Vašingtone – G. Monfilso ir Y. Wickmayer pergalės

(1)
JAV sostinėje Vašingtone pasibaigusio WTA serijos tarptautinio moterų teniso turnyro „CITI Open“, kurio prizų fondą sudarė 226 750 JAV eurų, vienetų varžybas laimėjo labiau patyrusi 26-erių metų belgė Yanina Wickmayer.
© AFP/Scanpix

Septintą reitingą turėjusi Belgijos tenisininkė sekmadienį finale per pusantros valandos 6:4, 6:4 nugalėjo vos pirmą kartą WTA serijos turnyrų finale žaidusią 22-jų amerikietę Lauren Davis.

Tai buvo jau dešimtasis Belgijos tenisininkės finalinis šios serijos turnyrų mačas ir penktoji pergalė. Kartu su pagrindiniu prizu dvigubą pergalę iškovojusiai Yaninai Wickmayer atiteko 280 WTA reitingo taškų bei 43 tūkst. dolerių čekis.

Poroje su rumune Monica Niculescu žaidusi Yanina Wickmayer dvejetų varžybų finale dar šeštadienį 6:4, 6:3 nugalėjo japones Shuko Aoyamą ir Risą Ozaki.

Vyrų varžybose triumfavo antras pagal reitingą prancūzas Gaelis Monfilsas.

29-erių metų Prancūzijos tenisininkas sekmadienį lemiamoje dvikovoje po 2 valandas ir 14 minučių trukusios trijų setų kovos 5:7, 7:6 (8:6), 6:4 palaužė trylikto pagal skirstymą turnyre 37-erių metų kroato Ivo Karlovičiaus pasipriešinimą.

Tai buvo šeštasis po daugiau nei pustrečių metų laimėtas Gaelio Monfilso turnyras, kuris kartu su pagrindiniu prizu jo sąskaitą papildė 500 ATP klasifikacijos taškų bei 348 200 dolerių čekį.

Dvejetų varžybose triumfavo antras pagal skirstymą kanadiečio Danielio Nestoro ir prancūzo Edouardo Rogerio–Vasselino duetas, finale 7:6 (7:3), 7:6 (7:4) įveikęs lenko Lukaszo Kuboto ir austro Alexandreio Peya porą.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Tenisas

R. Berankis Londone pralaimėjo 42-ai pasaulio teniso raketei (1)

Londone vykstančiame parodomajame teniso turnyre „Boodles Challenge“ antradienį lietuvis Ričardas Berankis 3:6, 3:6 pralaimėjo 42-ai pasaulio raketei 20-mečiui kroatui Bornai Čoričiui.

L. Grigelis Italijoje po atkaklios kovos pralaimėjo favoritui

Italijoje vykstančio Teniso profesionalų asociacijos (ATP) „Challenger“ serijos turnyro „Aspria Tennis Cup“ vienetų varžybų pirmame rate antradienį lietuvis Laurynas Grigelis po atkaklios kovos 7:5, 5:7, 6:7 (5:7) pralaimėjo turnyro favoritui 24-erių metų italui Marco Cecchinato (105-a pasaulio raketė).

J. Eidukonytė Lenkijoje iškopė į aštuntfinalį P. Bakaitė Turkijoje pateko į dvejetų varžybų ketvirtfinalį

Lenkijoje vykstančio Tarptautinės teniso federacijos (ITF) moterų turnyro „Bella Cup 2017“ vienetų varžybų pirmame rate antradienį lietuvė Joana Eidukonytė 1:6, 6:4, 6:3 nugalėjo 20-metę rusę Valeriją Uržumovą (1021-a pasaulio raketė).

Pralaimėtame mače Turkijoje P. Bakaitė nelaimėjo nė vieno geimo (7)

Turkijoje vykstantis Tarptautinės teniso federacijos (ITF) moterų turnyras „Koza Vos Cup“ nesėkmingai baigėsi lietuvei Paulinai Bakaitei.

Lietuvos teniso čempionu tapo labiausiai patyręs turnyro žaidėjas J. Tverijonas (1)

Šiaulietis Julius Tverijonas tapo savaitgalį “Ąžuolyno” teniso klube Kaune pasibaigusio Lietuvos teniso čempionato nugalėtoju. Vyrų vienetų varžybų finale J. Tverijonas 6:3 6:0 sutriuškino Lauryną Adomavičių. Beje, šių metų Lietuvos čempionas buvo visa galva pranašesnis ir už kitus turnyre sutiktus varžovus. Per keturis čempionate sužaistus susitikimus J. Tverijonas iš viso pralaimėjo tik septynis geimus.