LKL

5776 straipsnių

LKL (Lietuvos krepšinio lyga)  stipriausia Lietuvos vyrų krepšinio lyga, įkurta 1993 metais. Šios lygos nugalėtojos yra tapę tik du klubai – Kauno „Žalgiris“ ir Vilniaus „Rytas“.

Kauno „Žalgiris“ yra tapęs čempionais 24 kartus, o Vilniaus „Rytas“ 7 kartus. Kiekvienais metais prieš sezono pradžią, yra paskelbiami lygos ir jos taisyklių pakeitimai bei atnaujinimai. Lygos prezidento pareigas užima Remigijus Milašius, generalinė direktorė – Rasa Liuimienė.

2023/24 m. LKL sezoną pabaigė 11 klubų. Sezonas susideda iš reguliariojo sezono ir atkrintamųjų varžybų. Finalo serija žaidžiama iki 3 pergalių. Paskutinę vietą užėmusi komanda iškrenta į NKL, o jos vietą užima NKL čempionai.  

2024 m. sezone triumfavo Vilniaus „Rytas“, finalo serijoje 3-1 pranokęs „Žalgirį“. Plačiau apie tai čia: delfi.lt/a/120029485.  

BC „Wolves Twinsbet“

Vilniaus „Wolves Twinsbet“ komandai teks ieškoti naujo atakų lyderio. Juo buvęs amerikietis gynėjas Rasheedas Sulaimonas, pasibaigus vienerių metų trukmės kontraktui, nusprendė pasirinkti kitą savo karjeros stotelę ir būsimą sezoną sostinės klube neberungtyniaus.