Arvydas Vilčinskas

Po skyrybų su žmona Arvydas Vilčinskas pamilo perpus už save jaunesnę moterį  (351)
2015 m. rugsėjo 21 d. 12:31
Jonavoje gyvenantis ir aktyviai koncertuojantis legendinis Lietuvos dainininkas Arvydas Vilčinskas jaučiasi kaip niekad laimingas. 57-erių vyras prie šono glaudžia dvidešimt devyneriais metais jaunesnę savo mylimąją, su kuria jie kartu – dar tik du mėnesiai. Prieš keletą mėnesių A. Vilčinskas išsiskyrė su žmona Jurgita.
Arvydas Vilčinskas savo 29 metais jaunesnę draugę pristatė televizijos laidoje  (56)
2015 m. rugsėjo 21 d. 12:26
Jonavoje gyvenantis ir aktyviai koncertuojantis legendinis Lietuvos dainininkas Arvydas Vilčinskas jaučiasi kaip niekad laimingas. 57-erių vyras prie šono glaudžia dvidešimt devyneriais metais jaunesnę savo mylimąją, su kuria jie kartu – dar tik du mėnesiai.
A. Vilčinskas su žmona pasuko skirtingais keliais  (139)
2015 m. gegužės 26 d. 08:16
Dainininkas Arvydas Vilčinskas ir jo 18 metų jaunesnė žmona žurnalistė Jurgita Vilčinskienė nusprendė pasukti skirtingais keliais. Apie tai, susilaikydama nuo platesnių komentarų, naujienų portalui DELFI patvirtino J. Vilčinskienė. Teismo posėdis, kuriame bus nagrinėjama skyrybų byla, dar neįvyko.
„Chorų karus“ paliko dar viena muzikali komanda  (60)
2015 m. balandžio 12 d. 19:26
Sekmadienį tiesioginį TV3 eterį tradiciškai skambiausiomis dainomis drebino muzikinis projektas „ Chorų karai “. Laidos tema – „Pasaulio šalys“. Susumavus dviejų laidų rezultatus paaiškėjo, kad projektą teko palikti „Auksiniam“ Tauragės krašto chorui, kuriam vadovavo grupė „Magnit“.
„Chorų karų“ klipe – žvangantys ginklai  (6)
2015 m. kovo 2 d. 15:25
Jau greitai TV3 televizijos eteryje – muzikinio projekto „ Chorų karai “ 6-asis sezonas. „Chorų karų“ epopėją tęs septyni nauji chorai ir jų generolai. Nuo šios dienos TV3 žiūrovai jau gali išvysti ir ypatingą projekto naujo sezono klipą.
B. Nicholson: perskaičius virtinę komentarų ir kotletų epopėją, aš tikrai neįsižeidžiau  (27)
2015 m. vasario 10 d. 13:45
TV3 įžymybių naujienų laidoje „ VIP “ svečiuosis maisto knygų, kulinarinio tinklaraščio ir nuotaikingiausių kulinarinių laidų „ Beatos virtuvė “ autorė Beata Nicholson .
Neatlaikę konkurencijos scenos grandai bilietus į koncertus siūlo ir už 18 litų  (183)
2014 m. lapkričio 17 d. 15:17
Norint turiningai praleisti laiką ir palinguoti pagal garsiausių Lietuvos scenos grandų šlagerius, nebūtina išleisti didelių sumų. Žinomų Lietuvos atlikėjų koncertų bilietų kainos stebina. Jau daug metų scenoje spindinčių legendinių estrados žvaigždžių pasirodymus galima išvysti ir už 18 litų. Tuo metu šiuolaikinių atlikėjų pasirodymų kainos siekia ir pusantro šimto litų.
Atgimimo dainius prabilo: į Ameriką jį išvijo duoklės prašę policininkai  (2)
2014 m. balandžio 9 d. 15:19
Jau šį vakarą LRT laidoje „Gyvenimas“ laukia nuoširdi dainininko Arvydo Vilčinsko ir jo žmonos Jurgitos išpažintis, kurioje tautos numylėtinis negailės šokiruojančių detalių iš savo asmeninio gyvenimo.
