bankrotas

Perestroika Lietuvos sporte: sabotažu apkaltintas Kūno kultūros ir sporto departamento vadovas pastumtas į šoną  (75)
2015 m. lapkričio 23 d. 10:48
Treniruotę lengvosios atletikos manieže pirmadienio rytą grupelė sostinės sportininkų pradėjo apšilimu balkone. Jiems teko užleisti vietą šalies sporto organizacijų vadovams, improvizuotoje spaudos konferencijoje šuolių su kartimi sektoriuje paskelbusiems savotišką notą Kūno kultūros ir sporto departamento (KKSD) generaliniam direktoriui Edžiui Urbanavičiui.
Mitybos ateitis – funkcionalusis maistas  (2)
2015 m. lapkričio 16 d. 11:36
Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) duomenimis, mūsų sveikata didžiąja dalimi priklauso nuo gyvensenos ir mitybos. Kauno technologijos universiteto (KTU) Cheminės technologijos fakulteto Maisto mokslo ir technologijos katedros profesorius Rimantas Petras Venskutonis sako, kad mitybos ateitis yra funkcionaliojo maisto koncepcija.
Profesorius prognozuoja, kokį maistą valgysime ateityje  (3)
2015 m. lapkričio 16 d. 07:44
Pasaulio sveikatos organizacij os (PSO) duomenimis, mūsų sveikata didžiąja dalimi priklauso nuo gyvensen os ir mityb os. Kauno technologijos universiteto (KTU) Cheminės technologijos fakulteto Maisto mokslo ir technologijos katedros profesorius Rimantas Petras Venskutonis sako, kad mitybos ateitis yra funkcionaliojo maisto koncepcija.
E. Gustas. Nauja fizinių asmenų bankroto tvarka – galimybė atsitiesti per trumpesnį laiką  (10)
2015 m. lapkričio 12 d. 10:35
Visi pripažįstame, kad bankrotas tiek asmeniui, tiek įmonei – nemaloni situacija, į kurią pakliuvus tenka spręsti aibę netikėtai iškilusių klausimų. Nuo 2013 m. kovo 1 d., kai Lietuvoje įsigaliojo Fizinių asmenų bankroto įstatymas , galimybe bankrutuoti pasinaudojo daugiau nei 700 asmenų.
G. Kubiliūnaitė. Keičiasi įmonių bankroto teisinis reglamentavimas
2015 m. lapkričio 12 d. 07:30
Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasirašė Įmonių bankroto įstatymo pataisas, kurioms įsigaliojus 2016 metų sausio 1 dieną keisis įmonių bankroto proceso teisinis reguliavimas. Įstatymo pataisomis siekiama paspartinti įmonių bankroto procesus bei padaryti juos skaidresnius ir efektyvesnius.
Po atšauktų skrydžių į Egiptą Maskvos oro uoste – chaosas  (217)
2015 m. lapkričio 9 d. 19:02
Penktadienio vakarą mėginame prasiveržti pro kamščius keliuose keliolikai greitosios pagalbos ekipažų skubant į Maskvos Domodedovo oro uostą. Medikai skubėjo pagalbą suteikti nusiminusioms moterims, besiskundžiančioms aukštu kraujospūdžiu, galvos skausmais ir svaigimu. Šios moterys pasijuto blogai po to, kai sužinojo apie atšauktus skrydžius į saulėtąjį Šarm aš Šeichą.
N. Mačiulis apie „Estonian Air“: ar aš jums nesakiau?  (66)
2015 m. lapkričio 7 d. 18:15
Šeštadienį paskelbus apie „ Estonian Air “ bankrotą, „ Swedbank “ vyriausiasis ekonomistas Nerijus Mačiulis priminė, kad tokią baigtį Estijos oro linijoms prognozavo dar prieš pusę metų.
N. Puteikis. Panaikinti mokesčius skurstantiems būtina, o nenaudinga tik partinei nomenklatūrai  (130)
2015 m. lapkričio 5 d. 11:22
Socialine darbuotoja viename iš vadinamosios „provincijos“ miestų dirbanti septynių vaikų mama, apie kurią mano padėjėjams papasakojo žmonės, matę jos darbą – nuoširdžią pagalbą jos reikalingiems – pati yra viena iš silpnųjų (pokalbį su ja rasite čia ).
Stipriai susižalojusiam mūrininkui buvusi vadovė turės sumokėti tūkstančius  (3)
2015 m. spalio 29 d. 11:59
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas darbe susižalojusiam vyrui iš likviduotos įmonės direktorės priteisė beveik 22 tūkst. eurų neturtinei žalai atlyginti, rašoma teismo pranešime spaudai.
