bankrotas

Dar vienas A. Zuoko projektas priėjo liepto galą  (178)
2015 m. liepos 27 d. 12:42
Vilniaus miesto mero kėdę palikus Artūrui Zuokui ir toliau byra jo kurti projektai. Tikėtina, kad šią savaitę VšĮ „ Vilnius veža “ valdyba nuspręs inicijuoti taksi ir dispečerinės paslaugas teikusiai VšĮ „Vilnius veža“ bankrotą.
Graikas: dalis net neišgali nusipirkti lėktuvo bilieto, kad „evakuotųsi“  (154)
2015 m. liepos 25 d. 18:55
„Graikijos atveju radikalios reformos yra neišvengiamos, tačiau jei dėl jų darbą praradę žmonės žudysis negalėdami įpirkti duonos savo vaikams, tuomet Graikijai geriau bus likti Europos Sąjungos pašonėje“, – sako tinklaraščio Euroblogas.lt pašnekovas graikas Yannis Iliopoulosas. Graikijos jaunimui nedarbas, neišgalėjimas susimokėti už nuomą, gyvenimas su tėvais ir bevertiškumo jausmas tapo kasdienybe. O dalis net neišgali nusipirkti lėktuvo bilieto tam, kad „evakuotųsi“, sako jis. Net keturiasdešimtmečiai grįžta gyventi su tėvais, papildo graikė Eleftheria Vlasopoulou.
A. Butkevičius: nuspręsta kol kas atsisakyti LJL bankroto  (30)
2015 m. liepos 24 d. 12:39
Bendrovės „ Lietuvos jūrų laivininkystės “ bankrotas kol kas nebebus inicijuojamas.
Graikai skuba – laukia milijardinės išlaidos  (4)
2015 m. liepos 22 d. 09:58
Graikijos vyriausybė antradienį pareiškė norinti iki rugpjūčio 20 dienos baigti derinti galutinę sutartį dėl šalies tarptautinio finansinio gelbėjimo plano, kai pateikė parlamentui svarstyti daugiau įstatymų reformų, vykdydama kreditorių reikalavimus imtis reformų mainais į skolinamas lėšas.
Graikijos gelbėjimo planas jau žlunga?  (39)
2015 m. liepos 18 d. 15:14
Trečioji Graikijos finansinio gelbėjimo programa dar net nebaigta derinti, bet pagrindinės šio susitarimo šalys jau abejoja, ar planas yra įgyvendinamas.
A. Mockus. Kodėl Neringos gyventojai turi sumokėti už A. Kubiliaus Vyriausybės klaidas?  (74)
2015 m. liepos 14 d. 11:56
Neringa virsta Lietuvos Graikija. Ne tik gamtos grožiu, turistų trauka gali konkuruoti, bet ir tuo, kad abi atsidūrė ant bankroto slenksčio. Neringą toks likimas ištiko tuomet, kai teismas ją ir Valstybės teritorijų planavimo ir statybos inspekciją įpareigojo atlyginti privačių asmenų patirtą, 1 149 349,83 eurų siekiančią žalą už nugriautą restoraną Juodkrantėje , kuris iš pradžių buvo teismų pripažintas kaip neteisėtai pastatytas, vėliau – kaip neteisėtai nugriautas.
Tikėjosi, kad pabėgę iš Rusijos išsigelbės. Klydo  (233)
2015 m. liepos 12 d. 14:06
Bitkovų šeima prarado ne tik sukauptą turtą, tačiau ir visą gyvenimą, kai pastojo kelią Rusijos prezidento Vladimiro Putino žmonėms. Sutuoktiniai Igoris ir Irina Bitkovai tikėjosi, kad pabėgę į Gvatemalą išsigelbės, tačiau jie klydo.
P. Auštrevičius apie Graikiją: žodžiais Briuselyje jau netikima  (89)
2015 m. liepos 8 d. 22:28
Lietuvos europarlamentaras Petras Auštrevičius teigia Graikijos premjero pasisakyme Europos Parlamente ( EP ) neišgirdęs politinio įsipareigojimo, kad aiškus veiksmų dėl paskolos planas bus pateiktas laiku. P. Auštrevičiaus teigimu, nors Graikijos politikai kalba apie reformas, kurių reikalauja skolintojai, konkrečių siūlymų nepateikia.
J.Dijsselbloemas: Graikija pateiks naują prašymą  (11)
2015 m. liepos 7 d. 21:00
Graikija netrukus pateiks naują prašymą dėl finansinės paramos iš Europos stabilumo mechanizmo ( ESM ). Tai gali būti padaryta trečiadienį, po Briuselyje vykusio euro zonos finansų ministrų susitikimo antradienį pareiškė euro grupės vadovas Jeroenas Dijsselbloemas .
