bankrotas

Nori leisti greičiau bankrutuoti asmenims  (1)
2015 m. spalio 6 d. 12:07
Pirmadienį Vyriausybės pasitarime sutarta dėl esminių Ūkio ministerijos siūlomų Fizinių asmenų bankroto įstatymo pakeitimų, kurie, be kita ko, sudarys sąlygas sutrumpinti bankroto procesą nuo 5 iki 3 metų. Įstatymo projektas artimiausiu metu bus svarstomas Vyriausybės posėdyje ir teikiamas Seimui, rašoma Ūkio ministerijos pranešime spaudai.
Rugsėjį – grėsmingas šuolis  (22)
2015 m. spalio 5 d. 12:20
Tik ką pasibaigęs rugsėjis buvo itin nelinksmas net 224 Lietuvos įmonėms, kurios buvo paskelbtos bankrutuojančiomis, rašoma bendrovės „ Creditreform Lietuva “ pranešime spaudai.
Rusijos oro bendrovės „Transaero“ laukia bankrotas  (10)
2015 m. spalio 2 d. 16:46
Bankrotas – vienintelė išeitis antrai pagal dydį Rusijos oro bendrovei „Transaero“ po to, kai valstybės remiamai „ Aeroflot “ nepavyko perimti bendrovės kontrolės – taip penktadienį pareiškė Rusijos ekonomikos ministras Aleksejus Uliukajevas.
Kur Lietuvoje šiemet labiausiai nesisekė verslui?  (13)
2015 m. spalio 1 d. 12:10
Per devynis šių metų mėnesius labiausiai nesėkmės persekiojo įmones, įsikūrusias Klaipėdoje , Visagine bei Vilniuje . Mažiausiai verslų, patyrusių bankrotus, areštus ar praradusių visus darbuotojus buvo Druskininkų, Rokiškio bei Kaišiadorių savivaldybėse.
Gyvenimo staigmenos, kurias patyrė emigrantė: kai daug turi, daug ir prarandi  (36)
2015 m. rugsėjo 24 d. 20:45
Aušra buvo turtingo graiko žmona. Tiesiog ponia. Tačiau per krizę iš verslo neliko nieko. Dabar Aušra dirba kailių salone ir viena išlaiko šeimą.
Graikijos krizė smogė lietuvei emigrantei: nuo ponios iki eilinės pardavėjos  (8)
2015 m. rugsėjo 22 d. 10:03
Lietuvės 20 metų emigracijos istorija verta dramatiško filmo siužeto: dvi santuokos, du vaikai, dvi užsienio šalys, skurdas, paskui didžiuliai pinigai bei ponios statusas, o galiausiai – krizė ir bankrotas. Istoriją matysite socialinės dokumentikos laidoje „ Emigrantai “ per LRT televiziją.
Loterijų laimėtojų (ne)laimės: skurdas, skyrybos ir problemos su policija  (10)
2015 m. rugsėjo 19 d. 11:22
Statistika rodo, jog net 51 proc. žmonių perka loterijos bilietus ir svajoja apie lengvą laimikį – aukso puodą. Psichologai tokį elgesį aiškina tuo, jog žmonėms paprasčiau tikėti, kad viską galima gauti vieno bilieto įsigijimu, nei ilgu darbu ar taupymu. Iš tiesų, realybė yra visiškai kitokia nei daugelis įsivaizduoja – galimybė išlošti loterijoje yra tik 1 iš 8 mln. Didesnė tikimybė yra mirti nuo bitės įgėlimo (1 iš 6,1 milijono) ar būti nutrenktam žaibo (1 iš 3 milijonų). Kredito unija AMBER dalijasi įsimintiniausiomis istorijos apie loterijas ir žmones, kuriuos aplankė tokia (ne)laimė.
Skaudi pamoka: teks grąžinti uždirbtus pinigus  (201)
2015 m. rugsėjo 15 d. 13:41
Gėles kaimo parduotuvei tiekęs Edmundas Smetonis iki šiol negali patikėti, kad turi grąžinti, kaip pats sako, sąžiningai uždirbtus pinigus. Tokį sprendimą priėmė Panevėžio miesto apylinkės ir nepakeitė apygardos teismas, nagrinėję įmonės „Jokana“, kuriai priklausė ta kaimo parduotuvė, bankroto bylą.
Klausk teisininko: nepajėgiu įvykdyti finansinių įsipareigojimų – ar galiu bankrutuoti?  (3)
2015 m. rugsėjo 13 d. 19:00
Skaičiau DELFI straipsnį apie fizinio asmens bankroto galimybę ir tikriausiai teks tuo pasinaudoti. Turiu nemažai kreditų ir paskolų jau ilga laiką, esu išbandžiusi refinansavimą ir viskas buvo gerai, kol nesumažėjo pajamos (dirbu už minimumą). Visada mokėjau visas įmokas laiku tik šį mėnesį vėluoju, žinau ir kitų įmokų neturėsiu iš ko sumokėti, nebežinau ką daryti... Norėčiau paprašyti jūsų konsultacijos, ką turėčiau pirmiausia padaryti, kur kreiptis, kokios bus pasekmės po tų 5 metų, kai baigsis bankrotas? Ar bankai matys, kad buvau bankrutavusi? Ar būtinai mano skolos turi viršyti 25 tūkst. eurų? Gal yra dar kokia nors išeitis?
