159,5 km distancijos finiše Lietuvos dviratininkas 6 minutes bei 13 sekundžių pralaimėjo antrą pergalę šių lenktynių etapuose iškovojusiam ispanui Joaquimui Rodriguezui, kuris tik akimirka finiše aplenkė britą Chrisą Froome'ą bei 4 sekundėmis, trečiojoje pozicijoje likusį prancūzą Alexisą Vuillrmozą.

Į griūtį, dėl kurios lenktynės buvo sustabdytos dešimčiai minučių, patekęs ir geltonus lyderio marškinėlius praradęs šveicaras Fabianas Cancellara nuo etapo nugalėtojo atsiliko beveik 12 minučių ir finišo liniją kirto tik 188-as:

1. Joaquim Rodriguez (Ispanija) 3 val. 26 min. 54 sek.
2. Chris Froome (D. Britanija) tas pats laikas
3. Alexis Vuillrmoz (Prancūzija) atsiliko 4 sek.
194.Michael Matthew (Australija) 21:38

Po trijų etapų R. Navardauskas nuo lyderiu tapusio brito Chriso Froome'o atsilieka 10 minučių bei 21 sekunde:

1. Chris Froome (D. Britanija) 7:11:37
2. Tony Martin (Vokietija) atsilieka 1 sek.

Ž. Savickas Baltarusijoje finišavo ketvirtas

Dviratininkas Žydrūnas Savickas (Lietuvos rinktinė) sekmadienį Baltarusijoje vykusiose lenktynėse „Minsk Cup“ (1.2 kategorija) užėmė ketvirtą vietą ir pelnė dvylika Tarptautinės dviračių sporto sąjungos (UCI) reitingo taškų. 24-erių metų lietuvis pripažintas aktyviausiu lenktynių dalyviu.

Pasak Lietuvos dviračių federacijos pranešimo, nugalėjo ukrainietis Aleksandras Golovašas („Kolss-BDC“). Jis 176 km nuvažiavo per 4 val. 5 min. 9 sek. ir finišo sprinte įveikė Kazachstano dviratininką Matvejų Nikitiną („Seven Rivers“).

Trečias finišavo kazachas Nurbolatas Kulimbetovas („Seven Rivers“, +26 sek.). Jis finišo sprinte nugalėjo Ž. Savicką (+27 sek.).

Mykolas Račiūnas („Top Team“; +4 min. 59 sek.) finišavo 21-as, Raimondas Rumšas (Lietuvos rinktinė; +4:59) – 22-as, Tomas Vaitkus („Top Team“; +4:59) – 28-as, o Paulius Šiškevičius (Lietuvos rinktinė; +4:59) – 30-as.

Iš 115 startavusių dviratininkų klasifikuoti tik 34.

Šeštadienį surengtose „Grand Prix Minsk“ lenktynėse (1.2 kategorija) 21-erių metų Airidas Videika („Top Team“) finišavo su pagrindine grupe ir užėmė septintą vietą bei pelnė šešis UCI reitingo taškus.

Nugalėjo baltarusis Sergejus Popokas („Minsk“). Jis 120 km nuvažiavo per 2 val. 42 min. 37 sek.

Arnas Pelaitis (Lietuvos rinktinė) finišavo 23-ias, P. Šiškevičius (Lietuvos rinktinė) – 24-as, o Mykolas Račiūnas („Top Team“) – 30-as.

Iš 119 startavusių dviratininkų klasifikuoti 107.

Lenktynėse Baltarusijos sostinėje iš viso dalyvavo 11 Lietuvos dviratininkų.

D. Tušlaitė Italijoje trečią etapą baigė šešta

Italijoje vykstančių daugiadienių „Giro d'Italia Internazionale Femminile“ dviratininkių lenktynių trečiąjį etapą šešta baigė „Inpa Sottoli Giusfredi“ ekipai atstovaujanti Daiva Tušlaitė.

Lietuvė 130 km įveikė per 3 valandas 17 minučių 57 sekundes ir tik finišo tiesiojoje nusileido etapo nugalėtoja tapusiai olandei Lucindai Brand bei prizines vietas užėmusioms italėms Valentinai Scandolarai ir Elenai Cechini.

Kartu su pagrindine grupe atvažiavusi „Aromitalia-Vaiano“ komandos narė Rasa Leleivytė lyderėms pralaimėjo 1 minutę 15 sekundžių ir finišo liniją kirto 64-ta:

1. Lucinda Brand (Olandija) 3 val. 17 min. 57 sek.
2. Valentina Scandolara (Italija)
3. Elena Cecchini (Italija)
4. Loren Rowney (Australija)
5. Mayuko Hagiwara (Japonija)
6. Daiva Tušlaitė tas pats laikas
...
64.Rasa Leleivytė atsiliko 1 min. 15 sek.
...
138.Eyerusalem Kelil (Etiopija) 19:37

Po prologo bei trijų etapų R. Leleivytė užima 24-ą, o D. Tušlaitė – 30-tą vietą: