Arvydas Vilčinskas

Arvydas Vilčinskas rėžė atsakymą tiems, kas jį smerkia dėl 29 metais jaunesnės mylimosios  (96)
2016 m. sausio 27 d. 13:52
Šį šeštadienį BTV muzikiniame šou „Dainuok mano dainą“ laukia Arvydo Vilčinsko dainų vakaras. Žiūrovai turės progą ne tik klausytis už širdies griebiančių ir linksmų, šiuolaikiškai perdainuotų Arvydo melodijų, bet ir sužinoti apie dainininko meilės istoriją, kurią jis papasakos išsamiai. Kad neliktų nei vieno klaustuko.
A. Vilčinskas apie pažintį su 29 metais jaunesne mylimąja: viskas prasidėjo nuo keisto jos prašymo  (38)
2016 m. sausio 27 d. 13:41
Šį šeštadienį BTV muzikiniame šou "Dainuok mano dainą" laukia Arvydo Vilčinsko dainų vakaras. Žiūrovai turės progą ne tik klausytis už širdies griebiančių ir linksmų, šiuolaikiškai perdainuotų Arvydo melodijų, bet ir sužinoti apie dainininko meilės istoriją, kurią jis papasakos išsamiai. Kad neliktų nei vieno klaustuko.
Į viešumą grįžta buvusi „Dinamikos“ atlikėja Viktorija Mauručaitė  (2)
2016 m. sausio 20 d. 16:39
Šeštadienio vakarais vėl skambės žinomiausi lietuviški hitai ir liesis pikantiškos istorijos – tik visko bus kur kas daugiau. Į BTV eterį atsinaujinęs grįžta muzikinis šou "Dainuok mano dainą".
Muzikinis šou „Dainuok mano dainą” grįžta su 10 žinomų dainininkų  (15)
2016 m. sausio 20 d. 16:33
Šeštadienio vakarais vėl skambės žinomiausi lietuviški hitai ir liesis pikantiškos istorijos – tik visko bus kur kas daugiau. Į BTV eterį atsinaujinęs grįžta muzikinis šou „Dainuok mano dainą“.
Trimis dešimtmečiais jaunesnę sužadėtinę turintis Arvydas Vilčinskas prisipažino mylintis kitą  (70)
2016 m. sausio 13 d. 15:02
Šį, trečiadienio, vakarą TV3 laidoje „Svogūnų Lietuva“ lankysis legendinis Lietuvos dainininkas Arvydas Vilčinskas. Net 17 metų emigracijoje praleidęs vyras, čia tituluojamas tautos atgimimo dainiumi. Laidos studijoje sužadėtinę turintis A. Vilčinskas pasakos ne tik kodėl grįžo į gimtinę, bet ir prisipažins apie jausmus kitai moteriai.
Liepa Mondeikaitė – kaip iš katalogo  (33)
2016 m. sausio 6 d. 18:04
Antradienį LNK studijoje vyko BTV muzikinio šou „Dainuok mano dainą“ filmavimai, kuriuose dalyvavo garsūs dainininkai: Viktorija Mauručaitė, Arvydas Vilčinskas, Česlovas Gabalis, Lukas Pačkauskas, Steponas Januška, Tomas Augulis, Vilija Pilibaitytė-Mia, Karina Krysko-Skambinė, Asta Pilypaitė ir Liepa Mondeikaitė .
Vasarą su žmona išsiskyręs A. Vilčinskas susižadėjo su 29-eriais jaunesne mylimąja  (284)
2015 m. gruodžio 23 d. 09:09
Vos po kelių mėnesių draugystės susižadėjo legendinis dainininkas Arvydas Vilčinskas ir jo mylimoji Rūta Gajauskaitė . 57-erių vyras su 28-erių mylimąja buvo pažįstami daugiau nei dvejus metus, o šiltus jausmus vienas kitam puoselėjo nuo vasaros.