Laukinio kapitalizmo laikų palikimas trukdo išguiti sovietinį  (15)
2015 m. rugsėjo 11 d. 13:50
Lietuvai atgavus nepriklausomybę ir papūtus laisvos rinkos vėjams, dauguma naujųjų verslininkų savo įmones įkurdavo pirmuosiuose sovietinių daugiabučių aukštuose. Nemažai jų ten pat išlikę ir šiandien, o tai, kaip parodė istorija Šiauliuose , gali sukelti problemų namus renovuojant.
Po žadėtos renovacijos nežino, juoktis ar verkti  (159)
2015 m. rugsėjo 1 d. 16:21
Norėję pagerinti gyvenimo sąlygas uostamiesčio Kretingos g. 11 ir 15 namų gyventojai dabar nebežino, ar juoktis, ar verkti.
Skaudi žinia Ukrainai: laukia bėdos  (78)
2015 m. rugpjūčio 28 d. 14:20
Tarptautinė reitingų agentūra „ Fitch “ dar kartą pablogino Ukrainos skolinimosi užsienio valiuta reitingą. Šį kartą jis pablogintas tiek, kad panašu, jog bankrotas šaliai tapo neišvengiamu.
„Fresh Market“ iškelta bankroto byla  (12)
2015 m. rugpjūčio 20 d. 07:35
Mažmeninės prekybos tinklą valdžiusiai bendrovei „Fresh Market“ trečiadienį paskelbtas bankrotas, areštuotas visas įmonės turtas, rašo portalas vz.lt.
Bankrutavusio elektriko istorija: likau basas, girtas ir nelaimingas  (107)
2015 m. rugpjūčio 15 d. 08:43
Esu paprastas. Bet pasielgiau neįprastai. Ir kad paprastai – nesakau. Kodėl rašau? Nes tokie patys paprasti, kaip ir aš, manęs nesuprato. Na, gal jie ne tokie prasčiokai, vis dėlto – verslininkai, darbdaviai. Mano istorijos yra dvi.
Vilniuje atidaręs išskirtinę kavinę sulaukė ir išskirtinės baigties  (81)
2015 m. rugpjūčio 12 d. 07:49
Vilniečius išskirtiniu pasiūlymu bandęs suvilioti kavinės „Bistro 123”, kuriame pietūs buvo siūlomi už fiksuotą vos 4 eurų (14,99 litų) kainą, direktorius karjerą baigė teisiamųjų suole, o nuo jo verslo nukentėję maisto produktų tiekėjai iki šiol neatgavo pinigų.
Dėl taksi įmonės kreipiasi į prokuratūrą  (5)
2015 m. rugpjūčio 7 d. 10:48
Sostinės savivaldybė dėl jos valdomos įmonės „ Vilnius veža “ veiklos kreipėsi į Vilniaus apygardos prokuratūrą.
Nereikia nė naujo Darbo kodekso: iš uždaromų parduotuvių masiškai išeina savo noru  (280)
2015 m. rugpjūčio 5 d. 12:18
Antradienį nutekėjus prekybos tinklo „Fresh market“ laiškui tiekėjams apie uždaromas parduotuves, Lietuvos darbo birža iki šiol negavo pranešimo apie grupinį darbuotojų atleidimą.
M. Dubnikovas: gelbėdami LJL, deginame pinigus  (26)
2015 m. rugpjūčio 3 d. 07:59
Nors Susisiekimo ministerija , valdanti beveik 57 procentus Lietuvos jūrų laivininkystės akcijų, jau buvo apsisprendusi kelti jai bankroto bylą ir net kreipėsi į teismą, vyriausybė ir vėl nutarė gelbėti faktiškai bankrutavusią bendrovę.
Nugriovė restoraną - dabar 1,5 mln. eurų teks mokėti mums visiems  (87)
2015 m. rugpjūčio 2 d. 18:00
Statistika optimistiškai skelbia, kad nelegalių statybų šalyje pastaraisiais metais akivaizdžiai mažėja. Atitinkamai – ir radikalių griovimo atvejų. Viena vertus, lyg ir reikėtų džiaugtis kontroliuojančių tarnybų akylumu bei principingumu. Kita vertus, liberalesnės sąlygos įteisinant tokius statinius taikomos ir patiems prasižengėliams. Vis dėlto neseniai atomazgą pasiekusi viena „savavališkų“ statybų istorija Neringoje vėl įžiebė diskusijas apie kablelio rebusą verdikte „griauti negalima palikti“.
