„Monaco“ klubas svečiuose net 3:1 (1:0) nugalėjo „kanonierius“, o Vokietijos futbolininkai kukliai 1:0 (0:0) pranoko madridiečius.

Prancūzijos atstovai pirmavo 2:0 po Geoffrey Kondogbia ir Anthony Martialo smūgių 38-ą ir 53-ią min. Pačioje antro kėlinio pabaigoje (90+1 min.) Alexas Oxlade'as Chamberlainas sušvelnino skirtumą (1:2). Arsenal ekipa puolė lyginti rezultatto, bet pražiopsojo Yannicko Ferreira ataką. Skaudus „Arsenal“ pralaimėjimas - 1:3.

Mače Lėverkūzene vienintelį ir pergalingą įvartį 57-ą min. įmušė Hakanas Calhanoglu, o Ispanijos čempionai dvikovą baigė be 77-ą min. iš aikštės pašalinto Tiago.

Londono „Arsenal“ 1 – 3 „Monaco“

38' Geoffrey Kondogbia [0 - 1]
53' Anthony Martial [0 - 2]
90+1' Alex Oxlade Chamberlain [1 - 2]
90+4' Yannick Ferreira [1 - 3]

2-ą min. Danny Welbeckas („Arsenal“) sukūrė pirmą pavojingą momentą. 5-ą min. „Arsenal“ ekipa kėlė kampinį, tiesa, jis niekuo nesibaigė. Iniciatyva priklausė aikštės šeimininkams, o svečiai bandė kontratakuoti. Anglijos ekipa spaudžia varžovus, dažniau kelia kampinius. 32-ą min. Alexis Sanchezas („Arsenal“) smūgiavo šalia vartų. Pasitvirtino sena futbolo taisyklė: neįmušė tu, įmuš tau. 38-ą min. „Monaco“ futbolininkai ties vidurio linijos perėmė kamuolį iš varžovų, surengė greitą ataką ir Geoffrey Kondogbia tolimu smūgiu įmušė įvartį - 1:0. Tiesa, kamuolys nuo gynėjo pakeitė kryptį ir suklaidino vartininką Davidą Ospiną. Po pirmo kėlinio svečiai iš Prancūzijos pirmavo 1:0.

Antras kėlinys prasidėjo netikėtai. 53-ią min. po Anthony Martialo smūgio „Monaco“ padidino persvarą - 2:0. Olivier Giroud turėjo dvi neblogas progas įvarčiui. 61-ą min. A. Martialas galėjo pasiekti trečią įvartį. 64-ą min. dviejų progų iš eilės neišnaudojo Theo Walcottas ir Danny Welbeckas.

90+1 min. Alexas Oxlade'as Chamberlainas sušvelnino skirtumą 1:2 ir paliko „kanonierių“ gerbėjams viltį per teisėjo kompensuotą laiką pabandyti išlyginti rezultatą. Tačiau išėjo priešingai. 90+4 min. Yannickas Ferreira individualiomis pastangomis pelnė trečią svečių įvartį (3:1) ir Londono komanda atsakomajame mače turės rimtų bėdų.

Lėverkuzeno „Bayer“ 1 - 0 Madrido „Atletico“

57' Hakan Calhanoglu [1 - 0]

77' Tiago („Atletico“) - raudona kortelė

9-ą min. Antoine'as Griezmannas („Atletico“) turėjo progą pelnyti pirmą įvartį, bet po jo smūgio kamuolys skriejo virš vartų. 14-ą min. Emiras Spahičius (Bayer) baudos aikštelėje smūgiavo į vartus, bet gynėjas kamuolį numušė nuo pat linijos. 26-ą min. visas Lėverkūzeno stadionas pašoko ant kojų, bet po jau minėto E. Spahičiaus smūgio kamuolys pataikė į skersinį. 32-ą min. nuo įtampos apsižodžiavo abiejų komandų treneriai. 38-ą minutę svečių komandoje įvyko keitimas: vietoje traumą patyrusio Guiherme'o Siqueira aikštėje pasirodė Jesusas Gamezas. Po pirmų 45 min. lygu - 0:0.

57-ą min. „Bayer“ klubas pagaliau pasiekė savo: po turko Hakano Calhanoglu smūgio iš baudos aikštelės aikštės šeimininkai išsiveržė į priekį - 1:0. Rezultatyvų perdavimą atliko Karimas Bellarabi. Svečiams iš Madrido padėtį apsunkino 77-ą min. Tiago parodyta raudona kortelė. „Bayer“ iškovojo sunkią pergalę 1:0 ir yra vienu žingsniu arčiau ketvirtfinalio už varžovus.

Atsakomos rungtynės Ispanijoje ir Prancūzijoje bus žaidžiamos kovo 17-ą dieną.

2014-2015 metų sezono UEFA Čempionų lygos nugalėtojas paaiškės ateinančių metų birželio 6-ą dieną Berlyno (Vokietija) olimpiniame stadione.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (94)