinigų pristigusi Graikija nepadarė pakankamos pažangos derybose su partneriais Europoje , turinčiose atverti galimybę gauti labai reikalingų lėšų pagal didžiulio masto Europos Sąjungos ir Tarptautinio valiutos fondo ( TVF ) finansinės pagalbos paketą, penktadienį pareiškė Bendrijos euro reikalų komisaras Valdis Dombrovskis .
Kinija tokio bankroto nėra regėjusi  (6)
2015 m. balandžio 21 d. 22:46
Kinijoje pirmą kartą apie savo bankrotą paskelbė valstybinė įmonė. Kinijos koncernui “China South Industries Group“ priklausanti transformatorių gamintoja „Baoding Tianwei“ paskelbė apie savo nemokumą – bendrovė nebegali laiku apmokėti išleistų obligacijų. Apie tai praneša „Bloomberg“.
Klientams kavinė pateikė išskirtinį pasiūlymą: tokios baigties nesitikėjo  (48)
2015 m. balandžio 21 d. 15:25
Sumokėk vos 14,99 Lt ir valgyk, ką nori ir kiek tau tik telpa. Tokį pasiūlymą klientams pateikusi Vilniaus verslo centre Jasinskio g. įsikūrusi kavinė „Bistro 123” bankrutavo vos po kelių mėnesių – su naujai įkurta maitinimo įstaiga bendradarbiauti sutikę verslininkai dabar mina teismų slenksčius, kad atgautų savo pinigus.
TEO LT pajamos didėjo antrą ketvirtį iš eilės  (2)
2015 m. balandžio 21 d. 10:24
Po slogaus praėjusio penktadienio nauja savaitė akcijų rinkose prasidėjo kur kas pozityviau. Pirmadienį aukštyn kopė ir JAV (S&P 500 +0,92 proc.), ir Europos (EURO STOXX +1,20 proc.) akcijų indeksai. Tiesa, geresnę investuotojų nuotaiką lėmė ne vietos informacija, o pirmiausia naujienos iš Kinijos apie toliau plečiamas šalies ekonomikos skatinimo priemones (šįryt Kinijos SHANGHAI COMPOSITE +0,79 proc. 9:20 val. Lietuvos laiku).
Panaikintas „Voyage-Voyage“ veiklos pažymėjimas  (2)
2015 m. balandžio 20 d. 14:32
Valstybinis turizmo departamentas pirmadienį panaikino nemokios ir jau daugiau nei 2 savaites nebeveikiančios egzotiškų kelionių organizatorės „Voyage-Voyage“ veiklos pažymėjimą.
Graikijos bankrotas – neišvengiamas? Bankai jau ruošiasi blogiausiam  (121)
2015 m. balandžio 18 d. 12:40
Už Graikijos teritorijos ribų įsikūrusiems šios šalies bankų filialams nurodyta apsaugoti kaimynines valstybes nuo Graikijos turimų įsiskolinimų keliamo pavojaus.
Vokietija puolė neigti planus dėl Graikijos  (12)
2015 m. balandžio 16 d. 14:28
Vokietijos vyriausybė paneigė pranešimus, kad rengiamas planas tam atvejui, jei Graikiją ištiktų bankrotas. "Aš galiu tik papurtyti galvą", - Berlyne pareiškė Finansų ministerijos atstovė, kurią cituoja agentūra AFP .
Į skolų liūną įklimpusi moteris rado būdą, kaip nuraminti širdį  (131)
2015 m. balandžio 12 d. 09:52
Fizinio asmens bankrotas Anglijoje: pasiskelbiau pati ir tuo didžiuojuosi! Ilgai svarsčiau, ar rašyti šią istoriją... Vis surasdavau pretekstų, kad tam neturiu laiko, kad neatėjo įkvėpimas ir t.t. Bet, kaip sakoma, viskam savas laikas... Nusprendžiau parašyti ir jei nors vienam žmogeliui, atsidūrusiam panašioje situacijoje, tai padės, vadinasi, misija rašant įvykdyta...
Ukrainos politologai: P. Porošenka daro klaidų  (88)
2015 m. balandžio 11 d. 21:35
Remiantis Ukrainoje atliktu sociologiniu tyrimu, beveik 70 proc. ukrainiečių mano, kad šalis vystosi neteisinga kryptimi. Ir tik penktadalis apklaustų šalies gyventojų mano, kad pavyks įveikti ekonomines ir politines problemas. Trečdalis gyventojų palaiko prezidento Petro Porošenkos vykdomą politiką. Politologai , komentuodami tokias gyventojų nuotaikas, sako įžvelgiantys ir prezidento klaidų.
