Uostamiestyje vyko atviros šaudymo iš lanko Klaipėdos miesto pirmenybės

Uostamiestyje vyko atviros šaudymo iš lanko Klaipėdos miesto pirmenybės. Šaudant olimpiniais lankais vyrų pogrupyje pirmą vietą iškovojo Modestas Šliauteris iš Šiaulių. Jis finale 6:2 nugalėjo Lenardą Bernotą iš Klaipėdos. Kovą dėl trečios vietos rezultatu 7:3 laimėjo Arvydas Čepulionis iš Kauno, įveikęs Latvijos atstovą Eduardą Lapsinį.
Šaudymas iš lanko
© AP/Scanpix


Olimpinių lankų moterų grupėje visas prizines vietas iškovojo Latvijos lankininkės. Pirmą vietą iškovojo Anete Kreicberga, rezultatu 7:3, įveikusi Rimą Matvejevą, o bronzos medalis atiteko Marinai Riabkovoi.

Skriemulinių lankų vyrų pogrupyje kovoje dėl pirmos vietos susitiko Andrius Špadas iš Kauno ir Mantas Masiulis iš Šiaulių. Rezultatu 137:131 savo pranašumą įrodė A. Špadas.

Trečią vietą iškovojo Petras Dagys iš Vilniaus, rezultatu 140:129 laimėjęs prieš Edmundą Butkų iš Šiaulių.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kitos sporto šakos

Istorinėse varžybose – sunerimusi L. Asadauskaitė ir nelaukta viešnia (26)

Pirmą kartą Vilniuje rengiamos aukščiausio rango šiuolaikinės penkiakovės varžybos – pasaulio taurės finalas – prasidėjo staigmenomis. Malonią šeimininkams pateikė Lina Batulevičiūtė, o viena favoričių laikyta Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė komplikavo savo galimybes siekti galutinės pergalės. Dar vienas netikėtumas buvo Donatos Rimšaitės pasirodymas tribūnoje.

Pasaulio penkiakovės taurės finalo fechtavimosi rungtyje lietuvės lipo lyderėms ant kulnų (1)

Ketvirtadienį Vilniuje prasidėjusiose pasaulio šiuolaikinės penkiakovės taurės finalo moterų varžybose Lietuvos garbę ginti stojo trys Lietuvos atstovės. Fechtavimosi rungtyje Londono olimpinė čempionė Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė liko toli nuo lyderių, o geriausiai sekėsi Linai Batulevičiūtei ir Ievai Serapinaitei.

Savaitgalį į Trakus sugužės irkluotojai – vyks 55-oji „Gintarinių irklų“ regata (1)

Šių metų birželio 23-25 dienomis vyks jubiliejinė, 55-oji „Gintarinių irklų” regata. Regatoje irkluotojai pasitikrina jėgas prieš svarbiausius startus Europos bei pasaulio irklavimo čempionatuose. Šiais metais į „Gintarinių irklų” varžybas atvyksta sportininkai iš Latvijos, Estijos, Lenkijos, Baltarusijos, Ukrainos, Gruzijos bei Rusijos.

Europos šuolių į vandenį čempionate I. M. Girdauskaitė liko tarp autsaiderių (1)

Lietuvos šuolininkei į vandenį Indrei Marijai Girdauskaitei pasirodymas Europos šuolių į vandenį čempionate Kijeve susiklostė ne taip, kaip norėtasi. Šuoliuose nuo 1 ir 3 metrų aukščių tramplinų rungtyse dalyvavusi sportininkė tikėjosi bent vienoje rungtyje patekti į finalą, tačiau to pasiekti nepavyko.

Vilniuje startavusiose penkiakovės pasaulio taurės vyrų fechtavimosi varžybose J. Kinderis – 16-as (1)

Ketvirtadienį Vilniuje prasidėjo šiuolaikinės penkiakovės pasaulio taurės finalo etapas. Pirmi į kovą įsitraukė vyrai, kurie varžėsi fechtavimosi rungties pagrindiniame etape. Lietuvai vyrų grupėje atstovauja vienintelis Justinas Kinderis.