Uostamiesčio pliažams trūksta tik vieno dalyko

 (83)
Klaipėdiečiai tik vasarą įvertina savo pranašumą prieš kitų didžiųjų šalių miestų gyventojus. Panorus pasikaitinti saulėje ir išsimaudyti jūroje jiems nereikia kelias valandas prakaituoti automobiliuose ar traukiniuose. Pliažus jie gali pasiekti vos per keliolika minučių.
Pajūrys
© M.Milinio nuotr.

Smiltynės ir Girulių paplūdimius dėl švaresnio smėlio renkasi šeimos, turinčios vaikų. Į Melnragę atvažiuoja pagyvenę žmonės ir moksleiviai, nes jiems čia arčiau.

Antroji Melnragė traukia linksmas kompanijas ir sportuoti mėgstančius žmones, nes čia yra pliažo tinklinio aikštelės, kelios kavinės, dušai.

Kaitri saulė, šiltas ir švarus vanduo, įdegę kūnai ir plačios šypsenos. Atrodo, kad tiems žmonėms atostogos ištisus metus. Net nesibaigus darbo dienai visi pliažai pilnutėliai.

Vienintelis dalykas, kuris lyg šaukštas deguto gadina visą statinę medaus – iki šiol neveikiantys pavasarį pastatyti pusę milijono litų kainavę naujutėlaičiai konteineriniai tualetai.

Vienas tualetas pastatytas vietoje nugriauto seno stacionaraus tualeto Antrojoje Melnragėje, antras – prie Neįgaliųjų paplūdimio ir du Smiltynėje: vienas prie tako, vedančio į centrinę gelbėjimo stotį, kitas prie pačios gelbėjimo stoties.

Pasak Klaipėdos miesto savivaldybės Miesto ūkio departamento direktoriaus Liudviko Dūdos, koją kiša AB „Lesto“ reikalavimai. „Jie mums neleidžia patiems atvesti elektros, todėl viskas ir užsitęsė. Aiškina, kad jie ir viešuosius pirkimus organizuos, ir kabelį iki tualetų atves. Rugpjūčio mėnesį turėtų viską užbaigti. Aišku, kad blogai. Tačiau kai pasvarstai, kad iki šiol tualetų čia nebuvo, o dabar turėsime, vis smagiau“, - optimizmo neprarado L. Dūda.

„Lesto“ informuoja, kad gavusi visą būtiną informaciją iš Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos, procedūras pradėjo pagal teisės aktuose numatytą tvarką ir laikydamasi numatytų terminų.

„Visais atvejais mes siekiame per kuo įmanomą trumpesnį laiką atlikti visus reikiamus darbus, - teigė bendrovė. - Pagal savivaldybės projektus prie elektros tinklų numatyta prijungti iš viso devynis
objektus. Trijų objektų prijungimo projektai jau suderinti, tad du objektai bus prijungti kitą savaitę. Trečio objekto prijungimo darbai numatyti rugpjūčio pabaigoje, pasibaigus viešojo pirkimo procedūroms. Likusių šešių objektų projektai dar derinami“.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Miesto pulsas

Į Klaipėdą atplaukė suskystintų gamtinių dujų krovinys (35)

Į Klaipėdą sekmadienį atplaukė ketvirtasis komercinis suskystintų gamtinių dujų krovinys.

Klaipėdoje naikinamas mokestis už šunis ir kates (21)

Uostamiesčio politikai nutarė panaikinti daugiau nei 10 metų galiojusią rinkliavą už daugiabučiuose laikomus šunis ir kates. Tikimasi, kad šis sprendimas gyvūnų savininkus paskatins aktyviau ženklinti juos specialiomis mikroschemomis. Be to, nuo kitų metų toks gyvūnų ženklinimas bus privalomas.

Klaipėdietis guldo valstybę ant menčių (30)

Klaipėdos miesto apylinkės teisme pradėta nagrinėti civilinė byla, kurioje teisininkas Sergejus Juzikas pateikė ieškinį Lietuvos valstybei, kuri turėtų atsakyti už Klaipėdos prokuratūros bei Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato (AVPK) policijos pareigūnų klaidas.

Šildymo sezono pradžia Klaipėdoje: pigiau nei pernai (2)

Tradiciškai spalio viduryje Klaipėdoje prasideda šildymo sezonas. Centralizuotai šilumą miestui tiekiančios AB „Klaipėdos energija“ skaičiavimais, šiemet spalio mėnesį šilumos kaina uostamiestyje bus 8,1 procento mažesnė už 2013 metų spalio mėnesio kainą.

Svarsto: gal rytais neįsileisti gyvenančių ne Klaipėdoje (100)

Klaipėdos politikai sukruto - jei emigracija į užmiestį nesiliaus, kyla reali grėsmė prarasti didmiesčio statusą.