bankrotas

G. Sorosas: Rusijai gresia bankrotas – ir jau labai greitai  (870)
2016 m. vasario 12 d. 08:25
Finansininkas George’as Sorosas mano, kad Rusijai bankrotas gali grėsti 2017 m., kai ateis laikas padengti reikšmingą dalį iš užsienio gautų paskolų, o siekdamas to išvengti Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas nori pastūmėti Europos Sąjungą ( ES ) į pražūtį.
Bankrutuojančios garsenybės: kišenes tuština skolos už prabangius namus ir nepelningus verslus  (92)
2016 m. vasario 7 d. 10:14
Neseniai aktorius Ramūnas Rudokas pateikė prašymą teismui iškelti jam fizinio bankroto bylą. Teisman aktorių pastūmėjo besikaupiančios skolos už prieš kelerius metus įsigytą ir nepelningai parduotą namą Vilniaus rajone. Tačiau tai ne pirmas garsus Lietuvos asmuo, prašantis fizinio bankroto. Teismų slenkstį dėl tos pačios priežasties jau mynė ir Sandra Chlevickaitė , Birutė Petrikytė , Aistė Pilvelytė ir kiti.
M.A.M.A. aidai: renginio vedėjams – ir pagyros, ir kritika (įvertink!)  (24)
2016 m. sausio 31 d. 15:38
Po kiekvienų M.A.M.A. apdovanojimų dėmėsio centre atsiduria ne tik raudonojo kilimo damos, daugiausia nominacijų susišlavę atlikėjai, bet ir renginio vedėjai.
Žiniasklaida: V. Putinas turi dvejus metus  (923)
2016 m. sausio 30 d. 11:54
Anglakalbė spauda toliau seka rublio kursą ir Rusijos ekonomikos būklę. „The Washington Post“ ieško valdžios klaidų, „The New York Times“ dėmesį sutelkia į ekonominius rusų protestus, kiti leidiniai publikuoja ateities prognozes. Iškart du ekspertai – Rusijos ir užsienio – mano, kad Rusijos vadovybei liko dveji metai problemoms išspręsti.
Kodėl lietuviai mieliau bankrutuoja užsienyje?  (6)
2016 m. sausio 19 d. 11:39
Nuo 2013 m. kovo, kai fiziniai asmenys Lietuvoje gali bankrutuoti, tai padarė tik 17 žmonių.
G. Nausėda: pseudomilijonieriai yra tie, kurie mėgsta prieš merginas ar kitus aplinkinius žongliruoti savo turtais  (33)
2016 m. sausio 16 d. 11:36
Aiškindamasis, ar vis dėlto Lietuvą galima vadinti pogrindinių milijonierių kraštu, nusprendžiau pašnekinti garsų ekonomikos, finansų ekspertą, SEB banko prezidento patarėją Gitaną Nausėdą.
Naftos kaina ieško naujo dugno  (97)
2016 m. sausio 12 d. 10:44
Naftos kainos nuo prekybos pradžios antradienį sumažėjo daugiau nei 3 proc., o nuo šių metų pradžios neteko per 20 proc., informuoja naujienų agentūra „ Reuters ".
Stebuklai Vilniuje: užgrobus valstybinę žemę vilniečiai liko be šaligatvio  (70)
2016 m. sausio 11 d. 11:31
Tokių „stebuklų“ vidury Vilniaus reikėtų dar paieškoti – šešerius metus valstybinė miesto žemė yra nelegaliai aptverta statytojų tvora . Statybas vykdantys verslininkai tvora apsitvėrė ne tik savo sklypą, bet ir dalį šaligatvio, todėl praeiviai priversti kulniuoti važiuojamąja kelio dalimi, o valdininkai nesiskubina susigrąžinti valstybinę žemę.
Druskininkuose dujų kainą vartotojams prašoma didinti 50 proc.  (23)
2016 m. sausio 8 d. 13:06
Bendrovės „ Litesko “ kontroliuojama dujų tiekimo bendrovė „ Druskininkų dujos “ Kainų komisijos prašo 50 proc. padidinti dujų kainą buitiniams vartotojams. Prašymas motyvuojamas tuo, kad vienintelė dujų tiekėja Druskininkams įmonė „ Haupas “ smarkiai padidino parduodamų dujų kainą.
Susitarimas dėl mažesnės dujų kainos Druskininkų neišgelbėjo  (8)
2016 m. sausio 5 d. 14:35
Vienintelei dujų tiekėjai Druskininkams bendrovei „ Haupas “ ir dujas vartotojams parduodančiai įmonei „ Druskininkų dujos “ susitarus dėl kiek mažesnės dujų kainos , tai neišprendė Druskininkų vartotojams tiekiamų dujų kainos problemos. „Haupo“ atstovas teigia, kad įmonės veikla nebetenka prasmės, o „Druskininkų dujos“ tikina, kad net ir su mažesne kaina įmonei gresia bankrotas. Kainų komisijos bus prašoma padidinti kainas vartotojams, o miesto ir Energetikos ministerijos atstovai toliau tariasi, kaip spręsti problemą.