A. Vilčinskas: reketininkams kas mėnesį mokėjau po 1000 dolerių  (40)
2014 m. balandžio 9 d. 12:51
Jau šį vakarą LRT laidoje „Gyvenimas“ laukia nuoširdi dainininko Arvydo Vilčinsko ir jo žmonos Jurgitos išpažintis, kurioje tautos numylėtinis negailės šokiruojančių detalių iš savo asmeninio gyvenimo.
A. Vilčinskas apie savo vaikystę: užaugau vargingomis sąlygomis  (16)
2014 m. kovo 31 d. 13:35
Septyniolika metų JAV praleidęs dainininkas, Sąjūdžio metais gerai žinomas kaip dainius Arvydas Vilčinskas dabar savo gyvenimą kuria Lietuvoje . Kaune gimęs ir augęs Arvydas Vilčinskas laidoje „Ačiū, kad atėjote“ prisiminė, kad ne visada jo gyvenimas buvęs toks kaip šiandien.
B. Nicholson ir A. Vilčinskas emigravusiems tautiečiams siunčia ką tik iškeptus duonos kepalus  (17)
2014 m. vasario 5 d. 12:15
Trečiadienį, vasario 5d., pasaulyje minima šv. Agotos diena, dar žinoma kaip duonos diena. Dažnam lietuviui būtent juoda duona asocijuojasi su gimtine, todėl „Vilniaus duona“ nepamiršo pasveikinti ir į užsienį gyventi išvykusių tautiečių.
Labdaros koncerte - būrys žvaigždžių  (18)
2013 m. gruodžio 5 d. 11:50
Du tūkstančiai „Maisto banko“ entuziastų ir savanorių, atvykstančių į tiesioginę „Pasidalink“ koncerto transliaciją „Žalgirio“ arenoje, kad parodytų, koks svarbus žmonių gerumas, padedantis įveikti sunkumus. Arti šimto atlikėjų, trys chorai, kelios dešimtys solistų, nemokamai koncertuosiančių arenoje ir kviesiančių aukoti alkstantiems.
Antradienio rytą išrinktąją vedęs Arvydas Vilčinskas medaus kopinėti nežada  (104)
2013 m. birželio 25 d. 14:58
Antradienį Jonavoje žiedus sumainė dainininkas Arvydas Vilčinskas ir jo mylimoji žurnalistė Jurgita Činkienė. Pora susituokė po ketverių metų draugystės. Pagrindiniam Lietuvos naujienų portalui DELFI tai patvirtino patys jaunavedžiai. Jiedu pasirinko itin kuklią ceremoniją, susituokė Jonavos santuokų rūmuose. Nuotaka pasirinko Vilčinskienės pavardę.
Į Lietuvos Sąjūdžio koncertą susirinkę pensininkai įsižeidė dėl jiems neparodytos pagarbos  (233)
2013 m. birželio 1 d. 20:03
Lietuvos persitvarkymo sąjūdžiui paminėti prie LR Seimo rūmų vyko šventinis koncertas. Jame skambėjo atgimimo dainos, visi susirinkusieji kartu su atlikėjais galėjo dainuoti žodžius, kurie skambėjo prieš 25 metus, siekiant Lietuvos valstybingumo atkūrimo.
A.Vilčinskas: žiūrovui neužtenka, kad kažkas nuo scenos pašūkaliotų - kur jūsų rankos?!  (19)
2013 m. sausio 3 d. 17:39
„Tai buvo geriausia dovana gimtadienio proga. Iki šiol geriausia mano daina buvo vadinama „Grįžtu namo“, kuri prieš daugelį metų taip pat nugalėjo konkursuose. Tačiau prieš metus grįžęs į Lietuvą siekiau įrodyti, kad Vilčinskas gali parašyti ir sudainuoti ne tik šią dainą. Manau, jog man pavyko“, - emocijų neslėpė sausio 1-ąją savo 55 metų gimtadienį atšventęs dainų autorius ir atlikėjas Arvydas Vilčinskas .
