Kęstutis Navickas

806 straipsnių

Kęstutis Navickas – visuomenės veikėjas, darnaus vystymosi ekspertas, politikas, buvęs aplinkos ministras. Gimė 1970 metais birželio 13 dieną, Kaune.

2020 metais K. Navickas paskirtas žemės ūkio ministru. Politikas yra atgimstančios Lietuvos visuomeninio paminklosaugos ir ekologinio judėjimo dalyvis, žygeivis, „Atgajos“ klubo narys ir vadovas (1995-1998), buvęs aplinkosaugos koalicijos vadovas.

2016 metais buvo paskirtas aplinkos ministru Sauliaus Skvernelio Vyriausybėje, o 2018 metų pabaigoje – atleistas. Tais pačiais metais buvo atleistos Jurgita Petrauskienė ir Liana Ruokytė-Jonsson.

Jadvyga Bieliavska

Valdantiesiems atstovaujanti parlamentarų grupė siūlo panaikinti reikalavimą, kad Lietuvos rinkai tiekiami pluoštinių kanapių produktai ir jų gaminiai turi būti pagaminti iš pluoštinių kanapių, kuriose THC kiekis neviršija leidžiamos 0,3 procento ribos. Taip pat siūloma atsisakyti reikalavimo turėti...

Augustė Lyberytė, Gailė Jaruševičiūtė-Mockuvienė, Ignas Dobrovolskas, Žygimantas Šilobritas, Martyna Pikelytė

Vertindamas savo ir premjerės Ingridos Šimonytės didžiausias klaidas, antrosios kadencijos siekiantis prezidentas Gitanas Nausėda akcentavo, kad konservatorės užsispyrimas ne visada yra gera savybė. Pasak jo, Vyriausybės vadovė nepriima politikams būtinų sprendimų.

Žemės ūkio ministerija pradėjo diskusiją su socialiniais parneriais dėl naujos bandomosios pilotinės priemonės „Pavadavimo ūkyje paslaugos“, skirtos šalies gyvulininkystės sektoriui. Šią intervencinę priemonę, pritarus Europos Komisijai, ketinama įtraukti į Lietuvos žemės ūkio ir kaimo plėtros 2023–...

Ignas Dobrovolskas

Policijos generalinis komisaras Renatas Požėla atvykęs į Lietuvos-Lenkijos pasienį tikina, kad pareigūnai turi pakankamai pajėgumų veikti įvairiomis situacijomis, tačiau lietuviai, vykstantys į kaimyninę šalį dėl ekonominių priežasčių, galėtų nuo kelionių susilaikyti.