Buvęs vienas turtingiausių D. Britanijos žmonių aršiai dalijasi turtą su lietuve žmona  (202)
2016 m. sausio 4 d. 23:28
Nekilnojamojo turto magnatas, kurio turtai kadaise vertinti 3 mlrd. svarų (per 4 mlrd. eurų), įsipainiojo į aršų skyrybų procesą ir turtų dalybas su iš Lietuvos kilusia žmona.
Atleidimų vajus: sritys, kurioms mažiausiai pasisekė  (31)
2015 m. gruodžio 30 d. 07:56
Siuvimo įmonė „Lanika Baltic“ yra antra daugiausiai šiemet darbuotojų atleidusi (190) įmonė. Daugiau už ją atleido baltarusiams priklausęs prekybos tinklas „Fresh market“ (224). Iš viso šiemet darbdavio iniciatyva atleisti beveik 3 tūkst. žmonių. Tačiau, manoma, kad realiai atleistų darbuotojų ne jų noru – gerokai daugiau, tiesiog tokie atleidimai slepiasi po kitomis formuluotėmis.
„Nemuno žiedui“ paskelbtas bankrotas  (8)
2015 m. gruodžio 22 d. 16:13
3,5 mln. eurų skolų valstybei turintis VšĮ „ Nemuno žiedas “ paskelbė bankrotą. Kaune Kačerginėje esančią automobilių ir motociklų lenktynių trasą valdanti įstaiga taip nusprendė rugsėjo mėnesį gavusi Valstybinės mokesčių inspekcijos (VMI) pakartotiną raginimą sumokėti mokestinę nepriemoką.
Ukraina nuo vidurnakčio formaliai bankrutuoja  (1507)
2015 m. gruodžio 20 d. 19:40
Ukraina nuo vidurnakčio formaliai bankrutuoja, atsisako grąžinti Maskvai trijų milijardų dolerių skolą ir teigia esanti pasirengusi bylinėjimuisi arbitraže.
Beveik milijono litų skolų buvęs verslininkas atsikratė per rekordinį laiką  (105)
2015 m. gruodžio 16 d. 17:19
Dviejų vaikų tėvas, per ekonominę krizę bankrutavęs verslininkas, vėl gali gyventi pilnavertį gyvenimą, nors jo pečius ir slėgė milijoninės skolos. Šis verslininkas tapo pirmuoju žmogumi, kuriam Vakarų Lietuvoje baigta fizinio asmens bankroto byla.
Daužo lietuvių viltis: ir Makalius sau negali leisti Vokietijos senolių gyvenimo  (124)
2015 m. gruodžio 1 d. 17:57
„Tikrai negalvoju apie senatvę, o kam man dabar apie ją mąstyti būnant tokio amžiaus“, - sakė kelionių agentūros „Makalius.lt“ įkūrėjas Rimvydas Širvinskas, visuomenei geriau žinomas Makaliaus slapyvardžiu. DELFI konferencijoje jis atskleidė, kad apie senatvę negalvoja, tačiau jei jos sulauks, žinoma, norėtų praleisti oriai.
S. Dobilinskas: veiklos nebebuvo galima tęsti, nes vis lindome į tą patį liūną  (21)
2015 m. lapkričio 27 d. 18:09
Manau, kad „Lietuvos jūrų laivininkystės“ veiklos nebebuvo galima tęsti, nes vis lindome į tą patį liūną, jūrininkai negavo algų, „Žinių radijui“ sakė „Lietuvos jūrų laivininkystės“ direktorius Sigitas Dobilinskas.
Lietuvos jūrų laivininkystė prašo bankroto  (44)
2015 m. lapkričio 27 d. 13:45
„Lietuvos jūrų laivininkystės" generalinis direktorius oficialiai kreipėsi su pareiškimu į Klaipėdos apygardos teismą dėl bankroto bylos iškėlimo, pranešta per Vilniaus vertybinių popierių biržą.
Karas Lietuvos sporte tęsiasi. KKSD atsakas: sporto rėmimo fondo taryba peržengia kompetencijos ribas  (10)
2015 m. lapkričio 27 d. 09:55
Lapkričio 23 dieną Kūno kultūros ir sporto rėmimo fondo taryba nuo pirmininko pareigų nušalino Kūno kultūros ir sporto departamento (KKSD) generalinį direktorių Edį Urbanavičių. Tarybos nariai, visuomeninių organizacijų atstovai, neva visų Lietuvoje veikiančių sporto organizacijų vardu, viešai pateikė neargumentuotų ir nepagrįstų kaltinimų KKSD generaliniam direktoriui.
