Naktį pavogto ir apdaužyto BMW savininkė ieško, kas tai padarėprašoma visuomenės pagalbos

 (25)
Antradienio naktį Marijampolės kolegijos Verslo ir technologijų fakulteto aikštelėje automobilį palikusi mergina jo neberado. Su DELFI susisiekusi skaitytoja pasakojo, kad jos BMW atsirado, tačiau kas juo nemokšiškai važinėjosi - lieka neaišku. Automobilis surastas apdaužytas, tad ji prašo visuomenės pagalbos ir nori išsiaiškinti, kas tas vagišius, kuris dar ir nemoka vairuoti.
Marijampolėje iš kolegijos Verslo ir technologijų fakulteto aikštelės pavogtas BMW
© DELFI skaitytojo nuotr.

Skaitytoja L. apie įvykį pranešė ir policijai. DELFI ji pasakojo, kad antradienio naktį (2015.01.06) nuo Marijampolės kolegijos Verslo ir technologijų fakulteto aikštelės buvo pavogtas jos „BMW 323 TDS“ markės automobilis, pagamintas 1994 metais.

Policijos pareigūnai informavo, kad antradienį ryte automobilis surastas. Tačiau apdaužytas.

Dėl šio įvykio Marijampolės apskr. VPK pradėtas ikiteisminis tyrimas.

„Sudaužytas automobilis iš Marijampolės buvo atvilktas ir paliktas Netičkampio kaime, privačiose valdose. Ką nors mačiusius ar bent įtariančius kas taip galėjo pasielgti labai prašau pranešti,“ - rašė DELFI skaitytoja.

Asmenis, ką nors žinančius apie šį įvykį, policija prašo informuoti Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariatą pasitikėjimo telefonu (8 343) 91260 arba 112.

Automobilio savinininkė taip pat laukia žinių numeriu (8 622) 33 615. 

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Mergaičių elgesys pradžiugino Ukmergės policiją: esame sužavėti jų poelgiu (54)

Norime papasakoti apie gražų dviejų mergaičių poelgį. Vakar maždaug 10 metų mergaitės į Policijos komisariatą atnešė vyrišką piniginę, tikėdamosios, kad pareigūnai padės nustatyti savininką.

Įspėja dviratininkus: šioje Kauno vietoje būkite akylesni (71)

Norėjau pranešti apie įvykį, kuris nutiko rugpjūčio 15 d. dienos metu tarp 14.00 iki 16.50 val. Buvau nuvažiavęs su dviračiu prie Kauno bazių Pramonės p. 1.

Prašo padėti susirasti darbą: esame jauna šeima ir mums labai trūksta pinigų (132)

Pamačiusi darbo (darbo, o ne pašalpos) maldaujančių žmonių prašymus, dažnai atkreipdavau dėmesį ir aš. Ir visuomet apimdavo toks nenusakomas nesmagumo jausmas. Kokioje beviltiškoje situacijoje turėjo atsidurti toks žmogus, kad viešai atvertų savo žaizdas? Dabar pati savo kailiu suprantu, kad tai padaryti nėra lengva.

Kino seansas po atvirumi dangumi virto chaosu: pirkę bilietus žiūrovai neįleisti (42)

Trečiadienio vakare į Valdovų rūmų kiemelyje rodytą filmą norėję patekti kino mėgėjai liko skaudžiai nusivylę. Nepaisant didžiulių eilių, bilietų buvo parduota dvigubai daugiau ir daugelis net nepamatė filmo – jiems tiesiog nebeliko vietų.

Kur slypi mokinių ugdymo prastų rezultatų šaknys – ar tikrai kalti tik mokytojai? (96)

Prieš savaitę vykęs Lietuvos Respublikos Vyriausybės Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio ir šalies švietimo profesinių sąjungų susitikimas atgaivino diskusijas apie moksleivių ugdymo kokybę.