DELFI 2015-ieji: išrinkite įsimintiniausias metų skyrybas!  (49)
2015 m. gruodžio 19 d. 09:57
Skaičiuojant paskutines metų dienas, DELFI kviečia prisiminti įsimintiniausius šių metų įvykius. Šįmet buvo ne tik atradimų, bet ir praradimų ir netikėtų skyrybų. Kviečiame prisiminti poras, šįmet pasukusias skirtingais keliais ir išrinkti porą, kuri labiausiai nustebino tokiu sprendimu.
J. Nainys – apie patirtį JAV: valė tualetus, gyveno su gėjumi ir gudravo dėl vizos  (22)
2015 m. gruodžio 18 d. 11:26
Žinomi Lietuvos žmonės laidoje „KK2 penktadienis“ prisimins, kokius darbus jiems teko dirbti emigravus į Didžiąją Britaniją bei kitas lietuvių pamėgtas valstybes. Radistas Jonas Nainys pirmą kartą į Jungtines Amerikos Valstijas išvažiavo 2004 metais, ten teko dirbti juodžiausius darbus bei susidurti su įvairiais netikėtumais.
Po skyrybų su žmona Arvydas Vilčinskas pamilo perpus už save jaunesnę moterį  (351)
2015 m. rugsėjo 21 d. 12:31
Jonavoje gyvenantis ir aktyviai koncertuojantis legendinis Lietuvos dainininkas Arvydas Vilčinskas jaučiasi kaip niekad laimingas. 57-erių vyras prie šono glaudžia dvidešimt devyneriais metais jaunesnę savo mylimąją, su kuria jie kartu – dar tik du mėnesiai. Prieš keletą mėnesių A. Vilčinskas išsiskyrė su žmona Jurgita.
Arvydas Vilčinskas savo 29 metais jaunesnę draugę pristatė televizijos laidoje  (56)
2015 m. rugsėjo 21 d. 12:26
Jonavoje gyvenantis ir aktyviai koncertuojantis legendinis Lietuvos dainininkas Arvydas Vilčinskas jaučiasi kaip niekad laimingas. 57-erių vyras prie šono glaudžia dvidešimt devyneriais metais jaunesnę savo mylimąją, su kuria jie kartu – dar tik du mėnesiai.
A. Vilčinskas su žmona pasuko skirtingais keliais  (139)
2015 m. gegužės 26 d. 08:16
Dainininkas Arvydas Vilčinskas ir jo 18 metų jaunesnė žmona žurnalistė Jurgita Vilčinskienė nusprendė pasukti skirtingais keliais. Apie tai, susilaikydama nuo platesnių komentarų, naujienų portalui DELFI patvirtino J. Vilčinskienė. Teismo posėdis, kuriame bus nagrinėjama skyrybų byla, dar neįvyko.
„Chorų karus“ paliko dar viena muzikali komanda  (60)
2015 m. balandžio 12 d. 19:26
Sekmadienį tiesioginį TV3 eterį tradiciškai skambiausiomis dainomis drebino muzikinis projektas „ Chorų karai “. Laidos tema – „Pasaulio šalys“. Susumavus dviejų laidų rezultatus paaiškėjo, kad projektą teko palikti „Auksiniam“ Tauragės krašto chorui, kuriam vadovavo grupė „Magnit“.
„Chorų karų“ klipe – žvangantys ginklai  (6)
2015 m. kovo 2 d. 15:25
Jau greitai TV3 televizijos eteryje – muzikinio projekto „ Chorų karai “ 6-asis sezonas. „Chorų karų“ epopėją tęs septyni nauji chorai ir jų generolai. Nuo šios dienos TV3 žiūrovai jau gali išvysti ir ypatingą projekto naujo sezono klipą.