„120s“ žinios: bedugnę pasiekusi Graikija ir rekordinė trispalvė  (1)
2015 m. liepos 7 d. 17:22
DELFI TV trumposiose žiniose žiūrėkite: Graikijai likę pasirinkimai – „blogas ir blogesnis“, išskleidus rekordinę trispalvę, Palangoje skambėjo „Tautiška giesmė”, NATO vadovas išvardino į Donbasą tiekiamus rusiškus ginklus, orų prognozė ir dienos kadras.
Priežastys, kodėl auginti vaiką Lietuvoje daug sunkiau nei Austrijoje  (236)
2015 m. liepos 7 d. 05:30
Lietuvos politikai mėgsta kartoti, kad mūsų šalyje sudarytos sąlygos vaikus auginantiems tėvams yra labai geros, tačiau pabandykime pažiūrėti, ko Lietuvoje nėra.
Klausk teisininko: ar bankrutuojant netekčiau ir buto?  (43)
2015 m. liepos 5 d. 17:00
Paimant 15 000 eurų paskolą iš banko reikėjo įkeisti butą. Dabar jau 8 metus moku įmokas, bet faktiškai dengiasi tik labai menka dalis paskolos, o visi pinigai nueina padengti palūkanas, nes paskola paimta 30 metų. Nuo nervų ir streso susilpnėjo sveikata ir bijau, kad galiu netekti darbo, o tada nieko negalėsiu mokėti. Jeigu paskelbčiau asmens bankrotą ar iš manęs atimtų butą?
Graikija pasinaudojo siaubingu baigties scenarijumi  (159)
2015 m. liepos 5 d. 13:45
„Manau, kad Graikija labai sąmoningai naudoja siaubingos baigties scenarijų kortą, siekdama daryti dar didesnį spaudimą kreditoriams. Tai tikrai aukšto lygio lošimas kortomis“, – interviu LRT Radijui sako ekonomikos analitikas, „ Financial Times “ apžvalgininkas Martinas Sadbu.
Garsiausi pasaulio ekonomistai pasisakė apie Graikiją  (99)
2015 m. liepos 4 d. 18:02
Nors apklausos Graikijoje rodo, kad būsimų referendumo dalyvių stovyklos pasiskirstė beveik tolygiai, kai kurie garsūs pasaulio ekonomistai laikosi vieningos nuomonės, esą "ne" atsakas Graikijai būtų geriausias - arba "iš blogiausių geriausias" - pasirinkimas.
Graikijos finansų ministras nerinko žodžių  (417)
2015 m. liepos 4 d. 13:17
Graikijos finansų ministras Yanis Varoufakis šeštadienį paskelbtame interviu apkaltino Atėnams skolas teikusias organizacijas terorizmu, graikų balsavimo referendume dėl paramos teikimo sąlygų išvakarėse.
Aikštėje kalbėjęs Graikijos premjeras ragino nekeliaklupsčiauti prieš ES  (795)
2015 m. liepos 3 d. 19:27
Graikijos premjeras Alexis Tsipras penktadienio vakarą atvyko į savo rėmėjų mitingą ir dar kartą paragino rinkėjus, besiruošiančius sekmadienį įvyksiančiam referendumui, nesileisti šantažuojamiems – tarti NE Europos Sąjungos ultimatumams.
ECB viceprezidentas Lietuvoje apie Graikiją: susitvarkysime  (13)
2015 m. liepos 3 d. 11:52
Pirmadienį Europos centrinis bankas ( ECB ) planuoja aptarti galimą finansavimą Graikijai , apie tai viešėdamas Vilniuje kalbėjo ECB pirmininko pavaduotojas Vítoras Constâncio.
Graikijoje padėtis – it per pilietinį karą  (196)
2015 m. liepos 3 d. 11:31
Graikų, planuojančių balsuoti „Taip“ per sekmadienį vyksiantį referendumą ir pritarti naujausioms šalies finansinio gelbėjimo programos sąlygoms, dabar yra šiek tiek daugiau negu tų, kurie atsakys „Ne“, rodo penktadienį paskelbti apklausos rezultatai.
Graikijai – blogų žinių pliūpsnis  (293)
2015 m. liepos 2 d. 10:59
Graikija neįstengė nustatytu laiku pervesti 1,6 mlrd. eurų paskolos įmokos Tarptautiniam valiutos fondui ( TVF ), taip tik sustiprindama nerimą dėl jos galimo pasitraukimo iš euro zonos. Šiais metais šalis skolinga dar 10 mlrd. eurų. Maža to, TVF paskaičiavo, kad Graikijai reikia papildomai reikia 50 mlrd. eurų finansams stabilizuoti.