Balsavimas. „Muzikinė kaukė“ tęsiasi: rink savo favoritą!  (21)
2012 m. gruodžio 20 d. 18:04
Lietuvą pakerėjęs geros nuotaikos ir puikios muzikos projektas „Muzikinė kaukė” laukia jūsų balsų! Aštuonios žvaigždės priėmė iššūkį ir kiekvieną ketvirtadienį, 20.25 per BTV persikūnys į garsiausius pasaulio atlikėjus ir dainininkus.
Susitikimas su lietuviais svetur A.Vilčinskui priminė jo paties emigraciją  (7)
2012 m. spalio 2 d. 15:25
„Ar vėl išvažiuojate?“ – tokio klausimo Kauno oro uoste iš pasų kontrolės poste dirbančio pareigūno sulaukė dainų autorius ir atlikėjas Arvydas Vilčinskas . „Tik kelioms dienoms“, - šyptelėjo muzikantas.
1000 pareigūnų koncertavęs D.Zvonkus: gailiuosi nestojęs į policijos akademiją, nebūčiau teisių praradęs  (12)
2012 m. spalio 1 d. 19:50
Pirmadienio vakarą Teatro arenoje Policijos dienai paminėti skirtame renginyje buvo sukviesta per 1000 uniformuotų pareigūnų, kuriems muzikinius sveikinimus dovanojo Lietuvos muzikos pasaulio žvaigždės. Daugelis už širdies griebiančius kūrinius dovanojusių dainininkų su policijos pareigūnais susiduria ne pirmą kartą.
LNK koncerte policijos dienos proga – šou pasaulio ir policijos susidūrimas  (3)
2012 m. rugsėjo 28 d. 11:18
Policijos dienos minėjimo proga antradienį 19.55 val. LNK transliuos iškilmingą ir giedros nuotaikos kupiną šventinį koncertą „Policijos Angelų – sargų diena“.
A.Vilčinskas: po koncertų – laikas žvejybai ir kūrybai  (12)
2012 m. birželio 20 d. 11:08
„Baigėsi pirmojo koncertinio turo etapas. Nuo gruodžio mėnesio Lietuvos koncertų salėse surengiau virš 50 koncertų. Vos tik grįžęs iš JAV įsisukau į koncertų karuselę. O dabar jau kuriu naujas dainas būsimai programai“, - sakė dainų autorius ir atlikėjas Arvydas Vilčinskas.
Koncerte „Misija Sibiras“ scenos žvaigždės kvies saugoti tautos atmintį  (2)
2012 m. birželio 5 d. 17:44
Septintus metus iš eilės organizuojamas jaunimo pilietiškumo ir patriotiškumo ugdymo projektas „ Misija Sibiras ” kviečia Lietuvos televizijos žiūrovus prisiminti Sibire žuvusius ir likusius tautiečius, jų tremties istoriją ir kartu paminėti artėjančią birželio 14-ąją – Gedulo ir vilties dieną.
A.Vilčinskas: grįžau namo, kol saulė dar nenusileido  (50)
2012 m. vasario 19 d. 00:00
Arvydą Vilčinską puikiai prisimena kartos, kurios brendo su Sąjūdžiu, sveikino Nepriklausomybės atkūrimą. Jis buvo tituluojamas Atgimimo dainiumi, laisvės šaukliu. Senoji Kauno halė, buvę Vilniaus sporto rūmai ošdavo Arvydui į taktą.
Kunigas R.Doveika: kartais krebžda negera mintis, kad valdžia užgrobė valstybę, atitolindama nuo jos piliečius  (149)
2012 m. vasario 16 d. 10:23
„Kas yra valstybė – valdžia ar piliečiai?“ - taip klausė kunigas šio vakaro pokalbių laidoje „Valando su Rūta“ skirtoje Vasario 16-ajai. Šis vakaras yra piliečių vakaras, nes valstybę sudaro, ačiū Dievui, ne valdžia, o piliečiai.