Po asmeninio bankroto S. Chlevickaitė nėrė į vakarėlių šurmulį  (48)
2015 m. balandžio 10 d. 14:26
Buvusiai dainininkei, televizijos projektų dalyvei, 1996-ųjų „ Mis Lietuvai “ Sandrai Chlevickaitei balandžio mėnesio pradžioje teismas paskelbė asmeninį bankrotą.
Bankrutavusios žvaigždės: kaip uždirbus milijonus tapti skurdžiumi?  (44)
2015 m. balandžio 9 d. 19:34
Vieną dieną tu gali sau leisti nusipirkti naujausią prabangų automobilį bei milžiniško dydžio vilą, kitą dieną tu jau skendi skolose. Gyvenimas nenuspėjamas, o meniškos prigimties žmonės dažnai su pinigais tvarkytis nemoka, todėl akimirksniu iššvaisto ne itin sunkiai uždirbtus milijonus ir tampa skurdžiais. Tarp tokių bankrutavusių žvaigždžių - ir Pamela Anderson , ir Michaelas Jacksonas , ir Nicolas Cage 'as...
Turtingiausiam Ukrainos oligarchui – nemalonumai  (29)
2015 m. balandžio 9 d. 16:14
Turtingiausio Ukrainos oligarcho Rinato Achmetovo kasybos ir metalurgijos bendrovė „Metinvest“ paskelbė esanti nemoki ir nebegalinti vykdyti savo finansinių įsipareigojimų, remdamasis bendrovės pranešimu rašo unian.net
Kur Lietuvoje verslui šiemet labiausiai nesisekė?  (2)
2015 m. balandžio 2 d. 08:38
Pirmą šių metų ketvirtį verslo negandos labiausiai kamavo Joniškio , Zarasų rajonuose bei Visagino mieste įsikūrusias įmones, teigia įmonių rizikingumą vertinančios „ Creditreform Lietuva “ analitikai.
Kur Lietuvoje verslui šiemet labiausiai nesisekė?  (5)
2015 m. balandžio 1 d. 16:30
Pirmą šių metų ketvirtį verslo negandos labiausiai kamavo Joniškio, Zarasų rajonuose bei Visagino mieste įsikūrusias įmones, teigia įmonių rizikingumą vertinančios bendrovės „Creditreform Lietuva“ analitikai.
S. Chlevickaitei pavyks atsikratyti skolų naštos – teisėja leido bankrutuoti  (20)
2015 m. balandžio 1 d. 11:38
Buvusi dainininkė, televizijos projektų dalyvė Sandra Chlevickaitė , artimai bendravusi su krepšininku Šarūnu Marčiulioniu, bankrutavo – Vilniaus miesto apylinkės teismas trečiadienį paskelbė, kad žinomai moteriai skelbiamas bankrotas .
Ukrainai - milijardinė parama  (24)
2015 m. balandžio 1 d. 08:57
Ukraina , kuria gresia bankrotas, gali tikėtis tolesnės Europos Sąjungos ( ES ) finansinės paramos - 1,8 mlrd. eurų. Bendrijos šalys antradienį galutinai pritarė atitinkamam Europos Komisijos pirmininko Jeano-Claude'o Junckerio pasiūlymui.
Serganti buhalterė prieš mirtį pasisavino pinigus: skolos našta – N. Numavičiui ir kitiems milijonieriams  (152)
2015 m. kovo 25 d. 16:04
Garsiausi Lietuvos milijonieriai – verslininkai Nerijus Numavičius , jo tėvas Vladas Numavičius , Gintaras Marcinkevičius ir jo žmona Živilė , Igno Staškevičiaus žmona Ivona Staškevičienė, politiko Viktoro Uspaskicho žmona Jolanta Blažytė, kailių imperijos vadovas Vidmantas Vasiliauskas , kontrabandos karaliaus Viliaus Karaliaus buvusi žmona Kristina Karalienė ir kiti daugiau ar mažiau Lietuvoje žinomi asmenys atsidūrė teisme.
A. Pilvelytei – nemaloni žinia iš teismo  (57)
2015 m. kovo 23 d. 15:48
Metų sandūroje atlikėja Aistė Pilvelytė kreipėsi į teismą su prašymu įvertinti anstolio veiksmus. Pasak dainininkės advokato Ričardo Suslavičiaus, skundą dėl antstolio veiksmų jo klientė pateikė po to, kai varžytinėse buvo paskelbta apie parduodamus du jai priklausančius butus sostinės senamiestyje.