Po gerų naujienų iš Pasaulio banko įvardijo opiausias Lietuvos problemas  (16)
2015 m. spalio 28 d. 09:02
Pasaulio bankas paskelbė valstybių verslo sąlygų ataskaitą „ Doing Business 2016“. Pagal ją Lietuva pakilo 4 pozicijomis ir užima 20 vietą iš 189 valstybių.
Lengvesnė galimybė atsikratyti skolų – kelias į sukčiavimą?  (1)
2015 m. spalio 20 d. 13:45
Tai, kad Lietuvoje bus palengvintos fizinių asmenų sąlygos bankrutuoti, nurašyti skolas, yra teigiamas reiškinys, „Žinių radijui“ sakė Nacionalinės bankrotų administratorių asociacijos pirmininkas Gintaras Grinius.
Skolos ir laiko stoka jas grąžinti dainininkę B. Petrikytę verčia skelbti fizinį bankrotą  (63)
2015 m. spalio 20 d. 11:59
Per dideli finansiniai įsipareigojimai ir nežinomybė, kaip juos įvykdyti, garsią dainininkę ir verslininkę Birutė Petrikytę-Karžickają stumia fizinio asmens bankroto link.
Kodėl bankrutuoja Kalėdų Senelis?  (17)
2015 m. spalio 19 d. 19:54
Nors Kalėdų Senelis siejasi tik su stebuklais ir dovanomis, tačiau ir jam reikia mokėti mokesčius bei rūpintis darbuotojais. Pasirodo, Šv. Kalėdų simbolio biuras patiria didelių finansinių sunkumų dėl Rusijos ekonominės padėties.
Politinis klounas JAV: kas amerikiečiams kiek neįprasta, Europos gyventojams atrodo neįtikėtina  (135)
2015 m. spalio 12 d. 20:08
Viena „The Independent“ rugpjūčio 8-osios numerio antraštė karingai skelbė: „Respublikonų debatai: Donaldas Trumpas leidosi į puolimą, kol kiti kandidatai puolė vieni kitus“. Taip apibūdinti respublikonų kandidatų į JAV prezidentus debatai Klivlande, kuriuos transliavo televizijos kanalas „Fox“.
Nori leisti greičiau bankrutuoti asmenims  (3)
2015 m. spalio 6 d. 12:07
Pirmadienį Vyriausybės pasitarime sutarta dėl esminių Ūkio ministerijos siūlomų Fizinių asmenų bankroto įstatymo pakeitimų, kurie, be kita ko, sudarys sąlygas sutrumpinti bankroto procesą nuo 5 iki 3 metų. Įstatymo projektas artimiausiu metu bus svarstomas Vyriausybės posėdyje ir teikiamas Seimui, rašoma Ūkio ministerijos pranešime spaudai.
Rugsėjį – grėsmingas šuolis  (22)
2015 m. spalio 5 d. 12:20
Tik ką pasibaigęs rugsėjis buvo itin nelinksmas net 224 Lietuvos įmonėms, kurios buvo paskelbtos bankrutuojančiomis, rašoma bendrovės „ Creditreform Lietuva “ pranešime spaudai.
Rusijos oro bendrovės „Transaero“ laukia bankrotas  (10)
2015 m. spalio 2 d. 16:46
Bankrotas – vienintelė išeitis antrai pagal dydį Rusijos oro bendrovei „Transaero“ po to, kai valstybės remiamai „ Aeroflot “ nepavyko perimti bendrovės kontrolės – taip penktadienį pareiškė Rusijos ekonomikos ministras Aleksejus Uliukajevas.
Kur Lietuvoje šiemet labiausiai nesisekė verslui?  (13)
2015 m. spalio 1 d. 12:10
Per devynis šių metų mėnesius labiausiai nesėkmės persekiojo įmones, įsikūrusias Klaipėdoje , Visagine bei Vilniuje . Mažiausiai verslų, patyrusių bankrotus, areštus ar praradusių visus darbuotojus buvo Druskininkų, Rokiškio bei Kaišiadorių savivaldybėse.
Gyvenimo staigmenos, kurias patyrė emigrantė: kai daug turi, daug ir prarandi  (36)
2015 m. rugsėjo 24 d. 20:45
Aušra buvo turtingo graiko žmona. Tiesiog ponia. Tačiau per krizę iš verslo neliko nieko. Dabar Aušra dirba kailių salone ir viena išlaiko šeimą.
Graikijos krizė smogė lietuvei emigrantei: nuo ponios iki eilinės pardavėjos  (8)
2015 m. rugsėjo 22 d. 10:03
Lietuvės 20 metų emigracijos istorija verta dramatiško filmo siužeto: dvi santuokos, du vaikai, dvi užsienio šalys, skurdas, paskui didžiuliai pinigai bei ponios statusas, o galiausiai – krizė ir bankrotas. Istoriją matysite socialinės dokumentikos laidoje „ Emigrantai “ per LRT televiziją.