A.Vilčinskas: „Grįžau namo, kol saulė dar nenusileido...“  (194)
2012 m. vasario 11 d. 18:10
Taip, perfrazuodamas Atgimimo laikais itin populiarios dainos „Į Lietuvą“ žodžius, šiandien juokauja vienas garsiausių to meto dainininkų Arvydas Vilčinskas, po septyniolikos metų emigracijos JAV sugrįžęs į tėvynę.
Arvydas ir Tadas Vilčinskai – šiandien ir prieš du dešimtmečius (apklausa)  (146)
2012 m. sausio 31 d. 13:45
1989-aisiais tautos dainiumi tapęs ir tuo metu ypač populiarias tautines dainas traukęs dainininkas Arvydas Vilčinskas, sugrįžęs į Lietuvą, vėl rengia pasirodymus TV projektuose. Praėjusį sekmadienį jis pasirodė TV3 televizijos projekte „Chorų karai“. Vyras tapo ne tik komisijos, vertinusios choristų ir jų generolų pasirodymus, nariu, bet su sūnumi Tadu Vilčinsku bei jungtiniu choru atliko dainą „Į Lietuvą“, kurią prieš 23 metus niūnavo beveik visa Lietuva.
Vos debiutavę su „Chorų karais“ atsisveikino E.Kučinskas ir Klaipėdos choras  (370)
2012 m. sausio 29 d. 22:14
Sekmadinio vakarą TV3 televizijos projekte “Chorų karai” pasirodymus surengė septyni chorai ir jų generolai iš įvairių Lietuvos miestų. Daugiausiai TV žiūrovų palaikymo sulaukė Stano ir Panevėžio pataisos namų choras. Pasirodo, jis – ne tik žiūrovų favoritas. Komisija choristes, dienas leidžiančias kalėjime, taip pat įvertino aukščiausiais balais. Jau antrojoje laidoje su projektu žiūrovų ir komisijos narių sprendimu atsisveikino dainininko Edmundo Kučinsko ir Klaipėdos choras.
„Chorų karų“ vedėjo vairas šį sekmadienį perduodamas M. Stasiuliui  (55)
2012 m. sausio 27 d. 13:18
Praėjusį sekmadienį TV3 eteryje startavę „Chorų karai“ bei sulaukęs aktyvaus žiūrovų susidomėjimo ir toliau žada drebinti sceną. Premjerinėje laidoje, kurią pasižiūrėjo beveik vienas milijonas šalies gyventojų, vedėjo pozicijas šalia gražuolės Jurgitos Jurkutės užėmęs žurnalistas Algimantas Čekuolis šį sekmadienį vedėjo vairą perduos jau pavasarį TV3 eteryje startuosiančio pramoginio projekto „Šok ir lieknėk“ vedėjui Mindaugui Stasiuliui.
Sekmadienį „Chorų karuose“ svečiuosis muzikos legendos  (6)
2012 m. sausio 26 d. 15:24
Praėjusį sekmadienį įvykusios „Chorų karų“ premjeros metu TV3 žiūrovai vienoje scenoje išvydo daugiau nei šimtą choristų ir perpus tiek žinomiausių dainininkų iš visos Lietuvos. Šį sekmadienį „Chorų karuose“ virs ne ką mažesnės aistros, nes laidos temai – lietuviški hitai – besiruošiantys chorvedžiai ir choristai ruošiasi sudrebinti sceną.
A.Vilčinskas: lietuvybės centrai Amerikoje nyksta  (123)
2012 m. sausio 13 d. 17:30
Jungtinėse Valstijose gyvenantys vyresnės kartos išeiviai iš Lietuvos daug metų idealizavo Lietuvą, Žinių radijo laidoje „Aktualusis interviu“ penktadienio vakarą sakė po 17 m. į Lietuvą iš JAV grįžęs dainininkas ir dainų kūrėjas Arvydas Vilčinskas . Pasak jo, požiūris esą pasikeitė, kai vyresnieji išeiviai pastaraisiais metais susidūrė su vis daugiau iš Lietuvos atvykstančių tautiečių.