bankrotas

Graikijai – blogų žinių pliūpsnis  (297)
2015 m. liepos 2 d. 10:59
Graikija neįstengė nustatytu laiku pervesti 1,6 mlrd. eurų paskolos įmokos Tarptautiniam valiutos fondui ( TVF ), taip tik sustiprindama nerimą dėl jos galimo pasitraukimo iš euro zonos. Šiais metais šalis skolinga dar 10 mlrd. eurų. Maža to, TVF paskaičiavo, kad Graikijai reikia papildomai reikia 50 mlrd. eurų finansams stabilizuoti.
„120s“ žinios: Graikijos bankrotas ir Henytės kapituliacija  (8)
2015 m. birželio 30 d. 17:10
DELFI TV trumposiose žiniose žiūrėkite: Rusija pradėjo tyrimą dėl Lietuvos nepriklausomybės, H. Daktaras buvo išteisintas dėl dvigubos žmogžudystės, nebeturi iliuzijų - Graikija bankrutuos, Šv. Pilypo ir Jokūbo bažnyčioje kyla kariljono varpai .
Nebeturi iliuzijų – Graikija bankrutuoja  (408)
2015 m. birželio 30 d. 13:36
Graikijos finansų ministras nurodė, kad Graikija nesumokės Tarptautiniam valiutos fondui (TVF) paskolos įmokos, skelbia „Reuters“.
Bankrutuoja JAV teritorija  (133)
2015 m. birželio 30 d. 10:59
Puerto Riko gubernatorius teigia, kad ši savivaldos teisę turinti Jungtinių Valstijų teritorija negali padengti 72 mlrd. dolerių (64,67 mlrd. Eur) siekiančios skolos ir artėja prie bankroto ribos, skelbia BBC .
Naftos kaina ir Rusijos rublis važiuoja žemyn  (46)
2015 m. birželio 29 d. 12:09
Pirmadienį naftos kainos smunka - taip rinka reaguoja į Graikijos sprendimą uždaryti bankus ir taikyti kapitalo kontrolės priemones, informuoja " Reuters ".
N. Mačiulis paskaičiavo Graikijos pasitraukimo tikimybę  (88)
2015 m. birželio 29 d. 11:42
Savaitgalį Graikijos premjeras, supratęs, kad kelis mėnesius trukęs jo politinis šantažas ir blefas nepasiteisino, metė paskutinę savo kortą – paskelbė referendumą. Tauta turės nuspręsti, ar sutikti su tarptautinių kreditorių reikalavimais, įgyvendinti struktūrines reformas, sumažinti neadekvačiai išpūstas socialines išmokas bei padidinti mokesčius, ar pasirinkti alternatyvų kelią – bankrotą ir tikėtiną pasitraukimą ne tik iš euro zonos, bet ir iš Europos Sąjungos .
J. Mundeikis. Po nepavykusio A. Tsipras pokerio, ECB perdavė kamuolį politikams ir Graikijos nacionaliniam bankui  (3)
2015 m. birželio 29 d. 10:43
Europos centrinis bankas ( ECB ) sekmadienį nusprendė pratęsti likvidumo pagalbos Graikijai kritiniu atveju (Emergency liquidity assistance – ELA) priemonės taikymą, bet apribojo jos apimtį iki penktadienį nustatytos 89 mlrd. eurų sumos. Tokiu sprendimu ECB perdavė kamuolį politikams ir Graikijos nacionaliniam bankui po to, kai Graikijos premjeras Alexis Tsipras netikėtai pareiškė, jog bus skelbiamas referendumas dėl visuotinio pritarimo arba nepritarimo kreditorių siūlomoms sąlygoms.
R. Šadžius: Graikijos bankroto tikrai nebus  (50)
2015 m. birželio 29 d. 08:49
Europos centriniam bankui nurodžius, kad jis nepadidins savo paramos Graikijos skolintojams, Lietuvos finansų ministras Rimantas Šadžius „Žinių radijui“ pirmadienį sakė, kad tai nereiškia Graikijos bankroto ir jos skolų nurašymo. Visgi jis pabrėžė, kad Graikija iš tikrųjų susiduria su labai dideliais sunkumais.
13 reikšmingų faktų apie Graikijos ekonomiką  (64)
2015 m. birželio 27 d. 18:57
Nusprendus nepratęsti finansinės paramos Graikijai po birželio 30-osios, „ Business Insider “ parengė gidą apie tai, kas vyksta Graikijos ekonomikoje ir jos užkulisiuose: jis apima viską nuo demografijos ir korupcijos iki surūkomų cigarečių kiekio.
Kokiais atvejais fizinis asmuo gali bankrutuoti?  (8)
2015 m. birželio 27 d. 16:00
Norint paskelbti fizinio asmens bankrotą reikalingos dvi sąlygos, tačiau klaidinga manyti, kad toks bankrotas – skolų nurašymas. Taip sako teisės mokslų daktaras advokatas Darius Bolzanas .
