LKL

LKL

LKL (Lietuvos krepšinio lyga)  stipriausia Lietuvos vyrų krepšinio lyga, įkurta 1993 metais. Šios lygos nugalėtojos yra tapę tik du klubai – Kauno „Žalgiris“ ir Vilniaus „Rytas“.

Kauno „Žalgiris“ yra tapęs čempionais 22 kartus, o Vilniaus „Rytas“ 5 kartus. Kiekvienais metais prieš sezono pradžią, yra paskelbiami lygos ir jos taisyklių pakeitimai bei atnaujinimai.

LKL varžosi 10 klubų. Sezonas susideda iš reguliariojo sezono ir atkrintamųjų varžybų. Finalo serija žaidžiama iki 3 pergalių. Paskutinę vietą užėmusi komanda iškrenta į NKL, o jos vietą užima NKL čempionai. 

Prienuose žaidęs LaMelo Ballas išrinktas NBA metų naujoku (7)

Nuo Lietuvos krepšinio lygos ( LKL ) autsaiderių – iki geriausio NBA sezono naujoko laurų. Tokį kelią nuėjo LaMelo Ballas .

Marčiulionis palieka „Rytą“ ir žais NCAA (31)

Augustas Marčiulionis kels sparnus už Atlanto. Ateinantį sezoną Vilniaus „Rytą“ paliekantis 19-metis krepšininkas mokysis ir žais JAV.

„Lietkabelis“ pratęsė sutartį su vyriausiuoju treneriu (3)

Panevėžio „Lietkabelio“ klubas vasaros darbus pradeda nuo sutarties pratęsimo su vyriausiuoju treneriu Nenadu Čanaku, kuris komandai vadovaus dar...

Atostogų kryptimi Ispanijos salą pasirinkęs Schilleris jau braižo kito sezono schemas (6)

Pirmąjį sezoną Kauno „Žalgirio“ gretose užbaigęs vyriausiasis treneris Martinas Schilleris džiaugiasi iškovotais trofėjais ir jau pasinėrė...

Gražiausias finalų epizodas – monstriškas „Lietkabelio“ aukštaūgio skrydis

Nusileidus 2020-21 m. „Betsafe-LKL“ sezono uždangai, LKL.lt krepšinio aistruolius kviečia pasigrožėti penkiais įspūdingiausiais didžiojo bei...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10