Kaip vietoje Bjoerndaleno triumfo į mane žvelgė Pečiulytė

 (228)
Kai LRT televizija prarado Olimpinių žaidynių transliavimo monopolį ir žaidynes po kąsnelį išsidalijo komercinės televizijos, dingtelėjo mintis, kad ir komentavimas taps kokybiškesnis, ir transliacijos įdomiausiose vietose nenutrūks. Koks aš buvau naivus!
Sočio žiemos olimpinių žaidynių atidarymas
© A.Pliadžio nuotr.

Šeštadienis. Stebiu mūsų olimpiečio Tomo Kaukėno startą. Į taikinius lekia biatlonininkų šoviniai, vyrai čiuožia ir kovoja 10 kilometrų sprinto rungtyje. Artėja lyderių finišas, tuoj finišo liniją kirs biatlono legenda norvegas Ole Einaras Bjoerndalenas. Tačiau aš savo televizoriuje išvystu ne olimpinio čempiono triumfą, o žaviai besišypsančią Guodą Pečiulytę.

Įdomiausiu varžybų metu „Lietuvos ryto“ televizija įkišo žinias, o biatlonas į eterį grįžo, kai intrigos jau nebuvo. Mieli televizijos vadovai, ar žinios buvo tokios svarbios ir negalėjo palaukti?

Sekmadienis. Vyrų 30 km skiatlono lenktynės. Eteryje girdžiu tik pašaipas mūsų olimpiečio Vytauto Strolios atžvilgiu. Nėra V. Strolia slidinėjimo guru, bet, vis dėlto, geriausias Lietuvoje ir iškovojęs teisę dalyvauti olimpiadoje. Ir aš, būdamas Lietuvos pilietis, tuo didžiuojuosi. Dar suprasčiau, kad šaipytųsi „Eurosport“ komentatoriai, tačiau tyčiojasi atstovai televizijos, kur pati reitinguose paskutinė!

Galvojau, kad man vienam tai užkliuvo, bet pakalbėjęs su aplinkiniais suvokiau, kad ir kitiems transliacijos ir komentavimas pasirodė žemo lygio. Varžybas komentuoja nežinia kas, nežinia ką bendro turintys su žiemos sportu. Ko vertas vien faktas, kad rogučių sporto specialiste tapo ir šią sporto šaką komentuoja atlikėja Mia. Priminsiu tai, kad 2011 m. Europos krepšinio čempionate Mia norėjo matyti Lietuvos ir JAV dvikovą.

Tačiau „Lietuvos ryto“ televizija verta ir pagiriamojo žodžio: prieš kiekvienas varžybas supažindinama su rodoma sporto šaka, įdomu stebėti žurnalistų parengtus reportažus apie mūsų olimpiečius ir Sočį. Bent jau šioje srityje padirbėta.

Ką gi, lauksime kitų olimpiečių startų. Kita vertus, ko norėti – neturime komentavimo tradicijų. Štai garsioji Laima Janušonytė yra prisipažinusi, kad dailųjį čiuožimą komentuodavo pagal tai, „gražu ar ne“.

DELFI už šio rašinio turinį neatsako, nes tai yra subjektyvi skaitytojo nuomonė!

Pasidalinkite savo girdėtais komentatorių „perliukais“! Prašome nurodyti frazės autoriaus pavardę, bei kur ir kada ją girdėjote:


Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Vox Populi

Ištekėjau už klasės gražuolio – po 20 metų sutiktas „moksliukas“ sukėlė nostalgiją (91)

DELFI Gyvenimo straipsnis, kuriame aiškinamos priežastys, kodėl sunku pamiršti pirmąją meilę, sukėlė prisiminimus ir DELFI skaitytojai. Ji pasidalino istorija, kai jaunystėje klasės „moksliukas“ visai netraukė jos dėmesio, bet sutikus jį po 20 metų, privertė viską permąstyti iš naujo.

Aplankytas Gardinas nuteikė maloniai: plačiai naudojamos prekės ten perpus pigesnės (72)

Smalsumas ir noras susipažinti su artimuoju užsieniu nuvedė į Gardiną, esantį Baltarusijoje. Nuo namų Lietuvoje iki Gardino centro vos 135 kilometrai.

Įvertino muzikos festivalį Lenkijoje: įėjimas nemokamas, bet vargiai kartočiau (49)

Po skandalingai pasibaigusio „Granatos Live“ festivalio, daugelis skaitytojų pradėjo žiūrėti skeptiškai į masinius renginius. Taip jau sutapo, kad prieš savaitę pats buvau nuvažiavęs į vieną didžiausių pasaulio festivalių – „Woodstock“ Lenkijoje, kuris turėjo priminti legendinį koncertą tokiu pačiu pavadinimu JAV. Skaitykite toliau ir sužinosite, ar verta ten važiuoti.

Leidimas vedžioti augintinius paplūdimiuose papiktino: jei šuo su skafandru, tuomet pritariu (159)

DELFI paskelbta informacija, kad Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga patvirtino naują tvarką, kai leidžiama eiti į paplūdimį su augintiniais, sukiršino DELFI skaitytojus. Gyvūnų mylėtojams džiūgaujant, skeptikai, deja, išsakė priešingą nuomonę.

Nusifotografavo prie Sosnovskio barščio – augalo dydis stebina (23)

DELFI skaitytojas Ričardas Suslavičius užfiksavo rekordinio dydžio Sosnovskio barštį ir pasidalino nuotrauka su redakcija.