Socialiniuose tinkluose plinta juokingos prekybos centrų klaidos: pasiūlymai labai dviprasmiški

 (4)
Dauguma žmonių dažnai nepastebi, kas yra aplink juos prekybos centre, kol jie apsipirkinėja. Jie tiesiog užeina, pasiima tai, ko jiems reikia, susimoka ir išeina.
Parduotuvių klaidos
© DELFI montažas

Taip elgtis tikrai nėra blogai, tačiau kitą kartą apsipirkinėdami atidžiau pasižvalgykite po prekybos centrą, rekomenduoja portalas boredpanda.com ir pateikia keletą nuotraukų iš prekybos centrų, kurios tikrai kelia šypseną. Štai ką reiškia ne vietoje sukabintos prekės ar padėtos reklamos.

Pavyzdžiui, vienoje nuotraukų užfiksuotame mokykliniame stende, kurio užrašas skelbia, kad laikas grįžti į mokyklą, sukabinti virtuviniai peiliai. „Laikas grįžti į mokyklą? Tai viskas, ko tau reikia“, – juokauja nuotrauka socialiniuose tinkluose pasidalinę internautai.

Back to school? Just what I need!

Tuo tarpu kitas prekybos centras, kaip „Laimingos Valentino dienos atributą“ pirkėjams pasiūlė agurkus.

Happy Valentine's Day to all the single ladies - Carrefour Supermarket

Vienas internautas pastebėjo, kad keistoje atvirukų kategorijoje „Užuojauta praradus mylimąjį“ atsirado atvirukas, kurio užrašas skelbia: „Laukimas baigėsi, valio!“

My dearest condolences...

Dar vienas prekybos centras vietoje „paruošto maisto“ sudėjo alkoholinius gėrimus ir tai taip pat netruko užkliūti už pirkėjų akių.

„Citrinos puikiai tinkamos apelsinų sultims“ – skelbiama vieno prekybos centro vaisių ir daržovių skyriuje esančioje reklamoje. „Logiška“, – juokiasi internautai.

When life gives you lemons...

Tuo tarpu elektroninių prekių parduotuvėje užfiksuota reklama, skelbianti apie parduodamą ant vandens plūduriuojantį telefoną, rodos, nekelia įtarimo, tačiau po reklama akvariume ant dugno guli būtent reklamuojama prekė.

You had one job, phone.
www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją