Jautrus vaizdo įrašas: vaikai kreipėsi į vairuotojus

 (5)
Saugaus eismo dieną Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos ir Viešosios tvarkos skyrių pareigūnai visiems vairuotojams linkėjo saugių kelionių kasdien. Už rankučių laikydami mažuosius eismo dalyvius pareigūnai vairuotojams priminė, kad važiuodami jie visada pagalvotų apie tai, jog jų kažkas laukia sugrįžtant.
Saugaus eismo dienos minėjimas Telšiuose
© Policijos nuotr.

„Dėl neatsakingo ir neapdairaus vairuotojų elgesio, kasmet keliuose žūsta žmonės, be mamų, tėčių, brolių, seserų skausmo kupinomis širdimis lieka jų artimieji. Tad šios saugaus eismo dienos akcijos metu eismo dalyviams norėjome priminti, kad pažeidinėdami kelių eismo taisykles ir rizikuodami savo gyvybėmis jie gali nebeperžengti savo namų slenksčio ir nebeišvysti jiems brangių žmonių“, – Saugaus eismo dieną kalbėjo ir saugiai keliuose ragino elgtis Kelių policijos skyriaus viršininkas Dainius Razminas.

Greitis, alkoholio vartojimas, chuliganiškas vairavimas – vieni iš dažniausių veiksnių, nulemiančių nelaimes keliuose. Siekiant jų išvengti, vairuotojai privalo prisiminti 10 žingsnių, kurie padeda saugiai pasiekti kelionės tikslą. Įteikdami atvirutes su vaikų pieštais piešiniais saugaus eismo tema pareigūnai vairuotojams priminė: nevairuok automobilio neblaivus ar apsvaigęs; įsitikink, ar automobilis techniškai tvarkingas; naudok saugos priemones; neviršyk leistino važiavimo greičio; vairuodamas neužsiimk pašaliniais darbais; nerizikuok prie vairo – juk gyveni tik vieną kartą; atmink, kad ne tik tavęs kažkas laukia sugrįžtant; būk draugiškas ir pakantus kitų eismo dalyvių atžvilgiu; pastebėk pėsčiąjį – jis už tave silpnesnis; tapęs pėsčiuoju, būk matomas!

Saugaus eismo dieną į kelius su pareigūnais išvykę ir su vairuotojais bendravę ketverių Rugilė ir šešiamečiai Justina bei Adrijus, visiems vairuotojams primena: „Vairuotojau, važiuok saugiai, juk tavęs kažkas laukia“!

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Rugpjūčio 20D.
2051 1860
119 110
2451 2216