B. Nicholson: perskaičius virtinę komentarų ir kotletų epopėją, aš tikrai neįsižeidžiau  (27)
2015 m. vasario 10 d. 13:45
TV3 įžymybių naujienų laidoje „ VIP “ svečiuosis maisto knygų, kulinarinio tinklaraščio ir nuotaikingiausių kulinarinių laidų „ Beatos virtuvė “ autorė Beata Nicholson .
Neatlaikę konkurencijos scenos grandai bilietus į koncertus siūlo ir už 18 litų  (183)
2014 m. lapkričio 17 d. 15:17
Norint turiningai praleisti laiką ir palinguoti pagal garsiausių Lietuvos scenos grandų šlagerius, nebūtina išleisti didelių sumų. Žinomų Lietuvos atlikėjų koncertų bilietų kainos stebina. Jau daug metų scenoje spindinčių legendinių estrados žvaigždžių pasirodymus galima išvysti ir už 18 litų. Tuo metu šiuolaikinių atlikėjų pasirodymų kainos siekia ir pusantro šimto litų.
Atgimimo dainius prabilo: į Ameriką jį išvijo duoklės prašę policininkai  (2)
2014 m. balandžio 9 d. 15:19
Jau šį vakarą LRT laidoje „Gyvenimas“ laukia nuoširdi dainininko Arvydo Vilčinsko ir jo žmonos Jurgitos išpažintis, kurioje tautos numylėtinis negailės šokiruojančių detalių iš savo asmeninio gyvenimo.
A. Vilčinskas: reketininkams kas mėnesį mokėjau po 1000 dolerių  (40)
2014 m. balandžio 9 d. 12:51
Jau šį vakarą LRT laidoje „Gyvenimas“ laukia nuoširdi dainininko Arvydo Vilčinsko ir jo žmonos Jurgitos išpažintis, kurioje tautos numylėtinis negailės šokiruojančių detalių iš savo asmeninio gyvenimo.
A. Vilčinskas apie savo vaikystę: užaugau vargingomis sąlygomis  (16)
2014 m. kovo 31 d. 13:35
Septyniolika metų JAV praleidęs dainininkas, Sąjūdžio metais gerai žinomas kaip dainius Arvydas Vilčinskas dabar savo gyvenimą kuria Lietuvoje . Kaune gimęs ir augęs Arvydas Vilčinskas laidoje „Ačiū, kad atėjote“ prisiminė, kad ne visada jo gyvenimas buvęs toks kaip šiandien.
B. Nicholson ir A. Vilčinskas emigravusiems tautiečiams siunčia ką tik iškeptus duonos kepalus  (17)
2014 m. vasario 5 d. 12:15
Trečiadienį, vasario 5d., pasaulyje minima šv. Agotos diena, dar žinoma kaip duonos diena. Dažnam lietuviui būtent juoda duona asocijuojasi su gimtine, todėl „Vilniaus duona“ nepamiršo pasveikinti ir į užsienį gyventi išvykusių tautiečių.
Labdaros koncerte - būrys žvaigždžių  (18)
2013 m. gruodžio 5 d. 11:50
Du tūkstančiai „Maisto banko“ entuziastų ir savanorių, atvykstančių į tiesioginę „Pasidalink“ koncerto transliaciją „Žalgirio“ arenoje, kad parodytų, koks svarbus žmonių gerumas, padedantis įveikti sunkumus. Arti šimto atlikėjų, trys chorai, kelios dešimtys solistų, nemokamai koncertuosiančių arenoje ir kviesiančių aukoti alkstantiems.
Antradienio rytą išrinktąją vedęs Arvydas Vilčinskas medaus kopinėti nežada  (104)
2013 m. birželio 25 d. 14:58
Antradienį Jonavoje žiedus sumainė dainininkas Arvydas Vilčinskas ir jo mylimoji žurnalistė Jurgita Činkienė. Pora susituokė po ketverių metų draugystės. Pagrindiniam Lietuvos naujienų portalui DELFI tai patvirtino patys jaunavedžiai. Jiedu pasirinko itin kuklią ceremoniją, susituokė Jonavos santuokų rūmuose. Nuotaka pasirinko Vilčinskienės pavardę.