Loterijų laimėtojų (ne)laimės: skurdas, skyrybos ir problemos su policija  (10)
2015 m. rugsėjo 19 d. 11:22
Statistika rodo, jog net 51 proc. žmonių perka loterijos bilietus ir svajoja apie lengvą laimikį – aukso puodą. Psichologai tokį elgesį aiškina tuo, jog žmonėms paprasčiau tikėti, kad viską galima gauti vieno bilieto įsigijimu, nei ilgu darbu ar taupymu. Iš tiesų, realybė yra visiškai kitokia nei daugelis įsivaizduoja – galimybė išlošti loterijoje yra tik 1 iš 8 mln. Didesnė tikimybė yra mirti nuo bitės įgėlimo (1 iš 6,1 milijono) ar būti nutrenktam žaibo (1 iš 3 milijonų). Kredito unija AMBER dalijasi įsimintiniausiomis istorijos apie loterijas ir žmones, kuriuos aplankė tokia (ne)laimė.
Skaudi pamoka: teks grąžinti uždirbtus pinigus  (201)
2015 m. rugsėjo 15 d. 13:41
Gėles kaimo parduotuvei tiekęs Edmundas Smetonis iki šiol negali patikėti, kad turi grąžinti, kaip pats sako, sąžiningai uždirbtus pinigus. Tokį sprendimą priėmė Panevėžio miesto apylinkės ir nepakeitė apygardos teismas, nagrinėję įmonės „Jokana“, kuriai priklausė ta kaimo parduotuvė, bankroto bylą.
Klausk teisininko: nepajėgiu įvykdyti finansinių įsipareigojimų – ar galiu bankrutuoti?  (3)
2015 m. rugsėjo 13 d. 19:00
Skaičiau DELFI straipsnį apie fizinio asmens bankroto galimybę ir tikriausiai teks tuo pasinaudoti. Turiu nemažai kreditų ir paskolų jau ilga laiką, esu išbandžiusi refinansavimą ir viskas buvo gerai, kol nesumažėjo pajamos (dirbu už minimumą). Visada mokėjau visas įmokas laiku tik šį mėnesį vėluoju, žinau ir kitų įmokų neturėsiu iš ko sumokėti, nebežinau ką daryti... Norėčiau paprašyti jūsų konsultacijos, ką turėčiau pirmiausia padaryti, kur kreiptis, kokios bus pasekmės po tų 5 metų, kai baigsis bankrotas? Ar bankai matys, kad buvau bankrutavusi? Ar būtinai mano skolos turi viršyti 25 tūkst. eurų? Gal yra dar kokia nors išeitis?
Laukinio kapitalizmo laikų palikimas trukdo išguiti sovietinį  (15)
2015 m. rugsėjo 11 d. 13:50
Lietuvai atgavus nepriklausomybę ir papūtus laisvos rinkos vėjams, dauguma naujųjų verslininkų savo įmones įkurdavo pirmuosiuose sovietinių daugiabučių aukštuose. Nemažai jų ten pat išlikę ir šiandien, o tai, kaip parodė istorija Šiauliuose , gali sukelti problemų namus renovuojant.
Po žadėtos renovacijos nežino, juoktis ar verkti  (159)
2015 m. rugsėjo 1 d. 16:21
Norėję pagerinti gyvenimo sąlygas uostamiesčio Kretingos g. 11 ir 15 namų gyventojai dabar nebežino, ar juoktis, ar verkti.
Skaudi žinia Ukrainai: laukia bėdos  (78)
2015 m. rugpjūčio 28 d. 14:20
Tarptautinė reitingų agentūra „ Fitch “ dar kartą pablogino Ukrainos skolinimosi užsienio valiuta reitingą. Šį kartą jis pablogintas tiek, kad panašu, jog bankrotas šaliai tapo neišvengiamu.
„Fresh Market“ iškelta bankroto byla  (12)
2015 m. rugpjūčio 20 d. 07:35
Mažmeninės prekybos tinklą valdžiusiai bendrovei „Fresh Market“ trečiadienį paskelbtas bankrotas, areštuotas visas įmonės turtas, rašo portalas vz.lt.
Bankrutavusio elektriko istorija: likau basas, girtas ir nelaimingas  (107)
2015 m. rugpjūčio 15 d. 08:43
Esu paprastas. Bet pasielgiau neįprastai. Ir kad paprastai – nesakau. Kodėl rašau? Nes tokie patys paprasti, kaip ir aš, manęs nesuprato. Na, gal jie ne tokie prasčiokai, vis dėlto – verslininkai, darbdaviai. Mano istorijos yra dvi.