Perestroika Lietuvos sporte: sabotažu apkaltintas Kūno kultūros ir sporto departamento vadovas pastumtas į šoną  (76)
2015 m. lapkričio 23 d. 10:48
Treniruotę lengvosios atletikos manieže pirmadienio rytą grupelė sostinės sportininkų pradėjo apšilimu balkone. Jiems teko užleisti vietą šalies sporto organizacijų vadovams, improvizuotoje spaudos konferencijoje šuolių su kartimi sektoriuje paskelbusiems savotišką notą Kūno kultūros ir sporto departamento (KKSD) generaliniam direktoriui Edžiui Urbanavičiui.
Mitybos ateitis – funkcionalusis maistas  (2)
2015 m. lapkričio 16 d. 11:36
Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) duomenimis, mūsų sveikata didžiąja dalimi priklauso nuo gyvensenos ir mitybos. Kauno technologijos universiteto (KTU) Cheminės technologijos fakulteto Maisto mokslo ir technologijos katedros profesorius Rimantas Petras Venskutonis sako, kad mitybos ateitis yra funkcionaliojo maisto koncepcija.
Profesorius prognozuoja, kokį maistą valgysime ateityje  (3)
2015 m. lapkričio 16 d. 07:44
Pasaulio sveikatos organizacij os (PSO) duomenimis, mūsų sveikata didžiąja dalimi priklauso nuo gyvensen os ir mityb os. Kauno technologijos universiteto (KTU) Cheminės technologijos fakulteto Maisto mokslo ir technologijos katedros profesorius Rimantas Petras Venskutonis sako, kad mitybos ateitis yra funkcionaliojo maisto koncepcija.
E. Gustas. Nauja fizinių asmenų bankroto tvarka – galimybė atsitiesti per trumpesnį laiką  (10)
2015 m. lapkričio 12 d. 10:35
Visi pripažįstame, kad bankrotas tiek asmeniui, tiek įmonei – nemaloni situacija, į kurią pakliuvus tenka spręsti aibę netikėtai iškilusių klausimų. Nuo 2013 m. kovo 1 d., kai Lietuvoje įsigaliojo Fizinių asmenų bankroto įstatymas , galimybe bankrutuoti pasinaudojo daugiau nei 700 asmenų.
G. Kubiliūnaitė. Keičiasi įmonių bankroto teisinis reglamentavimas
2015 m. lapkričio 12 d. 07:30
Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasirašė Įmonių bankroto įstatymo pataisas, kurioms įsigaliojus 2016 metų sausio 1 dieną keisis įmonių bankroto proceso teisinis reguliavimas. Įstatymo pataisomis siekiama paspartinti įmonių bankroto procesus bei padaryti juos skaidresnius ir efektyvesnius.
Po atšauktų skrydžių į Egiptą Maskvos oro uoste – chaosas  (217)
2015 m. lapkričio 9 d. 19:02
Penktadienio vakarą mėginame prasiveržti pro kamščius keliuose keliolikai greitosios pagalbos ekipažų skubant į Maskvos Domodedovo oro uostą. Medikai skubėjo pagalbą suteikti nusiminusioms moterims, besiskundžiančioms aukštu kraujospūdžiu, galvos skausmais ir svaigimu. Šios moterys pasijuto blogai po to, kai sužinojo apie atšauktus skrydžius į saulėtąjį Šarm aš Šeichą.
N. Mačiulis apie „Estonian Air“: ar aš jums nesakiau?  (66)
2015 m. lapkričio 7 d. 18:15
Šeštadienį paskelbus apie „ Estonian Air “ bankrotą, „ Swedbank “ vyriausiasis ekonomistas Nerijus Mačiulis priminė, kad tokią baigtį Estijos oro linijoms prognozavo dar prieš pusę metų.
N. Puteikis. Panaikinti mokesčius skurstantiems būtina, o nenaudinga tik partinei nomenklatūrai  (130)
2015 m. lapkričio 5 d. 11:22
Socialine darbuotoja viename iš vadinamosios „provincijos“ miestų dirbanti septynių vaikų mama, apie kurią mano padėjėjams papasakojo žmonės, matę jos darbą – nuoširdžią pagalbą jos reikalingiems – pati yra viena iš silpnųjų (pokalbį su ja rasite čia ).
Stipriai susižalojusiam mūrininkui buvusi vadovė turės sumokėti tūkstančius  (3)
2015 m. spalio 29 d. 11:59
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas darbe susižalojusiam vyrui iš likviduotos įmonės direktorės priteisė beveik 22 tūkst. eurų neturtinei žalai atlyginti, rašoma teismo pranešime spaudai.