Į Lietuvos Sąjūdžio koncertą susirinkę pensininkai įsižeidė dėl jiems neparodytos pagarbos  (233)
2013 m. birželio 1 d. 20:03
Lietuvos persitvarkymo sąjūdžiui paminėti prie LR Seimo rūmų vyko šventinis koncertas. Jame skambėjo atgimimo dainos, visi susirinkusieji kartu su atlikėjais galėjo dainuoti žodžius, kurie skambėjo prieš 25 metus, siekiant Lietuvos valstybingumo atkūrimo.
A.Vilčinskas: žiūrovui neužtenka, kad kažkas nuo scenos pašūkaliotų - kur jūsų rankos?!  (19)
2013 m. sausio 3 d. 17:39
„Tai buvo geriausia dovana gimtadienio proga. Iki šiol geriausia mano daina buvo vadinama „Grįžtu namo“, kuri prieš daugelį metų taip pat nugalėjo konkursuose. Tačiau prieš metus grįžęs į Lietuvą siekiau įrodyti, kad Vilčinskas gali parašyti ir sudainuoti ne tik šią dainą. Manau, jog man pavyko“, - emocijų neslėpė sausio 1-ąją savo 55 metų gimtadienį atšventęs dainų autorius ir atlikėjas Arvydas Vilčinskas .
Balsavimas. „Muzikinė kaukė“ tęsiasi: rink savo favoritą!  (21)
2012 m. gruodžio 20 d. 18:04
Lietuvą pakerėjęs geros nuotaikos ir puikios muzikos projektas „Muzikinė kaukė” laukia jūsų balsų! Aštuonios žvaigždės priėmė iššūkį ir kiekvieną ketvirtadienį, 20.25 per BTV persikūnys į garsiausius pasaulio atlikėjus ir dainininkus.
Susitikimas su lietuviais svetur A.Vilčinskui priminė jo paties emigraciją  (7)
2012 m. spalio 2 d. 15:25
„Ar vėl išvažiuojate?“ – tokio klausimo Kauno oro uoste iš pasų kontrolės poste dirbančio pareigūno sulaukė dainų autorius ir atlikėjas Arvydas Vilčinskas . „Tik kelioms dienoms“, - šyptelėjo muzikantas.
1000 pareigūnų koncertavęs D.Zvonkus: gailiuosi nestojęs į policijos akademiją, nebūčiau teisių praradęs  (12)
2012 m. spalio 1 d. 19:50
Pirmadienio vakarą Teatro arenoje Policijos dienai paminėti skirtame renginyje buvo sukviesta per 1000 uniformuotų pareigūnų, kuriems muzikinius sveikinimus dovanojo Lietuvos muzikos pasaulio žvaigždės. Daugelis už širdies griebiančius kūrinius dovanojusių dainininkų su policijos pareigūnais susiduria ne pirmą kartą.
LNK koncerte policijos dienos proga – šou pasaulio ir policijos susidūrimas  (3)
2012 m. rugsėjo 28 d. 11:18
Policijos dienos minėjimo proga antradienį 19.55 val. LNK transliuos iškilmingą ir giedros nuotaikos kupiną šventinį koncertą „Policijos Angelų – sargų diena“.
A.Vilčinskas: po koncertų – laikas žvejybai ir kūrybai  (12)
2012 m. birželio 20 d. 11:08
„Baigėsi pirmojo koncertinio turo etapas. Nuo gruodžio mėnesio Lietuvos koncertų salėse surengiau virš 50 koncertų. Vos tik grįžęs iš JAV įsisukau į koncertų karuselę. O dabar jau kuriu naujas dainas būsimai programai“, - sakė dainų autorius ir atlikėjas Arvydas Vilčinskas.