Kasdienybės eskizai: horoskopas Palangai  (8)
2015 m. birželio 27 d. 06:00
AVINAS. Atsipalaidavimo savaitė. Nesinervinkite dėl smulkmenų ir nesivelkite į ginčus – rizikuojate būti pamautas ant oponento kreivų argumentų iešmo ir pačirškintas kvailybių ugnyje. Lėtai svylant padams pasaulis neteks jūsų atmuštos išminties. Geriau pasišildykite saulės spinduliuose. Tam savaitgalį labai tiktų Palanga.
Graikija ir toliau bando kreditorių kantrybę – pasiekti susitarimą lieka 5 dienos  (4)
2015 m. birželio 26 d. 10:29
Vakar nepasiekus ilgai laukto susitarimo su Graikija , šeštadienį suplanuotas dar vienas Europos Sąjungos finansų ministrų susitikimas. Jo metu bus bandoma dar kartą susitarti iki pirmadienio prekybos pradžios finansų rinkose. Vakar belaukiant proveržio derybose, pagrindinių Europos indeksų vertės smarkiai svyravo, tačiau prekyba pasibaigė indeksams beveik nepakitus (EURO STOXX 0,00 proc., Vokietijos DAX +0,02 proc., Prancūzijos CAC -0,07 procento).
A. Kubilius įspėja: dėl Graikijos galim nukentėti ir mes  (132)
2015 m. birželio 25 d. 17:15
Europai nesutariant, ar reikia gelbėti Graikiją, ar ne, opozicijos lyderis Andrius Kubilius „Žinių radijui“ ketvirtadienį sakė, kad bankrutavus Graikijai, nukentėti gali ir lietuvaičiai.
J. Mundeikis. Graikija: mirė karalius – tegyvuoja karalius  (4)
2015 m. birželio 25 d. 13:08
Pirmadienį įvykęs neformalus euro zonos šalių vadovų susitikimas baigėsi nerezultatyviai, nes Graikijos vyriausybė atsiuntė savo naujausią pasiūlymą, kaip sutaupyti reikalaujamas lėšas, tik pirmadienį antrą valandą ryto. Tad jau buvo per vėlu, siekiant išanalizuoti ir aptarti pateiktus pasiūlymus euro grupės susitikime, vykusiame pirmadienį per pietus.
Prasideda turtuolių medžioklės sezonas  (24)
2015 m. birželio 24 d. 20:31
Pamenate tokį Walto Disney animacinį herojų Skrudžą Makdaką? Ekscentriškasis antinas, milijardierius ir verslo magnatas, taip išpopuliarėjo, kad šiandien jo vardas perėjo į bendrinę kalbą ir skrudžais vadiname visus, kurie pinigus mėgsta labiau už viską, nieku gyvu nesutinka su jais skirtis ir padarys bet ką, kad sutaupytų: nemokės mokesčių ar kitaip slėps savo turtus.
Netylant perspėjimams dėl gresiančio bankroto Graikija vilties nepraranda  (7)
2015 m. birželio 20 d. 12:59
Atėnai penktadienį pareiškė tebeturintys vilties paskutinę minutę pasiekti susitarimą, kuris leistų išvengti Graikijos bankroto , kai susirūpinę graikai šlavė savo santaupas iš šalies bankų , artėjant naujam derybų etapui.
A. Kubilius: Graikijos valdžia tyčiojasi iš visos Europos  (398)
2015 m. birželio 19 d. 07:41
„Susitarimas su Graikija yra įstrigęs, jokio progreso nėra ir tai nuvilia. Graikų derybinė taktika, kai lipama per galvas ir vietoje dokumentų yra pateikiami tik žodžiai, visus erzina“, – sakė finansų ministras Rimantas Šadžius po ketvirtadienio vakarą pasibaigusio Europos Sąjungos šalių finansų ministrų susitikimo.
Teisėja: fizinio asmens bankrotas nėra besąlygiškas skolų nurašymas  (24)
2015 m. birželio 18 d. 10:00
„Fizinio asmens bankroto procesu siekiama ne apskritai atleisti fizinį asmenį nuo skolų grąžinimo kreditoriams, bet taikant mokumo atkūrimo priemones civilizuotai išspręsti išieškojimo iš nemokaus asmens turto problemas, subalansuoti ir apsaugoti visų jo kreditorių interesus“, – teigia Klaipėdos apygardos teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininkė Jolanta Gailevičienė .
