Dvi ankstesnes tarpusavio dvikovas laimėjo „Neptūnas“ – 84:73 Klaipėdoje ir 85:79 Utenoje, o vieną - „Juventus“ 71:69 Klaipėdoje.

Po lygios pirmo kėlinio pradžios (5:5, 9:8) „Neptūnas“ spurtavo 0:9 ir atitrūko nuo varžovų (9:18). Netrukus svečių iš uostamiesčio įgijo 11 taškų pranašumą (12:23). Po pirmų 10 min. žaidimo klaipėdiečiai pirmavo - 16:23.

Antro ketvirčio pradžioje „Neptūno“ persvara tapo rekordinė - 16:28. Vėliau kelias minutes švieslentėje nesikeitė skaičiai - 21:28. Svečiams pirmaujant 10 taškų (23:33), susiėmė „Juventus“ ekipa. Aikštės šeimininkai spurtavo 10:0 ir išlygino rezultatą (35:35). Po 20 min. mūšio nežymiai pirmavo „Neptūnas“ (39:40).

Trečias ketvirtis vyko taškas į tašką (41:40, 43:45, 49:48, 51:51). Po tyčinės ir techninės Justo Sinicos pražangų „Juventus“ pabėgo nuo priešininkų 6 taškų skirtumu (59:53, 61:55).

Lemiamą kėlinį sėkmingiau pradėjo uteniškiai, kurie pradžioje atitrūko 10 taškų skirtumu (69:59), o vėliau susikrovė 13 taškų pranašumu (75:62). Likus 40 sek. „Juventus“ krepšininkai dar turėjo 10 taškų persvarą (77:67). Utenos klubas ir šventė galutinę pergalę rezultatu - 77:71.

Rezultatas:

„Juventus“ (23/15) - „Neptūnas“ (30/9) - 77:71 (16:23, 23:17, 22:15, 16:16).

„Juventus“: Rashaunas Enealas Broadusas 18, Nikita Barinovas 12, Edgaras Stanionis ir Egidijus Dimša po 10, Arvydas Šikšnius 7, Vaidas Čepukaitis 6, Simas Buterlevičius 5, Ovidijus Varanauskas ir Saulius Kulvietis po 4, Valdas Dabkus 1 taškas.

„Neptūnas“: Simas Galdikas 16, Donatas Zavackas 15, Deividas Gailius 8, Mustafa Adeenas Shakuras 7, Arnas Butkevičius 6, Ivanas Neliubovas 5, Mindaugas Girdžiūnas 4, Vytautas Šarakauskas ir Justas Sinica po 3, Martynas Mažeika 2 taškai.

Balandį „Neptūnas“ ne tik pralaimėjo „Juventus“ krepšininkams, bet ir 62:70 nusileido AlytausDzūkijai“ ir 75:84 – Vilniaus „Lietuvos rytui“. Klaipėdiečiai Kėdainių „Nevėžį“ palaužė tik 88:85, o Panevėžio „Lietkabelį“ – tik 83:81.

„Juventus“ klubas su Pasvalio „Pieno žvaigždėmis“ kovoja dėl ketvirtos vietos, kuri suteiks namų aikštės pranašumą ketvirtfinalyje.
Pergalė prieš „Neptūną“ leido „Juventus“ susilyginti su pasvaliečiais laimėjimų ir nesėkmių skaičiumi (23/15).

Kiti du likę „Juventus“ varžovai – „Mažeikiai“ ir „Nevėžis“, o „Pieno žvaigždės“ žais su „Neptūnu“ ir „Dzūkija“.

Kadangi pasvaliečiai laimėjo trejas tarpusavio dvikovas, „Juventus“ reikia pralenkti „Pieno žvaigždes“ viena pergale. Būtent šie du klubai turėtų susitikti pirmame atkrintamų varžybų etape.