A. Abromavičius: su senais kadrais iš tikrųjų jokių reformų nepadarysi  (32)
2015 m. liepos 31 d. 18:02
Apie padėtį Ukrainoje – iš pirmų lūpų. Šį sekmadienį LRT televizijos „Savaitėje“ – Nemiros Pumprickaitės interviu su Ukrainos ekonomikos ministru lietuviu Aivaru Abromavičiumi .
A. Guoga. Kodėl skęstančių laivų gelbėjimas tapo geležinkeliečių reikalu?  (86)
2015 m. liepos 30 d. 10:22
Dar viena neatsakingai ir nemokšiškai (labai tikiuosi, kad ne piktybiškai) valdoma valstybinė įmonė atsidūrė ant prarajos.
Dar vienas A. Zuoko projektas priėjo liepto galą  (186)
2015 m. liepos 27 d. 12:42
Vilniaus miesto mero kėdę palikus Artūrui Zuokui ir toliau byra jo kurti projektai. Tikėtina, kad šią savaitę VšĮ „ Vilnius veža “ valdyba nuspręs inicijuoti taksi ir dispečerinės paslaugas teikusiai VšĮ „Vilnius veža“ bankrotą.
Graikas: dalis net neišgali nusipirkti lėktuvo bilieto, kad „evakuotųsi“  (154)
2015 m. liepos 25 d. 18:55
„Graikijos atveju radikalios reformos yra neišvengiamos, tačiau jei dėl jų darbą praradę žmonės žudysis negalėdami įpirkti duonos savo vaikams, tuomet Graikijai geriau bus likti Europos Sąjungos pašonėje“, – sako tinklaraščio Euroblogas.lt pašnekovas graikas Yannis Iliopoulosas. Graikijos jaunimui nedarbas, neišgalėjimas susimokėti už nuomą, gyvenimas su tėvais ir bevertiškumo jausmas tapo kasdienybe. O dalis net neišgali nusipirkti lėktuvo bilieto tam, kad „evakuotųsi“, sako jis. Net keturiasdešimtmečiai grįžta gyventi su tėvais, papildo graikė Eleftheria Vlasopoulou.
A. Butkevičius: nuspręsta kol kas atsisakyti LJL bankroto  (30)
2015 m. liepos 24 d. 12:39
Bendrovės „ Lietuvos jūrų laivininkystės “ bankrotas kol kas nebebus inicijuojamas.
Graikai skuba – laukia milijardinės išlaidos  (4)
2015 m. liepos 22 d. 09:58
Graikijos vyriausybė antradienį pareiškė norinti iki rugpjūčio 20 dienos baigti derinti galutinę sutartį dėl šalies tarptautinio finansinio gelbėjimo plano, kai pateikė parlamentui svarstyti daugiau įstatymų reformų, vykdydama kreditorių reikalavimus imtis reformų mainais į skolinamas lėšas.
Graikijos gelbėjimo planas jau žlunga?  (39)
2015 m. liepos 18 d. 15:14
Trečioji Graikijos finansinio gelbėjimo programa dar net nebaigta derinti, bet pagrindinės šio susitarimo šalys jau abejoja, ar planas yra įgyvendinamas.
A. Mockus. Kodėl Neringos gyventojai turi sumokėti už A. Kubiliaus Vyriausybės klaidas?  (74)
2015 m. liepos 14 d. 11:56
Neringa virsta Lietuvos Graikija. Ne tik gamtos grožiu, turistų trauka gali konkuruoti, bet ir tuo, kad abi atsidūrė ant bankroto slenksčio. Neringą toks likimas ištiko tuomet, kai teismas ją ir Valstybės teritorijų planavimo ir statybos inspekciją įpareigojo atlyginti privačių asmenų patirtą, 1 149 349,83 eurų siekiančią žalą už nugriautą restoraną Juodkrantėje , kuris iš pradžių buvo teismų pripažintas kaip neteisėtai pastatytas, vėliau – kaip neteisėtai nugriautas.
Tikėjosi, kad pabėgę iš Rusijos išsigelbės. Klydo  (233)
2015 m. liepos 12 d. 14:06
Bitkovų šeima prarado ne tik sukauptą turtą, tačiau ir visą gyvenimą, kai pastojo kelią Rusijos prezidento Vladimiro Putino žmonėms. Sutuoktiniai Igoris ir Irina Bitkovai tikėjosi, kad pabėgę į Gvatemalą išsigelbės, tačiau jie klydo.
P. Auštrevičius apie Graikiją: žodžiais Briuselyje jau netikima  (89)
2015 m. liepos 8 d. 22:28
Lietuvos europarlamentaras Petras Auštrevičius teigia Graikijos premjero pasisakyme Europos Parlamente ( EP ) neišgirdęs politinio įsipareigojimo, kad aiškus veiksmų dėl paskolos planas bus pateiktas laiku. P. Auštrevičiaus teigimu, nors Graikijos politikai kalba apie reformas, kurių reikalauja skolintojai, konkrečių siūlymų nepateikia.