Kęstutis Navickas aštuntfinalyje per 38 minutes 21:8, 21:16 sutriuškino 50-ą pasaulio vyrų vieneto reitingo raketę Michailą Zilbermaną iš Izraelio ir jau užsitikrino 3030 olimpinio reitingo taškų.

Burtai lėmė, kad ketvirtfinalyje vėl laukia akistata su Zhu Siyuan iš Kinijos, kuriam Kęstutis įtemptoje kovoje buvo pralaimėjęs pogrupyje.

Pergalės atveju pusfinalyje veikiausiai tektų susitikti su tituluočiausiu pasaulio badmintonininku Lin Dan iš Kinijos.

Akvilė Stapušaitytė lemiamą pogrupio susitikimą per 36 minutes 6:21, 17:21 pralaimėjo kinei Shen Yaying, bet taip pat kovos ketvirtfinalyje, kur burtų keliu gavo gana parankią varžovę - Elisabeth Baldauf iš Austrijos (81).

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)