Šeimininkai įvarčių sąskaitą atsidarė pirmojo kėlinio pabaigoje, kuomet varžovų vartininkas Markas Traversas prasižengė baudos aikštelėje, o vienuolikos metrų baudinį realizavo Bukayo Saka.

Pranašumą Londono ekipa padvigubino 70-ąją minutę, kai po Declano Rice’o perdavimo įvartį pelnė Leandro Trossardas.

Galutinį tašką rungtynėse šeimininkai padėjo 7-ąją teisėjo pridėto laiko minutę, kuomet po Gabrielio Jesuso perdavimo pasižymėjo prieš tai rezultatyvų perdavimą išrašęs D. Rice’as

Po šios pergalės „Arsenal“ ekipai liko sužaisti du mačus – išvykoje prieš „Manchester United“ ir namuose prieš Liverpulio „Everton“.

Kitose rungtynėse įtikinamą pergalę iškovojo čempionų titulą ginantys „Manchester City“ futbolininkai. Pepo Guardiolos auklėtiniai namuose 5:1 nepasigailėjo Vulverhamptono „Wolves“.

Tikra mačo žvaigžde tapo „miestiečių“ atakų lyderis Erlingas Haalandas. Norvegas pelnė keturis įvarčius ir vienas ant savo pečių sukrovė šeimininkams solidų pranašumą.

Penktąjį tikslų smūgį į „Wolves“ vardus atliko argentinietis Julianas Alvarezas, o svečiams iš Vulverhamptono paguodos įvartį pelnė Hwang Hee-Chanas.

Po šių rezultatų Londono „Arsenal“ (83 taškai) turi minimalų pranašumą prieš Mančesterio klubą (82 taškai). Tiesa, Anglijos čempionai turi vienerias rungtynes atsargoje.