„120s“ žinios: Graikijos bankrotas ir Henytės kapituliacija  (8)
2015 m. birželio 30 d. 17:10
DELFI TV trumposiose žiniose žiūrėkite: Rusija pradėjo tyrimą dėl Lietuvos nepriklausomybės, H. Daktaras buvo išteisintas dėl dvigubos žmogžudystės, nebeturi iliuzijų - Graikija bankrutuos, Šv. Pilypo ir Jokūbo bažnyčioje kyla kariljono varpai .
Nebeturi iliuzijų – Graikija bankrutuoja  (408)
2015 m. birželio 30 d. 13:36
Graikijos finansų ministras nurodė, kad Graikija nesumokės Tarptautiniam valiutos fondui (TVF) paskolos įmokos, skelbia „Reuters“.
Bankrutuoja JAV teritorija  (133)
2015 m. birželio 30 d. 10:59
Puerto Riko gubernatorius teigia, kad ši savivaldos teisę turinti Jungtinių Valstijų teritorija negali padengti 72 mlrd. dolerių (64,67 mlrd. Eur) siekiančios skolos ir artėja prie bankroto ribos, skelbia BBC .
Naftos kaina ir Rusijos rublis važiuoja žemyn  (46)
2015 m. birželio 29 d. 12:09
Pirmadienį naftos kainos smunka - taip rinka reaguoja į Graikijos sprendimą uždaryti bankus ir taikyti kapitalo kontrolės priemones, informuoja " Reuters ".
N. Mačiulis paskaičiavo Graikijos pasitraukimo tikimybę  (88)
2015 m. birželio 29 d. 11:42
Savaitgalį Graikijos premjeras, supratęs, kad kelis mėnesius trukęs jo politinis šantažas ir blefas nepasiteisino, metė paskutinę savo kortą – paskelbė referendumą. Tauta turės nuspręsti, ar sutikti su tarptautinių kreditorių reikalavimais, įgyvendinti struktūrines reformas, sumažinti neadekvačiai išpūstas socialines išmokas bei padidinti mokesčius, ar pasirinkti alternatyvų kelią – bankrotą ir tikėtiną pasitraukimą ne tik iš euro zonos, bet ir iš Europos Sąjungos .
J. Mundeikis. Po nepavykusio A. Tsipras pokerio, ECB perdavė kamuolį politikams ir Graikijos nacionaliniam bankui  (3)
2015 m. birželio 29 d. 10:43
Europos centrinis bankas ( ECB ) sekmadienį nusprendė pratęsti likvidumo pagalbos Graikijai kritiniu atveju (Emergency liquidity assistance – ELA) priemonės taikymą, bet apribojo jos apimtį iki penktadienį nustatytos 89 mlrd. eurų sumos. Tokiu sprendimu ECB perdavė kamuolį politikams ir Graikijos nacionaliniam bankui po to, kai Graikijos premjeras Alexis Tsipras netikėtai pareiškė, jog bus skelbiamas referendumas dėl visuotinio pritarimo arba nepritarimo kreditorių siūlomoms sąlygoms.
R. Šadžius: Graikijos bankroto tikrai nebus  (50)
2015 m. birželio 29 d. 08:49
Europos centriniam bankui nurodžius, kad jis nepadidins savo paramos Graikijos skolintojams, Lietuvos finansų ministras Rimantas Šadžius „Žinių radijui“ pirmadienį sakė, kad tai nereiškia Graikijos bankroto ir jos skolų nurašymo. Visgi jis pabrėžė, kad Graikija iš tikrųjų susiduria su labai dideliais sunkumais.
13 reikšmingų faktų apie Graikijos ekonomiką  (75)
2015 m. birželio 27 d. 18:57
Nusprendus nepratęsti finansinės paramos Graikijai po birželio 30-osios, „ Business Insider “ parengė gidą apie tai, kas vyksta Graikijos ekonomikoje ir jos užkulisiuose: jis apima viską nuo demografijos ir korupcijos iki surūkomų cigarečių kiekio.
Kokiais atvejais fizinis asmuo gali bankrutuoti?  (8)
2015 m. birželio 27 d. 16:00
Norint paskelbti fizinio asmens bankrotą reikalingos dvi sąlygos, tačiau klaidinga manyti, kad toks bankrotas – skolų nurašymas. Taip sako teisės mokslų daktaras advokatas Darius Bolzanas .
Kasdienybės eskizai: horoskopas Palangai  (8)
2015 m. birželio 27 d. 06:00
AVINAS. Atsipalaidavimo savaitė. Nesinervinkite dėl smulkmenų ir nesivelkite į ginčus – rizikuojate būti pamautas ant oponento kreivų argumentų iešmo ir pačirškintas kvailybių ugnyje. Lėtai svylant padams pasaulis neteks jūsų atmuštos išminties. Geriau pasišildykite saulės spinduliuose. Tam savaitgalį labai tiktų Palanga.