LKL

LKL

LKL (Lietuvos krepšinio lyga)  stipriausia Lietuvos vyrų krepšinio lyga, įkurta 1993 metais. Šios lygos nugalėtojos yra tapę tik du klubai – Kauno „Žalgiris“ ir Vilniaus „Rytas“.

Kauno „Žalgiris“ yra tapęs čempionais 22 kartus, o Vilniaus „Rytas“ 5 kartus. Kiekvienais metais prieš sezono pradžią, yra paskelbiami lygos ir jos taisyklių pakeitimai bei atnaujinimai.

LKL varžosi 10 klubų. Sezonas susideda iš reguliariojo sezono ir atkrintamųjų varžybų. Finalo serija žaidžiama iki 3 pergalių. Paskutinę vietą užėmusi komanda iškrenta į NKL, o jos vietą užima NKL čempionai. 

Laimėję „Šiauliai“ išsaugojo viltis patekti į LKL atkrintamąsias

„Betsafe- LKL “ turnyro lentelės kaimynų dvikovoje triumfavę „Šiauliai“ (7-18) išsaugojo teorines viltis pasiekti atkrintamąsias varžybas.

Prie „Ryto“ jungiasi FIBA jaunimo Čempionų lygos MVP

Pirmadienio popietę Vilniaus „Rytas“ pasidalino naujienomis – prie pagrindinės komandos sudėties LKL kovoms prisijungs FIBA jaunimo Čempionų...

Krepšinio zona su Kurtinaičiu: apie „Žalgirio“ atsisveikinimą su Eurolyga ir LKL grandų derbį

„Delfi TV“ laidoje „Krepšinio zona“ mintimis apie naujausias šalies ir Europos krepšinio aktualijas pasidalins strategas Rimas Kurtinaitis ir...

Kaip su „Real“, taip ir su „Rytu“: „Žalgirio“ fanai iššlavė visus bilietus

Trečiasis šio sezono LKL grandų mūšis tarp Kauno „Žalgirio“ ir Vilniaus „Ryto“ krepšininkų sekmadienį vyks sausakimšoje arenoje.

Spaudos neskaitantis Birutis – apie Trinchieri pastabas, pratęstą sutartį ir derbio reikšmę

Kauno „Žalgiris“ uždarė sezoną Eurolygoje ir gali pilnai koncentruotis „Betsafe- LKL “ batalijoms.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10