T. Jakubauskas. Planuoji sėkmingą verslą – registruok prekių ženklą  (6)
2015 m. birželio 18 d. 08:03
Pradedančiųjų verslininkų tarpe yra nusistovėjusi populiari nuostata, kad pirmas žingsnis pradedant verslą – sugalvoti skambų ir skambų įmonės pavadinimą bei jį rezervuoti, įregistruoti įmonę, užregistruoti domeno vardą. Tačiau būsimiems verslininkams, verslo pradžioje disponuojant ribotais ištekliais siekiant apdrausti verslą, investicijas į reklamą ir reputacijos kėlimą, siekiantiems ne tik sutaupyti, tačiau ir ateityje galimai pelningai savo verslą parduoti rekomenduotina prioritetus susidėlioti šiek tiek kita seka: pirmas žingsnis turėtų būti prekių ženklo sukūrimas ir jo įregistravimas.
A. Tsipras prabilo ultimatumais  (204)
2015 m. birželio 17 d. 12:26
Graikijos premjeras Alexis Tsipras trečiadienį perspėjo šalies skolintojus europiečius, kad jų primygtini reikalavimai apkarpyti graikų pensijas sužlugdys visas viltis pasiekti susitarimą, kuris galėtų apsaugoti Atėnus nuo bankroto, ir kad jiems teks susitaikyti su galimais padariniais.
Viešasis transportas prieš nuosavą automobilį: kas laimėjo?  (104)
2015 m. birželio 16 d. 12:28
Jei paklaustume, kas geriau – viešasis transportas ar nuosavas automobilis, ką atsakytumėte? Turbūt dauguma nė nesuabejoję bestų pirštu į automobilį. Tačiau neskubėkime! Čia slypi daug daugiau įdomių dalykų, nei iš pirmo žvilgsnio galima pamatyti.
„Air Lituanica“ siekia bankrutuoti be teismo  (8)
2015 m. birželio 15 d. 18:27
Veiklą sustabdžiusios UAB „ Air Lituanica “ vadovas Nerijus Jukna, siekdamas optimizuoti bendrovės bankroto procesą ir apsaugoti visų įmonės kreditorių interesus, inicijuos UAB „Air Lituanica“ bankroto procedūrą ne teismo tvarka.
Vokietijos kantrybė senka: rėžė, ką galvoja  (240)
2015 m. birželio 15 d. 10:51
Graikijai ši savaitė gali būti lemiama po sekmadienį nepavykusių derybų su šalies vyriausybės atstovais ir kreditoriais.
Derybos žlugo – Graikijai liko laukti tik malonės  (192)
2015 m. birželio 15 d. 07:43
Žūtbūtinės derybos, siekiant rasti išeitį iš aklavietės tarp Atėnų ir tarptautinių kreditorių, baigėsi pykčiu – Europos Sąjungos pareigūnams Graikijos reformų paketas pasirodė nepakankamas.
Paskutinis Graikijos šansas  (47)
2015 m. birželio 14 d. 15:55
Graikijos ir Europos Sąjungos ( ES ) bei Tarptautinio valiutos fondo ( TVF ) derybininkai sekmadienį antrą dieną tęsia paskutinio šanso derybas, kuriomis siekiama užkirsti kelią Atėnų bankrotui, galinčiam atverti kelią katastrofiškam Graikijos pasitraukimui iš euro zonos ir ekonominiam chaosui Europoje .
Graikija ruošiasi pateikti „kontrpasiūlymus“, kurie leistų išvengti šalies bankroto  (21)
2015 m. birželio 13 d. 14:30
Graikija šeštadienį ruošiasi pateikti „kontrpasiūlymus“, kurie galėtų atverti gyvybiškai svarbias išmokas pagal finansinės pagalbos programą, kai euro zonos pareigūnai pareiškė aptarę Atėnų bankroto galimybę, jeigu šios derybos žlugtų.
„120s“ žinios: verktinių karta ir artėjantis Graikijos bankrotas  (4)
2015 m. birželio 12 d. 16:24
DELFI TV trumposiose žiniose žiūrėkite: verktinių karta: kaip nuo tarnybos bando išsisukti šauktiniai , Rusija Ukrainai grasina bankrotu, prasidėjo pasiruošimas galimam Graikijos bankrotui, orų prognozė savitgaliui ir dienos kadras.
Savo noru atsisakė dešimčių milijonų – dabar sako esantys laimingi  (73)
2015 m. birželio 11 d. 22:03
Vienas indų milijonierius nusprendė nutraukti savo veiklą ir pradėti naują gyvenimą ... vienuolyne. „Plastiko karaliumi“ vadintas verslininkas iš Delio Bhavarlalas Doshis, kurio turtas vertimas daugiau nei 10 mln. JAV dolerių, įstojo į džainistų vienuolyną, rašo BBC .
„Bundesbank“ vadovas: Graikijos bankroto grėsmė auga kiekvieną dieną  (9)
2015 m. birželio 11 d. 13:11
Pavojus, kad Graikijai gali nepavykti išvengti nemokumo, auga kiekvieną dieną net ir pasirengus padėti tarptautiniams šalies partneriams. Tokią nuomonę viešnagės Londone metu išsakė Vokietijos federalinio banko „ Bundesbank “ vadovas Jensas Weidmannas .